Қалалық және аудандық мәслихат депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің шекаралары, округтік сайлау комиссияларының құрамдары және орналасқан жерлері туралы хабар

 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 15-бабының 3-тармағына, «Қазақстан Республикасының бесінші шақырылған Парламенті Мәжілісін тарату және кезектен тыс Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлауды тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы №181 Жарлығына, «Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2016 жылғы 20 қаңтардағы №3/82 қаулысына сәйкес, Ақмола облысы қалалық және аудандық мәслихат депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің шекараларын, округтік сайлау комиссияларының құрамдарын және орналасқан жерлерін жариялаймыз.

 

КӨКШЕТАУ ҚАЛАСЫ
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Красный Яр ауылы, Советская көшесі, 3,
Красный Яр ауылы әкімі аппаратының жанындағы «Көкше» мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, тел: 8(7162) 40-36-94.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: 50  лет октября көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15;  Абай көшесі — 1, 1А, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 22, 23, 24, 26, 26 А, 27, 28, 28 А, 29, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 37, 37 А, 39, 39 А, 41, 41 А, 43, 43 А, 45 А, 46, 47, 47 Б, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 60 А, 62, 64, 66, 67; Абылай хан көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 42, 44, 46, 47 А, 47 Б, 49, 50, 51 А, 51 Б, 52, 53, 53 А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 70, 74, 76, 78, 80, 86;  Автобазовский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 45;  Вавилов көшесі  — 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9;  Шоқан  Уәлиханов көшесі — 1, 1 А, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17 А, 19, 25, 27, 20, 20 А, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;  Геологов көшесі  — 1, 2, 2 А, 2 Г, 3, 4, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 24, 25, 26, 28, 28 А, 30, 32, 33, 36, 36 А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, 52, 54, 55, 57, 58, 65;  Жидек көшесі — 3 А, 5, 5 Б, 7 Б, 8, 10, 11, 11 Б, 14, 15, 16, 16 А, 20, 24, 25, 27, 27 А, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 68;  Заречная көшесі — 1, 1 А, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 7 Б, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 24, 26, 28;  Зеленая көшесі — 1, 2, 2 А, 3 А, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 15 А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39;  Үкілі Ыбырай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 47; Интернациональная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;  Киров көшесі — 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66 А, 68, 70;  Клубная көшесі — 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15; Комсомольская көшесі — 5, 7, 9, 9 А, 10, 11, 13, 17, 23;  Красноярская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;  Ленин көшесі — 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44 А, 46, 46 А, 46 В, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61 А, 62, 64, 66, 68, 68 А, 73, 73 А, 73 Б, 77, 77 А, 79, 81, 83;  Мир көшесі — 1, 1 А, 2, 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40 А, 41, 43, 43А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;  Майская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;  Мәншүк Мәметова көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 74;  Наурыз көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 8, 16, 12 Б, 14, 18, 24, 28, 26 Г, 28, 32, 45, 46, 63, 72, 74;  Новоселов көшесі — 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 20 А, 21, 23, 25, 26, 26 А, 27, 28, 28 А, 29, 29 А, 29 Б, 31, 32, 33, 34, 37, 46;   Островский көшесі — 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 17, 18, 19; Первомайская көшесі — 3, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 13, 13 А, 15 А;
Садовая көшесі — 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 14 А, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 37, 39, 42, 42 А; И.Салахов көшесі — 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15 А,
18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 36, 43, 43 А, 49; Симферопольская көшесі — 1 А, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16 А, 18, 19;  Сәкена Сейфуллин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 71, 82; СПТУ-9 көшесі — 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 42, 58, 60; Советская көшесі — 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24; Әбілжан Ұмышев көшесі — 1, 2, 3, 4, 4 Б, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59 А, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 86, 88, 89; Урожайная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 62; Целинная көшесі — 1, 1/1, 1 А, 1 Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 50, 54, 56, 58, 58 А, 60, 62, 78; Көкен Шәкеев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68 А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 А, 77, 78, 78 А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 90 А; Шахтеров көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/3, 10, 11, 12; Школьная көшесі — 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16; Шонай көшесі — 1, 1 Б, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 32 А, 34, 36, 38, 39; Энергетиктер көшесі — 1, 2, 4, 5, 21, 24; Юбилейная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Геологов көшесі — 1, 1 А, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 2 Д, 3, 4 А, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23; Молодежная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 28; Парковая көшесі — 4, 6, 8, 10; Сәтпаев көшесі — 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; Степная көшесі — 1, 1 А.  Қызыл-Жұлдыз ауылы, облыстық туберкулезге қарсы диспансер аумағы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Савченко Галина Николаевна, төрайымының орынбасары – Елеусізов Оразбек Ибрагимұлы, хатшысы – Әбілова Әсемгүл Әскерқызы, комиссия мүшелері – Загороднева Елена Константиновна, Бүкешова Гүлнәр Балпанқызы, Мұғжанова Жазира Сабырқызы, Әлжанова Әлбина Ахметжанқызы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 76, Шоқан Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті, тел: 8(7162) 25-55-94.
Шекаралары: Көкшетау қаласы:  Абай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20,  21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 39 А, 40, 41, 43, 43 А, 45, 46, 47, 47 А, 50, 52, 60, 62; Ақселеу көшесі — 4, 8, 8 А, 9, 11, 16, 19, 20, 27, 32, 33; М.Әуезов көшесі — 1, 2, 2 Г, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 10 Б, 11, 12, 12 А, 12 Б, 13, 14, 14 А, 14 Б, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 18 А, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 77 А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160; Е. Брусиловский көшесі — 37, 49, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 65, 65 А, 68, 69, 72, 75, 76, 78, 81, 82, 88, 89, 91, 94, 111, 126, 127, 131, 132, 133, 139, 147, 151, 152; Бұқпа көшесі — 2, 4, 6, 8, 9, 14, 18, 24, 25, 27, 28, 33, 37; В.Пик көшесі — 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 35 А, 37, 37 А, 39, 41, 45, 49, 49 А; Н.Вавилов көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7 А, 8, 9, 11, 11 Б, 13, 14, 18, 19 А, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 32 А, 34, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 50, 52, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;  Воровской көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 26, 26 Б, 28, 30, 32, 33, 34, 39, 40, 42, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 74, 75, 76, 76 А, 77, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115 А, 117; Глинин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 44, 44 А, 44 Б, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59,  62, 63, 64, 65, 70, 70 А, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87;  Ахмет Жұбанов көшесі — 6, 10, 14, 16, 20, 24, 25, 26, 32, 33, 34, 35, 37, 45, 46, 48, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 68, 72, 78, 82, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 127, 128, 130, 133, 134, 137, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 152;
А.Затаевич  көшесі — 9, 12, 13, 15, 21, 20, 24, 30, 30 А, 33, 34, 35, 42, 43, 46, 62, 64, 68, 69, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 92, 95, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 116, 118, 119, 122, 124, 127, 129, 133, 134, 140, 142, 146, 148, 149;  Қанай би көшесі  — 2, 2 Б, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 29, 34, 37, 39, 39 А, 39 Б, 39 В, 39 Г, 39 Д, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67 А, 68, 68 А, 69, 71, 73, 73 А, 74, 75, 75 А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86 А, 86 Б, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 92 А, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 102 А;  Кенесары Қасымұлы көшесі — 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,  57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;  Мағзи Әбілқасымов көшесі — 2, 4, 4 А, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Коттедж көшесі — 1, 2, 3, 7, 8, 11, 13, 14, 15 А, 17, 30;  Шәкәрім Құдайбердиев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 А, 8, 9, 10, 10 Г, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;  Қызыл жар көшесі — 10, 16, 30, 40, 46, 62, 78, 92, 104, 126, 138, 152; Маяк көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 14 Б, 15, 15 А, 16, 17, 17 Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 43 Б, 43 В, 44, 45, 45 А, 45 Б, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53 А, 55, 55 А; Каганов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64; Дорожный өткелі — 1, 2, 3, 4, 5; Подгорная көшесі — 1, 1 А, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 14 Б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 28 А, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 Б, 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57; Пригородная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27 Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 39 А, 40, 41, 42, 43, 44, 44 Б, 44 В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76 А, 78, 78 А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Геологов өткелі — 1; проезд 1 көшесі — 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 27; проезд 2 көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 18, 20, 24 Б, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 48, 52; проезд 3 көшесі — 2, 2 А, 4, 5, 8 А, 17, 22, 23, 25, 33, 37; ДСУ-15 көшесі — 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 35, 44; Геологоразведка көшесі — 1; Сопочная көшесі — 2, 2 А, 4, 6, 8, 10, 12; Чаглинская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Шағалалы көшесі — 1, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 24, 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 46, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 70, 73, 75, 80, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 97, 105, 116, 118, 128, 142, 146, 149, 150, 156; Шөпті көшесі — 1, 13, 22; 2-інші Горная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 15, 16, 17, 19, 25; 40 лет октября көшесі — 41, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 64, 66, 68;  Ақан сері көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Е.Әуелбеков көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12 А, 12 Б, 14, 14 А, 15, 17, 17 А, 19, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 58, 59, 60, 62; Дзержинский көшесі — 1, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 59 А; Жеңіс көшесі — 33, 34, 37, 46, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 90 А, 92, 94, 94 А, 96, 98, 98 А, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120;  Әлімжан Баймұқанов көшесі — 2, 3, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22 А, 23, 23 А, 26, 29, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 56, 58; Сәкен Сейфуллин көшесі — 30, 32, 34, 36, 37, 42, 44, 46, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 69 А, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 77 А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84 А, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 97, 99, 101, 103, 109, 111; Зарап Темірбеков көшесі — 44, 46, 50, 56, 58 А, 58 Б, 60; Громов көшесі  — 1, 1 А, 2, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11 А, 12, 13, 15, 16, 17, 18; Досов көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31; П.М Капцевич көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55; Ш. Қосшығұлов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Наурызбай батыр көшесі  — 1, 2, 3 А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Островский  көшесі — 1, 1 А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 24, 25, 27, 27 А, 28 Б, 29, 30 А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55; Рақымбек Сабатаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47; Шоқан Уәлиханов көшесі — 1, 1 Д, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Л.Шевцова көшесі — 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7 А, 8, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 14 А; наркологиялық диспансер; облыстық аурухана аумағы.   
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Біржікеев Көшекбай Біржікейұлы, төрағасының орынбасары – Попова Мария Петровна, хатшысы – Бартосевич Надежда Михайловна, комиссия мүшелері – Досжанова Баян Ғазизқызы, Қазиев Иса Қазиұлы, Мұқажанов Нұрлан Құсайынұлы, Смағұлова Әсел Маратқызы.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Әуелбеков көшесі, 70 А, Шоқан Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің №1 дене шынықтыру-сауықтыру кешені, тел: 8(7162) 25-57-66.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: 40 лет октября көшесі — 1, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;   Абай көшесі — 48, 49, 51, 53, 55, 55 А, 57, 59, 61, 75, 78;  М. Әуезов көшесі — 91, 93, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 149, 155, 161, 162, 170, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 206, 214; Ақан сері көшесі — 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 А, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 69 А, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 91; Әлімжан Баймұқанов көшесі — 61, 61 А, 63, 63 А, 64, 65 А, 68, 79, 79 А, 81, 81 А, 84, 86;  Е.Н. Әуелбеков көшесі  — 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 78,79, 79 А, 80,81, 82,83, 84, 89, 90, 95; Ахмет Байтұрсынов көшесі — 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 37, 43, 47, 49, 51; Мағзи Әбілқасымов көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 А, 15, 17, 21, 23, 27, 29, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 84, 96, 98; Береговая көшесі — 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 53, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95 А, 97, 99, 101, 103, 105, 107; Біржан сал көшесі — 4, 4 А, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 19 А, 20, 29, 35, 45, 46, 52;  Ю.Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 54; Мағжан Жұмабаев көшесі — 2, 4, 5, 5 А, 6, 7, 9, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 40, 43, 43 А, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 82 А, 84, 84 А, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 91, 93; Кенесары Қасымұлы көшесі — 1, 5, 7, 9, 11, 17, 19; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі — 29, 29 Б, 31, 35, 40, 40 А, 42, 44, 45, 46, 48, 61, 67; В.Куйбышев көшесі — 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78; Л.Мирзоян көшесі  — 1, 3, 6, 7, 9, 12, 16, 24, 26, 28, 32; Бауыржан Момышұлы көшесі — 1, 3, 4, 5 А, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 19 Б, 20, 25, 27, 28, 34, 41, 51, 52, 53, 55, 58, 60, 62, 64, 70, 76, 96, 102, 104, 106, 108, 108 А, 110, 112; Осипенко көшесі — 2, 2 А, 10, 28, 34; Жеңіс көшесі — 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 9 А, 12, 24, 25, 26, 28, 29, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83 А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; Сәкен Жүнісов көшесі — 2, 2 А, 3, 4; Сәкен Сейфуллин көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 23, 25; Зарап Темірбеков көшесі — 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 33,36 А, 51, 53, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96;  Дзержинский көшесі — 76, 77, 80,81, 82, 93;   П.М. Капцевич көшесі — 48, 48 А, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97;  Ш.Қосшығұлов көшесі — 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 60 А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;   Наурызбай батыр көшесі — 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73 А, 75;  Островский көшесі — 32, 34, 36, 38, 38 А, 40, 40 А, 42, 44, 46, 46 А, 48, 50, 52, 52 А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 А, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83;  Рақымбек Сабатаев көшесі — 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 А, 68, 68 А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80;  Шоқан Уәлиханов көшесі — 25, 27, 29, 31, 32, 33.  В.Куйбышев көшесі  — 29, 33, 35, 37;  Қаныш Сәтпаев көшесі — 2, 6, 14, 16.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байтенова Әлия Бақытқызы, төрайымының орынбасары – Ғалымжанов Дәурен Айтжанұлы, хатшысы – Исетова Бақыт Қайратқызы, комиссия мүшелері – Ашамаева Шәмшиқамар Қабдолқызы, Толашева Роза Зарбатқызы, Иманғалиев Әлібек Малдыбайұлы, Сердалина Гүлден Қуанышбекқызы.

№4 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 9, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жылжымайтын мүлік орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақмола облыстық филиалы, тел: 8(7162) 25-30-14.
Шекаралары: Көкшетау қаласы:  Мағзи Әбілқасымов көшесі — 31, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 91 А, 92, 93, 93 А, 126, 128, 130, 132, 132 Б; М.Әуезов көшесі — 169,171, 173, 175, 179, 192,218, 220, 222, 222 А, 224, 226; Ю. Гагарин көшесі — 63, 64, 68, 69;
М.Горький көшесі — 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 2 Д, 2 К, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 44, 50, 52, 54, 64, 65, 65 А, 67, 72;  Ілияс Есенберлин көшесі — 1, 38, 51, 56; Калинин көшесі — 1, 5, 10, 16, 18, 21, 25, 26, 27, 27 А, 28, 30,34, 36, 38, 42, 43, 48, 51, 53, 59; Л.Мирзоян көшесі — 46, 54, 58; Осипенко көшесі — 19, 21, 27, 55; Сәкен Жүнісов көшесі — 12.  Абай көшесі — 110, 114, 114 А, 116, 122; Ақан сері көшесі — 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 121; Е. Әуелбеков көшесі — 99, 104, 112, 113, 116, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 137; Ғалым Елемесов көшесі — 45, 47; Әлімжан Баймұқанов көшесі — 95 А, 99, 99 А, 101, 101 А, 102, 102 А, 103 А; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі — 60, 62, 75; Қаныш Сәтпаев көшесі — 1 А, 7, 13, 15; Смағұл Сәдуақасов көшесі — 42, 44, 46;  Геологов көшесі — 1, 1 А, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 2 Д, 3, 4 А, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23;  Молодежная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 28; Парковая көшесі — 4, 6, 8, 10; Сәтпаев көшесі — 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24;  Степная көшесі — 1, 1 А.
 Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ташкина Ғалия Әміржанқызы, төрайымының орынбасары – Омарова Бибігүл Серікбайқызы, хатшысы – Ищанова Сауле Хамитқызы, комиссия мүшелері – Есмұқанова Райхангүл Бағдатқызы, Өстемірова Аида Едігеқызы, Ахтанова Зина Есболатқызы, Шаймерденова Мақпал Уәлиханқызы.

№5 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Потанин көшесі, 39, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «Көкшетау  гуманитарлық-техникалық мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7162) 32-73-85.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Абай көшесі — 93, 107,113,128, 130, 132, 134 А, 136 А, 140; Ақан сері көшесі көшесі — 135, 137; Е.Әуелбеков көшесі — 122, 138, 139, 141; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 46, 46 А, 48, 64; Ғалым Елемесов көшесі — 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 44; Әлімжан Баймұқанов көшесі — 118; Смағұл Сәдуақасов көшесі — 5,7, 7 А, 10, 14, 24,47, 53; М.Янко көшесі — 18, 28, 30, 32, 69, 73;  М.Әуезов көшесі — 234, 236, 238, 238 А; Ахмет Байтұрсынов көшесі — 68, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109 А, 111, 111 А; М. Горький көшесі — 7, 7 Б, 7 Г, 9, 11, 11 А, 11 В, 13, 13 А, 15, 15 А, 17, 19, 19 А,21, 21 А, 23, 23 А, 25, 27, 29, 29 А, 29 Б, 31, 55, 57; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі — 72, 75 А, 91; Л.Мирзоян көшесі — 59, 61, 69, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102 А, 104, 106;
С.Потанин көшесі — 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 А, 27 Б, 31, 36, 38, 39А, 56; Сәкен Жүнісов көшесі — 25, 30, 33, 35, 36,37, 42, 43, 46, 48;  Абылай хан даңғылы — 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –
Есмағамбетов Мейрамбек Төлегенұлы, төрағасының орынбасары – Жақсылықов Тұрсымбай Қарбекұлы, хатшысы – Көпжанова Дина Жұматайқызы, комиссия мүшелері – Неғметова Күлзия Айтқұлқызы, Байдүйсенова Бақытжан Хабиболлақызы, Жанаева Жанар Қасымжанқызы, Шаюк Валерий Петрович.
 
