Ақмола облысының сайлау учаскелерінің шекаралары мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы хабарлама

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңы 17-бабының 2-тармағына, 23-бабының 5-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 18 «Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 10/232 «2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын әзірлеу мен өткізудің негізгі іс-шараларының күнтізбелік жоспарын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Ақмола облысы сайлау учаскелерінің шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы хабарлаймыз.

Көкшетау қаласы
№1 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Краснояр селосы, Тәуелсіздік көшесі, 3, Краснояр селолық округі әкімі аппаратының жанындағы «Көкше» мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8(7162) 40-43-50.
Шекаралары: Көкшетау қаласы, Краснояр селолық округі, Красный Яр селосы: Абай көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 22, 23, 24, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 37, 37А; Абылай хан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62; Бейбітшілік көшесі – 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 1А, 3, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 25, 27; Жидек көшесі – 3А, 5, 5Б, 7Б, 8, 10, 11, 11Б, 14, 15, 16, 16 А, 20, 24, 25, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 68; Мәдениет көшесі – 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 26, 28; Үкілі Ыбырай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 47; Комсомольская көшесі – 5, 7, 9, 9А, 10, 11, 13, 17, 23; Достық көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 53; Мир көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 40А; Наурыз көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 12Б, 14, 16, 18, 24, 26Г, 28, 32, 45, 46, 63, 72, 74; Сарыжайлау көшесі – 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 14 А, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 37, 39, 42, 42А; Ибрагим Салахов көшесі – 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 36, 43, 43А, 49; Желтоқсан көшесі – 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18; Тәуелсіздік көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24; Әбілжан Ұмышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69; Целинная көшесі – 1, 1/1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50; Көкен Шәкеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55; Энергетиктер көшесі – 1, 2, 4, 5, 21, 24; Нұрлы көш шағын ауданы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Уәлиева Сәкеш Чарлизқызы; төрайымның орынбасары – Жармұханова Бақыт Жамбылқызы; хатшысы–Жүсіпбекова Жанар Қайратқызы; комиссия мүшелері: Әбілқалықов Нұрболат Тасболатұлы, Дусатова Бақытжан Қалымқызы, Ескендірова Балкүміс Болатханқызы, Құдайбергенов Жеңіс Дінмұқанбетұлы, Хасенова Мәдина Белгібайқызы, Филиппова Ирина Федоровна.

№2 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Краснояр селосы, Достық көшесі, 68, Ақмола облысы білім басқармасының «Көкшетау қаласының Краснояр селосы, №3 агротехникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 33-29-20.
Шекаралары: Көкшетау қаласы, Краснояр селолық округі, Красный Яр селосы: Азнабай Әбілмәжінов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 49; Абай көшесі – 39, 39А, 41, 41А, 43, 43А, 45А, 46, 47, 47Б, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 60А, 62, 64, 66, 67; Абылай хан көшесі – 47А, 47Б, 49, 51А, 51Б, 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 70, 74, 76, 78, 80, 86; Шоқан Уәлиханов көшесі – 4, 8, 10, 12, 14, 20, 20А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47; Болашақ көшесі – 1, 2, 2А, 3А, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Достық көшесі – 40, 42, 44, 44А, 46, 46А, 46В, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 68А, 73, 73А, 73Б, 77, 77А, 79, 81, 83; Мир көшесі – 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Новоселов көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 29А, 29Б, 31, 32, 33, 34, 37, 46; Мамыр көшесі – 3, 9, 9А, 10, 11, 11А, 13, 13А, 15А; СПТУ-9 көшесі – 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 42, 58, 60; Әбілжан Ұмышев көшесі – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89; Целинная көшесі – 37, 39, 41, 43, 47, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 78; Көкен Шәкеев көшесі – 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 90А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Савченко Галина Николаевна; төрайымның орынбасары – Бөкен Нұрболат Бекқожаұлы; хатшысы – Мұғжанова Жазира Сабырқызы; комиссия мүшелері: Рыспамбетов Аманкелді Жекенұлы, Есләмова Тана Естайқызы, Бүкешова Гүлнар Балпанқызы, Әбілова Әсемгүл Әскерқызы, Көшекова Жанар Мерекеқызы, Оқапова Әлия Ұрмамбекқызы.

№3 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Краснояр селолық округі, Красный Яр селосы, Әбілжан Ұмышев көшесі, 2Б, Ақмола облысы денешынықтыру және спорт басқармасының «Ұлттық спорт түрлерінен балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 40-51-86.
Шекаралары: Көкшетау қаласы, Краснояр селолық округі, Красный Яр селосы: Ветлабораторная көшесі – 1, 2; Геологтар көшесі – 1, 2, 2А, 2Г, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 24, 25, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 36А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 52, 54, 55, 57, 58, 65; Мәдениет көшесі – 1, 1А, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 17; Киров көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66А, 68, 70; Клубная көшесі – 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15; Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 74; Островский көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19; Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 71, 82; Желтоқсан көшесі – 1А, 19; Шахтерлер көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/3, 10, 11, 12; Шонай көшесі – 1, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 39; Қызыл-Жұлдыз селосы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Төребек Білім Әшкентайұлы; төрағаның орынбасары – Бекбаева Гүлмира Досымқызы; хатшысы – Амантаева Қарашаш Әбдулвахитқызы; комиссия мүшелері: Мұхаметжанова Айжан Қарабайқызы, Мукеева Алма Қашқынбайқызы, Ақажан Бибінұр Ғабдрахманқызы, Сабыров Жандос Жанбатырұлы.

№4 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Краснояр селолық округі, Красный Яр селосы, Школьная көшесі, 13, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№2 Краснояр орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 40-47-53.
Шекаралары: Көкшетау қаласы, Краснояр селолық округі, Красный Яр селосы: Тұмар көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15; Автобаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 45; Николай Вавилов көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9; Интернациональная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Красноярская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Майская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Урожайная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 62; Школьная көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18; Юбилейная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хабибулина Жанна Ирназарқызы; төрайымның орынбасары – Мұғжанова Жанар Тегісқызы; хатшысы – Бекенова Гаухар Өмірзаққызы; комиссия мүшелері: Жаманшалова Ләззат Бегімқызы, Жақсымбетова Баян Тәліпқызы, Гибнер Татьяна Владимировна, Әлкеева Әсем Серікбайқызы.

№5 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Краснояр селолық округі, Красный Яр селосы, Чайкино шағын ауданы, Саябақ көшесі, 12, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№15 негізгі жалпы білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 41-00-08.
Шекаралары: Көкшетау қаласы, Краснояр селолық округі, Красный Яр селосы, Чайкино шағын ауданы: Геологтар көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23; Жастар көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 28; Саябақ көшесі – 4, 6, 8, 10; Қаныш Сәтпаев көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; Кең дала көшесі – 1, 1А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Өтебаева Әсемгүл Есенқызы; төрайымның орынбасары – Қалымова Әсел Қайратқызы; хатшысы–Сейтимова Юлия Михайловна; комиссия мүшелері: Жүнісова Шолпан Дүйсембекқызы, Дүкембаев Руслан Жақсылықұлы.

№6 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 48Б, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№10 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-29-48.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Ақселеу көшесі – 2Б, 4, 6, 8, 8А, 9, 11, 16, 18, 19, 20, 27, 32, 33, 34, 37, 58, 67А, 94; Евгений Брусиловский көшесі – 29, 31, 35, 37, 49, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 62, 65, 65А, 66, 68, 68А, 69, 72, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 88, 89, 91, 94, 111, 116, 126, 127, 131, 132, 133, 139, 145, 147, 151, 152, 153; Бұқпа көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 18, 24, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37; Пик көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 35А, 37, 37А, 39, 41, 45, 49, 49А; Ахмет Жұбанов көшесі – 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 20, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 67, 68, 72, 75, 78, 82, 83, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 112, 115, 122, 127, 128, 130, 133, 134, 137, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 152; Александр Затаевич көшесі – 9, 12, 13, 14, 15, 20,21, 24, 30, 30А, 33, 34, 35, 42, 43, 46, 49, 62, 64, 68, 69, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 87, 92, 95, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 116, 118, 119, 122, 124, 127, 129, 133, 134, 140, 142, 146, 148, 149; Мағзи Әбілқасымов көшесі – 2, 4, 4А, 6, 8, 12, 14, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 5, 8, 10Г, 11, 13, 18/1; Қызылжар көшесі – 10, 12, 14, 16, 22, 30, 40, 46, 62, 76, 78, 90, 92, 96, 104, 120, 126, 130, 138, 144, 148, 152; Томирис көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 45А, 45Б, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 55, 55А; Каганов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64; Ұлытау көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57; Жібек жолы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76А, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Геологтар өткелі – 1; Хамит Ерғалиев көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 44; Геологоразведка көшесі – 1; Қоғалы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Шағалалы көшесі – 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 24, 26, 27, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 44, 45, 46, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 65, 66, 66А, 68, 70, 73, 74, 75, 79, 80, 82, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 101, 105, 109, 116, 117, 118, 119, 128, 129, 142, 146, 149, 150, 156; Шөпті көшесі – 1, 13, 22.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Новицкий Николай Францевич; төрағаның орынбасары – Мұқышева Гүлмира Бәйкенқызы; хатшысы– Исмағамбетова Мұңайтпас Нұрланқызы; комиссия мүшелері: Қасымов Жәнібек Темірбекұлы, Гордий Ирина Александровна, Күзембаев Ұлықбек Елемесұлы, Аралова Гүлдана Әнуарбекқызы.

№7 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 48Б, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№10 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-32-21.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13А, 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 76А, 77, 78,79, 80, 81, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144/1, 144/2, 146, 148, 150, 152, 154/2; Жібек жолы көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46; Сопочная көшесі – 2, 2А, 4, 8, 10, 12, 14; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 9, 10, 10/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26/2, 30, 32; Абай көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 37А; Глинин көшесі – 2, 4, 8, 10, 12, 20, 22; Қанай би көшесі – 1, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24; Воровской көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 23, 25; Дорожный өткелі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5; Николай Вавилов көшесі – 1, 2, 4, 6, 11, 14, 16, 21, 24; Мағзи Әбілқасымов көшесі – 10; Хамит Ерғалиев көшесі – 10, 12, 14; Серпін көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Балбырауын көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 27; Айдын көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 18, 20, 24Б, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 48, 52, 54; Шұғыла көшесі – 2, 2А, 4, 5, 8А, 17, 22, 23, 25, 33, 37.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тілеуқабылова Қарлыға Мұратқызы; төрайымның орынбасары – Қағарманова Нұрланар Кавказқызы; хатшысы– Қазкенова Светлана Сәлімқызы; комиссия мүшелері: Сыздықова Ботагөз Маратқызы, Росельбай Ғабидолла Әсімқанұлы.

№8 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 190, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№1 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-51-08.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Мұхтар Әуезов көшесі – 83, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 111, 137, 139, 156, 172, 180; Глинин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9; Кенесары Қасымов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 17, 18, 19, 20; Мағзи Әбілқасымов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 18, 19, 21, 23, 37, 38, 39, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 76, 78, 80; Сәкен Сейфуллин көшесі – 5, 7, 9, 11; Жеңіс көшесі – 24, 26, 28, 29, 45, 57, 178; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 22, 29, 34, 35, 36, 37, 38/1 40, 40А; Мағжан Жұмабаев көшесі – 13, 15, 17; Мақтай Сағдиев көшесі – 1А, 2, 3, 8, 9, 12, 15, 22, 25, 26, 27, 28; Юрий Гагарин көшесі – 11, 13/1, 20, 23А, 24, 26, 28, 29, 30, 32/1, 33, 35, 36; Ахмет Байтұрсынов көшесі – 22, 23, 24, 27, 31; Бауыржан Момышұлы көшесі – 6, 8, 12, 14, 18, 26, 28, 61.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әлімова Гүлвира Хисматқызы; төрайымның орынбасары – Головченко Ирина Николаевна; хатшысы–Хусаинова Айнұр Әмірғалиқызы; комиссия мүшелері: Лиценбергер Инга Анатольевна, Сердинская Әмина Қасымқызы, Едресова Гүлшат Қайырбайқызы, Соколовская Татьяна Николаевна, Дәулетқызы Динара, Петров Олег Петрович.

№9 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 76, Шоқан Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің ғимараты.Тел: 8 (7162) 25-41-82.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Абай көшесі – 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 34, 36, 38, 40, 41, 43А, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 59; Дзержинский көшесі – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 50, 52, 60; Еркін Әуелбеков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 62; Әлімжан Баймұқанов көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 23, 23А, 24, 26, 28, 31, 32, 33, 33Б, 33В, 34, 35, 35А, 36, 39, 39А, 40, 42, 43, 44, 45, 45/2, 47, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 56, 58; Ақан сері көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 48, 50, 52, 53, 54, 57, 61, 63, 70; Рахымбек Сабатаев көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 35/3, 37, 39, 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 72, 76; Зарап Темірбеков көшесі – 58, 70; Жеңіс көшесі – 33, 34, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 59, 60, 67, 69, 71, 72, 73; Әлихан Бөкейхан көшесі – 43, 48, 49, 51, 52, 54, 59, 60, 61, 63, 70, 74, 76; Сәкен Сейфуллин көшесі – 30, 42, 44, 44/1, 49, 50, 51, 52, 54, 55; Кенесары Қасымов көшесі – 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 43, 45, 46, 50, 51, 52, 53, 55, 60; Глинин көшесі – 28, 30., 32, 34, 36, 44, 44А, 44/4А, 44Б, 46, 48, 50, 55, 57, 59; Қанай би көшесі – 25, 27, 29, 29А, 34, 37, 39В, 39Г, 39Д, 42, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 50, 54, 56, 58, 60; Воровской көшесі – 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 53, 55, 56, 57, 58, 63, 65, 69; Николай Вавилов көшесі – 27, 29, 30, 32, 38, 39, 41, 44, 45, 46/1, 47, 50, 52, 53, 55; Горная 2-ші көшесі – 2, 4, 5, 6, 6А, 7, 23, 25.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Құдайберген Гүлдана Далбайқызы; төрайымның орынбасары – Шекенова Дәмежан Айтбайқызы; хатшысы–Ақышева Назгүл Ерғазиқызы; комиссия мүшелері: Шекен Жанболат Ебішұлы, Игнатов Виктор Сергеевич, Оразбаева Гүлмира Түлежанқызы, Сәпиева Сәуле Таңатқанқызы, Хайруллина Данагүл Мақсұтқызы, Рамазанова Әйгерим Ерікқызы.

№10 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі, 24, Шоқан Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті ғимаратының №4 корпусы. Тел: 8 (7162) 25-51-75.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Рахымбек Сабатаев көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Бәйкен Әшімов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 20, 20А, 22, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Островский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16А,16/2, 17, 19, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28Б, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47; Наурызбай батыр көшесі – 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Қосшығұлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1Д/12, 1Д/13, 3, 5, 7, 9, 19; Жеңіс көшесі – 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120; Сәкен Сейфуллин көшесі – 60, 62, 63, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92/2; Кенесары Қасымов көшесі – 61, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 90, 92, 96, 98, 100; Глинин көшесі – 62, 62А, 64, 70, 70А, 72, 72А, 75, 77, 81, 83, 85, 87; Шевцова көшесі – 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 12А, 14А; Громов көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17; Қанай би көшесі – 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 96А, 98, 100, 102А; Воровской көшесі – 64, 68, 74, 75, 76, 77, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Николай Вавилов көшесі – 59, 61, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; Досов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Петова Людмила Михайловна; төрайымның орынбасары – Евтушенко Алла Андреевна; хатшысы–Жақыпова Замира Сәбитқызы; комиссия мүшелері: Закирьянова Гүлмира Әскерқызы, Қасенов Еділжан Мұхтарұлы, Махметов Айбек Тапашұлы, Котиева Әмина Сәбитқызы, Есенаманова Жаннель Жексенбайқызы, Ержанова Татьяна Мұратқызы.

№11 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі, 35, «Гуманитарлық техникалық академия» мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 26-46-36.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы: Жеңіс көшесі – 126, 126А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160; Сәкен Сейфуллин көшесі – 96, 96А, 100, 102, 104, 106, 119; Некрасов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28; Ломоносов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28; Кенесары Қасымов көшесі – 97, 99, 101, 103, 104, 105, 111, 112, 113, 115, 116, 120, 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160; Шевцова көшесі – 13, 15, 17, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 48, 48А, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64А, 66, 68, 70, 72; Громов көшесі – 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 74А, 75, 77, 78, 80; Қанай би көшесі – 99, 101, 101А, 103, 104А, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 124, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 143, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 158, 159, 160, 162, 166, 170; Досов көшесі – 28А, 30, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 97, 99; Воровской көшесі – 106А, 108, 110, 112, 113А, 118, 120, 121, 122, 124, 125, 127, 128, 130, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 173, 175, 177, 179; Николай Вавилов көшесі – 32А, 72, 74, 76, 86А, 86Б, 92А, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1/27, 1д/37, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 26, 30; Жамбыл Жабаев көшесі – 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33; Қайым Мұхамедханов көшесі – 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18; Остапенко көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 38, 40; Синегорская көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 9; Шевченко көшесі – 4, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42; Мицкеевич көшесі – 3, 5, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34; Көксай көшесі – 2, 6, 7, 10, 11, 14, 18, 19, 28, 30; Гёте көшесі – 4, 7, 8, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32; Мұса Жәлел көшесі – 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 42; Қуанышев көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38; Андрей Сахаров көшесі – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50; Лазо көшесі – 4, 9А, 10А, 14, 22; Еркеш Ибрагимов көшесі – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29,30, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Жемісті көшесі – 3, 9, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29; Панфилов көшесі – 3, 4, 6, 6А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Дощанов Сейілбек Хусаинұлы; төрағаның орынбасары – Мәулітов Кенжетай Жамбылұлы; хатшысы–Нұрбекова Алтынай Серікбайқызы; комиссия мүшелері: Манатова Жанар Саурашқызы, Гавриленко Евгений Николаевич, Темірғалиева Зарина Маратқызы, Арсанова Аягөз Тобылқызы, Жапаров Жұмабай Хусаинұлы, Аманжол Абай Талғатұлы.

№12 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Кенесары Қасымов көшесі, 222, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№21 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-36-20.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Жеңіс көшесі – 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 220, 220А, 222, 226, 230А, 232; Некрасов көшесі – 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Ломоносов көшесі – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 71, 73, 75, 77, 79; Кенесары Қасымов көшесі – 155, 157, 159, 161, 162, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 205, 206, 207, 208, 209Г, 210, 210А, 212, 212А, 216, 220А, 220Б; Шевцова көшесі – 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 214А; Громов көшесі – 79, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142А/1; Қанай би көшесі – 161, 163А, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 202, 204, 206, 208, 210; Досов көшесі – 94, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116/1, 117, 118, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 142, 143, 145, 147; Воровской көшесі – 170, 172, 176, 178, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 192, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 225, 227, 229; Николай Вавилов көшесі – 62, 64, 66, 68, 106А, 106В, 108, 158, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 186А, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 204, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223; Жастар көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45,46, 47,48, 49, 50, 50А, 51, 52; Армандастар көшесі – 5, 7, 8, 10, 12, 12А, 13, 17, 18, 19, 20, 20Г, 20Д, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 29, 33, 35, 39, 41; Цветочная көшесі – 2, 4, 4А, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20; Шалғынды көшесі – 1, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22А, 23, 23А; Жемісті көшесі – 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30; Жарқын көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17; Шұңғырша көшесі – 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 21; Еркеш Ибрагимов көшесі – 45, 45А, 46А, 48, 50А; Шахмет Құсайынов көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 3, 3А, 5, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 29; Жаңа ауыл көшесі – 3, 5, 7, 7А, 9, 9А; Гвардейская көшесі – 15, 18, 19, 20, 109; Мамыр көшесі – 10, 12А, 19, 20, 25; Сұлтан Баймағамбетов көшесі – 3А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 13, 13А, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 31, 31А, 33, 33А, 35, 35А, 39, 39А, 41, 41А, 43, 43А, 45, 45А, 47, 49, 49А, 51, 51А, 53А, 55А; Сырымбет көшесі – 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35; Жайлау шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21В, 22, 22А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37А, 37Б, 37Д, 41/1, 41/2, 42/2, 44/2, 53А, 57, 57/А, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 62, 63, 66, 66А, 66Б, 66В, 66Г, 66Д, 67А, 68А, 77, 82, 85, 86, 88, 110; Жайлау 2 шағын ауданы – 1А, 1У, 2, 2А, 3А, 5А, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Нұрғалиева Макфуза Нұрташқызы; төрайымның орынбасары – Сүлейменов Саян Махметұлы; хатшысы–Жетпісова Гүлбаршын Сайдалықызы; комиссия мүшелері: Мәжитов Дамир Әмірұлы, Полетаева Светлана Анатольевна, Найкин Бейсембай Есембекұлы, Бәйменов Танат Жаңбырбайұлы, Рахымжанова Жұлдызай Сұлтанқызы, Қайыржанова Зарина Мергенқызы.

№13 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 151, «Көкшетау құрылыс-жөндеу басқармасы» акционерлік қоғамының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-38-35.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Жеңіс көшесі – 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 215, 221; Грибоедов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Әлихан Бөкейхан көшесі – 138, 141, 141А, 142, 143А, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204; Стасов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40; Зарап Темірбеков көшесі – 132, 132А, 134, 134А, 136А, 138, 139, 140, 140А, 140Б, 141, 142, 142/1, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 173А, 175А, 177, 179, 183, 183А, 185, 187, 189; Фадеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48; Мағжан Жұмабаев көшесі – 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 139Б, 140, 141, 141Б, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 155Б, 155В, 156А, 156Б, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 164, 169, 173, 175, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 190, 191, 193, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Херсонский өткелі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15А, 16, 16А, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22; Мақтай Сағдиев көшесі – 125, 138, 140, 142, 144, 148, 154, 156, 156А, 156Б, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А, 174, 176, 178, 182; Бауыржан Момышұлы көшесі – 147А, 149, 153, 155, 159, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 176, 178, 178А, 178Б, 178Б/1, 178/1, 182, 188, 190, 192А, 192/1, 192/2, 192/4, 192/4А; Біржан сал көшесі – 15, 149, 151, 154, 166Б, 168, 168А, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189Б, 191, 191А, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215А; Қаныш Сәтпаев көшесі – 86, 88, 90А, 91, 93, 94, 98, 101, 103, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 159, 160, 162, 166, 173; Титов көшесі – 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14; Калинин көшесі – 138, 140, 145, 146, 147, 148, 153, 155; Блок көшесі – 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13; Ілияс Есенберлин көшесі – 130, 132, 134, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 174, 175, 176, 177, 178, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219; Сергей Есенин көшесі – 4, 5, 11, 13, 14; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 158В, 158Г, 162, 164, 170, 172, 180, 182, 184, 186, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 214, 216, 218, 222; Шевченко көшесі – 45, 47, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Қуанышев көшесі – 51, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 121, 124; Лазо көшесі – 32; Шәріпов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шахмет Құсайынов көшесі – 20, 56/1, 58, 70, 72, 73, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Тукая көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Бөгенбай көшесі – 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31; Алаш көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Гейне көшесі – 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2В, 2Г, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23; Фрадкин көшесі – 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 28; Сұлутөбе көшесі – 2, 4, 5, 8, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38; Аққайың көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А; Нүркен Әбдіров көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2Б, 2Г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 39; Құдайбергенов көшесі – 21, 23, 25, 27, 31, 34, 35, 36, 37, 43, 47, 61; Өрнекті көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 32, 34, 36, 40, 42; Береке көшесі – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15; Алмалы көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 16.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Маментикова Айгүл Аманжолқызы; төрайымның орынбасары – Мәкенова Жанар Жемісқызы; хатшысы–Досқарина Алмагүл Зейнуллинқызы; комиссия мүшелері: Тоқпақова Нұржамал Нұралиқызы, Жанбеталина Самал Амантайқызы, Мукужанова Найля Мұратқызы, Траутвейн Максим Александрович, Кунусова Әмина Ликерқызы, Копцев Павел Юрьевич.

№14 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі, 72, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№4 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-41-59.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Шоқан Уәлиханов көшесі – 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 62, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Жеңіс көшесі – 129, 133, 133А; Панфилов көшесі – 5, 7, 9, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 18, 19А, 19Б, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84; Жамбыл Жабаев көшесі – 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41А, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Остапенко көшесі – 37Д, 37Е, 73, 79, 81; Әлихан Бөкейхан көшесі – 132А, 133А, 133Б, 133В, 133Г, 133Д, 133Е, 134А, 140, 140А, 140Б, 140В, 140Г; Зарап Темірбеков көшесі – 114, 116, 118, 120, 122, 123, 125, 127, 128, 130, 131, 133, 135; Мағжан Жұмабаев көшесі – 104, 106, 112, 114, 116, 121, 125, 127, 131; Мақтай Сағдиев көшесі – 95, 97, 99, 101, 103, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 124, 126, 128, 130, 134; Бауыржан Момышұлы көшесі – 119, 125, 131, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162; Біржан сал көшесі – 128, 130, 131, 132, 134А, 136, 138, 141, 143, 144, 146, 147, 148, 150; Қаныш Сәтпаев көшесі – 67, 68, 70, 71, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83; Калинин көшесі – 118, 120, 120А, 122, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 135, 135/1, 137, 139; Ілияс Есенберлин көшесі – 110, 112, 118, 120, 122, 139, 141, 143, 149, 150Б, 151, 153, 153А, 163; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 136, 138, 144, 146, 148, 154, 156.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хасеинова Бибігүл Бекқызы; төрайымның орынбасары – Әлиев Мұхомет Мұхометрахимұлы; хатшысы–Дүйсекова Бибігүл Жұманғалиқызы; комиссия мүшелері: Бикеева Әсем Сәлімжанқызы, Пичурина Светлана Владимировна, Нұрпейісова Сәуле Сембайқызы, Алишпаева Зарина Қайратқызы, Третьякова Наталья Владимировна, Мұстафина Гүлнәр Қажыкәкімқызы.

№15 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі, 66, Көкшетау қаласы әкімдігінің «М.Ғабдуллин атындағы №3 көптілде оқытатын кәсіби мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-49-42.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Мақтай Сағдиев көшесі – 62, 64, 66, 68, 78, 84, 86, 88, 92, 94, 102, 104, 106; Мағжан Жұмабаев көшесі – 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 97, 98, 101, 105, 107, 109, 111; Зарап Темірбеков көшесі – 64, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 89, 89А, 92, 94, 97, 97А, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 101А, 102, 102А, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 113; Әлихан Бөкейхан көшесі – 69, 71, 73, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 122, 124, 126; Жеңіс көшесі – 77, 77/1, 79, 81, 83, 87, 87/1, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 119, 121, 123; Рахымбек Сабатаев көшесі – 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78; Бәйкен Әшімов көшесі – 48, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; Островский көшесі – 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67А, 67Б, 70, 79, 81; Наурызбай батыр көшесі – 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 66; Қосшығұлов көшесі – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46; Шоқан Уәлиханов көшесі – 27, 29, 31, 33, 39, 41, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбілхамитова Рабиға Кеңесқызы; төрайымның орынбасары – Жұмағұлова Гүлмира Қайыргелдіқызы; хатшысы–Придонова Айдана Нұрбекқызы; комиссия мүшелері: Рысқұлова Ләззат Жамбылқызы, Маслова Надежда Антоновна, Шамиғанов Мейрамбек Анатольевич, Әубәкірова Салтанат Болатқызы, Есенбеков Нұрлан Амангелдіұлы, Серікбаев Сағындық Қайыржанұлы.

№16 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі, 141, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№5 «Таңдау» көппрофильді-гимназиясы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 25-82-37.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Шоқан Уәлиханов көшесі – 75, 81, 83, 85, 91, 93, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 122, 125, 127; Қосшығұлов көшесі – 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77А, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 105; Наурызбай батыр көшесі – 67, 69, 71, 72, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 123; Островский көшесі – 62А, 68А, 74, 74А, 76, 78, 86А, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 99, 102, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 116, 117, 118,119, 121, 123, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 135; Бәйкен Әшімов көшесі – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 109, 111, 114, 115, 116, 117, 118, 120А, 121, 123, 124, 125, 125/1, 126/1, 126/2, 128, 145, 147, 149; Рахымбек Сабатаев көшесі – 104, 106, 118, 120, 122, 124; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 86, 92, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 114, 120, 122, 124, 126, 130; Ілияс Есенберлин көшесі – 76, 80, 82, 84, 86, 92, 94, 98, 99, 101, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133; Калинин көшесі – 76, 76А, 78, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 90, 91, 95, 96, 98, 100, 102, 103, 105, 108, 110, 115, 117, 119; Қаныш Сәтпаев көшесі – 24, 26, 27, 29, 31, 32, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 49, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; Біржан сал көшесі – 74, 76, 81, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 102, 103, 104, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119,121, 122, 123; Бауыржан Момышұлы көшесі – 73, 79, 81, 87, 89, 93, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109А, 112, 116, 118, 120, 126, 128, 130; Мақтай Сағдиев көшесі – 51, 53, 57, 59, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Башарова Дина Оразғалиқызы; төрайымның орынбасары – Қайыров Жанат Қайырұлы; хатшысы–Скокова Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Әлиева Сәуле Қабдрашқызы, Есекеева Маржан Шарқанқызы, Перимитько Артем Владимирович, Құсайынова Гаухар Сағындыққызы, Иванова Ольга Владимировна, Оспанова Алина Жанатқызы.

№17 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Еркін Әуелбеков көшесі, 70А, ФОК №1 ғимараты (денешынықтыру-сауықтыру кешені). Тел: 8 (7162) 33-18-64.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Дзержинский көшесі – 40, 77; Әлімжан Баймұқанов көшесі – 61, 61А, 63, 63А, 64/1, 64/2, 68/3; Еркін Әуелбеков көшесі – 66, 71, 73, 74, 75; Ақан сері көшесі – 56, 58, 60, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73; Рахымбек Сабатаев көшесі – 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85; Мақтай Сағдиев көшесі – 44, 46, 48, 50, 60; Зарап Темірбеков көшесі – 31, 33, 51, 53, 56, 61, 63, 65.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Маскальчук Ирина Анатольевна; төрайымның орынбасары – Мұқанова Саида Ерланқызы; хатшысы– Раисова Мәдина Ерланқызы; комиссия мүшелері: Шұқантаева Құралай Жақыпқызы, Остапчук Лилия Михайловна, Қурмаева Ғалия Ринатовна, Полищук Виктория Владимировна, Өтегенов Есентай Амантайұлы, Омарова Айнагүл Оразбайқызы.

№18 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі, 90, Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы «Көкшетау» мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-20-40.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Еркін Әуелбеков көшесі – 78, 80, 82, 84, 89, 90, 95; Ақан сері көшесі – 72, 74, 76, 82, 86, 89, 90А, 91, 92, 95, 97; Рахымбек Сабатаев көшесі – 82, 93, 96, 101/2; Дзержинский көшесі – 93; Мақтай Сағдиев көшесі – 29, 33, 35, 37, 41, 45, 47; Бауыржан Момышұлы көшесі – 51, 52, 53, 58, 60, 62, 69; Біржан сал көшесі – 84, 86; Қаныш Сәтпаев көшесі – 2, 15, 16; Калинин көшесі – 48; Әлімжан Баймұқанов көшесі – 84, 86.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Есмағамбетов Мейрамбек Төлегенұлы; төрағаның орынбасары – Стогний Валентина Владимировна; хатшысы–Жұмабаева Зарема Баймұратқызы; комиссия мүшелері: Байлина Әнел Мерейқызы, Абишева Галина Васильевна, Қайдарова Әсемгүл Сәулетбайқызы, Қасымова Айнагүл Жүсіпбекқызы, Козловская Светлана Сергеевна, Каленова Шолпан Ермекқызы.

№19 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі, 90, Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы «Көкшетау» мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-49-71.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Еркін Әуелбеков көшесі – 109, 112, 116, 125, 126, 127, 129; Ақан сері көшесі – 100, 109, 111, 113, 114, 116, 119; Әлімжан Баймұқанов көшесі – 95А, 99А,101А, 102А, 103А, 111А; Рахымбек Сабатаев көшесі – 131А; Ілияс Есенберлин көшесі – 56, 66; Калинин көшесі – 59; Абай көшесі – 110, 114, 114А/1; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 64, 65, 65А, 67, 72, 76.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шәкен Үгіл Алпысқызы; төрайымның орынбасары – Ержанова Гүлжан Шахманқызы; хатшысы–Юшко Галина Сергеевна; комиссия мүшелері: Шәріпова Балкен Қалиқызы, Исаева Лилия Асхатқызы, Искакова Жанар Науанқызы, Қожанова Бибігүл Санаққызы, Маймақова Айнагүл Орынбайқызы, Қибатова Махаббат Нұрмұханбетқызы.

№20 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 192, Көкшетау қаласының білім бөлімі жанындағы «Балалар музыка мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8(7162) 25-55-53.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Мағзи Әбілқасымов көшесі – 27, 29, 34, 161; Юрий Гагарин көшесі – 18, 37, 39, 54, 68, 69; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2В/2, 2В/4; Ілияс Есенберлин көшесі – 1; Калинин көшесі – 5; Осипенко көшесі – 1/3, 27, 28, 34; Бауыржан Момышұлы көшесі – 3, 5А, 13, 15, 19, 21; Жағалау көшесі – 3, 5, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 29, 33А, 35, 37, 41, 43, 45, 47А,53, 57, 59, 61; Сәкен Жүнісов көшесі – 2А, 2А/1, 8, 12А; Жұмағали Тілеулин көшесі – 26, 58; Біржан сал көшесі – 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 29.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сайдалин Мұхтар Сейітжанұлы; төрағаның орынбасары – Төлетаева Назгүл Қайратқызы; хатшысы–Земскова Ольга Николаевна; комиссия мүшелері: Амрина Ботагөз Әскербайқызы, Ахметова Қарлығаш Амантайқызы, Ляпота Оксана Викторовна, Сабыр Азат Сәкенұлы, Лаевская Наталья Александровна, Айдарбекова Самал Жолдасқызы.

№21 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Потанин көшесі, 39, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «Көкшетау гуманитарлық-техникалық мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 25-26-62.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Абай көшесі – 93; Мұхтар Әуезов көшесі – 171, 173, 175, 218, 220, 225, 236, 238, 238А; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 4, 6, 12, 16, 23, 23А, 27, 29, 29А, 55, 57; Потанин көшесі – 19, 21, 21А, 27А, 27Б, 39, 56, 234; Смағұл Сәдуақасов көшесі – 24; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 72, 91.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дементьева Наталья Григорьевна; төрайымның орынбасары – Филипов Алексей Владимирович; хатшысы– Аяғанова Дина Жұматайқызы; комиссия мүшелері: Мұстафина Ғалия Әміржанқызы, Баева Юлия Владимировна, Боранбай Жомарт Ақайұлы, Рамазанова Айтбола Жұмашқызы, Мейрамов Болат Пазылұлы, Попова Мария Петровна.

№22 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Шәкәрім Құдайбердиев көшесі, 111, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№2 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 33-50-42.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Жұмабек Тәшенов көшесі – 22, 24, 26/1, 26/3, 28, 32, 34, 36, 38; 8 Март көшесі – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41/1, 42, 43, 45/1, 45/2; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 40, 43, 45, 51, 191; Абай көшесі – 113; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 90, 92, 94, 113; Мұхтар Әуезов көшесі – 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 242Б, 244.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбдіқасымова Гүлнар Жантынқызы; төрайымның орынбасары – Шаймерденова Ләззат Ғазизқызы; хатшысы–Абылхаева Жанна Ибрагимқызы; комиссия мүшелері: Даниярова Салтанат Кенжеболатқызы, Шәкенов Сейілхан Мұхамбетжанұлы, Дедик Галина Григорьевна, Әлкенова Адиля Ғалымжанқызы, Абдрахманова Сәуле Уәлиханқызы, Қиықова Зере Еспайқызы.

№23 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 124, «Истоки Көкшетау» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-21-60.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Еркін Әуелбеков көшесі – 128, 137, 138, 141, 147, 148, 149, 151, 160, 162; Абай көшесі – 128, 129, 130, 131, 132, 133А, 135; Мұхтар Әуезов көшесі – 252, 264, 268; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 100, 102, 123; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 46, 46А, 59, 61, 71, 73; Жұмабек Тәшенов көшесі – 44, 44А, 54, 56, 56А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Түлкібаев Төлеш Бекхожаұлы; төрағаның орынбасары – Қонақаева Зәмзагүл Байзаққызы; хатшысы–Мусипова Меңсұлу Қазыбекқызы; комиссия мүшелері: Ыбыраева Зәуреш Темірғалиқызы, Сүлейменова Бақыт Сәрсенбайқызы, Бекқажанова Сая Қуанышбекқызы, Жақсылықов Тұрсынбай Қарбекұлы, Костылева Вера Георгиевна, Шайгөзова Гүлнәр Эрикқызы.

№24 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі, 155А, Ақмола облысы білім басқармасының «Лицей-интернат» «Білім-инновация» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-53-87.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Ғалым Елемесов көшесі – 45, 47, 49, 51, 53; Смағұл Сәдуақасов көшесі – 31, 33, 42, 44, 46, 48, 53; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 48, 64, 68, 79, 81, 85, 109, 111; Жұмабек Тәшенов көшесі – 76, 96, 98; Ақан сері көшесі – 137, 154, 168, 168А; Янко көшесі – 69, 73, 76, 79; Еркін Әуелбеков көшесі – 160, 162; Әлімжан Баймұқанов көшесі – 118, 139, 141А, 166Б.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сәдуақасов Жұмабай Есмағзамұлы; төрағаның орынбасары – Асқарова Клара Зияшқызы; хатшысы– Сәдуақасова Айнаш Амантайқызы; комиссия мүшелері: Әбілдин Ризат Төлеубайұлы, Тналина Қарлығаш Әмірқызы, Толашева Роза Зарбатқызы, Омарова Бақытжамал Нығыметқызы, Қалиева Ақнұр Тұрғымбайқызы, Свиденко Наиля Эмильевна.

№25 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі, 191, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№6 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 40-22-25.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Рахымбек Сабатаев көшесі – 130, 132, 138, 140, 142; Бәйкен Әшімов көшесі – 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 170, 171, 172, 176, 180, 193, 195, 197; Островский көшесі – 80А, 92А, 98А, 105, 136, 138, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 153, 154, 156, 157, 158, 159,161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 174, 175, 178; Наурызбай батыр көшесі – 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 148, 150, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 175; Қосшығұлов көшесі – 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 140, 142, 143, 145, 147; Шоқан Уәлиханов көшесі – 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 165, 167, 169, 171; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы– 95, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133; Потанин көшесі – 53, 65, 69, 71, 73, 77, 85, 86, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 124, 126, 128; Ғалым Елемесов көшесі – 58, 67, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 98, 104, 105, 106, 107, 108, 109; Смағұл Сәдуақасов көшесі – 45, 50, 50А, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 87, 89; Янко көшесі – 88, 90, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 70, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 127, 127А; Сұңқар шағын ауданы – 5, 6, 7.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Самбаева Айшолпан Қыдырбайқызы; төрайымның орынбасары – Тілеубергенов Ержан Орынбасарұлы; хатшысы–Жұматаева Әсел Сәлімкерейқызы; комиссия мүшелері: Орымбетова Құралай Абжаппарқызы, Мұстафина Зайра Зәкірқызы, Осипова Татьяна Григорьевна, Айдарова Фариза Ыбырайқызы, Бегжанова Гүлнар Русланқызы, Тасымова Әсел Жаныбекқызы.

№26 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі, 140, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы мәдениет колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-60-59.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 139, 141, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 171, 173, 175, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 255, 259, 261, 267, 273; Толстой көшесі – 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 44, 46, 48; Потанин көшесі – 103, 105, 115, 119, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 136, 138, 141, 143, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 168, 169, 170, 171, 173, 178, 180, 186, 188, 190, 196, 200; Жақан Сыздықов көшесі – 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35; Ғалым Елемесов көшесі – 114, 115, 116, 121, 122, 123, 124, 126, 129, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 155, 166, 168, 170, 176, 178, 180; Дроздова көшесі – 1, 1Е, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 38; Смағұл Сәдуақасов көшесі – 92, 93, 94, 95, 96/1, 98, 98А, 100, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 122, 139, 140, 146, 149; Саябақ көшесі – 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 40; Янко көшесі – 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 147, 149, 154, 154А, 159, 161, 162, 163, 165, 167; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 110, 116, 118, 120, 122, 133, 135, 137, 137А, 137Б, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 151, 152, 155, 157, 158, 159, 165, 167, 169, 175, 177, 183, 185; Купрач көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43А, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 56; 8 Март көшесі – 104, 106, 106Г, 108, 112, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115/2, 116, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 213; Бауман көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Жұмабек Тәшенов көшесі – 114, 114А, 116, 116А, 118, 118А, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206; Литвинов көшесі – 8, 11, 12, 13, 14, 20; Сиреневый өткелі – 3, 4, 6, 7, 8; Вишневый өткелі – 5, 7; Чеботарев көшесі – 6, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 36; Асеев көшесі – 4, 6, 7, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13А, 14, 16, 18; Шоқан Уәлиханов көшесі – 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; Панфилов көшесі – 81, 83, 85, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 106, 106В, 107, 108, 109, 110, 111, 115, 116, 117, 118, 120, 132, 134, 136; Жамбыл Жабаев көшесі – 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 153, 153А, 153Б, 155, 155А, 155Б, 161, 163, 167, 169; Остапенко көшесі – 86, 87, 89, 90, 91, 93, 96, 99В/Л1, 102, 103, 104, 105, 107, 113, 115А, 117; Шевченко көшесі – 74, 76, 78, 80,84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 126, 128, 130; Землячки көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54; Ақжелкен көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Тұран көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Қуанышев көшесі – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 117, 119, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 188, 190; Шәріпов көшесі – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Шолохов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шахмет Құсайынов көшесі – 100, 102, 106, 112, 112А, 112Б, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177; Добролюбов көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Харьковский өткелі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Бөгенбай көшесі – 44, 46; Алматинская көшесі – 1, 3, 3А, 4, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21А, 22, 23А, 24, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 34; Жұмбақтас көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49; Тукин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 26.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ыдырысова Құралай Ғазизқызы; төрайымның орынбасары – Мәжитов Азамат Кәкімжанұлы; хатшысы– Алекешева Сұлушаш Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Қожахметова Гаухар Ризақызы, Нұрахметова Мәриям Жұмабайқызы, Назарова Сәуле Жанғожанқызы, Рыбина Людмила Михайловна, Омарова Бибігүл Серікбайқызы, Қабиденова Махаббат Қабдешқызы.
№27 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Южная көшесі, 4А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№11 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 33-60-94.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Шоқан Уәлиханов көшесі – 156, 156Б, 158, 160, 160Г, 162; Жамбыл Жабаев көшесі – 134Б, 144А, 148, 152, 154, 157, 177; Шевченко көшесі – 132, 132А, 134, 134А, 134В,134Г, 136, 138, 140, 142, 142А; Землячки көшесі – 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 103А, 105А, 107А, 109А, 123,137, 139, 141, 143, 145; Қуанышев көшесі – 131, 133, 133А, 135, 137А, 141/5, 143/5, 170А, 196, 198, 198А; Жұмабек Тәшенов көшесі – 111; Буденный көшесі – 111, 113; Южная көшесі – 10А; Пушкин көшесі – 66А, 68, 68А, 70, 70А, 72; Ыбырай Алтынсарин көшесі – 30, 32, 39, 40, 40А, 41, 42.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Нөгертаева Айгүл Бексұлтанқызы; төрайымның орынбасары – Шелтенова Күнсұлу Ақжанқызы; хатшысы– Меркалова Татьяна Юрьевна; комиссия мүшелері: Қабышева Забира Біләлқызы, Темірболатова Алтынай Нажмиденқызы, Сағынтаева Аида Жеңісқызы, Асербаева Гүлбахта, Әубәкірова Бахыт Хамитқызы, Мурзина Камила Дмитриевна.

№28 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі, 24А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№18 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 77-08-89.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Боровской шағын ауданы – 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 55А, 56, 56А, 57, 59, 60, 61, 66, 67, 68, 70; Демещенко көшесі – 7.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәрсенбаева Баян Вахитқызы; төрайымның орынбасары – Шегирова Жадыра Батырбекқызы; хатшысы– Қапарова Айнагүл Нұртайқызы; комиссия мүшелері: Сатыбалдинова Гүлсана Сәулетбайқызы, Абдрахманова Айсұлу Қазбекқызы, Абилова Әлия Мадиарқызы, Ахметова Алтын Жағыпарқызы, Оспанова Динара Қамайқызы, Кенжетаева Ұлбала Елубайқызы.

№29 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 75, Ақмола облысы басқармасының «Көкшетау қаласы, ақыл-ой бұзушылықтары мен психикалық дамуы кеш балаларға арналған №1 облыстық арнайы түзету мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 51-32-11
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Боровской шағын ауданы – 58, 63, 64, 74; Жұмағали Саин көшесі – 30, 30Б, 32, 36А; Юбилейный шағын ауданы – 30, 32, 32А, 34, 35, 36, 36А, 36В, 37, 38, 41А; Дина Нұрпейісова көшесі – 2, 2А, 4, 4А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15А, 15Б, 16, 17А, 17Б, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Қарағайлы көшесі – 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25; Ақниет көшесі – 8, 9, 11; Қайыңды көшесі – 23, 31, 33; Щучинская көшесі – 4, 8, 9, 10, 12, 14, 33; Сыбағалы көшесі – 1, 4, 5, 7, 12, 17, 20, 23, 30, 35, 36; Балуан Шолақ көшесі – 16, 18, 28, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 50; Боговидская көшесі – 17, 18, 20, 22; Уокешская көшесі – 5, 7, 9, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 59, 65; Қажымұқан көшесі – 14, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 67, 67А, 69, 69А/1, 69С, 71, 73А, 73Б, 73В, 75, 77, 77А, 79, 79А, 79Б, 79В, 81, 81А, 81Б, 85, 85Б; Мерей көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 19, 21, 26, 30, 31, 33, 34; Құрманғазы көшесі – 5, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 32, 34, 37, 38; Королев көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 25, 30; Космонавтар көшесі – 9, 19, 21, 23, 35.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сексенова Гүлмира Сайлаубекқызы; төрайымның орынбасары – Қаңтарбаева Шәрипа Кукнайқызы; хатшысы –Турукулова Қарлыгаш Ислямбекқызы; комиссия мүшелері: Орынбаева Алтын Әлібекқызы, Есмағамбетова Дариға Жақсылыққызы, Жұматаева Гүлмира Қайыркешқызы, Ибрагимова Зульфия Рафкатқызы, Марков Артем Геннадьевич, Қапар Мирас Ибрагимұлы.

№30 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі, 26А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№13 «Экос» экологиялық гимназия-мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-62-17.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Жұмағали Саин көшесі – 26; Гастелло көшесі – 13, 13А; Юбилейный шағын ауданы – 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахметжанова Светлана Бекетқызы; төрайымның орынбасары – Әубәкірова Ардақ Есімсейітқызы; хатшысы –Самұратова Айсұлу Шарқанқызы; комиссия мүшелері: Темербекова Айгүл Жасланқызы, Евменова Светлана Николаевна, Мухаметзянова Наталья Владимировна, Қопаш Айжан Арманқызы, Крупельницкий Георгий Станиславович, Айтжанова Индира Ғабитқызы.

№31 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі, 26А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№13 «Экос» экологиялық гимназия-мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 77-55-38.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Шоқан Уәлиханов көшесі – 202, 204, 206, 212; Жұмағали Саин көшесі – 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41, 47; Мәншүк Мәметова көшесі – 5, 7; Гастелло көшесі – 3, 4, 5, 6, 7; Смирнов көшесі – 3, 4, 8; Быковский көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10; Юбилейный шағын ауданы – 1, 2, 3, 3А, 4.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хасенова Әмина Қабдығалымқызы; төрайымның орынбасары – Мұрзалина Базира Қазбекқызы; хатшысы – Әбутәліпова Салтанат Серікқызы; комиссия мүшелері: Дәулетов Дәурен Сұлтанұлы, Петричук Елена Владимировна, Жүсіпова Роза Қорданбайқызы, Баймағамбетова Айнұр Ғариполлақызы, Жадрина Нұржамал Қайырбекқызы, Айткешова Айтжамал Сәрсембайқызы.

№32 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі, 20, Ақмола облысы білім басқармасының «Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-67-23.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Ыбырай Алтынсарин көшесі – 31; Шоқан Уәлиханов көшесі – 170, 174, 182, 184, 186, 192, 194, 196, 198; Жұмағали Саин көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 25, 27; Жамбыл Жабаев көшесі – 173, 185; Гоголь көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 15; Пархоменко көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Темирязев көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Дальний өткелі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Полевой көшесі – 1А, 2, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 15А, 17А; Мәншүк Мәметова көшесі – 4, 12, 14, 16, 16А, 18, 20.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Белгібаева Данагүл Оразбайқызы; төрайымның орынбасары – Искакова Дана Манапқызы; хатшысы – Абилова Бекзат Тұрғынбайқызы; комиссия мүшелері: Болатова Ырсалды Хашимқызы, Қалиева Сәуле Әнуарқызы, Қайыржанова Майра Неғметқызы, Оразова Гүлзира Қазиқызы, Алпыспаева Салтанат Амантайқызы, Қабдиева Самал Мерекеқызы.

№33 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Еркін Әуелбеков көшесі, 166А, Ақмола облысының денешынықтыру және спорт басқармасы жанындағы «Оқжетпес» балалар мен жасөспірімдер футбол мектебі» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 52-38-78.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Жұмабек Тәшенов көшесі – 79, 81, 83, 85; Пушкин көшесі – 22, 24, 25, 40, 42, 46; Еркін Әуелбеков көшесі – 162, 164, 166, 170; Ақан сері көшесі – 159, 180, 182, 186, 190, 192, 194; Бәйкен Әшімов көшесі – 204, 206, 212, 214, 217, 218; Әлімжан Баймұқанов көшесі – 158; Рахымбек Сабатаев көшесі – 196, 211, 213, 215, 217, 219; Буденный көшесі – 46, 48, 55, 57, 59.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәтпаева Баян Әуленқызы; төрайымның орынбасары – Малғаждарова Зинаида Әкімбайқызы; хатшысы – Боранбаева Анар Тәшенқызы; комиссия мүшелері: Искакова Елена Валерьевна, Дембицкая Алена Анатольевна, Агаева Елена Мефодьевна, Пунько Ольга Владимировна, Болатова Жанаргүл Жетпісбайқызы, Сәдуақасова Құралай Мейрамқызы.

№34 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Еркін Әуелбеков көшесі, 177, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№16 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 33-78-31.
Шекаралары: Көкшетау қаласы, Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 3, 3А, 5; Абай көшесі – 148, 150, 152, 152А, 152Б, 154, 155, 157, 159; Еркін Әуелбеков көшесі – 181, 183.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сарманова Роза Ғабдуллақызы; төрайымның орынбасары – Тәшенов Данияр Серікбайұлы; хатшысы – Өтелбекова Шынар Сапарбекқызы; комиссия мүшелері: Сүлейменова Бахыт Фаритқызы, Ищанова Сәуле Хамитқызы, Қадырбекова Жанар Ерғалиқызы, Тақамбаев Шайролла Шамилұлы, Бакиров Қайдар Серікұлы, Айткен Лейла Жасланқызы.

№35 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Владимир Вернадский көшесі, 46, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№12 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 51-16-63.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Өркен көшесі – 3, 5; Мәжит Жанділдинов көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 92, 93, 94, 100, 104, 106; Владимир Вернадский көшесі – 5А, 5Б, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 70, 72, 76А, 83ВЛ2, 85ВЛ; Менделеев өткелі – 3; Тельман көшесі – 3, 4, 5; Циолковский көшесі – 3, 4, 6.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шашкенова Роза Қазжанқызы; төрайымның орынбасары – Қапбас Жанболат Жанатұлы; хатшысы – Сексенбай Қаламқас Жаныбайқызы; комиссия мүшелері: Хасенова Жанат Қайырбекқызы, Искакова Бижамал Құдайбергенқызы, Усенов Фарид Нұрмағанбетұлы, Жүсіпбекова Гүлмара Дақанқызы, Қасымова Қарагөз Жанбатырқызы, Орынбаев Данияр Болатбекұлы.

№36 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Мичурин көшесі, 35, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қылмыстық атқару жүйесі Комитеті «ЕЦ-166/24 мекемесі» Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-82-20.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Тұмар көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 14А, 16, 16А, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 34, 41, 45, 47, 49, 50, 53, 55, 56, 59, 62, 64, 65, 67, 69, 70; Жүсіпбек Аймауытов көшесі – 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Ақан көшесі – 58, 61, 65, 66, 68, 70, 73, 74, 76, 78, 82, 88, 92; Саққұлақ би көшесі – 1, 2, 5, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Иконников көшесі – 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90А; Амангелді Иманов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22А, 23, 30, 35, 35А, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 93; Кирпичный завод шағын ауданы – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36; Ынтымақ көшесі – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25В, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 34, 36, 38, 42, 44; Ковалевская көшесі – 39, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 90А, 92, 92А; Корчагин көшесі – 45, 47, 49, 53, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 65, 66, 67, 68А, 70, 72; Космодемьянская көшесі – 3, 4, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 13, 15, 17, 19, 21, 60А; Кошевой көшесі – 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 91; Юрий Лермонтов көшесі – 67, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 86, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115; Матросов көшесі – 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87; Маяковский көшесі – 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104; Мичурин көшесі – 1, 1А, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38, 39А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Ақжол көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29А, 30, 31; Павлов көшесі – 46, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88А, 89, 91, 93, 101; Зеренді көшесі – 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 15, 16, 21, 22, 23; Өндіріс көшесі – 2, 3, 8, 9, 13, 13А, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34; Атамұра көшесі – 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Станиславский көшесі – 6, 6А, 8, 12, 14, 20, 30, 32, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 64; Тюленин көшесі – 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76; Чернышевский көшесі – 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 84, 85А, 86, 88, 89, 90, 92, 94.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Құсайынова Гүлнәр Борашқызы; төрайымның орынбасары – Қасенова Марал Маратқызы; хатшысы – Рамазанова Гүлмира Дайырбайқызы; комиссия мүшелері: Жолдасбаев Ұланбек Серікұлы, Свидерская Ольга Станиславовна, Хаирова Айжан Малбағарқызы, Манатова Жанар Саурашқызы, Базарбаева Аягөз Қайырқызы, Исенова Мәдина Амангелдіқызы.

№37 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Станиславский көшесі, 35, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№14 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-85-24.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Жүсіпбек Аймауытов көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Ақан көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 36А, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 60, 62, 62А, 64; Елжас Бекенов көшесі – 3, 6, 11, 12, 15, 18, 20, 21, 24А, 25, 27, 29, 30, 34, 35, 39, 40, 41, 45, 46, 52, 53, 54, 59, 61, 65, 71, 75, 75А, 78, 81; Иконников көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 50А, 52, 54, 56; Ковалевская көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46; Корчагин көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54; Кошевой көшесі – 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 67; Юрий Лермонтов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 70, 72, 72А; Матросов көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 77; Маяковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58А; Никитин көшесі – 18, 20, 24, 30, 36; Павлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 45, 49; Папанин көшесі – 1, 12, 20, 22, 23, 29, 31, 36, 38, 42, 43, 48, 49, 54, 55, 60, 61, 62, 66, 67, 73, 74, 75; Серов көшесі – 3, 3Б, 5А, 8, 8А, 9, 13, 17, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 33А, 35А, 43, 44, 47, 49, 52, 90А; Көктерек көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 58; Станиславский көшесі – 3, 5, 17, 25, 37, 41; Еңбек көшесі – 3, 4, 8, 10, 11, 11А, 13, 13А, 16, 18, 19, 20, 23, 29, 30А, 33, 37, 45, 51; Тюленин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Цеткина көшесі – 1, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 21, 24, 32, 35, 41, 50, 51, 53, 56, 59, 61, 62, 65, 68, 74, 75, 75А, 81; Чайкина көшесі – 5А, 7, 9, 10, 12, 14, 16А, 17, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 42, 44, 54, 56, 60, 66, 72, 76, 80, 80А; Чернышевский көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7А, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байболова Роза Бексұлтанқызы; төрайымның орынбасары – Жижикина Ольга Витальевна; хатшысы – Досанова Салтанат Амантайқызы; комиссия мүшелері: Ғабдуллина Асыл Өсерқызы, Мәкенова Айгүл Қанатбекқызы, Өстемірова Аида Едігеқызы, Марченко Мария Федоровна, Дәулетова Камета Қиланқызы, Бекбергенова Шынарай Бегімбетқызы.

№38 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 160, Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы «Ақмола облыстық филармониясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-11-01.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Абай көшесі – 160А, 175, 175А; Шаңырақ көшесі – 6А, 8А, 10, 11А, 14, 18, 22, 24; Алатау көшесі – 3, 5; Шалқар көшесі – 2, 4, 7, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 42.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әлжапарова Марал Михайловна; төрайымның орынбасары – Бегалина Нұрғиза Қадырқызы; хатшысы – Алпысбай Батима Баянбайқызы; комиссия мүшелері: Бейсенова Анар Саябекқызы, Сүлейменов Аян Махметұлы, Базарбаев Жаслан Тасымұлы, Мұқажанова Маржан Тохтарқызы, Нұркеев Асхат Сейітбекұлы, Матенов Тұрар Мұхтарұлы.

№39 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 139, «Арна» Көкшетау колледжі» мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 32-31-34.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Еркін Әуелбеков көшесі – 155, 157, 161, 163, 167, 169, 169А, 171, 173, 175; Абай көшесі – 134, 134А, 136, 136А, 137, 138, 139А, 140, 140А, 141, 141А, 141Б, 142, 142А, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153; Мұхтар Әуезов көшесі – 207, 209, 211, 211А, 219, 219А, 270, 272, 274, 276, 280, 288А; Строителей шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5А; Мағзи Әбілқасымов көшесі – 127, 129, 168, 170, 174, 192; Буденный көшесі – 26/2; Жұмабек Тәшенов көшесі – 27, 29, 33, 35, 39, 43, 47, 53, 55; Пушкин көшесі – 4, 4А, 6, 7, 7А, 8, 8А/1, 8А/2, 9, 9А, 11, 11А, 14, 17, 17А, 19; Ыбырай Алтынсарин көшесі – 2, 4, 12, 14.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Увалиева Алтын Жақсалыққызы; төрайымның орынбасары – Репухова Елена Николаевна; хатшысы – Цветкова Снежана Викторовна; комиссия мүшелері: Дермановская Ольга Борисовна, Келес Бақытгүл, Груздева Кристина Владимировна, Абельдинова Фарида Неғматуллақызы, Саханова Күлжиян Зекенқызы, Сәдуақасова Ботагөз Жарқымқызы.

№40 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Сүлейменов көшесі, 10, Көкшетау қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Достар» мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8(7162) 33-32-38.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Сүлейменов көшесі – 4, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 12Г, 12В, 14, 16, 18, 18А, 20, 21, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Нефтебаза өткелі – 1, 3, 7, 9, 5ВЛ/1, 5ВЛ/3, 10ВЛ/1, 12; Кәукен Кенжетаев көшесі – 1, 1А, 1В, 3, 5,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 27А, 28, 29А, 30, 32; Ақбидай көшесі – 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Құлагер көшесі – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34; Байдалы би көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27; Баубек Бұлқышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 10, 12; Свердлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/3, 16; Мәдениет көшесі – 3, 8, 10, 12, 14, 16; Исмаилов көшесі – 1, 3, 7, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40; Проектная көшесі – 5.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұқажанов Нұрлан Құсайынұлы; төрағаның орынбасары – Малько Тамара Владимировна; хатшысы – Қылышева Ольга Николаевна; комиссия мүшелері: Ғазизова Жұлдыз Сейілханқызы, Ашихмина Татьяна Николаевна, Кулбулдина Майя Әшкенқызы, Далелхан Бегжан, Әбішева Айгүл Амангелдіқызы, Махсотова Самал Естайқызы.

№41 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Жұмағали Тілеулин көшесі, 59, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының «Көкшетау қаласының физика-математикалық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебі» филиалының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-22-63.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Абылай хан даңғылы – 1А/1; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2К, 21; Сәкен Жүнісов көшесі – 33, 35, 37, 39, 66, 67, 70, 70А, 76; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 11, 15, 17, 16, 22, 23, 24, 25, 33, 34, 35, 36, 37; Жұмағали Тілеулин көшесі – 12, 90, 92, 94, 96, 99А, 101, 102, 102А, 103, 104, 105,106, 109, 110, 114, 115, 116, 119, 120, 121, 122, 128, 132; Ахмет Байтұрсынов көшесі – 66, 68, 70, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96А, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111А, 112, 114, 116, 118, 121, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 137А, 139, 141, 143, 146, 164, 166, 168; Янко көшесі – 28, 28Б, 30, 32, 34А, 35, 37; Юрий Гагарин көшесі – 93, 94, 95, 99, 101, 112, 115, 117, 119, 125, 127, 129, 139/2, 141, 143, 145, 147, 149; Буденный көшесі – 1, 3, 4/6, 4/10, 4/11, 5, 6, 13; 8 Март көшесі – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 11, 13, 14А, 15А, 16, 17, 20, 25, 25/2, 25А, 26, 27, 27/1, 27/А, 27/Б, 28; Смағұл Сәдуақасов көшесі – 5/2, 5А, 7А, 16; Ғалым Елемесов көшесі – 16, 18, 18А, 19.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қиықова Гүлдариха Зарапқызы; төрайымның орынбасары – Ыбыраева Әсем Советқызы; хатшысы – Ишмухаметова Лариса Леоновна; комиссия мүшелері: Есмағұлова Бағдат Манапқызы, Шаюк Валерий Петрович, Рамазанова Әсем Жанатқызы, Досова Жібек Нұрғалиқызы, Мұхаметжанов Рустам Кәркенұлы, Яловая Татьяна Владимировна.

№42 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 1, Ақмола облысының денешынықтыру және спорт басқармасы «Триатлон бойынша олимпиадалық резервтегі облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-25-31.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Центральный шағын ауданы – 13; Абылай хан даңғылы – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 7, 7Г, 9, 11, 11А, 13, 15, 15А, 17, 19, 19А; Жағалау көшесі – 107, 109, 111, 113.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Заварухина Елена Анатольевна; төрайымның орынбасары – Багинская Татьяна Владимировна; хатшысы – Құсайынова Бакен Дулатбекқызы; комиссия мүшелері: Шабанбаева Бахыт Қарапқызы, Рахова Сабина Абатқызы, Хамзин Руслан Қайратұлы, Тайлақов Тасжан Қасенұлы, Қуандықова Назира Темірғалиқызы, Бердалинова Әсемгүл Мақыбайқызы.

№43 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы, 40, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№19 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 42-57-80.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Центральный шағын ауданы – 1, 2, 2Б, 52, 55, 55Б/2, 55В, 57, 58, 59; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 1А, 1Б, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4,3/5; Абылай хан даңғылы – 24А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Өмірбаева Сәуле Жұмашқызы; төрайымның орынбасары – Белицкая Анна Васильевна; хатшысы – Боровская Ирина Владимировна; комиссия мүшелері: Тыртышников Николай Михайлович, Шәріпова Бағдат Сағындыққызы, Мұхаметқалиева Шынар Сатыбалдықызы, Шалабаева Айгүл Ертайқызы, Тұрымбаева Ұлжан Байболсынқызы, Петровская Лариса Васильевна.

№44 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы, 40, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№19 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 42-67-61.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Центральный шағын ауданы – 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 38, 39, 43, 44; Абылай хан даңғылы – 3, 5, 7, 9, 11, 13; ТЭЦ – 1, 2.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шәймерденов Қанат Қиянбекұлы; төрағаның орынбасары – Оразаева Толғанай Бірімқызы; хатшысы – Утлик Лариса Алексеевна; комиссия мүшелері: Тәшенова Сара Қапезқызы, Ыбыраев Болатхан Ишимұлы, Көпенов Жұмабек Жабекұлы, Иващенко Людмила Валерьевна, Кисекова Жанна Теміртасқызы, Майкенов Әсет Болатұлы.