№6 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Абай көшесі,139, «Арна» Көкшетау колледжі» мекемесі, тел: 8(7162) 32-31-51.
Шекаралары: Көкшетау қаласы:  8 Март көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 27 Б, 27 Г, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 37 А, 39, 39 А, 41, 42, 43, 44, 45; Абай көшесі — 118, 121, 123, 125, 129, 130 А, 131, 133, 135, 134, 136, 137, 138, 139, 139 А, 140 А,
141, 141 А, 141 Б, 142, 142 А, 143, 144; Мағзи Әбілқасымов көшесі — 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 147, 156, 158, 160, 164, 170, 172, 172 А, 174, 174 А, 176, 176 А, 192, 192 А,
194; М. Әуезов көшесі — 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 211 А, 219, 219 А, 244, 252, 264, 270, 271, 272, 274, 276; Ахмет Байтұрсынов көшесі — 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 106 А, 108, 110, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 137, 137 А, 137 Б, 138, 139, 139 А, 141 А, 143, 144, 145, 146, 147 А, 150, 151, 152, 154, 155, 157, 158, 159, 163, 164, 165, 166, 170, 171; Буденный көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 22,  26, 27, 29,; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 9, 11, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 53, 59, 61, 71, 73, 77, 79, 81, 83; Ю.Гагарин көшесі — 88, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 114 А, 114 Б,
115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 127, 129, 137, 139, 141, 143, 147, 149; Западная көшесі — 2, 4, 4 А, 6, 6 А, 8, 10, 12, 14, 16 Шәкәрім Құдайбердиев көшесі — 90, 92, 94, 100, 102, 104, 123, 125, 127; Л.Мирзоян көшесі — 99, 99 А, 101, 103, 105, 108, 109, 110, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136; Абылай хан даңғылы — 1 А; Пионерская  көшесі — 2, 4, 4 А, 6, 6А, 8, 10, 12; Сәкен Жүнісов көшесі — 65, 66, 67, 68, 70, 70 А,
74, 76; Жұмабек Тәшенов көшесі — 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 16, 16 А, 17, 18, 18 Б, 19, 20, 20 А, 21, 24, 26, 28, 28 А, 30 А, 32, 34, 36, 42, 53, 54, 55, 55А, 56, 56 А, 60; М.Янко көшесі — 21, 23, 25, 35, 43. Строительная көшесі — 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 9; А. Пушкин көшесі — 2, 4, 4 А, 6, 6 А, 7 А, 8, 8 А, 9,10, 12, 14, 17, 17 А, 18, 19; Т.Сүлейменов көшесі — 4 Б, 6 А, 8; Свердлов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Жұмабек Тәшенов көшесі — 25, 27, 29, 29 Б,
31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47; Ақан сері көшесі — 168, 168 А, 172;  Е.Әуелбеков көшесі — 147, 148, 149, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 169, 171, 173, 175;  Әлімжан Баймұқанов көшесі — 137, 139, 141, 148;  Мир көшесі — 12, 14.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шаймерденова Баян Қабдоллақызы, төрайымының орынбасары – Тәжібаева Дариха Құтырбайқызы, хатшысы – Тоқиева Балзейнеп Қайырбайқызы, комиссия мүшелері – Жанбеталин Азамат Амантайұлы, Әбелдинова Фарида Неғметоллақызы, Самбаев Руслан Қыдырбайұлы, Біләлов Ерболат Сәбитұлы.

№ 7сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Пушкин көшесі, 17, ересектерге білім беру орталығы, тел: 8(7162) 76-00-60.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Абай көшесі — 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152 А, 152 Б, 153, 154, 155, 155 А, 157, 159; Ақан сері көшесі — 159, 173, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 198; Е.Әуелбеков көшесі — 164, 166, 168, 170, 179, 179 А, 179 Б,
181, 183; М.Әуезов көшесі — 280, 282, 284, 286, 288, 288 А; Буденный көшесі — 31, 46, 48, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 77 А, 92; П. Капцевич көшесі — 204, 206, 208, 210, 214, 216, 217, 218; Әлімжан Баймұқанов көшесі — 158; Мир көшесі — 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6; МПС көшесі — 32, 37; Островский көшесі — 203, 205, 207, 211;  А.Пушкин көшесі — 3, 7, 7 А, 9, 9 А, 11, 11 А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 34, 36, 40, 42, 44, 46; Рақымбек Сабатаев көшесі — 196, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223; Шоқан Уәлиханов көшесі — 156, 156 А, 156 Б, 158, 160, 160 А, 162, 174, 177. Жұмабек Тәшенов көшесі — 81, 83, 99, 101, 103, 105; Темір жол ауруханасы аумағы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Омарова Бақытжамал Нығыметқызы, төрайымының орынбасары – Кұлболдина Майя Әшкенқызы, хатшысы – Төлегенова Бақыт Қазақстанқызы, комиссия мүшелері – Абдрахманова Сәуле Уәлиханқызы, Росельбай Ғабидолла Әсімқанұлы, Мейрамов Болат Пазылұлы, Усенов Фарид Нұрмағанбетұлы.

№8 сайлау округі
 
Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі, 90,
Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы «Көкшетау» мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, тел: 8(7162) 32-06-33.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: 8 Март көшесі — 61, 82, 84, 89, 96, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 106 А, 106 Г, 108, 108 А; 40 лет октября көшесі — 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; Ақан сері көшесі — 84, 86, 88, 90, 90 А, 97, 114, 116, 120 А, 136, 138, 140, 148, 152, 154, 170, 170 А; Біржан сал көшесі — 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 79, 79 А, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 103 А, 104, 105 А, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 68, 70, 85, 86, 88, 94, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 137 А, 139, 141; М.Горький көшесі — 75, 76, 78 Б, 79, 85, 86, 86 А, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 107, 108, 111, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151; Жамбыл Жабаев көшесі — 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 139 Б, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153 А, 155, 155 А, 155 Б, 157, 159, 161, 163, 165; Ғалым Елемесов көшесі — 51, 55, 58, 59, 63, 67, 72, 74, 76, 77, 79, 79 А, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128; Жеңіс көшесі — 117, 119, 121, 123; Мағжан Жұмабаев көшесі — 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 99 А, 101, 103, 107, 109, 111; Ілияс Есенберлин көшесі — 60, 62, 64, 66, 74, 76, 80, 82, 86, 92, 94, 99, 101, 102, 104, 105, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; Калинин көшесі — 69, 70, 71, 74, 74 А, 76, 76 А, 78, 78 А, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 88 А, 89, 90, 91, 92, 95, 94, 96, 97, 98, 100, 100 А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108 А, 109, 110, 112, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 119, 120, 120 А,  122, 123, 124, 125, 127, 129; Ш.Қосшығұлов көшесі — 75, 76, 77, 77 А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147; В.Куйбышев көшесі — 56, 60, 75, 77, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Сұңқар шағын ауданы — 5, 6, 7; Бауыржан Момышұлы көшесі — 69, 73, 79, 87, 89, 91, 97, 98, 99, 100, 105, 107, 109, 109 А, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132; Островский көшесі — 66 А, 67 А, 68 А, 74 А, 80 А, 82, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 91, 92, 92 А, 93, 94, 96, 97, 98, 98 А, 100, 101, 102, 103, 104, 104 А, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123 Г, 124, 126, 128, 129, 130, 131, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 181, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 199; Панфилов көшесі — 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; С.Потанин көшесі — 53, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 77, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 124, 126, 128, 130, 130 А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148; Рақымбек Сабатаев көшесі — 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 104, 105, 106, 114, 118, 120, 122, 124, 125, 127, 129, 130, 131, 131 А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 157, 167, 169, 171;  Смағұл Сәдуақасов көшесі — 23, 29, 33, 35, 43, 45, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107; Қаныш Сәтпаев көшесі — 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 73 А, 73 Б; Зарап Темірбеков көшесі — 90, 92, 94, 95, 96, 97, 97 А, 98, 98 А, 99, 100, 101, 101 А, 104, 105 А, 106, 106 А, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 111 А, 113; Жұмабек Тәшенов көшесі — 76, 79, 96, 98, 100, 102; М.Янко көшесі — 79, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132.
П.М. Капцевич көшесі — 94, 96, 98, 100, 102, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122 А, 123, 125, 126, 126 А, 126 Б, 128, 130, 132, 133 А, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 162 А, 163, 164, 165, 166, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 215; Шоқан Уәлиханов көшесі — 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 71, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 138 А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171; Наурызбай батыр көшесі — 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 74 А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107 А , 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; Мейірімділік үйі
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жұмабаева Сәлима Тағнайқызы, төрайымының орынбасары – Әбішева Сәуле Қасымқызы, хатшысы – Тұрқанова Әлия Қабдөшқызы, комиссия мүшелері – Мауқаева Гүлім Айдарбекқызы, Жүсіпбекова Гүлмара Дақанқызы, Раисова-Кисекова Жанна Теміртасқызы, Киккаринова Самал Баяхметқызы.

№9 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі, 35, «Гуманитарлық – техникалық академия» мекемесі, тел: 8(7162) 26-46-36.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: 40 лет октября көшесі — 123, 125, 127, 129, 130, 132, 132 А, 133, 133 А, 133 Б, 133 В, 133 Г, 133 Д, 133 Е, 134, 134 А, 135, 135 А, 136, 137, 137 Б, 138, 139, 139 А, 140, 140 А, 140 Б, 140 В, 140 Г, 141, 141 А, 142, 143, 143 А, 144, 145, 145 А, 146, 147, 148, 150; Н. Вавилов көшесі — 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78 Б, 80, 84, 84 А, 86, 86 А, 86 Б, 88, 90 А, 92, 92 А, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 158, 159, 161, 165, 166, 167, 169, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 187 А, 189, 191, 192, 193, 195, 197, 199, 200, 201, 203, 205, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 219, 221, 223, 225;  Воровский көшесі — 106, 106 А, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154 А, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167 А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 208 А, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 225, 227;  Гвардейская көшесі — 15, 18, 20;  Иоган Гёте көшесі — 4, 6, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 33;  Громов көшесі — 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57 А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 107 А, 108, 109, 110, 110 А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 134 А, 136, 138, 140, 142;  Дачная көшесі — 1, 7 А, 10, 11, 12, 13, 14, 18;  Мұса Жәлел көшесі — 7, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42;  Жамбыл Жабаев көшесі — 1, 3, 6, 6 А, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 28 А, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37 А, 38, 41, 43; Досов көшесі — 28 А, 30, 32, 32 А, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71 А, 72, 73, 74, 75, 75 А, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108 А, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143 А, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160; Жаңауыл көшесі — 2, 7, 9, 9 А; Жеңіс көшесі — 124, 125, 126, 126 А, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 133 А, 133 Б, 134, 135, 135 А, 135 Б, 135 Г, 135 Д, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 143 А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150 А, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 220, 222, 223 А, 230 А;  Еркеш Ибраһим көшесі — 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 28, 29, 33, 37, 39, 43, 45, 45 А;  Кенесары Қасымұлы көшесі — 99, 101, 102, 103, 104, 104 А, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196, 197, 198, 199, 199 А, 199 Б, 200, 201, 202, 204, 206, 208, 209, 210 А, 212, 212 А, 214, 216, 220, 220 А;  О. Қуанышев көшесі — 1, 3, 5, 6, 7, 9, 13, 13 Д, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41;  Шахмет Құсайынов көшесі — 3, 9 А, 13 А, 15 А, 17, 17 А, 19 А, 21 А, 23, 31;  С. Лазо көшесі — 9 А;   Ломоносов көшесі — 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 110; Лесная көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17 А, 20 А, 21, 24, 24 А, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 35, 39; Луговая көшесі — 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22 А, 23, 23 А, 25, 31, 33;  Адам Мицкевич көшесі — 5, 16, 18, 19, 20, 24, 26, 28, 34; Жайлау шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 В, 22, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 37 Д, 41, 42, 44, 48, 53 А, 54, 58, 60, 60 Б, 66, 66 А, 66 Б, 77, 82, 85, 86, 88, 110, 121;  Морозов көшесі — 9, 10, 11, 14;  Некрасов көшесі — 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;  Остапенко көшесі – 9 А, 14, 18, 22, 23, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 34, 36, 38, 40;  Панфилов көшесі — 1, 2, 3, 4, 4А,  5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 20; Проектируемая көшесі — 5, 6, 6 А, 7 А, 9 А, 13, 13 А, 15, 17, 19, 19 А, 21, 21 А, 23, 23 А, 25, 25 А, 27, 27 А, 29, 29 А, 31, 31 А, 33, 33 А, 35, 35 А, 37, 37 А, 39, 41 А, 43 А, 45, 45 А, 47, 47 А, 49, 49 А, 51, 51 А, 53, 55 А;  Андрей Сахаров көшесі — 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 26, 27, 28, 33, 34, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 48; Светлая көшесі — 2, 3, 3 А, 4, 6, 7, 8, 16; Сырымбет көшесі – 2, 3, 4 А, 4 Б, 5, 7, 9, 15, 19;  Сәкен Сейфуллин көшесі — 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 119, 123, 125, 127, 128, 129, 131;  Синегорская көшесі — 1, 3, 4, 5, 7, 9;  Стасов көшесі — 1 А, 2 А, 4 А, 5 А, 5 Б, 7 А, 8 А, 9 А, 10 А, 11 А, 12 А, 13 А, 15 А, 16 А, 17 А;  Зарап Темірбеков көшесі — 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 128, 128 А;  Цветочная көшесі — 4, 12, 14, 16, 20, 22, 44 Б;  Қанай би көшесі — 97, 99, 99 А, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116 А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 161 А, 162, 163, 163 А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 171 А, 172, 173, 173 А, 173 Б, 175, 176, 178, 179, 181, 182, 183, 185, 187, 188, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 212 А, 212 Б, 214, 216;  Черемушки көшесі — 3, 9, 23, 24, 25;  А. Чехов көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15;  Л.Шевцова көшесі — 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 48 А, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59 А, 60, 61, 62, 64, 64 А, 65, 66, 66 А, 67, 68, 68 А, 69, 70, 71, 72, 72 А, 73, 74, 74 А, 75, 76, 76 А, 77, 78 А, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 88 А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 96 А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 214 А;  Т. Шевченко көшесі — 4, 8, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 18, 19, 19 А, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42 А. Некрасов көшесі — 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80; Шұңғырша көшесі — 6, 8, 9, 13, 15, 17.  Шоқан Уәлиханов көшесі — 2, 2 А, 3, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22, 24, 24 А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38 А, 40, 40 А, 42, 44; Облыстық  онкологиялық диспансері  аумағы; Облыстық тері-венерологиялық диспансері аумағы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұқатаева Жансұлу Қалиқызы, төрайымының орынбасары – Найкин Бейсембай Есембекұлы, хатшысы – Стогний Валентина Владимировна, комиссия мүшелері – Ахметова Манар Кеңесқызы, Свидерская Ольга Станиславовна, Жапаров Жұмабай Құсайынұлы, Шайкенова Динара Болатқызы.

№10 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі, 72, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№ 4 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7162) 25-57-46.
Шекаралары: Көкшетау қаласы:  40 лет октября көшесі — 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167 А, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204; 8 Март көшесі — 112, 114, 116, 118, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 213; Нүркен Әбдіров көшесі — 1, 1 А, 1 Б, 1 Д, 2 Б, 2 Г, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 26, 36, 39; Алмалы көшесі — 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14; Алматинская көшесі — 3, 4, 8, 10, 12, 14, 17, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40; Асеев көшесі — 4, 6, 11, 14, 15, 16, 18; Бауман көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Березовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Біржан сал көшесі — 126, 128, 130, 134, 134 А, 136, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 155, 158, 160, 160 А, 161 А, 162, 163, 164, 165, 166, 166 А, 167, 168, 169, 170, 170 А, 171, 171 А, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205;  Бөгенбай көшесі — 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 44, 46, 48, 50, 52; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 128, 130, 132, 134, 134 А, 136, 138, 139 А, 140, 142, 143, 143 А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 152, 153 А, 154, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 175, 177, 183, 185, 187, 193, 243;  А. Грибоедов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;  М.Горький көшесі — 153, 154, 154 А, 155, 156, 157, 158, 158 А, 158 В, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 214, 215, 216, 219, 220, 221, 222, 223, 225, 227, 229, 230, 232, 233, 235, 237, 241, 242, 248, 249, 254, 255, 258, 259, 263, 273; Грушевая көшесі — 1, 5, 6, 8, 9, 13; Жамбыл Жабаев көшесі — 37, 38 А, 39, 40, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 140, 160, 171; Л. Дроздова көшесі — 2 В, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 50; Ғалым Елемесов көшесі — 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 136 А, 137, 138, 139, 141, 142, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182; С. Есенин көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Жеңіс көшесі — 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163 А, 165, 167, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 213, 215; Мағжан Жұмабаев көшесі — 102, 104, 106, 106 А, 108, 112, 113, 114, 119, 120, 121, 122, 123, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 Б, 140, 141, 141 Б, 142, 143, 143 Б, 144, 145, 146, 147, 147 А, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 155 А, 155 Б, 155 В, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162 А, 164, 173, 175, 183, 185, 189, 193, 195, 198, 207, 212 А; Землячка көшесі — 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 11, 11 А, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 30; Ілияс Есенберлин көшесі — 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 176, 177, 179, 180, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 201, 207, 213, 217; Калинин көшесі — 128, 130, 130 А, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 146, 147, 148, 149, 150, 153, 155, 157, 161, 168; Ключевая көшесі — 35; Красногвардейская көшесі — 5, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 18; О. Қуанышев көшесі — 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 65 А, 66, 67, 69, 70, 72, 74, 76, 77, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 А, 102, 103, 103 А, 104, 105, 105 А, 106, 107, 107 А, 108, 109 А, 110, 111, 112, 113, 113 А, 114, 115, 116, 117, 117 А, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133 А, 134, 136, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 166 А, 168, 168 А, 170, 170 А, 172, 172 Б, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188; Құдайбергенов көшесі — 23, 25, 27, 35, 37, 39, 43, 47, 61; В. Куйбышев көшесі — 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 136, 142, 144, 148, 151, 153, 154, 155, 156, 156 Б, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172 А, 172 Б, 174, 176, 178, 180; Купрач көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 43 А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 73; Шахмет Құсайынов көшесі — 2 В, 8, 10, 10 Б, 14, 16, 16 А, 18, 18 А, 20, 20 А, 22, 26, 30, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 69, 72, 75, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 90, 91, 92, 93, 95, 98, 99,101, 102, 106, 109, 112, 129, 135, 139, 141, 143, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 167, 171, 173, 177;  С. Лазо көшесі — 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 49, 50, 52, 56, 58; Литвинов көшесі — 8, 12, 14, 20; Бауыржан Момышұлы көшесі — 119, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 146 А, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 176, 178, 178 А, 178 Б, 178 В, 178 Г, 178 Д, 178 Е, 178 К, 179 Е, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190 Б, 190 В, 192,192 А, 197;  Остапенко көшесі — 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45 А, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 58 А, 59, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Панфилов көшесі — 19, 19 А, 19 Б, 22, 24, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 128, 130, 132; Парковая көшесі — 2, 2 А, 8, 10, 14, 18, 26, 28, 30, 32, 36, 40; Н. Добролюбов өткелі — 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12; Невский өткелі — 4, 6, 14, 16; Суворов өткелі — 3, 4, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28; Херсонский өткелі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 11, 12, 12 А, 14, 14 А, 15, 16, 16 Б, 17, 17 А, 18, 18 А, 19, 20; Сиреневый өткелі — 3, 4; Харьковский өткелі — 1, 3, 4, 9, 10, 12; Смағұл Сәдуақасов көшесі — 106, 108, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 , 149, 150; И. Сандыбаев көшесі — 5, 29;  Қаныш Сәтпаев көшесі — 70, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 90 А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 148 А, 149, 150, 151, 152, 155, 156, 160, 162;  Солнечная көшесі — 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 27, 34, 36, 38;  Стасов көшесі — 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 33, 33 А, 34, 35;  Жақан Сыздықов көшесі — 1, 1 Б, 1 В, 1 Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 24, 26, 28, 32;  Зарап Темірбеков көшесі — 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 130, 131, 132, 133, 134, 134 А, 134 Г, 135, 136, 136 А, 137, 138, 138 А, 139, 140, 140 А, 141, 142, 142 А, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175 А, 177, 179, 179 А, 183, 183 А, 185, 185 А, 187 А, 189;  Титов көшесі — 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14;  Толстой көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50; Тукин көшесі — 2, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 24, 26, 27; Шоқан Уәлиханов көшесі — 46, 60, 70, 72; Фадеев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43;  Марк Фрадкин көшесі — 5, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 22, 24; В. Чеботарев көшесі — 13, 16, 18, 19; Челюскин көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 12, 17, 18, 19; Жұмабек Тәшенов көшесі — 122, 122 А, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 192 А, 194, 196, 200, 202, 204, 206, 208;  Шәріпов көшесі — 3, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 37, 38, 43, 44, 45, 45 А, 46, 49, 52, 53, 54, 60, 61, 62, 64; Т. Шевченко көшесі — 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 76 А, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 134 А, 136, 138;  А. Блок көшесі — 3, 4, 5, 6, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15; Генрих Гейне көшесі — 1 Г, 8, 9, 11, 12, 15, 18, 19, 20; Жамбыл Жабаев көшесі — 76, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 112, 114, 114 А, 116, 116 А, 118, 120, 122, 124, 126, 128; С. Потанин көшесі — 127, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202;  Челюскин көшесі — 23, 25;  М. Янко көшесі — 130 А, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154 А, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 170, 172. Бережная көшесі — 3, 4, 7, 9, 11, 14, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 49; Землячка көшесі — 33, 35, 36, 38, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66; Панфилов көшесі — 129, 211; Нев-ский көшесі — 3, 11, 13, 17, 19, 21, 22, 24; Галочья сопка мөлтек ауданы — 1, 4, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20; А. Пушкин көшесі — 66, 66 А, 68, 68 А, 70, 70 А, 72; Щорс көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 22, 23, 24; Швейная көшесі — 14, 16, 22, 26. М. Шолохов көшесі — 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22; Қалалық аурухана аумағы; Перинаталдық орталықтың аумағы; Облыстық балалар ауруханасының аумағы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Оспанова Динара Қамайқызы, төрайымының орынбасары – Хасеинова Бибігүл Бекқызы, хатшысы – Есләмова Тана Естайқызы, комиссия мүшелері – Сағынтаева Аида Жеңісқызы, Тоқпердинова Айгүл Мұқашқызы, Дермановская Ольга Борисовна, Онуфриева Ирина Николаевна.

№11 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі, 26 «А», Көкшетау қаласы білім бөлімінің  «№13 «Экос» экологиялық гимназия-мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7162) 77-07-26.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Арай көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18,19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Балқаш көшесі — 5, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29 А, 30, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 47; Ботаническая көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 38, 41 А, 44, 50, 51; Васильковский шағын ауданы — 1, 1 А, 2, 2 В, 3, 4, 4 А, 5, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 35 Б; Весенняя көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Домостроительная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Дружба көшесі – 1, 1 А, 1 Б, 1 Е, 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25 А, 25 Б, 27 А, 30, 32, 33, 33 А, 34, 35, 37, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Жазира көшесі — 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 30, 38, 42, 50; Звездная көшесі — 1, 2 Б, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 42, 44; Көктем  шағын ауданы- 1, 1 А, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Қоңырат көшесі – 3, 4, 6, 8, 24, 27, 30, 41, 44, 49, 52; Құрайлы көшесі — 4, 6, 7, 8, 8 Б, 11, 14, 20, 25, 31; Новоселов көшесі — 3 А, 3Г, 9 А, 10, 12, 18, 19, 29, 34, 35, 37, 38, 39, 46; Тихая көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21,28, 30, 31, 33, 36, 37, 47, 49 А; Ескі аэропорт шағын ауданы — 1, 1 В, 5, 7, 8,11, 12, 12 А, 13, 16, 16 А, 17, 18, 20, 21, 21 А, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 29, 30, 31, 33, 33 Б, 34; Узкая колея көшесі – 1, 2, 3, 13; №1 шағын аудан  — 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 11, 11/1, 11/2; Тобылғы сай көшесі — 9, 11, 25, 41; Транспортная көшесі — 2, 4 А, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 27; Фабричная көшесі — 3, 7, 9, 13, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 51; әуе жасағының жатақханасымен  бірге; 8 Март көшесі — 113, 113 А, 113 Б, 115, 117, 119; Буденный көшесі — 111, 113, 113 А; Боровской шағын ауданы — 51, 52, 66, 68, 70; Гастелло көшесі — 4, 6, 13, 13 А; Н. Гоголь көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 15; Жамбыл Жабаев көшесі — 134 А, 134 Б, 144, 144 А, 146, 148, 154, 167, 169, 152, 173, 177, 185; Дальний өткелі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; О. Қуанышев көшесі — 135, 137, 139, 141, 143, 143 А, 145, 196, 198; Мәншүк Мәметова көшесі — 5, 8, 12, 16, 16 А, 17, 18, 18 А; Мир көшесі — 21, 21 А, 25, 27, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 40 А, 41, 42, 50; Юбилейный шағын ауданы — 39, 42, 43, 44, 45, 46; Пархоменко көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Полевая көшесі — 1 А, 3, 3 А, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 15 А, 17 А, 21; Жұмағали Саин көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 14 Б, 15, 16, 16 А, 16 Б, 17, 18, 18 А, 18 Б, 19, 20, 20 А, 21, 23, 25, 26, 26 А, 26 Б, 26 В, 27, 28, 31, 33; Тимирязев көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14; Шоқан Уәлиханов көшесі — 152, 154, 160 Г, 168, 170, 174 А, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 196 А, 198, 198 А; Жұмабек Тәшенов көшесі -109, 110, 111, 113, 114, 114 А, 115, 116, 116 А, 117, 118, 118 А, 119, 120, 121, 123, 125; Т. Шевченко көшесі — 131, 132 А, 140, 142; Южная көшесі — 10, 10 А; №5510 Әскери бөлімшенің  аумағы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Оразбақова Бақыт Жақсылыққызы, төрайымының орынбасары – Шүкірхан Бақытгүл, хатшысы – Жүсіпова Роза Қорданбайқызы, комиссия мүшелері – Подгорная Татьяна Ивановна, Аханова Айжан Арманқызы, Свица  Светлана Владимировна, Наурызова Айнұр  Ғариполлақызы.

№12 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі, 24 А, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№18 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7162) 77-09-28.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Шығыс өндірістік аймақ — 1, 2;  Балуан Шолақ көшесі — 16, 18, 18 А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;  Боговидский көшесі — 12, 14, 24, 26, 33, 40;  Быковский көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;  Гастелло көшесі — 1, 3, 5, 7, 9; Дмитриев көшесі — 8, 10, 13, 21, 43 А;  Қажымұқан көшесі — 4, 6, 8, 10, 12, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 39, 41, 43, 44, 46, 48, 49, 55, 59, 61, 65, 67, 67 А, 69, 69 А, 69 С, 71, 73, 73 В, 75, 77, 77 А, 79, 79 А, 81 А, 83 А, 85 А;  Қайыңды көшесі — 5, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 35, 33;  Кленовая көшесі — 1, 7, 8, 8 А, 8 Б, 9, 10, 11, 17, 23, 32;  Королев көшесі — 3, 4, 5, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 20, 22, 25, 30, 31;  Космонавтов көшесі — 19, 29, 35;  Құрманғазы көшесі — 7, 8, 9, 12, 14, 21, 25, 27, 32, 34,38;  Куница көшесі — 7, 9, 15, 19, 21, 27, 31, 33;  Боровской шағын ауданы — 50, 53, 54, 54 А, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 74, 76.  Юбилейный шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 12, 21, 22, 32, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 40, 41, 41 А;  Милосердия көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 19, 28, 30, 33;  Дина Нұрпейісова көшесі — 1, 9, 11, 13, 16, 17 Б, 18, 20, 21, 22, 37, 39, 41;  Рақымов көшесі — 2, 7, 10, 11, 17, 21, 22, 23, 24, 29, 31, 35;  Жұмағали Саин көшесі — 28, 28 А, 30, 30 А, 32, 32 А, 35, 37, 39, 39 А, 41, 47;  Смирнов көшесі — 1, 3, 3 А, 4, 5, 7, 8, 10;  Сосновая көшесі — 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17;  Шоқан Уәлиханов көшесі — 202, 204, 206, 208, 212.  Щучинская көшесі — 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37.  Уокешская көшесі — 3, 8, 11, 14, 22, 28, 32, 47, 51, 53;
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сәдуақасов Өміржан Серікұлы, төрағасының орынбасары – Әбілова Әлия Мадиарқызы, хатшысы – Есімсейітова Гүлнәр Тауқызы, комиссия мүшелері – Рыбина Людмила Михайловна, Ахметова Алтын Жағыпарқызы, Сарсембаева Баян Уахитқызы, Нұрғожин Ақан Тілегенұлы.

№13 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Абай көшесі,160, Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы «Ақмола облыстық филармониясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, тел: 8(7162) 29-34-39.  
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Абай көшесі — 160 А, 175, 175 А; Абылай хан даңғылы — 3, 5;  Академик В.И.Вернадский көшесі — 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 5 А, 5 Б, 7, 7 А, 9, 9 А, 11, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 29 Б, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 48, 50, 55, 67, 70, 72, 76, 76 А; Железнодорожная көшесі — 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 82, 83, 84, 85, 92, 93, 94, 98, 100, 104, 106; Железняк көшесі — 3, 5; Западная көшесі — 1, 1 А, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 72; Заречная көшесі — 10, 14, 16; Есмағамбет Ысмайылов көшесі — 3, 5, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 162; Леонов көшесі — 56 Б; Локомотивная көшесі — 1, 2, 4, 7, 8, 9, 9 А, 18; МПС көшесі — 3, 5, 9, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 38, 42, 45; Нефтебазовская көшесі — 1, 1 А, 1 В, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29 А, 29 Б, 30, 32; Пионерская көшесі — 1, 3, 5, 5 А, 7, 9;  Привокзальная көшесі — 3, 5 Б, 6, 6 А, 8, 8 А, 10, 11, 11 А, 12, 14, 14 А, 16, 18, 19, 22, 24, 100.  Речная көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39; Т. Сүлейменов көшесі — 4, 5, 6, 6 Д, 12, 12 А, 12 Б, 12 В, 12 Г, 14, 15, 16, 18, 18 А, 19, 19 Б, 20, 21, 22, 22 А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Тельман көшесі — 4, 5, 6; Циолковский көшесі — 3, 4, 6. Элеваторская көшесі — 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 26, 28, 30.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жүсіпбекова Майра Жанайдарқызы, төрайымының орынбасары – Ким Гүлшат Қабжанқызы, хатшысы – Қазкенова Светлана Сәлімқызы, комиссия мүшелері – Иващенко Людмила Валерьевна, Полетаева Светлана Анатольевна, Қаһарманова Нұрланар Кавказқызы, Қасымова Маржан Әміржанқызы.

№14 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Станиславский көшесі,35, Көкшетау қаласы білім бөлімінің  «№14 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7162) 32-44-85.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: 50 лет октября көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 14 А, 16, 16 А, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 34, 41, 45, 47, 49, 50, 53, 55, 56, 59, 62, 64, 65, 67, 69, 70; Абай көшесі — 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 4 Б, 6, 6 А, 7, 8, 10, 12, 14, 20; Жүсіпбек Аймауытов көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;  Ақан көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 36 А, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 62 А, 64, 65, 66, 68, 70, 73, 74, 76, 78, 82, 88, 92;  Елжас Бекенов көшесі — 3, 6, 11, 12, 15, 18, 20, 21, 24 А, 25, 27, 29, 30, 34, 35, 39, 40, 41, 45, 46, 52, 53, 54, 59, 61, 65, 71, 75, 75 А, 78, 81; Заводская көшесі — 1, 2, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Амангелді Иманов көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22 А, 23, 30, 35, 35 А, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 93; Иконников көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 46 А, 48, 50, 50 А, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90 А;  С. Ковалевская көшесі — 1, 1 А, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 65 А, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 83, 84, 86, 88, 90, 90 А, 92, 92 А;   Корчагин көшесі — 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 11 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 62 А, 63, 63 А, 65, 66, 67, 68 А, 70, 72;  З. Космодемьянская көшесі — 3, 4, 8, 8 А, 8 Б, 9, 10, 10 А, 13, 15, 17, 19, 21, 60 А;  Кошевой көшесі — 1, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 91; Кірпіш зауыты шағын ауданы — 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;  Кирпичная көшесі — 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17 , 19, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 В, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 34, 36, 38, 42, 44; Ю. Лермонтова көшесі — 1, 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 4 Б, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 50 А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 56 Б, 57, 59, 67, 68 А, 70, 73, 74, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 90 А, 92, 93, 94, 95, 96, 98,     98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115;  Линейная көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 36 А, 38, 40; В. Маяковский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71 А, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 А, 90, 91, 91 А, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104; Матросов көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87; Мир көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 11 А, 13, 17; Мичурин көшесі — 1, 1 А, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15, 16, 17, 18, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 38, 39 А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;  Новая көшесі — 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 А, 30, 31;  Никитин көшесі — 18, 20, 24, 30, 36; Октябрьская көшесі — 1, 2, 3, 5, 6 А, 7, 7 Е, 8, 8 А, 9 Б, 11, 12, 13, 13 Б, 14, 15, 17, 19, 21;  Павлов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 А, 89, 91, 93, 101; Папанин көшесі — 1, 12, 20, 22, 23, 29, 31, 36, 38, 42, 43, 48, 49, 54, 55, 60, 61, 62, 66, 67, 73, 74, 75;  Первомайская көшесі — 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 37; Попов көшесі — 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 15, 16, 21, 22, 23;  Проектируемая көшесі — 2, 4, 5, 11, 15; Промышленная көшесі — 2, 3, 8, 9, 13, 13 А, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;  Путейская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Рабочая көшесі — 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18;  Серов көшесі — 3, 3 Б, 5 А, 8, 8 А, 9, 13, 17, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 30 А, 31, 33 А, 35 А, 43, 44, 47, 49, 52, 90 А;  СМП көшесі — 1, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7 А, 9, 9 А, 9 Б, 11 А, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35; СМП 296 көшесі — 2, 4, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30; СМП-657 көшесі — 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 9 Б, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22 А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 58; Станиславский көшесі — 3, 5, 6, 6 А, 8, 12, 14, 17, 20, 25, 30, 32, 37, 41, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 64;  Строительная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11 А, 13;  Трудовая көшесі — 3, 4, 8, 10, 11, 11 А, 13, 13 А, 16, 18, 19, 20, 23, 29, 30 А, 33, 37, 45, 51; Тюленин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76;  Л. Чайкин көшесі — 5 А, 7, 9, 10, 12, 14, 16 А, 17, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 42, 44, 54, 56, 60, 66, 72, 76, 80, 80 А; Чернышевский көшесі — 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 5 А, 5 Б, 6, 7 А, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78 А, 79, 80, 80 А, 81, 84, 85 А, 86, 88, 89, 90, 92, 94. К. Цеткин көшесі — 1, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 16, 17, 21, 24, 32, 35, 41, 50, 51, 53, 56, 59, 61, 62, 65, 68, 74, 75,  75 А, 81;  Юбилейная көшесі — 1, 3, 4, 5, 5 А, 5 Б, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А,     21 В, 21 Г, 21 Д, 22, 23, 25, 27, 45. Облыстық тұтынушылар одағы қосалқы шаруашылығының тұрғын алабы; ЕЦ – 166/23 мекемесінің аумағы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жосығынов Жоламан Құрақұлы, төрағасының орынбасары – Непляк Татьяна Валерьевна, хатшысы – Ғабдуллина Асыл Өсерқызы, комиссия мүшелері – Мәкенова Айгүл  Қанатбекқызы, Хаирова Айжан Малбағарқызы, Искакова Бижамал Құдайбергенқызы, Мажимова Жанаргүл Бекешқызы.