№45 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы, 17, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№17 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 42-39-28.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Васильковский шағын ауданы – 21; Көктем шағын ауданы – 1, 1А, 1У, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 33; Аэропорт шағын ауданы – 1, 2, 5, 7, 8, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 24А/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кенжетаева Айгүл Қилажқызы; төрайымның орынбасары – Ыбыраева Әмина Мүсіпқызы; хатшысы – Бейсенова Айнагүл Серікбайқызы; комиссия мүшелері: Сағандықова Толқын Тұрсынқызы, Шайхитденова Анар Бүркітбайқызы, Есімсейітова Гүлнар Тауқызы, Ілиясова Ләззат Шәйкенқызы, Жұмабаева Сәлима Тағнайқызы, Умнова Валентина Петровна.

№46 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы, 17, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№17 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 42-38-83.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Центральный шағын ауданы – 45, 46, 47А, 49, 49А, 50; Васильковский шағын ауданы – 1, 33, 34, 35.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қазиев Иса Қазиұлы; төрағаның орынбасары – Рамазанова Балжан Жанмолдинқызы; хатшысы – Ищанова Заряна Мүбәракқызы; комиссия мүшелері: Жанайдарова Бекзат Дулатқызы, Тұртылова Сәуле Вахитқызы, Сағиева Гүлшат Нұрғалымқызы, Бейсекова Сәуле Тұрғынқызы, Ыбыраева Ботагөз Сәрсенбайқызы, Тоқтамысова Гүлнәзия Қалижанқызы.

№47 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы, 17, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№17 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 51-37-99.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Васильковский шағын ауданы – 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 20, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Құрманғалиева Ләззат Сұрағанқызы; төрайымның орынбасары – Әбутәліпова Гүлназира Хамитқызы; хатшысы – Здуалиев Рауан Қайыргелдіұлы; комиссия мүшелері: Нұрсейітова Кира Ерланқызы, Белоусова Галина Анатольевна, Қасенова Ботагөз Бағзатқызы, Журупова Юлия Михайловна, Таласпаева Гүлнәр Мәлікқызы, Сызкен Сәкен Маралбекұлы.

№48 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «Іt мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-27-68.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Сарыарқа шағын ауданы – 1, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 11/3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Балташева Айнагүл Қыдырбайқызы; төрайымның орынбасары – Өтепова Динаш Қайдарқызы; хатшысы – Қуанышбаева Әлия Асқарқызы; комиссия мүшелері: Алимчаекова Арайгүл Мәуленқызы, Жармұханбетова Әсия Майданқызы.

№49 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Бірлік шағын ауданы, Ақбұлақ көшесі, 1К, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№22 Оқу-тәрбиелеу кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 41-02-21.
Шекаралары: Көкшетау қаласы, Бірлік шағын ауданы: Арай көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Балхаш көшесі – 5, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29А, 30, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 47; Бәйімбет батыр көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 38, 41А, 44, 50, 51; Қазанат көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Бурылтай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Ақбұлақ – 1, 1А, 1Б, 1Е, 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 27А, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 37, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Жазира көшесі – 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 30, 34, 38, 42, 50; Айдарлы көшесі – 1, 2Б, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 42, 44; Қоңырат көшесі – 3, 4, 6, 8, 24, 27, 30, 41, 44, 45, 49, 52; Қурайлы көшесі – 4, 6, 7, 8, 8Б, 11, 14, 20, 25, 31; Бапан би көшесі – 3А, 3Г, 9А, 10, 12, 18, 19, 29, 34, 35, 37, 38, 39, 46; Үмбетей жырау көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 28, 30, 31, 33, 36, 37, 47, 49А; Тобылғы сай көшесі – 9, 11, 25, 33, 41; Белес көшесі – 2, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 27; Сәулет көшесі – 3, 7, 9, 13, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 51.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Баймағанбетова Римма Кенжеболатқызы; төрайымның орынбасары – Қасенова Дәметкен Мұхаметалимқызы; хатшысы – Алдабергенова Сәуле Жүнісқызы; комиссия мүшелері: Жексенбаева Әсем Киікбайқызы, Попковская Гельнур Равильевна.

№50 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Станционный поселкесі, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№7 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 44-00-01.
Шекаралары: Көкшетау қаласы, Станционный поселкесі: Абай көшесі – 2, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 14, 20; Оқжетпес көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 36А, 38, 40; Шамшырақ көшесі – 1, 3, 5, 7, 11, 11А, 13, 17; Үміт көшесі – 1, 2, 3, 5, 6А, 7, 7Е, 8, 8А, 9Б, 11, 12, 13, 13Б, 14, 15, 17, 19, 21; Мамыр көшесі – 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 37; Сұлтан Баймағамбетов көшесі – 2, 4, 5, 11, 15; Теміржол көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Айнабұлақ көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13; Юбилейная көшесі – 1, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 21Г, 21Д, 22, 23, 25, 27, 45.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шөкімова Сайран Азнабайқызы; төрайымның орынбасары – Бекпаева Жамал Әнуарбекқызы; хатшысы – Андасова Айгүл Сайлауқызы; комиссия мүшелері: Әбілқасымова Ажар Жабағықызы, Бирюкова Людмила Ивановна, Жетібаева Жанат Сайранқызы, Қожахметов Қадыр Жанахметұлы.

№51 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Рахымбек Сабатаев көшесі, 1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көпсалалы облыстық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8(7162) 26-95-53.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Рахымбек Сабатаев көшесі, 1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Арынова Роза Ғалымжанқызы; төрайымның орынбасары – Ыбыраева Әлима Арынқызы; хатшысы – Молдағалиева Гүлжан Бірлестікқызы; комиссия мүшелері: Жайлюбаева Ақмарал Серікқызы, Скобелева Марал Ержанқызы.

№52 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Қаныш Сәтпаев көшесі, 85, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көпсалалы қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 78-06-21.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Қаныш Сәтпаев көшесі, 85.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тажиденова Айгүл Гемегаиповна; төрайымның орынбасары – Норбаева Алтынай Айтқанқызы; хатшысы – Тасымова Гүлжан Жаныбекқызы; комиссия мүшелері: Жүнісов Риза Смағұлұлы, Балтабаев Ербол Рахымұлы.
№53 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 158А, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көпсалалы облыстық аурухана (Перинаталық қызмет)» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-08-55.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 158А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сақаева Ирина Жолдасбекқызы; төрайымның орынбасары – Бердалинова Әсемгүл Мақыбайқызы; хатшысы – Архипова Елена Николаевна; комиссия мүшелері: Хромец Валентина Николаевна, Серебренникова Надежда Николаевна.

№54 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 161А, «Көкшетау теміржол ауруханасы» акционерлік қоғамы филиалының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-34-59.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Абай көшесі, 161А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Омаров Марат Шұғайұлы; төрағаның орынбасары – Вязовая Ольга Ивановна; хатшысы – Елкенова Үміт Жолданғарқызы; комиссия мүшелері: Еликова Светлана Федоровна, Нұрмағанбетова Айнагүл Серікқызы.

№55 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Рахымбек Сабатаев көшесі, 3, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көпсалалы облыстық аурухана, онкология бөлімі» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8(7162) 33-27-42.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Рахымбек Сабатаев көшесі, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Каринов Мұрат Жәнібекұлы; төрағаның орынбасары – Насырова Наиля Исмагиловна; хатшысы – Рахимжанова Елена Владимировна; комиссия мүшелері: Өзбеков Орал Серікбайұлы, Мұқашева Алмагүл Айдашқызы.

№56 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Көкшетау-Рузаевка №1 автожол ауданы, Ақмола облыстық денсаулық басқармасы жанындағы «Құрманбаев атындағы көпсалалы облыстық туберкулезге қарсы диспансері» мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8 (7162) 33-48-90.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Көкшетау-Рузаевка №1 автожол ауданы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Есжанова Сәуле Қайдарқызы; төрайымның орынбасары – Григорьев Александр Николаевич; хатшысы – Темірғалиева Айнагүл Ерденқызы; комиссия мүшелері: Қанапьянова Жібек Талқанқызы, Сәдуақасова Бибігүл Сатылғанқызы.

№57 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі, 1А, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көпсалалы облыстық аурухана дермотовенерологиялық бөлімі» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8(7162) 26-66-01.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Ақан сері көшесі, 1А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Соколова Наталья Евгеньевна; төрайымның орынбасары – Белялова Елена Кушкаровна; хатшысы – Лиманская Наталья Петровна; комиссия мүшелері: Ефимова Ольга Федоровна, Котова Вероника Анатольевна.

№58 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі, 87А, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көпсалалы облыстық балалар ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Тел: 8(7162) 78-00-08.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Қаныш Сәтпаев көшесі, 87А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Войтенко Анастасия Григорьевна; төрайымның орынбасары – Сәдуақасова Айбат Баянбайқызы; хатшысы – Молдахметова Айым Манарбекқызы; комиссия мүшелері: Воронова Галина Семеновна, Рыбалко Наталья Сергеевна.

№59 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 37, Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясы №5510 әскери бөлімінің ғимараты. Тел: 8(7162) 77-01-41.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Ыбырай Алтынсарин көшесі, 37.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қараев Ұлықбек Тұрсынбайұлы; төрағаның орынбасары – Тоқтаров Данияр Серікұлы; хатшысы – Өтелбаева Сая Сәрсембайқызы; комиссия мүшелері: Сәрсенбаев Өмірбек Кенжебайұлы, Исбулатов Манарбек Дәулетұлы.

№60 сайлау учаскесі
(Сайланушылардың уақытша тіркелген орындары бойынша
дауыс беру учаскесі)
Орналасқан орны: Көкшетау қаласы, Никитин көшесі, 67, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ЕЦ-166/23 мекемесі» Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(7162) 30-01-43.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Никитин көшесі, 67.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қажығалиева Шолпан Жүсіпқызы; төрайымның орынбасары – Петрова Нина Михайловна; хатшысы – Тлешова Ләйла Ермекқызы; комиссия мүшелері: Мырзаханова Қарлығаш Комарқызы, Қасымова Роза Әнуарқызы.

Степногорск қаласы
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 1-шағын аудан 57, Н. Островский атындағы № 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 6-10-74
Шекаралары: Степногорск қ.: 1-шағын аудан – 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 18, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 80, 85, 91;Парковая көш. – 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 21,26, 87, 94, 96.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дәуленбаева Шынар Еркінқызы; төрайымның орынбасары – Панина Юлия Олеговна; хатшысы – Әбежанова Нұржамал Арысбекқызы; комиссия мүшелері – Тимошевская Лора Владимировна, Щипотина Наталья Викторовна, Русских Светлана Александровна, Тұрсынбаева Алтын Балтабайқызы.

№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 2-шағын аудан 1, Мирас мәдениет үйінің ғиматары, тел: 8 (71645) 6-11-65
Шекаралары: Степногорск қ.2-шағын аудан – 3, 4, 7, 8, 13/4, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қоржымбаева Анар Құрманғалиқызы; төрайымының орынбасары – Бекболат Зиёдулла Әбдіжәлелұлы; хатшысы – Крикун Марина Михайловна; комиссия мүшелері – Шаврова Наталья Васильевна, Горбунова Татьяна Петровна, Медведева Наталья Викторовна, Столбова Татьяна Ивановна.
№ 63 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 2-шағын аудан 14, А.М. Горький атындағы № 2 орта мектебінің ғиматары, тел: 8 (71645) 6-18-31
Шекаралары: Степногорск қ.: 2-шағын аудан – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 73;3-шағын аудан – 16А, 17А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қасенова Гүлнәр Махметқызы; төрайымның орынбасары – Клочко Анастасия Геннадиевна; хатшысы – Әбдіжанова Лариса Әліпбекқызы; комиссия мүшелері – Қабдуалиева Нұрсұлу Жүкенқызы, Якупова Күмісжан Торғайқызы, Тоқсейітова Рәзия Қабылдақызы, Төлеубаева Клара Зарлыққызы.

№ 64 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 3-шағын аудан 2, А.С. Пушкин атындағы № 3 көп салалы мектеп-лицейінің ғиматары, тел: 8 (716-45) 6-24-78
Шекаралары: Степногорск қ.: 3-шағын аудан – 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 49, 50.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бойрабаев Рүстем Бойрабайұлы; төрағасының орынбасары – Гольдина Светлана Петровна; хатшысы – Секач Роза Радиковна; комиссия мүшелері – Масличенко Елена Анатольевна, Советова Ольга Ивановна, Қаржаубаев Қайрат Балташұлы, Мишина Елена Анатольевна.

№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 3-шағын аудан 84, «Горняк» Орталық мәдениет сарайының ғиматары, тел: 8 (71645) 6-26-62
Шекаралары: Степногорск қ.: 3-шағын аудан – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 51, 52, 53, 54, 83/1, 84/1, 102, 103, 104.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кунгурова Татьяна Александровна; төрайымның орынбасары – Құрбанбаева Камила Орынбасарқызы; хатшысы – Бондарева Наталья Викторовна; комиссия мүшелері – Бигарина Сәуле Қабденқызы, Баянова Татьяна Александровна, Демидова Наталья Александровна, Бөкенбай Ыбырай.

№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 3-шағын аудан 84, «Горняк» Орталық мәдениет сарайының ғиматары, тел: 8 (71645) 6-89-58
Шекаралары: Степногорск қ.: 4-шағын аудан – 6, 7, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 83.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хриенко Зинаида Васильевна; төрайымның орынбасары – Астраханцева Елена Валерьевна; хатшысы – Фариза Қуандыққызы Әубәкірова; комиссия мүшелері – Бочкарева Татьяна Витальевна, Борисова Евгения Владимировна, Абдулина Айгүл Келденқызы, Брылякова Анастасия Юрьевна.

№ 67 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 4-шағын аудан 45, Л.Н. Толстой атындағы № 4 гимназия мектебінің ғиматары, тел: 8 (71645) 6-94-93
Шекаралары: Степногорск қ.: 4-шағын аудан – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 76, 84, 85, 86.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Запрягаева Алла Юрьевна; төрайымның орынбасары – Лихачева Татьяна Сергеевна; хатшысы – Ағыбаева Қарлығаш Бапашқызы; комиссия мүшелері – Лагода Наталья Викторовна, Ермошкина Анжела Владимировна, Құрымбаева Құралай Айтпайқызы, Шереметьева Лариса Александровна.

№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 4-шағын аудан 46, Сәкен Сейфуллин атындағы № 5 көп салалы мектеп-лицейінің ғиматары, тел: 8 (71645) 6-35-70
Шекаралары: Степногорск қ.: 4-шағын аудан – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89; 20-шағын аудан – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 112, 113, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 128/1, 131, 131А, 131Б, 132, 133, 136, 150, 152, 153, 154, 162, 173, 173А, 178, 180, 180А, 181, 183, 185, 186, 188, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 203, 204, 205, 205А, 206, 224, 225Б, 229, 230, 233, 236, 247.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбділова Динара Мұратбекқызы; төрайымның орынбасары – Қалтенова Зияда Қалауқызы; хатшысы – Мусина Бақыт Жүнісқызы; комиссия мүшелері – Рақышева Роза Сейтқазықызы, Жалғасов Ғабит Мұсабекұлы, Шоқанова Әйгерім Әсенқызы, Мурашко Сергей Владимирович.

№ 69 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 4-шағын аудан 47/1, Мектепаралық оқу-өндірістік комбинатының ғиматары, тел: 8 (716-45) 6-33-03
Шекаралары: Степногорск қ.: 4-шағын аудан – 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 91.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кубрина Светлана Викторовна; төрайымның орынбасары – Даниярова Ләззат Оразалықызы; хатшысы – Әбілғалымова Нұргүл Бахытқызы ; комиссия мүшелері – Довгаль Наталья Николаевна, Әшімова Әйгерім Кеңесқызы, Сұлтанова Қатипа Сағынбайқызы, Ногай Ольга Петровна.

№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 5-шағын аудан 1, Абай Құнанбаев атындағы № 6 гимназия мектебінің ғиматары, «А» блогы, тел: 8 (71645) 3-07-46
Шекаралары: Степногорск қ.: 5-шағын аудан – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 63.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Тәшімов Тілеужан Мұратұлы; төрағаның орынбасары – Майорова Олеся Михайловна; хатшысы – Құпбергенова Дина Тұрахметқызы; комиссия мүшелері – Кондратьева Алла Алексеевна, Гиржанова Людмила Дмитриевна, Әбдірахманова Айзада Амангелдіқызы, Мамонова Татьяна Петровна.

№ 71 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 5-шағын аудан 1, Абай Құнанбаев атындағы № 6 гимназия мектебінің ғимараты, «Б» блогы, тел: 8 (716-45) 3-07-06
Шекаралары: Степногорск қ.: 5-шағын аудан – 7, 8, 9, 11, 12, 14, 31.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кинцель Александр Евгеньевич; төрағаның орынбасары – Кацай Юлия Анатольевна; хатшысы – Шоқанов Тимур Әсенұлы; комиссия мүшелері – Корнева Елена Васильевна, Қазиева Шолпан Ертайқызы, Плюта Татьяна Ивановна, Тәкеева Ләззат Қазиқызы.

№ 72 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 6-шағын аудан 13, облыстық «Жастар» жас өспірімдер үйінің ғимараты (әлеуметтік бейімделу орталығы), тел: 8 (71645) 2-55-54
Шекаралары: Степногорск қ.: 6-шағын аудан – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 29, 69, 70, 71, 84, 85.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рақымбекова Динара Темешқызы; төрайымның орынбасары – Лукьянёнок Светлана Анатольевна; хатшысы – Хаустова Татьяна Петровна; комиссия мүшелері – Әбдірайымова Сәлима Маматқызы, Дик Юлия Сергеевна, Лиэпа Александра Федоровна, Жақышева Әсел Мұратқызы, Ибраева Розалия Михайловна, Неделкина Виктория Викторовна.

№ 73 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 6-шағын аудан 4, А. Гайдар атындағы № 8 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 2-44-19
Шекаралары: Степногорск қ.: 6-шағын аудан – 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 49, 50, 68, 86, 87.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – ӘбішаеваЭлмира Аққазқызы; төрайымның орынбасары – Ғабдуллина Дәметкен Қайырқызы; хатшысы – Әлжанова Айнұр Болатқызы; комиссия мүшелері – Новикова Елена Александровна, Абдрахманова Гаухар Сейтхановна, Құрымбаева Әсемгүл Сейілханқызы, Журавлёва Дарья Геннадьевна.

№ 74 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 6-шағын аудан 3, Гагарин атындағы № 7 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 2-65-16
Шекаралары: Степногорск қ.,: 6-шағын аудан – 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 67.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Балғожина Анар Мұратқызы; төрайымның орынбасары – Молдахметова Алданыш Есенкелдіқызы; хатшысы – Никитина Наталья Алексеевна; комиссия мүшелері – Шәкенова Зәмзәгүл Қалибекқызы, Есімова Жанар Нұржанқызы, Нығмеджанова Ләззат Мұхамеджанқызы, Сәбитова Анар Жанатқызы.

№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қаласы, 7-шағын аудан 5, Косарев атындағы № 9 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 3-12-70
Шекаралары: Степногорск қ.: 7-шағын аудан – 20/1, 20/2, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мадиярова Зәуреш Шұғақызы; төрайымның орынбасары – Жандәулетова Шолпан Төлегенқызы; хатшысы – Рамазанова Баян Ерғалиқызы; комиссия мүшелері – Нығметова Сандуғаш Амантайқызы, Хасенова Гүлжан Мұхамедқызы, Рахматова Айдана Әлиқызы, Шаукенов Нұрәділ Мұратұлы, Оспанов Маралбек Ыдрысұлы, Әліпов Ербол Имашұлы.

№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 7-шағын аудан 52, Балалар шығармашылық үйінің ғимараты, тел: 8 (71645) 3-18-57.
Шекаралары: Степногорск қ.:7-шағын аудан – 15, 23, 24, 25, 50, 51, 52, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рева Наталья Михайловна; төрайымның орынбасары – Рақымжанов Сұлтан Еркебұланұлы; хатшысы – Ағыбаева Гаухар Өмірзаққызы; комиссия мүшелері: Крестова Людмила Владимировна, Смолянец Надежда Павловна, Григорьева Маргарита Владимировна, Рыбакова Ольга Олеговна, Зәкіриянов Жаслан Сәкенұлы, Фатеева Лариса Михайловна.

№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 6-шағын аудан 43, Балалар көркемсурет мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 2-32-13
Шекаралары: Степногорск қ.: 9-шағын аудан – 10, 11, 11А, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;7-шағын аудан – 83.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ескенова Күлзада Зәкірияқызы; төрайымның орынбасары – Лисунова Светлана Павловна; хатшысы – Құлышева Әнел Карлқызы; комиссия мүшелері: Молдабеков Азамат Мұратұлы, Романова Лариса Евгеньевна, Оспанова Ләйлә Махметқызы, Ахметова Нұржиян Мұхамеджанқызы.

№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 9-шағын аудан 1, Степногорск қалалық емханасы филиалының ғимараты, тел: 8 (71645) 2-13-99
Шекаралары: Степногорск қ.: 9-шағын аудан – 17, 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дахтлер Валентина Семеновна; төрайымның орынбасары – Керейбаева Айнаш Қадырбайқызы; хатшысы – Мартышева Наталья Владимировна; комиссия мүшелері: Корунец Ольга Анатольевна, Мосиенко Наталья Николаевна, Зернова Нина Николаевна, Шуақбаева Күлайым Нысынбайқызы.

№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Парковая көш. 2, «Степногорск-Энергокомплекс» ЖШС ғимараты, әкімшілік-тұрмыстық блогы, тел: 8 (71645) 6-28-11
Шекаралары: Степногорск қ.:Пригородный шағын ауданы – 1, 1А, 2, 4, 5, 5Б, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 21Е, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Д, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 95Б, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 128А, 139, 140, 140А, 147, 147/3, 147А, 147Д, 151, 156, 157, 157Б, 157В, 158, 161, 162, 162/1, 163, 163А, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 169, 170, 171, 171/1, 171А, 172, 184, 200, 201, 201А, 202/1, 202А, 203, 203А, 204, 249, 270, 271, 272, 273, 278, 279, 280, 281, 282, 289, 290, 291, 292, 293, 301, 301/1, 303, 366, 404, 405, 406, 407, 408, 414, 416, 417, 418, 419, 420;Лесхоз көш. — 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15,163.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәрсенбаева Эльмира Сағындыққызы; төрайымның орынбасары – Романова Татьяна Федоровна; хатшысы – Құсайынова Айнагүл Рахметоллақызы; комиссия мүшелері: Гейн Надежда Владимировна, Бекмағамбетова Бибігүл Елтайқызы.

№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Заводской к., Қаныш Сәтпаев көш. 2, Заводской кенті орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 7-15-93
Шекаралары:Заводской к.: Ыбырай Алтынсарин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А; Бөгенбай батыр көш. – 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 42; Біржан сал көш. – 1, 2; Рақымжан Қошқарбаев көш. – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18; Қаныш Сәтпаев көш. – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 30, 31, 32, 33; Етекбай би көш. – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Сарыарқа көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24; Ахмет Байтұрсынұлы көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Бауыржан Момышұлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20; Мағжан Жұмабаев көш. – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Бейбітшілік көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Достық көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 48; Талғат Бигелдинов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 38; Строителей көш. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Степногорская көш. – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Әлия Молдағұлова көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Сәкен Сейфуллин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А; Ілияс Есенберлин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Құрманғазы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19; Абай Құнанбайұлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Кеншілер көш. – 2А, 20, 30; Жастар көш. – 1, 2.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ақыжанова Әсел Баянқызы; төрайымның орынбасары – Крохалева Наталья Николаевна; хатшысы – Құсайынова Гүлдана Ағланбекқызы; комиссия мүшелері: Асқарова Айнұр Мұратқызы, Әубәкіров Дастан Жеңісұлы, Сандыбаева Жансұлу Қанатқызы, Жарқынова Гүлжиян Ілиясқызы, Қоқаева Айжан Болатқызы, Сағадиева Динара Қайыргелдіқызы.

№ 81 (жабық) сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Заводской к., 7 өнеркәсіптік аумағы 20 кешені, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланың 3517 әскери бөлімінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-94-13
Шекаралары: Заводской к.: 7 өнеркәсіптік аумағы, 20 кешені.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Тастанбеков Рустам Булатович; төрағаның орынбасары – Римденок Наталья Александровна; хатшысы – Шариязданова Гүлдана Мақсұтқызы; комиссия мүшелері: Нұрманов Алтынбек Абдуллұлы, Салықова Нұргүл Теміртасқызы.

№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Шаңтөбе к., 1-шағын аудан 1, В. Комаров атындағы Шаңтөбе кенті орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71640) 5-16-77
Шекаралары: Шаңтөбе к.:1-шағын аудан – 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Смолина Мария Ивановна; төрайымның орынбасары – Сутормин Сергей Викторович; хатшысы – Үсенова Балнұр Жәдігерқызы; комиссия мүшелері: Перепадь Анна Геннадьевна, Зудерман Ольга Павловна, Самигулина Лилия Мирзалифовна, Курасова Татьяна Константиновна.

№ 83 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Шаңтөбе к., Советская көшесі 16, Шаңтөбе балалар – жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты, тел: 8 (71640) 5-07-00.
Шекаралары: Шаңтөбе к.:1-шағын аудан – 1, 1А, 2, 2А, 3, 7; Ленин көш. – 1А, 2А, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15; 1 Май көш. – 2, 4, 6; Киров көш. – 2А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19; Спортивная көш. – 10, 12, 14, 15, 16, 18; Горький көш. – 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20; Советская көш. – 1А, 2, 4, 4А, 5, 6, 13, 18; Жеңістің 30 жылдығы көш. – 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19; 60 лет Октября көш. – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Филатов көш. – 1, 3; Горняцкая көш. – 5; Новокронштадка ауылы: Чалых көш. — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Немецкая көш. — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Школьная көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; Гагарин көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6; Тюлюбай көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Митрофанова Светлана Евгеньевна; төрайымның орынбасары – Тищенко Игорь Геннадьевич; хатшысы – Чепайкина Любовь Ивановна; комиссия мүшелері: Бейсенова Бибігүл Ахметқызы, Құлахметова Әсем Жұмабайқызы, Махин Петр Владимирович, Смирнова Алёна Александровна.

№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Ақсу к., Сарыарқа көш. 11, Ақсу кенті № 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 3-75-35
Шекаралары: Ақсу к.: Масалы көш. – 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 21, 25, 30, 31, 34, 40, 41, 50, 51, 60, 61, 62, 64, 68; Ғабит Мүсірепов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 41; Алаш көш. – 8, 11, 12, 18, 23;Кең дала көш. – 5, 8, 13; Амангелді Иманов көш. – 25;Жібек жолы көш. – 1, 2, 6, 10, 16, 24, 25, 33, 34, 48, 50, 62, 68; Дина Нұрпейісова көш. – 14, 27, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 56, 59, 60, 61, 68; Ахмет Байтұрсынұлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 33;Мұхтар Әуезов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28, 29, 30, 32; Ақжол көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24; Жолдыбай Жүйкенов көш. – 2, 4, 10, 11, 12, 13, 18, 25, 26, 27, 29, 32, 34, 36, 35, 41; Байсейіт Смағұлов көш. – 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 75, 77, 81; Жеңіс көш. – 1, 3, 4, 5, 13, 15, 17, 18, 27, 30, 35, 36, 37, 56, 65, 69; Митин көш. – 1, 8, 11, 13, 15, 18, 21, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 48, 49, 50, 51, 52, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 73, 74, 76; Ыбырай Алтынсарин көш. – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Абай Құнанбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 22, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79; Қаныш Сәтпаев көш. – 2, 4, 5, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 37, 38; Бейбітшілік көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 34, 37, 38; Сарыарқа көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 21, 25, 26, 32, 39, 42, 44, 46, 48; Атамекен көш. – 8, 10, 11, 12, 14, 19, 21, 34, 35, 55, 57, 59, 60, 61; Талғат Бигельдинов көш. – 1, 3, 5, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 22, 23, 24, 24А, 25, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 52, 57, 68, 72; Бауыржан Момышұлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 38, 41.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сатанова Әсемгүл Серікқызы; төрайымның орынбасары – Жәнібек Ақтайлақ; хатшысы – Әлжанова Күлдірайхан Қамидоллақызы; комиссия мүшелері: Бердібекова Тәнзила Дәуірханқызы, Смағұлова Торғын Мұратбекқызы, Майра Мақышқызы, Иманова Ажар Аманқызы Жапарқұлова.

№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Ақсу к., Алтынтау станциясы, Достық көш. 1, Ақсу кентінің негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-69-20
Шекаралары: Ақсу к.: Сәкен Сейфуллин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10;Сәбит Мұқанов көш. – 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Нұрғиса Тілендиев көш. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Алтынтау көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, «ЕПК Степногорск» акционерлік қоғамы өрт депосының тұрғын үйі.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сыздықов Төлеутай Жарұлы; төрағасының орынбасары – Оспанова Биғайша Мұсанқызы; хатшысы – Аранжанова Шынар Қабылғазықызы; комиссия мүшелері: Шаймарданова Фанзиля Фаритовна, Исаева Айнұр Хамзеқызы.

№ 86 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қаласы, Ақсу к., Ленин көш. 3, Ақсу кенті № 2 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-65-08
Шекаралары: Ақсу к.: Бейімбет Майлин көш. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Әл-Фараби көш. – 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 31; Дінмұхамед Қонаев көш. – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Абылайхан көш. – 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 25; Ілияс Есенберлин көш. – 1, 2, 3; Нәбиев көш. – 6, 30, 38, 40, 42, 44; Өндіріс көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Амантай Қабылденов көш. – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 24, 28, 32; Рақымжан Қошқарбаев көш. – 3, 4, 5, 6, 8, 13, 15, 17, 19, 23, 25; Ілияс Жансүгіров көш. – 1, 2, 3, 3Б, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26; Кеншілер көш. – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 9; Мәншүк Мәметова көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Жамбыл Жабаев көш. – 2, 4, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Шоқан Уәлиханов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Роза Бағланова көш. – 3, 5, 6, 8; Жастар көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;Пан Нұрмағамбет көш. – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 20, 20А, 26; Мағжан Жұмабаев көш. – 1, 2, 4, 6, 8, 9; Әлия Молдағұлова көш. – 1, 2, 4, 6, 8, 9; Достық көш. – 5, 7, 8, 9, 12, 15, 18.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Крылатая Роза Шаменовна; төрайымның орынбасары – Қалғожинова Айгүл Қайыргелдіқызы; хатшысы – Рақымжанов Данияр Жанболатұлы; комиссия мүшелері: Сапаева Шолпан Қайырбекқызы, Мазанова Гүлжан Төлегенқызы.

№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қаласы., Бестөбе к., Ыбырай Алтынсарин көш. 47, Бестөбе кенті № 2 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-35-91
Шекаралары: Бестөбе к.: Кеншілер көш. – 1, 2, 3, 6, 7, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 75, 77, 79, 81; Мәншүк Мәметова көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 80А, 84, 86, 88, 90, 92; Нұрлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57; Төле би көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Тың дала көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43;Ыбырай Алтынсарин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, 32; Бекпаев көш. – 18, 19, 20, 22, 24, 28, 51, 52, 53; Бөгенбай көш. – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 19, 28, 66, 68, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89; Дина Нұрпейісова көш. – 2, 4, 6, 8, 10.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Назарова Алена Михайловна; төрайымның орынбасары – Шпакова Ирина Александровна; хатшысы – Бектасова Динара Ақымбеқызы; комиссия мүшелері: Қанафина Ақбота Бақытқызы, Шлей Инна Михайловна.

№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Бестөбе к., Амангелді көш. 6, Бестөбе кенті № 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-31-92
Шекаралары: Бестөбе к.: Қазақстан көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42; Қапан Ержанов көш. — 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58; Сәкен Сейфуллин көш. – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55; Шоқан Уәлиханов көш. – 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 16; Күләш Байсейітова көш. – 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 16А, 18, 20; Мұхтар Әуезов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 48; Қаныш Сәтбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 46, 50; Амангелді Иманов көш. – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 17, 21, 23, 24, 29, 31, 33, 35, 37, 58;Абай Құнанбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35; Желтоқсан көшесі – 11; Алаш көш. – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 39.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мағзұмова Күлтай Тілеуғабылқызы; төрайымның орынбасары – Құсайынова Гүлназ Папашқызы; хатшысы – Сәрсенбаева Жұлдыз Нұржауқызы; комиссия мүшелері: Айтмұхан Әйгерім Болатбекқызы, Рыспаев Айдар Аманжолұлы.

№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Бестөбе к., Бейбітшілік көш. 492, «Рауан» Мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-40-64
Шекаралары: Бестөбе к.: Смағұл Төлегенов көш. – 11, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Тоқтаров көш. – 2, 2А, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 63, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 77, 78, 80, 62; Абу Шахман Халфе көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 71, 73, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Ақан сері көш. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98; Тәуелсіздік көш. – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 91; Мәдениет көш. – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30А, 32, 34; Береке көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40А, 41, 42, 44, 46, 52, 56, 58; Айғожин көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 Бауыржан Момышұлы көш. – 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 61, 62, 66, 67, 68, 69, 73; Құрманғазы көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14;Шуақты көш. – 2, 3, 4, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24,25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 88, 90; Жамбыл Жабаев көш. – 3, 4, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32, 40; Рысты Шотбаева көш. – 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Ә.Молдағұлова көш. – 2, 3, 4, 5, 8, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 30, 38; Қайрат Рысқұлбеков көш. – 3, 4, 12, 16, 24, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49; Кең дала көш. – 1, 4, 7, 11, 14, 19, 24, 28, 40.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұқанова Сымбат Сапарқызы; төрайымның орынбасары – Әлімжанова Фатима Қуанышбекқызы; хатшысы – Қапарова Баян Жаманбайқызы; комиссия мүшелері: Сидорова-Корнилова Галина Викторовна, Нұрғалиев Дулат Еслямұлы, Мұқанова Мөлдір Қуатбекқызы, Мусина Зейнегүл Қайыркенқызы.

№ 90 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Қарабұлақ а., Сарыарқа көш. 25, Қарабұлақ селолық орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-21-43
Шекарасы: Қарабұлақ а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қапезова Зинаида Нұрлығайымқызы; төрайымның орынбасары – Ширяева Людмила Ивановна; хатшысы – Батталова Маржан Нығметжанқызы; комиссия мүшелері: Ысмайылова Айгүл Жандарбекқызы, Ковалева Наталья Геннадьевна.

№ 91 (жабық) сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., 1-шағын аудан, аурухана кешені, Степногорск орталық қалалық ауруханасының ғимараты, тел: 8 (71645) 6-29-09
Шекаралары: Степногорск қ.:1 шағын аудан – 5, 6, 15, 22.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Смағұлов Сайран Садырұлы; төрағаның орынбасары – Беспаева Гүлжан Базылқызы; хатшысы – Хайруллина Александра Владимировна; комиссия мүшелері: Жидкова Елена Олеговна, Полякова Ирина Александровна.

№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай а., Мектеп көш. 1, Бөгенбай ауылы негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 2-22-10
Шекаралары: Бөгенбай ауылдық округі: Бөгенбай а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Төкенова Сәуле Қанжанқызы; төрайымның орынбасары – Шалабаева Анар Ермекқызы; хатшысы – Жапарова Рыскүл Нұрғалиқызы; комиссия мүшелері: Жапарова Ғалия Саматқызы, Парфенова Елена Викторовна.

№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Бөгенбай ауылдық округі, Степногорское а., Ыбырай Алтынсарин көш. 1, Степногорское ауылы бастауыш мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 2-40-10
Шекаралары: Бөгенбай ауылдық округі, Степногорское а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Глатко Надежда Аркадьевна; төрайымның орынбасары – Төлеухан Минан; хатшысы – Сайран Хагазбек; комиссия мүшелері: Медеухан Күлән, Сәдуова Сәуле.

№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Қырыққұдық а., Ыбырай Алтынсарин көш. 11, Қырыққұдық ауылы орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-56-01
Шекарасы: Қырыққұдық а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахметвалиева Татьяна Владимировна; төрайымның орынбасары – Тілеген Слам; хатшысы – Нұржан Асқарқызы; комиссия мүшелері: Ержан Әсемгүл, Ержан Тілеухан.

№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степногорск қ., Изобильный а., Республика көш. 31, «Рауан» мәдениет үйі жанындағы ауылдық клубыныңғимараты, тел: 8 (71659) 3-53-16
Шекарасы: Изобильный а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сұлтанов Сәкен Бауыржанұлы; төрағаның орынбасары – Сүнгібаева Гүлмарал Бақыткелдіқызы; хатшысы – Исабаева Салтанат Сағындыққызы; комиссия мүшелері: Досжанова Ильмира Зәкірияқызы, Нахтигаль Елена Владимировна.

Ақкөл ауданы
№ 96 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл қ., М. Мәметова көш. 15, № 2 орта мектеп, тел: 8 (71638) 2-08-54
Шекаралар: Шоқан Уәлиханов көшесі — 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 108, 110; Островский көшесі — 1, 2, 2а/2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; Жамбыл көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; Абай көшесі — 24, 26, 29, 31, 32, 33, 35; Гоголь көшесі — 22, 23, 24, 27; Достық көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Луганский көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; Строительный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Мәншүк Мәметова көшесі — 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Ұлы Көш көшесі; Бигельдинов көшесі — 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 111, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 127/2, 129, 133, 135, 136, 137, 139, 149 корпус 1, 2, 3; 10 Агротехникалық колледжінің жатақханасы — 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5; Абылай хан көшесі — 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 42, 43, 45, 47, 51, 52, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 120/2, 122, 124; Иманов көшесі — 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7, 9, 11.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Михайлова Юлия Николевна; төрайымның орынбасары – Данилочкин Иван Александрович; хатшысы – Бейсенова Әлия Сейталықызы; комиссия мүшелері: Мырзатаева Жанар Егімбайқызы, Биданов Ерден Кенжебайұлы, Герасименко Светлана Владимировна, Кучерова Татьяна Александровна.

№ 97 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл қ., С. Нұрмағамбетов көш. 71, аудандық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 2-19-82.
Шекаралары: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі — 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 122, 124, 134, 136, 138; Чехов көшесі — 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; Береговой көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; Көктал көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; Бигельдинов көшесі – 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29; Абай көшесі — 3, 4, 6,8, 15, 23; Сәкен Сейфуллин көшесі – 2, 2/1, 2/3, 4, 10, 12, 18, 20, 21, 22, 24, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; Армандастар көшесі — 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22; Интернациональный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40, 42; Горький көшесі — 1/1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67: Қайым Мұхамедханов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 14, 15; Бөгенбай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 87, 92; Желтоқсан көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 38/1, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47, 47/1, 49; Байсейітова көшесі — 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/6, 8/9, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 16/3, 16/4, 17, 17/6, 18, 18/1, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47; Шегебай Ұзақбаев көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20,21, 22, 23, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 78; Хамит Ерғалиев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 34/1, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75; 1 Шегебай Ұзақбаев көшесі — 1; 2 Шегебай Ұзақбаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 10, 11; 3 Шегебай Ұзақбаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7; 4 Шегебай Ұзақбаев көшесі — 1, 2; Ақжол көшесі — 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; Жайық Бектұров көшесі — 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 30, 32, 54, 56, 65, 69, 76; Жаңа ел көшесі 7; Жерұйық көшесі; Құрылыс көшесі; Булавский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10; Төле би көшесі — 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Первомайской көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Айтикеева Әлия Айтжанқызы; төрайымның орынбасары – Шәріпова Сәлима Халелқызы; хатшысы – Балғымбаева Гүлім Жоямергенқызы; комиссия мүшелері: Шовкань Татьяна Анатольевна, Төлеутаева Гүлмира Болатқызы, Нығметов Айдар Сейітханұлы, Фролов Сергей Николаевич, Оспанова Алтын Қабланқызы, Қанатов Әлібек Сағатұлы.

№ 98 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл қ., Мир көш. 10, Исаков атындағы № 1 орта мектеп, тел: 8 (71638) 2-04-94.
Шекаралары: Абылай хан көшесі — 107/1, 113, 115, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 128/2, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134/1, 134/2, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 143/2, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 147, 148, 149, 150, 151, 151/1, 152, 153, 154, 156, 160, 160/1, 160/2, 161,161/1, 162, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 169/1, 169/2, 170, 171, 172, 172/1, 172/2, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 209, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Балуан Шолақ көшесі — 1, 2, 3, 4,4/1, 4/2, 5, 6, 6/1,8, 9, 10,10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12,12/2, 13, 13/1, 15,15/3, 17,17/1, 19, 19/1, 19/2; Бөгенбай көшесі — 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/2, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 103/2, 104, 105, 107, 112, 114, 120, 125, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1, 148/3, 150, 152; Шоқан Уәлиханов көшесі – 103, 105, 109, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 165/1, 165/2, 167, 167/1, 167/2, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 183, 183/1, 184, 185/1, 185/2, 186, 187, 191/1, 193, 193/1, 195, 196, 198, 199, 200, 200/1, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228; Қаукен Кенжетаев көшесі — 1, 2, 3, 5,7, 8/1, 8/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14а, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 54А, 54/2, 55/2, 56, 57, 57а, 58, 61, 61/1, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75,77, 76, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; Моншақты көшесі – 1, 2, 2а-2, 2/1, 3, 4, 5, 7, 9, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 50, 50/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 56, 58, 60, 63, 65, 65/1, 65/2, 67, 67/1, 77/2, 79, 104; Оңтүстік көшесі; Баубек Бұлқышев көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24-1, 29, 30, 31, 33, 32, 34, 36, 38; Спутник көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 30, 103, 105, 106; Мир көшесі — 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2 10/1; Интернациональный көшесі – 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; Сағадат Нұрмағамбетов көшесі –148, 150, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 197/1, 197/2, 199; Жастар көшесі — 1, 3, 4, 5, 9, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1; казарма-390 шақырым — 2, 2/1, 3, 4; Кирдищев көшесі – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 60, 61, 63, 65, 65/2, 67, 68, 69, 72, 74, 75, 75/1, 75/2.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кулькова Елена Владимировна; төрайымның орынбасары – Жетпісов Жеңіс Қуандықұлы; хатшысы – Әбжанова Айгүл Мәлгаждарқызы; комиссия мүшелері: Терентьева Динара Маратқызы, Водолазова Татьяна Владимировна, Яковлев Евгений Валерьевич, Коробко Марина Алексеевна.

№ 99 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл қ., С. Нұрмағамбетов көш. 174, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі, тел: 8 (71638) 2-27-54.
Шекаралары: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – 203, 209, 211; Шаңырақ көшесі — 14, 17; Пушкин көшесі — 1, 1а/1, 1а/2, 1/3, 1/5, 2, 2/3, 1/4, 2/5, 2/6, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156а, 156/1, 157, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165/1, 165/2, 166, 166/1, 167, 167/3, 168, 168а, 169, 169а, 170, 171, 174б, 175, 176, 178, 179, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201; Мектеп-интернат — 1, 2, 3; Майкөтов көшесі — 1, 1а, 1б, 1/1, 1/2, 2, 2а, 2/2, 2/3, 2/4, 2/9, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 11а, 11б, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 81, 83, 85, 89, 91, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 95, 95/1, 97, 97/1, 99, 99/1, 101/1, 103, 103/1, 105; Лесной көшесі — 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мұратбаев көшесі — 2, 3, 5, 7, 10, 12; Астана көшесі — 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 13, 22А; «Энергетик» балалар сауықтыру лагерінің үйлері, «Рассвет» балалар сауықтыру лагерінің үйлері; Госнитиевский тұйық көшесі — 1/1, 3, 5, 8, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Заводской тұйық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Опытнозаводской тұйық көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесі — 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63; Астана шағын ауданы; Жібек жолы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10а, 10б, 10в, 12б.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Балмұханов Қадыр Советұлы; төрағаның орынбасары – Коровин Андрей Иванович; хатшысы – Қонарбаева Қарлығаш Өмірзаққызы; комиссия мүшелері: Хлыстова Ирина Валерьевна, Ситникова Валентина Владимировна, Кравченко Ольга Валентиновна, Жүсіпова Гүлмира Рабдулхамитқызы.

№ 100 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл қ., С. Нұрмағамбетов көш. 144, мектепаралық оқу өндірістік комбинаты, тел: 8 (71638) 2-23-48.
Шекаралары: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі — 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 149, 151; Горький көшесі – 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 134, 137, 138, 140, 142, 144, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156/1, 156/2, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172/1, 172/2, 173, 174/1, 174/2, 175, 176; Исаков көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 15/1, 15/2, 16, 17, 20, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 48, 52, 56, 58; Парковый көшесі — 1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35А/1, 35А/2, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1,42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Кирдищев көшесі — 81, 83, 83/2, 86/3, 87; Мир көшесі — 7, 7/1, 7/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74; Первомайский көшесі – 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56; Гагарин көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/3, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Сәтбаев көшесі — 1/1, 1/2, 2, 3/1,3/2; Әлия Молдағұлова көшесі — 1, 2, 2/2, 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 24; Ремзаводской көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Құлагер көшесі — 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 24, 25, 27, 29, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Ақниет көшесі — 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45; Исатай көшесі — 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Панфилов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 19а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; Энгельс көшесі — 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дәукенова Айжан Қуандыққызы; төрайымның орынбасары – Гузенко Елена Эмильевна; хатшысы – Телібаева Бағдагүл Бүркітбайқызы; комиссия мүшелері: Жайкенов Тимур Жанатұлы, Кузнецова Татьяна Ивановна, Қайыров Қанат Қазбекұлы, Петреева Татьяна Алексеевна.

№ 101 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл қ., Привокзальный көш. 6, № 4 орта мектеп,
тел: 8 (71638) 2-18-55.
Шекаралары: Горный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 19, 19/1, 20а, 20/1, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73а, 74, 75, 77; Тихий көшесі — 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Бейімбет Майлин көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Северный көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Мұхтар Әуезов көшесі — 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Тәуелсіздік көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61/1, 63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81; Школьный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 23, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 99,100, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; Школьный тұйық көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30; Горный тұйық көшесі — 1, 2, 4/1, 4/2; Станционный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 105; Привокзальный көшесі — 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16а, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59/1, 60, 62, 68, 98; Өрлеу көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 25, 62а, 70, 96/6; Кирдищев көшесі — 84, 86, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129/1, 129/2, 135, 137, 139, 141; Шегебай Ұзақбаев көшесі – 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61б, 61а, 63, 65, 71, 73, 80/1, 80/2, 81, 82, 84, 85, 88, 89, 91, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 112, 113, 114, 119, 120, 121, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 136, 138, 142, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182/1, 182/2, 184, 186, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 204, 206, 208, 214, 220, 222, 224, 228, 238, 240, 244, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 290, 296, 298; Ілияс Жансүгіров көшесі — 3, 6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 27, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 56; Домбай көшесі — 1б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; Темір жол көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 7; Береке көшесі — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50; Домбыралы көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/2, 58, 60, 100, 104, 105, 130, 133; Береговой көшесі — 52, 54, 58, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127/1, 127/2, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 191, 197, 199; Хамит Ерғалиев көшесі — 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 100,102, 109, 110, 111, 113, 115, 119, 122, 123, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 144, 145, 147, 151.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Камешев Ерден Қайриденұлы; төрағаның орынбасары – Лысакова Людмила Ивановна; хатшысы – Айғозинова Раушан Балғабайқызы; комиссия мүшелері: Ермак Лидия Александровна, Радов Николай Анатольевич, Шатаев Қазбек Қабыкенұлы, Бутовская Надежда Михайловна.

№ 102 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл орман шаруашылығы, Мектеп көшесі 22, Мичурин атындағы негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-48-30.
Шекаралары: Ақкөл орман шаруашылығы, № 29 разъезд, № 30 разъезд.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қағарманов Бекболат Кавказұлы; төрағаның орынбасары – Седова Людмила Борисовна; хатшысы – Шұғыбаева Айгүл Нұрмантайқызы; комиссия мүшелері: Родак Анна Юрьевна, Корн Татьяна Сергеевна.
№ 103 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ерназар ауылы, Бірлік көшесі 2, ауылдық кітапханасы,
тел: 8 (71638)2-46-12.
Шекарасы: Ерназар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шұғыбаева Сәуле Елемесқызы; төрайымның орынбасары – Қырықбаев Ақымбек Қасымұлы; хатшысы– Әнелова Жұлдыз Тұрсынбекқызы; комиссия мүшелері: Мейрманова Анар Ғалымқызы, Өмірбаева Дилара Аманжолқызы.

№ 104 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Радовка ауылы, Орталық көшесі, 19, бастауыш мектеп, тел: 8 (71638) 2-44-39.
Шекарасы: Радовка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәдуақасова Алтын Махметқызы; төрайымның орынбасары – Майер Иван Михайлович; хатшысы – Достовалова Ирина Владимировна; комиссия мүшелері: Крейдич Наталья Владимировна, Шүленбеков Данияр Кенжеұлы.

№ 105 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалғызқарағай а., Орталық көш. 19, Кирдищев атындағы орта мектеп-бақшасы, тел: 8 (71638) 3-21-40.
Шекаралары: Жалғызқарағай а., Қайнар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жүнісов Тиыштықбай Жорабекұлы; төрағаның орынбасары – Рахимова Алтын Бегайдарқызы; хатшысы – Жарылхасын Дәнегүл; комиссия мүшелері: Мықтыбаева Қарлығаш Қуандыққызы, Кубиц ИринаВладимировна.

№ 106 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тастыадыр а., Ә. Молдағұлова көш. 4, медициналық пункті, тел: 8 (71638) 2-46-48.
Шекарасы: Тастыадыр а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Өтепов Қайрат Байғабылұлы; төрағаның орынбасары – Акчурина Рысты Тоқашқызы; хатшысы – Фридрих Людмила Петровна; комиссия мүшелері: Линник Александр Иванович, Темірханова Меруерт Мұқатайқызы.

№ 107 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Азат а, Алаш көш. 4а, орта мектеп, тел: 8 (71638) 3-51-92.
Шекарасы: Азат а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қапарова Раушан Исләмқызы; төрайымның орынбасары – Сәлімова Назипа Қайырғалиқызы; хатшысы – Тұрысхан Таня; комиссия мүшелері: Паладийчук Сергей Васильевич, Аустен Алма Барашевна.

№ 108 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қына а., Болашақ көш. 11, орта мектеп, тел: 8 (71638) 3-42-30.
Шекарасы: Қына а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қазиева Бақыт Еламанқызы; төрайымның орынбасары – Әбдірахманова Жанар Аманжолқызы; хатшысы – Таженова Юлия Викторовна; комиссия мүшелері: Сейітов Асқар Мағзұмұлы, Гагиева Ақмарал Қайыржанқызы.

№ 109 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қарасай а., М. Жұмабаев көш. 6/1, орта мектеп,
тел: 8 (71638) 2-49-01.
Шекарасы: Қарасай а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Сәкенова Әлия Қайролланқызы; төрайымның орынбасары – Аллерборн Анатолий Георгиевич; хатшысы — Казаченко Ирина Валерьевна; комиссия мүшелері: Герасименко Светлана Анатольевна, Таженов Диас Зарлықұлы.

№ 110 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сазды бұлақ а., Ы. Алтынсарин көш. 1а, орта мектеп,
тел: 8 (71638) 3-74-31.
Шекаралары: Сазды бұлақ а., Селеті а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Которина Гүлдар Сәбитқызы; төрайымның орынбасары – Белецкая Галина Ивановна; хатшысы – Зайнулинова Әйгерім Нагменқызы; комиссия мүшелері: Аманкелді Вера, Черныш Галина Николаевна.

№ 111 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новорыбинка а., Стрельцов көш. 12, селолық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 3-32-96.
Шекарасы: Новорыбинка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Вайднер Людмила Викторовна; төрағаның орынбасары – Смирнова Нина Николаевна; хатшысы – Творогова Александра Абдуллаевна; комиссия мүшелері: Чечерина Татьяна Тельмановна, Қонтарбаева Гүлнар Сәметқызы.

№ 112 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрылыс а., Болашақ көш. 3, негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-49-02.
Шекарасы: Құрылыс а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Серғалиева Раушан Орынқызы; төрайымның орынбасары – Леншмидт Ольга Александровна; хатшысы – Сентаева Салтанат Жүсіпқызы; комиссия мүшелері: Рахимова Таслима Серікқызы, Величко Елизавета Ивановна.

№ 113 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қараөзек а., Ардагерлер көш. 6, А. Құсайынов атындағы орта мектеп, тел: 8 (71638) 2-48-77.
Шекарасы: Қараөзек а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Құсайынов Жандос Айтжанұлы; төрағаның орынбасары – Асқаров Марат Серікұлы; хатшысы – Досмағамбетова Гүлжанат Рахымбекқызы; комиссия мүшелері: Тоқсанова Махаббат Ромазанқызы, Ислямова Биғайша Сағадатқызы.

№ 114 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Еңбек а., Бейбітшілік көш. 37, мәдени-спорттық кешені,
тел: 8 (71638) 3-72-85.
Шекарасы: Еңбек а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Русакова Галина Николаевна; төрайымның орынбасары – Рамазанов Қайриден Қажмұратұлы; хатшысы – Серік Бекзат; комиссия мүшелері: Сыздықов Ескендір Қапашұлы, Шипилова Айман Әшімқызы.

№ 115 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Табиғат а., Лесная көш. 25, медициналық пункті,
тел: 8 (71638) 2-44-17.
Шекарасы: Табиғат а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Булах Татьяна Михайловна; төрайымның орынбасары – Шарипова Вера Александровна; хатшысы — Шүлембекова Жанар Жантемірқызы; комиссия мүшелері: Кущукова Гүлжайнар Бақтайқызы, Штайн Владимир Андреевич.

№ 116 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Рамадан а., Бейбітшілік көш. 18, негізгі мектеп,
тел: 8 (71638) 2-45-10.
Шекарасы: Рамадан а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Таханова Райхан Мықтыбайқызы; төрайымның орынбасары – Анисова Зәмзагүл Амангелдіқызы; хатшысы – Анисов Сағадат Жамбылұлы; комиссия мүшелері: Рамазанов Мұхтар Истайұлы, Иким Әскербай Секебайұлы.

№ 117 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Урюпинка а., Кеңесары көш. 61, орта мектеп, тел: 8 (71638) 3-15-90.
Шекарасы: Урюпинка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Островская Наталья Ильинична; төрайымның орынбасары – Боранбаев Ғизат Жанатұлы; хатшысы – Бондаренко Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Алдажаров Руслан Валерьевич, Шенжанова Наталья Насыповна.

№ 118 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ерофеевка а., М. Әуезов көш. 19, бастауыш мектеп,
тел: 8 (71638) 2-48-96.
Шекарасы: Ерофеевка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Макарцова Светлана Николаевна; төрайымның орынбасары – Силина Ольга Владимировна; хатшысы – Касенов Александр Михайлович; комиссия мүшелері: Досмағамбетова Хазина Ақышқызы, Бынина Марина Николаевна.

№ 119 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Малоалександровка а., А. Құнанбаев көш. 21, негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-49-95.
Шекарасы: Малоалександровка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сейвальд Надежда Карловна; төрайымның орынбасары – Шейкина Наталья Станиславовна; хатшысы – Берестова Ольга Ивановна; комиссия мүшелері: Кукаев Нұрмах Тоғабайұлы, Биткявичюс Андрей Антанасович.

№ 120 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Амангелді а., Ы. Алтынсарин көш. 2, негізгі мектеп, тел:
8 (71638) 2-44-97.
Шекарасы: Амангелді а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Көсенбаев Мұрат; төрағаның орынбасары – Ахмет Зағипа Тұрсынқызы; хатшысы – Мұхамедина Үміт Бақытқызы; комиссия мүшелері: Серік Нұрболат, Мұхитдинова Сандуғаш Әбдірахманқызы.

№ 121 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Талқара а., Ш. Қалдаяқов көш. 8/1, Краснобор ауылдық клубы, тел: 8 (71638) 5-30-00.
Шекаралары:Талқара а., Астана қаласы әкімдігінің «Қамқор» әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Оразалина Сәуле Құдайбергенқызы; төрайымның орынбасары – Ахатов Қанат Жаңбыршыұлы; хатшысы – Кислова Галина Александровна; комиссия мүшелері: Әлімжанов Азат Қайратұлы, Шестакова Наталья Алексеевна.

№ 122 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Наумовка а., Ы.Алтынсарин көш. 19, ауылдық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 3-23-72.
Шекарасы: Наумовка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұханов Қайырбек Жылқыбайұлы; төрағаның орынбасары – Оразбеков Сәбит Кәрімжанұлы; хатшысы – Бауэр Татьяна Васильевна; комиссия мүшелері: Найда Екатерина Ивановна, Уразбекова Елена Александровна.

№ 123 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кемеркөл а., Мектеп көш. 1, негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-45-46.
Шекарасы: Кемеркөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбдірахманов Хабдулах Қарпатайұлы; төрағаның орынбасары – Эменова Жұпар Зайнулақызы; хатшысы – Чернова Маргарита Владимировна; комиссия мүшелері: Нұрманов Жаңабай Айчанұлы, Девятко Вера Владимировна.

№ 124 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Өрнек а., Д. Ахметжанов көш. 34, орта мектеп, тел: 8 (71638) 2-48-95.
Шекарасы: Өрнек а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жүнісов Сағат Исләмұлы; төрағаның орынбасары – Әбдікәрімов Сейіл Көшербайұлы; хатшысы – Әбдікәрімова Күләш Қабдоллақызы; комиссия мүшелері: Айыпова Зейін Ешмұқанқызы, Құсайынов Бауыржан Қашкенұлы.

№ 125 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Домбыралы а., Азат көш. 21, Горький атындағы орта мектеп-бақшасы, тел: 8 (71638) 3-81-30.
Шекарасы: Домбыралы а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ершова Людмила Ивановна; төрайымның орынбасары – Идрисова Гүлнар Саттарқызы; хатшысы – Работягова Гүлмира Қайкенқызы; комиссия мүшелері: Маковская Людмила Юрьевна, Қарбаев Егімбай Қалауұлы.
№ 126 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кеңес а., Жеңіс көш. 28, орта мектеп, тел: 8 (71638) 2-49-93.
Шекарасы: Кеңес а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахметова Сәуле Қожахметқызы; төрайымның орынбасары – Айтмағамбетова Назым Қабдулхамитқызы; хатшысы – Қанди Бахшагүл; комиссия мүшелері: Ахметова Шынар Тілеулесқызы, Ахметқалиева Алмагүл Аухатқызы.
№ 127 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Малый Барап а., С. Сейфуллин көш. 11, негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-43-33.
Шекаралары: Малый Барап а., Красный Горняк а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әлжанова Торғын Балғожанқызы; төрайымның орынбасары – Таев Қабдолла Мұқанұлы; хатшысы – Оспанова Қазиза Хамзеқызы; комиссия мүшелері: Ажжанов Дархан Дәулетұлы, Жүнісова Сәуле Айтжанқызы.

Аршалы ауданы
№ 128 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аршалы кенті, Республика көшесі 19, № 1 Аршалы орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-14-46.
Шекаралары: Республика к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Волков к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Пацаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Линейный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Добровольский к. 1, 1а/1, 1б/1, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29; Достық к. 1, 1/6, 2а, 8, 13; Жеңіс к. 1, 2, 3, 5; Родниковский к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44; Митченко к. 1, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Ташенов к. 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31; Алтын астық к. 1, 4; 1 шағын ауданы: 1, 2, 3; Северный к. 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21; Бейбітшілік к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Клименко Елена Александровна; төрайымның орынбасары – Баймулдина Гульнара Бекеновна; хатшысы – Спиряева Алена Михайловна; комиссия мүшелері: Арықпаева Айнуұр Омаровна, Гацко Елена Михайловна, Түспаева Лейла Алкеновна, Шерстюк Татьяна Олеговна.

№ 129 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аршалы кенті, Астана көшесі 21, № 2 Аршалы орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-15-79.
Шекаралары: Жамбыл к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; Мәншүк Мәметова к. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Тналин к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Астана к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Амангелді Иманов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 60; Труд к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35; Абай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56; Ж. Тәшенов к. 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53,54, 56, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Митченко к. 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85; Писарев к. 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 103а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133; Т. Бигелдинов к. 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33; Речная к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 25; Болашақ к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Пиц Елена Алексеевна; төрайымның орынбасары – Шамсиева Галина Викторовна; хатшысы – Смағұлова Лаура Болатовна; комиссия мүшелері: Баймулдина Алия Мұратбековна, Говядова Светлана Анатольевна, Райкевич Сергей Степанович, Эйхнер Ирина Владимировна.

№ 130 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аршалы кенті, ПЛ-14 көшесі 1, № 4 Агротехникалық колледжінің ғимараты, 8 (71644) 2-10-38.
Шекаралары: Заводской к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20; Ново-автобазовский к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Зеленый к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Алейников к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Восточный к. 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23; Сазонов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Промышленный к. 7, 9, 10, 11; ПЛ-14 к. 1, 2, 3, 4, 5; Жолдаспаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Тәшенов 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100; Митченко к. 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123; Жамбыл қиылысы 10, 11, 13, 15; Юго-восточный к. 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Жастар к. 1, 3, 5, 7; Тәуелсіздік к. 3, 4, 15, 16, 23, 24, 37; Мәдениет к. 1, 2, 3; Жалғызтал к. 12а; Писарев к. 137, 147/1, 146, 149; Парасат к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Атақоныс к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Жаңажол к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Фаткулина Ирина Радиковна; төрайымның орынбасары – Цыкалова Ольга Ивановна; хатшысы – Жұсіпбекова Әсем Қайрденовна; комиссия мүшелері: Аптыкаева Кристина Юрьевна, Ильина Лариса Ивановна, Коростелева Татьяна Николаевна, Хлыновский Игорь Сергеевич.

№ 131 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аршалы кенті, Гранитная көшесі 1а, № 149 бастауыш мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-18-48.
Шекаралары: Бірлік к. 1, 2, 3; Заречный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Макаренко к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Дзержинский к. 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Луговой к. 4, 8; Щебзаводской к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Спортивный к. 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26; Гранитный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Коммунальный к. 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а; Железнодорожный к. 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9; Озерный к. 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Миногина Нина Васильевна; төрайымның орынбасары – Кожаева Екатерина Александровна; хатшысы – Жұмахан Мейрамбек; комиссия мүшелері: Полякова Ольга Владимировна, Усович Дарья Анатольевна.

№ 132 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аршалы кенті, Станционная көшесі 28, Қарағанды жүк тасымалдау бөлімшесінің ғимараты, 8 (71644) 6-12-22, 6-12-44.
Шекаралары: (Вишневка станциясы) Матросов к. 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48; Станционный к. 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52; Целинный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31; Сарыарқа к. 1, 2, 12, 14, 16; Теміржолшылар к. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9; Тыңға 40 жыл к. 1, 2, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Асеков Олег Вячеславович; төрағаның орынбасары – Ахимов Жанат Амертаевич; хатшысы – Ахметова Гульнара Сатыбалдыевна; комиссия мүшелері: Дингизбаева Зарина Курбан Мурадовна, Федотова Инна Викторовна.

№ 133 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аршалы кенті, Ж. Тәшенов көшесі 2, Аршалы орталық аудандық ауруханасының ғимараты, 8 (71644) 2-11-43.
Шекарасы: Ж. Тәшенов к. 2.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Анюхина Альбина Николаевна; төрайымның орынбасары – Вал Борис Анатольевич; хатшысы – Оземская Наталья Павловна; комиссия мүшелері: Руденко Ирина Дмитриевна, Усович Алла Георгиевна,.

№ 134 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аршалы кенті, Спортивный көшесі 15, 6636 әскери бөлімшесінің ғимараты, 8 (71644) 2-12-26.
Шекарасы: Спортивный к. 15.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Лунев Сергей Николаевич; төрағаның орынбасары – Маханов Руслан Жалғасбаевич; хатшысы – Оспанова Ғайнеп Тоқтағұловна; комиссия мүшелері: Жұмабаева Гүлмира Түсіпхановна, Химченко Наталья Станиславовна,.