№15 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы,40, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№19 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7162) 72-18-80.
Шекаралары: Көкшетау қаласы: М. Горький көшесі — 1 А, 1 Б, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3; Центральный  шағын ауданы — 1, 2, 2 Б, 13, 28, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 49, 49 А, 50, 52, 55, 57, 58, 59; Абылай хан даңғылы — 1, 7, 9, 11, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 А, 26, 28, 30, 32, 32 А, 33;
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сейітова Майра Жұмағұлқызы, төрайымының орынбасары – Тайлақов Тасжан Қасенұлы, хатшысы – Шаймұратова Сандуғаш Қарбайқызы, комиссия мүшелері – Сәдуақасова Сәуле Төлегенқызы, Қуандықова Нәзира Темірғалиқызы, Сапиева Сәуле Таңатқанқызы, Шалабаева Айгүл Ертайқызы.

№16 сайлау округі

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы,17, Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№17 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7162) 42-38-83.  
Шекаралары: Көкшетау қаласы: Васильковский шағын ауданы — 1, 1 А, 2, 2 В, 3, 4, 4 А, 5, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 35 Б, 5, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 20, 20 А, 21.; Көктем шағын ауданы — 1, 1 А, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Ескі аэропорт шағын ауданы — 1, 1 В, 5, 7, 8,11, 12, 12 А, 13, 16, 16 А, 17, 18, 20, 21, 21 А, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 29, 30, 31, 33, 33 Б, 34; узкая колея көшесі — 1, 2, 3, 13; мкр.№1 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 11, 11/1, 11/2.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбдірахманова Гауһар Өндірісқызы, төрайымының орынбасары – Смакова Салтанат Жақсылыққызы, хатшысы – Машенова Әйгерім Асылбекқызы, комиссия мүшелері – Логвина Светлана Николаевна, Рамазанова Балжан Жанмолдақызы, Есімсейітова Гүлнәр Тауқызы, Шурупова Юлия Михайловна.

СТЕПНОГОРСК ҚАЛАСЫ
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 1 шағын аудан, № 1 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 6-01-20.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 1 шағын аудан — 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 18, 21, 21/1, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 80, 85, 91; Парковая көшесі; 4 шағын аудан — 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; №№ 14, 15 жатақханалары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бойрабаев Рүстем Бойрабайұлы, төрағасының орынбасары – Дау-ленбаева Шынар Егінбайқызы, хатшысы – Мұхамедрақымова Әлия Санатқызы; комиссия мүшелері – Волкова Полина Андреевна, Ахетов Серік Қорқытбайұлы, Докучаева Елена Александровна, Халигитова Алтынай Қазбекқызы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 2 шағын аудан, № 2 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 6-06-42.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 2 шағын аудан — 4, 7, 8, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 73і, № 3 жатақханасы, 3 шағын аудан — 16А, 17А үйі.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Омарова Шолпан Жұмабекқызы, төрайымының орынбасары – Сазонова Зинаида Андреевна, хатшысы – Хриенко Зинаида Васильевна, комиссия мүшелері – Подмогаева Елена Владимировна, Мұқанова Зәмзәгүл Пішенбайқызы, Рашитова Маргарита Ивановна, Шило Ольга Михайловна.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 3 шағын аудан, № 3 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 6-06-53.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 3 шағын аудан — 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 84/1, 102, 103, 104.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мариничева Галина Петровна, төрайымының орынбасары – Тәуірбаева Әйгерім Бектілеуқызы, хатшысы – Шәріпова Зиягүл Сансызбайқызы, комиссия мүшелері – Борщик Наталья Ивановна, Шәмсімұхаметова Миннагүл Галейқызы, Гридасова Людмила Викторовна, Мишина Елена Анатольевна.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 3 шағын аудан, «Горняк» орталық мәдениет үйі, тел: 8 (716 45) 6-09-65
Шекаралары: Степногорск қаласы, 4 шағын аудан — 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 76, 83, 84, 85, 86, №№ 6, 7 жатақханалары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Такеева Ләззат Қазықызы, төрайымының орынбасары – Кенебаева Тілек Боқанқызы, хатшысы – Сағытова Әйгерім Шыңғысқызы, комиссия мүшелері – Мәдиярова Зәуреш Шұғайқызы, Баянова Татьяна Александровна, Ыбырай Бөкенбай, Бәкірова Әйгерім Бекболатқызы.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 5 шағын аудан, № 6 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 3-04-58.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 5 шағын аудан — 7, 8, 9, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 63.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Возова Ирина Владимировна, төрайымының орынбасары – Моисеева Әлия Нұритдинқызы, хатшысы – Илюшечкина Людмила Ивановна, комиссия мүшелері – Шовкань Евгения Владимировна, Рябко Надежда Анатольевна, Цветкова Татьяна Анатольевна, Поляева Марина Анатольевна.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 6 шағын аудан, № 8 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 2-54-27.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 6 шағын аудан — 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 49, 50, 68, 69, 70, 71, 84, 85, 86, 87, №№ 13, 14, 29 жатақханалары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Маркевич Инна Павловна, төрайымының орынбасары – Ақанова Бәтеш Әбденқызы, хатшысы – Жұмаділова Жанар Қанатқызы, комиссия мүшелері – Кәрімуллина Фагима Абдулхайқызы, Құлмағамбетова Гүлдана Балташқызы, Құсайынова Сәуле Сәрсембайқызы, Сейтмағанова Айсұлу Ерболатқызы.
    
№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 6 шағын аудан, № 7 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 2-63-92.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 6 шағын аудан — 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 67; 9 шағын аудан — 10, 11, 11А, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27і; 7 шағын аудан — 83.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Грих Людмила Васильевна, төрайымының орынбасары – Райымжанова Жангүл Айтжанқызы, хатшысы – Никитина Наталья Алексеевна, комиссия мүшелері – Литвинова Валентина Николаевна, Гостева Галина Николаевна, Мәулиева Самал Сапарғалиқызы, Гоголева Анжела Ивановна.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 7 шағын аудан,  балалар шығармашылық үйі, тел: 8 (716 45) 3-19-89.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 7 шағын аудан — 15, 23, 24, 25, 50, 51, 52, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139; 9 шағын аудан — 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Подолько Надежда Борисовна, төрайымының орынбасары – Асафова Мария Александровна, хатшысы – Бриль Светлана Викторовна, комиссия мүшелері – Гокк Татьяна Андреевна, Асафов Дмитрий Сергеевич, Живагина Анна Сергеевна, Ботаева Манар Айтжанқызы.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, 7 шағын аудан, № 9 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 3-19-87.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 4 шағын аудан — 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89 үйлері; 20 шағын аудан — 1, 2, 3, 7, 9, 10, 14, 16, 19, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 39, 42, 43, 50, 51, 55, 56, 57, 58, 68, 69, 71, 79, 80, 81, 94, 95, 97, 98, 102, 104, 106, 108, 112, 113, 119, 120, 123, 126, 173, 186, 193, 203, 205, 206 үйлері; 7 шағын аудан — 20/1, 20/2, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қайыркенова Гуля Қайроллақызы, төрайымының  орынбасары – Қожахметова Нұргүл  Темірбайқызы, хатшысы – Кожамжарова Айсара Бақытқызы, комиссия мүшелері – Самочернова Римма Анатольевна, Агатаева Бақыт Әскенқызы, Мыңжанова Қамар Өсербайқызы, Мақышев Сырым Кәрібайұлы.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, коммуналды-қоймалық аумақ,  «Степногорск Тазалық» ЖШС ғимараты, тел: 8 (716 45) 6-10-02.
Шекаралары: Степногорск қаласы, Пригородный шағын ауданының үйлері; орман шаруашылығы; Заводской кентінің үйлері, Қарабұлақ ауылының үйлері.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Подшивалова Надежда Александровна, төрайымының  орынбасары – Кондратьева Алла Алексеевна, хатшысы – Сүлейменова Айгүл Хабиболлақызы, комиссия мүшелері – Қаржауов Марат Қалмырзаұлы, Малахова Алина Викторовна, Ищенко Марина Ивановна, Мазуров Олег Николаевич.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, Ақсу кенті, № 1 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 3-76-97.
Шекаралары: Ақсу кенті, № 3517 әскери бөлімі, Степногорск қаласының орталық қалалық аурухана ғимараты, Бөгенбай ауылдық округі, Қырыққұдық ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұқанов Саят Дулатұлы, төрағасының  орынбасары – Кәрімова Әсем Сапарқызы, хатшысы – Қазезова Бақытгүл Теміржанқызы, комиссия мүшелері – Угличанская Нағима Қуанышпайқызы, Әлтаева Базаргүл Тілеубекқызы, Ұрықбаева Айым Абайқызы, Кенбаев Ақын Әмірбайұлы.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, № 2 орта мектебі, тел: 8 (716 45) 4-37-60.
Шекаралары: Бестөбе кенті, Изобильный ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қапаров Тілеген Қажымұратұлы, төрағасының  орынбасары – Байғұнақов Қуаныш Қабиұлы, хатшысы – Дүйсенова Фаузия Құрбанқызы, комиссия мүшелері – Шұқыбаева Мәдина Владимировна, Рахметова Гүлнәз Болатқызы, Жармағамбетов Қуан Аманбайұлы, Полякова Татьяна Ивановна.

№ 13 сайлау округі

Орналасқан жері: Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, Комаров атындағы орта мектебі, тел: 8 (716 40) 5-08-76.
Шекаралары: Шаңтөбе кенті, Новокронштадка селосы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Чернова Елена Георгиевна, төрайымының  орынбасары – Львова Ольга  Степановна, хатшысы – Молдабаева Күләш Елубайқызы, комиссия мүшелері – Кулеш Татьяна Петровна, Бердарь Валентина Владимировна, Сайдалина Римма Гайнутдиновна, Слепцова Светлана Викторовна.

АҚКӨЛ АУДАНЫ
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, М. Мәметова көшесі, 15, № 2 орта мектеп, тел: 8 (71638) 2-06-88.
Шекаралары: Ш. Уәлиханов көшесі — 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51,  52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,  76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 108, 110; Островский көшесі — 1, 2, 2а/2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22,  24,  26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; Жамбыл көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; Абай көшесі — 24, 26, 29, 31, 32, 33, 35; Гоголь көшесі — 22, 23, 25, 30; Комсомол көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Луганский көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; Строитель көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15; М. Мәметова көшесі — 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Бигелдинов көшесі — 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 111, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 127/2, 129, 133, 135, 136, 137, 139/1; Агротехникалық колледжі жатақханасы — 10 — 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сейітов Мүбарак Мағзұмұлы, төрағасының орынбасары – Данилочкин Иван Александрович, хатшысы – Дунаева Нина Васильевна, комиссия мүшелері – Қожабекова Шынар Олжабайқызы, Кучерова Татьяна Александровна, Темирова Наталья Павловна, Қаленова Қадиша Келманқызы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, С. Нұрмағамбетов көшесі, 71, аудандық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 2-27-08.
Шекаралары: С. Нұрмағамбетов көшесі — 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 122, 124, 134, 136, 138; Абылайхан көшесі — 21, 22, 23,  25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 42, 43, 45, 47, 51, 52, 55, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 102/2, 122, 124; Чехов көшесі — 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; Береговая көш. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; Цурюпин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; Бигелдинов көшесі – 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29;  Абай көшесі — 3, 4, 8, 5, 15, 23; С. Сейфуллин көшесі — 10, 12, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; Гоголь көшесі — 22, 23; Гостиничный бұрылысы — 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Интернационал көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,  26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42; Горький көшесі — 1/1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67; Ш. Уәлиханов көшесі — 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Ворошилов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,  9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 14; Бөгенбай көшесі  – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 87, 92; Кирдищев көшесі — 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 61, 63, 65, 65/2, 67, 68, 69, 72, 74; Желтоқсан көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 38/1, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47, 47/1, 49; Байсейітова көшесі — 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/6, 8/9, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 16/3, 16/4, 17, 17/6, 18, 18/1, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әшімов Келешек Куандықұлы, төрағасының орынбасары – Сәрсембеков Серік Қамалиденұлы, хатшысы – Бертілеуова Шолпан Теміртасқызы, комиссия мүшелері – Оспанова Алтын Қабланқызы, Досмұхамбетов Айдос Жеңісұлы, Свеженцева Наталья Григорьевна, Оноприенко Валентина Ивановна.