№ 135 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ижевское ауылы, Садовая көшесі 16, Ижевск орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-42-97.
Шекаралары: Абай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6; Сейфуллин к. 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Интернациональный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; 30 лет Целины к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Степной к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; Гагарин к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Зайчукова к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35; Уәлиханов к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Юбилейный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Набережный к. 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Титов к. 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26; Целинный к. 1, 2, 3, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31; Мир к. 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20; Кооперативный к. 3, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Садовый к. 4, 5, 9, 12, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Школьный к. 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Центральный к. 1, 3, 6, 11; Северный к. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Линейный к. 1; Шөптікөл стансасы, Абай к. 1, 2, 13, 14, 18, 21, 23; Сейфуллин к. 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 20, 23, 26, 31.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Чистякова Валентина Александровна; төрайымның орынбасары – Воробьева Елена Николаевна; хатшысы – Назарова Лариса Викторовна; комиссия мүшелері: Дмитренок Виктория Юрьевна, Истемесова Асель Жанатовна, Сатыбаева Жанар Қайырбековна, Рыжих Екатерина Павловна.

№ 136 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақбұлақ ауылы, Набережный көшесі 68, орталық орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-43-46.
Шекаралары: Набережный к.1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; Достық к. 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51; Тәуелсіздік к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34; Молодежный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Батпақкөл к. 1, 2, 3, 4.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сабыржанова Гүлназия Мұқтаровна; төрайымның орынбасары – Левина Елена Сергеевна; хатшысы – Нұралина Саният Серікпаевна; комиссия мүшелері: Әбуов Данияр Исмаилович, Проваленко Надежда Павловна.

№ 137 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақтасты ауылы, Наурыз көшесі 48, Ақтасты бастауыш мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-01-87.
Шекаралары: Бірлік к. 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36; Наурыз к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Райысбекова Мария Николаевна; төрайымның орынбасары – Кенешова Айман Серікбаевна; хатшысы – Гречун Наталья Васильевна; комиссия мүшелері: Годун Юлия Геннадьевна, Креккер Владимир Корнеевич.

№ 138 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірсуат ауылы, Бейбітшілік көшесі 9, Бірсуат ауылдық клубының ғимараты, 8 (71644) 2-72-18.
Шекаралары: Резников к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55; Жеңіс к. 1, 1а, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35; Бейбітшілік к. 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Республика к. 1, 2, 3, 4, 5; Достық к. 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11; Береке к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Сары Арқа к. 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21;Еңбек к. 1; Байдалы ауылы, Әділет к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13; Конституция к. 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 24; Тәуелсіздік к. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кузичкин Алексей Алексеевич; төрағаның орынбасары – Дегтярева Алена Владимировна; хатшысы – Жексембекова Дариға Зулхарниевна; комиссия мүшелері: Жұмабаева Айман Хамидолловна, Маликзатова Роза Жақслықовна.

№ 139 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Анар стансасы, Ж.Ташенов көшесі 18, Анар ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-56-33.
Шекаралары: Ә. Молдағұлова к. 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36; Покотилов к. 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26; Еңбек к. 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21; Көкшетау к. 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21; Достық к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Жеңіс к. 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; Т. Әубәкіров к. 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24; Шалғай к. 3, 6, 7, 9; Д.А. Қонаев к. 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Сарыарқа к. 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15; Тәуелсіздік к. 1, 7, 8, 10, 12; Қазақстан к. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49; М. Мәметова к. 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27; М. Өзтүрік к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; Жібек жолы к. 1, 2, 7, 10, 14, 15; Астана к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; Ж.Ташенов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Донецкое ауылы, М. Әуезов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; С. Сейфуллин к. 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Б. Момышұлы к. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Бірлік к. 1, 3, 4, 5, 7, 8; Абай к. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Конституция к. 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Алпыспаев Нұркен Кұсаинұлы; төрағаның орынбасары – Жамиев Асқар Абкенович; хатшысы – Ханецкая Татьяна Анатольевна; комиссия мүшелері: Қарабекова Бөкеш Ідірісқызы, Тыштыбаева Айнаш Әсетқызы.

№ 140 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Түрген ауылы, Жастар көшесі 15, Түрген орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-51-93.
Шекаралары: Есіл к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Жастар к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 52/1; Жеңіс к. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62; Береке к. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Еңбек к. 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13; Достық к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ерисова Елена Сергеевна; төрайымның орынбасары – Ткаченко Наталья Ивановна; хатшысы – Әбелдинова Баян Хайруллақызы; комиссия мүшелері: Астахова Любовь Казбулатовна, Шиляева Наталья Владимировна.

№ 141 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Красное Озеро ауылы, Мектеп көшесі 9, бұрынғы мектеп ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-07-41.
Шекаралары: Қызыл к. 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26; Мектеп к. 1, 1/2, 3, 4, 6; Жасыл к. 2, 4, 16. Родники ауылы, Центральный к. 1, 3, 14, 22, 24; Озерный к. 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30; Родниковский к. /3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шамшудинова Людмила Николаевна; төрайымның орынбасары – Шырғанбаев Азамат Токтарханұлы; хатшысы – Сабурова Ольга Викторовна; комиссия мүшелері: Чупенко Татьяна Александровна, Швабауэр Ирина Артуровна.

№ 142 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Константиновка ауылы, Центральный көшесі 52, Константиновка ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-31-27.
Шекаралары: Конституция к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Набережный к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25; Тәуелсіздік к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; Школьный к. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13; Лесная к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Д. П. Чавро атындағы к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Центральный к. 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 54, 56; Жастар к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Бейбітшілік к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; А. И. Киреев атындағы к. 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Литвинский к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Заречный к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Рубасов Павел Григорьевич; төрағаның орынбасары – Жақсымбетова Елизавета Айдарқызы; хатшысы – Нұрымова Гүлнәр Байелдіқызы; комиссия мүшелері: Жансеитова Бахыт Зейнғабденовна, Лисицкая Елена Демьяновна.

№ 143 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Белоярка ауылы, Доманская көшесі 28, Белоярка негізгі мектебінің ғимараты, 8 (71659) 2-35-33.
Шекаралары: Аксенов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; 9 май к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19; Набережный к. 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43; Доманский к. 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;Центральный к. 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Назаров Рустам Хабибович; төрағаның орынбсары – Кононенко Светлана Дмитриевна; хатшысы – Обухова Евгения Николаевна; комиссия мүшелері: Пеньковой Михаил Анатольевич, Смык Людмила Васильевна.

№ 144 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанды ауылы, Школьная көшесі, 2, Шортанды негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-01-88.
Шекаралары: Центральный к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45; Школьный к. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35; Жастар к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Борисенко Татьяна Петровна; төрайымның орынбасары – Шеремет Надежда Алексеевна; хатшысы – Әзімбаева Кәмшат Бахтиярқызы; комиссия мүшелері: Ахимова Наталья Михайловна, Сыздықбеков Қайрат Елеусізұлы.

№ 145 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Михайловка ауылы, Абай көшесі, 15, Михайлов ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-65-70.
Шекаралары: Клубный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 16; Кооперативный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Почтовый к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19;Желтоқсан к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Заводской к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15; Школьный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Школьный қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Республиканский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Интернациональный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; Мир к. 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Абай к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Панфилов к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32; Юбилейный к. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гагарин к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;Титов к. 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Целинный к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21; Әубәкіров к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21;Новый к. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; А. Молдағұлова к. 1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Халанская Надежда Сергеевна; төрайымның орынбасары – Таласбаева Асылжан Кадырғазиқызы; хатшысы – Халанская Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Беляева Диана Владимировна, Герок Ирина Алексеевна.

№ 146 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Николаевка ауылы, Юбилейная көшесі 16, Николаев негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-07-23.
Шекаралары: Мир к. 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Целинный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Юбилейный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Новый к. 2, 3, 4, 5, 6, 7; Набережный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Новый қиылысы 1, 2, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Азоркина Татьяна Васильевна; төрайымның орынбасары – Сейдахмет Қызғалдақ Қарамергенқызы; хатшысы – Әлдиева Күләш Нұрланқызы; комиссия мүшелері: Гатиева Наталья Анатольевна, Самсоненко Елена Михайловна.

№ 147 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ольгинка ауылы, Еңбек көшесі 7, Ольгинка ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71644) 5-14-99.
Шекаралары: Харьковскаяк. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Первый қиылысы 1, 2, 3, 4; Речной к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дмитриева Людмила Рышардовна; төрайымның орынбасары – Золотарев Дмитрий Сергеевич; хатшысы – Шаталова Елена Павловна; комиссия мүшелері: Киютина Валентина Ивановна, Киютина Юлия Александровна.

№ 148 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сараба ауылы, Абай көшесі 23, Сараба ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-46-26.
Шекаралары: Абай к. 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Жастар к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36; Достық к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; Төле би к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Амантаева Жанат Талғатқызы; төрайымның орынбасары – Дайырова Гүлнәр Сапарқызы; хатшысы – Өрімбаева Мейрамкүл Аманбайқызы; комиссия мүшелері: Алиманова Шолпан Мақсұтқызы, Саттыбаева Тыным Сақтайқызы.

№ 149 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сары-Оба стансасы, Бейбітшілік көшесі 35, Сары-Оба орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 5-10-87.
Шекаралары: Бейбітшілік к. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Теміржолаушылар к. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Достық к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26; Көктем киылысы 1, 2, 4, 5, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 36; Бөгембай қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Долбешкина Галина Леонидовна; төрайымның орынбасары – Бегалинова Ләзат Сатпекқызы; хатшысы – Чижикова Олеся Валентиновна; комиссия мүшелері: Абаева Марияна Қабкенқызы, Панюта Галина Геннадьевна.

№ 150 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бұлақсай ауылы, Сейфуллин көшесі 5б, Нововладимиров орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-57-49.
Шекаралары: Тың игерушілер к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34; Абай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а; Бөгенбай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Сейфуллин к. 1, 2, 3, 4, 6, 8; М. Макатаев к. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а; Оқжетпес к. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10; Сары-Арқа к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Д. Тіналина к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Астана к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Балабко Ирина Александровна; төрайымның орынбасары – Дятлова Елена Николаевна; хатшысы – Бахыт Оразбек; комиссия мүшелері: Абраева Гүлнәр Төлеуханқызы, Зайцева Любовь Ивановна.

№ 151 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қостомар ауылы, Сатпаев көшесі 14/а, Қостомар негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 5-13-00.
Шекаралары: Д. Қонаев к. 1, 1/2, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Кұрманғазы к. 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20; Сәтпаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23; Қараөткел к. 24.26; Өркен к. 44,45; С. Сейфуллин к. 1; Тұран к. 9.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қамиев Жұмабек Сайлаубекұлы; төрағаның орынбасары – Калемшарив Еркежан; хатшысы – Иманбаева Бахыт Мұхтарқызы; комиссия мүшелері: Сейітова Раушан Жолпенқызы, Темірбекова Алтынай Жалдыкенқызы.

№ 152 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақжар ауылы, Әуезов көшесі 1, медициналық пунктінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 5-13-28.
Шекаралары: Мұхтар Әуезов к. 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а;Кұрманғазы к. 1, 2, 3, 4, 4а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Аленхан Айнагүл; төрайымның орынбасары – Цорн Марина Иосифовна; хатшысы – Нұртазина Лейла Байкенқызы; комиссия мүшелері: Борисова Вера Викторовна, Жылышбай Төлеген.

№ 153 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Волгодоновка ауылы, Центральный көшесі 5, Волгодоновка орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-34-48.
Шекаралары: Бейбітшілік к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29; Достық к. 1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75; Комсомольский к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78 , 80; Есіл к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81; 1 шағын ауданы: 35; 2 шағын ауданы: 5.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Күселбаев Қайрат Дүсембекұлы; төрағаның орынбасары – Ваганова Татьяна Анатольевна; хатшысы – Баранич Наталья Александровна; комиссия мүшелері: Абдуалиева Лайла Қойшыбекқызы, Зақымбаев Асқар Бахитұлы.

№ 154 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қойгелді ауылы, Жастар көшесі 1а, Қойгелді орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-08-56.
Шекаралары: Абай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39; Астана к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Жастар к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Д.А. Қонаев к. 1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Малдыбаев Нұрбек Қабдрахманұлы; төрағаның орынбасары – Сандалхан Жанерке; хатшысы – Журкина Күлмира Амабайқызы; комиссия мүшелері: Әлібаева Айсұлу Қанапиқызы, Қытайбеков Едіге Даниярұлы.

№ 155 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: 42 разъезд, Вокзальная көшесі 1, электр орталықтандыру бекетінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-09-36.
Шекаралары: Конституция к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55; Астана к. 1, 2, 3а.1 шағын ауданы: 7;2 шағын ауданы: 6.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Маусымбаева Қарлығаш Қазбекқызы; төрайымның орынбасары – Аяғанов Нұрлан Құрмашұлы; хатшысы – Калашникова Галина Викторовна; комиссия мүшелері: Неб Алла Васильевна, Павлов Александр Александрович.

№ 156 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Арнасай ауылы, Мир көшесі 2, Арнасай ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-53-21.
Шекаралары: Желтоқсан к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Рождественский к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; 9 Май к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12;Абылайхан к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Мир к. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;Абай к. 1, 2, 3, 4; Ә. Молдағұлова к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Қасенов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;С. Сейфуллин к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; М. Әуезов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Маусымбаева Салтанат Жұмағатқызы; төрайымның орынбасары – Шостова Наталья Сергеевна; хатшысы – Қабиева Әсия Ермекқызы; комиссия мүшелері: Нижник Татьяна Борисовна, Түсіпаев Қуаныш Қарақұлұлы.

№ 157 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бабатай стансасы, Ш. Уәлиханов көшесі 18, Бабатай негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 5-14-11.
Шекаралары: Ш. Уәлиханов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Конституция к. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Бейбітшілік к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Кенесары к. 2; Б. Момышұлы к. 1, 3, 4, 5; Б. Саттарханов к. 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13; Ғ.Мүсірепов к. 10, 13, 14.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Есләмова Алмагүл Ілиясқызы; төрайымның орынбасары – Тоқабаева Индира Амангелдіқызы; хатшысы – Сапарғалиева Гүлмира Төлегенқызы; комиссия мүшелері: Әубәкіров Омар Қияшұлы, Николайчук Антонида Максимовна.

№ 158 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жібек жолы ауылы, Қазыбек би көшесі 44, Ново-Александровка орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-38-30.
Шекаралары: Шағын ауданы 1, 2, 3, 3/2, 5, 6, 7, 8; Бейбітшілік к. 23, 24, 25, 25б, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 116б, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148/1, 150а, 156; Қазыбек би к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81, 82, 82/1, 82/3, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 109;Абай к. 2, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 11, 11/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б; М. Мәметова к. 1, 1а, 2, 3, 5, 6;А. Сейдімбеков к. 1, 1/1, 2, 3, 10, 12;Мойылды к. 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38; В.Г. Чайка к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 11/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 26а; Әл Фараби к. 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7/1, 7/3, 9, 9а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 36/1, 38, 38/1, 40, 42/1, 44, 45, 55, 56, 85, 85а; Абылайхан к. 1/4, 2а, 2б, 6, 13, 14, 14а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 30, 31, 33, 37, 39; Шоқан Уәлиханов к. 1, 10, 14/9, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48; Дінмұхамет Қонаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17/1, 17а, 57; Шәкен Айманов к. 2, 6, 8, 10, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Кенесары к. 3а, 3б, 7, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 40, 46, 54, 60, 62. 2 шағын ауданы: 1а, 2, 4, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 69, 71, 79, 95, 99, 103, 113, 114; 3 шағын ауданы: 3, 8, 10, 13, 14, 18, 21, 25, 33, 36, 37, 39, 44, 45; 8 шағын ауданы: 4 көше: 6, 10, 16, 22, 26, 30, 36, 40, 44, 56. 41 – Разъезд 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;102 — Разъезд 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Ә. Бөкейханов к. 2, 22/1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жүсіпова Маржан Болатқызы; төрайымның орынбасары – Омарбаев Дәуренбек Муслімұлы; хатшысы – Қозғанбаева Гүлнәр Айтанқызы; комиссия мүшелері: Зұбайыров Жеңіс Шаханұлы, Таргонская Олеся Григорьевна.

№ 159 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жібек жолы ауылы, М. Мәметова көшесі 19, И. Құтпанұлы атындағы орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-32-97.
Шекаралары: Қажымұқан к. 2, 2/1, 3, 4, 6, 8, 17, 89, 101; Б. Момышұлы к. 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30/1, 31, 33, 35; Ермеков к. 10, 12, 14, 18, 20; Ақан Сері к. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 32, 33, 33/1, 33а, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 48, 49, 49/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/4, 52/5, 53, 53/1, 53/2, 54, 54а, 55, 57, 58; Ә.Молдағұлова к. 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17б, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 28, 35/1, 37, 38, 39, 42, 43/2, 44, 44/2, 45, 45а, 47, 48, 49, 52, 52/5, 53, 54а, 58; Қ. Сәтпаев к. 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 85; С. Сейфуллин к. 6, 7; Т. Рысқұлов к. 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 15а, 16, 17; Затаевич к. 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16/1, 17, 17а, 18, 18/1, 18а, 19, 19/1, 20, 20/1, 20а, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 45, 60; Гумилев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 38а, 48/1; М. Мақатаев к. 1, 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 25, 32, 35;
Ш. Қалдаяқов к. 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 17; М. Мәметова к. 9, 10, 11, 13, 15/1, 21, 23, 26, 31; Бейбітшілік к. 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Желтоқсан к. 1а, 2, 3, 5, 5/1, 7, 9, 10, 11, 15, 26а, 27а; Қарасу к. 1, 3, 7, 15/2; Мұхтар Әуезов к. 6, 10, 12, 20, 26, 34; Панфилов к. 1, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 64; Жамбыл к. 2, 6, 14, 16, 18, 21, 23; С. Бейбарыс к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 45/7, 47, 68/1; Нұркен Әбдіров к. 6, 8, 14, 18/3, 19, 23, 28, 33/1; Дина Нүрпейісова к. 1, 4, 5, 18, 19, 21, 31, 41, 57, 73, 80; Төле би к. 3/1, 15, 24, 35; Ыбырай Алтынсарин к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 59, 79; Бұхар жырау к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 37/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 68; Корқыт Баба к. 19, 19/1, 21а; А. Иманов к. 7, 31, 39, 51; Тұран к. 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; М. Шоқай к. 1, 17;Алматылық к. 23/2, 23/4;Егемен к. 6; Юбилейный шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; 1 шағын ауданы: 5, 5а, 6, 6г, 7/1, 8, 8а, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 34, 35, 36а, 38, 38а, 48, 51/1, 52, 53, 57, 60, 65, 67, 69, 70, 72/4, 72/5, 72/6, 72/10, 74а, 87/2, 96, 96а, 96б, 96в, 97, 98, 100/1, 101, 102/2, 103, 103/3, 105, 105/1, 110, 111, 112, 120а, 126, 129, 134, 145, 147, 158, 178, 184, 185, 191/2, 209, 213, 228; 4 шағын ауданы: 1 көше: 7; 2 көше: 6; 4 көше: 12, 16, 20, 20б, 27, 43; 6 көше: 18; 8 көше: 16; 9 көше: 32; 10 көше: 19, 34; 11 көше: 5, 16, 22, 24;12 көше: 5, 18, 19, 20, 22, 23, 28, 36, 44, 45, 48, 50, 61; 13 көше: 6, 15, 24, 29, 30, 32; 14 көше: 17, 23, 39; 15 көше: 8, 9/2, 10, 15, 26, 27, 28, 30, 49, 50, 51, 52, 54; 17 көше: 4; 23 көше: 7; 5 шағын ауданы 8.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хасенова Майгүл Сағидоллақызы; төрайымның орынбасары – Мусина Салиха Қалиқызы; хатшысы – Әлимбекова Кұралай Махметқызы; комиссия мүшелері: Қойшыбаева Бәтима Қаниқызы, Шахатова Баян Аиповна.

№ 160 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жібек жолы ауылы, М. Мәметова көшесі 22, «Қазпошта» акционерлік қоғамының ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-32-88.
Шекаралары: Сарыарқа к. 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 88, 88а, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 108, 113, 117; Юбилейный к. 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Ақан Құрманов к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 12, 14, 22; Мойылды к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 24; Н. Тілендиев к. 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22а, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28а, 30, 30/2, 32, 32/1, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 60, 62, 81; Т. Рысқұлов к. 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 34/1, 35, 38, 40, 44, 46, 46/1; С. Бейбарыс к. 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 10 б, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18; Достық к. 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Еңбек к. 1, 7, 10; Республика к. 16; Жеңіс к. 8/1. Жаңа Ауыл 2030 шағын ауданы: 11, 14, 27, 39, 42а, 54, 56, 68, 69, 82; 6 шағын ауданы: 1 көше: 23; 2 көше: 44; 3 көше: 11; 7 шағын ауданы: 1 көше: 1, 33; 2 көше: 32/3; 3 көше: 49, 53; 5 көше: 1/1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жұманова Айнұр Николаевна; төрайымның орынбасары – Сыздықова Сәуле Амангелдіқызы; хатшысы – Жақыпова Қарақат Шідербекқызы; комиссия мүшелері: Дайырбеков Дәурен Жаңбырбайұлы, Сағындықова Роза Тоқтарбекқызы.

№ 161 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалтыркөл ауылы, Сана би көшесі 7, Мартынов негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71644) 2-05-03.
Шекаралары: Әйтеке би к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23; Төле би к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23; Қазыбек би к. 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30; Сана би к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25; Нұркен Әбдіров к. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Желтоқсан к. 1, 3, 4/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 45; Мұқағали Мақатаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 9, 10, 11, 12, 14, 16; Шәкәрім Құдайбердиев к. 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Тұрар Рысқұлов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 29, 33, 35, 37, 39; Ілияс Есенберлин к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13; Қасым Аманжолов к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20; Қаныш Сәтпаев к. 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Мыржақып Дулатов к. 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 31; Әлімхан Ермеков к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38; Әміре Қашаубаев к. 1, 2, 3а, 4, 7, 8; Нұрмұхан Жантөрин к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 29; Әмина Өмірзақова к. 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15; Шәкен Айманов к. 1, 2, 4, 5, 7, 8; Жағалау к. 1, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42; Әлихан Бөкейханов к. 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36; Жақып Ақпаев к. , 2, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 19; Мағжан Жұмабаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34; Бабаш Бабашева к. 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16; Қаукен Кенжетаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Дінмұхамет Қонаев к. 1, 8, 12; А.Жанділдин к. 31, 37, 51; Б.Майлин к. 2, 4, 6; Б. Соқпақбаев к. 1, 3; Бөгенбай батыр к. 2, 8, 14, 15, 16, 18, 23, 35, 37; Ж. Ташенов к. 5, 9а, 11, 12, 17, 18, 31, 33, 46, 64, 69, 89, 97, 101, 103; Иманжүсіп к. 2, 14, 17, 24, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 47, 49, 58; Қабанбай батыр к. 5, 9, 12, 13, 41, 42, 43, 45, 52, 54, 55, 58, 60; Қарасу к. 16, 23; Оқжетпес к. 8, 15, 17, 19, 21, 38, 40, 41, 42, 45, 50, 54, 55, 61, 69, 70, 74, 78, 100; Райымбек батыр к. 12; С. Торайғыров к. 5, 15, 22, 43; Хантарини к. 3, 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 27, 31/1, 37, 39, 40, 43, 49, 51, 63, 74, 76, 77, 82, 84, 87, 89, 106, 122.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Құсаинова Гүлнәр Алтабайқызы; төрайымның орынбасары – Булавкин Игорь Саукенович; хатшысы – Борщ Елена Васильевна; комиссия мүшелері: Аманжолов Амангелді Есмағамбетұлы, Құсайынова Башира Қанапияқызы.

Астрахан ауданы
№ 162 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Каменка а., Школьная көш.17, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)25-6-64.
Шекарасы: Каменка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мунт Виктор Райнгольдович; төрағаның орынбасары – Александрович Станислав Мичеславович; хатшысы – Қаңтарбаева Сәуле Ахметқызы; комиссия мүшелері: Огневский Владимир Станиславович, Рыжкова Валентина Александровна.

№ 163 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Камышенка а, Мир көш. 31, орта мектеп ғимараты, тел:
8 (71641)25-4-99.
Шекарасы: Камышенка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ильчук Алла Яковлевна; төрайымның орынбасары – Мамченко Иван Дмитриевич; хатшысы – Бекбауова Динара Владимировна; комиссия мүшелері: Дзюбенко Игорь Дмитриевич, Шмаль Светлана Викторовна.

№ 164 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Первомай а., Мир көш. 42, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)29-3-46.
Шекарасы: Первомай а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Домалевская Наталья Владимировна; төрайымның орынбасары – Кидирбаев Дүйсенбай Қамарадинұлы; хатшысы – Чурсина Валентина Ивановна; комиссия мүшелері: Герценберг Михаил Владимирович, Хижинская Нина Анатольевна.

№ 165 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Лозовой а., Степная көш. 86,негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)27-6-56.
Шекарасы: Лозовое а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Задорожная Леонида Иосифовна; төрайымның орынбасары – Исаева Ольга Владимировна; хатшысы – Кайданович Светлана Владимировна, комиссия мүшелері: Купецкий Валерий Райнгольдович, Пономаренко Людмила Эдуардовна.

№ 166 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жамбыл а., А.Құнанбаев көш. 19, орта мектеп ғимараты,тел:
8 (71641) 5-22-27.
Шекарасы: Жамбыл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дүйсекеева Меруерт Оразәліқызы; төрайымның орынбасары – Сағынбекова Кенжегүл Мажитқызы; хатшысы – Әлжанова Шынар Шайымқызы; комиссия мүшелері: Әбдірахман Теміржан Қабдуалиұлы, Бұршакбай Ақмарал Қабдуахитқызы.

№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Өрнек а., М.Мәметова көш. 17, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 5-11-48.
Шекарасы: Өрнек а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әшербақанова Роза Тұрлыбекқызы; төрайымның орынбасары –Жүнісов Серік Бейсембекұлы; хатшысы – Сағындықова Әйгерім Серікқызы; комиссия мүшелері: Әшербақанова Бану Болташқызы, Ақылбаева Баян Жұмажанқызы.

№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Петровка а., А.Құнанбаев көш. 35, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71641)25-3-49.
Шекарасы: Петровка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қуанышева Нина Ермекқызы; төрайымның орынбасары – Каменская Алла Юрьевна; хатшысы – Смағұлова Самал Ардаққызы; комиссия мүшелері: Кузко Светлана Станиславовна, Фальк Ида Эдуардовна.

№ 169 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Өндіріс а., К.Әділбаев көш. 41, орта мектеп ғимараты, тел:
8 (71641) 5-23-93.
Шекарасы: Өндіріс а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байдаулет Қаламқас Әменқызы; төрайымның орынбасары – Қалижан Гүлнәр Шаяхметқызы; хатшысы – Келденбек Досбол; комиссия мүшелері: Байдаулет Алмагүл Махметқызы, Мырзашева Ботагөз Саттарқызы.

№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новочеркасск а., Школьный т.көш. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 26-1-01.
Шекарасы: Новочеркасск а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбішева София Рахманқұлқызы; төрайымның орынбасары – Нестеренко Ольга Владимировна; хатшысы – Медведева Светлана Яковлевна; комиссия мүшелері: Исенова Гүлмира Асылбекқызы, Нұрханова Ботагөз Омарқызы.

№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Приишимка а., Бейбітшілік көш. 45, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 5-11-71.
Шекарасы: Приишимка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Белый Алексей Константинович; төрағаның орынбасары – Кузьменко Валентина Викторовна; хатшысы – Сағындықов Әкежан Болатұлы; комиссия мүшелері: Дидюк Нина Андреевна, Дидюк Светлана Владимировна.

№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степное а., Орталық көш. 25, негізгі мектеп ғимараты,тел:
8 (71641) 5-27-14.
Шекарасы: Степное а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Богинская Елена Александровна; төрайымның орынбасары – Гараева Антонина Михайловна; хатшысы – Сағыдатова Сайран Жақсылыққызы; комиссия мүшелері: Бородай Ирина Валерьевна, Маковская Анастасия Владимировна.

№ 173 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бұлақты а., Ю.Гагарин көш. 7, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-18-01.
Шекарасы: Бұлақты а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Таласпаева Зульфия Мохарямқызы; төрайымның орынбасары – Пушкарь Валентина Андреевна; хатшысы – Самородова Виктория Ивановна; комиссия мүшелері: Дубиницкий Владимир Яковлевич, Никитич Людмила Юрьевна.

№ 174 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұзынкөл а., Целинная көш. 80а, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)27-1-84.
Шекарасы: Ұзынкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Нұржанов Дархан Жақсылықұлы; төрағаның орынбасары – Мухамеджанова Валентина Николаевна; хатшысы – Рогозина Гүлсина Габдулхаевна; комиссия мүшелері: Сәния Оралбекқызы Баяхметова, Продченко Татьяна Григорьевна.

№ 175 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алғабас а., У.Құрманғожин көш. 5/1, медициналық пункт ғимараты, тел: 8(71641)5-23-94.
Шекарасы: Алғабас а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұхамеджанова Жанар Маратқызы; төрайымның орынбасары – Есенгелдин Қуат Амангелдіұлы; хатшысы – Тажина Нұржамал Серікқызы; комиссия мүшелері: Ташмағамбет Бағдат Аманкелдіқызы, Шойынбеков Жеңіс Серікұлы.

№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шілікті а., Бейбітшілік көш. 28, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-19-28.
Шекарасы: Шілікті а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сарина Майра Тұрлыбекқызы; төрайымның орынбасары – Ерденова Сұлушаш Ермекқызы; хатшысы – Қожахметова Алтынгүл Мұхамедсалыкқызы; комиссия мүшелері: Балтабек Қуанышбек Қайроллаұлы, Досова Райхан Мұқашқызы.

№ 177 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Зелёное а, Молодежная көш. 21, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)26-7-10.
Шекарасы: Зеленое а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байбулова Наталья Николаевна; төрайымның орынбасары – Рожкова Любовь Викторовна; хатшысы – Сыздық Мәруа Қарынбайқызы; комиссия мүшелері: Борбат Наталья Сергеевна, Овчинникова Елена Юрьевна.

№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Астрахан а., Абылайхан көш. 1, №6 Агротехникалық колледж ғимараты, тел: 8 (71641) 2-32-49.
Шекаралары: Астрахан а., Лукавский көшесі — 1, 1а, 1б, 3, 7, 9, 11; Маяковский көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Дәулеткерей көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Есіл көшесі — 1, 2, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Набережная көшесі — 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Абай Құнанбаев көшесі — 2, 4, 6, 8, 10; Амангелді Иманов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Мәншүк Маметова көшесі — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Стадионная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Абылайхан көшесі -1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Мир көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Комаров көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мағзұмов Бахтияр Болатұлы; төрағаның орынбасары – Поплавская Наталья Гавриловна; хатшысы – Асауова Элмира Монтайқызы; комиссия мүшелері: Әбілев Дәулет Серікұлы, Какова Динара Талғатқызы.

№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Астрахан а., Әл Фараби көш. 61, №2 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 2-21-52, 2-37-03.
Шекаралары: Астрахан а., Ыбырай Алтынсарин көшесі — 52, 54, 58, 60, 62, 75, 77, 81, 87, 89; Әл-Фараби көшесі — 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75а, 77, 79, 80б, 81, 82, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101; Мұхтар Әуезов көшесі — 82, 84, 88, 92, 98, 100, 106, 107, 107а, 107б, 107в, 108, 109а, 109б, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; Бөгенбай батыр көшесі — 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43; Достық көшесі – 56, 64, 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 125а, 125б, 127; Победа көшесі — 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99,101; Абылайхан көшесі – 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 102, 102а; Жапархан Асайынов көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19а, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51а, 52, 53, 54, 57, 59; Панфилов көшесі – 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 48, 49, 49а, 52, 54, 55, 56, 58, 60; Құрманғазы көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Пушкин көшесі — 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Молодежная көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Бостандық көшесі — 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 23, 26, 29; Сәкен Сейфуллин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,17,19, 20, 20а; Стадионная көшесі — 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Мир көшесі — 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кұрманова Алла Сәбитханқызы; төрайымның орынбасары – Рахматуллина Гүлзия Қуатқызы; хатшысы – Кулакова Наталья Александровна; комиссия мүшелері: Әркенова Салтанат Маратқызы, Воронцов Илья Степанович, Оспанқұлова Анар Рамазанқызы, Шашуро Елена Владимировна.

№ 180 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Астрахан а., Әл Фараби көш. 48, аудандық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71641) 2-32-71.
Шекаралары: Астрахан а., Ыбырай Алтынсарин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45а, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 65, 69, 71; Әл-Фараби көшесі — 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 55, 57, 61, 63; Мұхтар Әуезов көшесі — 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 75, 76, 79, 81, 87, 91, 93, 99, 101; Достық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 58, 58а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75; Бөгенбай батыр көшесі — 3, 3а, 4, 5; Победа көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Абылайхан көшесі — 23, 27, 29, 31, 41, 43, 49, 53, 55, 57, 57а, 57б, 59, 61, 63, 75, 75а, 77, 77а, 79; Ахмет Байтұрсынов көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Нұрмұхамбет Жәзин көшесі — 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28б, 28в, 29, 32, 34, 36а; Бауыржан Момышұлы көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Мағжан Жұмабаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Қайыржан Жағанов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Речной тұйық көшесі — 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; Школьный тұйық көшесі — 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; Интернациональный тұйық көшесі — 5, 6, 8, 13, 14,15, 17, 20; Совхозный тұйық көшесі — 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; 8 Март тұйық көшесі — 4, 5, 6, 11, 12, 13; Қабдолла Әрсекеев тұйық көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; 9 Май көшесі — 1, 1б, 2, 3, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Молодежная көшесі – 2а, 4а, 6а, 8а, 8б, 10а; Пушкин көшесі — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; СТФ Васильевка көшесі – 1, 2, 3; МТФ Васильевка көшесі — 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Айтмағамбетова Маржан Жақсылыққызы; төрайымның орынбасары – Әркенова Айнагүл Амангелдіқызы; хатшысы – Халанская Любовь Вадимовна; комиссия мүшелері: Амантаев Азамат Серікұлы, Құсайынов Қанат Дүйсекейұлы, Рақымжанова Бағдат Ертайқызы, Соболь Светлана Николаевна.

№ 181 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңабірлік а., Жеңіс көш. 13/2, медициналық пункт ғимараты, тел: 8 (71641) 2-29-58.
Шекарасы: Жаңабірлік а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Оразбаев Арман Мұқажанұлы; төрағаның орынбасары – Сүлейменова Әйгерім Әмірханқызы; хатшысы – Бөпежанова Салтанат Дүйсенбіқызы; комиссия мүшелері: Қосмәдиева Райхан Қаржасқызы, Темірбекова Анагүл Темірғалиқызы.

№ 182 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тобылжан а., Речная көш. 6, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 24-5-58.
Шекарасы: Тобылжан а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Смирнова Валентина Викторовна; төрайымның орынбасары – Чистяков Валерий Николаевич; хатшысы – Құлахметова Айнұр Байжігітқызы; комиссия мүшелері: Бекжанов Аслан Серікбайұлы, Музыкант Вера Александровна.

№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірлік а., Абылайхан көш. 10, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641) 5-22-30.
Шекарасы: Бірлік а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Досанов Ғалым Болатұлы; төрағаның орынбасары – Сағынбаева Айгүл Мұратқызы; хатшысы – Мусин Нұрлан Соғысұлы; комиссия мүшелері: Бұрұмбаев Абай Мұратұлы, Омыртаев Қабдырахмет Мұратұлы.

№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Колутон с., Кенесары көш. 12, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641) 24-4-96.
Шекарасы: Колутон с.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ақсейітова Айнаш Балтабайқызы; төрайымның орынбасары – Мәжитов Рустам Қайратұлы; хатшысы – Өмірбаева Гүлнафис Сағындыққызы; комиссия мүшелері: Адай Тлейхан, Құмарова Күләш Рысбайқызы.

№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалтыр а, Чапаев көш. 26а, № 1 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 31-2-27
Шекаралары: Жалтыр а., , Строительная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28; Октябрьская көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29; Шоқан Уәлиханов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24; Киров көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Советская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Амангелді Иманов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41; Комсомольская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Чапаев көшесі — 1, 1а, 2,2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Ынтымақ көшесі- 1, 2, 3, 4; Книжный тұйық көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11; Некрасов көшесі – 3; Құрманғазы көшесі -2, 3,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Дорожная көшесі- 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Абай Құнанбаев көшесі -1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қыстаубаева Гүлжан Нұрсағитқызы; төрайымның орынбасары – Войтенко Геннадий Николаевич; хатшысы – Құлмағанбетова Ләззат Қабылханқызы; комиссия мүшелері: Королева Наталья Федоровна, Лебольд Марина Григорьевна, Мусеева Зульфия Сабировна, Полякова Инна Анатольевна.

№ 186 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалтыр а., Вокзальная көш. 2а, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71641) 21-5-02.
Шекаралары: Жалтыр а., Вокзальная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70; Ақан сері көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41; Ленин көшесі — 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14,15, 15а,16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Гагарин көшесі — 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Тельман көшесі — 1, 4, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57; Школьная көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Энгельс көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жамбыл Жабаев көшесі — 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41,43, 45; ЖБК көшесі – 1,2; Степная көшесі – 1; Автотранспортная көшесі – 2, 4, 6, 7; Восточная көшесі — 2, 4, 8, 9, 11, 12, 13,14, 25, 26, 29, 31, 37; Димитров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 15/1,16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; Буденный көшесі — 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65; Южная көшесі — 1, 2, 3,4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Башимова Айнаш Қайратқызы; төрайымның орынбасары – Викторов Владимир Николаевич; хатшысы – Салықбаева Марал Серікқызы; комиссия мүшелері: Василенко Дмитрий Николаевич, Лушкина Наталья Борисовна, Ковинская Ирина Дмитриенва, Мусеев Илдус Зениулаевич.

№ 187 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалтыр а., Мир көш. 91, № 2 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 21-4-07.
Шекаралары: Жалтыр а., Станционная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; Северная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93;Трудовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; Әліби Жангелдин көшесі — 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; Ақ жол көшесі — 1, 1а,1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Пушкин көшесі — 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34; Ілияс Есенберлин көшесі — 2, 25, 29; 2-Линейная көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 34, 40, 42 43, 44, 45, 50; Бостандық көшесі — 1,2, 3; Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; Мир көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 79а, 79б, 81, 83, 85, 87, 89; Западная көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57,59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шоңғалова Гүлнәр Бақытқызы; төрайымның орынбасары – Габдуллин Камиль Рафисович; хатшысы – Уразова Жанна Закслоковна; комиссия мүшелері: Досаева Әсемгүл Жолдасбекқызы, Ефименко Лидия Павловна.

№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақбейіт а, Центральная көш. 7/5, медициналық пункт ғимараты, тел: 8 (71641) 5-23-97
Шекарасы: Ақбейіт а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Акулова Валентина Якковлевна; төрайымның орынбасары – Мудрагелев Виталий Игоревич; хатшысы – Ағасұлтанова Сауле Кәрімқызы; комиссия мүшелері: Сергиенко Валентина Николаевна, Шаповалова Елена Петровна.

№ 189 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Оксановка а., Достық көш. 118, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-23-78.
Шекарасы: Оксановка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бибаева Шолпан Гельманқызы; төрайымның орынбасары – Авсеев Борис Алексеевич; хатшысы – Коломиец Антонина Сергеевна; комиссия мүшелері: Зологин Сергей Николаевич, Рольгейзер Лариса Ивановна.

№ 190 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Акимовка а., Сарыкөл көш. 128, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-22-94.
Шекарасы: Акимовка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Лайлиев Замирджон Бангиевич; төрағаның орынбасары – Пряхин Виктор Николаевич; хатшысы – Әбішева Әлия Ергенқызы; комиссия мүшелері: Андрющенко Анастасия Александровна, Маер Елена Владимировна.

№ 191 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңа-Тұрмыс а., Абылайхан көш. 21, ауылдық клуб ғимараты, тел: 8(71641)28-4-82.
Шекарасы: Жаңа-Тұрмыс а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Черненко Светлана Ильинична; төрайымның орынбасары – Чибисова Алёна Валерьевна; хатшысы – Рахимова Раушан; комиссия мүшелері: Абулғазин Таңат Қаланұлы, Беликова Галина Михайловна.

№ 192 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жарсуат а., Б.Момышұлы көш. 58, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641)5-21-67.
Шекарасы: Жарсуат а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Анапина Ләззат Серікбайқызы; төрайымның орынбасары – Әбутәліпова Әлия Аманжолқызы; хатшысы – Әбілдина Салтанат Елубайқызы; комиссия мүшелері: Әбутәліпова Әсия Мұқанқызы, Достенов Тұрар Хамитұлы.

№ 193 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ягодное а., Достық көш. 8/1, медициналық пункт ғимараты, тел: 8(71641)5-23-95.
Шекарасы: Ягодное а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Брежнева Марина Николаевна; төрайымның орынбасары – Литовченко Григорий Николаевич; хатшысы – Баймұқанова Салтанат Ғазизқызы; комиссия мүшелері: Кирсаков Сергей Михайлович, Смышляева Надежда Викторовна.

№ 194 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новый Колутон а., Әл Фараби көш. 59, орта мектеп ғимараты, тел: 8(716)24-7-49.
Шекарасы: Новый Колутон а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Яковлева Раиса Ивановна; төрайымның орынбасары – Моманбаева Айсұлу Қайроллақызы; хатшысы – Булавик Аза Германовна; комиссия мүшелері: Конак Валентина Ивановна, Көшекбаева Динара Қабденқызы.

№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қаракөл а., Әл Фараби көш. 25, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71641) 5-12-80.
Шекарасы: Қаракөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ғабдуллина Гүлшехизада Сапарғалиқызы; төрайымның орынбасары – Жүкенова Тийштек Ибрагимқызы; хатшысы – Ғабдуллина Назгүл Ғадылбекқызы; комиссия мүшелері: Айтқожин Өмірбек Қабдуаліұлы, Нұркина Гүлнәр Байдолқызы.

№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Старый Колутон а., Б.Момышұлы көш. 34, ауылдық клуб ғимараты, тел: 8 (71641) 24-9-36.
Шекаралары: Старый Колутон а., Еңбек а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Пидяшова Галина Викторовна; төрайымның орынбасары – Оспанова Майра Жазитқызы; хатшысы – Слабий Ирина Юрьевна; комиссия мүшелері: Беймағамбетова Айнагүл Теміржанқызы, Лободина Валентина Владимировна.

№ 197 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоскөл а., Ж.Асайынов көш. 9/1, медициналық пункт ғимараты, тел: 8 (71641) 5-12-62.
Шекарасы: Қоскөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тауқымова Әлия Қабиқызы; төрайымның орынбасары – Бақышев Болат Ғомарұлы; хатшысы – Жантасова Айгүл Базарбайқызы; комиссия мүшелері: Әсен Зейнегүл Өмірзаққызы, Қасенова Бәтима Ермекқызы.

№ 198 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ковыленка а., А.Шалтаев көш. 50, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71641) 5-11-67.
Шекарасы: Ковыленка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Байғозин Марат Нақыпбекұлы; төрағаның орынбасары – Байғозина Қайша Базарбайқызы; хатшысы – Фазлиева Гүлмира Балташқызы; комиссия мүшелері – Айтқожина Зарима Сәбитқызы, Жаңабай Гаухар Қабайқызы.

Атбасар ауданы
№ 199 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Покровка а., Жастар к. 6, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 98-3-32.
Шекарасы: Покровка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сатаева Дариға Хамзақызы; төрайымының орынбасары – Ахаев Хамзат Хамидович; хатшысы – Яровая Анна Сапарбековна; комиссия мүшелері: Зуева Галина Владимировна, Егель Евгения Викторовна.

№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Полтавка а., Семен Петренко к., 41, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71643)96-4-28.
Шекарасы: Полтавка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Лубенченко Лариса Ивановна; төрайымның орынбасары – Репко Людмила Яковлевна; хатшысы – Султанова Зульфия Зинуровна; комиссия мүшелері: Моор Андрей Эмануилович, Герт Галина Александровна.

№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Титовка а., Достық к. 32, клуб ғимараты, тел: 8 (71643) 31-0-12.
Шекарасы: Титовка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Пац Григорий Николаевич; төрағасының орынбасары – Крапивко Лидия Эбергартовна; хатшысы – Гаража Наталья Сергеевна; комиссия мүшелері: Гаража Надежда Ивановна, Филончик Галина Николаевна.

№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Борисовка а., Семен Клименко атындағы к., 40, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71643) 90-3-14.
Шекарасы: Борисовка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Буряк Қарлығаш Маратқызы; төрайымының орынбасары – Поляковская Елена Ивановна; хатшысы – Моор Юлия Васильевна; комиссия мүшелері: Волкова Инна Николаевна, Корн Светлана Александровна.

№ 203 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Садовое а., Ыбырай Алтынсарин атындағы к. 1А, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 77-3-37.
Шекарасы: Садовое а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қаратаева Назгүл Жұмабайқызы; төрайымның орынбасары – Халиулин Евгений Раисович; хатшысы – Мамытова Тоты Мұқышқызы; комиссия мүшелері: Кравченко Светлана Валериевна, Кравченко Раиса Ивановна.

№ 204 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новосельское а., Мәдениет к. 25, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71643) 92-4-20.
Шекарасы: Новосельское а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Павлюк Ольга Ивановна; төрайымның орынбасары – Сафонова Татьяна Викторовна; хатшысы – Чумак Анжела Гихановна; комиссия мүшелері: Зейвальд Виктор Викторович, Скуба Юрий Иванович.

№ 205 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шуйский а., Стадионная к., 2, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71643) 99-3-02.
Шекаралары: Шуйское а., Третьяковка а., Макеевка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәдуақасова Татьяна Ивановна; төрайымның орынбасары – Гузенко Любовь Накиповна; хатшысы – Ахметова Жібек Батқұлқызы; комиссия мүшелері: Жамбаева Ақбөпе Отарбайқызы, Тимошенко Вера Александровна.

№ 206 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бастау а., Байғара к. 31А, №2 орта мектеп ғимараты, тел:
8 71643) 70-5-96.
Шекарасы: Бастау а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ербалина Сұлушаш Нұрбайқызы; төрайымның орынбасары – Жұрұмбаева Айгүл Жұмашқызы; хатшысы – Михайловских Дина Александровна; комиссия мүшелері: Есенбаева Махаббат Жаңбырбайқызы, Мықтыбаева Оразгүл Әшімқызы.

№ 207 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Адыр ст., Жеңіс к. 10, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 71-2-57.
Шекарасы: Адыр ст.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Рахымбеков Берік Бекахметұлы; төрағаның орынбасары – Жағыпаров Мәшкен Өмірбекұлы; хатшысы – Жақпарова Гүлдана Нығметоллақызы; комиссия мүшелері: Майер Мария Владимировна, Шойынбекова Кәмила Айтпайқызы.

№ 208 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мариновка а., Жеңіс к. 61, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 51-5-31.
Шекаралары: Целинаға 30 жыл к. – 1, 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47; Ирченко к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107; Хамит Ерғалиев к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151; Жеңіс к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Криворучко Зинаида Васильевна; төрайымның орынбасары – Залож Людмила Михайловна; хатшысы – Бекмағанбетова Тілеген Жәмекқызы; комиссия мүшелері: Петрова Ольга Владимировна, Гоок Мария Николаевна, Мырзахметова Нағима Ерланқызы, Мұқышева Жанна Сергеевна.

№ 209 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мариновка а.,Теміржолшылар к. 50, қазақ орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71643) 51-5-07.
Шекаралары: Парковая к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Амангелді к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Теміржолшылар к. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 48, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Болашақ к. – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Ыбырай Алтынсарин к. – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51; Подстанция к. – 1, 2.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Махметова Танзиля Сағандыққызы; төрайымның орынбасары – Баржақсынов Серік Амангелдіұлы; хатшысы – Эсенжел Салтанат; комиссия мүшелері: Сәдуақасова Ұштап Аманжанқызы; Бекішева Анна Владимировна.

№ 210 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мариновка а., Хамит Ерғалиев к. 12, Мариновка өкпе-терапиялық бөлімшесінің ғимараты, тел: 8 71643) 51-2-88.
Шекарасы: Хамит Ерғалиев к.-12.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Куц Марина Владимировна; төрайымның орынбасары – Имаралиева Кайнел Кеңесқызы; хатшысы – Мейтина Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Андреюк Андрей Борисович, Мельников Иван Владимирович.

№ 211 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бейіс Хазірет а., Орталық к. 17, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 51-5-50.
Шекарасы: Бейіс Хазірет а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Құсайынова Мейрамкүл Қазмағанбетқызы; төрайымның орынбасары – Өмірзаков Жаңбырбай Мейрамұлы; хатшысы – Брик Оксана Яковлевна; комиссия мүшелері: Радченко Наталья Павловна, Рыспекова Гүлбаршын Жақсыбекқызы.

№ 212 сайлау учаскесі
Орналасқан орны:Тельман а., Ынтымақ к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 95-3-71.
Шекарасы: Тельман а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Гейдт Оксана Владимировна; төрайымның орынбасары – Новицкая Лариса Степановна; хатшысы – Ибраева Әмина Сәбитқызы; комиссия мүшелері: Тушинская Елена Константиновна, Лембаева Жанаргүл Жылқайдарқызы.

№ 213 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Поповка а., Жеңіс к. 9В, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 33-0-45.
Шекарасы: Поповка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Пожарницкая Галина Анатольевна; төрайымның орынбасары – Пахина Анна Викторовна; хатшысы – Смородинова Зинаида Александровна; комиссия мүшелері: Шакиева Шынар Дулатқызы, Баранник Ольга Сергеевна.

№ 214 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тимашевка а., Гагарин к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 94-3-45.
Шекарасы: Тимашевка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мирошниченко Ирина Михайловна; төрағаның орынбасары – Гринь Елена Владимировна; хатшысы – Дылева Маргарита Юрьевна; комиссия мүшелері: Дудникова Татьяна Юрьевна, Өмірбаев Марат Әлкенұлы.

№ 215 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Калиновка а., Еңбек к. 1, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 33-1-90.
Шекаралары: Калиновка а., Родионовка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бейсембекова Күләш Бексейітқызы; төрайымның орынбасары – Чуприна Галина Арыстанбекқызы; хатшысы – Рахымжан Аяулым Жұртыбайқызы; комиссия мүшелері: Қорғанбекова Гүлнәр Сейілханқызы, Байзақова Бақыт Қабдрашқызы.
№ 216 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Магдалиновка а., Орталық к. 43, жалпы білім беретін бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 33-0-17.
Шекарасы: Магдалиновка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Гавриляк Екатерина Викторовна; төрайымның орынбасары – Тұяқова Алтын Амангелдіқызы; хатшысы – Вальдер Ирина Генриховна; комиссия мүшелері: Кожемяк Николай Иванович, Дүйсембина Зәуре Зейнелқабденқызы.

№ 217 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Хрящевка а., Мәдениет к. 13, клуб ғимараты, тел: 8 (71643) 33-1-32.
Шекарасы: Хрящевка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дикал Люся Владимировна; төрайымның орынбасары – Боровикова Людмила Анатольевна; хатшысы – Корп Инна Викторовна; комиссия мүшелері: Савилов Сергей Николаевич, Корп Татьяна Викторовна.

№ 218 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сергеевка а., Мектеп к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 91-3-71.
Шекарасы: Сергеевка а., Ащыкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мартыненко Николай Дмитриевич; төрағаның орынбасары – Әлібекова Гүлбаршын; хатшы – Амантаева Аяулы Қайырбекқызы; комиссия мүшелері: Горовая Ольга Геннадевна, Генцельман Любовь Александровна.

№ 219 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Самарка а., Мектеп к. 14, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 73-3-32.
Шекарасы: Самарка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Гейдт Ксения Валериевна; төрайымның орынбасары – Жүсіпов Амангелді Мұратұлы; хатшысы – Құспанова Жұлдыз Сағатқызы; комиссия мүшелері: Бектібаева Мәрия Әшкенқызы, Фрошалова Надежда Александровна.

№ 220 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақан Құрманов а., Болашақ к. 10, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 97-4-05.
Шекаралары: Ақан Құрманов а., Қаракөл а., Қосбармақ а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Герасименко Елена Вениаминовна; төрайымның орынбасары – Мұқанова Зүбайра Қайырбекқызы; хатшысы – Леписа Ольга Энгельсовна; комиссия мүшелері: Котубаева Данна Дүкенқызы, Орлова Ирина Андреевна.

№ 221 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Новомариновка а., Целинная к., 5, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 72-4-29.
Шекарасы: Новомариновка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбжанова Жанна Тұйықпайқызы; төрайымның орынбасары – Бахтина Светлана Васильевна; хатшысы – Қасымбаева Наталья Владимировна; комиссия мүшелері: Шегирова Сәуле Хамитқызы, Өмірбаев Манат Әлкенұлы.

№ 222 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сочинское а., Бейбітшілік к. 18, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71643) 92-1-15.
Шекарасы: Сочинское а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Тастеміров Асылхан Нұрғожанұлы; төрағаның орынбасары – Ганджуга Алена Николаевна; хатшысы – Волкова Алия Николаевна; комиссия мүшелері: Атрохова Раиса Петровна, Кулагина Ирина Анатольевна.

№ 223 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сепе а., Орталық к. 9, «Сепе-1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 94-1-33.
Шекарасы: Сепе а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Темирова Лариса Ивановна; төрайымның орынбасары – Тұрсымбаев Серік Маратұлы; хатшысы – Нұғманова Әлфия Алтынберікқызы; комиссия мүшелері: Қиямбекова Жадыра Ғабитқызы, Алимова Елена Сергеевна.

№ 224 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Есенгелді а., Тың к., 32, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 78-3-53.
Шекарасы: Есенгелді а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Смағұлова Кенжетай Жамбылқызы; төрайымның орынбасары – Килинг Ирина Александровна; хатшысы – Аушакимова Бағила Бижақсынқызы; комиссия мүшелері: Бижанова Алмагүл Қабидулақызы, Төғаева Айнұр Жолаушықызы.

№ 225 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Жеңіс к. 88, № 1 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 5-43-78.
Шекарасы: КСМК кенті – 3, 7, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Пионерская к.– 7, 9, 12а, 13а, 13б, 18, 22, 24а, 26; П.Морозов к. — 4а, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 30а; Челюскин к. – 3, 5, 5а, 6, 10, 17, 19, 20, 21, 28, 31, 33, 34, 39, 39а, 48, 48а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 63а, 64, 65, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; Ибаррури к. – 1, 1а, 3, 5, 7, 17, 26, 26б, 29а, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 40, 42, 46, 58а, 62, 62а, 64, 66, 67а, 70, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 77б, 78, 79, 80, 82, 83, 83а, 84а, 85, 85а, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 125а; Р.Қайсарин к. — 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21а, 24, 25а, 26а, 28, 33, 33а, 34б, 43, 44, 48, 52, 58, 59а, 61, 66, 67, 68, 69, 69а, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 82а, 82б, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 132; Жеңіс к. – 40, 40а, 42, 44, 46, 48а, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 63, 65а, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 76б, 77, 79, 79а, 83, 85, 85а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 95, 96а, 97, 97а, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 103а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 119б, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а, 127, 128, 128а, 129, 129а, 130, 131, 131а, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 140а, 142, 144, 144а 146; Ілияс Есенберлин к. – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12; Қ.Мұқышев к. – 1, 1а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 26, 26а, 27, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 49/1, 49а, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Источная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 41б, 43, 45; ул. С.Сейфуллин к. – 2, 3, 3а, 3б, 5.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Чуркина Татьяна Александровна; төрайымының орынбасары – Мақажанова Кейнеш Ғалымжанқызы; хатшысы – Маркелова Валентина Александровна; комиссия мүшелері: Стригун Людмила Григорьевна, Жұмағатов Арман Болатұлы, Потысьева Татьяна Васильевна, Құрманғожина Дана Бегендікқызы.

№ 226 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., № 1 шағын аудан 12/1, Аграрлық-индустриялық колледжінің ғимараты, тел: 8 (71643) 2-41-13.
Шекаралары: №1 шағын аудан-13, 13/3, 1-ші шағын аудан, 1 орам — 2,2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Молдыбаев Талғат Сұлтанқазыұлы; төрағаның орынбасары – Қасымова Гүлден Арыстанқызы; хатшысы – Игібаева Аида Мұқтарқызы; комиссия мүшелері: Раисова Аймарал Шылмырзақызы, Баяхметов Талғат Темірғалиұлы, Байғазина Айна Мұқашқызы, Михель Юлия Андреевна.

№ 227 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Радиозульная к. 1, «Atbasar Technopark» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, тел: 8 (71643) 2-42-29.
Шекаралары: С.Разин к. — 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 29; Свердлов к. – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 28; Щорс к. — 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47; Чапаев к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Иван Дьяченко атындағы к. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53; Жақыпбек Жанғозин к. – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 31а, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 48, 50, 50а; Н.Нұрсейітов к. – 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31/1, 31а, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 38/1, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52/2, 53, 55, 56; Ремзаводская к. – 1, 1а, 1б, 1г, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/2, 17, 18, 19; № 2 шағын аудан – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Демченко Дмитрий Валерьевич; төрағаның орынбасары – Сагитова Лариса Юрьевна; хатшысы – Любицкая Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Кириченко Ольга Юрьевна, Смағұлова Нүрия Асхатқызы, Рамазанова Наталья Станиславовна, Жеребкова Лариса Викторовна.

№ 228 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Ш.Уәлиханов к. 3, Атбасар аудандық пошта байланыс торабы ғимараты, тел: 8 (71643) 2-48-28.
Шекаралары: С.Омаров к. – 1, 1а, 2, 2/1, 2/2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 49б, 51, 53, 55, 55а; Т.Бегелдинов к. – 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9/1, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 46, 47, 48, 50, 52; Александр Затаевич к. – 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56; Ш.Уәлиханов к. –1;Атбасарская к.– 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 36, 36а, 39, 40, 41, 41б, 42, 43, 44, 45, 45а, 45в, 46, 46а, 46б, 47, 48, 48а, 49, 49б, 50, 51, 52, 54; ул. Ақан Құрманов атындағы к. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 19, 19а, 20, 22, 22а, 25, 27, 27а, 28, 29а, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а, 45, 47, 47а, 49; Урицкий к. – 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 13б, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 21а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29б, 30, 30а, 30б; Ағыбай батыр к. – 1, 2, 3, 5, 5а, 7, 9, 10, 11, 11а; М.Мәметова к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 28а; Логовая к.– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27; Красноармейская к.– 12, 12а, 14, 14а, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 24, 26, 26а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұқтаев Тагир Уәлиханұлы; төрағаның орынбасары – Байсагатова Анна Анатольевна; хатшысы – Қаеркенова Әлия Ілиясқызы; комиссия мүшелері: Бобенко Павел Владимирович, Ужеков Амантай Залетұлы, Сафина Елена Олеговна, Шәріпова Любовь Әубакірқызы.

№ 229 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Макарин к., 24, № 4 орта мектеп ғимараты, тел:
8 (71643) 2-48-15.
Шекаралары: Макарин к. – 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11б, 12, 14, 17, 19, 21, 27а, 29а, 33б, 35, 35а, 36, 37, 37б, 41, 45, 45в, 47, 47а, 49, 51а, 52, 55, 57, 57б, 59а, 60, 62, 63, 65, 65а, 67, 71, 73а, 73б, 76, 77а, 83, 83а, 85а; Жеңіс к.– 2, 2а, 7, 8, 8а, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 34а, 36, 36а, 38, 39, 41, 43, 45, 47; Илияс Есенберлин к. – 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53а, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 77а, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 87а, 90, 92, 93, 94, 96а, 97, 98а, 102, 110; С.Омаров к. – 48, 50, 52, 52а, 54, 56, 57, 58, 58а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69б, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 80а, 80б, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88б, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 96а, 97, 98б, 99, 100, 100а, 101, 101а, 109а, 111, 127, 127а, 129, 131, 132, 136; Т.Бегелдинов к. — 49, 51, 53, 53а, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 74а, 74б, 75, 76, 77, 78, 79б, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 103а, 103б, 105, 108; Александр Затаевич к. — 47, 47а, 49, 49а, 51, 53, 55, 55а, 55б, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 93, 93а, 93б, 94, 94а, 94б, 94в, 96, 96а, 97, 98б, 99, 104а; Атбасарская к. – 53, 53а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 74а, 74б, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 79б, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 92а, 93, 93а, 94, 95, 95а, 95в, 96, 97, 97/1, 97а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а, 104, 104а, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 115, 115а, 115б, 117, 117/2; Заречная к. — 1а, 3, 3в, 4, 5а, 6, 7, 9, 11, 11а, 12, 14, 14а, 15, 16, 16а, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 34а, 38, 39, 40а, 42, 42а, 43а, 43б, 45, 46, 50; Мельничная к. — 2а, 21а, 23, 25, 27, 29; Восточная к. — 1а, 1б, 1в, 2а, 2б, 2в, 5а, 8б, 9, 12; Ақан Құрманов атындағы к. – 44, 46, 48, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 60, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 95а, 95б, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 100а, 100б, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 107; Урицкий к. – 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 34б, 35, 35а, 36а, 37, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 47а, 47б, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 66б, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 79а, 79б, 81, 82, 83.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Үндүбай Мұрат Қалелұлы; төрағаның орынбасары – Құрманғожина Күлшат Әскерқызы; хатшысы – Текенова Сапура Қаиырбекқызы; комиссия мүшелері: Дюбкина Лариса Викторовна, Сүлейменова Жадыра Мұратқызы, Дюбкина Марина Эдуардовна, Зверева Татьяна Васильевна.

№ 230 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Ш.Уәлиханов к. 13, №7 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 2-41-22.
Шекаралары: Ағыбай батыр к. – 20, 21, 22, 23, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 56, 57; Ш.Уәлиханов к. – 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14; Солнечная к.– 2, 2а, 2б, 3, 4, 10, 12, 16, 31; Бауыржан Момышұлы атындағы к. — 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6б, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 21а; Лука Белаш к. – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 19/1, 19а; Пролетарская к. – 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 13, 13а, 14, 15, 15а, 17, 19, 19а, 25, 27, 28, 28а, 31, 33, 35; О.Қуанышев к. — 1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байдашева Гүлмира Мұратқызы; төрайымның орынбасары – Шакеева Мина Ескенқызы; хатшысы – Барақбаева Рахима Түлеуқызы; комиссия мүшелері: Қырғабакова Гаухар Серікқызы, Әлкенов Манар Әбузарұлы, Дементьева Инна Владимировна, Свистов Виталий Иванович.

№ 231 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., К.Әмірова к. 1Б, Атбасар электрмен жабдықтау дистанциясының әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 6-26-44.
Шекаралары: Интернациональная к.- 4, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34а; Панфилов к. — 1, 2, 5, 6, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 34, 35; Стадионная к. — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2в, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Фурманов к. — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 37а; Пугачев к. — 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; Буденный к. — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38; Чкалов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23а, 24, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57; Железнодорожная к. — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 46а; Х.Қошанбаев к. — 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43а, 44, 46, 46а; Матросов к. — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 38, 39, 39а, 40, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 44а, 51, 53; К.Әмірова к. — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 18а, 18б, 20, 22а, 22, 23, 23/3, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 27а, 28, 28а, 28б, 28в, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Оразбаев Қуат Ғалымжанұлы; төрағаның орынбасары – Асқар Ерлан; хатшысы – Аяпбергенова Виктория Геннадиевна; комиссия мүшелері: Орымбаева Фатима Бейбетқызы, Попов Сергей Сергеевич, Марденова Асемгүл Абдулахитқызы, Түбеков Еспембет Баженұлы.

№ 232 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Х. Қошанбаев к. 94, № 8 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 5-56-26.
Шекаралары: Стадионная к. — 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71. Фурманов к.- 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Пугачев к. — 42, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77; Буденный к.- 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 57, 57а, 58, 58а, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 73а; Майкутов к. — 1, 2, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5/1, 5/3, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37а, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2; Железнодорожная к. — 45, 45а, 47, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 59а, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 73а, 74, 75, 75а, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 86, 88, 90; Х.Қошанбаев к. — 45, 45а, 47, 48, 48а, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 57, 57а, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73а, 74, 74а, 76, 76а, 76б, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 90, 90/2, 90а, 92; Матросов к. — 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 92а; М.Әуэзов к. — 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Смағұлова Рауза Назымбекқызы; төрайымның орынбасары – Сепсуев Михаил Саидович; хатшысы – Қадырбекова Гүлмира Хайбрахманқызы; комиссия мүшелері: Мырзабаева Назира Өмірбекқызы, Вороненко Ирина Александровна, Ақшолақов Айтұған Жақсыбайұлы, Ломако Надежда Ивановна.

№ 233 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., №1, 3 шағын аудан, №3 орта мектеп ғимараты, тел: 8(71643) 5-33-41.
Шекаралары: Ағыбай батыр к. — 49а, 49б, 53, 53а, 55, 58, 58/1, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 67/1, 68, 69; № 1 шағын аудан — 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6а, 6б, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7а, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/4а, 7/5, 8, 8/1, 8а, 18, 18/1; О.Шмидт к. — 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 17, 17б, 18, 19, 25; Лука Белаш к. — 20, 20а, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 42а, 43, 44, 45, 46, 48а, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131; Рақымжан Қошкарбаев атындағы к. — 11.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сыздыкова Ардақ Сұлтансейітқызы; төрайымның орынбасары – Торговкина Татьяна Алексеевна; хатшысы – Смағұлова Аягөз Аманқызы; комиссия мүшелері: Алдабергенова Бақыт Арыстанбекқызы, Жакенова Елена Николаевна, Пороховая Ольга Николаевна, Әбдиғожина Мадина Төлегенқызы.

№ 234 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Ағыбай батыр к., 26, аудандық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71643) 5-32-05.
Шекаралары: Ш.Уәлиханов к. — 17; Ағыбай батыр к. — 26, 49; О.Қуанышев к. – 3; Лука Белаш к.- 18, 26, 26а, 29а, 33, 35, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52а, 53, 54, 54а, 54б, 54в, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 95, 97, 99, 101, 101а, 103, 103а, 105, 107а, 109; Пролетарская к. — 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 100; Интернациональная к. — 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77; Рақымжан Қошкарбаев атындағы к. — 1; Панфилов к. — 36, 36а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Т.Рысқұлов к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 80, 82; Целинная к. — 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 44, 44а, 45, 45а, 47, 47а, 48а, 49, 53, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 64.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қамбатырова Ұлболсын Даниярқызы; төрайымның орынбасары – Бекенова Үмітжан Базарбекқызы; хатшысы – Дүйсембекова Қүмісжан Бектұрқызы; комиссия мүшелері: Жақыпова Құралай Болатқызы, Кенбейлова Нұргүл Қадырқызы, Сәрсембекова Жанар Фазылқызы, Омарова Бибігүл Әукенқызы.

№ 235 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Виденеев к., 100, №2 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 5-54-35.
Шекаралары: Панфилов к. — 74, 76, 78, 80; поселок Машинистов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 51а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 70б, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84; Майкутов к. — 42, 47, 47а, 49, 49а, 49б, 51, 51а, 54, 54а, 54б, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 63, 63а, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4; Железнодорожная к. — 87, 89, 91а, 92, 94; Х.Қошанбаев к. — 91, 93, 95, 95а, 97, 98, 98/1, 99, 99а, 101, 101а, 102, 103, 103а, 104, 105, 107; ул. М.Әуэзов к. — 9, 11, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27, 27а, 29, 31, 31а, 31б, 33, 33а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қасенова Зәуреш Ермекқызы; төрайымның орынбасары – Мырзабаева Жазира Өмірбекқызы; хатшысы – Волкова Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Даулбаева Баянкүл Нағашыбайқызы, Шульгин Сергей Петрович, Макажанова Любовь Константиновна, Трофименко Наталья Владимировна.

№ 236 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., М.Әуезов к., 5, «Аждар и К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 6-24-62.
Шекаралары: Островский к. — 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 42б, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 64а; Фрунзе к.- 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 58, 60, 62; Абай к. — 1, 2, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56а; М.Горький к. — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50; Вокзальная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 50, 52; Пушкин к. — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 26, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 56а, 58, 60; Х.Қошанбаев к. — 109, 109а, 111, 111а, 112, 113, 113а, 113б, 114, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 121а, 121б, 122, 122/1, 122а; М.Әуезов к. — 26, 28, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 41б, 41в, 43, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 45д, 45е.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ысқақов Марат Сергеевич; төрағаның орынбасары – Волянский Николай Владимирович; хатшысы – Яловая Анастасия Валерьевна; комиссия мүшелері: Темірбекова Гүлсім Төлегенқызы, Лосева Татьяна Николаевна, Петрушенко Бибігүл Қазкенқызы, Жакин Нұрлан Төлегенұлы.

№ 237 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., М.Әуезов к. 1, «Қамқор Локомотив жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Атбасар электровоз жөндеу зауыты» филиалының әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 6-36-12.
Шекаралары: Т.Рысқұлов к. – 84; Островский к. — 57а, 59, 59а, 61, 65, 66, 66/1, 66/2, 68, 68а, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73/3, 74, 75, 76, 89, 89/1, 89/2; Фрунзе к.- 57, 59, 61, 61а, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Абай к. — 39, 41, 43, 43а, 47, 51, 51а, 53, 55, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77а, 78, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 88, 88а, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 108а, 110; М.Горький к. — 49, 49а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77б, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 96а, 100, 100а, 102; Вокзальная к.- 11, 13, 15, 17, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 76, 82, 84, 86, 88, 90: Пушкин к. — 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 79а, 80, 81, 81/1, 82, 83, 83б, 84, 85, 86, 86а, 86б, 87, 89, 91, 92, 94, 96, 98, 100; М.Әуезов к. — 30, 32, 34, 38, 40, 42, 42б, 44, 46, 46/1, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 55а, 56, 57, 64, 65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93; Рабочий поселок к.- 1, 1а, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 13, 19, 19а, 20, 24, 25, 31, 33, 35, 39, 41, 41а, 43, 43а, 47, 48, 53, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 79а, 80, 81, 82, 85, 86, 86б, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 93, 93а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Балғазин Бауыржан Сәкенұлы; төрағаның орынбасары – Амрин Қанат Серікұлы; хатшысы – Мұстафин Тимур Бейсенұлы; комиссия мүшелері: Трофименко Игорь Анатольевич, Голубова Наталья Николаевна, Досмұханова Гүлнар Қадырқызы, Абдуллина Дана Мұратбекқызы.

№ 238 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Элеваторная к. 1, «Нан Абыройы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 2-78-51.
Шекаралары: Урлахер к. — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 20, 20а, 21, 21а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55; Шәріпов к. — 1, 1а, 2, 2а, 3, 3/3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 21а, 21б, 21в, 21, 22, 24а, 24б, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 28г, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 52, 52а, 55, 56, 57, 58, 59; Казахстанская к. — 1, 1б, 1в, 1/1, 2, 2/1, 2а, 2а/1, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 26б, 27а, 28, 30, 32; Набережная к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б; Элеваторная к. — 1, 2, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 27; Каменный карьер к. — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Ынтымақ к. — 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26; М.Аюханов к. — 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 26а, 28, 30; Линейная к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 21б, 23, 23а, 30, 34, 34а, 34б, 34г, 34/1, 36; Строительная к. — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24; Южная к.- 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ғабдулин Абай Ағыбайұлы; төрағаның орынбасары – Рузавина Любовь Александровна; хатшысы – Түлебаева Ақерке Шағанқызы; комиссия мүшелері: Смағұлова Айгүл Жүсіпқызы, Горячева Виктория Николаевна, Сәрсенова Анар Таупикқызы, Кудрявцева Инна Юрьевна.

№ 239 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Озерная к. 18, № 5 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 2-75-17.
Шекаралары: Степная к. — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52а, 52, 54, 56, 58, 60; Озерная к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Электростанционная к. — 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 43а, 45, 45а, 51, 53, 57, 61, 63; Ульянов к. — 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28а, 29, 30, 33, 37, 39; Достық к. — 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 14, 14а, 15, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 49; Жамбыл к. — 1, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 19а, 20, 20а, 21а, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 45, 46а, 47, 48, 52; ЖБК кенті, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11/1, 12, 16, 17, 18.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бекмағанбетова Шахарман Ерғазықызы; төрайымның орынбасары – Красникова Ольга Владимировна; хатшысы – Суфтина Елена Валерьевна; комиссия мүшелері: Селина Марина Семеновна, Сайгашова Татьяна Анатольевна, Әбдірахманова Айнаш Тұрлыбекқызы, Мұқашева Лязат Ғадылбекқызы.

№ 240 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Перевалочная к. 1В, «ХПП Лана» жауапкершілігі шектеулі серіктестінің әкімшілік ғимараты, тел: 8(71643) 2-74-59.
Шекаралары: Заправочная к. — 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 8; Перевалочная к. — 1, 1а, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Поселковая к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Әлия Молдағұлова атындағы к. — 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14е, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34; Транспортная к. — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88; 8 Март к. — 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 27; Сары-арқа к. — 1, 1б, 1в, 3а, 3в, 5, 5а, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 34а, 36, 36а, 40, 41а, 42, 43, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 68, 68б, 69, 70, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 88, 90, 90а, 92, 92а, 94, 96; 86 разъезд — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Баймендина Айқын Ондасынқызы; төрайымның орынбасары – Нүкенов Жанат Русланұлы; хатшысы – Ақшолакова Гүлмира Дүйсенқызы; комиссия мүшелері: Самсонова Галина Николаевна, Сыздыкова Лилия Ванхаровна, Кузовенкова Дарья Дмитриевна, Калита Наталья Витальевна.

№ 241 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Әлия Молдағұлова к. 6636 әскери бөлімнің әкімшілік ғимараты, 1, тел: 8 (71643) 5-71-63.
Шекарасы: Әлия Молдағұлова к.-1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жақыпов Айдос Советқалиұлы; төрағасының орынбасары – Рыбалкина Татьяна Николаевна; хатшысы – Жәкиенова Әлия Әмірқызы; комиссия мүшелері: Ермекбаев Ербол Қалымсейітұлы, Урсулян Михаил Мигаевич.

№ 242 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Мир к, 5, № 6 орта мектеп ғимараты, тел: 8.(71643) 2-70-40.
Шекаралары: Мир к. — 1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 28, 29; Комсомольская к. — 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12; Куйбышев к. — 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21; ПЧ-8 к. — 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Пригородная к. — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 12, 13, 15, 16, 17, 18; Гвардейская к. — 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 19, 20, 20б, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 26г, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30; Маяковский к. — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б; Краснознаменная к. — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 16, 16/1, 17, 17а, 19, 19а, 21, 23, 24.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жакин Қуандык Құсманұлы; төрағаның орынбасары – Балгина Мария Алексеевна; хатшысы – Жүнісова Альбина Бақытқызы; комиссия мүшелері: Әбікенова Алма Жолаушықызы, Шалыгина Инна Владимировна.

№ 243 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., № 1, шағын аудан к., 12/1, Аграрлы-индустриалды колледжінің ғимараты, тел: 8(71643) 5-38-82.
Шекаралары: Автомобилистер к. — 1, 1/1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Молодежная к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 43; Ирченко к. — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4/4, 5, 5/1, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14а, 14б, 14в, 14г, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 19в, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31; Бірлік к. — 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 25, 27, 29, 31; С.Сейфуллин к. — 1, 1а, 2а, 3а, 4, 5а, 6, 6а, 7, 9а, 11, 12, 13, 14, 14/1; Инкубаторная к. — 1; Никита Карацупа к. — 5, 6, 9, 14, 16, 22, 40; ул. Құрмангазы — 2, 20, 23, 25; Абылай хан к. — 13, 16, 21; Кенесары к. — 16, 28; Тәуелсіздікке 20 жыл к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29. Жібек жолы к. — 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 26, 28, 29;. Ыбырай Алтынсарин атындағы к. — 1, 4, 9, 17, 20/1, 21, 31; № 1 шағын аудан — 11, 12, 12/1, 12а, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 30, 31.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Толқымбекова Татьяна Петровна; төрайымның орынбасары – Жүсіпова Гүлзара Қасенқызы; хатшысы – Бадло Игорь Валерьевич; комиссия мүшелері: Березина Наталья Анатольевна, Кеслер Ольга Леонидовна, Батырова Зәуреш Серікқызы, Тәтібаева Зәуреш Кәрімтайқызы.

№ 244 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Урицкий к, 38, АІІБ ғимараты, уақытша ұстау изоляторы, тел: 8 (71643) 2-61-02.
Шекарасы: Урицкий к. 38.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бопешев Аслан Есенбекұлы; төрағаның орынбасары – Торговкин Вячеслав Вадимович; хатшысы – Күлбаева Кенжетай Досмағанбетқызы; комиссия мүшелері: Жұмабеков Ерғазы Жабайұлы, Тәжбенов Қайырбек Тұрарұлы.

№ 245 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атбасар қ., Ш.Уәлиханов к, 15, көпбейінді аудан аралық ауруханасының ғимараты, тел: 8 (71643) 2-49-94.
Шекарасы: Ш.Уәлиханов к.-15.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сыздықова Дина Бақытқызы; төрайымның орынбасары – Жақсылыкова Гүлизат Сәбитқызы; хатшысы – Добрынина Наталья Ивановна; комиссия мүшелері: Мұхамеджанова Роза Иманғалиқызы, Шамшықова Камила Егімбайқызы.

Біржан сал ауданы
№ 246 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құдықағаш а., Шәріпов к. 20, орта мектеп ғимараты, тел:
8 (71639) 2-00-26.
Шекарасы: Құдықағаш ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Қалиева Зейнегүл Борамбайқызы; төрайымның орынбасары – Нұрмағанбетова Бақыт Зейноллақызы; хатшысы – Сәдуақасова Райхан Дәулетханқызы; комиссия мүшелері: Құланова Гүлжан Рамазанқызы, Хамзин Ерлан Хамитұлы.

№ 247 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Заурал а., Болашақ к. 19, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-63-24.
Шекарасы: Заураловка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хамзина Айгүл Төлегенқызы; төрайымның орынбасары – Ширяева Людмила Владимировна; хатшысы Горст Надежда Валентиновна; комиссия мүшелері: Побиянская Галина Павловна, Порватова Вера Васильевна.

№ 248 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Яблоновка а., Аталық к. 13, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 3-02-77.
Шекарасы: Яблоновка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Стадольник Елена Сергеевна; төрайымның орынбасары – Баймолдина Гүлжан Нариманқызы; хатшысы – Клименко Татьяна Викентьевна; комиссия мүшелері: Копарейко Александр Владимирович, Молчанова Людмила Петровна.

№ 249 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Краснофлот а., Мектеп к. 26, негізгі мектеп ғимараты, тел:
8 (71639) 2-33-08.
Шекарасы: Краснофлот ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тәшімова Альфира Куттузқызы; төрайымның орынбасары – Әлібай Дариға Сапарбекқызы; хатшысы – Оразалина Айгүл Жүсіпқызы; комиссия мүшелері: Алпысова Қайша Әлімқызы, Шлюндт Дамелі Рахметоллақызы.

№ 250 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинка а., Валерий Чкалов к. 65, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-81-44.
Шекаралары: Киров көшесі 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 28 а/1, 28 а/2, 29, 29 б/1, 29 б/2, 30, 31, 31 а/1, 31 а/2, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 59 а, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 75, 76, 77, 78, 79 а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117 а, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 128, 131, 131 а, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 140 а, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 181;Чкалов көшесі 2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65 а/1, 65 а/2, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 129, 131, 135, 136, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146 а, 147, 148, 150, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 162, 166, 167, 168, 169, 172/1, 172/2, 174; Н. Моисеенко көшесі 13, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27 а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 а, 67, 68, 71, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 93, 94, 96, 108, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 148, 150, 151, 154, 156, 160, 162, 164, 168, 170; Н. Головня атындағы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Целинная көшесі 2, 3, 16, 16 а, 18, 19, 21, 22, 24; Лесная көшесі 1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19; Тимирязев көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 17 а, 17 б, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Заречная көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41; Свердлов атындағы көшесі 1 а, 2, 3, 4, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25. Октябрь көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57; Набережный көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Санаторный көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 10;
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қасымов Орал Қасымұлы; төрағаның орынбасары – Қасымов Ерлан Серікұлы; хатшысы – Көшенова Нұргүл Аушиқызы; комиссия мүшелері: Кенжеғаренова Құсникамал Алпыспайқызы, Саевская Наталья Васильевна, Ташмағамбетова Гүлмира Неғметжанқызы, Чернявская Анна Александровна.

№ 251 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бұланды а., Бауыржан Момышұлы к. 28, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-07-61.
Шекарасы: Бұланды ауылы, Қарағай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Смайлова Бикеш Сағиқызы; төрайымның орынбасары – Рақымжанов Толыбай Сапарұлы; хатшысы – Жақыпова Ботагөз Ертайқызы; комиссия мүшелері: Жүнісов Жанат Қосманұлы, Жұмағожина Күлбарам Сарсенқызы.

№ 252 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақпал а., Орталық к. 10, ауылдық клуб ғимараты, тел:
8 (71639) 2-07-41.
Шекарасы: Мақпал ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тайшықова Жадыра Алпысбайқызы; төрайымның орынбасары – Рақымжанов Балғабай Балташұлы; хатшысы – Данияров Жанат Оралбайұлы; комиссия мүшелері: Құрмашева Әлия Ғаббасқызы, Фахирдинова Сония Фанисовна.

№ 253 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоғам а., Ыбырай Алтынсарин к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-02-15.
Шекарасы: Қоғам ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мақажанова Жанар Қайланқызы; төрайымның орынбасары – Құрмашев Мұрат Ғаббасұлы; хатшысы – Бүркітбаева Алтын Қабдоллақызы; комиссия мүшелері: Әшкенов Аманжол Көшенбайұлы, Ташмағанбетов Талғат Амангелдіұлы.

№ 254 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қаратал а., Мағжан Жұмабаев к. 1, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-09-70.
Шекарасы: Қаратал ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Құдасов Төлеген Қазтайұлы; төрағаның орынбасары – Хамина Гүлнар Қаденқызы; хатшысы – Екібасова Айнаш Ермекбайқызы; комиссия мүшелері: Ыдырысова Баян Хамитқызы, Рақымов Жанұзақ Хабдылханұлы.

№ 255 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мамай а., Шоқан Уәлиханов к. 11, негізгі мектеп ғимараты,
тел: 8 (71639) 2-47-75.
Шекарасы: Мамай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұсабаева Гүлжан Құдайбергенқызы; төрайымның орынбасары – Хойчбай Ермұрат; хатшысы – Нисмельдинова Ақбаян Бұхарбайқызы; комиссия мүшелері: Ертай Бақшагүл, Түкенова Әлия Сағадатқызы.

№ 256 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тасшалқар а. (Невское а.), Школьный к. 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 3-02-72.
Шекарасы: Тасшалқар ауылы (Невское а.).
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дүйсембаева Ұлболсын Қайыркешқызы; төрайымның орынбасары – Филимонов Юрий Иванович; хатшысы – Симанбаева Мәдина Қабидоллақызы; комиссия мүшелері: Амандосова Эльмира Зейноллақызы, Поздеева Татьяна Петровна.

№ 257 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Андықожа батыр а., Школьный к.1, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-72-74.
Шекарасы: Андықожа батыр ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байдүйсенова Гүлім Айтхожақызы; төрайымның орынбасары – Насибуллина Эльмира Тахирқызы; хатшысы – Ғайтова Бәтеш Аманғазықызы; комиссия мүшелері: Қайыржанова Анаргүл Қайыртайқызы, Шәймерденова Миржан Амантайқызы.

№ 258 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Үлгі а., Ғарыбжан Кәрімов к. 6, орта мектеп ғимараты, тел:
8 (71639) 2-52-00.
Шекарасы: Үлгі ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бекенова Алма Болатқызы; төрайымның орынбасары – Оралова Алтыншаш Қалымтайқызы; хатшысы – Сұлтанғазина Әсем Бақытқызы; комиссия мүшелері: Әубәкірова Гүлнәр Жұмажанқызы, Лепесбаев Дулат Оспанұлы.

№ 259 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Карловка а., Приозерный к. 5, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-04-22.
Шекаралары: Карловка ауылы, Трамбовка ауылы, Ұйымшыл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Семенова Лилия Иршадовна; төрайымның орынбасары – Рогожина Галина Олеговна; хатшы — Байманова Майдаш Қабиденқызы; комиссия мүшелері: Симанбаев Руслан Амантайұлы, Тагильцева Ида Ионовна.

№ 260 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылұйым а., Орталық к, 8, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 3-02-76.
Шекарасы: Қызылұйым ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ерубаева Ақбаян Қайырбекқызы; төрайымның орынбасары – Игібаев Ержан Жұмабайұлы; хатшысы – Әлғожина Раушан Төлегенқызы, комиссия мүшелері: Әубәкіров Ысмағұл Рахымғалиұлы, Естаев Темірбай Темірханұлы.

№ 261 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жөкей а., Лесная к. 5, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 3-02-84.
Шекарасы: Жөкей ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы –Кайданович Людмила Иосифовна; төрайымның орынбасары –Пилипчук Светлана Викторовна; хатшысы – Бабаева Айнұр Жексембайқызы; комиссия мүшелері: Бердалина Зульфия Болатжанқызы, Лункина Ольга Владимировна.

№ 262 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кеңащы а., Ақан сері к. 33, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 3-02-48.
Шекарасы: Кеңашы ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мақұлов Уәлихан Темірханұлы; төрағаның орынбасары – Нұрмағамбетова Мәриям Мұхамбедияқызы; хатшысы – Ерболат Адай; комиссия мүшелері: Абылқалыкова Жанар Елубайқызы, Мұхамеджанова Айнұр Қадырқызы.

№ 263 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қ., Симов-Гирей к. 24, оқу-өндірістік комбинатының ғимараты, тел: 8 (71639) 2-12-29.
Шекаралары: Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35; Біржан сал көшесі 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 39, 43, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; Е. Ибрагимов көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Симов-Гирея көшесі 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 28 а, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 84; М. Жұмабаев көшесі 1, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46; А. Жақыпов көшесі 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; Исмаилов көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бапанова Жанар Есілбайқызы; төрайымның орынбасары – Хадиева Альфия Равильевна; хатшысы – Николаева Елена Борисовна; комиссия мүшелері: Балиева Айсұлу Батталқызы, Усанова Жадыра Болатбекқызы.

№ 264 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қ., Біржан сал к. 81, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты, тел: 8 (71639) 2-13-58.
Шекаралары: А. Атнашев көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 29, 31; Ш. Қосшығұл көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 19, 21, 23, 25, 29; Некрасов көшесі 1, 12, 14, 15, 18, 23; Досов көшесі 2, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 58, 60, 64, 65, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 95; Кенесары көшесі 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 62, 65, 66, 69, 71, 75, 77, 83, 89, 95, 97, 99, 101, 102, 111, 113, 115, 117; Антаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21; Омигов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36; Наурызбай батыр көшесі 2, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 47; Буденный көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Дрыгач көшесі 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56; Дрыгач көшесі — 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56; Моисеенко көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Жангелді көшесі 1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Истаев Арман Сапарғалиұлы; төрағаның орынбасары – Әбділманов Айдын Темірұлы; хатшысы – Шөкенова Анар Забенқызы; комиссия мүшелері: Әлжанов Диас Болатұлы, Аяғанова Миргүл Уахитқызы, Бермағамбетов Самат Қайырбекұлы, Жақсыбергенова Гүлмира Мұратбекқызы.

№ 265 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қ., Шоқан Уәлиханов к. 24, № 1 орта мектеп, тел: 8 (71639) 2-16-86.
Шекаралары: Абылай хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 19;Рысқұлов көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; В. Чапаев көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 73, 75, 77, 83; М. Ғабдуллин көшесі 1, 2, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46; С. Нұрмағанов көшесі 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 24, 26; Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46; Сыздықов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 28 а, 28 б, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 63; Әбсәләм қажы көшесі 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 43, 45, 47; Ш. Уәлиханов көшесі 4, 4 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28; К. Көшербаев көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Нұрышева Мәдина Сайранқызы; төрайымның орынбасары – Гладких Анатолий Владимирович; хатшысы – Шайсұлтанова Әсел Сарыбайқызы; комиссия мүшелері: Әменова Ақмарал Сағынбайқызы, Боранбаева Айгүл Негметжанқызы, Керейбаев Ардақ Сапарғалиұлы, Мұқатаева Данара Ғабдулсаттарқызы.

№ 266 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қ., Алпысбай Жақыпов к. 1, № 2 қазақ орта мектебі ғимараты, тел: 8 (71639) 2-21-28.
Шекаралы: Первомай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 39, 42, 44, 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Абай Құнанбаев көшесі 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 22, 23, 24; Р. Елебаев көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Натиева Динара Көпжасарқызы; төрайымның орынбасары – Сыздықов Самат Сейсенұлы; хатшысы – Ахметова Жайнар Талғатқызы; комиссия мүшелері: Баженова Шолпан Ақанқызы, Смағұлова Күлжиян Сыздыққызы.

№ 267 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қ., Әбсаләм қажы. 34, аудандық аурухана ғимараты, тел: 8 (71639) 2-21-33.
Шекаралары: С. Мұстафин көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68, Пригорхоз ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Смағұлова Майра Қайырқызы; төрайымның орынбасары – Мадьярова Рәмзия Ринатқызы; хатшысы – Шушаева Зәуреш Неғматоллақызы; комиссия мүшелері: Әменова Айгүл Қайратқызы, Қарамолдинова Баян Қанапияқызы.

№ 268 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Уәлихан а., Ленин к. 2, Уәлихан ауылдық округі аппаратының ғимараты, тел: 8 (71659) 3-13-19.
Шекарасы: Уәлихан ауылы, Көдебас ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Төленова Тоты Рақымжанқызы; төрайымның орынбасары – Қыздарбекова Жанат Боқжанқызы; хатшысы – Қапаева Әсемгүл Жетпісбайқызы; комиссия мүшелері: Мүтәлив Айболат, Самбай Сара.

№ 269 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақсу а., Желтоқсан к. 7, орта мектеп ғимараты, тел. 8 (71659) 2-11-10.
Шекаралары: Ақсу ауылы, Сапақ ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қанафина Балгүл Қуандыққызы; төрайымның орынбасары – Таңқыбаев Арыстанбек Тоқпайұлы; хатшысы – Садықова Динара Олжабайқызы; комиссия мүшелері: Әлпейісов Сейілбек Әлібекұлы, Закариянова Мәнзилә Қабылқанқызы.

№ 270 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Еңбекшілдер а., Орталық к. 20, ауылдық клуб ғимараты, тел. 8 (71639) 3-12-43.
Шекарасы: Еңбекшілдер ауылы, Ақбұлақ ауылы, Ақтас ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сыздықова Айгүл Сауытбайқызы; төрайымның орынбасары – Уәлиева Айсұлу Серікқызы; хатшысы – Ахметова Шолпан Мұратқызы; комиссия мүшелері: Заитова Қымбат Қағырынқызы, Мағауова Жанар Базарбайқызы.

№ 271 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алға а., Абылай хан к. 11, негізгі мектеп ғимараты, тел. 8 (71659) 2-07-00.
Шекарасы: Алға ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қауданова Қымбат Қауданқызы; төрайымның орынбасары – Бекенов Айтым Аскарұлы; хатшысы – Болатова Орынбасар Зейноллақызы; комиссия мүшелері: Арыстанов Ерлан Ерғалиұлы, Бакенова Салтанат Қайырбекқызы.

№ 272 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Заозерный а., Микрорайон к., 37, негізгі мектеп ғимараты, тел. 8 (71639) 2-55-60.
Шекарасы: Заозерный ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Габченко Лидия Васильевна; төрайымның орынбасары – Чернышева Людмила Николаевна; хатшысы – Эберц Наталья Анатольевна; комиссия мүшелері: Серикова Анжелика Саматқызы, Щербина Ирина Александровна.

№ 273 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аңғал батыр а., Жамбыл к. 8, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-60-35.
Шекарасы: Аңғал батыр ауылы, Жаңалық ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рақымжанова Мәдина Тілеубекқызы; төрайымның орынбасары – Өзбекова Ләззат Қайырқызы; хатшысы – Әбілова Сәуле Рақымжанқызы; комиссия мүшелері: Әбдірахманова Айгүл Сиражқызы, Попова Валентина Николаевна.

№ 274 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Баймырза а., Уәлиханов к. 22, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-66-09.
Шекаралары: Баймырза ауылы, Шошқалы ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хамитова Айгүл Қалымжанқызы; төрайымның орынбасары – Кузнецов Юрий Геннадьевич; хатшысы – Агеева Екатерина Александровна; комиссия мүшелері: Дубинина Галина Владимировна, Ұтыпов Рүстем Қаймақұлы.

№ 275 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірсуат а., Нұрмағанов к.9, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-61-14.
Шекарасы: Бірсуат ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сыздықова Баян Қабидоллақызы; төрайымның орынбасары – Сағитова Айтжамал Айтмұхамбетқызы; хатшысы – Қарағызова Айгүл Тәпешқызы; комиссия мүшелері: Абжанова Алла Қайыргелдіқызы, Құсайынова Гүлжамал Сайлауқызы.

№ 276 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сәуле а., Шәрәпи Әлжанов к. 2Б, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-34-74.
Шекарасы: Сәуле ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әлжанов Жеңіс Анасұлы; төрағаның орынбасары – Нұржанов Бақытжан Жатайұлы; хатшысы – Смағұлова Меруерт Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Қайдаров Серік Әлімбайұлы, Темірғалиева Жұмабике Қамиқызы.

Бұланды ауданы

№ 277 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 36, Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы Бұланды аудандық мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,тел:8 (71646) 2-28-33
Шекаралары: Мәлік Ғабдуллин көшесі — 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; Мәлік Ғабдуллин 1 тұйық көшесі- 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Мәлік Ғабдуллин 2 тұйық көшесі- 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Михаил Яглинский көшесі — 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 153; Луговая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; Амангелді Иманов көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; 2 Станционная көшесі — 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Станционный 2 тұйық көшесі — 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27; 9 Май көшесі — 2 В, 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20 Г, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Садовая көшесі — 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; Садовый 1 тұйық көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовый 2 тұйық көшесі — 1, 2/2, 2/1, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; Садовый 3 тұйық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Садовый 4 тұйық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 2 Садовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б; Сәкен Сейфуллин көшесі — 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; Интернациональная көшесі — 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Чучеткова Тамара Николаевна; төрайымның орынбасары – Мұхамеджанов Қайыргелді Қазизұлы; хатшысы – Толкачева Екатерина Васильевна; комиссия мүшелері: Борисенко Светлана Викторовна; Мамырбаева Аягөз Қалиақпарқызы; Бургарт Ирина Анатольевна; Сарсекеев Ернұл Сағатұлы;

№ 278 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы Михаил Яглинский көшесі, 19, Бұланды ауданы әкімдігінің жанындағы Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицейі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71646) 2-34-98.
Шекаралары: Некрасов көшесі — 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; Некрасов 1 тұйық көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19; Некрасов 2 тұйық көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; Кенесары көшесі — 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Кенесары 1 тұйық көшесі — 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Михаил Яглинский көшесі — 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 19, 23А, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; Сәкен Сейфуллин көшесі — 2, 9, 12, 14,16, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78; Фрунзе көшесі — 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; Станционная 1 тұйық көшесі — 7, 16, 20; Правда көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; Интернациональная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/2, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89; Фрунзе көшесі — 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 26; Мирон Ким көшесі — 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; Урицкий көшесі — 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55; Урицкий 1 тұйық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; Попов көшесі — 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; Шоқан Уәлиханов көшесі — 2, 4, 6, 7 Г, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Чехов көшесі -2 Б, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; Чапаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57; 26 бекет жолайрығы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20;
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Кенжебаев Дәуренбек Мейрамұлы; төрағаның орынбасары — Ембергенова Роза Сарманқызы; хатшысы – Масленникова Татьяна Николаевна; комиссия мүшелері: Қуанышева Зәмзагүл Қапсатқызы; Матарыкина Людмила Евгеньевна; Конькова Ольга Николаевна; Ұстажанова Ләззат Амантайқызы;

№ 279 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы, Парковая көшесі, 2, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының мамандандырылған Бұланды балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 2-23-41
Шекаралары: Мәншүк Мәметова көшесі — 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98; Шевченко көшесі — 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; Шевченко 1 тұйық көшесі — 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Шевченко 2 тұйық көшесі — 6, 10; Матросов көшесі — 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79; Московская көшесі — 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; Орджоникидзе көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; Интернациональная көшесі — 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; Сәкен Сейфуллин көшесі — 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168; Парковая көшесі — 1Б, 2А, 3, 4, 4 Д, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15; Лесная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6 А, 7, 7Д, 8, 9А, 9 В, 10, 10/1, 10/2, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 38, 42; Болашақ шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21; Иван Остроконь көшесі — 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; Дзержинский көшесі — 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Цицкиев Руслан Тимурович; төрағаның орынбасары – Шайкенов Серік Мұбәракұлы, хатшысы – Яровая Наталья Викторовна; комиссия мүшелері: Мұхамадиева Әсел Қадербайқызы, Куприянова Евгения Александровна, Досымова Күлпәш Әбжанқызы, Азаматова Светлана Алексеевна.

№ 280 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы, Мир көшесі, 13, Бұланды ауданы әкімдігінің «Макинск қаласының мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8(71646) 5-10-98
Шекаралары: Клубная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А; Новая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; Геологическая көшесі — 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; Мир көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Спортивная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Маева Алтын Неғматолақызы; төрайымның орынбасары – Зайдуллина Татьяна Ивановна, хатшысы – Яровая Наталья Викторовна; комиссия мүшелері: Қажақанов Қанат Қобдылқаятұлы, Харшина Лариса Анваровна, Мүсәлімов Қайрат Сұлтанұлы, Қасенова Ая Мендешқызы;

№ 281 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 39, Бұланды ауданы әкімдігінің «Макинск № 3 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8(71646) 2-24-71
Шекаралары: Шоқан Уәлиханов көшесі — 31, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54А, 56, 60, 60А, 61, 66, 68; Шоқан Уәлиханов 1 тұйық көшесі — 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32; Шоқан Уәлиханов 3 тұйық көшесі — 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Олег Кошевой көшесі — 2, 4, 8, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Фурманов көшесі — 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; 30, 31, 32, 33, 34, 35; Суворов көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; Суворов 1 тұйық көшесі — 1, 2, 3, 5; Суворов 2 тұйық көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; Лихачев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Қайыржан Ескендіров көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Мұхтар Әуезов көшесі — 1, 2, 6, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; Шәмші Қалдаяқов атындағы көшесі — 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 42, 43, 45, 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; Шәмші Қалдаяқов атындағы 1 тұйық көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; Бөгенбай батыр көшесі — 34, 36, 38, 42, 47, 51, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90; Степная көшесі — 9, 11, 12, 14, 15, 17; Павлов көшесі — 4, 6, 7, 8; Абай Құнанбаев көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Қаныш Сәтпаев көшесі — 1/1, 1/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 5, 5А, 9, 11; Шағын аудан көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Рэс көшесі — 1, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; Әлия Молдағұлова көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; Мәлік Ғабдуллин 3 тұйық көшесі — 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; Мәлік Ғабдуллин 4 тұйық көшесі — 3, 4, 5, 6, 7; Мәлік Ғабдуллин 5 тұйық көшесі — 1, 2, 3, 4.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Жаркин Дулат Сандыбайұлы; төрағаның орынбасары – Бексейітова Асения Сыңғырқызы; хатшысы – Әбділдина Гүлмира Қабрашитқызы; комиссия мүшелері: Тоқанова Мағрупа Қабрашитқызы, Нұрғалиева Жанар Айыпқызы, Быков Александр Владимирович, Манаспаев Ермек Болатұлы;

№ 282 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы, Балуан Шолақ атындағы көшесі, 30, Бұланды ауданы білім беру бөлімінің «Макинка балалар музыкалық мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты», тел: 8(71646) 4-24-12
Шекаралары: Гастелло көшесі — 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; Алтын Әбішева көшесі — 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/1, 48/2, 49/1, 49/10, 49/12, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52/1, 52/3, 52/4, 52А, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 55А/1, 55А/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2; Чкалов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; Балуан Шолақ атындағы көшесі — 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 46А, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89; Балуан Шолақ атындағы 1 тұйық көшесі — 3, 4, 5, 6; Балуан Шолақ атындағы 2 тұйық көшесі — 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; Балуан Шолақ атындағы 3 тұйық көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 8; Айым Серікбаев атындағы көше — 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; Айым Серікбаев атындағы 1 тұйық көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,13; Тельман көшесі — 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Островский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Жамбыл Жабаев көшесі — 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; Панфилов көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 53А, 54, 55А, 56, 56А; Зоя Космодемьянская көшесі — 2, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; Заводская көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; Транспортная көшесі — 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; Автомобильный көшесі — 1/1, 1/2, 1Б, 1В, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8А, 9А, 10А, 22, 24; Иван Омигов көшесі — 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; Мичурин көшесі — 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; Бөгенбай батыр көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24; Солтүстік — шығыс өндірістік аймағы көшесі — 12, 21, 24, 39.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Нұржанов Сертай Жатайұлы; төрағаның орынбасары – Байкина Надежда Михайловна; хатшысы – Мұсалімова Гүлмира Неғметжанқызы; комиссия мүшелері: Будау Вера Анатольевна, Төлебаева Диана Серікқызы, Бекмурзина Жанар Амангелдіқызы, Сандал Өмірбай.

№ 283 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы, Иван Скуридин көшесі, 62А, Бұланды ауданы әкімдігінің «Макинск № 5 орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646)2-15-57
Шекаралары: Громов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15А, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4; Пархоменко көшесі — 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; Новоселов көшесі — 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; Новоселов 1 тұйық көшесі — 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Новоселов 2 тұйық көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Элеваторная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/2, 10/3, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; Целинная көшесі — 10; Молодежная көшесі — 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; 1 Мамыр көшесі — 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34; Кооперативная көшесі — 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; Свердлов көшесі — 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Энгельс көшесі — 7, 9, 10, 14, 15, 15А, 16А, 17, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; Пугачев көшесі — 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; Пушкин көшесі — 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; Пристанционная көшесі — 1, 2, 5, 9, 16, 17, 18, 19; Герцен көшесі — 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21А; Гагарин көшесі — 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28; Гоголь көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15; Райавтодор көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 12Б, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қаренова Роза Қожахметқызы; төрайымның орынбасары – Федорова Наталья Юрьевна; хатшысы – Пилипенко Людмила Сергеевна; комиссия мүшелері: Габдуллина Анна Владимировна, Гражда Ганна Викторовна, Тоғтанбек Анаргүл, Сыздықова Лаура Фанелевна;

284 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы Иван Скуридин көшесі, 62А, Бұланды ауданы әкімдігінің «Макинск № 5 орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8(71646) 2-27-10
Шекаралары: Школьная көшесі — 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 34; Пристанционная көшесі — 5, 22, 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; Свердлов көшесі — 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; Герцен көшесі — 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; Кооперативная көшесі — 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55, 55В, 56, 57, 59А, 60, 61, 62; Иван Скуридин көшесі — 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23А, 24, 25А, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 93; Иван Скуридин 1 тұйық көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; Достоевский көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; Елена Мейтина көшесі — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; Николай Сергиенко көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; Куйбышев көшесі — 1,2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Киров көшесі — 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; Лермонтов көшесі — 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Калинин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46; Маяковский көшесі — 1А, 2/1, 2/2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72; Ломоносов көшесі — 1, 1А, 1/1, 1/2, 1Б/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28,30; Гагарин көшесі — 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; Горький көшесі — 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,39, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Гоголь көшесі — 15, 16, 18, 20, 22.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хасихан Елік; төрайымның орынбасары – Дынько Евгения Артуровна; хатшысы – Ампилогова Татьяна Сергеевна; комиссия мүшелері: Нұрсадықова Жұлдыз Есжанқызы, Винник Анатолий Геннадьевич, Быковский Валерий Иванович, Хаутиева Марьям Багаудиновна;

№ 285 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы, Карьерная көшесі, 10А, Бұланды ауданы білім бөлімінің «Айгөлек бөбекжай-балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел: 8 (71646) 4-00 25
Шекаралары: Карьерная көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Каменная көшесі — 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17; Гранитная көшесі — 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5; Новостройки көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; Проектная көшесі — 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; Достық көшесі — 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 21; Бауыржан Момышұлы көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19; Полевая көшесі — 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 37, 37А.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қалишева Гүлнәр Ерденқызы; төрайымның орынбасары – Карпушина Галина Анатольевна; хатшысы – Мирошниченко Людмила Ильинична; комиссия мүшелері: Фогель Эльнара Байрамовна, Сапаева Любовь Петровна;

№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Вознесенка ауылы, Комсомольская көшесі, 24, Бұланды ауданы әкімдігінің «Вознесенка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 36-2-16.
Шекарасы: Вознесенка ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбдірахманов Марат Есмұханұлы; төрағаның орынбасары – Беккер Александр Владимирович; хатшысы – Михайлева Татьяна Николаевна; комиссия мүшелері: Лузгина Марина Яковлевна, Ермағанбетова Гүлзәш Салықжанқызы.

№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тастыөзек ауылы, Достық көшесі, 44, Бұланды ауданы әкімдігінің «Тастыөзек негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел.: 8 (71646) 31-6-03.
Шекарасы: Тастыөзек ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ғабдуллина Гүлнәр Сағадатқызы; төрайымның орынбасары – Пономаренко Светлана Дмитриевна; хатшысы – Рамих Шәмшия Қалымтайқызы; комиссия мүшелері: Кузнецова Любовь Владимировна, Нұралина Шолпан Тәттімбетқызы.

№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аққайың ауылы, Школьная көшесі, 17А, Бұланды ауданы әкімдігінің «Аққайың негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-38-44.
Шекарасы: Аққайың ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Оспанова Жанар Рамазанқызы; төрайымның орынбасары – Мисуно Татьяна Владимировна; хатшысы – Еркебаева Жанар Еркенқызы; комиссия мүшелері: Матвеенков Сергей Иванович, Аношин Юрий Николаевич.

№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Купчановка ауылы, Школьная көшесі, 12, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының «Бұланды ауданы, Купчановка ауылы, арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 31-5-00.
Шекарасы: Купчановка ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ыбраева Қымбат Ескендірқызы; төрайымның орынбасары – Сапаев Гайдар Ғазизұлы; хатшысы – Әбділова Алмахан Нұрланқызы; комиссия мүшелері: Макиенко Татьяна Ивановна, Сатанова Айгүл Райысқызы.

№ 290 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қараөзек ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 27, Бұланды ауданы әкімдігінің «Қараөзек орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. тел: 8 (71646) 38-4-19.
Шекарасы: Қараөзек ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дайырова Қалимаш Егінбайқызы; төрайымның орынбасары – Ахметкереева Рауза Ақылбайқызы; хатшысы – Сағынаева Эльмира Дәуренқызы; комиссия мүшелері: Шанабаева Айгүл Кеңесқызы, Цой Ольга Францевна.

№ 291 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Байсуат ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 19, Бұланды ауданы әкімдігінің «Байсуат бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-20-01.
Шекарасы: Байсуат ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ракецкая Татьяна Владимировна; төрайымның орынбасары – Спичак Иван Иванович; хатшысы – Карлова Наталья Алексеевна; комиссия мүшелері: Аханова Салтанат Серікқызы, Ыдырысова Рауза Кеңесқызы.

№ 292 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алтынды ауылы, Тұрсынбек Кәкішев көшесі, 3, Бұланды ауданы әкімдігінің «Тұрсынбек Кәкішев атындағы Алтынды орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 34-4-96.
Шекарасы: Алтынды ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәдуақасова Рауза Рахметоллақызы; төрайымның орынбасары – Бүркітбаева Шолпан Қаленкызы; хатшысы – Иванова Ирина Николаевна; комиссия мүшелері: Бекенева Баян Сәлімбайқызы, Цисельская Алла Алексеевна.

№ 293 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Боярка ауылы, Приозерная көшесі, 50, Бұланды ауданы әкімдігінің «Боярка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-41-41.
Шекарасы: Боярка ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Лебедев Сергей Михайлович; төрағаның орынбасары – Красницкая Надежда Васильевна; хатшысы – Быкова Ольга Геннадьевна; комиссия мүшелері: Казакова Нина Николаевна, Соколенко Светлана Евгеньевна.

№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алакөл ауылы, Молодежная көшесі, 6, Бұланды ауданы әкімдігінің «Алакөл негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-41-94.
Шекарасы: Алакөл ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әлібеков Талғат Байкенұлы; төрағаның орынбасары – Шпехт Галина Ивановна; хатшысы – Рем Анна Ивановна; комиссия мүшелері: Гаттарова Шайда Шаукенқызы, Ермоленко Александр Андреевич.

№ 295 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Елтай ауылы, Ұялы көшесі, 6А, Бұланды ауданы әкімдігінің «Елтай № 1 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-40-99.
Шекарасы: Елтай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қостанова Алтынгүл Мұратқызы; төрайымның орынбасары – Шәбикенов Сырым Қабдуәліұлы; хатшысы – Оразбаева Ботагөз Жұмағұлқызы; комиссия мүшелері: Ыдырысов Ханат Серікұлы, Қайырова Бибігүл Қайроллақызы.

№ 296 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңаталап ауылы, Ақбұлақ көшесі, 12, Бұланды ауданы әкімдігінің «Жаңаталап бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-40-11.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Айтжанова Алма Танбекқызы; төрайымның орынбасары – Исакова Салтанат Кайролловна; хатшысы – Кенжебаева Салтанат Жамбарқызы; комиссия мүшелері: Қалиева Ләззат Құттыбекқызы, Мұхаметжанова Ақзейнеп Кабденқызы.

№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тоқтамыс ауылы, Садовая көшесі, 10, Бұланды ауданы әкімдігінің «Тоқтамыс орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 32-7-50
Шекарасы: Тоқтамыс ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сүгірбаев Абат Дүйсенұлы; төрағаның орынбасары – Доматай Майка; хатшысы – Вертянкина Наталья Викторовна; комиссия мүшелері: Кашульская Татьяна Викторовна, Мамчур Марина Михайловна.

№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Иванковка ауылы, Степная көшесі, 12, Бұланды ауданы әкімдігінің «Иванковка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-39-35.
Шекарасы: Иванковка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Улинич Наталья Александровна; төрайымның орынбасары – Скиба Юрий Николаевич; хатшысы – Старикова Татьяна Александровна; комиссия мүшелері: Сверчевская Виолетта Евгеньевна, Барышникова Надежда Николаевна.

№ 299 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новокиевка ауылы, Школьная көшесі, 10, Бұланды ауданы білім беру бөлімінің «Новокиевская бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-32-57.
Шекарасы: Новокиевка селосы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ткаченко Александр Сергеевич; төрағаның орынбасары – Веселова Людмила Александровна; хатшысы – Литвинова Ирина Викторовна; комиссия мүшелері: Варняков Александр Владимирович, Панов Олег Николаевич.

№ 300 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Гордеевка ауылы, Центральная көшесі, 24, Бұланды ауданы әкімдігінің «Гордеевка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-32-52.
Шекарасы: Гордеевка селосы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Богданов Николай Витальевич; төрағаның орынбасары – Иванова Светлана Владимировна; хатшысы – Берсенева Анна Ивановна; комиссия мүшелері: Селенок Оксана Викторовна, Богданова Светлана Александровна.

№ 301 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Журавлевка ауылы, Киров көшесі, 43, Бұланды ауданы әкімдігінің «Журавлевка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
тел: 8 (71646) 37-3-15.
Шекарасы: Журавлевка селосы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кобзев Иван Иванович; төрағаның орынбасары – Зима Лидия Андреевна; хатшысы – Зима Наталья Петровна; комиссия мүшелері: Фролова Ольга Викторовна, Борисова Елена Николаевна.

 

№ 302 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Воробьевка ауылы, Ялань көшесі, 1, Бұланды ауданы әкімдігінің «Воробьевка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 5-52-25.
Шекарасы: Воробьевка селосы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Буллих Валентина Ивановна; төрайымның орынбасары – Шевченко Татьяна Сергеевна; хатшысы – Альберг Елена Сергеевна; комиссия мүшелері: Каханович Юлия Васильевна, Матвиенко Татьяна Валерьевна.

№ 303 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ярославка ауылы, Школьная көшесі, 11, «Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы Ярославка ауылы, тел: 8 (71646) 37-2-45.
Шекарасы: Ярославка селосы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сәрсенбаев Қасен Құсайынұлы; төрағаның орынбасары – Москаленко Александр Васильевич; хатшысы – Пустовойтенко Светлана Рафаиловна; комиссия мүшелері: Николайчук Ирина Николаевна, Эберц Ольга Ивановна.

№ 304 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новодонецк ауылы, Донецкая көшесі, 25, Бұланды ауданы әкімдігінің «Новодонецк негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 32-4-65.
Шекарасы: Новодонецк селосы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мишин Сергей Владимирович; төрағаның орынбасары – Беляева Ирина Николаевна; хатшысы – Пилевина Ирина Эмильяновна; комиссия мүшелері: Баранова Наталья Викторовна, Биндер Ольга Александровна.

№ 305 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Айнакөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6, Бұланды ауданы әкімдігінің «Айнакөл орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 31-4-14.
Шекаралары: Айнакөл ауылы, Острогорка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Степанов Валерий Алексеевич; төрағаның орынбасары – Потемкина Светлана Анатольевна; хатшысы – Сыздықова Ардақ Жандырбайқызы; комиссия мүшелері: Легеза Лидия Васильевна, Бурковская Наталья Владимировна.

№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шұбарағаш ауылы, Абылайхан көшесі, 20, Бұланды ауданы әкімдігінің «Шұбарағаш орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 35-6-83.
Шекаралары: Шұбарағаш ауылы, Мат ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Нұрмағамбетов Серік Әмірханұлы; төрағаның орынбасары – Пеннер Ирина Николаевна; хатшысы – Мусабекова Анна Геннадьевна; комиссия мүшелері: Дүйсенов Шыңғысхан Қонқұбайұлы, Еңсебаева Гүлжан Жанатқызы.

№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Отрадный ауылы, Школьная көшесі, 4, Бұланды ауданы әкімдігінің «Отрадный орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 33-2-73.
Шекаралары: Отрадный ауылы, Суворовка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Аманов Оралбек Қалиғожанұлы; төрағаның орынбасары – Кооп Светлана Викторовна; хатшысы – Ахметова Айгүл Құдайбергенқызы; комиссия мүшелері: Ярмалович Екатерина Андреевна, Жукова Екатерина Михайловна.

№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Партизан ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі, 13А, Бұланды ауданы әкімдігінің «Партизан орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 35-3-16.
Шекаралары: Партизан ауылы, Ортақшыл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шабдаров Серікбай Қабиденұлы; төрағаның орынбасары – Қаскеев Самат Қуанышбекұлы; хатшысы – Штумпф Елена Геннадьевна; комиссия мүшелері: Петров Сергей Иванович, Шәріпова Айнагүл Файзоллақызы.

№ 309 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Капитоновка ауылы, Первомайская көшесі, 6, «Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы Капитоновка ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-39-65.
Шекаралары: Капитоновка ауылы, Балуан Шолақ ауылы, Пушкино ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Батталова Қайырниса Бекболатқызы; төрайымның орынбасары – Таукелов Мейрам Серікұлы; хатшысы – Голубева Ирина Владимировна; комиссия мүшелері: Гильденберг Александр Викторович, Дунин Александр Владаимирович.

№ 310 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Никольское ауылы, Советская көшесі, 5А, Бұланды ауданы әкімдігінің «Елтай орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71646) 31-1-26.
Шекаралары: Никольское ауылы, Ұлтуған ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ережепов Орынбай Қалиоллаұлы; төрағаның орынбасары – Целковская Наталья Андреевна; хатшысы – Шахатова Жанна Кабеновна; комиссия мүшелері: Қарағұлов Қанат Қойшанұлы, Куцевалова Татьяна Николаевна.

№ 311 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новобратск ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 1, Бұланды ауданы әкімдігінің «Новобратк орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 36-7-35
Шекарасы: Новобратск ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Белдібаев Саят Қабекұлы; төрағаның орынбасары – Иванникова Анастасия Викторовна; комиссия мүшелері: Карбузова Кульмира Теміржанқызы, Буртмистрова Татьяна Петровна, Фисенко Надежда Ивановна.

№ 312 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Буденовка ауылы, Школьная көшесі, 31, Бұланды ауданы әкімдігінің «Буденовка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел: 8 (71646) 5-50-17.
Шекарасы: Буденовка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шкребко Людмила Николаевна; төрайымның орынбасары – Караваева Елена Ивановна; хатшысы – Петрик Лариса Александровна; комиссия мүшелері: Мирошник Василий Федорович; Криминская Светлана Львовна.

№ 313 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинск қаласы, Красносельское ауылы, Центральная көшесі, 9, Бұланды ауданы әкімдігінің «Красносельская бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 5-50-97.
Шекаралары: Красносельское ауылы, Добровольное ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Заема Александр Дмитриевич; төрағаның орынбасары – Чихний Василий Иванович; хатшысы – Ласточкина Ирина Владимировна; комиссия мүшелері: Бокшан Надежда Ильинична, Бокшан Татьяна Михайловна.

Бурабай ауданы

№ 314 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Абылай хан к., 36, Аудандық мәдениет үйі, тел: 8 (71636) 4-33-14
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі — 41, 45, 45а, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 38, 40, 42, 44, 54, 56, 58, 60, 62, 64,64а, 68, 70, 72, 74, 76; Боровская көшесі — 31, 37, 49, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 28, 30, 36, 44; Мұхтар Әуезов көшесі — 31, 39, 45, 55, 57, 59, 34, 42, 44; Абылайхан көшесі — 25, 29, 33, 34, 44; Интернациональная көшесі — 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45,45а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 58; Луначарский көшесі — 35, 37, 39, 41, 43, 45,47, 49, 51, 53, 53 а, 55, 57, 59, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Елемесов көшесі — 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61; Қонаев көшесі — 1, 3, 9, 23, 25, 27, 29, 31,33, 35; Тургайская көшесі — 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 6, 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Красноармейская көшесі — 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 6, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Байтерек көшесі — 1, 9, 19, 21, 23, 2, 6, 14, 22; Мира көшесі — 1, 3, 5, 15, 17, 21, 23, 31, 6, 20, 22, 24, 28, 30; Коммунистическая көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 30, 32; «Заречный» ықшам ауданы – 1 желі, 2 желі, 3 желі, 4 желі, 5 желі, 6 желі, 7 желі, 8 желі, 9 желі.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кайырымденова Арайлым Есболатовна; төрайымның орынбасары – Махметова Жанар Қайыртаевна; хатшысы – Аржикеева Арайлым Кайратовна; комиссия мүшелері: Абирова Динара Толағайқызы, Балғожина Мәрия Карангуровна, Хамзина Динара Мейірхановна, Шайменова Гүлнәр Айтпаевна.

№ 315 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Наурыз көшесі, 24, Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, тел: 8 (71636) 4-62-85.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18 а, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Боровская көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16 а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Мұхтар Әуезов көшесі — 1, 1а, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 21,23, 25, 27, 29, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24; Абылайхан көшесі — 1,1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,18; Интернациональная көшесі — 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 4, 6,6а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Луначарский көшесі – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 2а, 2 г, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18 а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Елемесов көшесі — 1, 3, 3 а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 6, 8, 10,12, 14, 16,18, 20, 22, 24, 26, 28; Октябрьская көшесі — 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15; Таулы көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Степан Разин көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44 а, 46; Наурыз көшесі — 3, 5, 7, 11, 13, 15,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 2, 4,6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Қонаев көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Мичурин көшесі — 1, 1а, 3, 5, 5 а, 7, 9, 9 а, 11, 13, 15, 17, 2,6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; 1 дендропарк аумағы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Анискина Светлана Аркадьевна; төрайымның орынбасары – Арестова Людмила Ивановна; хатшысы – Күдеринов Диас Кешубаевич; комиссия мүшелері: Голованенко Алена Ивановна, Ларионова Элеонора Сергеевна.

№ 316 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Абылай хан к., 50, Щучинск қаласының жоғары колледжі, тел: 8 (71636) 4-51-00
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі — 79, 81, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 80, 82; Боровская көшесі — 85, 99, 101, 103, 105, 66, 76, 78, 80, 82, 84; Мұхтар Әуезов көшесі — 63, 65, 73, 75, 84; Коммунистическая көшесі — 1, 3, 11; Едомский көшесі — 1а, 1, 3, 5, 2, 4, 6, 8; Меньшиков көшесі — 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15,17, 2, 4, 18, 26; Ломоносов көшесі — 2, 2 а, 4, 6, 14, 16.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Оразалин Шоқан Жетпісбайұлы; төрағаның орынбасары – Табакова Марина Александровна; хатшысы – Буратаева Әсемгүл Буратаевна; комиссия мүшелері: Әкімбаева Қарлыгаш Қинашевна, Орешин Евгений Алексеевич, Пальчак Екатерина Александровна, Ткачук Кристина Сергеевна.

№ 317 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Едомский к., 23, Щучинск қаласының жоғары педагогикалық колледжі, тел: 8 (71636) 2-30-33, 2-39-75
Шекаралары: Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі — 46, 54, 56, 58, 60, 66, 49, 51, 61; Интернациональная көшесі — 47, 49, 53, 59, 69, 71, 73, 62, 70, 74, 78, 78 а, 78 б, 80, 82, 86, 88, 90; Луначарский көшесі – 63 а, 65, 67,71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 88, 96, 98, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 136; Елемесов көшесі — 75,81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Октябрьская көшесі – 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75,77, 79, 83, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 60 а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Алаш көшесі — 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 114 а, 116, 118, 120, 122; Пугачев көшесі — 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93 а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Коммунистическая көшесі — 17, 23, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Едомский көшесі — 43, 47, 49, 51, 53, 30, 34, 34 а, 36, 36а, 58, 62, 64, 66, 68, 70; Меньшиков көшесі — 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Ломоносов көшесі — 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41,43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 22, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 70; Уәлиханов көшесі — 21, 21а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 а,51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 73, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Сәкен Сейфуллин көшесі – 20, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68,70.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бичун Галина Викторовна; төрайымның орынбасары – Квада Ирина Васильевна; хатшысы – Редько Надежда Сергеевна; комиссия мүшелері: Куценко Наталья Юрьевна, Лазорский Антон Михайлович, Мұхамеджанов Қуаныш Мақсұтұлы, Ткачев Алексей Юрьевич.

№ 318 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., БАШТ ықшам ауданы, Экология және орман шаруашылығы колледжі, тел: 8 (71636) 4-15-05.
Шекаралары: «Светлый» пансионаты — 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Экология және орман шаруашылығы колледжі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 69; колледждің оқу шаруашылығы; экология және орман шаруашылығы колледжінің № 1 жатақханасы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахметова Қымбат Назымбековна; төрайымның орынбасары – Бектасова Назым Қабдушевна; хатшысы – Ибраева Айсұлу Төлегенқызы; комиссия мүшелері: Томасевич Татьяна Сергеевна, Хабибулина Ольга Сергеевна.

№ 319 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Елемесов көшесі, 50, «Арман» МТОТЖО тел: 8 (71636) 2-35-51
Шекаралары: Щучинск қаласы, Елемесов көшесі — 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50 б, 50 в; Октябрьская көшесі — 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 2, 2б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Алаш көшесі- 1, 1а, 1б, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19,21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Пугачев көшесі — 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 9 а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29 а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Толкунов көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43,45, 47, 49, 51, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 60, 70; Степная көшесі — 1, 3, 3 а, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 2, 2 а, 2б, 4, 6, 6 а, 8, 8 а, 10, 12, 12 а, 14, 16, 18, 20, 20 а, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 42 а, 44, 46, 46 а, 48; Оқжетпес көшесі — 1,1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1д,1 е,1 ж, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 а, 13 а/6, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 2 д, 2 ж, 2 и, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 а, 16, 18, 20, 24, 26, 28; Лесная көшесі — 1, 1 а, 1 б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Тұмар көшесі — 1,1 а,1 б, 1 ж, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Көктау көшесі — 1/1,1/2,1 а, 1 б, 2, 4, 9, 10,10 а, 11, 12, 13 а, 17; Степан Разин көшесі — 48, 49, 50, 52, 54; Наурыз көшесі — 50, 52, 54, 56, 58, 58 а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74 а, 78, 80, 84, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Қонаев көшесі — 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79 а, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Торғай көшесі — 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 75а, 77, 79, 85, 87, 89, 89 а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66,70, 72, 74, 74а, 76, 78, 80,82, 84; Кызыл әскер көшесі — 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81,83, 85, 87, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90а, 92, 94, 96,100; Бәйтерек көшесі — 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 63, 65, 67, 69, 75,28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88; Мира көшесі — 35, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77 а, 79, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Коммунистическая көшесі — 36,42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86 а, 88, 90, 92; Көкше көшесі — 5, 5а, 11.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тұрғожина Айгүл Айтжановна; төрайымның орынбасары – Слабунов Николай Максимович; хатшысы – Ғазезова Назгүл Қайырбековна; комиссия мүшелері: Доровских Владимир Иванович, Пядышев Юрий Сергеевич, Сұлтан Алтынбек Дүйсенбайұлы, Сыздықова Зәуре Айтжановна.

№ 320 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Степная көшесі, 106, Щучинск қаласының № 2 орта мектебі, тел: 8 (71636) 5-65-58
Шекаралары: Щучинск қаласы, Пугачев көшесі — 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; Толкунов көшесі — 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200; Степная көшесі — 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145а, 151, 153,155, 108, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 132, 136, 140, 142, 144, 148, 150; Оқжетпес көшесі — 85, 85 а, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 112, 116, 118; Лесная көшесі — 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 115, 117, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 112а, 114, 118; Табиғат көшесі — 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; Атамекен көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 2, 2 а, 4, 4 а, 6, 6а, 8, 10, 10 а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі– 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 2, 4, 6, 8, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Ақан сері көшесі — 1, 1 а, 3, 3 а, 5, 5 а, 7, 7 а, 9, 9 а, 9 б, 11, 13, 13 а, 13 д, 15, 15 а, 17, 17 а, 19, 19 а, 23, 27, 29, 29 а, 31, 2, 2 а, 2 б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Алтын дән көшесі — 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1д, 3, 5, 7, 9, 11, 11 а, 11 в, 13, 15, 15 а, 15б, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 2 а, 4, 4 а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 а, 36, 38, 42, 44; Дорожная көшесі — 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Кеңжайлау көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Сарыжайлау көшесі — 1, 2, 2 а ,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 19, 21; Сәкен Сейфуллин көшесі — 69, 71, 73, 75, 64, 66, 68, 70, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 126 а, 128, 128 а; Парасат көшесі — 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 60, 62, 64, 66; Лермонтов көшесі — 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 99, 103, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121 а, 123, 125, 80, 82, 84, 86, 86 а, 88; Калинин көшесі — 83, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146; Севастопольский көшесі — 91, 95, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147 а, 149, 151, 153, 155, 157, 157а, 159, 161, 163, 165, 167, 90, 94, 96, 98, 104, 112,114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158; Московский көшесі — 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156,156а, 160, 162, 164, 166, 170, 174, 176; Думан көшесі — 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Уәлиханов көшесі — 115, 117, 119.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы– Мельник Инна Деомидовна; төрайымның орынбасары – Кундышева Анна Валерьевна; хатшысы – Вайман Галина Николаевна; комиссия мүшелері: Мирошниченко Ирина Викторовна, Тұрлыбаева Айггүл Мұқажановна, Үсенов Қарбай Сәлімұлы, Юсупов Хабибулла Наильевич.