 № 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Мир көшесі, 10, Исаков атындағы № 1 орта мектеп, тел: 8 (71638) 2-08-47.
Шекаралары: Абылайхан көшесі — 107/1, 113, 115, 117, 119, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 128/2, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134/1, 134/2, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 143/2, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 147, 148, 149, 150, 151, 151/1, 152, 153, 154, 156, 160, 160/1, 160/2, 161,161/1,  162, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 169/1, 169/2, 171, 172, 172/1, 172/2, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 209, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Октябрьдің 50 жылдығы көшесі — 1, 2, 3, 4,4/1, 4/2, 5, 6, 6/1,8, 9, 10,10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12,12/2, 13,13/1, 15,15/3, 17,17/1, 19, 19/1, 19/2; Бөгенбай көшесі — 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/2, 98, 99, 99/1,99/2, 100, 101, 101/1,101/2, 102, 103, 103/2, 104, 105, 107, 112, 114, 120, 125, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1, 148/3, 150, 152; Ш. Уәлиханов көшесі — 105, 109, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 165/1, 165/2, 167, 167/1, 167/2, 168, 170, 174, 176, 178, 182, 183/1, 183, 184, 185/1, 185/2, 186, 187, 191/1,193,193/1, 195, 196, 198, 199, 200, 200/1, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228; Карл Маркс көшесі — 1, 2, 3, 5,7, 8/1, 8/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14а, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 54А, 54/2, 55/2, 56, 57, 57а, 58, 61, 61/1, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75,77, 76, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; Моншақты көшесі — 1, 2, 2а-2, 2/1, 3, 5, 7, 9, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 50, 50/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 56, 58, 60, 65, 65/1, 65/2, 67, 67/1, 77/2, 79, 104; Зеленая көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24-1, 29, 30, 31, 33, 32, 34, 36, 38; Спутник көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 30, 103, 105, 106; Мир көшесі — 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2 10/1; Интернационал көшесі — 3, 8, 13, 18, 20, 21, 23, 30, 32, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1,  65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; С. Нұрмағамбетов көшесі — 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 197/1, 197/2, 199; 25 Партсъезд көшесі — 1, 3, 4, 5, 9, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1; 390 шақырым-казарма — 2, 2/1, 3, 4.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кендібаева Айнұр Қабидоллақызы, төрайымының орынбасары – Кривицкая Надежда Анатольевна, хатшысы – Досмағамбетова Баян Тілеуғабылқызы, комиссия мүшелері – Дүйсенбаева Камила Кайыргелдіқызы, Червиченко Светлана Эдуардовна, Цой Зента Алексеевна, Яковлев Евгений Валерьевич.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, С. Нұрмағамбетов көшесі, 174, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі, тел: 8 (71638) 2-11-15.
Шекаралары: С. Нұрмағамбетов көшесі — 203, 209, 211; Пушкин көшесі — 1, 1а/1, 1а/2, 1/3, 1/5, 2, 2/3, 1/4, 2/5, 2/6, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156а, 156/1, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165/1, 165/2, 166, 166/1, 167, 168, 168а, 170, 174б, 175, 176, 178, 179, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201; Мектеп-интернат — 1, 2, 3; Майкөтов көшесі — 1, 1а, 1/1, 1/2,  2, 2а, 2/2, 2/4, 2/9, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7,9, 11, 11а, 11б, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 81, 83, 85, 89, 91, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 95, 95/1, 97, 97/1, 99, 99/1, 101/1, 103, 103/1, 105; Лесная көшесі — 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мұратбаев көшесі — 2, 3, 5, 7; Тубгородок — 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 13, 22А; «Энергетик» балалар сауықтыру лагерінің үйлері, «Рассвет» балалар сауықтыру лагерінің үйлері; Госнитиевск бұрылысы — 1/1, 3, 5, 8,11, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Зауыт бұрылысы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Тәжірибе зауыты бұрылысы — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Ленинск бұрылысы — 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63; Астана шағын ауданы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Біләлова Сәуле Дәулетқызы, төрайымының орынбасары – Иманқұлова Сандуғаш Сабырқызы, хатшысы – Биданова Меруерт Қамалиденқызы, комиссия мүшелері – Возмищева Александра Константиновна, Жетпісов Жеңіс Куандықұлы, Кротенко Лариса Николаевна, Қанатов Әлібек Сағатұлы.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Гагарин көшесі, 27/1, тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы, тел: 8 (71638) 2-26-14.
Шекаралары: Гагарин көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1,  8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/3, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Сатпаев көшесі — 1/1, 1/2, 2, 3/1,3/2; Ә. Молдағұлова көшесі — 1, 2, 2/2, 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 24; Ремзауыт көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Западный көшесі — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,  22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50; Сенная көшесі — 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 24, 25, 27, 29, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Фурманов көшесі — 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45; Исатай көшесі — 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Панфилов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 19а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; Кирдищев көшесі — 91, 93, 95, 111, 111/1, 113, 113/1; Горная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 19, 19/1, 20а, 20/1, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32;  Киров  көшесі — 1, 1/1,  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/2, 58, 60, 100, 104, 105, 130,133; Пушкин көш. — 156, 158, 169, 169 а, 171; С. Нұрмағамбетов көшесі — 150, 152.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Марховец Юрий Алексеевич, төрағасының орынбасары – Меңбаева Раушан Хамитқызы, хатшысы – Уайсова Райхан Еркенқызы, комиссия мүшелері – Винниченко Ирина Дмитриевна, Пономарева Марина Викторовна, Линник Наталья Владимировна, Хлыстова Ирина Валерьевна.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Привокзал көшесі, 6, № 4 орта мектеп, тел: 8 (71638) 2-10-84.
Шекаралары: Энгельс көшесі — 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33; Горная көшесі — 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73а, 74, 75; Тихая көшесі — 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17; Фрунзе көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Северная көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Чапаев көшесі — 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Пионер көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81; Школьная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 23, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; Школьный бұрылысы — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30; Горный бұрылысы — 1, 2, 4/1, 4/2; Станционная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 105; Привокзал көшесі — 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16а, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68; Кирдищев көшесі — 84, 86, 87, 88, 89, 90, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129/1, 129/2, 135, 137, 139, 141; Ш. Ұзақбаев көшесі — 61б, 61а,  65, 71, 73, 81, 85, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 119, 121, 125, 126, 127, 129, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182/1, 182/2, 184, 186, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 204, 206, 208, 214, 220, 222, 224, 228, 238, 240, 244, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 290, 296, 298; Ново-Октябрь  көшесі — 3, 6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 27, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 56; Ново-Рудная көшесі — 1б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; 385 шақырым-казарма — 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 7.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Обиюх Андрей Владимирович, төрағасының орынбасары – Фомина Оксана Александровна, хатшысы – Лысакова Людмила Ивановна, комиссия мүшелері – Мирошниченко Наталья Николаевна, Емельянов Иван Михайлович, Шәріпова Үміт Аманжолқызы, Елкина Людмила Александровна.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, С. Нұрмағамбетов көшесі, 144, оқу өндірістік комбинаты, тел: 8 (71638) 2-13-12.
Шекаралары: С. Нұрмағамбетов көшесі — 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 151; Горький көшесі — 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82,  83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 134, 137, 138, 140, 142, 144, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156/1, 156/2, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172/1, 172/2, 173, 174/1, 174/2, 175, 176; Исаков көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 15/1, 15/2, 16, 17, 20, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 48, 52, 56, 58;  Парк көшесі —  1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35А/1, 35А/2, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Кирдищев көшесі — 75/1, 75/2, 81, 83, 83/2, 86/3, 87; Мир көшесі — 7, 7/1, 7/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74; Первомай көшесі — 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56, 56/1, 56/2; Ш. Ұзақбаев көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 80/1, 80/2, 82, 84, 88, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 112, 114, 120, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142; Береговая көшесі — 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127/1, 127/2, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 191,  197, 199; Ново-Береговая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 34/1, 36, 38, 39, 40, 41,43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 100,102, 109, 110, 111, 113, 115, 119, 122, 123, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 144, 145, 147, 151; Октябрь бұрылысы № 1 — 1; Октябрь бұрылысы № 2 — 1, 2, 3, 4, 6, 10, 11; Октябрь бұрылысы № 3 — 1, 2, 3, 4, 5, 7; Октябрь бұрылысы № 4 — 1, 2; Авангардная көшесі — 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; С. Сейфуллин көшесі —  2, 2/1, 2/3, 4.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ворсин Михаил Юрьевич, төрағасының орынбасары – Гиревая Юлия Владимировна, хатшысы – Құсайынова Мадина Қайыртайқызы, комиссия мүшелері – Кондратьева Татьяна Владимировна, Акалита Нина Ивановна, Қырықбаев Абылайхан Әкімбекұлы, Төкенова Бақытжан Көшербайқызы.

№ 8 сайлау округі
                        
Орналасқан жері: Азат ауылы, Алаш көшесі,  4а, орта мектеп, тел: 8 (71638) 3-51-18.
Шекаралары: Азат ауылы, Қараөзек селосы, Қына ауылы, Минск селосы, Сілеті селосы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Абасс Елизавета Эдуардовна, төрайымының орынбасары – Сәлімова Гүлден Егімбайқызы, хатшысы – Нұрпейісова Татьяна Николаевна, комиссия мүшелері – Насенкина Нина Ивановна, Абасс Андрей Анатольевич, Серікберген Жарқымбек, Паладийчук Наталья Анатольевна.
    
№ 9 сайлау округі   
                         
Орналасқан жері: Домбыралы ауылы, Азат көшесі, 21, Горкий атындағы орта мектеп-бақшасы, тел: 8 (71638) 3-82-94.
Шекаралары: Домбыралы ауылы, Кеңес селосы, Рамадан селосы, Жалғызқарағай ауылы, Қайнар ауылы, Тастыадыр ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Базарбекова Рауза Әнуарбекқызы, төрайымының орынбасары – Харченко Наталья Дмитриевна, хатшысы – Әбдірахманова Ботагөз Олжабайқызы, комиссия мүшелері: Мисник Екатерина Александровна, Қайролинова Ботагөз, Серікбаева Әлия Кәрімқызы, Дзюба Валентина Михайловна.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Наумовка селосы, Ы. Алтынсарин көшесі, 19, селолық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 2-48-94.
Шекаралары: Наумовка, Виноградовка, Өрнек, Радовка селосы, Ақкөл орман шаруашылығы, Малый Барап, Красный Горняк селолары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мельников Григорий Анатольевич, төрағасының орынбасары – Пастухов Федор Федорович, хатшысы – Конных Светлана Петровна, комиссия мүшелері – Смирнова Алена Юрьевна, Черепанова Екатерина Александровна, Щетинина Александра Викторовна, Кулигина Любовь Петровна.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, С. Нұрмағамбетов көшесі, 11, № 1 бала бақша, тел: 8 (71638) 2-26-62.
Шекаралары: С. Нұрмағамбетов көшесі — 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63,  64, 65, 66, 70; Ж. Бектұров көшесі — 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2; Булавский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; Иманов көшесі — 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7,  9, 11; Төле би көшесі — 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Абылайхан көшесі — 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18,  20; Первомай көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Тілеулин Тасболат Темірбекұлы, төрағасының орынбасары – Мыцик Елена Николаевна, хатшысы – Макашева Салтанат Александровна, комиссия мүшелері – Сироткина Юлия Николаевна, Тоболова Винетта Григорьевна, Бердібаева Мария Александровна, Садуақасов Рүстем Жабайұлы.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Новорыбинка селосы, Стрельцов көшесі, 12, селолық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 3-32-23.
Шекаралары: Новорыбинка, Құрылыс, Еңбек, Подлесное, Қарасай селолары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кирибаева Қарлығаш Социалқызы, төрайымының орынбасары – Кап Ақмарал, хатшысы – Шульга Татьяна Юрьевна, комиссия мүшелері – Пузырникова Любовь Антоновна, Сайдашева Орынбасар Сәметқызы, Морозова Светлана Михайловна, Таргонская Ольга Ивановна.

№ 13 сайлау округі

Орналасқан жері: Урюпинка селосы, Кенесары көшесі, 66, селолық мәдениет үйі, тел: 8 (71638) 3-15-03.
Шекаралары: Урюпинка, Ерофеевка, Малоалександровка, Амангелді, Ерназар, Талқара селолары, «Астана қаласы жүйке аурулары медициналық-әлеуметтік мекеме» ММ.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бочин Геннадий Геннадьевич, төрағасының орынбасары – Тынымов Тастыбай Көктайұлы, хатшысы – Әбенова Жанат Жармұхамедқызы, комиссия мүшелері – Иманов Ережеп Жанботаұлы, Герасименко Ольга Григорьевна, Увалинова Варвара Николаевна, Серікпаев Әжімтай Керкебайұлы.

Аршалы ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, Астана көшесі,  21, № 2 Аршалы орта мектебі, тел: 8(71644) 2-15-79.
Шекаралары: Аршалы кенті, Жамбыл көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; М.Маметова көшесі —  1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Тналин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37 а, 38, 39, 39 а, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Амангелді көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 60. Труд көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35; Абай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 а, 55, 56; Тәшенов көшесі — 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48 а, 48 б, 50, 52, 53,54, 56, 57 а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Митченко көшесі — 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48 а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 119, 123; Писарев көшесі — 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38 а, 40, 40 а, 41, 41 а, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48 а, 47,49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 55, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 64 а, 65, 66, 67, 67 а, 68, 69, 70, 71,72, 73, 73 а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 83, 85, 87, 88, 89, 89 а, 91, 92, 93, 94, 95, 95 а, 96, 97, 98, 99, 99 а, 100 а, 101, 102, 103, 103 а, 105, 105 а, 106, 107, 107 а, 108, 109, 109 а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119 а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133; Т.Бигелдинов көшесі — 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33; Жастар көшесі — 1, 3, 5, 7; Тәуелсіздік көшесі — 4; Мәдениет көшесі — 1.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мұқанова Елена Александровна, төрайымының орынбасары – Бектасова Ұлбосын Смағұлқызы, хатшысы – Бейсенбаева Алмагул Нәдірқызы, комиссия мүшелері – Колесникова Анна Валерьевна, Жапарова Әсем Малдатайқызы, Пиц Елена Алексеевна.

 № 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, Республика көшесі, 19, № 1 Аршалы орта мектебі, тел: 8(71644) 2-14-46.
Шекаралары: Аршалы кенті, Республика көшесі — 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17 а, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;  Волков көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;  Пацаев көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;  Линейный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 14 б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;  Добровольский көшесі — 1, 1 а/1, 1 б/1, 1 в, 1 г, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29;  Достық көшесі —  1, 2 а; Жеңіс көшесі — 1; Родниковский көшесі — 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42 а, 44;  Митченко көшесі 1, 2, 2 б, 2 в, 2 г, 2 д, 3,  4, 4 а, 5,  6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;  Тәшенов көшесі 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31;  Сельхозтехника көшесі — 1, 4,  1, 1 ж, 2 шағын аудан; 6636 әскери бөлім; Тәшенов көшесі — 2.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Өтеева Айнұр Омарқызы, төрайымының орынбасары – Маханов Руслан Жалғасбайұлы, хатшысы – Усович Алла Георгиевна, комиссия мүшелері – Ахметов Бегалы Ерболұлы, Әлімжанова  Гүлнәр Оралбайқызы, Жұмабаева  Гүлмира Түсіпханқызы, Плотникова Лариса Николаевна.
№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, КЛ-14 көшесі, № 4 Агротехникалық колледжі әкімшілік ғимараты,  тел: 8(71644) 2-10-38.
Шекаралары: Аршалы кенті, Асфальтный көшесі — 1, 2, 3;  Заречный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14;  Макаренко 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Дзержинский көшесі — 1, 2, 3, 4, 6 а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;  Луговой көшесі — 4, 8;  Щебзаводский  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  Спортивный көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26,  Гранитный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;  Коммунальный  көшесі — 1, 1 а, 1 б, 3, 3 а, 5, 5 а, 9, 11, 15 а; Железнодорожный көшесі — 1, 1 а, 3, 4, 5, 8, 9;  Озерный көшесі — 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 а, 38; Заводской көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20;  Новоавтобазовский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38;  Зеленый көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;  Алейников көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;  Восточный көшесі — 1, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23; Сазонов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21;  Промышленный 7, 9, 10, 11;  КЛ-14 1, 2, 3, 4, 5;  Жолдаспаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;  Тәшенов көшесі — 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;  Митченко  көшесі — 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123;  Жамбыл тұйық көшесі — 11,13, 15;  Юго-восточный көшесі — 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Лузгина Мария Владимировна; төрайымының орынбасары – Кормилицына Светлана Эрнстовна; хатшысы – Брюханова Ирина Николаевна комиссия мүшелері – Омельницкий Юрий Борисович, Пушкарева Вера Константиновна, Ержан Корғанбек Бейсенбайұлы, Мұсабекова Салтанат Хамидоллаұлы.

 № 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Анар станциясы, Тәшенов көшесі, 18, клуб, тел: 8 (71644) 2-56-33.
Шекаралары: Анар станциясы, Ә.Молдағұлова көшесі — 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36;  Покотилов көшесі — 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26;  Еңбек көшесі — 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21;  Көкшетау көшесі — 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21; Достық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;  Жеңіс көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36;  Әубәкіров көшесі — 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24;  Шалғай көшесі — 3, 6, 7, 9;  Қонаев көшесі — 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;  Сарыарқа көшесі — 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15;  Первомайский көшесі — 1, 7, 8, 10, 12;  Қазақстан көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49;  М.Мәметова көшесі — 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27;  Өзтүрік көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12,13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34;  Жібек жолы көшесі — 1, 2, 7, 10, 14, 15;  Астана көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81;  Тәшенов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Донецк ауылы, М.Әуезов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;  С.Сейфуллин кшесі — 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;  Б.Момышұлы көшесі —  1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;  Бірлік көшесі — 1, 3, 4, 5, 7, 8;  Абай 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;  Конституция көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6; Берсуат ауылы, Резников көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55;  Жеңіс көшесі — 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;  Бейбітшілік көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15;  Республика көшесі — 1, 2, 3, 4, 5;  Достық көшесі — 1, 1а, 2, 2 а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 9, 9 а, 11;  Береке көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 25;  Сарыарқа  көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;  Еңбек көшесі — 1, 2, 4, 8, 10, 14, 16; Байдала ауылы, Әділет көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;  Конституция көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 24;  Тәуелсіздік көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жұмабаева  Баян Мейрамқызы, төрайымының орынбасары – Исаков  Серік Ерғалиұлы, хатшысы – Алпыспаева Айгүл Қайыржанқызы, комиссия мүшелері – Баркова Лариса Владимировна, Зенина Людмила Анатольевна, Прозорова Наталья Александровна, Неботова Галина Дмитриевна.