№ 321 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Абылай хан к., 78, П.И. Морозов ат. № 3 орта мектебі, тел: 8 (71636) 2-14-62
.Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережный көшесі — 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 84, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144; Боровской көшесі — 109, 111, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146; Мұхтар Әуезов көшесі — 83, 97, 99, 103, 105, 109, 113, 117, 119, 121, 125, 127, 131, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 98, 108, 108 а, 108 б, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Абылайхан көшесі — 69, 73 а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 66, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Интернациональная көшесі — 77, 77 а, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110,112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Луначарский көшесі — 101, 103, 105, 105а,107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 161,138, 140, 142, 144, 146,150, 152, 154, 156, 158, 160, 160/1, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; Елемесов көшесі — 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156; Октябрьская көшесі — 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154; Пролетарская көшесі — 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; Пугачев көшесі — 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159а,159б,161, 163; Сәкен Сейфуллин көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 4, 6, 10, 12, 14; Парасат көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22 а, 24, 26, 28, 30, 32, 34 а, 34 б,36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Лермонтов көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44 а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 70, 72; Калинин көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Севастопольская көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Уәлиханов көшесі — 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 2, 16, 20; Ломоносов көшесі — 1, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Алимова Корлан Жаналыковна; төрайымның орынбасары – Цветкова Лариса Викторовна; хатшысы – Щербакова Светлана Викторовна; комиссия мүшелері: Бутеев Мұрат Сұлтанович, Калашников Евгений Владимирович, Оспанова Зәуре Сағынтаевна, Пухнова Елена Борисовна.

№ 322 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Достық к., 78, № 4 орта мектебі, тел: 8 (71636) 2-31-81
Шекаралары: Щучинск қаласы, Еңбек көшесі — 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 18, 18а, 19, 19 а, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 б, 24, 24 а, 25, 26, 26 а, 27, 27 а, 29, 29 а,30, 31; Құрылыс көшесі — 1, 2, 3, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 6 а, 7, 7а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а,17, 18, 19, 20, 20 а, 21 а, 22, 23, 24, 24 а, 24 б, 26, 26 а, 29, 29 а, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 44 а, 46, 48 а, 64; Сәулет көшесі – 8 а, 12 а, 18 а, 20 а, 21 а, 23 а, 31, 31 а, 33 а; Ақбұлақ көшесі -1, 1 а, 3, 5, 9, 2, 4, 6, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Амангелді көшесі -1, 3, 5, 7,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29 а, 31, 33, 39 а, 41, 41 а, 43, 47, 47 а, 49, 49 а, 49 б, 51, 51 а, 53, 53 а, 55, 55 а, 57, 57 а, 59, 61, 63, 65, 67, 67 а, 69, 69 б, 71,73, 75, 75 а, 77, 77а, 79, 81, 2, 2 а, 2 б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50 а, 52, 54, 54 а, 56, 58, 60, 60 а, 62, 64, 66, 68,70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Асқартау көшесі — 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69 а, 71, 73, 75, 77 а, 79, 79 а, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34/4, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60 а, 62, 62 а, 64, 66, 68, 70, 70 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; Достық көшесі–1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 а, 23, 23 а, 25, 25 а, 25 б, 25 в, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39 а, 41, 41 а, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 85, 2, 2 а, 4, 4 а, 6, 6 а, 8, 8 а, 8 б, 10, 10 а, 12, 12 а, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 18 а, 20, 20 а, 22, 24, 24 а, 24 б, 24 в, 24 г, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 84 а, 86, 88, 98; Ақсу көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 44, 45, 50; Арасан көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Көктөбе көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 12, 14, 15, 15 а, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 35 а; Ақбидай көшесі — 2,2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 44, 44 а, 46, 50; Мамыр көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 18 а, 18 б, 18 д, 19, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22 а, 23 а, 24; Арай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 1 а, 2 а, 2 б, 2 в, 3 а, 4 а, 4 б, 4 в, 4 г, 5 а, 6 а, 7 а, 8 а, 9 а, 10 а, 11 а, 12 а, 13 а, 14 а, 15 а, 16 а, 17 а, 18 а, 18 б, 19 а, 20 а,21 а, 22 а, 23 а, 24 а, 25 б, 26 а; Көкшетау көшесі — 1, 1 а, 1 б, 1/1,2,2 а, 2 б, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6 а, 6 б, 6/1, 6/2, 7, 7 а, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 17 а, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28,30, 32, 33, 33 а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Тұран көшесі- 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28 б, 30; Алтын күз көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11,12, 12 а, 12/1; Балауса көшесі — 1, 2, 3; Ақылбай орман шаруашылығы — 1; Қарағайлы көшесі — 1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жүсіпова Ботагөз Кеңесовна; төрайымның орынбасары – Қайырова Толкын Копобаевна; хатшысы – Тоқмағанбетова Раушан Сейпілмәлікқызы; комиссия мүшелері: Ақылбаева Шолпан Сүйінбаевна, Қасымова Юлия Владимировна, Нұртазин Оразкен Ермекович, Рақышева Алтынгүл Нұрғалиевна, Отарбаева Арайлым Дәуітқызы, Сәркенбаева Мерей Болатовна.

№ 323 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Гагарин к., 24, Щучинск қаласының № 5 орта мектебі, тел: 8 (71636) 6-43-54
Шекаралары: Щучинск қаласы, Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 30; Арман көшесі — 1,5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 21 а, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Ахмадеев көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37 а, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 4, 6, 8, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40,44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Ардагерлер көшесі — 1, 3, 5, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 55 а, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 83, 91, 91 а, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 50 а, 52, 54, 54 а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108,110; Өткел көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11 а, 13, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 85, 85 а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 56 а, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 70 а, 72, 74, 74 а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 102 а, 104, 106, 108, 110, 110 а, 112, 114, 116; Теміржол көшесі — 1, 3, 5, 9, 13, 15, 15 а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101 а, 103, 103 а, 103 б, 105, 107, 109, 111, 113, 2, 4, 4 а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76 а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; Ырыс көшесі — 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 53, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81 а, 83, 85, 87, 89, 89а, 91, 93, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 58, 64, 64а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94; Еркіндік көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 21 а, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59 б, 61, 61 а, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 85, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 б, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76,76 а, 80, 82, 84, 84 а, 86; Чкалов көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 21, 21 а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43 а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 2, 6, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Қазақстан көшесі — 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11 а, 13, 15, 17, 19, 19 а, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58 а, 58 б, 60, 60 а, 60 б, 62, 64, 66, 68, 70, 70 а, 72, 72 а, 74, 76; Абай көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 2, 4, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 82, 88; Южная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52 а, 54.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Көшенов Нұрлан Төлеубаевич; төрағаның орынбасары – Күлжаманова Майда Ермековна; хатшысы – Ахметова Ирина Михайловна; комиссия мүшелері: Дайыров Ерлан Калиолиевич, Зубова Анастасия Сергеевна, Қалиева Гүлмира Төребаевна, Смағұлова Анар Дүйсенбаевна.

№ 324 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Горький к., 21, Щучинск қаласының № 5 орта мектебінің филиалы, тел: 8 (71636) 6-50-61
Шекаралары: Щучинск қаласы, Шамшырақ көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Горький көшесі -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Маяковский көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 77, 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Котовский көшесі — 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 51, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87,91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 147, 2, 4, 6, 8, 10, 12 а, 14, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 140, 142, 144, 146; Айнакөл көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61 а, 63, 63 а, 65, 67, 69, 69 а, 71, 71 а, 73, 73 а, 75, 75а, 77, 79, 81, 2, 4, 6, 8, 8 а, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 81; Свердлов көшесі — 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37,4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 а, 28, 28 а, 30, 36; Сергей Лазо көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80; Жайлау көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 а, 21, 21 а, 23, 25, 27, 29, 31, 31 а, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12 а,14, 16, 18, 20, 22, 22 а, 24, 24 а, 26, 28, 30, 32; Толқын көшесі — 1, 3, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мельничная көшесі — 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; 1-ші Мельничная көшесі — 2, 4, 6, 8, 10; Қазыналы көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 6 а, 8, 8 а, 10, 10 а, 12; Жағалау көшесі — 9, 11, 15, 17, 20, 32 а, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Спортивная көшесі — 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24 а; Жігер көшесі — 8, 10, 10 а, 11, 13, 19, 23, 25, 26, 28, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46; Ынтымақ көшесі — 8, 12, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 25 а, 26, 28, 30, 34; Бірлік көшесі — 4, 4 а, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 31, 33; Береке көшесі — 8, 9; Дидар көшесі — 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32,15, 19, 23, 25, 27, 29; Ұрымқай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24 а, 26, 30; Самал көшесі — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 а; Минская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 б, 20, 20 а, 21; Пармельница көшесі — 1, 2, 3, 5, 6; Кірпіш зауыты ықшам ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мақашева Күләш Аскарбековна; төрайымның орынбасары – Амангелдинова Айгүл Сатановна; хатшысы – Смирнова Ольга Александровна; комиссия мүшелері: Алтаева Гүлмира Жұмабаевна, Каримов Убдуахат Абдукахорович, Қамалиева Асемгүл Амангелдиевна, Шокутбаева Оксана Евгеньевна.

№ 325 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Нұрлы жол к., 15, Щучинск қаласының № 6 орта мектебі, тел: 8 (71636) 4-15-81, 4-15-40.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Киров көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 30; Нұрлы жол көшесі — 1, 2,3, 9, 13, 17, 21; Шашкин көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Цветная көшесі- 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 16, 18, 20, 22; Бармашинская көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24; Молодежная көшесі — 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 33/2, 69; Геологическая көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Центральная көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20; Профессиональная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Магнитная көшесі — 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 22/5, 45; Кенесары көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71,73, 75, 77; Тельман көшесі — 1, 1 а, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Қанай би көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60,61, 62, 63, 64, 65, 66,67 а, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 72 а, 73, 73 а, 74, 74 а, 75, 75 а, 76, 76 а, 77, 79, 81, 81 а, 81 б, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 157 а, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 197 а, 197 б, 199, 201, 203, 205, 207, 207 а, 207 в, 207 г, 209, 209 а, 209 г, 211, 211 а, 213; Озерная көшесі — 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 51; Болашақ көшесі — 20, 21, 22, 22 а, 23 а, 24, 25, 26, 27, 27 а, 27 б, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 41 а, 59; Өндіріс көшесі – 1, 1 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Кадет корпусы; Мәскеу экспедиция ықшам ауданы; Қарттарға арналған үй-интернат; Бұрынғы «Көкшетау» демалыс үйінің аумағы; «Алтын орман» турбазасы; «Балдәурен» республикалық оқу-сауықтыру орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны; «Көкшетау» парк-мейманханасы; «Арай» қонақүйі; «Красивый» кордоны 1, 2, 3, 4, 5, 6; Школьный орман шаруашылығы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы– Қапарова Мақпал Өкеновна; төрайымның орынбасары – Алдабергенова Анар Молдахметқызы; хатшысы – Подгорнова Светлана Евгеньевна; комиссия мүшелері: Андреева Татьяна Алексеевна, Қалиева Жанай Сейфуллаевна, Кокорева Ирина Альфонсовна, Сейітқасов Абат Боқанович, Синотова Анжелика Анатольевна, Смык Оксана Владимировна.

№ 326 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Щучинск қ., Октябрьская к., 232, Щучинск қаласының № 8 мектеп-гимназиясы, тел: 8 (71636) 2-14-15
Шекаралары: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі — 186, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 220, 222, 224, 226; Елемесов көшесі — 177, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200; Октябрьская көшесі — 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202 а, 204, 206, 208, 210, 212, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 250; Алаш көшесі — 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 215, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250; Пугачев көшесі — 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193 а, 195, 197, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 221 б,223, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 236, 238, 242, 246, 248, 254; Бейбітшілік көшесі — 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 44, 46,48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64 а; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Щучинская көшесі — 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37,41, 45, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42; Войков көшесі–1, 5, 7,9, 13, 15, 17,19, 23, 27, 29, 31, 31 а, 43; Толкунов көшесі — 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 205, 225, 227, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247; Степная көшесі — 213, 215, 217; Севастопольская көшесі — 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87; Московская көшесі — 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 97, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 112; Одесская көшесі — 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 34, 36,40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хасенова Гүлмира Махановна; төрайымның орынбасары – Бурмистрова Наталья Александровна; хатшысы – Рамазанова Ақмарал Қабеновна; комиссия мүшелері: Исмагулова Ғалия Әлихановна, Омарова Айнагүл Нұрәліқызы.

№ 327 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Пугачев к., 78, Щучинск қаласының № 9 мектеп-гимназиясы, тел: 8 (71636) 4-50-72
Шекаралары: Щучинск қаласы, Пугачев көшесі — 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Толкунов көшесі — 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102/2, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128,132, 134, 136; Оқжетпес көшесі — 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Лесная көшесі — 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49,49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75,28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Тұмар көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Думан көшесі — 1, 1 а, 3, 5, 5 а, 5 б, 7, 9, 11, 13, 15, 17,17а,17б, 19, 21, 23,2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 4 а, 4 в, 6 а; Коммунистическая көшесі — 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Едомский көшесі — 57, 59, 61, 63, 72, 72 а, 74, 76, 78; Меньшиков көшесі — 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107,109, 111, 68, 70, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; Ломоносов көшесі — 75, 77, 79, 81, 83,91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 72, 74, 76, 78, 80,82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Уәлиханов көшесі — 75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 101, 101 а, 103, 107, 109, 111, 113, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90,92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 120б, 122, 122 а; Сәкен Сейфуллин көшесі — 50,74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Табиғат көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 а , 16, 18, 20; Тихий тұйық көшесі — 15, 19, 17, 21, 23, 25; Степная көшесі — 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 99, 52, 54, 56,58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Күшекова Бибігүл Куанышевна; төрайымның орынбасары – Әбдірахманова Айман Амантаевна; хатшысы – Оспанов Жеңіс Серікбайұлы; комиссия мүшелері: Қайыржанов Сәкен Мейрамұлы, Оспанова Салтанат Әмірханқызы, Мобарякова Айжан Азаматовна, Шотпаев Сабыржан Әміржанұлы.

№ 328 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Войков к., 43, Жалпы типтегі мектеп-интернаты, тел: 8 (71636) 2-21-36.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі — 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191,197 а, 199; Интернациональный көшесі — 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 186; Абылайхан көшесі — 113, 115, 121, 123, 125, 127, 135, 139, 143, 145,155, 104,104 а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116 а, 118, 120, 122, 132, 134, 136; Мұхтар Әуезов көшесі — 155, 157, 159, 161,165, 167, 169, 173, 175, 177, 185, 189, 191, 193, 195, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 168; Боровская көшесі — 181, 183, 185,189, 191, 193, 195, 197, 199, 201,205, 207, 209, 211, 215, 217, 219, 148, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168,170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188; Набережная көшесі — 151, 153, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 146, 148, 150, 152, 160, 162, 164, 168, 170, 172; Севастопольская көшесі–1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 47; Мәскеу көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33,37, 41, 45, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 48, 50, 56, 58; Одесск көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15 а, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 32; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 73, 75, 77, 79, 81, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 54, 60, 62, 64, 72, 74, 76, 78, 80; Морозов көшесі — 53, 55, 85, 89, 52, 54, 56, 56 а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Циалковский көшесі — 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 18, 20, 20 а, 22, 24, 26, 28, 30; Шевченко көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Жас ұлан көшесі — 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29; Восточная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32; Фрунзе көшесі — 1,2, 3 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Чапаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; Войков көшесі–54, 78,82, 84.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Исмағұлова Алтыншаш Әлиханқызы; төрайымның орынбасары – Кәкімжанов Әнуарбек Қабирович; хатшысы – Лазаренко Марина Васильевна; комиссия мүшелері: Громак Анастасия Сергеевна, Молдаханова Айгүл Төлегеновна, Мырзабаева Юлия Сергеевна, Орешина Ирина Дмитриевна.

№ 329 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қаласы, Саяхат көшесі, 10, «ҚТЖ-ЖТ» АҚ «ЖТ Ақмола бөлімшесі», «Курорт-Бурабай» станциясы, тел: 8 (71636) 6-42-50
Шекаралары: Щучинск қаласы, Морозов көшесі — 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 2,6, 8, 10, 10 а, 12, 14, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; Войков көшесі — 2, 4, 6, 12, 14,16, 18, 24, 26, 28, 30, 32; Луначарский көшесі — 228, 228 а; Алаш көшесі — 221, 252, 254, 256; Циалковский көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16; Саяхат көшесі — 12, 17, 23; Пугачев көшесі — 243, 245; Толкунов көшесі — 249, 251, 272, 274; Степная көшесі — 225, 229, 231, 233.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әлиев Кайрат Мұратұлы; төрағаның орынбасары – Күкеева Әсия Базарбекқызы; хатшысы – Маратова Алтын Роланқызы; комиссия мүшелері: Иванова Татьяна Васильевна, Қасенов Азамат Болатұлы, Мақашев Данияр Нұриденович, Оразбаева Динара Дулатбековна.

№ 330 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қаласы, Куйбышев көшесі, 1, Ірілендірілген Көкшетау жол дистанциясы филиалының ғимараты, тел: 8 (71636) 6-42-43
Шекаралары: Щучинск қаласы, Көктем көшесі — 1, 1 а, 1 б, 1в, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Тұлпар көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67 а, 67 б, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 а, 64, 66, 68 а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Батыс көшесі — 1, 1 а, 1 б, 1 в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 2, 2б, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82 а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Куйбышев көшесі — 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53 а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 а, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 4, 6, 8, 10, 12,16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52 а, 54, 56, 58, 58 а, 58 б, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Арман көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; Мерей көшесі — 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 22, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23 а, 25, 27, 29, 31, 33, 35; ПЧ-3 ықшам ауданы — 6; Казарма 259 шақырым — 1, 2, 3, 4; 264 шақырым — 1, 2; Ветлаборатория — 1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тәжібаева Оралсын Тілеуқызы; төрайымның орынбасары – Кұсайынов Тұрсын; хатшысы – Мәжкеев Жасұлан Сүлейманұлы; комиссия мүшелері: Базылжанова Бибінұр Айдарханқызы, Бекенова Әсел Қадырқызы, Валова Галина Ивановна, Испанова Карлығаш.

№ 331 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Энергетиктер к., 21, «Кокшетау Энерго Центр» «Восток Энерго» ЖШС, тел: 8 (71636) 5-50-32
Шекаралары: Щучинск қаласы, Энергетиктер көшесі — 1, 1 а, 1 б, 1 в,1г, 1д, 1 е, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23,25, 26, 28, 29; Трудовая көшесі — 2, 3, 3а/2, 3а/5, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25 а, 25 б, 27, 29, 31,31 а, 33, 33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Ақсай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Аққайың көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Фабричная көшесі — 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7; Берен көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Шаңырақ көшесі — 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 11; «Горный» ықшам ауданы — 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 14а, 16, 17, 26, 27; Достық көшесі — 1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Рудницкий Иван Владимирович; төрағаның орынбасары – Ысқақов Ерлан Сегізбайұлы; хатшысы – Қарымсақова Баян Сансызбайқызы; комиссия мүшелері: Кәрімжанов Нұрсұлтан Ғалиұлы, Овсепян Вардан Топикович, Жалмұхамбетова Бағлан Ерсінқызы, Шалмұқанова Анар Елемесқызы.

№ 332 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Киров к., 58, «ҚазОШҒЗИ» ЖШС, тел: 8 (71636) 4-15-63, 4-11-53
Шекаралары: Щучинск қаласы, Киров көшесі — 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53 а, 55, 55 а, 59, 61, 63, 65, 67, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 62, 64, 66, 70, 72; Цветная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23; Садовая көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Механизаторская көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20; Северная көшесі — 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 8 в, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 20, 22 а; Тимирязев көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Ботаническая көшесі — 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 14, 16, 18 а, 20; Сеченов көшесі — 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11; Гоголь көшесі — 10, 10/1, 10/2, 30, 40; Пушкин көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 35; 2-ші Пушкин көшесі–1, 10, 14 б, 25; Чехов көшесі — 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Солтүстік көшесі — 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Товарищеская көшесі — 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Верхняя көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10; Жаңа ЩИПТ ықшам ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 б.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кириллов Виталий Юрьевич; төрағаның орынбасары – Оспанғалиев Асхат Сүттібайұлы; хатшысы – Манабаева Ақмарал Ұзақбаевна; комиссия мүшелері: Вибе Екатерина Петровна, Кабанов Андрей Николаевич, Райкова Людмила Александровна, Юрченко Анастасия Александровна.

№ 333 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Щучинск қ., сан. «Щучинский» кенті, Зеленая к., 24, «Санаторий «Щучинский» АҚ, тел: 8 (71636) 9-02-13, 9-03-22
Шекаралары: «Щучье» шипажайы»; Зеленый көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 12 б, 13, 14, 14 а, 14 б, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21; Приозерная көшесі — 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 10; Кентау көшесі — 1, 2, 3, 4, 5; Ақылбай кордоны; «Зеленый Бор» шипажай-профилакториясы; «Алмаз» шипажайы; «Бура» демалыс базасы; пансионаттар: «Ақ-желкен», «Ақжиек», «Жұмбақтас»; «Ботагөз» демалыс үйі; «Арқа» шипажай-профилакториясы; «Сұлтан» қонақ үйі; «Самал» қонақ үйі; «Сұңқар» демалыс үйі.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Аманова Жанар Қанжарбековна; төрайымның орынбасары – Михайлюк Светлана Владиславовна; хатшысы – Коток Екатерина Владимировна; комиссия мүшелері: Айтжанова Назгүл Бекеновна, Лешина Татьяна Николаевна.

№ 334 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., М.Ғабдуллин к., 5а, «Көкшетаумельинвест» ЖШС, тел: 8 (71636) 57-4-01
Шекаралары: Щучинск қаласы, Пугачев көшесі — 130, 132, 134, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234; Толкунов көшесі — 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254; Степная көшесі — 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 203 а, 205, 209, 211, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; Оқжетпес көшесі — 127, 129, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 150, 152,154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170; Лесная көшесі — 119, 123, 125, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 120, 122, 124, 126, 130, 134, 136, 140, 142; Табиғат көшесі — 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146 а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196 а; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі — 65, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107,107б, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 98 а, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116 а, 118, 118 а, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Ақан сері көшесі — 35, 37, 39, 41, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79 а, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 100 а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Алтын дән көшесі — 27, 27 а, 24 б, 29, 31, 33, 35, 37, 37 а, 37 б, 39, 39 а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Дорожная көшесі — 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60 а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74 а, 76, 76 а; Западная көшесі — 41, 43, 45, 47; Одесская көшесі — 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 139, 141, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 150 а; Сенобаза ықшам ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6; Ақжол көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Мәлік Габдуллин көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10; Щучинская көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 4, 6, 8, 12; Морозов көшесі — 1, 3, 5, 7, 9; Московская көшесі — 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 179 а, 181, 183, 185, 187,193; Бейбітшілік көшесі — 1, 5, 9, 13, 15, 19, 21, 27, 29, 31, 2, 8, 10, 12.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Павлюк Олег Иванович; төрағаның орынбасары – Иващенко Людмила Николаевна; хатшысы – Мұканова Таңсұлу Болатовна; комиссия мүшелері: Борвенко Николай Алексеевич, Имашов Жадырасын Боранбаевич, Тілеуғабылова Назгүл Олжабаевна, Шестаева Елена Ивановна.

№ 335 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Щучинск қ., Аурухана ықшам ауданы, 1а, «Бурабай көпбейінді ауданаралық ауруханасы» ШЖҚ МКК, тел: 8 (71636) 3-79-98
Шекарасы: Щучинск қаласы, Орталық аудандық аурухана ықшам ауданы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қаратаева Гүлнәр Ерғалиевна; төрайымның орынбасары – Цигвинцева Екатерина Семеновна; хатшысы – Ишмұхаммедова Ұлжалғас Наурызғалиевна; комиссия мүшелері: Клименко Лариса Петровна, Құрманғалиева Сая Еслімбековна.

№ 336 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бурабай к., Кенесары к., 25, С. Сейфулин атындағы орта мектебі, тел: 8 (71636) 72-2-44
Шекаралары: Бурабай кенті, Дорожкиных көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; Жұмабаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 22, 24, 26; Степная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Интернациональная көшесі — 1, 2, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44,45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 91, 92, 96, 98, 99,100, 100 а, 102, 104, 106, 110; Алимусиных көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/3, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Киснеревых көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 35; Табиғат ықшам ауданы – 19, 22, 59, 86, 138.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шлейнингер Эльвира Владимировна; төрайымның орынбасары – Нұрышева Аягөз Негметолловна; хатшысы – Алгазинова Александра Васильевна; комиссия мүшелері: Бапанова Гүлжәмилә Есимовна, Лапшина Татьяна Андреевна.

№ 337 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бурабай к., Кенесары к., 47 Б, «Бурабай» Мемлекеттік Ұлттық табиғи паркі, тел: 8 (71636) 7-17-15
Шекаралары: Бурабай кенті, Щорса көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 13а, 14, 17, 19; Кенесары көшесі — 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 49 а, 51, 55, 57, 57 а/1, 57 а/2, 59, 61, 63, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 40, 42,46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 98; Алатау көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; Озерная көшесі — 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 5-1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21; Орман көшесі — 1,1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23; Аэродром көшесі — 1, 1 а, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51 а, 53, 66, 2, 4, 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Біржан сал көшесі — 6, 13, 14, 15, 22; Бөгембай батыр көшесі — 3, 5, 5 а, 6,7, 11; Аңдықожа батыр көшесі — 2, 9,10, 18, 18/2; Үкілі Ыбырай көшесі — 1; Обозная көшесі — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 12, 12а, 12 б, 16; Юбилейная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22; Көкше көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; «Шанырақ» ықшам ауданы — 10,17, 26; Көркем ықшам ауданы: Ақжайық көшесі — 1, 2, 3, 3 а, 3 б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18,19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Кордондар: «Сабатас» — 1, 2; «Мирная долина» — 1, 2; «Веселый» — 1, 2, 3; «Аққайын» — 1, 2; «Отрадный» — 1; «Золотой Бор» — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; «Красный яр» — 1; мейманхана кешендері: «Береке», «Нұрсат», «Әлем», «Әлем+», «Айнакөл», «Астана», «Жұмбақтас», «Жансая», «Шаңырақ», «Нұрлытау», «Азия», «Ақмолатурист», «Евразия», «Продкорпорация», «Глория», «Рахат»; Сарыбұлақ ауылы- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Исабаев Сансыз Ипенович; төрағаның орынбасары – Сәдуақасов Берік Төлегенұлы; хатшысы – Әбдірахманова Маржан Кенжебековна; комиссия мүшелері: Аманбаев Данияр Мырзабаевич, Опара Вадим Александрович.

№ 338 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бурабай к., Кенесары к., 1, «Бурабай» республикалық оңалту орталығының курорттық бюросы, тел: 8 (71636) 72-2-38
Шекаралары: Бурабай кенті, Набережная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 6 б, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 76, 76 б, 77, 78, 79; Жамбыл көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 18,19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45 а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; Қазақстан көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49 б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 89 а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; Парк саяжайлар — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; мейманхана кешендері: «Евразия Делюкс», «Ақ-Бұлақ»; Кенесары көшесі — 3, 9, 15, 17, 21, 23, 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32 а, 34, 36; Школьый көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 22, 22 а, 25, 27, 29, 37 а, 43; Советская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 24, 26, 27, 28 а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; 2-ші Советская көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Комсомольская көшесі — 1, 2, 4, 6, 8, 16, 20, 22, 24, 26, 30; «Прогресс» пансионаты; «Смак», «Айдана» мейманханалары; «Алматы», «Архидом», «Кокшебель», «Евразия», «Эдем», «Каста», «Марсель» мейманхана кешендері.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ыдырысова Бағлан Асқарқызы; төрайымның орынбасары – Гололобова Салтанат Жетпіспайқызы; хатшысы – Шәкиева Әсемгүл Асқаровна; комиссия мүшелері: Әбдірахманова Рауза Исләмовна, Липовая Елена Леонидовна, Төкенова Айгүл Ерғалиевна, Түлембаева Саягүл Құрманәлиевна.

№ 339 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бурабай к., Бурабай көлінің оңтүстік-батыс жағалауы, № 5 ғимарат, «ЕСК «Оқжетпес» АҚ, тел: 8 (71636) 71-1-33
Шекаралары: «Оқжетпес» шипажайы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; «Абылайхан» қонақ үйі; «Голубой залив» кордоны — 1, 2; «Оқжетпес» пансионаты — 1, 2.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Файзуллаева Гульчехра Ауезовна; төрайымның орынбасары – Щербакова Галина Владимировна; хатшысы – Нұржаубаева Сәжида Сағындыққызы; комиссия мүшелері: Жанысбаев Ералы Тұрарұлы, Бердалина Жібек Сатыбалдовна.

№ 340 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бурабай к., Кенесары к., 1, 1 корпус, «Бурабай» республикалық оңалту орталығы, тел: 8 (71636) 71-8-72
Шекарасы: Бурабай кенті, «Бурабай» республикалық оңалту орталығы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Избасова Елена Николаевна; төрайымның орынбасары – Шүлембаева Райхан Қабешқызы; хатшысы – Оспанова Гүлмира Жанболатқызы; комиссия мүшелері: Жабағин Азамат Аманжолұлы, Темірбек Зарина Норманқызы.

№ 341 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Оқжетпес а., Достық к., 30, Оқжетпес орта мектебі, тел: 8 (71636) 73-4-80
Шекаралары: Оқжетпес ауылы, Достық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17; коттедждер — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 в/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рамазанова Айгүл Хамидулловна; төрайымның орынбасары – Келдиарова Салтанат Мерекеевна; хатшысы – Шидловская Валентина Федоровна; комиссия мүшелері: Жұматаева Ақмарал Бөлегеновна, Воропаева Любовь Ильинична.

№ 342 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылағаш а., Школьная к., 15, Абылай хан орта мектебі, тел: 8 (71636) 95-1-30
Шекарасы: Қызылағаш ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қалиев Дидар Досымжанович; төрағаның орынбасары – Матина Жания Сакеновна; хатшысы – Данаева Роза Әмірханқызы; комиссия мүшелері: Әзенов Елубай Қалимұратұлы, Кұсайынов Қасен Тілеубергенұлы.

№ 343 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақылбай а., Школьная к., 9, Ақылбай ауылының орта мектебі, тел: 8 (71636) 91-3-47
Шекарасы: Ақылбай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Құдабаев Канат Есімович; төрағаның орынбасары – Смағұлова Бахытгүл Темірханқызы; хатшысы – Бахретдинов Еркебұлан Мұратбекович; комиссия мүшелері: Ибраев Сайран Өмірбаевич, Ибраева Ләззат Байшотовна.

№ 344 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Озерное а., Мир к., 11, Озерное ауылының бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 53-2-18
Шекарасы: Озерное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Төлеубаева Ботагөз Дәулетбековна; төрайымның орынбасары – Төлеубаева Надежда Алмасовна; хатшысы – Шоғжанова Сабина Сәбитовна; комиссия мүшелері: Кұсайынова Сәлима Байдәулетовна, Төлегенова Айман Қабиденовна.

№ 345 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңа Қарабауыр а., Мұхтар Әуезов көшесі, 2, Қарабауыр ауылының бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 5-96-93
Шекарасы: Жаңа Қарабауыр ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Аманбаев Өтелбай Жұмашұлы; төрағаның орынбасары – Каппасов Кайрат Мухамбетрахимович; хатшысы – Жалмұқанова Айнаш Жанахметовна; комиссия мүшелері: Жалмұқанов Азамат Көпеевич, Сәдуақасова Бақытжан Кәкімқызы.

№ 346 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Атамекен а., Школьная к., 25, Атамекен ауылының орта мектебі, тел: 8 (71636) 96-0-85
Шекарасы: Атамекен ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Зикирин Жангелді Ертостикович; төрағаның орынбасары – Әбдірахманов Болат Дәулетбекович; хатшысы – Фетисова Дана Сайранбековна; комиссия мүшелері: Асанова Ботагөз Беймендиновна, Ламбай Еркеш.

№ 347 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қаражар а., Центральная к., 17А, Қаражар ауылының негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 52-4-58
Шекарасы: Қаражар ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мусин Серікбай Букунович; төрағаның орынбасары – Николаенко Светлана Николаевна; хатшысы – Қоржымбаева Айнагүл Қуанышқызы; комиссия мүшелері: Мельник Нина Александровна, Юрченко Юлия Михайловна.

№ 348 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жасыл а., Школьная к., 8, Жасыл ауылының негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 94-3-31
Шекарасы: Жасыл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әміржанов Бекжан Жолтайұлы; төрағаның орынбасары – Ахметов Азамат Иманжанович; хатшысы – Бекенова Ботагөз Төлеубаевна; комиссия мүшелері: Құрманғалиева Гүлмира Жағыпаровна, Шаймерденов Сансызбай Дайырұлы.

№ 349 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шиелі а., Школьная к., 7, Шиелі бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 53-0-08
Шекарасы: Шиелі ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жұмағожин Жанат Сәрсенбаевич; төрағаның орынбасары – Дайыров Аманжол Ережепович; хатшысы – Қуандықова Майра Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Жұмабаева Күләш Ахметовна, Шайтекей Дәулетбек.

№ 350 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңажол а., Жеңіс к., 22, Жаңажол ауылының клубы, тел:
8 (71636) 53-7-30.
Шекаралары: Жаңажол ауылы, Жарқайың ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Авзалбек Тілеуберді; төрағаның орынбасары – Дәуітов Темірбек Мұқитұлы; хатшысы – Дәуіт Дана Шұғақызы; комиссия мүшелері: Бухарзада Томорбек, Қапезова Әсем Нығметовна.

№ 351 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Веденовка а., Октябрьская к., 6, Веденовка ауылының Мәдениет үйі, тел: 8 (71636) 52-6-88
Шекаралары: Веденовка ауылы, Жаңатуған ауылы, Федосеевка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Курбатов Владимир Васильевич; төрағаның орынбасары – Искакова Сания Лотовна; хатшысы – Журба Ксения Васильевна; комиссия мүшелері: Лубенцова Кристина Викторовна, Олейник Анна Ярославовна.

№ 352 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қарабұлақ а., Тәуелсіздіктің 25 жылдығы к., 4А, Қарабұлақ ауылының негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 52-5-28
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Исмайылов Бейсембай Какейулы; төрағаның орынбасары – Айтқожин Кайрат Бақытжанович; хатшысы – Құсайынова Гүлден Естайқызы; комиссия мүшелері: Құлмағанбетова Бәдиша Бекеновна, Сәденов Ардақ Қабидоллаұлы.

№ 353 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Зеленый бор а., № 2 ықшам аудан, «Жұлдыз» санаторлық типтегі облыстық орта мектеп-интернатының Мәдениет үйі, тел: 8 (71636) 74-3-03
Шекаралары: Зеленый Бор ауылы, Сарыарқа көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 22, 25; 2 ықшам ауданы – 14, 15, 16, 17; Молбаза ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Быстрова Светлана Станиславовна; төрайымның орынбасары – Конкобаева Салтанат Маликовна; хатшысы – Әлибаева Гүлнәр Аманжоловна; комиссия мүшелері: Әбдірахманов Қайырбек Балашович, Ганеман Любовь Ивановна, Грачева Лидия Николаевна, Жараспаева Кенжетай Амантаевна, Кулбулдинова Анар Ермағамбетовна, Хасенова Аягөз Белгібаевна.

№ 354 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мәдениет а., Амангелді Иманов к., 24А, Е.Исмаилов атындағы Мәдениет орта мектебі, тел: 8 (71636) 53-2-20
Шекарасы: Мәдениет ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қалиева Дина Қамидоллақызы; төрайымның орынбасары – Елубаев Нұрлан Қуандықұлы; төрағаның– Сәркеева Айгүл Идеятовна; комиссия мүшелері: Ағыбаева Гүлнәр Амангелдіқова, Казакенова Лилия Оралхановна.

№ 355 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңаталап а., Школьная к., 4А, Жаңаталап ауылының бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 53-6-01
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қожениязова Ботагөз Сәлімжановна; төрайымның орынбасары – Шакаримова Үміт; хатшысы – Тәтиева Райхангүл Атымтаева; комиссия мүшелері: Ибраева Тиышты Қабеновна, Рахматулина Әсемгүл Мейрамбековна.

№ 356 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қымызынай а., Абай Құнанбайұлы к., 11/1, Қымызнай бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 59-2-04
Шекарасы: Қымызынай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тауышева Зәуре Темірғалиевна; төрайымның орынбасары – Тәшікова Шолпан Аманәліқызы; хатшысы – Әбішева Мамила Қизатовна; комиссия мүшелері: Ақатова Айжан Аманжоловна, Шуақова Арман Жақсылыққызы.

№ 357 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Златополье а., Парковая к., 14А, Златополье орта мектебі, тел: 8 (71636) 94-5-36
Шекаралары: Златополье ауылы, Сотниковка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Құдабаев Ерден Талғатұлы; төрағаның орынбасары – Бекентаев Болат Калтаевич; хатшысы – Сейітова Риза Серікбаевна; комиссия мүшелері: Дегтярёва Галина Ивановна, Мұсайбекова Күлбикеш Қамидулловна.

№ 358 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Первомай а., Досанов к., 19, Первомай орта мектебі, тел: 8 (71636) 98-3-45
Шекаралары: Первомай ауылы, Лесной Хутор ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шахметов Жасұлан Есләмбекович; төрағаның орынбасары – Қонақаев Сайранбек Аманжолович; хатшысы – Бижанова Дина Қайыркенкызы; комиссия мүшелері: Баймағамбетова Алтынкүл Сәрмеденовна, Жоламанова Гүлнәр Қалиевна.

№ 359 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Савинка а., Школьная к., 5, Савинка негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 94-7-51
Шекарасы: Савинка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбілқасов Дулат; төрағаның орынбасары – Айтбатыров Әнуарбек Байкешевич; хатшысы – Сикорская Ольга Владимировна; комиссия мүшелері: Беер Ольга Викторовна, Безухова Светлана Георгиевна.

№ 360 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Түлкілі а., Бейбітшілік к., 5, Түлкілі ауылының бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 5-25-05
Шекаралары: Түлкілі ауылы, Новоандреевка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Құдабаева Дүрия Серікпайкызы; төрайымның орынбасары – Исжанова Кымбат Борашевна; хатшысы – Құдабаева Алма Сейітқалиевна; комиссия мүшелері: Бекболатов Ауылбек Жүсіпұлы, Дауылбаев Ертай Дәуренбекович.

№ 361 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қатаркөл а., Студенческий тұйық көшесі к., 1, Қатаркөл ауылы, ауылшаруашылық колледжі, тел: 8 (71636) 91-1-45
Шекаралары: Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 19; Озерная көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 а; Гоголь көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 29; Абай көшесі — 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 35/2, 37; Горький көшесі — 2, 4, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42,1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Пушкин көшесі — 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 3, 5, 7,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39; Ленин көшесі –1, 2, 4, 8, 9, 10, 14, 18, 20, 24, 30, 34а, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Карл Маркс көшесі — 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24,1, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19; Досов көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23; Чайковский көшесі — 2, 4, 8, 16, 18, 20,1, 3, 5, 13, 15, 17, 19; Киров көшесі — 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22,1, 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 17; Калинин көшесі — 4, 6, 14, 16, 18, 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Куйбышев көшесі — 6, 8, 10, 12, 14, 16, 1, 7, 9, 11, 13; Подлесная көшесі — 2, 2 а, 4, 6, 8, 12,1, 3, 5, 9, 11; Студенческий тұйық көшесі — 1, 1 а, 2, 3, 4, 5; «Юность» жатақханасы; Балалар сауықтыру орталықтары: «Континент», «Звёздный», «Лесная сказка»; Ключевое ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбдірахманова Айжамал Амангелдиновна; төрайымның орынбасары – Габелия Гурами Сергеевич; хатшысы – Тіленова Кәмшат Жүгеревна; комиссия мүшелері: Иманқұлова Алмагүл Төлегенқызы, Сәрсенбаев Темірлан Тайшыбаевич.

№ 362 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қатаркөл а., Ленин к., 29, Досов атындағы орта мектебі, тел: 8 (71636) 91-1-81
Шекаралары: Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі- 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 39; Озерная көшесі — 24, 26, 28, 30, 32, 34,36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Гоголь көшесі — 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 66, 68, 70, 72,31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Абай көшесі — 40, 42, 44, 48, 54, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 97; Горький көшесі — 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Пушкин көшесі – 30 а, 34, 36, 42, 46,51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101; Ленин көшесі — 48, 50, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Карл Маркс көшесі — 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65; Досов көшесі — 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Чайковский көшесі — 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 56 а, 58, 60, 64,21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 43, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67; Киров көшесі — 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 47, 47 а, 49, 61, 63, 65, 67; Калинин көшесі — 20, 22, 24, 26, 28, 32, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64,23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 57, 63; Куйбышев көшесі — 20, 22, 24, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 17, 21, 25, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 а, 55, 57; Подлесная көшесі — 14, 32, 42, 46, 50, 13, 15, 17, 21, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 45; Приозерное орманшылығы — 1, 2, 3, 4, 5; Демалыс базалары: «Спутник», «Чайка»; Вишневое ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахметжанова Жұпар Сайрановна; төрайымның орынбасары – Рысбаева Зәуре Барлыбаевна; хатшысы – Бекова Фариза Нуритдиновна; комиссия мүшелері: Долженко Валентина Людвиговна, Красикова Евгения Васильевна, Махметов Бауыржан Қабдырәшитұлы, Маханькова Валентина Иосифовна.

№ 363 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сосновка а., Мектеп к., 10/2, Сосновка бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 5-38-42
Шекарасы: Сосновка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбдірахманов Марат Қанафияұлы; төрағаның орынбасары – Щербакова Евгения Анатольевна; хатшысы – Самодаева Валерия Александровна; комиссия мүшелері: Дамзина Людмила Петровна, Лавринов Михаил Анатольевич.

№ 364 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қатаркөл а., С. Сейфуллин атындағы шипажай, тел: 8 (71636) 66-5-03
Шекаралары: «Сәкен Сейфуллин атындағы емдеу сауықтыру шипажайы»; «Самал» сауықтыру орталығы; «КИГОК» энерго-информ» акционерлік қоғамы филиалының оқу орталығы; «Жезқазғандық» балалар-сауықтыру шипажайы; «Приозерный» шипажай-профилакториі.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бойко Сергей Николаевич; төрағаның орынбасары – Песоцкий Михаил Степанович; хатшысы – Грушко Ирина Викторовна; комиссия мүшелері: Медведева Зоя Владимировна, Молоткова Марина Георгиевна.

№ 365 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кенесары а., Школьная к., 52Б, Сәтпаев атындағы орта мектебі, тел: 8 (71636) 93-2-85
Шекарасы: Кенесары ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Базаров Ризабек Рыспекович; төрағаның орынбасары – Трифонов Юрий Николаевич; хатшысы – Исабекова Әрия Мәулитовна; комиссия мүшелері: Аболенская Виктория Сергеевна, Алимова Марқабат Кеңесқызы, Майлыбаева Алтынай Рахимовна, Садыров Самат Матыбаевич.

№ 366 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Баянбай а., Целинная к., 1А, Баянбай ауылының орта мектебі, тел: 8 (71636) 92-3-38
Шекарасы: Баянбай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дорогова Оксана Петровна; төрайымның орынбасары – Бондарь Сергей Иванович; хатшысы – Жұмағұлова Күнсұлу Табылдықызы; комиссия мүшелері: Құдайбергенов Жанат Аманжолович, Фуртина Наталья Вениаминовна.

№ 367 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Брусиловка а., Школьная к., 12, Ауылдық клуб, тел: 8 (71636) 52-6-87.
Шекарасы: Брусиловка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Брауэр Галина Николаевна; төрайымның орынбасары – Брауэр Алена Александровна; хатшысы – Капарова Әлия Айбасқызы; комиссия мүшелері: Иманбаева Роза Сәлімқызы, Қапарова Камила Даулетқызы.

№ 368 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Наурызбай батыр а., Шоқан Уәлиханов к., 4, Наурызбай батыр атындағы орта мектебі, тел: 8 (71636) 78-4-90
Шекарасы: Наурызбай батыр ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шаймерденов Төребай Жархымбайұлы; төрағаның орынбасары – Ахметова Марал Джамбуловна; хатшысы – Тлеубергенова Жұлдыз Төлегенқызы; комиссия мүшелері: Бекенов Нұрсұлтан Асқарбекұлы, Шарафутдинова Галина Васильевна.

№ 369 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұрымқай а., Ленин к., 1Б,Ұрымқай ауылының Мәдениет үйі, тел: 8 (71636) 93-5-00
Шекарасы: Ұрымқай ауылы, Кульстан ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жапарова Батима Қаскейқызы; төрайымның орынбасары – Нұрышева Жібек Бекболатқызы; хатшысы – Елеманова Гүлжан Темірғалиқызы; комиссия мүшелері: Денисюк Вера Николаевна, Есильбаева Үміт Әбішқызы.

№ 370 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қарашілік а., Школьная к., 1Б, Қарашілік орта мектебі, тел: 8 (71636) 95-2-16
Шекарасы: Қарашілік ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Махабанова Күлшат Аманжолқызы; төрайымның орынбасары – Жұманов Қайрат Әубәкірұлы; хатшысы – Басымова Айгүл Өскенбайқызы; комиссия мүшелері: Ербатыров Нұрлан Қонкишевич, Шаймерденов Жеңіс Саркенұлы.

№ 371 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Дмитриевка а., Ленин к., 36А, Дмитриевка негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 97-1-25
Шекарасы: Дмитриевка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Деш Татьяна Егоровна; төрайымның орынбасары – Тимофеев Юрий Васильевич; хатшысы – Деш Наталья Константиновна; комиссия мүшелері: Деш Наталья Григорьевна, Ковалева Надежда Ивановна.

№ 372 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көрнекті а., Гагарин к., 18Б Көрнекті бастауыш мектебі, тел: 8 (71636) 53-2-17
Шекарасы: Көрнекті ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Рахымова Айгүл Қайыржанқызы; төрағаның орынбасары – Байдүсенов Жанболат Мұратбекұлы; хатшысы – Рахымова Ботагөз Асылханқызы; комиссия мүшелері: Ахметова Манаргүл Альгожиевна, Канбасов Анарбек Ерқосаевич.

№ 373 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кіндікқарағай а., Орталық к., 3А, Кіндікқарағай ауылының негізгі мектебі, тел: 8 (71636) 52-2-60
Шекаралары: Кіндікқарағай ауылы, Ынталы ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әлімов Қанат Қалиоллаұлы; төрағаның орынбасары – Карбаев Жомарт Мырзабайұлы; хатшысы – Сұлтанова Құралай Тоқтарбайқызы; комиссия мүшелері: Әбілова Әлия Қабденқызы, Даирова Нұргүл Жантаевна.

№ 374 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Красный Кордон а., Ұрымқай орман шаруашылығы мекемесі,
тел: 8 (71636) 97-1-22
Шекарасы: Красный Кордон ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Корниенко Любовь Михайловна; төрайымның орынбасары – Красикова Лариса Васильевна; хатшысы – Альмагамбетова Гүлден Оразалықызы; комиссия мүшелері: Корниенко Александр Николаевич, Таныбаев Ернар Кайратұлы.

№ 375 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Успеноюрьевка а., Мир к., 7, Успеноюрьев орта мектебі, тел: 8 (71636) 92-1-99
Шекаралары: Успеноюрьевка ауылы, Клинцы ауылы, Қарағай ауылы, Үлгіалған ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кононец Дмитрий Викторович; төрағаның орынбасары – Сейсен Көпберген; хатшысы – Қасенова Райхан Амановна; комиссия мүшелері: Болок Галина Сергеевна, Чернухина Галина Евгеньевна.

№ 376 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Николаевка а., А.С. Куница к., 21, Николаев орта мектебі, тел: 8 (71636) 98-2-41
Шекарасы: Николаевка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кононец Сергей Михайлович; төрағаның орынбасары – Құрманғалиева Нұргүл Жанабергенқызы; хатшысы – Чернышова Наталья Анатольевна; комиссия мүшелері: Котляр Сергей Иванович, Кононец Ирина Михайловна.

№ 377 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Райгородок а., Центральная к., 16Б, «Райгородок» ЖШС ғимараты, тел: 8 (71636) 5-25-78.
Шекарасы: Райгородок ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Соболев Алексей Владимирович; төрағаның орынбасары – Чухонцева Екатерина Рудольфовна; хатшысы – Шейгец Марина Алексеевна; комиссия мүшелері: Тоцкая Екатерина Николаевна, Тоцкая Елена Валентиновна.

Егіндікөл ауданы

№ 378 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Егіндікөл ауылы, Школьная көш. 6, № 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-14-94.
Шекаралары: Южная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; Кирова көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Транспортная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Джакубаева көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Стадионная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Медиков көшесі 1, 3, 5, 7, 9; Линейная көшесі 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; Зеленая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Водопроводная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Элеваторная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Станционная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Казахская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Абая көшесі 1, 2, 3, 4, 1а; Пролетарская көшесі 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; Дорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Нефтебазовская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Магасумова Ферзана Сабитовна; төрайымның орынбасары – Мусина Ләззат Боранқызы; хатшысы – Волощенко Римма Радиковна; комиссия мүшелері – Сеилова Күлжан Назымбекқызы, Асай Егінбай Өмірбайұлы.

№ 379 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Егіндікөл ауылы, Победы көш. 11,аудандық Мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-14-09.
Шекаралары: Комсомольская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мира көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Октябрьская көшесі 1, 3, 5, 8, 11; Спортивная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Пушкина көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Восточная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Победы көшесі 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Северная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Микрорайон көшесі 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; Джамбула көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрағасы – Қарабұзауов Марат Болатұлы; төрағаның орынбасары – Гусятникова Инна Романовна; хатшысы – Алпыспаева Надежда Васильевна; комиссия мүшелері – Савицкая Наталья Александровна, Уразалинова Алла Сергеевна.

№ 380 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Егіндікөл ауылы, Школьная көш. 11,№ 2 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-17-87.
Шекаралары: Целинная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37; Калинина көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; Гагарина көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Ленина көшесі 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Новая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Береговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Приозерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Школьная көшесі 1,3,5,7.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Мурашко Людмила Егоровна; төрайымның орынбасары – Құрманов Сұлтан Сейткалиұлы; хатшысы – Манойлова Ольга Владимировна; комиссия мүшелері – Апсаматов Ербол Кенжеқожатұлы, Жансейітова Жұлдыз Әскербайқызы.

№ 381 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Полтавское ауылы, Центральная көш. 16,орта мектеп-бақшасының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-33-05.
Шекаралары: Полтавское ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрағасы – Аблахимов Айтпай Биболатұлы; төрағаның орынбасары – Бутрамьева Людмила Сергеевна; хатшысы – Бехлер Татьяна Петровна; комиссия мүшелері – Колпак Анастасия Станиславовна, Аятхан Айболат.

№ 382 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көркем а., Көркем көш. 17, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-33-03.
Шекарасы: Көркем ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Жарқынбекова Жанаргүь Оралбайқызы; төрайымның орынбасары – Жүсіпов Сағадат Еренғалиұлы; хатшысы – Қасенова Әлия Алпысбайқызы; комиссия мүшелері – Мұхомедьяров Тлек, Тұяқова Динара Өмірзаққызы.

№ 383 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Буревестник а., Орталық көш. 1,әкім аппаратының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-53-05.
Шекарасы: Буревестник ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Манжанова Сәуле Қуанышқызы; төрайымның орынбасары – Середа Нина Николаевна; хатшысы – Абсамедов Аян Қанатұлы; комиссия мүшелері – Смаилова Ботагөз Егімбайқызы, Рахимова Баян Ғазизқызы.

№ 384 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тоғанас а., Ыбырай Алтынсарин көш. 40, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-53-05.
Шекарасы: Тоғанас ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Алпысова Алтын Қазымқызы; төрайымның орынбасары – Ищанов Смағұл Далабайұлы; хатшысы – Бөтенбаева Фарида Базарқызы; комиссия мүшелері – Исин Марат Қартайұлы, Хайруллина Жеңісгүл Сайлаубайқызы.

№ 385 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұзынкөл а., Школьная көш. 29,орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-53-03.
Шекарасы: Ұзынкөл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Белоцкая Людмила Владимировна; төрайымның орынбасары – Трысбаев Қанат Жамбылұлы; хатшысы – Костина Татьяна Ивановна; комиссия мүшелері – Өтебаев Сүлеймен Үменұлы, Мұқашева Нұрғайша Балтабайқызы.

№ 386 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Абай а., Дружбы көш. 4,әкім аппаратының ғимараты, тел: 8 (71649) 3-30-10.
Шекарасы: Абай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Калашникова Ольга Николаевна; төрайымның орынбасары – Әубәкірова Гүльнар; хатшысы – Қалибекова Дариға Ермекқызы; комиссия мүшелері – Балабекова Оксана Аркадьевна, Чумак Айгуль Набиевна.

№ 387 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Спиридоновка а., Горького көш. 8, орта мектебінің ғимараты, 8 (71642) 2-71-02.
Шекарасы: Спиридоновка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Оленберг Анна Геннадьевна; төрайымның орынбасары – Байнабекова Қаламқас Елемесқызы; хатшысы – Хаматханова Илюся Рафитовна; комиссия мүшелері – Кудья Ирина Андреевна, Артемьева Ирина Тимофеевна.

№ 388 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалманқұлақ а., Ленина көш. 11, әкім аппаратының ғимараты, тел: 8 (71642) 2-15-60.
Шекарасы: Жалманқұлақ ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Шалтаева Жібек Серікқызы; төрайымның орынбасары – Ысқақова Сапаргүл Төлепбергенқызы; хатшысы – Тоқмағамбетова Қалампыр Серікбайқызы; комиссия мүшелері – Алиякбарова Земзагүл Сейілбекқызы, Сәрсенова Ақжарқын Сағатқызы.

№ 389 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жұлдыз а., Школьная көш. 1, медициналық пунктінің ғимараты, тел: 8 (71642) 3-11-40.
Шекаралары: Жұлдыз ауылы, Қоңыртүбек ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрағасы – Шаимов Аманкелді Абылхамитұлы; төрағаның орынбасары – Амантаев Жайлау Нұрланұлы; хатшысы – Шахманов Қаламбай Нұрсағитұлы; комиссия мүшелері – Аубакирова Асылтас Рахманқұлқызы, Амантай Гүлжамал Қапсағитқызы.

№ 390 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоржынкөл ауылы, Школьная көш. 18,орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-61-00.
Шекарасы: Қоржынкөл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрайымы – Лобода Розалия Савиевна; төрайымның орынбасары – Қауменова Айнагүл Әлибекқызы; хатшысы – Долгополова Дина Владимировна; комиссия мүшелері – Михеева Зарина Алишеровна, Хараборкина Светлана Васильевна.

№ 391 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бауман ауылы, Школьная көш. 1,орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71642) 2-43-50.
Шекарасы: Бауман ауылы.
Учаскелік сайлау комиссияның құрамы: төрағасы – Царюк Сергей Васильевич; төрағаның орынбасары – Хаждеу Анастасия Викторовна; хатшысы – Құрсаубаева Анар Дауылбайқызы; комиссия мүшелері – Қарқымбаева Нұржамал Қуатқызы, Кустова Наталья Михайловна.

Ерейментау ауданы

№ 392 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бестоғай а., Я.Киселев көш., 11а, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71633) 34-6-15.
Шекаралары: Бестоғай а., Қызылту а..
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Каппасова Гүлнәр Еркенқызы; төрайымның орынбасары – Байтеміров Дүйсембай Смахович; хатшысы – Аркенова Айгүл Темешқызы; комиссия мүшелері – Бекназарова Орынбасар Кәрімқызы, Поздеева Нина Михайловна.

№ 393 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Байсары а., Жеңіс көш., 44, бастауыш мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 34-5-39.
Шекарасы: Байсары а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шажлиева Рабиға Олжатайқызы; төрайымның орынбасары Шидебаева Майра Казымовна; хатшысы – Мусина Құралай Хамзеқызы; комиссия мүшелері: Нығметова Гаухартас Көшкінбайқызы, Салкаева Айнагүл Гариполовна.

№ 394 сайлау учаскесі.
Орналасқан орны: Олжабай батыр атындағы а., Ш. Байтуаров көш., 15, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 34-1-98.
Шекаралары: Олжабай батыр атын. а., Алғабас а..
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Назарбекова Сауле Әнуарбекқызы; төрайымның орынбасары – Көшенова Бахыт Ермекбайқызы; хатшысы – Жанимхан Құлатай; комиссия мүшелері: Есентаева Сауле Төкенқызы, Жұмаканова Роза Төлеубайқызы.

№ 395 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ынтымақ а., Р.Қошқарбаев атындағы көш., 7, негізгі мектебінің ғимараты. тел: 8 (71633) 5-36-49
Шекарасы: Ынтымақ а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хайруллина Айман Әлібекқызы; төрайымның орынбасары – Бейсенова Ләззат Оралқызы; хатшысы Хурмет Лена; комиссия мүшелері: Бейсенова Салима Шәріпқызы, Нұрманов Сарман Кабдилинович.

№ 396 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бозтал а., Тәуелсіздік көш., 13«б», орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 36-3-57.
Шекарасы: Бозтал а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кайырбаева Зәуреш Құдайбергенқызы; төрайымның орынбасары – Секуов Әсет Жанжігітұлы; хатшысы – Байкенова Райхан Зиядиновна; комиссия мүшелері: Маукишев Беймбет Ермекұлы, Шайхудинова Айгүл Сәбитқызы.

№ 397 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тайбай а., Сарыарқа көш., 54, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 37-5-12. .
Шекарасы: Тайбай а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Варнат Мария Яковлевна; төрайымның орынбасары – Әбішева Бақыт Аманжолқызы; хатшысы – Досымов Жұма Кабиденұлы; комиссия мүшелері: Арбузова Галина Васильевна, Коянова Сәуле Маратқызы.

№ 398 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Елтай а., Достық көш., 18, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 5-03-84..
Шекаралары: Елтай а., Жарық а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Құсайынова Бағила Сағидулиновна; төрайымның орынбасары – Құлмағамбетова Саруа; хатшысы – Жахин Жеңіс Қайыркенұлы; комиссия мүшелері: Иманбаев Сагыдат Мұхаметқалиұлы, Картбаева Гүлмира Отанқызы.

№ 399 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Малтабар а., Бөгенбай батыр атынд. Көш., 15, орта мектебінің ғимараты,тел: 8 (71633) 3-47-40.
Шекарасы: Малтабар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ермұканова Қызылгүл Үкібайқызы; төрайымның орынбасары – Біләлова Нұрзейнеп Зияддиновна; хатшысы – Әміренова Назгүл Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Төлепбергенова Алмагүл Башимовна, Шпекбаев Кұнақбай Шпекбайұлы.

№ 400 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Күншалған а., Р.Садуақасов көш., 11, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 37-2-91.
Шекаралары: Күншалған а., Қаратал а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сәдуақасов Руслан Аманбайұлы; төрағаның орынбасары – Рахимгулова Тургай Ахановна; хатшысы – Жасарова Тазагүл Темірбекқызы; комиссия мүшелері: Лесная Евгения Васильевна, Оразалимов Саят Жылқыбайұлы.

№ 401 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шәкей а., Жаңатұрмыс көш., 36, бастауыш мектебінің ғимараты, тел: 8 (71659) 35-5-60 .
Шекарасы: Шәкей а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жасарова Гүлмайра Зубаирқызы; төрайымның орынбасары – Әкімбаева Қарлығаш Ақатқызы; хатшысы – Шәкенова Аққу; комиссия мүшелері: Боканова Айнагүл Сматаевна, Садвакасов Мұрат Балтабайұлы.

№ 402 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақсуат а., Ы.Алтынсарин атынд. Көш., 2, Ерейментау орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 5-38-32.
Шекарасы: Ақсуат ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Идрисова Гүлсім Айтбайқызы; төрайымның орынбасары – Идрисова Жібек Қалымбекқызы; хатшысы – Аққожанов Жанар Бердібекұлы; комиссия мүшелері: Алдангуров Ерлан Камиденович, Төлеубаева Салькен Нұрланқызы.

№ 403 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Еркіншілік а., Сарыжайлау көш., 24, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 33-2-24..
Шекаралары: Еркіншілік а., Ы.Алтынсарин көш. – 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87; А. Кұнанбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1,47/2, 49, 51; Достық көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Қ. Досмағамбетұлы көш. – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Ұлы дала көш. – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2; Желтоқсан көш. — 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Армандастар көш. – 1, 2, 3б, 4, 5; А. Риммер көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12,13, 15; Сарыжайлау көш. — 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 11а, 12, 14, 15, 16; М.Әуезов көш. – 1, 2, 4; Ю. Гагарин көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 83; Ю. Гагарин көш. – 1/1, 1/2, 1/3, 1/6, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10; Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көш. – 1, 2/3, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 13а, 14а, 15, 16/1, 17, 17а, 17б, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 27, 28, 31/1, 33/2, 34, 35/1, 41/1, 43/2, 49/2.
Веренка а., М.Мақатаев көш. — 4, 20, 21, 39, 44, 49,53, 61, 62, 63.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Воронько Иван Николаевич; төрағаның орынбасары – Шакенова Айман Габдулмажитовна; хатшысы – Мырзат Жадыра; комиссия мүшелері: Жампеисов Марат Болатович, Ертай Есенгелды.

№ 404 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Еркіншілік а., Сарыжайлау көш., 20, мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71633) 33-4-09.
Шекаралары: Еркіншілік а, Ж.Хамзеұлы көш. – 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; Атақоныс көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 57/1, 57/2, 57/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60а, 60, 61/1, 61/2, 61/3, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/1, 100/2, 101, 103, 104; С.Жәкішұлы көш. — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105; 107/1, 107/2, 108, 109/1, 109/2, 110, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120/1, 120/2; Ынтымақ көш. – 1, 1/3, 2, 2/2, 3, 3а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16б,19/1, 19, 20, 20а, 20в, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 29а,31, 31а, 32, 34, 34а, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35а ,36,37,38/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,48а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54,55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қызыров Ғибрат Айтбайұлы; төрағаның орынбасары – Жакишева Зейнегүл Шайсұлтанқызы; хатшысы – Жаксылықова Салтанат Сарсенбайқызы; комиссия мүшелері: Балдаков Назар Серікпайұлы, Бейсенова Галина Прановна, Бусурманова Рысжан Конакбайқызы, Тресцова Валентина Степановна.

№ 405 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Еңбек а., Иманғали балуан көш., 12, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 5-34-29.
Шекарасы: Еңбек а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әубәкіров Темірболат Алпыспайұлы; төрағаның орынбасары – Тасболатова Сағдат Тұрсынқызы; хатшысы – Альплям Майра; комиссия мүшелері: Ильясов Мұстафа Серікұлы, Тұрсынбаев Әнуар Кеңесұлы.

№ 406 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новомарковка а, Я.Киселев көш., 20, орта мектебінің ғимараты, тел: 8(71633) 33-5-25..
Шекарасы: Новомарковка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Баетова Марина Сапарбековна; төрайымның орынбасары – Алтыбаева Жанна Аманжолқызы; хатшысы – Жакишев Дулат Сүйіндікұлы; комиссия мүшелері: Апергенова Луиза Назифовна, Ковалевич Лариса Темірқазықызы, Оңғарова Ғайша Молдағалиқызы, Тлеулесова Динара Қайырбекқызы.

№ 407 сайлау учаскесі.
Орналасқан орны: Ақмырза а., Бейбітшілік көш., 11, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 32-3-57.
Шекаралары: Ақмырза а., Жолбасшы а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Палагута Антонина Михайловна; төрайымның орынбасары – Оңғарова Алмагүл Байкенқызы; хатшысы – Сабитова Жанна Борисовна; комиссия мүшелері: Герасим Екатерина Григорьевна, Кладько Валентина Андреевна.

№ 408 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сілеті а, Ы. Алтынсарин атындағы Көш., 9, орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71633) 36-6-81.
Шекарасы: Сілеті а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әділов Ильяс Сайлаубайұлы; төрағаның орынбасары – Қожатаев Сағат Амангелдіұлы; хатшысы – Абдримов Бауыржан Маратұлы; комиссия мүшелері: Мұхтарова Бибинұр Рамазанқызы, Пчелинцева Марина Владимировна.

№ 409 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Торғай а, Мәдениет көш., 25, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71633) 35-4-06.
Шекаралары: Торғай а., Қарағайлы а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Будешова Әсия Ахтаевна; төрайымның орынбасары – Жүсіпова Гүлжан Жұмабекқызы; хатшысы – Қалхаман Ардақ Смағұлқызы; комиссия мүшелері: Бегалинова Раушан Құрметқызы, Момынова Бақытжан Анкабаевна.