 № 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Жібек жолы ауылы,  М.Мәметова көшесі, 19, И.Құтпанұлы атындағы орта мектебі, тел: 8 (71644)2-39-00.
Шекаралары: Жалтыркөл ауылы, Әйтекеби көшесі  — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23;  Төле би көшесі  — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23;  Қазыбек би көшесі — 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30;  Сана би көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;  Н.Әбдіров көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34;  Желтоқсан көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 27, 29, 31; Жібек жолы ауылы, Бейбітшілік көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;  Қазыбек би көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102;  В.Чайка көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 11/1, 13;  Сарыарқа көшесі — 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76 77, 78, 79, 80, 81, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 108, 113; Н. Тілендиев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 30;  С. Бейбарыс  1, , 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19.  1/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33,35;  Желтоқсан 1а, 3, 5, 5/1, 7, 9;   Қарасу 1;  Кенесары көшесі — 12, 14, 18, 24, 28;  Әуезов көшесі — 10, 12;  Панфилов көшесі — 3, 5, 9, 11, 13;  Абылай хан көшесі — 6, 13, 19, 21, 25, 31, 39;  Уәлиханов көшесі — 26, 30, 32, 34, 36, 44, 46;  Қонаев көшесі — 5, 13;  Айманов көшесі — 2, 6, 8, 10;  Ә.Фараби көшесі — 2, 21;  Жамбыл көшесі — 2, 6, 14, 16, 18;  ықшам ауданы — 2: 15,17,  26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 44, 46, 47, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 113, 114. 3, 25, 37, 39, 45; Құрманов көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Бабатай станция, Ш. Уәлиханов көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34;  Конституция көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;  Бейбітшілік көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;  Кеңесары көшесі — 2;  Момышұлы көшесі — 1, 3, 4, 5;  Б. Саттарханов көшесі — 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13; 42-разъезд, Конституция көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55;  Астана көшесі — 1, 2.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Раменский Дмитрий Николаевич; төрағасының орынбасары – Субботина Ирина  Васильевна; хатшысы – Бегалиева Бағила Жарылқасынқызы; комиссия мүшелері – Бортникова Марина Вячеславовна, Бортникова Анжела Владимировна, Ящук Гүлнәр Өміртайқызы, Көшкімбекова Нұрғайша Ақанқызы.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Константинов ауылы, Центральный көшесі, 52, клуб, тел: 8 (71644)2-31-27.
Шекаралары: Константинов ауылы, Конституция көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Набережный көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25; Целинный көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; Школьный көшесі — 1, 3, 4, 5,  7, 8, 9, 10, 12, 13; Лесной көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Д.Чавро көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Центральный көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48,54, 56; Жастар көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Бейбітшілік көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; А. И. Киреев көшесі — 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Литвинский көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Заречный көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Шортанды ауылы, Центральный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45;  Школьный көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35, Жастар көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27; Белоярка ауылы, Аксёнов көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;  9 мамыр көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19;  Набережный көшесі —  2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43;  Доманской көшесі — 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35; Центральный көшесі — 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42; Ольгинка ауылы, Харьковский көшесі —   1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Бірінші тұйық — 1, 2, 3, 4;  Речный көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбенова  Раушан Төлеутайқызы, төрайымының орынбасары – Богатырева Алена Васильевна, хатшысы – Қонақбаева Раушан Мырзагелдіқызы, комиссия мүшелері – Мәмбетова Елизавета Айдарқызы, Ковалева Оксана Сергеевна, Шідербекова Ләззат Махмұдқызы, Манойло Галина  Борисовна.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Түрген ауылы, Жастар көшесі, 15, Түрген орта мектебі, тел: 8(71644)2-51-93.
Шекаралары:  Ақтасты ауылы, Бірлік  көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36; Наурыз  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Ақбұлақ ауылы, Набережный көшесі —  1, 1а, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; Достық көшесі —  2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51; Центральный көшесі —  1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34; Молодёжный көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Батпақкөл көшесі — 1, 2, 3, 4; Түрген ауылы, Есіл көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Жастар көшесі —  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1,52, 52/1;  Жеңіс көшесі — 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;  Береке көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;  Еңбек көшесі — 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13;  Достық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12; Красное озеро ауылы, Қызыл көшесі — 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26;  Мектеп көшесі —  1, 1/2, 3, 4, 6;  Жасыл көшесі — 2, 4, 16; Родник ауылы, Центральный көшесі — 1, 3, 14, 22, 24;  Озерный көшесі — 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30;  Родниковский көшесі — 3/3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сницаренко Елена Ивановна, төрайымының орынбасары – Мұқажанова Сәуле Махмұтқызы, хатшысы – Андросова Светлана Александровна, комиссия мүшелері – Чегодаев Валерий Владимирович, Ткаченко Наталья Ивановна, Рыспаев Еренжайып Серикович, Сорокина Елена Анатольевна.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Ижев ауылы, Садовой көшесі, 16, Ижев орта мектебі, тел: 8(71644)2-42-97.
Шекаралары: Ижев ауылы, Абай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6;  Сейфуллин көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;  Интернациональный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;  Целинаға 30 жыл көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;  Степной көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18;  Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;  Зайчуковой көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35;  Уәлиханов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21;  Юбилейный көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;  Набережный көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;  Титов 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22;  Целинный көшесі — 1, 8, 10, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31;  Мир 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Кооперативный көшесі — 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21;  Садовой көшесі —  4, 5, 9, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;  Школьный көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;  Центральный көшесі — 1, 3, 6, 11;  Севернаый көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;  Линейний көшесі — 1; Шөптікөл станциясы, Абай көшесі — 2, 3;  Сейфуллин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Аршалы кенті (Вишневка станциясы), Матросов көшесі — 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48;  Станционный көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52;  Целинный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31;  Широкий тұйық көшесі 1, 2, 12, 14, 16;  Вокзальный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9;  Целинаға 40 жыл көшесі —  1, 2, 3.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Чистякова Валентина Александровна, төрайымының орынбасары – Котомкин Сергей Валентинович, хатшысы – Третьякова Наталья Андреевна, комиссия мүшелері – Фербер Людмила Николаевна, Назарова Лариса Викторовна, Шымбаева Алтын Өтегенқызы, Пескова Ольга Александровна.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Волгодонов ауылы, Центральный көшесі, 3, клуб, тел: 8(71644) 2-66-42
Шекаралары: Волгодонов ауылы, Бейбітшілік көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29; Достық көшесі — 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75; Комсомолский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78; Есіл көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81; Қойгелді ауылы, Абай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Астана көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Жастар көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Қонаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5;  Арнасай ауылы, Желтоқсан көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Рождественский көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; 9 Мамыр көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12; Абылайхан көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Мир 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21; Абай көшесі — 1, 2, 3, 4; Молдағұлова көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29; Қасенов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; С. Сейфуллин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; М. Әуезов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; 44813 «Р» әскери бөлім.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кыдырбаева Тыныштық Ұзақбайқызы, төрайымының орынбасары – Гарипова Ольга Александровна, хатшысы – Жмура Сәуле Баграмқызы, комиссия мүшелері – Жұмабекова Амангелді Базарбайқызы, Қытайбекова Мәрзия Молдабекқызы, Павлов Анатолий Викторович, Погребная Светлана Андреевна.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері : Михайлов ауылы, Абай көшесі, 15, клуб, тел: 8(71644)2-65-70.
Шекаралары: Михайлов ауылы, Клубный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14;  Кооперативный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;  Почтовой көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17;  Желтоқсан 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;  Заводской көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;  Школьный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15, 16, 17, 18, 19, 20;  Школьный тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;  Республика көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;  Интернациональный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;  Мир көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;  Абай көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;  Панфилов  көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;  Юбилейный көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;  Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;  Титов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21;  Целинный көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21;  Әубәкіров көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Новый 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Николаев ауылы, Мир көшесі — 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45;  Целинный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;  Юбилейный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;  Новый көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7;  Набережный көшесі —  1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;  Новый тұйық көшесі1, 2, 3; Аршалы кенті, Писарев көшесі — 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39;  Тәшенов көшесі — 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;  Родниковский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;  Речной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;  Северный көшесі — 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21;  Республика көшесі — 1, 2, 4,  5, 6, 7, 10.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Шнур Татьяна Николаевна, төрайымының орынбасары – Зиновьева Валентина  Григорьевна, хатшысы – Жүнісбекова Жанна Әлжанқызы, комиссия мүшелері – Супрунова Юлия Михайловна, Тыштыбаева Роза Арықбайқызы, Овчарова Валентина Николаевна, Шнур Ирина Анатольевна.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Жібек жолы ауылы, Қазыбек би көшесі, 4, Новоалександров орта мектебі, тел: 8(71644)2-38-30.
Шекаралары: Жібек жолы ауылы, Ақан сері көшесі — 11,13;  Ә.Молдағұлова көшесі — 14, 15, 16, 18, 19, 24, 25, 28, 47;  Сәтпаев көшесі — 7, 12, 18;  Сейфуллин көшесі — 6;  Т. Рысқұлов көшесі — 24;  Затаевич көшесі — 28;  Гумилев көшесі — 38;  Мақатаев көшесі — 10; Бейбітшілік көшесі — 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1;  Қазыбек би 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81;  М.Мәметова көшесі — 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 13;  А. Сейдімбеков көшесі — 1, 1/1, 2, 3;  Абай 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 11, 11/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;  Мойылды көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38; Достық көшесі — 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;  Сарыарқа көшесі — 1, 2, 3а,, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37, 39, 40; Разъезд-41 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Разъезд-102 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Шағын аудандар:  1 шағын аудан:  13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Юбилейный шағын аудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Идрисов Талғат Қазырұлы, төрағасының орынбасары – Ельцова Татьяна Валентиновна, хатшысы – Жақыпова Қарақат Шідербекқызы, комиссия мүшелері – Носач Татьяна Александровна, Тасболатова Мәдина Ибраимжанқызы, Омарқұлова Алтын Қимашқызы, Шайкенова Ғалия Шаяхметқызы.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Бұлақсай ауылы, Сейфуллин көшесі, 5Б, Нововладимиров орта мектебі, тел: 8(71644)2-57-49.
Шекаралары: Бұлақсай ауылы, Тыңигерушілер көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34;  Абай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15 16, 18, 20, 22, 24, 26; Бөгенбай көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Сейфуллин көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 8;  М. Мақатаев көшесі — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;  Оқжетпес көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10;  Сарыарқа көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;  Д. Тналин көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;  Астана көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Сароба ауылы, Абай көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;  Жастар көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36;  Достық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;  Төле би көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22; Сарыоба станциясы, Бейбітшілік көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34,36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;  Темиіжолшылар көшесі — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;  Достық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;  Көктем тұйық көшесі — 1, 2, 4, 5, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 34, 36;  Бөгембай тұйық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Ақжар ауылы, Әуезов көшесі — 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;  Құрманғазы көшесі — 1, 2, 3, 4; Қостомар ауылы, Д.Қонаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Құрманғазы көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;  Сәтпаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Балабко Ирина  Александровна, төрайымының орынбасары – Сейітов  Амангелді Тұңғышұлы, хатшысы – Исенова Раушан Елемесқызы, комиссия мүшелері – Веревка Елена Николаевна, Малиновский Сергей Петрович, Солтаншарип Бекболат, Шакей Жанат.

АСТРАХАН АУДАНЫ
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Первомайка селосы, Мир көшесі, 42 орта мектеп, тел: 8 (71641)29-3-46.
Шекаралары: Первомайка, Камышенка селолары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Скаковский Виталий Райнгольдович, төрағасының орынбасары – Лукинцев Виктор Николаевич, хатшысы – Снегурская Руслана Ивановна, комиссия мүшелері – Казанцева Галина Владимировна, Лабенская Галина Францевна, Милюкова Татьяна Петровна, Қалибекова Рақила Пардабайқызы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Петровка селосы,  Абай Құнанбаев көшесі, 37, орта мектеп, тел: 8(71641)25-3-70.
Шекаралары: Петровка, Каменка селолары, Жамбыл, Өрнек ауылдары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ищанов Ерлан Мұратұлы,  төрағасының орынбасары – Шақыбаева Дана Сүлейменқызы, хатшысы – Данысбек Айгүл Бекенқызы, комиссия мүшелері –  Ахметова Светлана Егімбайқызы, Кенжетаева Айнаш Серікбайқызы, Мамбетова Бақытгүл Дүйсенбайқызы, Сайдаев Абусупьян Магамедович.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Новочеркасское селосы, Школьный көшесі, 1, орта мектеп, тел: 8(71641)26-1-01.
Шекаралары: Новочеркасское, Лозовое, Приишимка селолары, Өндіріс ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қасенова Қарлығаш Қаражанқызы, төрайымының орынбасары – Есмағұлов Қази Қайыртайұлы,  хатшысы – Нұралина Лейла Сағатовна, комиссия мүшелері – Жүнісова Роза Саттарқызы, Осипова Ирина Александровна, Чайка Андрей Сергеевич, Щербинина Светлана Петровна.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Зеленое селосы,  Молодежная көшесі, 21, орта мектеп, тел: 8(71641)26-7-10.
Шекаралары: Зеленое, Бесбидайық, Степное, Ұзынкөл, Бұлакты, Алғабас, Шілікті ауылдары.
Округтік сайлау  комиссиясының құрамы: төрайымы – Чердакова Елена Васильевна, төрайымының орынбасары – Рожкова Ирина Викторовна, хатшысы – Трачук Людмила Алексеевна, комиссия мүшелері – Дорбанова Ботагөз Жантасқызы, Кривенко Регина Ақымбайқызы, Мұхамеджанова Зүлфира Жанатқызы, Нұрмағамбетова Гүлбаян Қабиұлы.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Астрахан селосы, Әл-Фараби көшесі, 64, № 2 орта мектеп, тел: 8(71641)2-21-52.
Шекаралары: Астрахан селосы, Ы.Алтынсарин көшесі — 52, 54, 58, 60, 62, 69, 71, 75, 77, 81, 87, 89; Әл-Фараби көшесі — 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 77, 79, 80Б, 81, 82, 86, 87, 89, 91, 93, 95; Достық көшесі — 56, 58, 58А, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; ул. Б.Батыр көш. – 3, 3А, 4, 5, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43; А.Байтұрсынов көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Победа көшесі — 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Абылайхан көшесі — 23, 27, 29, 31, 41, 43, 49, 53, 55, 57а, 57б, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 82А, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 102А; Ж.Асаинов көшесі — 22, 24, 27, 28, 28А, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51А, 52, 53, 54, 57, 59; Панфилов көшесі — 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 48, 49, 49А, 52, 54, 55, 56, 58, 60; Құрманғазы көшесі — 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Пушкин көшесі — 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51; Молодежная көшесі — 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, Бостандық көшесі — 2, 3, 4; Н.Жазин көшесі — 6, 8, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 28Б, 28В, 29, 32, 32А, 34.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Березина Нина Петровна, төрайымының орынбасары – Кулакова Наталья Александровна, хатшысы – Халанская Любовь Вадимовна, комиссия мүшелері – Акатова Инга Викторовна, Жәзин Хамза Ғабдоллаұлы, Қасымов Әуезхан, Котова Лидия Павловна.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Астрахан селосы, Әл-Фараби көшесі, 48, аудандық мәдениет үйі, тел: 8 (71641) 2-32-71.
Шекаралары: Астрахан селосы, Ы.Алтынсарин көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45А, 47, 49, 51, 55, 59, 65; Әл-Фараби көшесі — 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 47, 55, 57; М. Әуезов көшесі — 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 7, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79;  Достық көшесі — 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 40, 40А, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57; ул. Победа көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Б. Момышұлы көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; М.Жұмабаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Қ. Жағанов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Речной көшесі — 3, 4, 6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23; Школьный көшесі  — 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; Интернациональный көшесі — 5, 6, 8, 13, 14, 15, 17, 20; Совхозный көшесі  — 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18; 8 Март көшесі — 4, 5, 6, 11, 12, 13; К.Арсекеева көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 10А, 10Б, 12, 15, 18, 19, 20, 22; Абылайхан көшесі — 75, 75А, 77, 77А,79; 9 Май көшесі — 1, 1Б, 2, 3, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Молодежная көшесі — 2А, 4А, 6А, 8А, 8Б, 10А; Пушкин көшесі — 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; СТФ Васильевка көшесі, МТФ Васильевка көшесі — 1, 2, 4, 5, 6,7,8,9,10, 11, 12,17.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбдірахманов Болат Амангелдіұлы, төрағасының орынбасары – Азаров Василий Николаевич, хатшысы – Қожабаев Әділхан Әкремұлы, комиссия мүшелері – Ахметжанов Әскерболат Хамидоллаұлы, Жанабекова Гульмира Базековна, Несена Людмила Николаевна, Понамаренко Валентина Николаевна.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Астрахан селосы, Абылайхан көшесі, 1, № 6 Агротехникалық колледж, тел: 8(71641) 2-32-49.
Шекаралары:  Астрахан селосы, Лукавского көшесі — 1, 1а, 1Б, 3, 7, 9, 11; Маяков көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Дәулеткерей көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Есіл көшесі — 1, 2, 4, 4а, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Набережная көшесі — 2, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; А. Құнанбаев көшесі — 2, 4, 6, 8, 10; А.Иманов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; М.Мәметова көшесі — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Абылайхан көшесі -1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58; С.Сейфуллин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 20, 20а; Стадионная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А; Мир көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 76; Құрманғазы көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Панфилов көшесі — 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Ж. Асаинов көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19а, 20, 23; Бостандық көшесі — 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 23, 26, 29; Комаров  көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; Әл-Фараби көшесі — 94, 96, 98, 99, 100, 101; Победа көшесі — 70, 74, 76, 76а, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; Молодежная көшесі — 45, 47, 49, 51; Достық көшесі — 100, 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 121, 125, 125а, 125б, 127; Пушкин көшесі — 44, 46, 48, 50, 53, 55, 57, 59, 61.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жамантаева Қарлығаш Нәжімеденқызы; төрайымының орынбасары – Ақылбеков Серік Аманқосұлы; хатшысы – Путинцева Валентина Сергеевна; комиссия мүшелері – Айтжанов Нұрлан Қоңқашұлы, Касенова Халия Гельмановна, Келденбек Хуаган, Мұхаметжанов Төлебек Алдажарұлы.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Жалтыр селосы, Чапаев көшесі, 26а, № 1 орта мектеп, тел: 8(71641) 31-2-27.
Шекаралары: Жалтыр селосы, Строительная көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2; Октябрьская көшесі  — 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 29; Новая көшесі — 1, 3, 5, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2; Киров көшесі — 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10; Советская көшесі — 1/1, 1/2,  2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; А. Иманов көшесі — 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38; Комсомольская көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2  10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2,  14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/1,  21/2,  23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 27, 29; Чапаев көшесі — 1, 1а/1, 1а/2, 1а/3, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а/1, 12а/2, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Нефтебазовская көшесі — 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2; Книжный т. көшесі  — 1, 2/1, 2/2, 4, 5, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11; Некрасов көшесі — 3; Астраханская көшесі — 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Первомайская көшесі  — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53/1, 53/2, 54; Дорожная көшесі — 2, 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; А.Құнанбаев  көшесі — 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 37, Жарсуат ауылы, Ягодное селосы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шакишев Самат Дайырұлы; төрағасының орынбасары – Гельмудинов Ильдар Гиниятович; хатшысы – Шәкенова Әсел Балтабекқызы; комиссия мүшелері – Мишина Инна Владимировна, Пулиший Елена Леонидовна, Тупицына Нонна Федоровна, Шпеттер Людмила Сергеевна.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Жалтыр селосы, Вокзальная көшесі, 2 А, ауылдық мәдениет үйі, тел: 8(71641)21-5-02.
Шекаралары: Жалтыр селосы, Вокзальная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/10, 23/11, 23/12, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/6, 27/9, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 50, 52, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64, 66/1, 66/2, 66/3, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 66/9, 66/10, 66/11, 66/12, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12; .К. Маркс көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41; Ленин көшесі — 1/1 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3А/1, 3А/2, 3А/3, 3А/4, 3А/5, 3а/6, 3а/7, 3А/8, 3а/9, 3А/10, 3а/11, 3а/12, 3а/13, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 15/2а, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15а/3, 15а/4, 15а/5, 15а/8, 15а/11, 15а/12, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 17/1, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17А/1, 17А/3, 17А/4, 17А/5, 17А/6, 17А/7, 17А/8, 17А/9, 17А/10, 17А/11, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 42, 44; Гагарин көшесі — 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 29, 34, 39, 40, 42, 43, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 75, 77; Тельман көшесі — 3, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48/1, 48/2,  49, 50/1, 50/2,  51, 53, 52/1, 52/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2; Школьная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Энгельс көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 34/9, 34/10, 34/11, 34/12, 36/1, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8; Ж. Жабаев көшесі — 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; ЖБК көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 2/2; Степная көшесі — 1; Автотранспорт көшесі — 2/1, 2/2, 4, 6, 7; Восточная көшесі — 2, 4, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 25, 26, 29, 31, 37; Димитров көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 40, 42, 44, 46; Буденный көшесі — 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 65; Южный көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 49, 51, 53, 55, Тобылжан селосы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шейн Игорь Васильевич; төрағасының орынбасары –Добровольская Алла Николаевна; хатшысы – Тоқымова Құралай Әбдірахманқызы; комиссияның мүшелері – Кузнецова Елена Анатольевна, Хисмутдинова Зульфира Равильевна, Чернявская Любовь Федоровна, Шипачев Дмитрий Александрович.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Жалтыр селосы, Мир көшесі, 91, № 2 орта мектеп, тел: 8(71641) 21-4-07.
Шекаралары:  Жалтыр селосы, Станционная  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 55, 57, 58; Северная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 58А, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93; Трудовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 43; А. Жангелдин көшесі  — 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 35; Грейдерная көшесі  — 1, 1А/1, 1А/2, 1Б/1, 1Б/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Пушкин көшесі  — 2, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 34; ул. 1 Линейная көшесі  — 2, 25, 29; Линейная 2 көшесі  — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34, 40, 42 43, 44, 45, 50; Казарма көшесі  685 — 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3; М.Мәметова көшесі  — 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; Мир көшесі  – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 79А, 79Б, 81, 83, 85, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, Оксановка селосы, Ақбеиіт ауылы, Қоскөл ауылы, Жаңабірлік ауылы.
Округтік сайлау  комиссиясының құрамы: төрайымы – Фролова Любовь Ивановна; төрайымының орынбасары – Белозерова Галина Ивановна; хатшысы – Салдыбаева Надежда Ивановна; комиссия мүшелері – Вейнгардт Елена Ивановна, Кистнер Алла Михайловна, Құсайынова Үмітжан Қабжанқызы, Төлекеева Гаухар Сағандыққызы.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Жаңа-Тұрмыс ауылы, Абылайхан көшесі, 17, орта мектеп,   тел: 8(71641) 28-3-41.
Шекаралары: Жаңа-Тұрмыс ауылы, Акимовка селосы, Новый Колутон селосы, Қаракөл ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жүнісова Динара Мұзафарқызы; төрайымының орынбасары – Филипенко Антонина Геннадиевна; хатшысы – Әділова Ғалия Нәскенқызы; комиссия мүшелері – Бондарева Ольга Валерьевна, Есекеева Шәріпжамал Қазбекқызы, Музафарова Наталья Ивановна, Өмірзақ  Дәулет.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Старый Колутон селосы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 34, ауылдық клуб,   тел: 8(71641)24-9-36.
Шекаралары: Старый Колутон селосы, Зареченка селосы, Ковыленка селосы, Колутон стансасы, Бірлік ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Варивода Николай Васильевич; төрағасының орынбасары – Зинченко Ольга Филипповна; хатшысы – Жаңбыршина Зейнеп Тоқышқызы; комиссия мүшелері – Адиятова Дарья Юрьевна, Алтай Рита, Бреган Оксана Владимировна, Красавский Петр Николаевич.