№ 410 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балықты а., Орталық көш., 12, «Бұйратау» ұлттық паркінің ғимараты, тел: 8(71633) 5-32-31.
Шекарасы: Балықты а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Есімов Қайыргелді Амантайұлы; төрағаның орынбасары – Лукашук Люся Николаевна; хатшысы – Даниленко Надежда Ивановна; комиссия мүшелері: Айтмағамбетов Айбол Шихович, Кундиловская Светлана Алексеевна.

№ 411 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңажол а., Тәуелсіздік көш., 4, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8(71633) 5-37-96.
Шекарасы: Жаңажол а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сыздықов Берік Өндірісұлы; төрағаның орынбасары – Баязова Жанар Жанабайқызы; хатшысы – Шәкіржанов Сағидолла Зьядденович; комиссия мүшелері: Өтепов Жылқайдар Боранбайұлы, Жүкенова Айгүл Әшкенқызы.

№ 412 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Өлеңті а, М.Маметова көш., 2а, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71633) 36-1-52.
Шекаралары: Өлеңті а., Қоржынкөл ст.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Залгаринова Алмагүл Иманғалиқызы; төрайымның орынбасары – Көшкінбаева Райхан Төкенқызы; хатшысы – Үзденова Татьяна Анатольевна; комиссия мүшелері: Айтқұлова Алтынай Серікқызы, Мақашева Жібек Қалиқызы.

№ 413 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Өлеңті ст., Қ.Сәтпаев атынд. Көш.,17, вокзал ғимараты, тел: 8 (71633) 36-2-52 .
Шекарасы: Өлеңті ст.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұстафина Айнагүл Әмірханқызы; төрайымның орынбасары – Микитюк Ольга Александровна; хатшысы – Әубәкірова Күнсұлу Қайыржанқызы; комиссия мүшелері: Алиманова Айнагүл Рахымжанқызы, Нағиманова Айгүл Дүйсембайқызы.

№ 414 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ажы а, З.Шашкин атын. көш., 4, ауылдық клубының ғимараты, тел: 8 (71659) 35-1-20.
Шекаралары: Ажы а., Қойтас а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Абдрахманов Данияр Тлеубайұлы; төрағаның орынбасары – Қосмұканова Нұржайнат Мұратқызы; хатшысы – Құсайынова Алмагүлсім Мұрсаловна; комиссия мүшелері: Байдильдинов Бейсембай Туханович, Бегимова Айсұлу Ағзамқызы.

№ 415 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ерейментау қ., М.Жадайұлы атынд. көш., 21, негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-50-09. .
Шекаралары: Ерейментау қ., Горнолесная көш. – 4, 11, 14, 32, 35; Каменный карьер көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; қосалқы станция үйі; Бекболат ақын көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; М. Жадайұлы атынд. көш. – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Саттар Анар Теміртайқызы; төрайымның орынбасары – Шайзина Раиса Дюсембаевна; хатшысы – Мұкашева Торғын Боранбайқызы; комиссия мүшелері: Ахметова Асемгүл Ризатқызы, Закарина Аягүл Маруановна.

№ 416 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ерейментау қ., А. Құнанбаев көш., 17, орта мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-16-45.
Шекаралары: Ерейментау қ., С.Сейфуллин көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 29, 33, 40; А.Иманов көш. – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23а; Қарасу көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Автомобилистов көш. – 2, 3, 4, 6, 12, 12а, 14, 16; Желтоқсан көш. — 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 76А, 78; Жантай батыр көш. — 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Ш.Уәлиханов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Бөгенбай көш. – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; А.Құнанбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86; Абылайхан көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; К.Қасымов көш. – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Школьный тұйық көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13; Зеленый хутор көш. – 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 149а, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Заречная көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 107, 111; Приречная көш. — 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26; Степная көш. — 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Б.Бектеміров көш. – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; В.Чкалов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29; Саққұлақ-би көш. – 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Дүйсенов Төлеген Балташұлы; төрағаның орынбасары – Сырымбетова Ләззат Қасенқызы; хатшысы – Жапабаева Гүлден Акимханқызы; комиссия мүшелері: Ербатырова Сандуғаш Жанабекқызы, Кукса Светлана Михайловна, Мироненко Надежда Борисовна, Молдабаева Шолпан Евенслановна.

№ 417 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ерейментау қ., Жеңіс көш., 6,орта мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-14-50.
Шекаралары: Ерейментау қ., К.Қасымов көш. – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 93, 93а, 95, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153; Абылайхан көш. -120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 132б, 134, 134а, 134б, 136, 136а, 136б, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246; Үмбетей жырау атынд. көш. -2, 2А; Жеңіс көш. – 1, 2, 3, 4; Т.Мұсабаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5; Атан Батыр көш. – 1, 2, 3, 5; Мир көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Железнодорожная көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Свободы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ю.Гагарин көш. – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6; А.Құнанбаев көш. – 125, 127, 129, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Абылайхан көш. – 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 237; Т.Мұсабаев көш. – 6 ,7; Атан Батыр көшесі — 6, 9; Мир көшесі – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Железнодорожная көш. – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Свободы көш. – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Ю.Гагарин көш. – 7, 8, 9, 10, 11, 12,13; Ә.Барлыбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Я.Киселев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Западная көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.; Ш.Уәлиханов көш. — 45, 47, 49, 56, 60; Бөгенбай көш. – 97, 99, 101.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жапабаев Ермұхан Темірғалиұлы; төрағаның орынбасары – Мамбеталина Толқын Теміржанқызы; хатшысы – Өмірзақова Қарлығаш Жаңбырбайқызы; комиссия мүшелері: Асатиани Оксана Егоровна, Крушева Татьяна Бейсембековна, Кызыкенова Анар Кенжебекқызы, Молдабаева Гүлнәр Жакияновна, Смағұлова Динара Асылкановна, Шушакова Ляззат Қызарбекқызы.

№ 418 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ерейментау қ., М.Әуезов көш., 8, орта мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-14-73.
Шекаралары: Ерейментау қ., Автомобилистов көш. – 23, 47, 87; Желтоқсан көш. — 19, 21, 23, 25, 27, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Жантай батыр көш. — 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 79, 79/3, 81; Ш.Уәлиханов көш. — 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 41а, 42, 43, 43б, 43в, 44, 46, 50, 50а, 52, 52а, 54; Бөгенбай көш. – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91; А. Кұнанбаев көш. – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 109, 109а, 109б, 111, 117, 120, 122, 124, 130; Абылайхан көш. – 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118; К.Қасымов көш. – 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87а, 87б, 87в, 89; Саққұлақ-би көш. – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24; А.Әлжанов көш. – 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; М. Әуезов көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9а, 11, 12, 13, 14; Әл-Фараби көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; Үмбетей жырау атындағы көш. – 5, 7, 9, 11, 13.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәрсенбаева Гульбарам Баярстановна; төрайымның орынбасары – Махатова Рауза Кинисовна; хатшысы – Оразалимов Сапарғали Әбуұлы; комиссия мүшелері: Дюсембаева Бағдат Мажитқызы, Костанова Диана Беріктасқызы, Қарсыбаева Айман Нұрғалиқызы, Сүйеуғазиева Лунара Амангелдіқызы.

№ 419 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ерейментау қ., Ш.Уәлиханов көш, 51, орта мектебінің ғимараты, тел: 8(716-33) 2-29-94.
Шекаралары: Ерейментау қ., А.Құнанбаев көш. – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183а, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201; Бөгенбай көш. — 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167,169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; Ш.Уәлиханов көш. — 53, 55, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Жантай батыр көш. — 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 111; Желтоқсан көш. — 124, 126, 142; Октябрьский тұйық көш. — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Первомайский тұйық көш. — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Т.Мұсабаев көш. — 8, 10, 13, 17; Атан батыр көш. — 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 18а, 20, 22; Мир көш. — 17, 17а, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 46; Железнодорожная көш. — 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Свободы көш. – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Ю.Гагарин көш. – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Ә.Барлыбаев көш. – 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 33; Строительная көш. – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Заводская көш. – 6, 8, 10, 10а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жахин Ерғали Таханович; төрағаның орынбасары – Икласова Сарқыт Теміржанқызы; хатшысы – Иващенко Анастасия Владимировна; комиссия мүшелері: Қабдыкешова Алма Қыздарбековна, Омарова Гаухар Амангельдіқызы, Резанова Юлия Васильевна, Рүстемова Жанна Мұратқызы.

№ 420 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ерейментау қ., Қазахская көш., 8/1, орта мектебінің ғимараты,тел: 8(716-33) 2-25-57.
Шекаралары: Ерейментау қ., Линейная көш. — 4, 6, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Интернациональная көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; Ж.Ибраев көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Ғ.Мұқатов көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Казахская көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73; Северная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14; Ж.Жабаев көш. — 1, 2, 3, 6, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Деповская көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Құланбаева Балдырған Каменовна; төрайымның орынбасары – Смағұлова Қайша Негметоловна; хатшысы – Сайдалина Ғалия Серікқызы; комиссия мүшелері: Бейсова Қымбат Ерғалиқызы, Оразбаева Рысты Манашқызы.

Есіл ауданы

№ 421 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Есіл қ., Оңтүстік к., 1 б, № 1 орта мектеп, тел: 8 (71647) 21-5-10.
Шекаралары: Алматы көшесі – 1, 3, 4, 5, 7в, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 а, 31, 32, 32 а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 73, 74, 74 а, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 79, 80а, 81, 82, 83, 84, 84а, 86, 92; Қайым Мұхамедханов көшесі – 1а, 1г, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 55, 57; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 18а, 19, 20, 23, 24, 24а, 25, 25а, 25б, 26, 28, 30, 31, 32, 35а, 35б, 35в, 35г, 35д, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40а, 42, 42а, 42б, 42в, 42д, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 62, 64, 70, 72; Баубек Бұлқышев көшесі – 1, 1а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 20, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 68, 69, 70, 72, 74, 74а, 75, 75а, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 92а, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 105, 106, 108, 116, 122, 128, 128а, 130; Тың игерушілер көшесі – 1а, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22, 22а, 22б, 23а, 23б, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36д, 37, 38, 40, 42, 42б, 43, 44, 44б, 45, 46, 46а, 46б, 47, 49, 50, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 87, 87а, 89; Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35а; Оңтүстік көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26б, 26в, 26г, 26д, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;Өндіріс даңғылы — 5, 6, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30;Ақжол көшесі – 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Хамит Ерғалиев көшесі — 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47;Жібек жолы көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 30, 31;Есіл көшесі — 1, 2а, 5, 5а, 6, 7, 9, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34; Бейбітшілік шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15а;Кәукен Кенжетаев көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40; Еңбекшілер көшесі – 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Чапаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9ж, 9к, 10, 12, 14, 20, 21, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Пунегов Олег Викторович; төрағаның орынбасары – Адырбакова Анар Мұқашқызы; хатшысы – Фоминова Людмила Викторовна; комиссия мүшелері: Барашкова Светлана Николаевна, Фатеева Алла Орманбековна, Алпыспаева Алмагүл Таңатқызы, Авакян Светлана Михайловна.

№ 422 Сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Есіл қ., М. Әуезов к. 65, Жасөспірімдердің шығармашылық үйі, тел: 8 (71647) 21-1-77.
Шекаралары: Абай көшесі – 4а, 12, 14, 25, 25б, 26, 26а, 27, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 39, 43, 44, 46, 46б, 46б/1, 49, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 59, 61, 64, 64а, 76, 78, 79, 80, 80а, 80б, 81, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 106, 108, 121;Мұхтар Әуезов көшесі – 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 19, 20, 21а, 21г, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43а, 45, 46, 48, 49, 53, 57, 58, 60, 61, 62, 66;Ватутина көшесі – 2, 3, 6, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;Достық көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 21, 23, 25, 29, 31;Тәуелсіздік көшесі – 3, 5, 5а, 7, 7а, 11, 13, 17, 20, 23, 23а, 24, 25а, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 78, 82, 84, 86;Дінмұхаммед Қонаев көшесі -8, 21, 24, 26, 29;Рысбек Мырзашев көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 39, 39а, 39б, 40, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66;Жеңіс көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 59, 61, 63, 65;Сайлау Серіков көшесі – 1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кекенова Анар Сембаевна; төрайымның орынбасары – Сизова Людмила Владимировна; хатшысы – Андрияшина Наталья Сергеевна; комиссия мүшелері: Грудницкая Надежда Викторовна, Жандәулет Назгүл Нұрлыбекқызы, Қосымбаев Сандыбай Орынбасарұлы, Жұмасұлтанов Ақжан Жанабайұлы.

№ 423 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Есіл қ., Гагарин к. 1, аудандық Мәдениет үйі,тел: 8 (71647) 21-2-68.
Шекаралары: Жамбыл Жабаев көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 24б, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 38, 39, 41, 42, 44;Дистанционная көшесі –1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40;Әлихан Бөкейханов көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 38, 39, 40, 43, 44, 48, 51, 55; Бейбітшілік көшесі — 6, 17, 19, 21, 23, 31, 32;Мичурина көшесі – 4, 5, 18, 20, 22, 23, 29, 30, 30а, 31, 32, 34;Московская көшесі — 3, 6а, 7, 9, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 56, 58;Рысбек Мырзашев көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 40, 41/1, 42, 43/1, 44, 48;Тупиковая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Абдығапарова Ақтоты Жұманқызы; төрайымның орынбасары – Киреева Регина Владимировна; хатшысы – Исмагилова Әлия Тахировна; комиссия мүшелері: Әуезова Әлия Қабденовна, Кункаева Динара Тулеувовна, Жүзбаев Бақытжан Серікбайұлы, Альжанова Камэла Сериковна.

№ 424 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Есіл қ., Қонаев к.,7, С. Серіков атындағы орта мектеп, тел: 8 (71647) 21-9-47.
Шекаралары: Гагарин көшесі – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71;Жамбыл Жабаев көшесі – 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87а, 89, 90, 94, 94а, 94б, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 110, 116;Рысбек Мырзашев көшесі – 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78а, 80;Николай Самохвалов шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;СПТУ-6 көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;Пивзавод көшесі — 1, 2, 3;Подстанция көшесі — 1, 2;Фрунзе көшесі – 2, 3, 4, 6, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;429 шақырымдағы үйлер — 1, 2;Батыс шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Скорова Зоя Михайловна; төрайымның орынбасары – Кұдайбергенов Серік Вахитович; хатшысы – Прудник Анастасия Александровна; комиссия мүшелері: Кинибаева Валентина Александровна, Лушина Людмила Михайловна, Смағұлова Шынар Тілекқызы, Горбач Ольга Александровна.

№ 425 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Есіл қ., Мұңайтпасов к.,10, № 2 орта мектеп, тел: 8 (71647) 21-4-94.
Шекаралары: АТК көшесі – 1, 2а, 9, 10, 14;Ғарышкерлер көшесі – 1а, 2а, 3а, 5, 5/2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 34, 48, 50, 52;Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі– 2, 5, 6, 7, 8, 9,10;Нұркен Әбдіров көшесі – 1, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26;Ростовская көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 8, 9, 10;Құрылысшылар көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;Энергетиков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 13, 15;Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 3, 3а, 5, 8, 9, 10, 12.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қайырбекова Зағира Серікқызы; төрайымның орынбасары – Назарова Сайранкүл Битанбаевна; хатшысы – Албогачиева Лейла Абуовна; комиссия мүшелері: Жүнісова Айнаш Құсайынқызы, Сидлецкая Анжелика Владимировна, Хамзина Динара Ғазизқызы, Забелина Галина Петровна.

№ 426 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Есіл қ., Элеваторная к.,1, «Есиль-Дэн» ЖШС әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71647) 21-4-68.
Шекаралары: Зеленая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18; ДЭСУ — 446 — үйлері — 1, 2, 3, 4;Нефтебаза көшесі — 5, 6, 7, 8, 10; Бірлік көшесі – 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16, 17, 20, 20а, 22, 22а; Ұлы дала көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 26;СПТУ-4 көшесі — 1, 2, 3, 4, 5; Элеваторный көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Пристайчук Инна Ивановна; төрайымның орынбасары – Хабылхан Жәнібек; хатшысы – Ткачук Дмитрий Витальевич; комиссия мүшелері: Рыбка Олег Анатольевич, Храмушин Евгений Владимирович.

№ 427 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Есіл қ., Әуезов к.,24, № 3 орта мектеп, тел: 8 (71647) 50-5-00.
Шекаралары: 432 шақырымдағы үйлер – 1, 2, 3, 4, 5;Щорс көшесі – 1, 7, 14;
Александр Пушкин көшесі – 2, 4, 5, 5а, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 18, 20, 24, 26; Солтүстік шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 18; Мұхтар Әуезов көшесі – 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15а, 16, 18, 19, 20; Макаренко көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 17.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Басова Любовь Николаевна; төрайымның орынбасары – Тоқтархан Жандос; хатшысы – Аманбай Айымгүл Нұрланқызы; комиссия мүшелері: Терентьева Виктория Николаевна, Сыздығалин Нұркен Нұргалиұлы.

№ 428 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақсай а., Ленин к.,8, Ақсай орта мектебі, тел: 8 (71647) 29-1-60.
Шекаралары: Экспериментальная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;Птицефабрика көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;Целинная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Животноводческая көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;Мира көшесі – 1, 2, 3, 4;Поль Робсон көшесі – 1, 2, 3, 4, 5;Ленин көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24;1 Май көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Школьная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Стадионная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;Новая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1; Новая 2 көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Лесная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;5 шақырым көшесі – 1, 2, 3, 4.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кажетова Майра Айтқазовна, төрайымның орынбасары – Әбдікәрімова Райхан Оразбекқызы; хатшысы – Бәкіжанова Бахытгүл Ескергенқызы; комиссия мүшелері: Сұлтанов Бейбіт Қизақұлы, Пляшечник Елена Ивановна.

№ 429 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алматинское а., Школьная к.,1, Алматинский орта мектебі, тел: 8 (71647) 28-6-74.
Шекаралары: Заозерная көшесі – 1, 2;Зеленая көшесі– 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;Клубная көшесі– 1, 2, 3, 6, 7, 8, 12;Молодежная көшесі – 2, 3;Нефтебазовская көшесі – 6; Почтовая көшесі – 4, 8, 30, 35, 89;Приозерная көшесі – 1, 5, 6, 7, 11; Речная көшесі – 5, 6, 8;Целинная көшесі – 62, 64, 66; Чкалов көшесі – 38, 97, 99, 101; Школьная көшесі –11, 12, 102; Элеваторная көшесі – 3, 4, 5, 5/2, 7, 7/1, 11, 14, 41, 96.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Көшербаева Салтанат Куанышқызы, төрайымның орынбасары – Антипов Юрий Николаевич; хатшысы – Кадыренкова Наталья Григорьевна; комиссия мүшелері: Муханова Виктория Леонидовна, Ковтун Марина Николаевна.

№ 430 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Біртал а. Центральная к., 3, Біртал бастауыш мектебі тел: 8 (71647) 53-0-73.
Шекаралары: Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 26;Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Механизаторская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 19; Набережная көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 8; Почтовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1; Пушкин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5; Садовая көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Спортивная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6; Центральная көшесі – 1, 5, 8
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қайыржанова Ильмира Мұсаханқызы, төрайымның орынбасары – Ярчук Юрий Борисович; хатшысы – Бабаджанян Константин Генрихович; комиссия мүшелері: Хван Венера Марсельевна, Зимина Снежана Викторовна.

№ 431 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бұзылық а. Целинная к., 8, Бұзылық орта мектебі, тел: 8 (71647) 26-2-91.
Шекаралары: Больничный қиылысы– 1, 2;Каракольская көшесі – 16, 20, 22, 24; Мәншүк Мәметова көшесі– 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Мичурин көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 15;Молодёжная көшесі – 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16; Почтовая қиылысы – 1, 2, 3, 5, 6;Рассветная көшесі — 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83; Степная көшесі – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 43, 47, 49, 55; Целинная көшесі – 3, 4, 5, 6, 8.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Саламатова Нұржамал Қайдарбекқызы, төрайымның орынбасары – Искакова Дариға Ахмедиевна; хатшысы – Бекжанова Светлана; комиссия мүшелері: Пажитнев Сергей Анатольевич, Ибраева Надежда Николаевна.

№ 432 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Двуречное а., Производственная к.,22, ауылдық мәдениет үйі, тел: 8 (71647) 27-3-48
Шекаралары: Гагарин көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Иманов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Советская көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; Животноводческая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 35; Юбилейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Производственная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 13, 15, 17, 18/1; Ленин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 16; Школьная көшесі – 2, 3, 4, 6, 8; Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;Почтовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27;Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43; Ишимская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Садовая көшесі — 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Зайчукова көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Степная көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Луговая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;Красивая көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 26; Молодежная көшесі – 1, 2, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ефимова Татьяна Анатольевна, төрайымның орынбасары – Игумнова Розалия Фатиховна; хатшысы – Сейдина Жанагүл Закирқызы; комиссия мүшелері: Ибраева Сәуле Жұмабековна, Қасқырбаева Гүлнәр Әуезқызы.
.
№ 433 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ейское а., Школьная к.,14, Ейский бастауыш мектебі, тел: 8 (71647) 29-4-09.
Шекаралары: Животноводов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5; Зеленая көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24; Зерновая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Механизаторов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Пролетарская көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;Строительная көшесі – 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 22, 24, 32; Целинная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9; Школьная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 14а, 16, 17, 18.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Усс Евгения Францевна, төрайымның орынбасары – Бородавко Вероника Викторовна; хатшысы – Шакирьянова Галина Ануарбековна; комиссия мүшелері: Гордий Наталья Вячеславовна, Телитченко Наталья Александровна.

№ 434 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаныспай а., Ленин к.,18, Жаныспай негізгі мектебі, тел: 8 (71647) 29-6-50.
Шекаралары: Октябрьдің 70 жылдығы көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;Коммунистическая көшесі — 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14; Комсомольская көшесі — 1, 3, 5, 10, 11, 14, 15;Ленин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 23, 25, 27;Мира көшесі — 2, 4, 20;Московская көшесі -2, 4, 5, 8, 10, 11;Новая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Набережная көшесі — 4, 9, 12; Почтовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Строительная көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Тельман көшесі — 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Целинная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;Юбилейная көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Савченко Иван Сергеевич; төрағаның орынбасары – Пономарева Елена Васильевна; хатшысы – Ерболат Армангүл; комиссия мүшелері: Черенкова Надежда Владимировна, Кәкім Ақгүл.

№ 435 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Заречное а., Бейбітшілік к., 10 , ауылдық Мәдениет үйі, тел: 8 (71647) 52-3-66.
Шекаралары: Нұрлы жол көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;Қаныш Сәтбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;Тұрар Рысқұлов көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Жеңіс көшесі –1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;Абылайхан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;Бірлік көшесі – 5, 9, 11;ӘлияМолдағұлова көшесі – 2, 3, 4, 5;Достық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Жібек жолы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;Тәуелсіздік көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47;Бейбітшілік көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 17а;Ыбырай Алынсарин көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Дальный ауылы: Сарыарқа көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; Есіл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Чуфарова Анна Алексеевна; төрайымның орынбасары – Финк Наталья Сергеевна; хатшысы – Қасенова Ләззат Берлинбаевна; комиссия мүшелері: Лыло Виктория Валерьевна, Унгефуг Татьяна Николаевна.

№ 436 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Знаменка а., Тәуелсіздік к., 2, ауылдық клуб, тел: 8 (71647) 52-7-10.
Шекаралары: Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 17;Островский көшесі — 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14; Октябрьская көшесі — 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 15;Московская көшесі — 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14; Леонов көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35;Набережная көшесі — 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Центральная көшесі — 1, 1а, 2, 3, 5, 6а, 7, 7а, 9а, 11а, 13а, 18а, 20а; Комсомольская көшесі – 3, 4, 5, 7;Горький көшесі — 1, 2, 4, 12, 15, 40;Калинин көшесі — 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15;Первомайская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20;Нестеренко көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;Степная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Алькебаева Айнагүл Агламовна; төрайымның орынбасары – Гарифуллина Аниса Ягафаровна; хатшысы – Жұмагұлова Әсемгүл Кәрімжанқызы; комиссия мүшелері: Адильбаева Батжамал Қасымқызы, Иваниченко Елена Борисовна.

№ 437 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Игілік а., Школьная к., 9, Игілік негізгі мектебі, тел: 8 (71647) 52-2-37.
Шекаралары: Абай Құнанбаев көшесі — 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 29; Мира көшесі — 1, 1б, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 11а, 12, 13, 19, 21, 23, 27; Набережная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7;Тезекбаев көшесі — 2, 3; Целинная көшесі – 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22; Школьная көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Хайдаров Айдос Таңатқанұлы; төрағаның орынбасары – Темірбекова Айсұлу Тұрарқызы; хатшысы – Шауленов Шамерхан Авесханович; комиссия мүшелері: Бигужанова Радмила Сергеевна, Құтыбаева Лидия Викторовна.

№ 438 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Интернациональное а., Маяковский к., 9, Интернациональный орта мектебі, тел: 8 (71647) 28-3-73.
Шекаралары: Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;Набережная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 15;Маяковский көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29;Ленин көшесі – 5, 7, 9, 10, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38;Школьная көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11;Юбилейный көшесі – 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16;Целинная көшесі – 2, 4, 6, 8;Октябрьдің 50 жылдығы көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Головко Елена Николаевна; төрайымның орынбасары – Шматко Владимир Сергеевич; хатшысы – Угарова Флида Гатиновна; комиссия мүшелері: Гамоля Ирина Васильевна, Власенкова Татьяна Анатольевна.

№ 439 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Калачи а., Школьная к., 25, Калачи бастауыш мектебі, тел: 8 (71647) 25-5-44.
Шекаралары: Калачи ауылы:Больничная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;Больничный қиылысы -1, 2, 3, 4, 5, 7;Гагарин көшесі — 1, 3, 4, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;Ключевая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13;Ленин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 42, 44, 46;Мира көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;Парковая көшесі — 1, 2, 3 ,4, 5;Приишимская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Степная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;Строительная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 31;Школьная көшесі — 1, 3, 5, 6, 7;
Красногорский кенті:Ленин көшесі — 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 16, 18;Мира көшесі — 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13;Октябрьская көшесі — 4, 8, 10, 12, 14;Юбилейная көшесі — 3, 9, 11, 15;Набережная көшесі — 2, 4;Целинная көшесі — 1, 4, 9.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Епишина Татьяна Васильевна; төрайымның орынбасары – Сахарова Ютта Владимировна; хатшысы – Лаптева Ирина Александровна; комиссия мүшелері: Ананенков Александр Анатольевич, Гненная Наталья Захаровна.

№ 440 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қаракөл а., Набережная к., 9, Қаракөл орта мектебі, тел: 8 (71647) 26-6-56.
Шекарасы: Октябрьская көшесі — 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22;Набережная көшесі – 7, 7а, 8, 10;Речная көшесі – 2, 4, 8, 10;Степная көшесі – 1, 3, 4, 15, 19, 21, 23;Целинная көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 27, 29;Мира көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 20, 22; Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 6;Школьная көшесі – 1, 1а, 3а, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 16; Советская көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 16, 18, 22, 24.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бұқатай Аманжол; төрағаның орынбасары – Байғалым Арайгүл; хатшысы – Фоминых Ирина Егоровна; комиссия мүшелері: Халилова Зинаида Николаевна, Новак Валентина Николаевна.

№ 441 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ковыльное а., Маяковский к., 2, «Алтын — Дэн» АҚ ауылдық клубы, тел: 8 (71647) 52-4-14.
Шекаралары: Абай Құнанбаев көшесі — 1, 2 ,3;Комсомольская көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;Локомотивная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 23, 25, 26;Маяковский көшесі — 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49;Мира көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Привокзальная көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Станционная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;Степная көшесі – 1, 2, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Конюшевская Татьяна Эдуардовна; төрайымның орынбасары – Зеленко Гульнара Захаровна; хатшысы – Бочкарева Наталья Сергеевна; комиссия мүшелері: Исабаева Кенжегүл Бақытжанқызы, Щербина Галина Витальевна.

№ 442 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Красивое а., ул. Тәуелсіздік к., 31, Красивый орта мектебі, тел: 8 (71647) 27-7-47.
Шекаралары:Тәуелсіздік көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 34, 40, 41, 44, 44а, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 82, 86;Достық көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ,49, 55, 56, 63, 70;Жібек жолы көшесі — 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 15а, 18, 19, 20, 29, 30, 33, 36, 38, 39, 40;Набережная көшесі — 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 22, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 48, 50, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 99, 99а, 101;Новая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 67, 72, 75, 77, 79, 87.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Биндевальд Дмитрий Андреевич; төрағаның орынбасары – Саламаха Нина Федоровна; хатшысы – Байбасунова Айман Мирлановна; комиссия мүшелері: Хвостова Вера Саламоновна, Шалдыбаева Айтолқын Ерғаровна.

№ 443 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Красивая станциясы, Вокзальная к., 1, табельдік жол бөлімінің ғимараты, тел: 8 (71647) 52-7-18.
Шекаралары: Вокзальная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 24;Линейная көшесі — 4, 7;Победа көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 36; Мағжан Жұмабаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 34; Станционная көшесі – 1, 2, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бальцер Людмила Сергеевна; төрайымның орынбасары – Кокумбаева Удат Әйтенқызы; хатшысы – Жақыпова Айна Мұратқызы; комиссия мүшелері: Быченко Любовь Ивановна, Ужекенов Ерлан Базарбекұлы.

№ 444 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Курское а., Целинная к., 17, Курский орта мектебі, тел: 8 (71647) 24-3-36.
Шекаралары: Набережная көшесі — 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18; Целинная көшесі -2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Дружба Народов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Центральная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39; Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Горький көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Мир көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Ленин көшесі — 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 13, 18; Суворов көшесі — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Суфиянова Людмила Викторовна; төрайымның орынбасары – Есинбаев Серікжан Есинбайұлы; хатшысы – Бледных Алёна Михайловна; комиссия мүшелері: Ахматгалиева Файруза Ваизовна, Якупова Разиля Ахмадишовна.

№ 445 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құмай а.,Трудовая к., 14, Құмай негізгі мектебі, тел: 8 (71647) 52-6-66.
Шекаралары: Молодежная көшесі -2; Станционная көшесі — 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Трудовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 35.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бірлесхан Аманкелді; төрағаның орынбасары – Истлеу Күләй Абдіғапарқызы; хатшысы – Аюбекова Айман Қонысқызы; комиссия мүшелері: Жақыпова Айгүл Негметжановна, Махсат Нұрбол.

№ 446 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ленинское а., Октябрьская к., 14, Красивый орта мектебінің шағын орталығы, тел: 8 (71647) 52-2-35.
Шекаралары: Кавказская көшесі — 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 24; Октябрьский көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 28; Первомайская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 22а, 26.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Волоха Антон Николаевич; төрағаның орынбасары – Лехнер Надежда Ивановна; хатшысы – Сальмурзаева Лариса Вячеславовна; комиссия мүшелері: Биндевальд Галина Васильевна, Диденко Галина Васильевна.

№ 447 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Московское а., Центральная к., 1, «Московское» ЖШС-ның әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71647) 28-4-02.
Шекаралары: Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Комсомольская көшесі -2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Садовая көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22; Набережная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6; Почтовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Школьная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23; Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21; Степная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Молодежная көшесі – 1, 2, 4, 5, 7.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Адарченко Надежда Владимировна; төрайымның орынбасары – Успанов Серік Молдабайұлы; хатшысы – Сапарова Людмила Николаевна; комиссия мүшелері: Қонарбай Бағжан, Травкин Виктор Михайлович.

№ 448 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Орловка а., Мир к., 10, ауылдық клуб, тел: 8 (71647) 27-7-41.
Шекаралары: Целинная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26; Коммунистическая көшесі — 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Озерная көшесі — 3, 5, 7; Приозерная көшесі — 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Мичурин көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13; Молодежная көшесі — 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13; Мира көшесі — 2, 4;Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7; Абай Құнанбаев көшесі — 2, 3, 4, 5, 8;Школьная көшесі — 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Октябрьская көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пролетарская көшесі — 1, 3, 5, 7.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Фаррахова Эльза Рифовна; төрайымның орынбасары – Кочнев Сергей Винаминович; хатшысы – Джапашева Ақбота Маратқызы; комиссия мүшелері: Парусимова Татьяна Ивановна, Николаева Валентина Сергеевна.

№ 449 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Приишимка а., Элеваторная к., 5, «Приишимье» ЖШС-ның әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71647) 27-0-49.
Шекаралары:Зелёная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;Элеваторная көшесі – 2, 4, 6, 8, 10; Степная көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; Мира көшесі – 1, 2, 3; Станционная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Шоссейная көшесі – 1, 4, 7; Водокачка көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Школьная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Баймбетова Күләш Тургаевна; төрайымның орынбасары – Саламатина Вера Владимировна; хатшысы – Байназарова Әйгерім Мәдениетқызы; комиссия мүшелері: Ахметова Зейнеп Әлиқызы, Петрова Елена Николаевна.

№ 450 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Раздольное а., Октябрьская к., 10, Раздольный негізгі мектебі, тел: 8 (71647) 24-2-34.
Шекаралары: Гагарин көшесі – 1, 3, 5;Ковыльная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; Комсомольская көшесі – 1, 5, 6, 8, 14, 16, 18, 20, 22; Механизаторская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15; Октябрьская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14; Степная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25; Целинная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11; Юбилейная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Южная көшесі – 1, 3, 5, 9, 11.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Федянина Любовь Анатольевна; төрайымның орынбасары – Виговская Елена Анатольевна; хатшысы – Олексюк Ирина Николаевна; комиссия мүшелері: Алимова Пернегыз Нұршимыровна, Госарчук Елена Ярославовна.

№ 451 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Речное а., Школьная к., 30, Речной бастауыш мектебі, тел: 8 (71647) 27-2-43.
Шекаралары:Полевая көшесі – 1, 2, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 10/2;Весенняя көшесі – 2, 3, 4, 6, 7; Целинная көшесі – 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7;Пушкин көшесі– 2, 3; Украинская көшесі – 1, 2, 3, 5; Школьная көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14; Ленин көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18; Степная көшесі – 1, 2, 3, 4; Новая көшесі – 1, 4.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Колганова Светлана Анатольевна; төрайымның орынбасары – Тымкив Светлана Ивановна; хатшысы – Қасен Гүлмайра; комиссия мүшелері: Тоқсейітова Айман, Тоқтыбаева Рымтай Апсатқызы.

№ 452 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Свободное а., Обушко к., 1, ауылдық клуб, тел: 8 (71647) 52-2-36.
Шекаралары: Белобоков көшесі –2, 3, 4;Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; Днепропетровская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Киевская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Комсомольская көшесі – 1, 6, 7, 8, 9, 14; Ленинградская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10; Механизаторов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Московская көшесі – 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15;Обушко көшесі – 2а, 4, 5, 6, 7, 8; Садовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Спортивная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Строительная көшесі – 1, 2, 3, 4; Титова көшесі – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шайхистанова Шолпан Ермаханбетқызы; төрайымның орынбасары – Пийтер Наталья Анатольевна; хатшысы – Мұсатай Тұрсынкүл Әнуарбекқызы; комиссия мүшелері: Бега Светлана Владимировна, Никонова Татьяна Павловна.

№ 453 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сұрған а., Элеваторная к., 16, Сұрған орта мектебі, тел: 8 (71647) 52-8-66.
Шекаралары: Автомобилистов көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 11, 16, 20, 22, 26, 28; Вокзальная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 18, 20, 22, 26, 32, 34; Зеленая көшесі – 2а, 4, 6, 6а, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Карьерная көшесі – 15, 16, 17;Новая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Октябрьская көшесі – 6, 10, 11, 15, 17, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 45; Советская көшесі – 1, 7, 9;Чапаев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Школьная көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 26; Ыбырай Алтынсарин көшесі– 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 22.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жұмағұлова Сандуғаш Әубәкірқызы; төрайымның орынбасары – Кәрімова Малике Нұражанқызы; хатшысы – Жұмабекова Әйгерім Дарханқызы; комиссия мүшелері: Мұканова Раушан Архаевна, Ибрагимова Роза Фаниловна.

№ 454 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Юбилейное а., Пионерская к., 5б, «Ново- Приречное» ЖШС-ның ауылдық клубы, тел: 8 (71647) 28-5-92.
Шекаралары: Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ленин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Механизаторская көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Набережная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Парковая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Пионерская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;Целинная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 4а, 4б; Школьная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Юбилейная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;Молодежная көшесі – 1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бобловская Екатерина Юрьевна; төрайымның орынбасары – Ишанжанова Жанна Қиясовна; хатшысы – Малая Наталья Юрьевна; комиссия мүшелері: Сиваков Николай Иванович, Широкова Людмила Александровна.

№ 455 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ярославка а., Молодежная к., 18, Ярославка негізгі мектебі, тел: 8 (71647) 52-7-13.
Шекаралары: Набережная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Молодежная көшесі — 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Степная көшесі — 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Центральная көшесі – 2, 3; Школьная көшесі – 1, 2, 4.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бакирова Алтынай Мұратқызы; төрайымның орынбасары – Көжебаев Аслан Сұлтанбайұлы; хатшысы – Мейрманова Аймагүл Серікқызы; комиссия мүшелері: Молдахметова Нұрсұлу Жұмабайқызы, Савина Татьяна Петровна.

Жақсы ауданы

№ 456 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Подгорное а., Школьная к., 15, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-82-20
Шекарасы: Подгорное а..
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Зайнитдинова Мадина Романовна, төрайымның орынбасары – Лойко Валентина Васильевна; хатшысы – Құдабаева Айман Ерекқызы, комиссия мүшелері: Казмирчук Вера Павловна, Хавар Людмила Александровна.

№ 457 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Чапай а., Горький к., 4, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-13-66
Шекарасы: Чапай а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Лопата Светлана Владимировна, төрайымның орынбасары – Хусаинова Бахыт Таженқызы; хатшысы – Ефименко Ольга Анатольевна; комиссия мүшелері: Күлсина Сақыпжамал Төлегенқызы, Слободанюк Ирина Николаевна.

№ 458 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Киров а., Киров к., 10, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел. 8 (71635) 9-33-71
Шекаралары: Киров а., Юрий Гагарин к. — 8; Киров к. — 1, 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 15, 16; Сәкен Сейфуллин к. — 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 31, 33; Маяковский к. — 1, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Тәуелсіздік к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Ақан сері к. — 2, 2а, 3, 4, 5, 6; Садовая к. — 2, 5, 7; Строительная к. — 5А, 6, 7, 10, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26; Целинная к. — 1, 2, 2А, 4А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Школьная к. — 4, 12, 14.
Шекарасы: Қызылсай а., Дружбы к. — 9; Казахская к. — 3; Комсомольская к. — 4, 10; Набережная к. — 2, 4, 6; Строительная к. — 1, 2, 4, 5, 7, 9, 11; Центральная к. — 14; Школьная к. — 3, 4.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Тимурашева Светлана Федоровна; төрайымның орынбасары – Магомедова Жанагүл Серікқызы; хатшысы – Жұманова Лариса Жолдыбаевна; комиссия мүшелері: Васько Елена Анатольевна, Ералина Мақпал Серкенқызы.

№ 459 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Баяғыз а., Целинная к., 2, пошталық байланыс бөлімінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-10-09.
Шекарасы: Баяғыз а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Васько Елена Ивановна; төрайымның орынбасары – Тайшыкова Баян Садыққызы; хатшысы – Әлібекова Алмагүл Мұстафьевна; комиссия мүшелері: Светлана Петровна Васько, Ишимбаева Людмила Придоновна.

№ 460 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Калинин а., Калинина к., 7, негізгі мектебінің ғимараты. тел.: 8 (71635) 9-35-16.
Шекарасы: Калинин а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Киндякова Наталья Сергеевна; төрайымның орынбасары – Дашкова Дина Михайловна; хатшысы – Молофеенко Юлия Анатольевна; комиссия мүшелері: Зейналов Раик Азаноглы, Русинчук Алла Ивановна.

№ 461 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Моховое а., Сейфуллин к., 1, негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-53-47.
Шекарасы: Моховое а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Бағаналинова Айман Қажығалиқызы; төрайымның орынбасары – Есеналинов Амантай Қалымтайұлы; хатшысы – Қарагенеева Бахытгүл Төлепбергенқызы; комиссия мүшелері: Қозбаков Қанат Есенгелдіұлы, Кукумбаева Мадина Әскербекқызы.

№ 462 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қалмақкөл а., Озерная к., 12, «Тугел-Аубакир и К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, тел.: 8 (71659) 4-02-30.
Шекарасы: Қалмақкөл а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрағасы – Елеусізов Жұмабай Ерғалиұлы; төрағаның орынбасары – Қарагенеева Динара Төлепбергенқызы; хатшысы – Жусувалина Нұрсұлу Науқанқызы; комиссия мүшелері: Үркімбаева Айгүл Қалымгерейқызы, Қазезова Зәуреш Ахметқызы.

№ 463 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новокиенка а., Победа к., 29, мәдени-демалыс орталығының ғимараты, тел.: 8 (71649) 3-10-79.
Шекарасы: Новокиенка а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Балацкая Людмила Борисовна; төрайымның орынбасары – Новикова Нина Николаевна; хатшысы – Симанчук Татьяна Анатольевна; комиссия мүшелері: Қабамбаева Зәуреш Қалиқызы, Куц Надежда Васильевна.

№ 464 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Киев а., Ленин к., 169, халықтың мәдени-демалыс орталығының ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-11-54.
Шекарасы: Киев а..
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Гуляева Ирина Сигизмундовна; төрайымның орынбасары – Бездольная Ольга Владимировна; хатшысы – Тимакова Виктория Александровна; комиссия мүшелері: Шаркая Татьяна Михайловна, Карпейчик Татьяна Алексеевна.

№ 465 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қайрақты а., Стадионная к., 1а, шағын орталығының ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-46-44.
Шекарасы: Қайрақты а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Карибаева Галина Ивановна; төрайымның орынбасары – Ибадуллин Талғат Аужанұлы; хатшысы – Голубева Татьяна Николаевна; комиссия мүшелері: Кузнецова Валентина Николаевна, Мелетенко Олег Васильевич.

№ 466 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тарас а., Зеленая к., 8, орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-17-06.
Шекарасы: Тарас а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Хасенова Майра Хасенқызы; төрайымның орынбасары – Кашпур Сергей Константинович; хатшысы – Масло Наталья Ахметовна; комиссия мүшелері: Нарбұтанов Ерболат Табылдыұлы, Фаингер Светлана Петровна.

№ 467 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Казахское а., Казахская к., 20, «Табельная» кеңсесінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-13-67.
Шекарасы: Казахское а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Самойлик Мария Григорьевна; төрайымның орынбасары – Барт Елена Вальеревна; хатшысы – Санукевич Оксана Александровна; комиссия мүшелері: Конопацкая Ирина Викторовна, Шамсутдинов Берік Әнуарбекович.

№ 468 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңа-Қима а., 30 лет Победы к., 7, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-16-10.
Шекарасы: Жаңа-Қима а.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Банман Татьяна Васильевна; төрайымның орынбасары – Зейналова Марина Раиковна; хатшысы – Кәрібаева Бибіғайша Жұматайқызы; комиссия мүшелері: Ақанова Раушан Далабайқызы, Уметаева Галина Мауленовна.

№ 469 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қима а., Киров к., 57, мектеп жанындағы клубының ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-12-06.
Шекарасы: Қима а..
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Сахипова Валентина Владимировна; төрайымның орынбасары – Ташкенбаева Қанағат Дабылқызы; хатшысы – Оленович Наталья Сергеевна; комиссия мүшелері: Гетман Валентина Николаевна, Дорофеева Наталья Васильевна.

№ 470 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алғабас а., Школьная к., 5, негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71659) 4-03-10.
Шекарасы: Алғабас а..
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрағасы – Рахымжанов Боранбай Абдыхамитұлы; төрағаның орынбасары – Тілеулинов Әлібек Бөгенбайұлы; хатшысы – Сәлімова Кұралай Тілектесқызы; комиссия мүшелері: Жақсыбаев Қошқарбай Жарқынбайұлы, Қожахметов Тимур Боранбайұлы.

№ 471 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Запорожье а., Мира к., 96а, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-74-54.
Шекарасы: Запорожье а..
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Кішкененова Айгүл Күлбайқызы; төрайымның орынбасары – Кәкімова Салтанат Қабдуғалиева; хатшысы – Көшекбаева Зульфия Кабденовна; комиссия мүшелері: Баймағамбетова Күлжан Наурызбайқызы, Жантасова Ләззат Камзинқызы, Сұлтанова Гүлбакрам Базарбекқызы, Күлбаева Баян.

№ 472 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жақсы а., Дружба к., 14, аудандық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 2-17-98.
Шекарасы: Жақсы а., Дружба к. — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20; Пионерская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Кенжеш Түктібаев к. — 2, 2а, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 47; Элеваторная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Тәуелсіздік к. — 3а, 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 18, 23а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Западная к. — 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7а, 9; Энергетиков к. — 1, 3, 5, 7; Амангелді Иманов к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20; Тоқтар Әубәкіров к. — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а; Әлия Молдағұлова к. — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6; Юрий Гагарин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 36; Көктем к. — 1, 2, 3, 4; Мереке к. — 1, 2, 3, 4, 5; Дорожная к. — 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4; Абай к. — 1, 1а, 1б, 1Б, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 9, 9а, 11, 12, 12а, 13а, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39; шағын ауданы — 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Қожмағамбетова Гүлсара Меңдіғалиқызы; төрайымның орынбасары – Кожевникова Нина Сергеевна; хатшысы – Аяпбергенова Кенжегүл Мұхамбетқалиқызы; комиссия мүшелері: Сарыбаева Айтжан Жетпісбайқызы, Қамиденова Жансұлу Қонысқызы, Хаусылова Райхан Рамазанқызы, Жағыпарова Ғалия Қалымсейітқызы.

№ 473 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Лозовое а., Школьная к., 1б, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 5-45-93.
Шекарасы: Лозовое а..
Учаскелік комиссиясының құрамы: төрайымы – Жетекенова Бану Төлегенқызы; төрайымның орынбасары – Әлиева Бәтима Тиесқызы; хатшысы – Кривич Наталья Егоровна; комиссия мүшелері: Иманбаева Гүлнәр Борисовна, Воробьева Галина Александровна.

№ 474 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жақсы а., Абай к., 33б, Оқушылар үйінің ғимараты,тел.: 8 (71635) 2-11-98.
Шекаралары: Жақсы а., Сәкен Сейфуллин к. — 1, 2, 2А, 2а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; Карл Маркс к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33; Әділбек Майкүтов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; Максим Горький к. — 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; Мәншүк Маметова к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Октябрьская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Целинная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Молодежная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Жамбыл Жабаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Степная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Транспортная к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Дорожный тұйық к. — 3; Мира к. — 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167; Абай к. — 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Болашақ шағын ауданы — 5, 6, 7, 10, 11.
Учаскелік комиссиясының құрамы: төрайымы – Байдәулетова Зұлхия Уайсқызы; төрайымның орынбасары – Ысқақова Балдырған Беркүтқызы; хатшысы – Жылкенова Индира Бауыржанқызы комиссия мүшелері: Усина Ботакөз Дулатқызы, Төлеубай Манас Сапиоллаұлы, Омарбекова Анар Зиядқызы, Саржанова Кұралай Сапарбекқызы.

№ 475 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Беловод а., Школьная к., 12, орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-48-01.
Шекарасы: Беловод а..
Учаскелік комиссиясының құрамы: төрайымы – Абрамян Ольга Васильевна; төрайымның орынбасары – Креймер Сергей Николаевич; хатшысы – Батырбекова Марал Құдайбергенқызы; комиссия мүшелері: Нұрлан Анеф, Дәрменова Бибігүл Молдатайқызы.

№ 476 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Перекатное а., Киров к., 17, орта мектебінің ғимараты,тел. 8 (71635) 9-83-59.
Шекарасы: Перекатное а..
Учаскелік комиссиясының құрамы: төрайымы – Қожанова Қарашаш Серікқызы; төрайымның орынбасары – Лагерь Анатолий Анатольевич; хатшысы – Тәшенова Әсия Такваевна; комиссия мүшелері: Тілембекова Айжан Есенжолқызы, Марат Жанатұлы Әлжасов.

№ 477 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жақсы а., Сейітжан Жақыпов к., 86, вокзалының ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-42-05.
Шекаралары: Жақсы а., Қали Еспенбетұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Ілияс Жансүгіров к. — 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; Бірлік к. — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Бейімбет Майлин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; Әліби Жангелдин к. — 3, 4, 6, 10, 13; Строительная к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; Мұхтар Әуезов к. — 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; Сейітжан Жақыпов к. — 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; Советская к. — 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; Комсомольская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Мира к. — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76.
Учаскелік комиссиясының құрамы: төрайымы – Үсенова Тұрар Рашитқызы; төрайымның орынбасары – Құсайынов Мейірбек Ержанұлы; хатшысы – Әбжанова Динара Қожетденқызы; комиссия мүшелері: Бекқалиева Алмаш Әбілдіқызы, Ширяева Марина Александровна, Шаматова Айжангүл Әбілмағжанқызы, Смағұлова Ольга Сериковна.

№ 478 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Белағаш а., Школьная к., 15, мәдениет үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-31-89.
Шекарасы: Белағаш а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Медведева Наталья Ивановна; төрайымның орынбасары – Байқошқарова Жанна Ермұратқызы; хатшысы – Әкімбекова Ләззат Аманжолқызы; комиссия мүшелері: Зубкова Лидия Владимировна, Кунцевич Светлана Андреевна.

№ 479 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ешім а., Бірәлі Нұртазин к., 33, орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-33-35.
Шекаралары: Ешім а., Бірәлі Нұртазин к. — 3, 5, 6, 8А, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 56А, 57, 59, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 101, 103, 105, 109, 117, 118, 119, 121, 124, 127, 132, 133; Баубек — батыр к. — 5, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 36, 36А, 38, 47, 48, 55, 56, 57, 60, 61, 67, 68, 69, 70, 74, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 113, 114, 144; Бөгенбай би к. — 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 23; Тәуелсіздік к. — 3, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58; Абай к. — 1, 6, 7, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 62, 64, 67, 67А, 70, 72, 74, 76; Бірлік к. — 6, 7, 11, 16, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34. Қазақстан а., Достық к. — 1, 2, 3, 5, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Ибікенова Қаламқас Манатқызы; төрайымның орынбасары – Жұматаева Сандуғаш Шаймұратқызы; хатшысы – Борамбаева Диана Сайранқызы; комиссия мүшелері: Жанғабылова Айгүл Серікқызы, Базылова Фатима Есенқызы.

№ 480 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Монастырка а., Тауасар к., 13, бастауыш мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-32-51.
Шекарасы: Монастырка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Журавецкая Инна Андреевна; төрайымның орынбасары – Омарова Венера Болатовна; хатшысы – Мусина Марал Серікқызы; комиссия мүшелері: Қадырова Сауле Шарипуллинқызы, Бабажанова Күлзян Батталқызы.

№ 481 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Терісаққан а., Майкутов к., 24, негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-36-90.
Шекарасы: Терісаққан а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ташмағанбетов Мұхамедрахым Шәйкенұлы; төрағаның орынбасары – Уаисова Шазизат; хатшысы – Бор Ирина Новрузовна; комиссия мүшелері: Досмаханов Мұрат, Домнаева Айгүл.

Жарқайың ауданы

№482 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Державин қ. Степной ш.а., 213, Жарқайың орталық аудандық ауруханасының ғимараты, тел.: 8 (71648) 4-04-29.
Шекаралары: Степной ш.а. — 1, 5, 17; Молодежный ш.а. — 1, 2, 3, 4, 5, 9; ОП — 6 ш.а., үй — 2; Нефтебаза кенті ш.а. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гормолзавод кенті ш.а. — 1, 2, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Алтынцева Светлана Ивановна; төрайымның орынбасары – Шпанова Назира Бәкібековна; хатшысы – Қайдаулова Гүлім Сейітбековна; комиссия мүшелері: Ордабаев Қайрат Амангельдинович, Закиева Малвина Мұстәкімовна.

№483 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Державин қ. Школьный т.к. 1, А.Үкібаев атындағы орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (716 48) 9-19-41.
Шекаралары: ОблСпецКонтора кенті ш.а. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12,13, 14, 15, 16; ДСУ-71 кенті ш.а. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 28, 29; Южный т.к. — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 20, 21, 31, 111; Школьный т.к. – 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7а, 7б, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30,31, 32, 34, 36, 38, 40, 44; Московская к. -1,5,7, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 36, 39; Юбилейная к. – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22; М.Ғабдуллин к. – 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159а, 160; Набережная к. – 82, 82а, 84, 86, 86а, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122; Вокзальная к. – 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69б, 71, 71а, 73; Станционная к. – 41, 43, 45; А.Үкібаев к. – 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 169, 171; Мир к. – 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 128, 129, 130, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161; Ишимская к. — 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153а, 154, 155, 156, 162, 166, 169.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мырзабекова Майра Марксқызы; төрайымның орынбасары – Дмитриева Эльвира Ивановна; хатшысы – Жакетай Бақытгүл Қадырбаевна; комиссия мүшелері: Байқасов Фархат Ертаевич, Соболевская Валентина Юрьевна, Исаева Бану Жұмабаевна, Геращенко Светлана Николаевна.

№ 484 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Державин қ., Захаров к., 37 үй, Жарқайың аудандық мәдениет үйінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 9-18-51.
Шекаралары: Майкутов к. — 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 57, 63; Ниязбаев к. — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 34, 45, 47; М.Ғабдуллин к. — 89, 91, 93, 95, 96, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 115; Ленин к. – 1, 2 , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 36, 40, 42, 44, 46; Станционная к. — 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; А.Үкібаев к. — 82, 86, 87, 88, 89, 91, 91а, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119; Набережная к. – 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80; Мир к. – 82, 89, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Вокзальная к. – 24, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 50, 52, 53, 55, 57, 59; Захаров к. – 20, 21, 24, 26, 27,28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жаңбырбаева Гүлмира Жарқынбековна; төрайымның орынбасары – Фролов Денис Сергеевич; хатшысы – Мұқанова Айгүл Серікбаевна; комиссия мүшелері: Әшірбекова Марал Мұсылманбековна, Мақатова Жанаргүл Есмұрзаевна, Саухимова Күлзипаш Қайрулаевна, Жағыпарова Динара Жұмабековна.

№ 485 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Державин қ., Комсомольская к., 36 үй, Н.Крупская атындағы орта мектебінің ғимараты, тел.:8 (716 48) 9-10-56.
Шекаралары: Комсомольская к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48, 50; Пушкин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 54; Абай к. — 1, 2, 4, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56; Хасенов т.к. – 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 54; Мир к. — 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 73, 75, 77, 80, 81, 85, 87, 90; Ишимская к. — 29а, 31, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99г, 99в, 99а, 100, 101, 102, 103, 104; Захаров к. — 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25; М.Ғабдуллин к. — 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90; А.Үкібаев к. — 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; Вокзальная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27; ПМК кенті ш.а. — 1, 2, 3, 4, 5, 6; Погрузбюро ш.а. — 1, 1а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Трубавина Инна Эдуардовна; төрайымның орынбасары – Мақанова Меруерт Нұрлановна; хатшысы – Ибраева Самал Өмірбековна; комиссия мүшелері: Баегізова Ләззат Маркеновна, Бейсенова Бибігүл Сейдалиновна, Гайдукова Татьяна Игоревна, Касач Эльза Маликовна.

№ 486 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Державин қ., Северный т.к., 1 үй, Н.Островский атындағы орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 4-02-31.
Шекаралары: Целинная к. — 1, 1а, 2, 2а, 2в, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 84; Ы.Смағұлов к. — 1, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 2в, 2д, 2е, 2к. 2п, 4а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 33; Элеваторный т.к., — 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10; Заводской кенті ш.а. – 1, 2, 3, 5а, 5д, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14; Заводской т.к. – 2, 3; Северный т.к. – 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Швейная фабрика кенті ш.а. – 1, 2, 3, 4, 5; Целинная т.к. – 7, 8; Трудовая к. – 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 9в, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24; А.Үкібаев к. – 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 11, 13, 14, 15, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46; Набережная к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 24, 27, 28, 30, 34, 36; Ишимская к. — 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Мир к. – 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28а, 28б, 29, 30а, 31, 33, 35, 37, 43; М.Ғабдуллин к. – 2, 4, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бегалина Ирина Николаевна; төрайымның орынбасары – Рақышева Жанар Маратовна; хатшысы – Кәкімова Гүлфариза Махамбетовна; комиссия мүшелері: Жанұзақова Гүлнар Әділбековна, Хамзина Дана Назымбековна, Карин Шынболат Айтқалиұлы, Мұқанова Сауле Омарбековна.

№ 487 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Баранкөл а., Набережная к., 47 үй, ауылдық кітапхана ғимараты. тел.: 8 (71648) 5-11-48.
Шекарасы: Баранкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Старожилов Николай Николаевич; төрағаның орынбасары – Беков Аюб Саварбекович; хатшысы – Топалова Бақытжан; комиссия мүшелері: Әубәкірова Зауреш, Молдабаева Гуля Хамитовна.

№ 488 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Уәлихан а., Школьная к., 2 үй, Уәлиханов орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 93-8-44.
Шекаралары: Уәлихан а., Достық а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Айдарханова Қалима Айдархановна; төрайымның орынбасары – Герц Ирина Яковлевна; хатшысы – Скобцова Айгүл Ерғалиевна; комиссия мүшелері: Серкібаева Гүлшат Нұрғалиевна, Оразбеков Медет Сүндетбекович.

№ 489 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Гастелло а., Юность көшесі, 7 үй, Гастелло ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 97-5-18.
Шекарасы: Гастелло а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шегебаева Рыскелді Тоқтаровна; төрайымның орынбасары – Гарифуллин Алишер Нафисович; хатшысы – Күдерина Шынарай Шалабаевна; комиссия мүшелері: Қошқарқызы Ақмарал, Лукаш Елена Владимировна.

№ 490 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Далабай а., Оспанов к., 2 үй, Өмірлік негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 93-1-12.
Шекарасы: Далабай а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әмірғазина Толқын Мұқатовна; төрайымның орынбасары – Сыздықова Бақыт; хатшысы – Құрмантаев Нұғман Илинтаевич; комиссия мүшелері: Мырзабеков Темір Манарбекович, Қарсақова Райхан Оразовна.

№ 491 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Донское а., Рубцов к., 3 үй, «Алиби–Жаркаин» ЖШС ғимараты, тел.8(71648)73-1-80.
Шекарасы: Донское а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қалиева Гүлсім Қажымұратовна; төрайымның орынбасары – Цыбулько Юлия Васильевна; хатшысы – Косенкова Наталья Александровна; комиссия мүшелері: Сарыева Лейла Моллайсақызы, Кияшко Светлана Степановна.

№ 492 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шойындыкөл а., Школьная к., 2 А үй, Шойындыкөл негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.: 8(71648) 37-1-20.
Шекарасы: Шойындыкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әубәкірова Албина Мағарифовна; төрайымның орынбасары –Верховодка Светлана Геннадьевна; хатшысы – Канафина Людмила Степановна; комиссия мүшелері: Хасенова Айнұр Алмасовна, Долинина Ирина Александровна.

№ 493 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Зерноград а., Октябрь к., 13 үй, Зерноград негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.: 8 (716 48) 5-10-00.
Шекарасы: Зерноград а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хакимова Гүлижан Самиевна; төрайымның орынбасары – Винокурова Анастасия Вячеславовна; хатшысы – Лузина Татьяна Ивановна; комиссия мүшелері: Казионова Татьяна Борисовна, Шарыгина Ғалия Сейдахметовна.

№ 494 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Костычево а., Московская к., 23 үй, Октябрьдің 50 жылдығы атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Костычево а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Хамзин Ерік Шамгынович; төрағаның орынбасары – Қадырова Лайла Петровна; хатшысы – Гаранина Наталья Викторовна; комиссия мүшелері: Рыбак Соня Борисовна, Гарипова Гүлбақыт Рысбаевна.

№ 495 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Львов а., Мир к., 2 үй, Львовский негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.: 8 (716 48) 95-2-29.
Шекарасы: Львов а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Воронина Виргина Витасовна; төрайымның орынбасары – Цыпляева Наталья Владимировна; хатшысы – Абдуалиева Нуриля Оразовна; комиссия мүшелері: Шпанова Елена Сергеевна, Тащи Наталья Константиновна.

№ 496 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірсуат а., Поздняков к., 20 үй, Фурманов орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 93-5-82.
Шекарасы: Бірсуат а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Погосян Марина Сергеевна; төрайымның орынбасары – Холина Наталья Александровна; хатшысы – Сейденова Наталья Евгеньевна; комиссия мүшелері: Крысина Галина Ивановна, Ковальчук Ольга Георгиевна.

№ 497 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Нахимов а., Алтынсарин к., 32 үй, Нахимов негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 5-11-49.
Шекарасы: Нахимов а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қоңырова Гүлназ Беріковна; төрайымның орынбасары – Нарузбаев Орынбай Ахметжанович; хатшысы – Нарбутина Анна Константиновна; комиссия мүшелері: Жүсіпбекова Нағрипа Батиховна, Рахметов Жанат Сұлтанович.

№ 498 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Отрадный а., Сейфуллин к., 10 үй, Отрадный негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 98-2-68.
Шекаралары: Отрадный а., Кенское а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Молдарахметова Гүлшат Аманжоловна; төрайымның орынбасары – Крылова Светлана Витальевна; хатшысы – Тілепова Зауреш Қайратовна; комиссия мүшелері: Сомкина Елена Ильинична, Семенкина Светлана Дмитриевна.

№ 499 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Пригород а., Рабочих көшесі, 8 үй, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (716 48) 7 11 02.
Шекарасы: Пригород а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахталина Қанағат Оразовна; төрайымның орынбасары – Утесинова Елена Владимировна; хатшысы – Савина Наталья Николаевна; комиссия мүшелері: Комогорова Светлана Васильевна, Шарина Елена Степановна.

№ 500 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Пятигор а., Қ.Давлеталин к., 35 үй, Пятигорский орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (716 48) 99-4-84.
Шекарасы: Пятигор а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Чиглинцева Татьяна Анатольевна; төрайымның орынбасары –Чубирка Антонина Ивановна; хатшысы – Кабанюк Наталья Петровна; комиссия мүшелері: Хамзина Орынтай Әлиақпаровна, Серікбаева Айшагүл Әбушахмановна.

№ 501 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құмсуат а., Целинная к., 23 үй, Ростов негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 5-28-01.
Шекарасы: Құмсуат а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Макагонова Наталья Владимировна; төрайымның орынбасары –Сафронова Светлана Жүнісбековна; хатшысы – Гильманшина Регина Аликовна; комиссия мүшелері: Гараева Роза Фаниловна, Чеканова Наталья Ивановна.

№ 502 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тасты-Талды а., Ленин к., 2 үй, Жаңадала ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты, тел.: 8 (716 48) 96243.
Шекаралары: Тасты-Талды а., Жаңадала а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұқамәжитова Күлжамила Зағыпаровна; төрайымның орынбасары – Гусейнова Евгения Шагимовна; хатшысы – Сарсенбаева Әсел Иманбековна; комиссия мүшелері: Аңдамасова Сәния Сарсековна, Қасымова Майра Ұлдахановна.

№ 503 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тасөткел а., Абай к., 3 үй, Тасөткел негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71648) 95-4-81.
Шекарасы: Тасөткел а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әнуарбекова Ләззат Мұхтаровна; төрайымның орынбасары –Шанатова Разия Абисовна; хатшысы –Төлебаева Әдеміау Ортаевна; комиссия мүшелері: Тоқаева Анар Амангелдиновна, Бибатырова Рая Сабитовна.

№ 504 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тассуат а., Советская к., 23 үй, Тассуат негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (716 48) 93-2-80.
Шекарасы: Тассуат а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Маркина Светлана Владимировна; төрайымның орынбасары – Ахметов Жаслан Маратович; хатшысы – Бекова Жания Мұратовна; комиссия мүшелері: Байкенова Алмира Комиршина, Байбосынова Дина Арыстановна.

№ 505 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Үшқарасу а., Абай к., 13 үй, Қарасу негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.: 8 (716 48) 98-5-01.
Шекарасы: Үшқарасу а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Адельшина Анися Руфиловна; төрайымның орынбасары – Ахметова Ирина Петровна; хатшысы – Сизова Елена Владимировна; комиссия мүшелері: Ахмедьянова Альфия Булатовна, Арыстанбеков Асылбек Киікбаевич.

Зеренді ауданы

№ 506 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Чаглинка а., Ынтымақ шағын ауданы,13, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 32) 24-1-40
Шекаралары: Нұрлы көш к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Гагарин к. — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Советская к.- 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118; 8 наурыз к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43; Новая к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 25.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –Бимағанбетов Болат Балтакескенұлы, төрағаның орынбасары –Махамбетов Үсен Төлегенұлы, хатшысы – Карпекова Бахыт Оспанғалиқызы, комиссия мүшелері: Сәрсенбай Гүлбаршын Әбілдәқызы, Бедерова Бақыт Мұратбекқызы.

№ 507 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Чаглинка а., Ынтымақ шағын ауданы 6, жоғары агротехникалық колледждің ғимараты, тел.:8 (716 32) 24-2-67.
Шекаралары: Советская к. — 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217; Бәйтерек. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20,22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Ынтымақ шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21; Орталық шағын ауданы — 4, 5, 7, 8; 8 наурыз к. — 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 71, 73, 75, 77, 79; Жеңіс к.- 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кәрімов Нұрлан Оразбайұлы, төрағаның орынбасары – Махамбетов Аслан Төлегенұлы, хатшысы – Руденко Ольга Александровна, комиссия мүшелері: Кутурова Марал Маденметқызы, Воропаева Евгения Александровна.

№ 508 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақадыр а., Атамекен к., 3, ауылдық клубтың ғимараты тел.: 8 (716 32) 52-2-96.
Шекарасы: Ақадыр ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кучумова Аида Мейрамқызы, төрайымның орынбасары – Хайвар Үнбет, хатшысы – Тұмархан Рина, комиссия мүшелері: Ивтай Алтангүл, Батихан Жәнібек.

№ 509 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ескенежал а., Достық к., 5, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 53-0-32.
Шекаралары: Ескенежал ауылы, Еңбек-Бірлік ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Атағожина Айнұр Жексембайқызы, төрайымның орынбасары – Машикова Мадина Көшкентайқызы, хатшысы – Серікгүл, комиссия мүшелері: Усетаева Анна Викторовна, Бекішева Айнұр Мерекеқызы.

№ 510 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұялы а., Бейбітшілік к., 11, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-5-25.
Шекарасы: Ұялы ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бораншина Гүлмира Ғалымқызы, төрайымның орынбасары – Кішібаева Әлия Бүркітбайқызы, хатшысы – Кошманова Дәметкен Жұмағалиқызы, комиссия мүшелері: Бекенова Әлия Бақытқызы, Алтаева Шәрипа Күнібайқызы.

№ 511 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл а., Школьная к.,1, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (71632) 37-5-40.
Шекарасы: Ақкөл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ескендіров Айтжан Хәкімұлы, төрағаның орынбасары – Молдағалиева Шайзада Қабдрашитқызы, хатшысы – Ахмедьянова Күнайым Елтайқызы, комиссия мүшелері: Мағзұмова Сәуле Сәлімқызы, Бектұрғанов Самат Отанұлы.

№ 512 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Молодежное а., Комсомольская к., 36, орта мектептің ғимараты, тел.:8 (71632) 53-1-49.
Шекаралары: Молодежное ауылы, Туполевка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахсанова Сәлима Анасқызы, төрайымның орынбасары – Боргуль Игорь Федорович, хатшысы – Айтмағанбетов Серік Насылбекұлы, комиссия мүшелері: Әмірғожин Самархан Айдарханұлы, Ержанова Гүлнар Жексенбайқызы.

№ 513 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан а., Мектеп к., 11, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 53-1-96.
Шекарасы: Қазақстан а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Теміртасова Базила Еслямқызы, төрайымның орынбасары – Ысқақов Жанат Сағындықұлы, хатшысы – Құлымбасова Алтынай Бақытқызы, комиссия мүшелері: Камалиев Нұрболат Өмірсерікұлы, Нұғыманов Орынбасар Қайратұлы.

№ 514 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ивановка ауылы, Мектеп көшесі, 3, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 32) 52-7-02.
Шекарасы: Ивановка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Танькова Вера Петровна, төрайымның орынбасары – Қасымова Бибіғайша Сәкенқызы, хатшысы – Еспаев Мақсыт Төлеуұлы, комиссия мүшелері: Шурхай Елена Викторовна, Сағындық Айзат Талғатқызы.

№ 515 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ортақ а., Орталық көшесі, 26, мәдени орталықтың ғимараты, тел.: 8 (716 32) 37-3-35.
Шекарасы: Ортақ ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бесбаев Болатбек Жұматайұлы, төрағаның орынбасары – Темірғалиев Қабдұлманап Қабдұлұлы, хатшысы – Жентуха Зимфира Рашитовна, комиссия мүшелері: Бейсембаев Ербол Жолдасбайұлы, Жолдасбаева Қымбат Хамзақызы.

№ 516 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылтаң а., Білім көшесі, 11, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (716 32) 51-3-79.
Шекаралары: Қызылтаң а., Трофимовка станциясы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Құдайберген Серік Қожантайұлы, төрағаның орынбасары – Өтеулин Қалымтай Кенжетайұлы, хатшысы – Шулембаева Гүлзат Серікқызы, комиссия мүшелері: Жұмабаева Мархаббат Батырбекқызы, Дүйсенбаева Завре Әлимұхамедқызы.

№ 517 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алексеевка а., Школьная к., 14, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 35-3-25.
Шекаралары: Приречная к. — 4, 6, 17, 19; Ленин к. — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98; Гагарин к. — 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Почтовая к. — 3, 4, 6, 8, 8а, 10; Новоселов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Советская к. — 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Садовая к. — 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Заводская к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Дорожная к. — 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37; Набережная к. — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Абай к. — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Теміржолшылар к. — 2, 4, 6.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кенжеғалиева Балқия Қазбекқызы, төрайымның орынбасары – Портная Ирина Александровна, хатшысы – Полукарова Евгения Артуровна, комиссия мүшелері: Шалашун Константин Владимирович, Есауленко Татьяна Викторовна.

№ 518 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алексеевка а., Алтынсарин к., 1, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 32) 35-6-04.
Шекаралары: Горький к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Толстой к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Алтынсарин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29; Строительная к. — 1, 2, 4.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Афанасьева Нина Алексеевна, төрайымның орынбасары – Мұрадилов Серік Самарханұлы, хатшысы – Қалиева Жанна Болатқызы, комиссия мүшелері: Иванов Виктор Валентинович, Скляренко Наталья Дмитриевна.

№ 519 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алексеевка а., аурухана қалашығы, Ақмола облыстық психиатриалық ауруханасының ғимараты, тел.: 8 (71632) 35-6-57.
Шекарасы: Алексеевка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тараканова Валентина Михайловна, төрайымның орынбасары – Айтбаева Света Сәлімқызы, хатшысы – Молчанова Инна Владимировна, комиссия мүшелері: Мостовая Татьяна Васильевна, Митрясова Наталья Васильевна.

№ 520 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Чаглинка станциясы, Школьная к., 1а, мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 52-5-81.
Шекарлары: Чаглинка станциясы, Жаманащы станциясы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Аукарова Бақытжан Серікбайқызы, төрайымның орынбасары – Юхновская Нина Викторовна, хатшысы – Жадрина Алмагүл Төрегелдіқызы, комиссия мүшелері: Мәмбетова Марал Құдайбергенқызы, Пислярук Надира Равильевна.

№ 521 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Еленовка а., Абылай хан к.,36, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (71632) 38-5-47.
Шекарасы: Еленовка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Андрушко Александр Петрович, төрағаның орынбасары – Чмерев Виктор Анатольевич, хатшысы – Ташпенова Айғаным Боскенқызы, комиссия мүшелері: Оспанова Гүлсара Сәлімқызы, Сергиенко Николай Николаевич.

№ 522 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қарлыкөл а., Мектеп көшесі, 34, негізгі мектептің ғимараты, тел.:8 (716 32) 38-7-36.
Шекарасы: Қарлыкөл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Махамбетов Ерлан Ерғанұлы, төрағаның орынбасары – Төлебаев Жанбота Ержанұлы, хатшысы – Абенова Жадыра Жұмабекқызы, комиссия мүшелері: Боранбаев Оразап Қанжарбайұлы, Ахметов Абай Кеңесұлы.

№ 523 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жылымды а., Мектеп көшесі, 20, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 32) 51-6-55.
Шекарасы: Жылымды ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бекішев Бүркітбай Қожабекұлы, төрағаның орынбасары – Мейрамова Айман Ешманқызы, хатшысы – Есжанова Арайлым Махметжанқызы, комиссия мүшелері: Садуова Әсел Батырханқызы, Макенов Жанат Мұханбетжанұлы.

№ 524 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңаауыл а., Бейбітшілік к., 8, бастауыш мектептің ғимараты, тел.:8 (716 32) 53-4-93.
Шекарасы: Жаңаауыл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Болатов Біржан Құланұлы, төрағаның орынбасары – Әбілғазин Құрманбай Қойбағарұлы, хатшысы – Ашербекова Күльзайра Нұрмашқызы, комиссия мүшелері: Залелова Айгүл Дулатбекқызы, Әубәкіров Жабағы Қаудиұлы.

№ 525 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қарағай станциясы, Станционная к., 11, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 52-7-07.
Шекарасы: Қарағай станциясы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хисаева Гүлсина Жанайдарқызы, төрайымның орынбасары – Шәріпова Фанзия Минниханқызы, хатшысы – Күлбаева Бақытжамал Жұмағалиқызы, комиссия мүшелері: Балтаева Светлана Брониславовна, Оспанов Серғали Құлатайұлы.

№ 526 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақан а., Орталық к., 10, негізгі мектептің ғимараты, тел.:8 (71632) 51-3-82.
Шекарасы: Ақан ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбділманова Дария Шәріпқызы, төрайымның орынбасары – Балтабаева Айнагүл Елубайқызы, хатшысы – Өртенбаева Ақерке Рамазанқызы, комиссия мүшелері: Сүлейменов Дулат Дуамбайұлы, Байбақова Қарлығаш Балтабекқызы.

№ 527 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Баратай а., Жастар к., 1, негізгі мектептің ғимараты, тел.:8 (71632) 51-5-58.
Шекарасы: Баратай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәдуақасова Толқын Қабдырахманқызы, төрайымның орынбасары – Есімсейітова Гүлзағила Ерманқызы, хатшысы – Тәжібаев Марат Кәрімжанұлы, комиссия мүшелері: Ескендіров Арман Аманжолұлы, Қазыбай Бахтияр Сайранұлы.

№ 528 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Уголки а., Қарағайлы к., 1, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-5-08.
Шекарасы: Уголки ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кәкімов Нұрымжан Болатұлы, төрағаның орынбасары – Закирин Аслан Нығметжанұлы, хатшысы – Ескендірова Назымбек Аманжолқызы, комиссия мүшелері: Сапиева Күләй Мымалымқызы, Мұханбетжанов Бержан Бауыржанұлы.

№ 529 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылсая а., Орталық к., 18, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 34-3-73.
Шекарасы: Қызылсая ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Беркімбаева Орынгүл Сауытбекқызы, төрайымның орынбасары – Жамұханов Асылбек Өтегенұлы, хатшысы – Саденова Сәуле Наурызбайқызы, комиссия мүшелері: Кайкенова Жібек Құрмашқызы, Каюпов Бейбіт Дүйсенұлы.

№ 530 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірлестік ауылы, ГОК шағын ауданы, 23, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-3-83.
Шекарасы: Бірлестік ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ғабдуллин Мереке Жапанұлы, төрағасының орынбасары – Ермағұлова Тұйғын Әбдірахманқызы, хатшысы – Мұқжанов Думан Кеңесұлы, комиссия мүшелері: Сақтағанова Шолпан Шалабайқызы, Сағындықова Раушан Арыстанбекқызы.

№ 531 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сейфуллин а., Орталық к., 20, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 79-1-09.
Шекарасы: Сейфуллин ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кәрімова Айгүл Залетқызы, төрайымның орынбасары – Оспанов Әлем-Серік Маратұлы, хатшысы – Шәріпова Гүлмира Бексейітқызы, комиссия мүшелері: Жасауиев Думан Мұтағараұлы, Басжанова Ардақ Кенжебайқызы.

№ 532 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қараөзек а., Орталық к., 9, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-3-28.
Шекарасы: Қараөзек ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Серғазинова Зәуре Қайырқожақызы, төрайымның орынбасары – Әлімжан Райхан Сабыраллиқызы, хатшысы – Қаппасова Айжан Байжанқызы, комиссия мүшелері: Омарова Назира Ерғалиқызы, Охатов Әбіл Шайыхұлы.

№ 533 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қонысбай ауылы, Абай Құнанбаев атындағы к., 16, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (71632) 34-4-04.
Шекарасы: Қонысбай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бүбентаева Динара Жұмабайқызы, төрайымның орынбасары – Мұстафина Айсұлу Барлыбайқызы, хатшысы – Саликов Ержан Зейнетұлы, комиссия мүшелері: Өскенбаева Салтанат Қалымтайқызы, Шүкенова Анар Сырғабекқызы.

№ 534 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Гранитное а., Гранитный шағын ауданы, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 32-2-02.
Шекарасы: Гранитное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жайықбаева Айгүл Қабайқызы, төрайымның орынбасары – Барыбина Светлана Васильевна, хатшысы – Тұрлыбекова Айнагүл Әбдікәрімқызы, комиссия мүшелері: Жексембина Динара Ертайқызы, Несмелова Мария Карловна.

№ 535 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Васильковка а., Мектеп к., 15, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 53-1-97.
Шекарасы: Васильковка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Литвина Наталья Николаевна, төрайымның орынбасары – Башаров Жеңіс Кеңесұлы, хатшысы – Васюткина Регина Николаевна, комиссия мүшелері: Юрченко Ольга Николаевна, Витковская Юлия Сергеевна.

№ 536 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Дөңгілағаш а., Мәдениет көшесі, 9, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (716 32) 51-5-00.
Шекарасы: Дөңгілағаш ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Касаинов Амантай Жолданғарұлы, төрағаның орынбасары – Рахимова Жадыра Ерболатқызы, хатшысы – Қалиева Гүлсім Талапқызы, комиссия мүшелері: Даненов Еркін Оразбайұлы, Кәрімова Гүлден Момынқызы.

№ 537 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Куропаткино а., Школьная көшесі, 20, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (716 32) 33-5-45.
Шекарасы: Куропаткино ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Талдин Жандос Серікұлы, төрағаның орынбасары – Қылышбеков Сабыржан Сатыбайұлы, хатшысы – Жамұхамбетова Гүлім Кенжебайқызы, комиссия мүшелері: Бопина Айнагүл Рахымқажықызы, Кенжеболатова Мәншүк Қазбекқызы.

№ 538 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Раздольное а., Комсомольская к., 4, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 32) 33-7-43.
Шекаралары: Раздольное ауылы, Теректі ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Төкенов Жұмаш Ерғалиұлы, төрағаның орынбасары – Әбдірахманова Алма Рашитқызы, хатшысы – Төкеева Гүлдерай Жексенбайқызы, комиссия мүшелері: Бектемірова Айсұлу Серікпайқызы, Қожахметова Әсемгүл Әкімжанқызы.

№ 539 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Азат а., Школьная к., 1, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 32) 33-5-14.
Шекарасы: Азат ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ахметова Гаухар Сабыржанқызы, төрайымның орынбасары – Галимова Сәуле Мәкібайқызы, хатшысы – Жетпісова Динара Қайроллақызы, комиссия мүшелері: Закирина Әсемгүл Сайлаубайқызы, Дошамакова Гүлмира Сейтпатбалқызы.

№ 540 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Приречное а., Орталық к., 6, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 25-3-46.
Шекарасы: Приречное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жетпісова Мариям Сұрағанқызы, төрайымның орынбасары – Чабанова Елена Дмитриевна, хатшысы – Айзель Светлана Сергеевна, комиссия мүшелері: Жақсылық Алина Сәкенқызы, Анисимов Сергей Валентинович.

№ 541 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Павловка а., Орталық к., 32, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 25-3-25.
Шекарасы: Павловка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бексейітов Рым Зәкірұлы, төрағаның орынбасары – Шермер Ольга Федоровна, хатшысы – Ботвинко Олеся Анатольевна, комиссия мүшелері: Хабидуллина Алмагүл Қабиқызы, Талпақов Ғалымбек Айдарбекұлы.

№ 542 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Садовое а., Мектеп к., 1, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 34-5-62.
Шекарасы: Садовое ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ауғанбай Күлжайна, төрайымның орынбасары – Бектемірова Зарина Талғатқызы, хатшысы – Қайыржанов Олжас Тастыбайұлы, комиссия мүшелері: Әметхан Айгүл, Ғибадат Амангүл.

№ 543 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Березняковка а., Мектеп к., 12, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 52-5-43.
Шекарасы: Березняковка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Каймульдина Ботагөз Бекенқызы, төрайымның орынбасары – Жұманова Айгүл Кәрімжанқызы, хатшысы – Байшураева Сана Еңбекқызы, комиссия мүшелері: Махамбетов Азамат Айтбайұлы, Мұстафин Амангелді Мұсаұлы.

№ 544 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Заречное а., Мектеп к., 22, негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-5-44.
Шекарасы: Заречное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Нұрғазин Еркебұлан Мұхатұлы, төрағаның орынбасары – Ғазизова Гүлнар Сағадатқызы, хатшысы – Аембаева Сәуле Қалиқызы, комиссия мүшелері: Айсина Жанғаным Орынбайқызы, Ғаббасов Бердияр Кенжинұлы.

№ 545 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Симферополь а., Школьная к. 6, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 32) 53-0-94.
Шекарасы: Симферополь ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Омарова Гүлнар Нығметқызы, төрайымның орынбасары – Таженова Күләш Тантейқызы, хатшысы – Рябикова Татьяна Дмитриевна, комиссия мүшелері: Клещева Татьяна Николаевна, Сейпілова Күлбаршын Төлепбергенқызы.

№ 546 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бұлақ а., Жасыл Ел к., 8, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-5-24.
Шекарасы: Бұлақ ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Омарова Думан Ғаббасқызы, төрайымның орынбасары – Омарова Айгүл Овцеводқызы, хатшысы – Әбілова Балғын Төкейқызы, комиссия мүшелері: Татенова Динара Манапқызы, Жетпісбаев Балтабай Қадырбекұлы.

№ 547 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жолдыбай а., Мектеп к., 13, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-5-23.
Шекарасы: Жолдыбай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қыдырбеков Болатбек Зұлқарнайұлы, төрағаның орынбасары – Маженова Жамал Айдарбекқызы, хатшысы – Омарова Айгерім Амангелдіқызы, комиссия мүшелері: Әубәкірова Данагүл Жағыпарқызы, Иманбаев Қабдымұталап Кәкібайұлы.

№ 548 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Викторовка а., Мир к.,71, Мәдениет үйінің ғимараты, тел.: 8 (71632) 23-2-85.
Шекарасы: Викторовка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Стригун Владимир Викторович, төрағаның орынбасары – Мұқажанова Майра Қалиқызы, хатшысы – Алексеева Альбина Витальевна, комиссия мүшелері: Жылқайдаров Азамат Қуанышбекұлы, Уфимцева Елена Викторовна.

№ 549 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бөгенбай би а., Бөгенбай би к., 16, бастауыш мектептің ғимараты, тел.:8 (71632) 52-4-07.
Шекарасы: Бөгенбай би ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Лукащук Вера Матвеевна, төрайымның орынбасары – Құсайынов Әміржан Әмірханұлы, хатшысы – Қайымова Гүлнар Мыңжасарқызы, комиссия мүшелері: Суворкова Лидия Никоновна, Зайт Жолдас Олжабайұлы.

№ 550 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Красиловка а., Бөгенбай би к., 24, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 29-4-43.
Шекарасы: Красиловка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жаңабергенов Ринат Елубайұлы, төрағасының орынбасары – Тілеуов Тоқпай Баяқұлы, хатшысы – Әміренова Динагүл Сайлаубекқызы, комиссия мүшелері: Чуняк Светлана Николаевна, Майер Марина Францевна.

№ 551 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Айдабол ауылы, Ленин к., 19 а, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 29-2-47.
Шекарасы: Айдабол ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Телегин Александр Николаевич, төрағаның орынбасары – Рақымжанова Сәуле Ақауқызы, хатшысы – Дятлов Богдан Владимирович, комиссия мүшелері: Тұрсымбаева Раиса Көжебекқызы, Талтақаева Бибігүл Жұмабайқызы.

№ 552 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Исаковка а., Мектеп к., 20, орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 27-1-18.
Шекаралары: Исаковка ауылы, Ұялы ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Конкин Юрий Вахидович, төрағаның орынбасары – Ерофеев Сергей Васильевич, хатшысы – Петрова Анастасия Вячеславовна, комиссия мүшелері: Байтілеуова Айнагүл Сейітқожақызы, Сейтенова Роза Қазизқызы.

№ 553 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қостомар а., Мектеп к., 6, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 52-3-47.
Шекарасы: Қостомар ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбілқаева Сәуле Сайлаубекқызы, төрайымның орынбасары – Сыздықова Бекзат Енгамқызы, хатшысы – Жанғужин Наурызбай Қанатұлы, комиссия мүшелері: Мұқышев Нұржан Тоқанұлы, Жанбатыров Қанат Қазтайұлы.

№ 554 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Зеренді а., Тәуелсіздік к., 40, Мәдениет үйінің ғимараты, тел.: 8 (71632) 22-5-80.
Шекаралары: Ілиясов к, — 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106; Тәуелсіздік 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38а, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 69, 70, 76, 78, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116а, 117, 118, 119, 120а, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 140, 141; Әуезов к. — 14, 15, 16; Ленин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 29/1, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92; Куйбышев к. — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; М.Горький к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 100, 102; Ғабдуллин к. — 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Мусин к. — 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 63, 68, 70; Демалыс аймағы, 7; АОШ — 1,1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Тасенов Болат Ерғалиұлы, төрағаның орынбасары – Дүйсембекова Ботагөз Байназарқызы, хатшысы – Билялова Гүлмарай Хайруллақызы, комиссия мүшелері: Ғабдуллин Саттыбай, Черенщикова Елена Николаевна, Әміржанов Әскербай Қазиұлы, Зейнуллин Кәдірбек Бегайдарұлы.

№ 555 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Зеренді а., Нагорная к., 1, №2 Зеренді орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71632) 21-2-95
Шекаралары: Ключевая к. — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46; Нагорная к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Школьная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Колбаскин к. — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21; Пушкин к. — 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Гагарин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Садовая к. — 1, 1а, 1б, 2,2б, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12а; Юбилейная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11; Калинин к. — 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Чкалов к. — 2, 3, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15,16,17, 18; Верхняя к. — 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Мусин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Тәуелсіздік к. — 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Куйбышев к. — 1; Буденный к. — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Мөлтек аудан — 1, 3, 4,5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Прудхозная қ. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Автомобилистер қ. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Восточная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Элеваторная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Новая к. — 1, 2, 3, 4,5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21; Целинная қ. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Ғабдуллин к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35; Зеленая қ. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Степная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Победа к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Красноармейская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16; Чапаев к. — 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Разин Леонид Николаевич, төрағаның орынбасары – Нұртаев Қанат Наурызұлы, хатшысы – Ғабдулманова Гәкку Жанғазықызы, комиссия мүшелері: Катенов Рустем Ерғазыұлы, Нұрмағамбетова Айсұлу Байбатырқызы, Көкішев Биболат Ермұханұлы, Сабирова Елена Рашидовна.

№ 556 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Зеренді а., Чапаев к., 43, №1 Зеренді орта мектебінің ғимараты, тел.:8 (71632) 21-4-63.
Шекаралары: Буденный к. — 24, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116; Чапаев к. — 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 58а, 59,60, 61, 62,63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 68, 68а, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84,85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; Красноармейская к. — 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61,62, 63,64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92,93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114; Победа к. — 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44,45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62а, 63, 64, 64а, 65,66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 132, 136, 138, 144; Степная к. — 20,21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 100, 107; Зеленая к. — 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64; Новая к. — 22, 23, 24, 25, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а,54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Қашаев к.- 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73в; Энергетиктер к. — 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 52в, 52е, 52г, 53г, 53в, 54е, 55а, 55д, 56 в, 57е; Луговая 1, 1в, 2, 2г, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Лесная к. — 2, 3, 4; Степной шағын ауданы — 30.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Такетов Әуелбек Дүйсенбекұлы, төрағаның орынбасары – Әбділманова Құралай Сабыртайқызы, хатшысы – Оразова Гүлден Жайлаубайқызы, комиссия мүшелері: Тайжанова Айгүл Омарқызы, Насибулин Ильфат Хамитұлы, Итқұлова Гүлмира Жолданқызы, Қаскеев Сыздықкерей Қанапияұлы.

№ 557 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Айдарлы а., Орталық к., 22, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 26-4-06.
Шекарасы: Айдарлы ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Воронова Күляим Бексұлтанқызы, төрайымның орынбасары – Ибраев Дәурен Сейілханұлы, хатшысы – Тасымова Ғалия Солтанқызы, комиссия мүшелері: Байтин Азамат Сейілбекұлы, Бибаева Гүлжан Амангелдіқызы.

№ 558 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көктерек а., Мектеп к., 12, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 52-5-39.
Шекарасы: Көктерек ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сақтағанова Нұргүл Николайқызы, төрайымның орынбасары – Маннанова Қарлығаш Нұрмұхамбетқызы, хатшысы – Хасенова Марал Кенжеғалиқызы, комиссия мүшелері: Өмірова Дәмеш Ғабдрахманқызы, Шоматова Сабира Райханқызы.

№ 559 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мәлік Ғабдуллин а., Зеленая к.,16, ауылдық клубтың ғимараты, тел.:8 (71632) 52-6-57.
Шекаралары: Мәлік Ғабдуллин ауылы, Қойсалған ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жұмажанов Серік Оразғалиұлы, төрағаның орынбасары – Оспанов Қайырболат Хайырмолұлы, хатшысы –Жиенбаева Айнұр Молдабекқызы, комиссия мүшелері: Әбішева Әсемгүл Шегенбайқызы, Балтабаева Ұлпан Сәбитқызы.

№ 560 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кіші Түкті а., Орталық к.,1 а, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (716 32) 51-6-44.
Шекарасы: Кіші Түкті ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Нұғыманов Медет Ақылбайұлы, төрағаның орынбасары – Бралина Сәуле Майкенқызы, хатшысы – Чех Людмила Владимировна, комиссия мүшелері: Симонович Нұржамал Көшқызы, Құсаинова Зайра Сәлімқызы.

№ 561 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Серафимовка а., Орталық к, 40, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-0-63.
Шекарасы: Серафимовка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Отарбаев Нұрлыбек Дәуренбайұлы, төрағаның орынбасары – Фризен Светлана Петровна, хатшысы – Карпова Светлана Владимировна, комиссия мүшелері: Тақтаулова Сабира Қайрошқызы, Чердакова Наталья Степановна.

№ 562 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Дороговка а., Еңбек к., 16, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (716 32) 52-4-04.
Шекарасы: Дороговка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Дымов Владимир Иванович, төрағаның орынбасары – Панасик Елена Владимировна, хатшысы – Хижняк Наталья Сергеевна, комиссия мүшелері: Калиш Диана Мұратқызы, Қуанышбаева Аягөз Кәркенқызы.

№ 563 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қарауыл Қанай би атындағы а., Қанай би к.,10, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 32) 23-6-05.
Шекаралары: Қарауыл Қанай би атындағы ауылы, Желтау ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ақмөрова Раушан Қабылқызы, төрайымның орынбасары – Жетенова Арайлым Балтакескенқызы, хатшысы – Махамбетова Жібек Қоныбекқызы, комиссия мүшелері: Шоқаев Дархан Қайратұлы, Шәймерденова Ақерке Бүркітқызы.

№ 564 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Игілік а., Қанай би атындағы к.,12. орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 52-7-13.
Шекарасы: Игілік ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Уәлиева Алма Октябрқызы, төрайымның орынбасары – Ахметов Марат Мұфтахаддинұлы, хатшысы – Сейітжанова Динара Қайыргелдіқызы, комиссия мүшелері: Елемесов Жандос Мәжитұлы, Қабылова Гүлзия Болатқызы.

№ 565 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылегіс а., Орталық к.,11, негізгі мектебінің ғимараты, тел.:8 (71632) 28-2-45.
Шекарасы: Қызылегіс ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбілов Қуанышбек Қабденұлы, төрағаның орынбасары – Жакишев Болатбек Сабырбекұлы, хатшысы – Вахитова Зоя Михайловна, комиссия мүшелері: Сұлтанова Динара Жолдасбекқызы, Тавлыкаева Мариям Шожанқызы.

№ 566 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ортағаш а., Ардагерлер к., 17, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (71632) 52-1-03.
Шекарасы: Ортағаш ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қайырбай Бақытбек Қорғанбекұлы, төрағаның орынбасары – Ахметов Қорғанбек Рымбекұлы, хатшысы – Абжанова Роза Төлегенқызы, комиссия мүшелері: Оспанов Түгелбек Жайылғанұлы, Ахметова Қарлығаш Мүскенқызы.

№ 567 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қарашілік а., Абылай хан к., 7, бұрынғы бастауыш мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 51-5-67.
Шекарасы: Қарашілік ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Құрманов Боранбай Елеусізұлы, төрағаның орынбасары – Наурызов Бауыржан Рахымұлы, хатшысы – Сұңғатова Анар Мәулиқызы, комиссия мүшелері: Мұхамбеталин Ербол Сапарұлы, Есқақов Серғазы Маратұлы.

№ 568 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Троицкое а., Мектеп к., 2, орта мектептің ғимараты, тел.:8 (71632) 25-2-47.
Шекарасы: Троицкое ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шишканов Владимир Алексеевич, төрағаның орынбасары – Ликерова Сайран Исмағұлқызы, хатшысы – Трофимова Валентина Дмитриевна, комиссия мүшелері: Байкенов Қайсарбек Қазбекұлы, Қаратаева Әлия Кобығұнқызы.

№ 569 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қошқарбай а., Мектеп к.,16, негізгі мектептің ғимараты, тел.:8 (71632) 26-4-47.
Шекарасы: Қошқарбай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Балтағарин Ыбырай Қайроллаұлы, төрағасының орынбасары – Жылқыбаева Айгүл Толқынбекқызы, хатшысы – Қалымжанова Сәуле Төлебайқызы, комиссия мүшелері: Нұрғазина Күнарай Рахымқызы, Төкенова Бибігүл Қазкенқызы.

№ 570 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кеңөткел а., Орталық к., 13, негізгі мектептің ғимараты, тел.:8 (71632) 38-1-34.
Шекарасы: Кеңөткел ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Баймурзин Сәкен Шахмаұлы, төрағаның орынбасары – Қожахметова Толғанай Қойбағарқызы, хатшысы – Есенова Шолпан Мырзағалиқызы, комиссия мүшелері: Кошбай Асылтас Қайыркенқызы, Балағазина Мейрамгүл Қадырқанқызы.

№ 571 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бәйтерек а., Орталық к., 1. әкімшілік-мәдени орталықтың ғимараты, тел.:8 (716 32) 26-1-91.
Шекаралары: Бәйтерек ауылы, Өндіріс ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Аққошқаров Құрман Жетістікұлы, төрағаның орынбасары – Ағбаева Анар Жәмшітқызы, хатшысы – Үсенова Баян Даирқызы, комиссия мүшелері: Таңдаева Қарлығаш Көпжасарқызы, Бектасова Мария Изатқызы.

№ 572 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Красный Кордон а., Орталық к., 57, негізгі мектептің ғимараты, тел.:8 (71632) 25-5-65.
Шекарасы: Красный Кордон ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Соболева Наталья Евгеньевна, төрайымның орынбасары – Олжағұлов Қайсар Ескенұлы, хатшысы – Бөгенбаева Анаргүл Мырзағалиқызы, комиссия мүшелері: Сангул Светлана Ивановна, Близнец Ольга Михайловна.

№ 573 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ермаковка а., Мектеп к., 2, негізгі мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 25-7-14.
Шекарасы: Ермаковка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Төлебаева Манар Қойбағарқызы, төрайымның орынбасары – Морева Светлана Васильевна, хатшысы – Ибраева Гүлжанат Жансерікқызы, комиссия мүшелері: Жүсіпова Мариям Маймобайқызы, Рябинова Евгения Владимировна.

№ 574 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қарсақ а., Ардагерлер к., 1, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: 8 (71632) 52-9-38.
Шекарасы: Қарсақ ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ташимов Мұхтар Кәрімұлы, төрағаның орынбасары – Тоқуов Оразбек, хатшысы – Ағбаева Баян Қажыбайқызы, комиссия мүшелері: Нұртаева Роза Нұрмадиқызы, Игібаева Раушан Амангелдіқызы.

№ 575 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Үлгілі а., Білім к., 1, бастауыш мектептін ғимараты, тел.:8 (71632) 52-1-90.
Шекарасы: Үлгілі ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Беспалина Айгүл Исмағоллақызы, төрайымның орынбасары – Жантаева Ғалия Кеңесқызы, хатшысы – Сарбаева Айнаш Жасәскерқызы, комиссия мүшелері: Сарбаева Гүлбаршын, Казакова Ольга Анатольевна.

Қорғалжын ауданы

№ 576 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Өркендеу а, Абай к., 19, орта мектеп ғимараты, тел.: 8 (71637) 35-7-39.
Шекарасы: Өркендеу а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кенжекеев Бекжан Аманжолович; төрағаның орынбасары – Оспанова Алма Кабдуовна; хатшысы – Исин Сағатбек Сұлтанбекович; комиссия мүшелері: Ахан Күлшат Жұмағатқызы, Қожахметов Бекзат Ахмедиянович.

№ 577 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жұмай а, Жұмай батыр к., 22, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 5-11-52.
Шекарасы: Жұмай а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Есмағамбет Тілеуберді Нұрхамитұлы; төрағаның орынбасары – Ермекбаева Гүлден Нығымановна; хатшысы – Серкебаева Жанат Сансызбайқызы; комиссия мүшелері: Бейсенбин Сайлаубек Әбікенович, Тұрмағанбетов Тұрсын.

№ 578 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Арықты а., Тәуелсіздік к., 24, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 42-7-42.
Шекаралары: Арықты а., Құлтай а., Сулыкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сатанова Шолпан Қайыркеновна; төрайымның орынбасары – Мажитова Гүлмира Зейнуллиновна; хатшысы – Омарова Ардақ Асығатовна; комиссия мүшелері: Киікова Күлпат Тоқышевна, Такеева Алмагүл Теміржановна.

№ 579 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Садырбай а., А.Құнанбаев к., 15/3, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 5-13-95.
Шекарасы: Садырбай а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Молдабаева Шолпан Қаппасовна; төрайымның орынбасары – Қуанышева Динара Қуандықовна; хатшысы – Қожахметова Бақытгүл Қанжығалиевна; комиссия мүшелері: Сембина Анель Егінбаевна, Тоқпамбаева Балзия Асылбековна.

№ 580 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жантеке а., Ж.Шаяхметов к., 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 33-6-38.
Шекаралары: Жантеке а. Ж.Жабаев к. — 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45; К.Күмісбеков к. — 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/а, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 28, 29, 30, 30/а, 32, 34, 34/2; Ж.Шаяхметов к. — 2, 6, 13, 27, 34, 43, 51/1, 52, 52/2, 54, 54/1, 54/2, 55, 58; Қарғалы а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Айманова Гүлзира Мерекеевна; төрайымның орынбасары – Нығыманова Шолпан Елтаевна; хатшысы – Әбілдина Дамежан Сабитовна; комиссия мүшелері: Жақсыбаев Сергей Саханович, Түсіпбеков Болат Орынбасарович.

№ 581 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жантеке а., С.Сейфуллин к., 51, ауылдық округ әкімдігінің ғимараты, тел: 8 (71637) 33-6-10.
Шекаралары: Жантеке а., Ж.Шаяхметов к. — 3, 4, 5, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32, 32/а, 33, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/а, 52/1, 53, 56, 57, 61, 62; С.Сейфуллин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 24, 25, 26/2, 27, 28, 29, 30/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61; К.Күмісбеков — 8/2, 10.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Тажмағанбетов Әділхан Шәріпжанович; төрағаның орынбасары –Байтемірова Жанаргүл Қалиевна; хатшысы – Әлиева Айжан Қайратовна; комиссия мүшелері: Идрисова Гүлшат Жақановна, Нұртазин Қайырбек Ермекович.

№ 582 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұялы а., А.Құнанбаев к., 1, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 5-12-79.
Шекарсы: Ұялы а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Боранбаева Мәншүк Мұратбековна; төрайымның орынбасары – Әбілдин Рысбек Қошмағамбетович; хатшысы – Әшірбекова Сайран Қабылтаевна; комиссия мүшелері: Жакенов Жайлаубай Қабыкенович, Жүнісова Гүлден Тілеухановна.

№ 583 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кеңбидайық а., Т.Бигельдинов к., 22, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 43-6-78.
Шекаралары: Кеңбидайық а., Екпінді а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ибраева Бану Өмірқұловна; төрайымның орынбасары – Иманова Нұржамал Балташовна; хатшысы – Қасенова Гүлнар Тілеубаевна; комиссия мүшелері: Жүнісова Раушан Жакудиновна, Никифорова Нина Владимировна.

№ 584 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Майшұқыр а., Абай к., 1, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 5-14-68.
Шекаралары: Майшұқыр а., Құмкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Гайли Бақытжамал Даулетбековна; төрайымның орынбасары – Бекенова Рабиға Апешевна; хатшысы – Рақымжанова Винера Рақымбековна; комиссия мүшелері: Даулетбекова Маржангүл Серіковна, Серікбаев Мамбет Жақсылықов.

№585 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қорғалжын а., Болғанбаев к., 4, мектеп гимназиясы ғимараты, тел: 8(71637) 2-16-02.
Шекаралары: Қорғалжын а, А.Құнанбаев к. — 1, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8 блок 1, 9, 10/1, 10/2, 10/4, 10/5, 11, 11/1, 13, 15, 16, 16/1, 17, 19, 19 блок 19, 20, 21, 22, 22а, 22/1, 22/2, 22/4, 22/5, 22/6, 22/11, 22/12, 22/13, 22/15, 22/16, 23, 24, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 31/1, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 36, 37, 37/3, 38, 39, 39/1, 39/2, 39/21, 40, 41, 41/5, 41/6, 41/13, 41/14, 41/15, 41/16, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 44, 44/1, 44 корпус 1, 44/2, 45, 45а, 46, 47, 47/6, 48, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1. 51/2, 51/3, 51/5, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 53, 54, 54/1, 56, 56/1, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 64, 65, 65/1, 65/2, 66/1, 67, 67/1, 68/1, 69, 69/1, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 75, 75/1, 77, 77/1, 79, 87, 83, 89, 81, 85, 91; Х.Болғанбаев к. — 1, 2, 2 блок 1, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 8/1, 8/1-1, 8/1-2, 8/1-3, 8/1-4, 8/1-5, 8/1-6, 8/1-8, 8/1-9, 8/1-10, 8/1-13, 8/1-14, 8/1-15, 8/1-16, 9, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 12 корпус 6, 12/1, 12/1 корпус 1, 12/1-5, 12/1-7, 12/1-8, 12/1-13, 12/5, 12/6, 12/7, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 33, 36, 36/1, 36/3, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 42/1, 43, 43/1, 45, 45А, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 50/2, 29, 31, 46; К.Күмісбеков к. — 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20А, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36/4, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 48, 48А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/1, 59, 59/1, 60, 60/1, 61, 61/1, 62, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 67, 67/1, 67/2, 67А, 68, 69, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 75, 76, 77, 78.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Омарова Сауле Қуанышевна; төрайымның орынбасары – Шинтина Алмагүл Тасболатовна; хатшысы – Досымова Гүлден Хамзиновна; комиссия мүшелері: Рысбаева Нұрсұлу Қанжығалиевна, Ташенова Кенжегүл Айкишевна.

№586 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қорғалжын а., Р.Мадин к., 7, Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы ғимараты, тел: 8(71637) 2-14-39.
Шекаралары: Қорғалжын а., Т.Рысқұлов к. — 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 15; Т.Әубәкіров к. — 3, 4, 5Б, 9, 9/11, 9/11 корпус 1, 9/11 корпус 2, 13, 13 блок 1, 17/1, 19/1, 25, 29, 33, 44/1, 44/2; М.Ғабдуллин к. — 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 10,12/2; Ә.Жангелдин к. — 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/2, 8/7, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 19; Р. Мадин к. 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/8, 1/10, 1/11, 1/14, 1/15, 1/16, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5А, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 12, 12А, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 20/4, 20/5, 20/8, 20/10, 20А, 21, 21/1, 21/2, 21/7, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28/1, 28/2, 30, 33, 34, 34/1, 37, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 46/1, 48/1, 50, 50/1, 54, 56, 56/1, 56/2, 57/1, 58, 60, 60/1, 81; Ә.Шабатов — 1, 4, 5, 7, 8, 9/1, 9а, 11, 11 блок 1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 19, 19/2, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 30, 31, 31/1; Д.Рысбаев к. — 2, 4, 4/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 14, 16, 16/1, 16/2, 30/1, 30/2; Ы. Алтынсарин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21; Б.Бұлқышев к. — 1, 2, 3, 3/2; тұйық көше:Ә.Шабатов — 3, 9, 25/1.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жылқыбаев Бауыржан Ерланович; төрағаның орынбасары – Жақыпбекова Валентина Темирғалиевна; хатшысы – Қабылова Мадина Адайевна; комиссия мүшелері: Досмағамбетова Сауле Амангелдиновна, Мусин Дархан Амангелдіұлы.

№ 587 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қорғалжын а., Ә.Жангелдин к., 8, А.Төлеубаев ат. орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 2-19-00.
Шекаралары: Қорғалжын а., Гагарин к. — 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/3, 3/4, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 14, 14/1, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34 корпус 1, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/2, 44/1, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52; Т.Бигельдинов к. — 1, 1/1, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14 корпус 1, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Ә.Бөкейханов к. — 3, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 29, 31, 33, 34; Т.Әубәкіров к. — 19/2, 21, 21/1, 21А, 22, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 28, 28/1, 29, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 33, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 48, 48/1, 48/2, 48/5, 50, 50/1, 54; Қ.Мұхамедханов к. — 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7/1, 8; Тәуелсіздік к. -1/1, 1А, 1Б, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Кирпичная к. -1, 1/1, 3, 3/1, 3/2; Х.Ерғалиев к. — 1, 2, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шамбеков Қазбек Сабитович; төрағаның орынбасары – Әшімова Әлия Түркешовна; хатшысы – Шлегель Ирина Николаевна; комиссия мүшелері: Зейниева Аңсағаным Рахимберлиевна, Қылышбаев Ерлан Ерболович.

№ 588 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қорғалжын а., Р.Мадин к., 3, жол торабының ғимараты, тел: 8(71637) 2-14-04.
Шекаралары: Қорғалжын а., М.Әуезов к. -1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20; Д.Рысбаев к. — 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 12, 12 блок 1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/4, 14/5, 14/6, 14 б, 15/1, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2, 21a/1, 21a/2, 21/3, 21/4, 23, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2; Ш.Уәлиханов к. — 1, 1/1, 1/2, 1/4, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3 корпус 1, 4, 4/2, 4/3, 5, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 10/1, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 20; Д.Отарбеков к. — 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 5, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 22, 24; Құлтума к. — 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18; М.Горький к. -1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 9, 13, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2,36, 36/2, 42/1, 42/2, 44/2, 46, 46/1, 48/2, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жүнісов Еділ Еркинович; төрағаның орынбасары – Елеуова Жаңагүл Амангелдиевна; хатшысы – Әбілова Гүлден Жұмабаевна; комиссия мүшелері: Мырзабеделова Шынар Қоржынбаевна, Үзденбекова Мәдениет Төлегеновна.

№ 589 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қорғалжын а., К.Күмісбеков к., 28, Р.Есімжанова атындағы балалар ән-күй мектебінің ғимараты, тел: 8(71637) 2-11-94.
Шекаралары: Қорғалжын а., Е.Дүйсенбаев к. — 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5 блок 1, 8а, 8/1, 10, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 33 блок 1, 33/2, 34, 35, 37/1, 38, 39, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/2, 47, 49, 51, 52, 55, 55/1, 57, 57/1; Ж.Жабаев к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 9, 7, 10/1, 11, 15, 16, 19, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 29; С.Сейфуллин к. — 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/1, 8/1, 8, 9, 9/1, 11, 11б, 12, 13, 15, 15/1, 17, 25; Ш.Әубәкіров к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16/1, 16/2, 17, 19, 20, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 38, 40, 42/1, 42/2, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 81, 83, 87, 89, 91; Нұра к. — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2; Бірлік к.; М.Жұмабаев к. — 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/4, 3А, 4, 4/2, 5, 5/3, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 блок 1, 21 блок 3, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26/2, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 35, 35/1, 35/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 49; Қоржынкөл к. — 1, 2, 4, 5, 6; Абай а.; Е.Дүйсенбаев тұйық к. — 6, 7, 8, 9, 11, 11/1, 41/3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ташенова Жұмагүл Айқышқызы; төрайымның орынбасары – Шувашева Мапруза Буревна, хатшысы – Біләлова Ботагөз Қуанышовна; комиссия мүшелері: Қабылдина Сауле Қабыкеновна, Саметова Аяжан Серіковна.

№ 590 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қорғалжын а., Ә.Жангелдин к., 4, № 1 агротехникалық колледжі ғимараты, тел: 8 (71637) 2-13-03.
Шекаралары: Қорғалжын а., Ә.Молдағұлова к. — 1, 2, 3, 4/1, 5/1, 6, 6/1, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20/1, 21, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/4, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 40/3, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43/1, 43/2, 43/4, 44, 46/1, 46/2, 46/3, 47/1, 47/2, 47/3, 48/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 53/1, 53/2, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64/1, 64/2, 65/1, 65/2, 66/1, 66/2, 67, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71; Пос. Строителей к. — 1, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 17, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2. Біртабан а. Әлия Молдағұлова тұйық к.- 4, 5.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қоспанов Аян Серікбаевич; төрағаның орынбасары – Ермағамбетова Маржан Қасымжановна; хатшысы – Мұсабаева Күлзайраш Жұматаевна; комиссия мүшелері: Кибалдина Бибігүл Хамидуллиновна, Ташенова Орынбасар Айқышовна.

№ 591 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шалқар а., А.Құнанбаев к., 34, орта мектеп ғимараты,
тел: 8(71637) 45-6-59.
Шекаралары: Шалқар а., Алмас а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұқатова Қаршыга Көшербаевна; төрағаның орынбасары – Жанмолдина Жазира Рахметоллаевна; хатшысы – Мырзалиева Батима Орақбаевна; комиссия мүшелері: Абдығалиева Қымбат Сержановна, Қалижан Балнұр Төлеуқызы.

№ 592 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Үшсарт а., Көбетей к., 28, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 5-14-15.
Шекарасы: Үшсарт а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жұмаділдин Сайлаубек Шортанбаевич; төрағаның орынбасары – Бердалина Гүлнар Амангелдиновна; хатшысы – Абдуллина Әсел Баянбаевна; комиссия мүшелері: Борина Сауле Баймуқановна, Төлебаева Әлия Руслановна.

№ 593 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сабынды а., А.Құнанбаев к., 24, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 44-6-46.
Шекаралары: Сабынды ауылы, А.Құнанбаев к. — 1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 34, 36/1, 36, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58, 60, 60/1; Т.Камелов к. -1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 38, 40, 42, 42/1; Т.Жұмабайұлы к. — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41; Ә.Үсенұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/2, 23/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 29/2, 30, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 58, 60, 62, 64/1, 64/2; Х.Ерғалиев к. — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17; К.Кенжетаев к. -1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14; Ы.Алтынсарин к. — 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17; К.Қошмағанбет к. — 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48; Ә.Бөкейханов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Абеев Серік Едигеевич; төрағаның орынбасары – Әбілмәженова Мағрипа; хатшысы – Смағұлов Нұрлан Берікович; комиссия мүшелері: Апендина Бақтыгүл Қабдрашовна, Боштаева Мақпал Рахметуллиновна.

№ 594 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сабынды а., Б.Бұлқышев к., 2, «Нұра топтық су арнасы» мекемесінің өнідірістік учаскесінің ғимараты, тел: 8 (71637) 44-6-39.
Шекаралары: Сабынды а., Қ.Шымырұлы ш.а. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Б.Бұлқышев к. — 1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 30/1, 30/2, 33/1, 33/2, 35; Алғабас а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ибраев Жанболат Садуевич; төрағаның орынбасары – Смағұлова Айгүл Өмірзақовна; хатшысы – Жұмағұлова Диана Бейсенғалиевна; комиссия мүшелері: Ибраева Нұржамал Нұртаевна, Петрошенко Татьяна Леонидовна.

№595 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қараегін а., Ш.Уәлиханов 11, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 32-6-01.
Шекарасы: Қараегін а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Саметова Орынбасар Балмағамбетовна; төрайымның орынбасары – Қасенов Қанат Болатович; хатшысы – Әшірбекова Саягүл Жаңбыршевна; комиссия мүшелері: Әбдірахманова Бақытгүл Салимовна, Нығметжанова Диана Әмірғалиевна.

Сандықтау ауданы

№ 596 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Богородка а., Саябақ к. 1а, мәдениет үйі, тел.: 8 (716 40) 9-54-47
Шекарасы: Богородка ауылы
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Зубов Артем Владимирович, төрағаның орынбасары – Пиягина Любовь Викторовна, хатшысы – Баймағамбетова Сәрия Ашкенқызы, комиссия мүшелері: Рустанова Марина Владимировна, Бабоченко Евгения Николаевна.

№ 597 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Дорогинка а., Пушкин к., 18 а, негізгі мектеп, тел. 8 (716 40) 70451.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Хикимов Әлбек Байжолұлы, төрағаның орынбасары – Нұрқанов Қуанышбек Әзірбекұлы, хатшысы – Ысқақова Дәрия Қадыржанқызы, комиссия мүшелері: Бекпаева Кәлима Құсайынқызы, Радина Галина Васильевна.

№ 598 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балкашин а., Западная к., 1, аудандық аурухана, тел. 91786.
Шекарасы: Балкашино ауылы, Әлихан Бөкейханов көшесі,1 үй.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мещанова Дыбыс Теміржанқызы, төрайымның орынбасары – Омарова Сәуле Қажымұратқызы, хатшысы – Жақыпова Алмагүл Балғабайқызы, комиссия мүшелері: Степанова Надежда Борисовна, Политова Елена Александровна.

№ 599 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балкашин а., Абай к., 101, АІІБ, тел.: 8 (716 40) 92287.
Шекарасы: Балкашино ауылы, Абай көшесі 101 – үйі.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бекішев Азамат Оралбекұлы, төрағаның орынбасары – Есин Виталий Сергеевич, хатшысы – Жуасова Алтын Аманжолқызы, комиссия мүшелері: Руди Валентина Константиновна, Андреева Светлана Ивановна.

№ 600 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Хуторок а., ауылдық клуб, тел. 8 (716 40) 70011.
Шекарасы: Хуторок ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Тілеубаев Нұрлан Жеңісұлы, төрағаның орынбасары – Наукенова Елена Кәкенқызы, хатшысы – Швецова Нина Николаевна, комиссия мүшелері: Макаренко Надежда Анатольевна, Абжуева Наталья Михайловна.

№ 601 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балқашин а., Абылай хан к., 128, аудандық мәдениет үйі, 8(716)40 92863.
Шекаралары: Балкашино ауылы: Әлихан Бөкейханов көшесі: 12, 14 — үйлер; Целинная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30 — үйлер; Шұбартау көшесі: 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104 — үйлер; Тәуелсіздік көшесі: 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 — үйлер; Ағайынды Айсиндер көшесі: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155 — үйлер; Киров көшесі: 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 96А, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126 — үйлер; Абылай-Хан көшесі: 95, 97, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154 — үйлер; Джамбул көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20 — үйлер; Абай көшесі: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143 — үйлер; Смирнов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 — үйлер; Жабай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 — үйлер; Чернова көшесі: 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 — үйлер.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ким Наталья Никоноровна, төрайымның орынбасары – Грауберг Иннеса Владимировна, хатшысы – Баранова Светлана Леонидовна, комиссия мүшелері: Карзакова Мария Витальевна, Киреева Людмила Анатольевна, Кузнецова Тамара Алексеевна, Кәкімов Талғат Еркенұлы.

№ 602 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балкашин а., Куйбышев к., 48, № 1 Балкашин орта мектебі, тел.: 8 (716 40) 91456.
Шекаралары: Балкашино ауылы: Әлихан Бөкейханов көшесі: 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12А, 13, 13А — үйлер; Шұбартау көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 41А, 42, 42А, 42Б, 42В, 42/2, 43, 44, 44А, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58 — үйлер; Тәуелсіздік көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 68, 70, 70А, 72, 74 — үйлер; Ағайынды Айсиндер көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71,73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 — үйлер; Киров көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 84, 86, 88, 92, 94 — үйлер; Абылай-Хан көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 98 — үйлер; Абай көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 – үйлер.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қалиақбарова Салтанат Досымбекқызы, төрайымның орынбасары – Никанкин Роман Геннадьевич, хатшысы – Кенжебаева Жұлдыз Амангелдіқызы, комиссия мүшелері: Величко Наталья Николаевна, Аубаева Мақпал Мағзумқызы, Кенжалина Гүлмира Қабдулмүталләпқызы, Мұсахметов Есенбек Қуанышбекұлы.

№ 603 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балкашин а., № 2 Балкашин орта мектебі, тел.: 8 (716 40) 79023.
Шекаралары: Балкашино ауылы: Киров көшесі: 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150 — үйлер; Абылай-Хан көшесі: 145, 147, 149, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160,161,162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194А, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232 — үйлер; Жастар көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 — үйлер; Джамбул көшесі: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105 — үйлер; Абай көшесі: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161,162, 163, 164, 164А, 165, 166, 166А, 167, 168, 169, 170, 171, 172,173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 213А, 214, 215, 216, 217, 219, 221, 223, 225, 227 — үйлер; Болашақ көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 — үйлер; Смирнов көшесі: 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 144/1, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162 — үйлер; Жабай көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 — үйлер; Пионерская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 — үйлер; Заречная көшесі: 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 4, 4/1, 4А/1, 4Б/1, 5, 6, 6/1, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11/1, 11/3, 13, 13Б, 14, 15, 16, 22, 24, 26 — үйлер.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Келлер Флорентина Николаевна, төрайымның орынбасары – Винокурова Светлана Витальевна, хатшысы – Мұсахметова Алма Жұмабайқызы, комиссия мүшелері: Покамин Николай Андреевич, Лычаков Максим Александрович, Пашкевич Владислав Станиславович, Вагнер Полина Егоровна.

№ 604 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Барақпай а., Ы.Алтынсарин к. 32, Баракөл негізгі мектебі, тел. 8 (716 40) 95138.
Шекарасы: Барақпай ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шулепова Анастасия Николаевна, төрайымның орынбасары – Ботина Кенжегүл Товашқызы, хатшысы – Ященко Александра Григорьевна, комиссия мүшелері: Тасмағамбетова Райгүл Кеңесбекқызы, Ковальчукова Елена Григорьевна.

№ 605 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шәшке а., М.Маметова к. 13, мед.пункті, тел.:8 (716 40) 70805.
Шекарасы: Шәшке ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Малғаждарова Анар Балабекқызы, төрайымның орынбасары – Дәулетбекова Бибігүл Халипқызы, хатшысы – Әлсейітова Гүлжихан Қокышқызы, комиссия мүшелері: Қалиева Нүрия Мінахметқызы, Дударь Татьяна Артуровна.

№ 606 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Белгородское а., Целинная к., 24, Белгород негізгі мектебі, тел. 8 (716 40) 94537.
Шекарасы: Белгородcкое ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Авдеева Марина Михайловна, төрайымның орынбасары – Громова Тамара Николаевна, хатшысы – Хохлова Ирина Николаевна, комиссия мүшелері: Кондрашина Светлана Александровна, Демко Александра Николаевна.

№ 607 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Хлебное а., Абылай хан к. 11, мед.пункті, тел. 8(716 40) 31345.
Шекарасы: Хлебное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Балғабаева Аягөз Рахимжановна, төрайымның орынбасары – Гура Наталья Владимировна, хатшысы – Шаймурзина Салтанат Қабылсерікқызы, комиссия мүшелері: Гура Эльвира Павловна, Покамина Елена Васильевна.

№ 608 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Преображенка а., Тәуелсіздіктің 25 жылдығы к. 18, Преображенка бастауыш мектебі, тел. 8 (716 40) 90305.
Шекарасы: Преображенка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шлыкова Елена Викторовна, төрайымның орынбасары – Рудыч Зинаида Николаевна, хатшысы – Шаймерденов Болат Николаевич, комиссия мүшелері: Кондрашина Нина Ивановна, Пекарь Лидия Дмитриевна.

№ 609 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Раздольное а., Орталық к. 18 а, Больше-Тюктинский орман шаруашылығының конторы, тел. 8 (716 40) 90887.
Шекарасы: Раздольное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бектұров Ерлан Жантайқожаұлы, төрағаның орынбасары – Калдуов Самат Сансызбайұлы, хатшысы – Новикова Оксана Евгеньевна, комиссия мүшелері: Запорощенко Вера Евгеньевна, Садықова Айгүл Елубайқызы.

№ 610 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мадениет а., А.Иманов к.,17, АМҮ, тел.: 8 (71640)98611.
Шекарасы: Мәдениет ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тілеуова Айгүл Серікқызы, төрайымның орынбасары – Садвакасов Дастан Әділбекұлы, хатшысы – Әлжапарова Гүлнәр Маратбекқызы, комиссия мүшелері: Байкенова Айнаш Тайбекқызы, Тыржанова Айгүл Сағындыққызы.

№ 611 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Васильевка а., Васильевка мәдениет үйі, Пушкин к. 21.
Шекарасы: Васильевка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Перфилова Валентина Викторовна, төрайымның орынбасары – Мершавко Татьяна Николаевна, хатшысы – Шатравин Александр Викторович, комиссия мүшелері: Зорина Валентина Владимировна, Гембух Виктор Андреевич.

№ 612 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тучное а., ауылдық клуб, Набережная к., 1.Шекарасы: Тучное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Комиссарова Тамара Николаевна, төрайымның орынбасары – Мельникова Екатерина Николаевна, хатшысы – Мельникова Оксана Ивановна, комиссия мүшелері: Волотковский Алесей Алексеевич, Скачкова Галина Алексеевна.

№ 613 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Веселое а., ауылдық клуб, тел. 8 (716 40) 94383.
Шекарасы: Веселое ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Няшина Татьяна Юрьевна, төрайымның орынбасары – Карсенова Асылтас Тілеубайқызы, хатшысы – Мұхамеджанова Зүлфия Оралтайқызы, комиссия мүшелері: Ахметова Жұмажан Имамәзімқызы, Кирилюк Алена Дмитриевна.

№ 614 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жыланды а., негізгі мектебі, тел. 8(716 40)98902.
Шекарасы: Жыланды ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Туканова Айзада Жанбайқызы, төрайымның орынбасары – Жирентаева Әмина Дайырбекқызы, хатшысы – Сағитова Жанар Қайроллақызы, комиссия мүшелері: Оралбеков Ерлан Оралбекұлы, Кәрімжанова Райгүл Жылқайдарқызы.

№ 615 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новоселовка с., Новоселовка МП, тел. 8 (71640) 9-03-49.
Шекарасы: Новоселовка с.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сорх Вероника Васильевна, төрайымның орынбасары – Вебер Надежда Васильевна, хатшысы – Бискуб Валентина Валерьевна, комиссия мүшелері: Кудряшов Иван Вадимович, Клещук Галина Львовна.

№ 616 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұлан а., Ұлан негізгі мектебі, Кенесары к., 18
Шекарасы: Ұлан ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мицель Надежда Геннадьевна, төрайымның орынбасары – Құсайынова Үміт Ерғалиқызы, хатшысы – Хачай Альбина Мурадовна, комиссия мүшелері: Чобанова Софья Олеговна, Кенжина Күлбайша Ибрагимқызы.

№ 617 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Приозерное а., ауылдық мәдениет үйі, Алтынсарин к., 21, тел. 8 (716 40) 97635.
Шекарасы: Приозерное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Анапин Сәрсембай Қамидоллаұлы, төрағаның орынбасары – Махомет Елена Николаевна, хатшысы – Михайлёва Татьяна Владимировна, комиссия мүшелері: Кнак Оксана Александровна, Руди Юлия Александровна.

№ 618 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новый городок а., ауылдық клуб, 8 (716 40) 93242.
Шекарасы: Новый городок ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Винтерголлер Алексей Карлович, төрағаның орынбасары – Мартынов Валерий Иванович, хатшысы – Грицаева Надежда Валерьевна, комиссия мүшелері: Аникеева Любовь Евгеньевна, Хохлова Татьяна Николаевна.

№ 619 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызыл Қазақстан а., ауылдық мәдениет үйі, Мектеп к., 6, тел. 8 (716 40)98763.
Шекарасы: Қызыл-Қазақстан ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәлімжанова Әсел Жанәділқызы, төрайымның орынбасары – Шайжанова Бағдат Қадырбекқызы, хатшысы – Анапина Сәбирә Егімбайқызы, комиссия мүшелері: Анапин Бекежан Қайырбайұлы, Садықова Әлия Қамбашқызы.

№ 620 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Каменка а., Каменка орта мектебі, тел. 8 (71640)96283.
Шекарасы: Каменка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сейітжанова Жанна Құжатқызы, төрайымның орынбасары – Доценко Маргарита Вилюсовна, хатшысы – Причипеева Мария Степановна, комиссия мүшелері: Болотина Елена Михайловна, Қайырова Мереке Шайыхқызы.

№ 621 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Каменка ОМ-нің шағын орталығы, Богословка а.
Шекарасы: Богословка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бенберина Людмила Леонидовна; төрайымның орынбасары – Бугаёва Наталья Васильевна; хатшысы – Горбанёва Лидия Андреевна, комиссия мүшелері: Горбанёв Валерий Алексеевич, Бенберин Александр Григорьевич.

№ 622 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Красная поляна а., орта мектебі.
Шекаралары: Красная поляна, Арбузинка, Петриковка ауылдары.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Абаева Амнат Хасановна; төрайымның орынбасары – Дашаева Палада Беккаевна; хатшысы – Вахаева Мадина Горчановна; комиссия мүшелері: Ибаев Ибрагим Ансарович, Магамадова Зулпа Эльмурзаевна.

№ 623 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Лесное а., Лесная орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Лесное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ермолаева Наталья Владимировна; төрайымның орынбасары – Корж Марина Анатольевна; хатшысы – Байкушанова Назгүл Базарбайқызы; комиссия мүшелері: Тыртычная Юлия Ивановна, Стюхляева Людмила Петровна.

№ 624 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Речное а., «ПЗ Балкашинский» ЖШС конторасының ғимараты, Орталық к. 9, тел. 8(716) 4098165
Шекарасы: Речное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байжанова Роза Аманжолқызы; төрайымның орынбасары – Германова Наталья Николаевна; хатшысы – Ланг Ольга Владимировна; комиссия мүшелері: Кирилюк Валентина Ивановна, Юрченко Валентина Владимировна.

№ 625 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Михайловка а., Михайловка БМ ғимараты, Мектеп к., 17, тел. 8 (716) 4091008.
Шекарасы: Михайловка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Демешкина Галина Дмитриевна; төрайымның орынбасары – Коноваленко Наталья Владимировна; хатшысы – Абенова Алма Бегқызы, комиссия мүшелері: Девивье Наталья Александровна, Семенихина Галина Николаевна.