Атбасар ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Новосельское ауылы, Солнечная көшесі 25, мәдениет үйі,  8 (71643) 92-3-88
Шекаралары: Покровка ауылы, Полтавка ауылы, Титовка ауылы, Новосельское ауылы, Шуйское ауылы, Третьяковка ауылы, Макеевка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Павлюк Ольга Ивановна; төрайымының орынбасары – Сафонова Татьяна Викторовна; хатшысы – Қожамжарова Ғалия Айдосқызы; комиссия мүшелері – Григорьев Виктор Васильевич, Матрос Наталья Александровна, Чумак Анжела Гихановна, Белинская Нина Дмитриевна.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі 88, №1 орта мектеп,  тел: 8 (71643) 2-00-81.
Шекаралары: Борисовка ауылы, Садовое ауылы,  Атбасар қаласы, көшелер: Поселок КСМК көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Пионерская көшесі — 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13б, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28; П.Морозов көшесі — 1, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 28а, 30а; Челюскин көшесі — 3, 5, 5а, 6, 10, 12, 17, 17а, 19, 20, 20а, 21, 22, 24а, 25, 26, 26а, 28, 30, 30а, 30б, 30в, 31, 31а, 32, 32а, 32б, 32в, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 36/1, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 51, 52, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 57б, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 67, 69, 69а, 69/1, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; Ибаррури көшесі — 42, 42а, 44, 44а, 46, 48, 54, 55, 55а, 56, 58, 58а, 60, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 77б, 78, 79, 80, 82, 83, 83а, 84, 84а, 85, 85а, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 125а; Р.Қайсарин көшесі — 59а, 61, 62, 62а, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69а, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 82а, 82б, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 132; Жеңіс көшесі — 63, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 79а, 83, 85, 85а, 87, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 95, 96а, 97, 97а, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 103а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 119б, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а, 127, 128, 128а, 129, 129а, 130, 131, 131а, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 140а, 142, 144, 144а, 146; Қ.Мұкышев көшесі — 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 26а, 27, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 49/1, 49а, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шәріпов Талғатбек Рамазанұлы;  төрағасының орынбасары – Сухоносенко Валентина Николаевна; хатшысы – Тәттібаева Ботагөз Жанатқызы; комиссия мүшелері – Няшина Ольга Игоревна, Шкурихина Марина Александровна, Кудинова Ольга Сергеевна, Шкуренко Ирина Николаевна.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, 1 12/1 шағын аудан, №1 индустриалды-техникалық колледж, тел: 8 (71643) 2-10-91.
Шекаралары:  Александр Затаевич көшесі —  2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Атбасарская көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 36, 36а, 39, 40, 41, 41б, 42, 43, 44, 45, 45а, 45в, 46, 46а, 46б, 47, 48, 48а, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 72; Ақан Құрманов атындағы көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 19, 19а, 20, 22, 22а, 25, 27, 27а, 28, 29а, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 60, 61, 62, 62а, 63, 63а, 65, 65а; Урицкий көшесі — 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 13б, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 21а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 34б, 35, 35а, 36а, 37, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 41а, 42, 42а, 43; Ағыбай батыр көшесі — 1, 2, 3, 5, 5а, 7, 9, 10, 11; С.Сейфуллин көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 9а, 11, 12, 13; М.Мәметова көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 28а; Логовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27; Красноармейская көшесі — 12, 12а, 14, 14а, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 24, 26, 26а; Источная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 41б, 43, 45; Ш.Уәлиханов көшесі — 4, 4а; Автомобилистов көшесі — 1, 1/1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Молодежная көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 43; Ирченко көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4/4, 5, 5/1, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14а, 14б, 14в, 14г, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 19в, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31; Бірлік көшесі — 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 25, 27, 29, 31; Инкубаторная көшесі — 1; Никита Карацупа көшесі — 5, 6, 9, 14, 16, 40; Құрманғазы көшесі — 25; Тәуелсіздікке 20 жыл  көшесі — 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;  Жібек жолы көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;. Ыбырай Алтынсарин көшесі — 20/1; №1 шағын аудан 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 30, 31.
Атбасар көп салалы ауданаралық аурухана.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Молдыбаев Талғат Сұлтанғазыұлы; төрағасының орынбасары – Зубакина Галина Леонтьевна; хатшысы – Рабатюгова Ольга Владимировна; комиссия мүшелері – Омарова Гүлден Ахметжанқызы, Баяхметов Талғат Темірғалиұлы, Қаженова Алтынай Қажымұқамбетқызы, Жақұбаева Зарина Тоқсанқызы.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі 61, №2 облыстық арнайы түзету мектеп-интернаты, тел: 8 (71643) 5-43-76.
Шекаралары: Ибаррури көшнсі — 1, 1а, 3, 5, 7, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25/3, 26, 26б, 27, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 51, 53, 53а; Р.Қайсарин көшесі — 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 24, 24а, 25а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 31, 31а, 33, 33а, 34, 34б, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 58; Макарин көшесі — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 13а, 14, 14а, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24; Жеңіс көшесі — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 34а, 36, 36а, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48а, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 65, 65а, 66, 66а, 68, 70, 76, 76б, 84; Ілияс Есенберлин көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68; С.Омаров көшесі — 1, 1а, 2, 2/1, 2/2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69б, 71, 73, 75; Т.Бигелдинов көшесі — 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9/1, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 74а, 74б, 75; Александр Затаевич көшесі — 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 55а, 55б, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а; Ш.Уәлиханов көшесі — 1; С.Разин көшесі — 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 29; Свердлов көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 28; Щорс көшесі — 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47; Чапаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 50; Иван Дьяченко атындағы көше —  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53; Жақыпбек Жанғозин көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 31а, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 48, 50, 50а; Н.Нұрсейітов көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31/1, 31а, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 38/1, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56; Ремзаводская көшесі — 1, 1а, 1б, 1г, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19; №2 шағын аудан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Данилочкина Нина Николаевна; төрайымының орынбасары – Шайхина Күләш Мартайқызы; хатшысы – Белинская Светлана Петровна; комиссия мүшелері – Жұмағатова Әлия Бегендікқызы, Забарный Николай Николаевич, Смағұлова Жаңагүл Жанайдарқызы, Клевцова Ольга Сергеевна.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі 13, №7 орта мектеп, тел: 8 (71643) 2-00-84.
Шекаралары:  Ағыбай батыр көшесі —  20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 49а, 49б, 53, 53а, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 67/1, 68, 69; Ш.Уәлиханов көшесі — 6, 8, 10, 12, 14; Солнечная көшесі — 2, 2а, 2б, 3, 4, 10, 12, 16, 31; Бауыржан Момышұлы көшесі — 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6б, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 21а; Лука Белаш көшесі — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 19/1, 19а, 20, 20а, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 42а, 43, 44, 45, 46, 48а, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131; Пролетарская көшесі — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 13, 13а, 14, 15, 15а, 17, 19, 19а, 25, 27, 28, 28а, 31, 33, 35; О.Қуанышев көшесі — 1; №1 шағын аудан 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7а, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/4а, 7/5, 8, 8/1, 8а, 18, 18/1; О.Шмидт көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 17, 18, 19; Рақымжан Қошқарбаев атындағы көше — 11.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қожахметов Қайрат Қабиденұлы;  төрағасының орынбасары – Үндібаева Балат Мизанқызы; хатшысы – Орымбаева Фатима Бейбітқызы, комиссия мүшелері – Свистов  Виталий Иванович, Смағұлова Ләззат Оразқызы,  Асқар Ерлан, Саманбекова Айгүл Алтынбекқызы.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, Лука Белаш көшесі 24/2, «Атбасарский» СПК әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 5-32-02.
Шекаралары: Фурманов көшесі — 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Пугачев көшесі — 42, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77; Буденный көшесі — 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 57, 57а, 58, 58а, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 73а; Майкөтов көшесі — 1, 2, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5/1, 5/3, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37а, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2; Железнодорожная көшесі — 45, 45а, 47, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 59а, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 73а, 74, 75, 75а, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 86, 88, 90; Қошанбаев көшесі — 45, 45а, 47, 48, 48а, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 57, 57а, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73а, 74, 74а, 76, 76а, 76б, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 90, 90/2, 90а, 92; Матросов көшесі — 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 92а; М.Әуезов көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ш.Уәлиханов көшесі — 17; Ағыбай батыр көшесі —  49; Лука Белаш көшесі — 18, 26, 26а, 29а, 33, 35, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52а, 53, 54, 54а, 54б, 54в, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 95, 97, 99, 101, 101а, 103, 103а, 105, 107а, 109; Пролетарская көшесі — 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 100; Интернациональная көшесі — 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77; Стадионная көшесі — 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; Рақымжан Қошқарбаев атындағы көше — 1; Панфилов көшесі — 36, 36а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Т.Рысқұлов көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 80, 82; Целинная көшесі — 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 44, 44а, 45, 45а, 47, 47а, 48а, 49, 53, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 64.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Попова Людмила Тимофеевна; төрайымының орынбасары –  Дархамбаева Гүлнәр Мырзағалиқызы; хатшысы – Сташкевич Галина Григорьевна; комиссия мүшелері – Мұқашева Ләззат Ғадылбекқызы, Алпысбаев Арман Амангелдіұлы, Морозова Нина Ивановна, Радионова Валентина Леонтьевна.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, Рысқұлов көшесі — 84, №11 агротехникалық колледж, тел: 8 (71643) 5-27-78.
Шекаралары: Т.Рысқұлов көшесі — 84; Островский көшесі — 40, 41, 41а, 42, 42а, 42б, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 59а, 60, 61, 62, 64, 64а, 65, 66, 66/1, 66/2, 68, 68а, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73/3, 74, 75, 76, 89, 89/1, 89/2;. Фрунзе көшесі — 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Абай көшесі —  39, 41, 42, 43, 43а, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77а, 78, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 88, 88а, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 108а, 110; М.Горький көшесі — 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77б, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 96а, 100, 100а, 102; Вокзальная көшесі — 11, 13, 15, 17, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 76, 82, 84, 86, 88, 90; Пушкин көшесі —  45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 79а, 80, 81, 81/1, 82, 83, 83б, 84, 85, 86, 86а, 86б, 87, 89, 91, 92, 94, 96, 98, 100; М.Әуезов көшесі — 30, 32, 34, 38, 40, 42, 42б, 44, 46, 46/1, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 55а, 56, 57, 64, 65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93; Рабочий поселок көшесі — 1, 1а, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 13, 19, 19а, 20, 24, 25, 31, 33, 35, 39, 41, 41а, 43, 43а, 47, 48, 53, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 79а, 80, 81, 82, 85, 86, 86б, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 93, 93а; Электростанционная көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 43а, 45, 45а, 51, 53, 57, 61, 63; Ульянов көшесі —  1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28а, 29, 30, 33, 37, 39; Достық көшесі — 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 14, 14а, 15, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 49; Жамбыл көшесі — 1, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 19а, 20, 20а, 21а, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 45, 46а, 47, 48, 52; Поселок ЖБК көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11/1, 12, 16, 17, 18.
№ 6636 әскери бөлім.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Кирсанов Владимир Геннадьевич; төрағасының орынбасары – Федорова Наталья Борисовна; хатшысы – Бәйімбетов Асхат Исақожаұлы; комиссия мүшелері – Протас Ирина Вячеславовна, Петрушенко Бибігул Қазкенқызы, Абдулина Дана Мұратбекқызы, Досмұханова Қымбат Тұрарқызы.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, Виденеев көшесі — 100,
№ 2 орта мектеп, тел: 8 (71643) 2-00-82.
 Шекаралары: Панфилов көшесі — 74, 76, 78, 80; Поселок машинистов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 51а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 70б, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84; Майкөтов көшесі — 42, 47, 49, 49а, 49б, 51, 51а, 54, 54а, 54б, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 63, 63а, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4; Железнодорожная көшесі — 87, 89, 91а, 92, 94; Х.Қошанбаев көшесі — 91, 93, 95, 95а, 97, 98, 98/1, 99, 99а, 101, 101а, 102, 103, 103а, 104, 105, 107, 109, 109а, 111, 111а, 112, 113, 113а, 113б, 114, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 121б, 122, 122/1, 122а; М.Әуэзов көшесі — 9, 11, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а, 23, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 31а, 31б, 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 41б, 41в, 43, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 45д, 45е; Островский көшесі — 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39; Фрунзе көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39; Абай көшесі — 1, 2, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; М.Горький көшесі — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 52; Вокзальная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 45; Пушкин көшесі — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 26, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 56а, 58, 60, 63.
Атбасар аймақтақ туберкулезге қарсы диспансер.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Литвинова Галина Васильевна; төрайымының орынбасары– Жүсіпова Роза Қосманқызы; хатшысы – Чабанова Надежда Ильинична; комиссия мүшелері – Клименко Галина Николаевна, Пшеничникова Людмила Александровна, Алпысбаева Лариса Борисовна, Тарасенко Людмила Васильевна.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, Макарин көшесі — 24, № 4 орта мектеп, тел: 8 (71643) 2-43-62.
Шекаралары: Макарин көшесі — 25, 26, 26а, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29а, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 37б, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 45, 45а, 45б, 45в, 47, 47а, 49, 50, 51, 51а, 52, 54, 55, 56, 57, 57б, 58, 59, 59а, 60, 62, 62а, 63, 65, 65а, 67, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 73а, 73б, 76, 77а, 81, 83, 83а, 85а; Ілияс Есенберлин көшесі — 57, 59, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98а, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119а, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; С.Омаров көшесі —  70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 80а, 80б, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88б, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 96а, 97, 98, 98а, 98б, 99, 100, 100а, 101, 101а, 103, 105, 107, 109а, 111, 115, 119, 121, 121а, 123, 125, 127, 127а, 129, 131, 132, 133, 135, 136; Т.Бигелдинов көшесі — 76, 77, 78, 79б, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 103а, 103б, 104, 105, 106, 108; Александр Затаевич көшесі — 67, 69, 69а, 71, 71а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 93а, 93б, 94, 94а, 94б, 94в, 96, 96а, 97, 98, 98б, 99, 104а; Атбасарская көшесі — 73, 73а, 74, 74а, 74б, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 79б, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 92а, 93, 93а, 94, 95, 95а, 95в, 96, 97, 97/1, 97а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 115, 115а, 115б, 117, 117/2; Заречная көшесі — 1, 1а, 3, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17а, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 29а, 30, 31, 32, 32а, 34, 34а, 35, 36а, 37а, 38, 39, 40, 40а, 42, 42а, 43, 43а, 43б, 45, 46, 50; Мельничная көшесі — 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 17, 21, 21а, 21б, 23, 25, 27, 29; Восточная көшесі -1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 17; Ақан Құрманов атындағы көше — 64, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 95а, 95б, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 100а, 100б, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 107; Урицкий көшесі — 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 47а, 47б, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 66б, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 79а, 79б, 81, 82, 83; Интернациональная көшесі — 4, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34а; Панфилов көшесі — 1, 2, 5, 6, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 34, 35; Стадионная кешесі — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2в, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; О.Қуанышев көшесі —  3; Фурманов көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 37а; Пугачев көшесі — 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; Буденный көшесі — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38; Чкалов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23а, 24, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57; Железнодорожная көшесі — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 46а; Х.Қошанбаев көшесі — 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43а, 44, 46, 46а; Матросов көшесі — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 38, 39, 39а, 40, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 44а, 51, 53; К.Әмірова көшесі — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 18а, 18б, 20, 22а, 22, 23, 23/3, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 27а, 28, 28а, 28б, 28в, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36.
Аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қасенова Анархан Жәмшитқызы; төрайымының орынбасары – Селина Марина Семеновна;  хатшысы – Сайгашова Татьяна Анатольевна; комиссия мүшелері – Бурумбаева Олеся Николаевна, Сексенбаева Махаббат Әмірқызы, Сейітжанова Үмітжан Неғметжанқызы, Меңдібаева Ләззат Оралбайқызы.
№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы., Казахстанская  көшесі 1, «Атбасар су» ШЖҚ МКК әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643)
5-49-86.
Шекаралары:  Урлахер көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 20, 20а, 21, 21а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55; Шәріпов көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 3, 3/3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21а, 21б, 21в, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 28г, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 52, 52а, 55, 56, 57, 58, 59; Казахстанская көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 1/1, 2, 2/1, 2а, 2а/1, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 26б, 27а, 28, 30, 32; ул. Элеваторная көшесі — 1, 2, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 27; Каменный карьер көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Ынтымақ көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26; М.Аюханов көшесі — 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 26а, 28, 30; Линейная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 21б, 23, 23а, 30, 34, 34а, 34б, 34г, 34/1, 36; Строительная  көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24; Южная көшесі — 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57; Степная көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52а, 52, 54, 56, 58, 60; Набережная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б; Заправочная көшесі — 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 8; Перевалочная көшесі — 1, 1а, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Поселковая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Озерная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Әлия Молдағұлова көшесі — 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14е, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34; Транспортная көшесі — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88; 8 Март көшесі — 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 27; Сары-арқа көшесі — 1, 1б, 1в, 3а, 3в, 5, 5а, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 34а, 36, 36а, 40, 41а, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 47а, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 68, 68б, 69, 70, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 88, 90, 90а, 92, 92а, 94, 96; 86 разъезд 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сергеев Сергей Леонидович; төрағасының орынбасары – Сәрсенова Анар Таупиыққызы;  хатшысы – Вайцель Надежда Александровна; комиссия мүшелері – Зюба Сергей Иванович,  Пшеничникова Мария Сергеевна, Смағұлова Айгүл Жүсіпқызы,  Самсонова Галина Николаевна.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Мариновка ауылы, Привокзальная көшесі 48, қазақ орта мектебі,   тел: 8 (71643) 5-16-12.
Шекаралары: Мариновка ауылы, Бейс Хазірет ауылы, Адыр стансасы, Мариновка ауданаралық туберкулезге қарсы аурухана.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ибраева Айман Нүгерқызы; төрайымының орынбасары – Әдепаев Рүстем  Айтмағамбетұлы, хатшысы – Кривешко Фаина Геннадьевна, комиссия мүшелері – Бұрұмбаева Сәуле Тілегенқызы,  Бексейітова Айгүл Қапышқызы, Сүлейменова Эльмира Болатқызы,  Сотникова Татьяна Ивановна.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Новоалександровка ауылы, Байғара көшесі  31, № 2 орта мектеп, тел: 8 (71643) 3-11-51.
Шекаралары: Новоалександровка ауылы, Тельман ауылы, Тимашевка ауылы, Калиновка ауылы, Родионовка ауылы, Попов-
ка ауылы, Сәдубек ауылы, Қаражар ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ербалина Сұлушаш Нұрбайқызы; төрайымының орынбасары – Пшенова Ләззат Ақанқызы хатшысы – Елесина Наталья Евгеньевна; комиссия мүшелері – Мехова Татьяна Дмитриевна, Мағзұмов Самат Қыпшақбайұлы, Симанков Владимир Алексеевич, Асташкина Оксана Анатольевна.