№ 626 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: с.Граниковка, «ПЗ Балкашинский» ЖШС конторының ғимараты, Центральная к., 23, тел.: 8(716) 4090087.
Шекарасы: Граниковка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рыбакова Наталья Евгеньевна; төрайымның орынбасары – Сидорова Мария Ивановна; хатшысы – Глюк Елена Петровна; комиссия мүшелері: Ромащенко Александр Васильевич, Гончарова Оксана Анатольевна.

№ 627 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Быстримовка а., «Сандықтау» ЖШС конторасы, Бейбітшілік к. 19, тел. 8 (716) 4090217.
Шекарасы: Бастрымовка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кнак Владимир Егорович; төрағаның орынбасары – Сидорова Мария Владимировна; хатшысы – Руди Инна Викторовна; комиссия мүшелері: Бунтовских Светлана Александровна, Церникель Юлия Александровна.

№ 628 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Максимовка а., ауылдық клуб, тел.:8 (716) 4097209.
Шекарасы: Максимовка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мячик Зоя Николаевна; төрайымның орынбасары – Агафонов Александр Валентинович; хатшысы – Магауова Динара Беркінбайқызы; комиссия мүшелері: Тамаева Сәлима Қайдарқызы, Батталова Күлнарай Болатқызы.

№ 629 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Владимировка а., ауылдық клуб, тел.: 98416.
Шекарасы: Владимировка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рыхликова Валентина Александровна; төрайымның орынбасары – Кибирева Надежда Петровна; хатшысы – Рыхликов Вадим Васильевич; комиссия мүшелері: Молчанова Татьяна Александровна, Фрицлер Ольга Александровна.

№ 630 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новоникольск а., ауылдық клуб, тел.: 8 (716) 4095830.
Шекарасы: Новоникольское ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Уткова Елена Николаевна; төрайымның орынбасары – Жақыпова Алмагүл Жақсылыққызы; хатшысы – Сәдуова Сандуғаш Жақсыкелдіқызы; комиссия мүшелері: Смаглюк Татьяна Васильевна, Кирик Юлия Николаевна.

№ 631 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Меньшиковка а., ауылдық клуб, тел. 8 (716) 4090608
Шекарасы: Меньшиковка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бейсенбаева Айгүл Айтқожақызы, төрайымның орынбасары – Абжикеев Болат Жанайдарұлы; хатшысы – Гонаго Лариса Викторовна, комиссия мүшелері: Сачек Валентина Викентьевна, Садуов Сұлтанбек Айткенұлы.
.
№ 632 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құмдыкөл а., Құмдыкөл бастауыш мектебі, тел. 8 (716) 4031007.
Шекарасы: Құмдыкөл ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ромашова Любовь Владимировна; төрайымның орынбасары – Асаинов Болат Қайырбайұлы; хатшысы – Сәменова Күләнда Әлкебайқызы; комиссия мүшелері: Жақыпов Сапарбек Кәкімұлы, Сединкина Любовь Ивановна.

№ 633 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мысок а., «Маралды» ММ конторасы, тел.: 8 (716) 4095500.
Шекарасы: Мысок ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жабағин Саят Қуанышевич; төрағаның орынбасары – Қабдешева Гүлден Айқожақызы; хатшысы – Жақсыбаева Бақыт Бекмырзақызы; комиссия мүшелері: Жабағина Айгүл Айқожақызы, Әбенова Любовь Владимировна.

№ 634 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Смольное а., «Маралды» ММ конторасы, тел.: 8 (716) 94090686.
Шекарасы: Смольное ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жақыпов Қанат Сапарбекұлы; төрағаның орынбасары – Черкашина Марина Геннадьевна; хатшысы – Кулишова Людмила Викторовна; комиссия мүшелері: Кулешова Нина Васильевна, Туринцева Махаббат Қазизқызы.

№ 635 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сандықтау а., Орталық к. 40, тел. 8 (716)4093751.
Шекарасы: Сандықтау ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Приходько Рабиға Шағбанқызы; төрайымның орынбасары – Бекенев Қайрат Салауатұлы; хатшысы – Нұрбаева Гүлім Орынбайқызы, комиссия мүшелері: Байымбетова Сәуле Амантайқызы, Жақыпова Гүлнәра Амангелдіқызы.

№ 636 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Петровка а., Мәдениет үйі, Абай к. 36, тел.: 8 (716) 4070247.
Шекарасы: Петровка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шестернина Юлия Васильевна; төрайымның орынбасары – Иванова Юлия Валерьевна; хатшысы – Васильева Елена Александровна; комиссия мүшелері: Құлманбетов Жанат Сейітқайырұлы, Горячева Светлана Леонидовна.
.
№ 637 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новоромановка а., Ленин к., 20 а
Шекарасы: Новоромановка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хутишен Наталья Георгиевна; төрайымның орынбасары – Пономарев Михаил Петрович; хатшысы – Пономарев Игорь Вячеславович; комиссия мүшелері: Поскакаева Светлана Владимировна, Рыжков Александр Сергеевич.

№ 638 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Спасское а., ауылдық клуб, 8 (716)4093174.
Шекарасы: Спасское ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Хамзатханов Адани Авадийұлы; төрағаның орынбасары – Ярошенко Алексей Алексеевич; хатшысы – Жүсіпов Амангелді Нұркелдіұлы; комиссия мүшелері: Зелюк Наталья Васильевна, Сунцова Елена Сергеевна.

Целиноград ауданы

№ 639 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмол а., Гагарин к. 12, аудандық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71651) 31-156.
Шекаралары: Черемушки к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21; Қосқопа к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29; Жаңа жол к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35; Міржақып Дулатұлы к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Сәкен Сейфуллин к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Ілияс Жансүгіров к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 30,31, 32; Наурыз к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Мәлік Ғабдуллин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Сәбит Мұқанов к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31; Людмила Русланова к. — 3, 5, 7, 9, 11,13, 15, 17, 19, 27, 29; Ілияс Есенберлин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Шоқан Уәлиханов к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Бейімбет Майлин к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Қапан Мұхамеджанов — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Жеті жарғы к. — 18; Қорғалжын к. — 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Мағжан Жұмабаев к. — 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26; Төле би — 42, 51, 76, 78, 80, 82; Ыбырай Алтынсарин к. — 1, 2, 19, 23, 27, 28, 29, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 47, 80, 81, 82, 83; Мұхтар Әуезов к. — 3, 5, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 53, 55, 57, 59, 61, 59; Әйтеке би к. — 38, 40, 41, 42, 44, 87, 89, 91, 93, 98, 100, 102, 104, 106; Қазыбек би к. — 26, 28, 30, 32, 37, 39, 41/1, 43, 45, 99, 101, 103, 105, 107, 110, 112, 114, 116; Құрманғазы к. — 3, 5, 7, 9, 61, 63, 130, 132, 134, 135; Сағадат Нұрмағамбетов к. — 4, 6, 8, 10, 10/1, 11, 11/1, 13, 15, 17; Әміре Қашаубаев к. — 120, 122, 124, 124/1, 126, 127, 129, 129/1, 131, 133; Рақымжан Қошқарбаев к. — 31, 35, 37, 39, 47, 49, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 85, 87, 89, 111, 113, 115, 117, 119, 121; Кенесары к. — 42, 44, 46, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 77, 79, 81, 81/1, 83, 84, 85, 90, 92, 94, 108, 109, 118, 125, 128, 136; Фариза Оңғарсынова к. — 91/1, 96; Роза Бағланова к. — 67, 69, 71; Дина Нұрпейісова к. — 33, 34, 36, 38, 77, 75, 79.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жақсыбаева Рәхима Рамазанқызы; төрайымның орынбасары – Хамитова Бахит Назымбекқызы; хатшысы – Хасенова Анар Нұртасқызы; комиссия мүшелері: Шөлембаева Гүлан Қисақызы, Газдиева Тома Мухарбековна, Биркенова Алма Ермекқызы, Төлепбергенова Гүлнұр Шәймерденқызы.

№ 640 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмол а., Гагарин к. 1, «№ 5 орта мектебі» ғимараты, тел.: 8 (71651) 30-314.
Шекаралары: Гагарин к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Шәйкен Исенов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 87; Иван Шарф к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24; ИПС к. — 1, 3, 4, 5, 6; Элеваторная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18 үйлері; Бахыт шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12; Линейная к. — 1, 2, 3, 4.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бекимова Қарлығаш Мергенқызы; төрайымның орынбасары – Абжанова Бағила Қаптысалямқызы; хатшысы – Бимұқанова Самал Төлеуғазықызы; комиссия мүшелері: Ержанова Замзагүл Ғалымжанқызы, Құлмағамбетова Жанар Абдрахманқызы, Мирманова Айгүл Барлыққызы, Шөлембаев Ардақ Талғатұлы, Тастимирова Гүлсара Амангелдіқызы, Ибраева Татьяна Александровна, Қасенова Зәуре Жақсылыққызы, Төлеубаева Күләш Кәрімжанқызы.

№ 641 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Өтеміс а., Борташ к. 5, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (71651) 94-136.
Шекарасы: Өтеміс а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жаппарова Бақыт Нұрланқызы; төрайымның орынбасары – Дүйсенова Рысалды Төлегенқызы; хатшысы – Жақсыбекова Самал Шәріпбекқызы; комиссия мүшелері: Алпыспаев Ермек Досмағамбетұлы, Ахмединова Нүрия Төлеубайқызы.

№ 642 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Нұресіл а., Қажымұқан к. 2А, ауылдық клубтың ғимараты, тел.: 8 (71651) 96-442.
Шекарасы: Нұресіл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қонқыбаева Әлия Оразалықызы; төрайымның орынбасары – Ыдрысова Гүлнар Қазақпайқызы; хатшысы – Ильященко Татьяна Васильевна; комиссия мүшелері: Ақболатова Ақтолқын Серікбайқызы, Абылғазина Ольга Баяновна.

№ 643 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Раздольное а., Алтынсарин к., 27, № 50 бастауыш мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 24-250.
Шекарасы: Раздольное а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Исупов Блимжан Рамазанович; төрағаның орынбасары – Ибраева Ләззат Болатқызы; хатшысы – Жүсіпова Бибізат Каркенқызы; комиссия мүшелері: Кожемякина Ирина Александровна, Шестакова Татьяна Семеновна.

№ 644 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңа Жайнақ а., Теректі к. 20, № 49 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 21-784.
Шекарасы: Жаңа Жайнақ а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сәбиев Нұрлыбек Рахманбекұлы; төрағаның орынбасары – Жамсран Гүлдәурен; хатшысы – Хамитова Мафруза Бағановна; комиссия мүшелері: Әкімжанов Қайырлы Бағанұлы, Ембергенова Әлия Зарыханқызы.

№ 645 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қабанбай батыр а., Бірлік к., 1А, ауылдық клубтың ғимараты, тел: 8 (71651) 91-615.
Шекарасы: Қабанбай батыр а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шоламбаев Ермек Төкенұлы; төрағаның орынбасары – Досмағамбетов Жұмажан Омарұлы; хатшысы – Усова Раиса Ивановна; комиссия мүшелері: Шуленбаева Тана Гадылбековна, Приступа Татьяна Александровна, Жақанова Шарбан Нұрханқызы, Тлеужан Самал Талғатқызы, Тарганова Әнел Баймағанбетовна, Сәдуақасова Бахытгүл Бекежанқызы.

№ 646 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылжар а., Бейбітшілік к. 21, орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 92-213.
Шекарасы: Қызылжар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қожасова Айгүл Сәбитқызы; төрайымның орынбасары – Әбішева Айсұлу Сағадиқызы; хатшысы – Түлеуова Лейла Қанатқызы; комиссия мүшелері: Смағұлова Асылжан Абайқызы, Дүйсембаев Сержант Насырұлы.

№ 647 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сарыадыр а., Орталық к. 10, «Нұра» ЖШС ғимараты, тел.: 8 (71651) 92-214.
Шекарасы: Сарыадыр а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұхамедина Ақтлек Қайыргелдіқызы; төрағаның орынбасары – Сукалова Светлана Петровна; хатшысы – Ельцова Тамара Васильевна; комиссия мүшелері: Сукалова Забура Байалиевна, Таинбеков Алтынбек Амангелдыұлы.

№ 648 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Нұра а., Орталық к., 14, «Нұра» ЖШС ғимараты, тел: 8 (71651) 92-226.
Шекарасы: Нұра а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Құрұмбаев Еркін Нұрабайұлы; төрағаның орынбасары – Құдабаева Бибіғайша Набиқызы; хатшысы – Беркинова Бахтыгүл Жәрдемқызы; комиссия мүшелері: Таубекова Жанар Кеңесқызы, Тәтібаева Күләш Тишмағамбетқызы.

№ 649 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қараөткел а., Кенесары хан к. 2Д, № 2 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 46-072.
Шекаралары: Наурызбай батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Қарасай батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Әмір Темір к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Қозыкөш к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Бұзықты к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Лев Гумилев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Бөгенбай батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Әлихан Бөкейханов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Талдыкөл к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жеңіс к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Ахмет Байтұрсынов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шоқан Уәлиханов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Тұрар Рысқұлов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Ғабит Мүсірепов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Жамбыл Жабаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 67, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Шәмші Қалдаяқов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; Домалақ ана к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6; Амангелді Иманов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Сарыарқа к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, Ілияс Жансүгіров к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Кемаль Акишев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Мұстафа Шоқай к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Бұқар жырау к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Кенесары хан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Қабанбай батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Бошан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Ыбырай Алтынсарин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Мәлік Ғабдуллин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Сәбит Мұқанов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мұхтар Әуезов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Сәкен Сейфуллин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Әйтеке би к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Төле би к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Қазыбек би к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Абылай хан к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Мағжан Жұмабаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Әлия Молдағұлова к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Қажымұқан Мұңайтпасов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Абай Құнанбаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рыспаева Гүлбану Базарбекқызы; төрайымның орынбасары – Тұңғышбаева Маина Алпысбайқызы; хатшысы – Отарбаева Махаббат Нұртазайқызы; комиссия мүшелері: Мұхидинов Серік Сұлтанұлы, Нығманбеков Асыл Манапбекұлы, Тәукелов Жұмағазы Шәкенұлы, Сальменова Слушаш Сағынтайқызы.

№ 650 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қараөткел а., Пятилетка к. 9Б, № 6 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 41-619.
Шекаралары: Есіл к. -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Астана к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Ертіс к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Дінмұхаммед Қонаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Шәкен Айманов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Сұлтанмахмұт Торайғыров к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Жүсіпбек Аймауытов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Шәкәрім Құдайбердиев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ілияс Есенберлин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Қызылжар к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Әбу Насыр Әл — Фараби к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Бейімбет Майлин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Еңбекші к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Кәукен Кенжетайұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Дружба к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Баубек Бұлқышев — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Хамит Ерғалиев — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Строительная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Евгений Брусиловский к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Степная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Бәйтерек к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Нұра к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Қайым Мұхамедханов — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Целинная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Северная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Мұқағали Мақатаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Сұлтанмахмұт Бейбарыс к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Пятилетка к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Набережная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Ақан сері к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Даулеткерей Шығайұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Жағалау к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; Күләш Байсейітова к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Құрманғазы Сағырбайұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Александр Сергеевич Пушкин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Айша бибі к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; Атан батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Мәншүк Мәметова к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Тәуелсіздік к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; Бауыржан Момышұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Әміре Қашаубаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Дина Нұрпейісова к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Қаныш Сәтбаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ,24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Әліби Жангелдин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Әбілхан Қастеев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әлібаева Нәзгүл Еркенқызы; төрайымның орынбасары – Егімбаев Ерназар Қайыргелдіұлы; хатшысы – Иманқұлова Зәуре Арынбайқызы; комиссия мүшелері: Мырзабаев Дәурен Мергентайұлы, Смағұлова Салтанат Шаукетқызы, Мұқашева Алмагүл Тұрсынбекқызы, Жапаров Айдан Арманұлы.

№ 651 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қаражар а., учетный квартал 070, құрылыс 1, орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 51-198.
Шекарасы: Қаражар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Аязбай Күмісбек; төрағаның орынбасары – Дүйсембина Алмагүл Қазақстанқызы; хатшы – Бекмуханова Ләйля Амантайқызы; комиссия мүшелері: Мұстакиева Күлшара Өмірбекқызы, Шоланова Мейрамкүл Маркеновна.

№ 652 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңажол а., Қуанышбаев к. 15, № 7 негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 25-247.
Шекарасы: Жаңажол а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мәуленова Қаршыға Қазалиқызы; төрайымның орынбасары – Абдықадыров Бекзат Зайкенұлы; хатшысы – Аманжолова Гүлнар Дайыргелдіқызы; комиссия мүшелері: Хамитова Шолпан Оралбайқызы, Оразалин Жомарт Қабешұлы.

№ 653 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоянды а., Әл-Фараби к. 1, № 20 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 46-601.
Шекарасы: Қоянды а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Инуар Серікжан; төрағаның орынбасары – Гроо Михаил Иванович; хатшысы – Максим Катя; комиссия мүшелері: Жұмағұлова Қуаныш Жалпыбайқызы, Далелхан Амантай, Тоқтаубай Ерболат, Төлейбергенова Айна Жанатқызы.

№ 654 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шұбар а., Тәуелсіздік к. 19, № 37 негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 52-013.
Шекарасы: Шұбар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әлімбаева Алмагүл Ерсабырқызы; төрайымың орынбасары – Әлшерова Айгүл Шәріпбекқызы; хатшысы – Қадырова Әсел Манапқызы; комиссия мүшелері: Абрамова Мария Николаевна, Оңғарбаева Қолқанат Сұлтанқызы.

№ 655 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: (Малотимофеевка) Аққайың а., Мира к. 26, «Шапағат» арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» КММ ғимараты, тел.: 8 (71651) 52-149.
Шекарасы: (Малотимофеевка) Аққайың а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Самусенко Валентина Алексеевна; төрайымның орынбасары – Иванчук Галина Григорьевна; хатшысы – Нұрмағамбетов Жанайдар Ахметұлы; комиссия мүшелері: Юн Юлия Вячеславовна, Гришков Николай Николаевич.

№ 656 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қосшы а., «Лесная поляна» тұрғын кешені 18/1, № 2 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 99-558.
Шекаралары: «Лесная поляна» тұрғын кешені — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұқашева Майя Шәкенқызы; төрайымның орынбасары – Тоқышева Ғазиза Еженханқызы; хатшысы – Поспелова Наталья Александровна; комиссия мүшелері: Мұхамедьярова Мейрамгүл Мұратбекқызы, Шәймерден Жантөре Жанатұлы, Рақышева Ләйла Нұрлыбекқызы, Серікбаева Ақмарал Мұратбекқызы.

№ 657 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қосшы а., «Лесная поляна» тұрғын кешені 18/1, № 2 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 92-215.
Шекаралары: «Лесная поляна» тұрғын кешені — 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 69; «Алтын дала» шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қасымова Мәстура Шәмілқызы; төрайымның орынбасары – Яковлева Галина Васильевна; хатшысы – Нұрмағанбетова Жанна Қабенқызы; комиссия мүшелері: Амзина Сарсенкүл Жұмашқызы, Бекмағамбетова Ардақ Кенжеғазықызы, Камасалиқызы Әсел, Тлеумұқанова Айжан Қабдулқызы.

№ 658 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қосшы а., Ғани Абсағитов к. 7, № 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 92-320.
Шекаралары: Абай Құнанбаев к. — 1, 1\1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2\1, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 6А, 6Б, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29; Әйтеке би к. – 1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 8А, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 29, 31, 33А, 51, 53, 54А; Ақжайық к. — 1, 1А, 2, 2Б, 2\3, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 2\1, 28А, 28/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 53А, 59, 59А, 65, 65А; Әлия Молдағұлова к. – 5, 29А; Әл-Фараби к. — 2, 7, 8, 8\1, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 17, 23, 24, 27, 29, 31, 35; Әсенбай Қалқабекұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7\2, 8, 9, 10, 11, 11\1, 12, 13, 15, 14, 16, 16А,17, 18, 19, 20, 20\1, 21, 22, 23; Бауыржан Момышұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28А, 30, 32, 34, 34А; Бейбітшілік к. — 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34; Береке к. — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Бөгенбай батыр к. — 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 26, 24; Ғани Абсағитов к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ғарифулла Амансүгіров к. — 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 6, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 23; Тоғанас батыр к. — 1, 2, 2\1, 2\2, 4, 5, 7, 7\1, 8, 13, 13\1, 14, 16, 16\1, 17, 17\1, 18, 18\1, 19, 19\1, 19\2, 20, 21, 23, 23\2, 24, 25, 26, 27, 27\2, 28, 28\2, 30, 31, 33, 34, 34\2, 35, 36, 36\2, 38, 38\1, 40, 42, 42А, 43, 44, 44\1, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52\1, 52\2, 52\3, 53, 55; Дінмұхамед Қонаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 22А; Майбұлақ к. — 1, 1\1, 1А, 2, 3, 4, 4\1, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 10, 13, 16, 17, 19, 20, 26, 28\1, 29, 34, 35, 44, 45, 46, 47, 48; Достық к. — 3, 5, 8, 10, 13, 18, 19, 24, 30, 42; Егемендік к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 40, 44А; Жамбыл Жабаев к. — 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 6А, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 47, 47А, 52, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 69, 73, 85; Желтоқсан к. — 1, 1\1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38А, 40, 40А; Жеңіс к. — 1, 1А, 2, 3, 9; Жолмағамбет Қалиев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ыбырай Алтынсарин к. — 2, 3; Алтын қазық к. — 1, 1/1, 1/А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 4/4, 4А, 5, 5/5, 6, 6\6, 14, 30А, 33А, 121А; Исатай Тайманұлы к. — 2Б, 4, 4А, 6, 8, 10, 11, 14А, 15, 16, 16\1, 22, 25А, 28; Қабанбай батыр к. — 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 17; Қазыбек би к. — 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 38, 48, 50; Қасым Қайсенов к. — 1, 3, 5, 11; Керей хан к. — 1, 2, 3, 4А, 6, 7, 7А, 8, 10, 10А, 12; Қожа Ахмет Яссауи к. — 2, 2\1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 15, 17; Мәншүк Мәметова к. — 2, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 1; Махамбет Өтемісұлы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30; Мұқағали Мақатаев к. — 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 33, 33А, 33Б, 34, 34А; Мұхтар Әуезов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 28, 28/1; Айтмағанбет Есмағамбетұлы к. — 1, 1\1, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12\6, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15\1, 16, 17, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 20\1, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36А, 37, 38, 40, 46, 50; Наурызбай батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Баубек батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 11, 13, 17А, 19; Нұра к. – 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 31, 31А; Асыл түлік шағын ауданы — 1, 5, 10, 16, 19, 22, 29, 30, 32, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58/1, 60, 61, 68, 74; Райымбек батыр к. — 1, 4, 6, 7, 9, 10, 12; Республика к. — 1, 1А, 1В, 1Д, 2, 2А, 2\1, 2\2, 2Б, 2Д, 3, 4, 5Б, 6\1, 7, 7\1, 7А, 7Б, 7Г, 7Д, 8, 8\1, 10, 11Б, 12, 16, 16\4, 16АБВ, 18, 18А, 18Б, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26\3, 30, 30/2, 32, 34, 36, 36А, 39, 40, 42, 46, 48, 50А, 52, 54, 58, 62, 64, 66; Сәкен Сейфуллин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 43А; Сарқырама к. — 1, 1Б, 1Г, 2, 3, 2\1, 2А, 2Г, 3, 3В, 4, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 41, 45; Сұлтан Бейбарыс к. — 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 36; Тәуелсіздік к. — 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 31, 32, 34, 34А, 35; Төле би к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Тұрар Рысқұлов к. — 1, 1А, 2, 2\1, 2А, 4, 5, 6, 7, 9А, 9Б, 11, 11А, 14, 15, 16; Хақназар хан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10; Генерал Сабыр Рахымов к. — 13, 14, 15, 15А, 18, 21, 22, 29, 31, 32, 40, 40\1, 42, 42\1; Шәкен Айманов к. — 1, 1А, 2, 4, 6; Школьная к. — 1, 1\1, 4, 5; Шоқан Уәлиханов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24\1, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35; Шырақ к. — 1А, 2, 2А, 3, 4, 6, 8, 8А; коттедж қалашығы Нұра Ишим «9» — 1/1, 1В, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 5Б, 6, 6/1, 6Б, 7, 8, 8Б, 9А, 9Б, 10А, 11\1, 11В, 12А, 12\1, 12В, 13, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 21Б, 22, 23, 24, 28Б, 29, 29А, 29Б, 29В, 30, 30Б, 30В, 31, 33, 34, 36А, 38, 38А, 39, 40, 41Б, 41В, 42, 42Б, 42В, 43, 43Б, 43В, 44, 44Б, 44В, 45, 46, 46А, 47, 47А, 54, 62, 63, 147, 263 401; Абылай хан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 55В; Азаттық к. — 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 39А, 45; Ақан сері к. — 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52/1, 52А, 53, 54, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67А, 68, 70, 70А, 73, 79, 81, 87, 89, 109, 119, 351; Әліби Жангелдин к. — 1, 1/1, 1\3, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4А, 4Б, 4Г, 4Д, 7, 8, 10, 10А, 10Б, 25А, 38; Амангелді Иманов к. — 1, 2, 2\1, 2А, 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37Б, 38, 38А, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 60, 61, 63, 64, 67, 71, 75, 84, 76; Бауыржан Момышұлы к. — 29, 33, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 43, 44, 44А, 46, 47, 47А, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56А, 64, 68, 72, 74; Баян-сұлу к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 33, 43, 44, 45, 85; VIP қалашық — 4, 5, 11, 16Б, 40Б, 370, 401, 402; Даулеткерей к. — 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 6, 6А, 7, 7А, 8; Желтоқсан к. — 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37Б, 39, 43, 44А, 44Б, 46, 48, 52, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 58, 58А, 62, 64, 68, 66А, 74, 74А; Ахмет Байтұрсынов к. — 1, 1Б, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 39, 40, 47, 54, 60, 86; Міржақып Дулатов к. — 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12\1, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Қозы Көрпеш к. – 6, 19; Қорқыт ата к. — 9В, 11, 11А, 11В, 13, 15, 15А, 17, 17А, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 60А, 68; Мәлік Ғабдуллин к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 54, 55, 57, 79, 85\1; Мұқағали Мақатаев к. — 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 55, 55А, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 61А, 62, 63А, 64, 66, 66А, 67, 68А, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78; Нұра к. — 33, 37, 39, 41А, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 55, 55\1, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71; Бәйтерек шағын ауданы — 4, 5, 12Б, 16Б, 18Б, 19Б, 23Б, 25Б, 29, 29Б, 30, 30А, 37Б, 40Б, 42, 33Б, 46Б, 47, 50Б, 51, 54Б, 55, 55Б, 56, 58/1, 59\2, 62, 62Б, 64/1, 100Б, 101Б, 106/1, 144\1, 162/1, 162/2, 325, 329, 369, 370, 378, 380, 404, 405, 406Б, 412, 422, 440, 3021; Сәбит Мұқанов к. — 3, 4, 5, 22; Сәкен Сейфуллин к. — 34, 34А, 34Б, 38, 40, 40А, 42, 42А, 47, 48, 50А, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55А, 55Б, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 64, 66, 69А; Сүйінбай к. — 1, 2, 2А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 16А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 29А, 30, 30\1, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 68, 68А, 69, 72, 73, 76, 78, 80, 82, 100, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120; Тәуелсіздік к. — 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 42, 42А, 43А, 44, 44А, 45, 47, 46, 48, 48А, 49, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 58, 59А, 60, 60А, 62, 63, 68; Тұрар Рысқұлов к. — 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29А, 30, 30А, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 41, 43, 45, 46, 47; Шәкен Айманов к. — 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26А, 27, 29А, 35, 37, 41, 57; Шоқан Уәлиханов к. — 36А, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47А, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 50, 52, 54, 55А, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63Б, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 82, 86, 101, 157; Шырақ к. — 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16А, 17, 17А, 18А, 21, 21А, 22, 24, 24А, 25, 25А, 26А, 27, 27А, 27Б, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 50; 5 квартал — 29, 32; Әлихан Бөкейхан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120; Қажымұқан к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129; Балуан Шолақ к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130; Кейкі батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132; Қобыланды батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130; Қамбар батыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130; Едіге к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130; Тұран к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130; Тоныкөк к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90; Күлтегін к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90; Махмұт Қашқари к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Түркістан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Алтай к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Сарыарқа к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Арқалық к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Қағанат к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Есім хан к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Тәуекел хан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56; Қасым хан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56; Бұқар жырау к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Асанқайғы жырау к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Дарабоз к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Отырар к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Қайрат Рысқұлбеков к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Мұстафа Шоқай — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Ақмола к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; Көкшетау к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94; Ұлы дала к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; Алаш к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Қазанат к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Жәнібек хан к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Іле к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Еділ к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Ертіс к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Есіл к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Жайық к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шалқар к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Алакөл к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Зайсан к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Балқаш к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Каспий к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Арал к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ханкөл к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Орынбор к. — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Қызылорда к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Алматы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Қызылжар к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Бозоқ к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Берел к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Байқоңыр к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6; Халифа Алтай к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; шағын аудан — 20, 21, 23.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рамазанова Гүлнар Валиқызы; төрайымың орынбасары – Мұқанова Айнагүл Қасикенқызы; хатшысы – Ахметжанова Сұлушаш Секенқызы; комиссия мүшелері: Казенова Саням Милхайдарқызы, Дидик Саида Гайниттеновна, Канапьянова Салтанат, Мұстафина Зәмзәгүл Қасикенқызы, Нұрпеисова Гүлдарика Серікқызы, Аманбаева Ләззат Айсайқызы, Олжабаева Гүлжахан Серікқызы, Есмағамбетова Марал Айтмағамбетқызы.

№ 659 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тайтөбе а., Кенесары хан к. 15, Тайтөбе ауылының орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 92-395.
Шекарасы: Тайтөбе а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Досмағанбетов Мұсабек Шуақбайұлы; төрағаның орынбасары – Шамшаметов Нұрғали Жақсылықұлы; хатшысы – Нұржанова Райхан Тасжанқызы; комиссия мүшелері: Аргингазин Дүйсенбек Қайыржанұлы, Спанов Естай Олжабаевич.

№ 660 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалғызқұдық а., Давида Вильгельмовича Бурбаха к. 42, № 24 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71651) 35-305.
Шекарасы: Жалғызқұдық а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Фазылова Марал Сақышқызы; төрайымның орынбасары – Жапабекова Гүлжән Абілхамитқызы; хатшысы – Айтуева Күлназия Зекенқызы; комиссия мүшелері: Кәрібеков Болат Ермекұлы, Еровенко Надежда Михайловна.

№ 661 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: (Красноярка) Жарлыкөл а., Жеңіс к. 26/А, № 25 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 21-275.
Шекарасы: Жарлыкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Түлебаева Зәмзәгүл Қойшинқызы; төрайымның орынбасары – Шаяхметова Жанар Серікқызы; хатшысы – Таңырбергенова Рәзия Бейсенбекқызы; комиссия мүшелері: Жанмолдина Алтынгүл Рахметоллақызы, Фарзалиева Гүлден Жаксыбекқызы.

№ 662 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тасты а., Мұхтар Әуезов к. 18/1,№ 14 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 32-626.
Шекарасы: Тасты а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Балғожин Дәулет Қайырбекұлы; төрағаның орынбасары – Жолдыбаева Айгүл Әбдрашқызы; хатшысы – Исенова Айсұлу Әбдрашқызы; комиссия мүшелері: Кушукпаева Ирина Сергеевна, Гептина Ольга Ивановна.

№ 663 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмешіт а., Ы. Алтынсарин к. құрылыс 1, № 15 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 22-540.
Шекарасы: Ақмешіт а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Балғожина Айтбала Рүстемқызы; төрайымның орынбасары – Канапина Гүлнара Армиянқызы; хатшысы – Байжұманова Сәуле Дауытқызы; комиссия мүшелері: Бакиева Айгүл Шаймұратқызы, Балғожина Ләззат Хуатқызы.

№ 664 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Тастақ ст., Астык к. 11, № 16 бастауыш мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 22-411.
Шекарасы: Тастақ ст.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тайкешова Айгүл Тілеубайқызы; төрайымның орынбасары – Седышева Алена Владимировна; хатшысы – Арыстанбекова Диана Айтбайқызы; комиссия мүшелері: Умбеталиева Анастасия Анатольевна, Гафнер Евгения Анатольевна.

№ 665 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: (Максимовка) Арайлы а., Жастар к., 5Б, № 9 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 93-318.
Шекарасы: Арайлы а. (Максимовка).
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Лопата Александр Александрович; төрағаның орынбасары – Тілеубаева Жұмаш Тастыбайқызы; хатшысы – Немцова Марина Александровна; комиссия мүшелері: Клишкова Ирина Сергеевна, Белоброва Татьяна Петровна, Тұрмағамбетов Асылхан Манатұлы, Әсімжановна Гаухар Дәулетқызы.

№ 666 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Төңкеріс а., Ахмет Байтұрсынұлы к. 1, № 12 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 21-460.
Шекарасы: Төңкеріс а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шакиров Асылхан Төлегенұлы; төрағаның орынбасары – Малғаздаров Асан Аусақұлы; хатшысы – Айдарбекова Гүлнар Есқалиқызы; комиссия мүшелері: Махметов Базарбай Советұлы, Жұмабеков Данияр Түленбекұлы.

№ 667 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: (Фарфоровый) Ынтымақ а., Парасат к. 12, № 10 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 21-630.
Шекарасы: Ынтымақ а. (Фарфоровый).
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қоржаубай Хадиша Таубағұлқызы; төрайымның орынбасары – Нецлова Олеся Васильевна; хатшысы – Нұрахметова Қарлығаш Қадырханқызы; комиссия мүшелері: Әбдіқасымова Зейнегүл Көшенқызы, Ілияс Күлбан.

№ 668 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қосшоқы ст., Алтынсарин к. 6, № 13 негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 24-238.
Шекарасы: Қосшоқы ст.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дүйсембаева Сәуле Төлегенқызы; төрайымның орынбасары – Қасенов Хосман Сәбитұлы; хатшы – Тоқтыбаева Әмина Тілеубайқызы; комиссия мүшелері: Әсімжанова Тұрымтай Тастыбайқызы, Құдайбергенова Майра Рахатқызы.

№ 669 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жайнақ ст., Жастар к. 20, «Қазақстан темір жолы» АҚ ғимараты, тел.: 8 (71651) 24-251.
Шекарасы: Жайнақ ст.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ибраимов Азат Қанатұлы; төрағаның орынбасары – Асимжанов Нұрлан Аристотельевич; хатшысы – Ерубаева Гүлмира Боранбайқызы; комиссия мүшелері: Доскеев Сәбит Боранбайұлы, Тілеубаева Әсел Сапарқызы.

№ 670 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мәншүк а., Атамекен к. 5,№ 26 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 41-335.
Шекарасы: Мәншүк а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Балтабаев Ербол Жуаныспайұлы; төрағаның орынбасары – Жақыпова Әсел Оралқызы; хатшысы – Қожабекова Гүляим Сағнайқызы; комиссия мүшелері: Окунь Татьяна Герасимовна, Жұбаев Мейрам Боранбайұлы.

№ 671 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: (Новоишимка) Жаңаесіл а., Болашақ к., № 32 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 34-209.
Шекарасы: (Новоишимка) Жаңаесіл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мекенбай Қайырбек Әзімханұлы; төрағаның орынбасары – Байжұманов Данияр Мәулетұлы; хатшысы – Топалова Майраш Шөуптібайқызы; комиссия мүшелері: Мурзина Марина Ивановна, Овсяникова Любовь Витальевна, Смағұлова Айман Мақсұтқызы, Китанова Гүлнара Маратқызы.

№ 672 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: (Семеновка) Қараменді батыр а., Достық к. 17, «Бай жер» ЖШС ғимараты, телефон: 8 (71651) 33-617.
Шекарасы: (Семеновка) Қараменді батыр а..
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Суранчинова Қарашаш Қайроллинқызы; төрайымның орынбасары – Жасаров Марат Дишенщайұлы; хатшысы – Абдуалиева Дариға Зейнолақызы; комиссия мүшелері: Марат Таңат Маратұлы, Чиганцева Наталья Николаевна.

№ 673 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мортық а., Абай к. 7, ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71651) 22-227.
Шекарасы: Мортық а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Джамалиев Болат Мәжитұлы; төрағаның орынбасары – Пішембаева Ардақ Ұмытқанқызы; хатшысы – Тұяқова Ғайни Қабайқызы; комиссия мүшелері: Құсайынова Әлия Кәмітқызы, Қуандықов Дәулет Бикенұлы.

№ 674 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Оразақ а., Аубакирова к. 2, № 27 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 32-109.
Шекарасы: Оразақ а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Пасько Валерий Васильевич; төрағаның орынбасары – Бенсейітова Анар Қанатқызы; хатшысы – Қасымов Серік Қақымжанұлы; комиссия мүшелері: Қарбаева Майраш Қопанқызы, Нұрмағамбетова Ләззат Омарқызы.

№ 675 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірлік а., Орталық к. 3,№ 28 бастауыш мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 25-218.
Шекарасы: Бірлік а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Нәкенова Гүлбану Ерденқызы; төрайымның орынбасары – Қартаев Саят Амантайұлы; хатшысы – Ахметова Рысты Құланқызы; комиссия мүшелері: Ахметова Қалимаш Отыншинқызы, Смағұлов Қунанбай Кәбиденұлы.

№ 676 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Родина а., Школьная к. 1, ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71651) 37-453.
Шекарасы: Родина а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кравчук Татьяна Николаевна, төрайымның орынбасары – Аберле Маргарита Васильевна, хатшысы – Үсенова Гүлбану Әлімғазықызы; комиссия мүшелері: Сергеева Людмила Леонидовна, Цеков Дмитрий Игоревич.

№ 677 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Садовое а., Тәуелсіздік к. 19, ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71651) 22-024.
Шекарасы: Садовое а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Поротникова Татьяна Валентиновна; төрайымның орынбасары – Юнязева Галина Николаевна; хатшысы – Овсянникова Инна Сергеевна; комиссия мүшелері: Брюхова Вера Кирилловна, Поротникова Валентина Александровна.

№ 678 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Зеленый Гай а., Самал к. 1, ауылдық клубының ғимараты, тел.: 8 (71651) 22-019.
Шекарасы: Зеленый Гай а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Михеева Наталья Геннадьевна; төрайымның орынбасары – Михель Анна Тадиславовна; хатшысы – Өмірзақова Шолпан Тұрарқызы; комиссия мүшелері: Ковалева Екатерина Сергеевна, Федорова Надежда Грирорьевна.

№ 679 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Приречный а., Ыбырай Алтынсарин к. 40, № 22 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 38-249.
Шекарасы: Приречный а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бектұрғанова Бану Рақымжанқызы; төрайымның орынбасары – Прусов Игорь Алексеевич; хатшысы – Қожаханова Ольга Николаевна; комиссия мүшелері: Аязбаев Жанат Ашкенұлы, Заборина Тамара Андреевна.

№ 680 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: (Антоновка) Опан а., Д. Қонаев к. 24, № 23 орта мектебінің ғимараты,телефон: 8 (71651) 21-052.
Шекарасы: (Антоновка) Опан а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Рахымова Гүлнар Қайнышқызы; төрайымның орынбасары – Отарбаев Валерий Орынбасарұлы; хатшысы – Тілеуова Гүлден Қайратқызы; комиссия мүшелері: Жұпанова Светлана Тұрсұнқызы, Мусиенко Лариса Геннадьевна.

№ 681 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Рақымжан Қошқарбаев а., Бейбітшілік к. 53, № 43 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 92-404.
Шекарасы: Рақымжан Қошқарбаев а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кнабаева Алтынай Табиргенқызы; төрайымның орынбасары – Елеукенова Жанар Нұртайқызы; хатшысы – Бейсенова Казима Тұрсынғалиқызы; комиссия мүшелері: Махметова Мағира Дәуілбайқызы, Бексұлтанова Сәуле Сакимқызы.

№ 682 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сарыкөл а., Мира к. 22, № 47 жалпы мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 92-349.
Шекарасы: Сарыкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сапарғали Қуанышбек Рамазанұлы; төрағаның орынбасары – Тұрсынбаев Дулат Ануарұлы; хатшысы – Хамитов Ерқанат Тәуекелұлы; комиссия мүшелері: Түсбаев Ермек Аманұлы, Балмағанбетова Нұржамал Беранбекқызы.

№ 683 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Преображенка а., Нура к. 32, «Преображенка» ЖШС ғимараты, тел.: 8 (71651) 92-408.
Шекарасы: Преображенка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Двоеглазова Татьяна Александровна; төрайымның орынбасары – Ахметова Айман Аманжолқызы; хатшысы – Кәрібаева Бағлан Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Матасова Елена Васильевна, Стельмах Валентина Александровна.

№ 684 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Софиевка а., Қабанбай батыр к. 35, № 21 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 36-227.
Шекарасы: Софиевка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жүрқадам Жексенбі Қадырұлы; төрайымның орынбасары – Байдалина Гүлнар Кеңесқызы; хатшысы – Ілүбаева Аля Жаксылыққызы; комиссия мүшелері: Козина Татьяна Александровна, Ержан Егеүбай Сейдеғалиұлы, Күлпейсова Гүлмира Балғабайқызы, Кинтонова Әсел Маратқызы.

№ 685 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Талапкер а, Мұхтар Әуезов к. 23, № 3 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 24-052.
Шекарасы: Талапкер а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы –Баймұқанова Асылтас Шотанқызы; төрайымның орынбасары – Накупов Гомар Козыевич; хатшысы – Сламбекова Сақыпжамал Сембайқызы; комиссия мүшелері: Мұқашева Динара Келешекқызы, Рахымбекова Бақыт, Тоқышева Қымбат Трабайқызы, Жакудина Бибігүл Қалабайқызы.

№ 686 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қажымұқан а., Мұңайтпасов к. 35, № 4 жалпы мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 24-265.
Шекарасы: Қажымұқан а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Замзин Асылбек Есенұлы; төрағаның орынбасары – Едресов Ерболат Аманжолұлы; хатшысы – Гілмұханова Қаламқас Абайқызы; комиссия мүшелері: Ілиясов Уәлихан Күнтуарұлы, Аким Құралай Ерболатқызы.

№ 687 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ыбырай Алтынсарин а., Абай Құнанбаев к. 33, орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 22-228.
Шекарасы: Ыбырай Алтынсарин а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қожауова Бақытжан Төлеуханқызы; төрайымның орынбасары – Секербаева Айнұр Хайроллақызы; хатшысы – Құлмағамбетова Гүлнар Қайнолдинқызы; комиссия мүшелері: Омарова Бақытгүл Қуанышбайқызы, Қолымбетова Айгүл Қонысбекқызы.

№ 688 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызыл суат а., Талғат Бигельдинов к. 40/1, орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 92-410.
Шекарасы: Қызыл суат а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Төлегенова Мұхтарима Бекішқызы; төрайымның орынбасары – Нұржігітова Сұлушаш Мұсайыпқызы; хатшысы – Түкенова Әсемгүл Омарбекқызы; комиссия мүшелері: Калиева Гүлаем Ибраимқызы, Оспанов Асылхан Достанұлы.

№ 689 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шалқар а., Ш.Иманбаева к. 2, № 29 орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 39-296.
Шекарасы: Шалқар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Штоль Антонина Степановна; төрайымның орынбасары – Оспанова Алтын Бөкейқызы; хатшысы – Шапенова Күлзиян Көктайқызы; комиссия мүшелері: Тасимова Рысты Рамазанқызы, Қамзебаева Жарқынай Қабылдинқызы.

№ 690 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қаратомар а., Д. Нүрпейісова к. 17, № 30 жалпы мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71651) 25-219.
Шекарасы: Қаратомар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қанапиянова Айгүл Аманжолқызы; төрайымның орынбасары – Уразалинов Қайрат Мерекенұлы; хатшысы – Мұсабаева Сәния Жанболатқызы; комиссия мүшелері: Қоқкабаева Тұрар Қарабекқызы, Қошмағанбетов Амантай Ермекбайұлы.

№ 691 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Отаутүскен а., Ш. Қалдаяқова к. 13/1, № 31 жалпы мектебінің ғимараты, телефон: 8 (71651) 25-245.
Шекарасы: Отаутүскен а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кенжебекова Зүлфия Сағатқызы; төрайымның орынбасары – Балтерекова Зәуре Ашубасарқызы; хатшысы – Құсайынова Алтыншаш Қуанышқызы; комиссия мүшелері: Құсайынова Гүлден Сайлауқызы, Дүкембаева Мереке Болатбекқызы.

Шортанды ауданы

№ 692 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанды к., А. Пушкин к. 20, ойын-сауық орталығының ғимараты, тел.: 8 (71631) 3-51-60.
Шекаралары: 50 лет Октября к. — 18а, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88А, 90; 30 лет Победы к. — 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48; Степная к.- 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; А. Пушкин к. — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 27, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Комсомольская к. — 1, 1а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 24; М. Лермонтов к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Новая к. — 1, 1Б, 1А, 3, 3А, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 18, 20, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 60, 85; А. Құнанбаев к. — 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11; Советская к. — 21, 23, 25; Луговая к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8; А. Иманов к. — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Абылай хан к. — 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Бейбітшілік к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Пролетарская к. — 49, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; Южная к. — 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78; Пионерская көшесі — 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75; Киевская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45; Ф. Дзержинский к. — 46, 48, 50; Акмолинская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Достық тұйық к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Атақоныс тұйық к. — 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 25; Мамыр тұйық к. — 3, 4; Құлагер тұйық к. — 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34; Көкпар тұйық к. — 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Ынтымақ тұйық к. — 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 44; Северная к. — 25а; Зеленый тұйық к. — 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Зуева Юлия Александровна; төрайымның орынбасары – Нұрмағамбетова Әсемгүл Науқанбекқызы; хатшысы – Тихоненко Елена Дмитриевна; комиссия мүшелері: Нұрсолтан Ермек, Бейсембаева Марина Сергеевна, Кулекин Өмір Сиязбекұлы, Харченко Елена Сергеевна.

№ 693 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанды к., Пионерская к.4, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-16-96.
Шекаралары: 50 лет Октября к. — 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2Г, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51; Пролетарская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54;Южная к. — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;Пионерская к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60; Первомайская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 31; 30 лет Победы к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32;Советская к. — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а; Ф. Дзержинский к. — 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Молодежная к. — 2, 3.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жапаров Дәурен Маданятұлы; төрағаның орынбасары – Сытник Татьяна Александровна; хатшысы – Дыхан Татьяна Леонидовна; комиссия мүшелері: Алдабергенов Арслан Әбдірахманұлы, Нұржанова Гүлмира Жақсылықызы, Қадыр Лаура, Асабей Еркебұлан.

№ 694 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанды к., Советская к. 87 «Жер-Ана» ЖШС ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-12-85.
Шекарасы: 30 лет Победы к. — 51, 51а, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111а, 112, 113, 115а; А. Иманов к. — 28, 30, 32, 34, 36; Бейбітшілік к. — 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Киевская к. — 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Советская к. — 26, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 89; 2-ші Кооперативная к. — 1, 2, 3, 4; К. Кайдалов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 29, 35; Гаражная к. — 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Автомобилистов к. — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Северная к. — 14, 15, 17, 19, 21, 63; Западный тұйық к.- 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21; Құлагер тұйық к. — 4, 6, 9, 11, 12, 13, 14; Көкпар тұйық к. — 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Ынтымақ тұйық к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Азаттық тұйық к. — 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 23, 25, 25а; Зеленый тұйық к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Дьяченко Владимир Александрович; төрағаның орынбасары – Құрманғалина Асылтас Қуандыққызы; хатшы – Кулекина Айнаш Шорманқызы; комиссия мүшелері: Сейфидинов Алмас Викторович, Лебедев Николай Михайлович.

№ 695 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанды к., Нефтебазовская к.1, Шортандинская нефтебаза» ЖШС-тің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-12-07.
Шекаралары: Линейная к. — 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28; Октябрьская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84; В. Шишлянников к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81; Ардагер к. — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 63а, 65;Ю. Смирнов к. — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 60; В. Чапаев к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15; Нефтебазовская к. — 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Казциковская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6; 2-ші Казциковская к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Дорожная к. — 1, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25; Строителей к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 17а; Қазанат тұйық к. — 6, 8, 14; Жетіген тұйық к. — 7, 9, 13; Темірқазық тұйық к. — 1, 7, 8; Береке тұйық к. — 7, 8, 9, 15, 17, 23.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шәди Бақтыбай; төрағаның орынбасары – Коркотко Гольмира Хасимовна; хатшысы – Мұхамедьярова Эльвира Бахтыбекқызы; комиссия мүшелері: Уәлиахметов Абылай Қабашұлы, Жидецкая Елена Викторовна.

№ 696 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жолымбет к., Ш. Уәлиханов к. 31, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 27-5-85.
Шекаралары: Ш. Уәлиханов к. — 1, 1-а, 2, 2-а, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32; А. Құнанбаев к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; Б. Момышұлы к. — 2, 3, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 38, 40; Юбилейный ж. — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; 40 лет Победы к. — 1, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16, 21; Т. Әубакіров к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; Бөгембай к. — 1, 2, 4, 8, 10, 14, 15, 17, 20; Почтовая к. — 1, 3, 5, 7, 9.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әлімбетова Баян Қартайқызы; төрайымның орынбасары – Мартынова Арнагүл Искенқызы; хатшысы – Жүнісова Әйгерім Сағатқызы; комиссия мүшелері: Бүркітбаева Гүлмариям Дүйсембайқызы, Менкенова Мара Сәкенқызы.

№ 697 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жолымбет к., М. Әуезов к. 1, № 1 орта мектептің ғимараты, тел.: 8 (716 31) 27-5-44.
Шекаралары: А. Құнанбаев к. — 17, 19, 21; Ш. Уәлиханов к. — 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46; Набережная к. — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; П. Поповича к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-а, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; Дачная к. – 2, 4, 6, 8, 10; Д. Нұрпеісова к. — 6, 8, 10, 18, 20, 22, 24, 40; Строительная к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14; Абылай хан к. — 2, 3, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Төле би к. — 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14; С. Сейфуллин к. — 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23; Комсомольская к. — 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21-а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 48, 49, 51, 52, 58, 60; М. Әуезов к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44; Қазыбек би к. — 1, 2, 5, 9; М. Мақатаев к. — 4, 10, 12, 13, 14, 15, 17; Степная к. — 1, 4; Қабанбай батыр к. — 3, 4, 6, 9, 12, 14, 15, 16, 17; Мирный ж. — 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 22, 26.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жолдығазинова Гүлнар Қабдоллақызы; төрайымның орынбасары – Тормозов Валерий Николаевич; хатшысы – Ибраева Индира Әміржанқызы; комиссия мүшелері: Сейітова Әсемгүл Жолдасбайқызы, Хуат Іңкәр.

№ 698 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жолымбет к., А. Құнанбаев к. 14, ойын-сауық орталығының ғимараты, тел.: 8 (716 31) 5-19-09.
Шекаралары: Жолымбет к., 8-е Марта к. — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32; А. Сері к. — 1, 5, 8, 9, 10-2, 11, 13, 15, 19, 27, 28, 32, 34, 36, 40, 42; Фабричная к. — 1, 3, 4, 5, 7, 9; Ж. Жабаев к. — 2, 3, 5, 6, 14, 18, 22, 24, 26, 41, 45, 49, 51, 55, 59, 65; Театральная к. — 1а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 24, 26, 28; Федор Глинин к. — 1, 4, 10-1, 10, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28; Александр Пушкин к. — 2, 2а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Атамекен к.- 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 35, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 58, 62; Эфельная к. — 1, 13; В. Чкалов к. – 1, 2, 3, 6, 14, 15, 20, 27; Әйтеке би к.- 1, 4, 5; Бейбітшілік к. — 2, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 64; Құрманғазы к.- 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; М. Маметова к. — 6, 8, 10, 14, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44; Заречная к. — 3, 4, 19.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шахметов Ерлан Нұрланұлы; төрағаның орынбасары – Кәрімова Айгүл Қуанышбекқызы; хатшысы – Бегалимова Салиха Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Әмет Естай, Кәрімова Ләззат Байкенқызы.

№ 699 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жолымбет к., А. Құнанбаев к. 13, «Қазақалтын Тау-кен металлургиялық концерні» АҚ Жолымбет кеніші, тел.: (8-716-31) 5-19-09.
Шекаралары: Жолымбет к., Бәйтерек к. — 2, 7, 13, 15, 30; А. Байтұрсынов к. — 1, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 34, 36, 38, 41, 45, 53; А. Гапич к. — 1, 3, 5, 8; ул. М. Лермонтов к. — 2, 3, 14; Наурызбай батыр к. — 1, 2, 16, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 44; Шахтерская к. – 9, 11, 33; Райымбек батыр к. — 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22; І. Есенберлин к. — 3, 7, 9, 15, 17; Майская к. — 4, 7, 8, 15, 24, 28, 30, 42, 44, 46; Ы.Алтынсарин к. — 4, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35; Акмолинская к. — 5, 7, 15; М. Жұмабаев к. — 7; Новая к. — 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 37, 39; Ю. Гагарин к. — 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 37-1, 38, 44, 46, 46а, 48, 52; О. Бөкей к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37; С. Мұқанов к. — 1, 2, 3, 5, 11, 13, 19, 27, 33; Северная к. — 5, 7, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 34; М. Горький к. – 1-а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 24а; А. Иманов к. — 1, 1а, 5, 6, 16, 22, 23, 24, 31; Карагандинская к. — 1, 2, 3, 5, 6, 14, 18.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Забавин Александр Владимирович; төрағаның орынбасары – Ильясова Рысты Қабдоллақызы; хатшысы – Минкенов Қайрат Сайлаубайұлы; комиссия мүшелері: Оборовская Елена Валерьевна, Кутаренко Галина Анатольевна.

№ 700 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Андреевка а., Әуезов к.37, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 24-3-25.
Шекарасы: Андреевка ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Островская Валентина Федоровна; төрайымның орынбасары – Гирчук Наталья Федоровна; хатшысы – Нұрмағанбет Жанар Қабыласынқызы; комиссия мүшелері: Нестер Виталий Михайлович, Рерих Людмила Казимировна.

№ 701 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Октябрьское а., Жастар к. 4, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-17-21.
Шекарасы: Октябрьское ауылы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шаповалова Альбина Григорьевна; төрайымның орынбасары – Коростелева Зарина Сергеевна; хатшысы – Шаяхметова Гүланда Әжікенқызы; комиссия мүшелері: Гинесецкая Гаухар Құрмашқызы, Ященко Сергей Петрович.

№ 702 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Петровка а., Құрманғазы к. 17 Б орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 26-4-86.
Шекаралары: Петровка а., Новокавказское өзге қонысы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кашина Татьяна Юрьевна; төрайымның орынбасары – Артемьева Зинаида Владимировна; хатшысы – Қасенова Гаухар Қонысбайқызы; комиссия мүшелері: Чугаевская Ольга Викторовна, Шимкова Светлана Викторовна.

№ 703 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Белое Озеро а., Достық к. 30 Б, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-06-98.
Шекарасы: Белое Озеро а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Каралькевич Светлана Антоновна; төрайымның орынбасары – Жалалова Мария Николаевна; хатшысы – Зайцева Татьяна Ивановна; комиссия мүшелері: Канцеляристова Татьяна Александровна, Утте Владимир Викторович.

№ 704 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қара-Адыр бекеті, Школьная к. 20, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-18-71.
Шекарасы: Қара-Адыр бекеті.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Михайлевская Татьяна Леонидовна; төрайымның орынбасары – Сальникова Елена Станиславовна; хатшысы – Жалмағамбетова Базаргүл Қазезқызы; комиссия мүшелері: Көженова Жұлдыз Оразәліқызы, Ляхина Светлана Васильевна.

№ 705 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Пригородное а., Школьная к.3, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 24-5-34.
Шекаралары: Пригородное а., Баскөл өзге қонысы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Горюшина Елена Владимировна; төрайымның орынбасары – Камешев Мерген Қайриденұлы; хатшы – Карушева Ольга Леонидовна; комиссия мүшелері: Фаизов Ринат Нұрғалиұлы, Городыская Екатерина Дмитриевна.

№ 706 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Камышенка а., Абай к. 15, бастауыш мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-21-77.
Шекарасы: Камышенка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кичайкина Татьяна Александровна; төрайымның орынбасары – Сорокопудов Михаил Федорович; хатшысы – Бенкс Ольга Константиновна; комиссия мүшелері: Есілбаев Дулат Апсаматұлы, Кулинич Татьяна Владимировна.

№ 707 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Дамса а., Велижанцев к. 30, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 3-31-70.
Шекарасы: Дамса а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қоңқабаева Лиза Батырханқызы; төрайымның орынбасары – Воронкова Татьяна Ивановна; хатшысы – Ганиваль Бақытгүл; комиссия мүшелері: Галкина Людмила Романовна, Омаров Серік Қуанышбайұлы, Хамит Арман Жұмабайұлы, Сорока Надежда Петровна.

№ 708 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Научный к., Юбилейная к. 11, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-31-52.
Шекарасы: Научный кенті.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Третьяк Владимир Григорьевич; төрағаның орынбасары – Бекешев Бауыржан Жауғашұлы; хатшысы – Ахметова Гүлден Жұмажанқызы; комиссия мүшелері: Лесничая Анна Станиславовна, Құлмағамбетова Сабина Серікбайқызы.

№ 709 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степное а., Сарыарқа к. 2, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-31-23.
Шекарасы: Степное а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әубәкірова Қалдыгүл Байдрахманқызы; төрайымның орынбасары – Әсей Алтынай; хатшысы – Мұқышева Бағдат Есімбекқызы; комиссия мүшелері: Рецлав Виктор Альбертович, Нелис Василий Сергеевич.

№ 710 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бозайғыр а., Бейбітшілік к. 5, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 25-6-69.
Шекарасы: Бозайғыр а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жұманов Мәлік Асқарұлы; төрағаның орынбасары – Ардагер Хайрат; хатшысы – Буденная Наталья Владимировна; комиссия мүшелері: Сердалина Бахытжан Сұлтанбекқызы, Шәймерденова Ботакөз Әлібекқызы, Сейдахметов Қуанышбай Шырдайұлы, Тюлюгунов Мұрат Ермоғамбетұлы.

№ 711 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ключи а., Ынтымақ к. 5 А, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-20-14.
Шекарасы: Ключи а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұралин Мұхтар Күнтуарұлы; төрағаның орынбасары – Сәттібаева Қымбат Төлеубайқызы; хатшысы – Салықова Роза Өміртайқызы; комиссия мүшелері: Бикенов Сайлаубек Өскенұлы, Серғазин Қуат Мадениетұлы.

№ 712 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Төңкеріс бекеті, Сейфуллин к.15, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 25-1-52
Шекарасы: Төңкеріс бекеті.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Решетников Василий Алексеевич; төрағаның орынбасары – Стамқұлов Бөлтірік Қабылдинұлы; хатшысы – Жабағина Жаңагүл Төлебайқызы; комиссия мүшелері: Захарова Наталья Владимировна, Рахимова Гаухар Қайроллақызы.

№ 713 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бектау а., Қонаев к. 3, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 25-3-36.
Шекарасы: Бектау а., Қаражар а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Төлебаев Қанат Шакенұлы; төрағаның орынбасары – Землянко Галина Васильевна; хатшысы – Гапусенко Мария Сергеевна; комиссия мүшелері: Залесская Анна Леонидовна, Маменова Гүлнар Ғалымқызы.

№ 714 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Конкрынка а., Сатбаев к. 4, Ойын-сауық орталығының ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-06-47.
Шекарасы: Конкрынка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кулеш Наталья Анатольевна; төрайымның орынбасары – Гуляева Антонина Георгиевна; хатшысы – Прасновская Наталья Эдвардовна; комиссия мүшелері: Бабич Юрий Николаевич, Ткаченко Людмила Петровна.

№ 715 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мықтыкөл а., Райымбек Батыр к. 12 үй, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-00-74.
Шекарасы: Мықтыкөл а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бекей Досан; төрағаның орынбасары – Кузнецова Наталья Степановна; хатшысы – Рысбек Гулсара; комиссия мүшелері: Боцан Николай Федосьевич, Дегил Уәзира.

№ 716 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новоселовка а., Сейфуллин к. 20, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 25-5-46.
Шекаралары: Новоселовка а., Қаратөбе а., Первомайское өзге қонысы.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Айтпаева Әсем Жолдабайқызы; төрайымның орынбасары – Әубәкіров Марат Асқанұлы; хатшысы – Қап Әйгерім; комиссия мүшелері: Әбішева Қанипа Аманжолқызы, Рахымбаева Мәрзия Өміртайқызы.

№ 717 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новопервомайское а., Достық к. 7, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-00-40.
Шекарасы: Новопервомайское а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мариневич Андрей Ахмедович; төрағаның орынбасары – Жайқалып Нұрсұлтан Жайқалыпұлы; хатшысы – Аксенова Надежда Юрьевна; комиссия мүшелері: Дреер Леонид Леонидович, Буркова Людмила Сергеевна.

№ 718 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ошақ а., Желтоқсан к. 9, ойын-сауық орталығының ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-17-90
Шекарасы: Ошақ а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жұмағұлова Динара Кайырбекқызы; төрайымның орынбасары – Садырбаева Ирина Витальевна; хатшысы – Мижиддорж Саранху; комиссия мүшелері: Билшан Баймұрат, Лоскутов Валерий Витальевич.

№ 719 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новокубанка а., Кан Де Хан к. 1а , ойын-сауық орталығының ғимараты, тел.: (8-716-31) 24-7-92.
Шекарасы: Новокубанка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мареева Татьяна Леонидовна; төрайымның орынбасары – Эженхан Хайса; хатшысы – Бапарқызы Сағыныш; комиссия мүшелері: Базарбаев Владимир Жолдасович, Богданович Елена Владимировна, Курек Наталья Владиславовна, Цырульникова Галина Владимировна.

№ 720 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алтайское а., Болашақ к. 38, ойын-сауық орталығының ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-05-22.
Шекарасы: Алтайское а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Крафт Рымгүл Ермекқызы; төрайымның орынбасары – Корчанов Александр Александрович; хатшысы – Бельц Мария Яковлевна; комиссия мүшелері: Горшанова Наталья Вячеславовна, Кайзер Нелля Ивановна.

№ 721 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Раевка а., Абай к. 16, орта мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 25-7-68.
Шекарасы: Раевка а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бұғыбаева Гүлбаршын Тілеулесқызы; төрайымның орынбасары – Ильясов Боранбай Файзулаұлы; хатшысы – Камешева Ильмира Қайырденқызы; комиссия мүшелері: Ваховская Елена Юрьевна, Тоньшина Любовь Алексеевна.

№ 722 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Гуляй-Поле а., Школьная к.2, негізгі мектептің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-01-00.
Шекарасы: Гуляй-Поле а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ваховская Оксана Ивановна; төрайымның орынбасары – Гузь Владимир Иосифович; хатшысы – Никитина Инна Андреевна; комиссия мүшелері: Коваль Наталья Викторовна, Гриценко Александр Викторович.

№ 723 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Егемен а., Ж. Жабаев к. 13, медициналық пункттің ғимараты, тел.: (8-716-31) 5-22-32.
Шекарасы: Егемен а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Камешева Гүлмира Қайырденқызы; төрайымның орынбасары – Ильясов Дулат Тілеулесұлы; хатшысы – Махметова Сәуле Ермекқызы; комиссия мүшелері: Махметова Джаухазен Нұренқызы, Елубаева Торғын Ережепқызы.

№ 724 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Новограф а., Бейбітшілік к. 16, орталықтандырылған кітапханалық жүйесінің ғимараты, тел.: (8-716-31) 2-06-51.
Шекарасы: Новограф а.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байболова Мер-
уерт Сапарқызы; төрайымның орынбасары – Нұрабаев Асқар Шортанбайұлы; хатшысы – Ахнаби Сайрангүл; комиссия мүшелері: Серуен Нагрина, Тұрсынхан Гүлжан.

Аудандардың, Көкшетау және Степногорск қалаларының әкімдері.
Аумақтық, аудандық және қалалық сайлау комиссиялары.

 

Пікір қалдыру

Міндетті өрістер таңбаланған Обязательные поля помечены *