№ 13 сайлау округі

Орналасқан жері: Новомариновка ауылы, Целинная көшесі 5,
негізгі мектеп, тел: 8 (71643) 72-3-82.
Шекаралары: Новомариновка ауылы, Шұңкыркөл ауылы, Сочинское ауылы, Сепе ауылы, Есенгелді ауылы, Сергеевка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбжанова Жанна Тұяқпайқызы; төрайымының орынбасары – Омурбаева Лилия Владимировна;  хатшысы – Пфейфер Гүлнәр Амангелдіқызы; комиссия мүшелері – Кузнецова Гульнара Азервайжановна, Касымбаева Наталья Владимировна, Стрелкова Лидия Владимировна, Вдовыдченко Людмила Анатольевна.

№ 14 сайлау округі

Орналасқан жері: Атбасар қаласы, Мир көшесі 5, № 6 орта мектеп, тел: 8 (71643) 2-00-83.
Шекаралары: Ақан Кұрманов ауылы, Қаракөл ауылы, Қосбармақ ауылы, Хрящевка ауылы, Самарка ауылы, Магдалиновка ауылы, Ашыкөл ауылы, Атбасар қаласы, көшелер:
Мир көшесі — 1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 28, 29; Комсомольская көшесі — 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12; Куйбышев көшесі — 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21; ПЧ-8 көшесі — 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Пригородная көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 12, 13, 15, 16, 17, 18; Гвардейская көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 19, 20, 20б, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 26г, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30; Маяковский көшесі — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б; Краснознаменная көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 16, 16/1, 17, 17а, 19, 19а, 21, 23, 24.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Терешкина Яна Викторовна; төрайымының орынбасары – Любимов Владимир Игоревич; хатшысы – Осипова Наталья Васильевна; комиссия мүшелері – Бандацкая Нэлли Александровна, Сәдуақасова Айгүл Танабайқызы,  Шаншарова Әлия Әбенқызы, Кучма Татьяна Николаевна.

Бұланды ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Макинск қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, 35А үй,  өрт сөндіру бөлімшесі, тел: 8 (71646) 2-15-84.
Шекаралары: Макинск қаласы, Гастелло көшесі — 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2,3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10,  11/1, 11/2, 12, 12А, 12 Б, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18А, 20,  22, 22А,  24А, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; Алтын Әбішева көшесі — 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/2, 48/1, 49/12, 49/10, 49/1, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52А, 52/1, 52/3, 52/4, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55А/1, 55/1, 55А/2, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2;   Чкалов көшесі — 1, 2, 3,  4, 5, 6, 7, 8, 10,11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55,  57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; Балуан Шолақ көшесі — 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51,  53,  55, 56,  60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 89; Балуан Шолақ көшесінің 1- бұрылысы — 3, 4, 5, 6; Балуан Шолақ көшесінің 2 — бұрылысы — 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; Балуан Шолақ көшесінің 3 — бұрылысы — 1, 2, 3, 4, 6, 8; Айым Серікбаев көшесі — 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30,  31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; Айым Серікбаев көшесінің 1- бұрылысы — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,13; Тельман көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 49, 52, 54, 56, 56А, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 72, 76; Островский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Жамбыл көшесі —  3,  9,  12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; Панфилов көшесі — 1, 2, 3,  5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 56А;   Космодемьянская көшесі — 2, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; Заводская көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; 24-разъезд; Транспортная көшесі — 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; Автомобильная көшесі — 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 10А, 24; Омигов көшесі — 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/4, 20/3, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; Мичурин көшесі — 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; Бөгенбай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18,  24; Северо-восточная промзона көшесі — 12, 21; 26 разъезд  поселкесі.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сапаев Рустам Хасанұлы; төрағасының орынбасары – Сыздықов Есенгелді Айдарханұлы; хатшысы – Молдаспаева Гүлнәр Асқарқызы; комиссия мүшелері – Быковский Валерий Иванович, Ыбраев Қайрат Зейноллаұлы, Жамалиева  Нәзира Серікқызы, Павликов Сергей Алексеевич.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Макинск қаласы, Әуезов көшесі, 39 үй,
№ 3 орта мектеп, тел: 8 (71646) 2-24-71.
Шекаралары: Макинск қаласы, Ш. Уалиханов көшесі — 31, 33,  35, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 54А, 56, 60, 60А, 66, 68; Ш. Уалиханов көшесінің 1- бұрылысы — 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/12, 28/2, 30,31,32; Ш.Уәлиханов көшесінің 3-бұрылысы — 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; О.Кошевой көшесі — 2, 4,  9, 11/7, 13,  15, 16, 17,  19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/2, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Фурманов көшесі  — 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; 30, 31, 32, 33, 34, 35; Суворов көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; Суворов көшесінің 1 — бұрылысы — 1, 2, 3, 5  және Суворов көшесінің 2 — бұрылысы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; Лихачев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Қ.Ескендіров көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; М.Әуезов көшесі — 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; Шәмші Қалдаяқов көшесі — 48, 49,  54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; Шәмші Қалдаяқов көшесінің 1-бұрылысы — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; Бөгенбай көшесі — 34, 36, 38, 42, 47, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76,  82, 88, 90; Степная көшесі — 9, 11, 12, 14, 15, 17; Павлов көшесі — 4, 6, 7, 8;  Абай көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Сәтпаев көшесі — 1/1, 1/2, 2, 1Б, 3А, 3/1, 3/2, 5, 5А, 9, 11; Шағын аудан — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;  РЭС кенті — 1, 2, 3/1, 4,5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; М.Әуезов көшесі — 1, 2, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24; Шәмші Қалдаяқов көшесі — 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 42, 43, 45; Ә. Молдағұлова көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33,  38, 45, 47, 51, 53; Ғабдуллин көшесі — 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; Ғабдуллин көшесінің 3 — бұрылысы — 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; Ғабдуллин көшесінің 4 — бұрылысы — 3, 4, 5, 6, 7;  Ғабдуллин көшесінің  5-бұрылысы — 1, 2, 3, 4.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Алтыбаев Марат Жәмкенұлы; төрағасының орынбасары – Ниязова Гүлмира Сатыбалдықызы; хатшысы – Нұрғалиева Сымбат Қадырқызы; комиссия мүшелері – Жақыпова Сәуле Серікқызы, Киоссе Валентина Ивановна, Есмұқанова Айнаш Нұрланқызы, Сапаева Любовь Петровна.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 27 үй,  «Макинск Жылу» ШЖҚ МКК кеңсесі, тел: 8 (71646) 2-30-57.
Шекаралары: Макинск қаласы, Ғабдуллин көшесі — 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1,11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; Ғабдуллин көшесінің 1- бұрылысы — 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 9, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14; Ғабдуллин көшесінің 2 — бұрылысы — 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Яглинский көшесі — 46, 48, 52, 54,60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67,  75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 153; Луговая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73,75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; Амангелді Иманов көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1,11/2 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46,  48, 49, 50,  52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; 2-ші Станционная көшесі — 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26,  28, 30, 32, 34; 2-ші Станционный көшесінің бұрылысы — 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 18, 20, 21, 22, 23, 24,27; 9 май көшесі — 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2,  8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 24/2, 24/1, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Садовая көшесі — 1, 2, 3,  5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30,  36, 37, 38, 39, 40,  42, 43, 44,46, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; Садовая көшесінің 1 — бұрылысы — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовая көшесінің 2- бұрылысы — 1, 2/2, 2/1, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; Садовая көшесінің 3 — бұрылысы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Садовая көшесінің 4 — бұрылысы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 2-ші Садовая  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б;  С.Сейфулин көшесі — 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 71, 73, 77,  83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; Интернациональная көшесі — 91, 92, 95,97, 98, 101, 104, 105; Қараөзек ауылы.
Округтік  сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Халухоев
Хамзат Хаджимуратович; төрағасының орынбасары – Никифорова Наталья Ивановна; хатшысы – Азаматова Светлана Алексеевна; комиссия мүшелері –  Булгаков Сергей Ильич, Горлова Галина Владимировна, Бабин Виктор Владимирович, Прилепко Тамара Петровна.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Макинск қаласы, Мир көшесі, 7 үй,  ОӨК, тел: 8(71646) 2-14-97.
Шекаралары: Макинск қаласы, Дзержинский көшесі — 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4; Клубная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А; Новая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; Геологическая көшесі —  5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; Мир көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Иван Остроконь көшесі — 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2,16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; Спортивная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;  Лесная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 6/1, 7, 7Д, 9А, 10/1, 10/2, 8, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34,38; «Болашақ» шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21.
Округтік  сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жуковская Любовь Викторовна; төрайымының орынбасары – Харшина Лариса Анваровна; хатшысы – Бондаренко Лариса Ивановна; комиссия мүшелері – Мұсәлімов Қайрат Сұлтанұлы, Фролова Людмила Александровна, Зейлбек Райхан Ембергенқызы, Тютькова Татьяна Викторовна.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Макинск қаласы, Интернациональная көшесі, 44, «Снежинка» балабақшасы, тел: 8 (71646) 2-26-48.
Шекаралары: Макинск қаласы, Громова көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,  13, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4;   Пархоменко көшесі — 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80,  84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; Новоселов көшесі — 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; Новоселов көшесінің 1- бұрылысы — 2, 2А, 3,  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Новоселов көшесінің 2- бұрылысы — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Элеваторная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/3, 10/11, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б,  15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; Целинная көшесі — 10; Молодежная  көшесі — 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; 1 — май көшесі — 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34;   Кооперативная көшесі — 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; Свердлов көшесі — 3, 6, 8,12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Энгельс көшесі — 7, 9, 10, 14, 15А, 16А, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; Пугачев көшесі — 1, 2А, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; Пушкин көшесі — 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; Пристанционный көшесі — 1, 2,  9, 16, 17, 18, 19; Герцен көшесі — 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Гагарин көшесі — 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28; Гоголь көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15; Чернореченка саяжайлары; Райавтодор — 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18; Правда көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42,43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; Интернациональная көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/2, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55; Фрунзе көшесі — 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19; С.Сейфуллин көшесі — 2, 9, 12, 14,16; М.Ким көшесі — 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3,9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; Урицкий көшесі —  1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25,26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53; 55; Урицкий көшесінің 1 — бұрылысы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; Попов көшесі — 1, 2/2, 3,4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; Ш. Уәлиханов көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Чехов көшесі — 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; Чапаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57.
Округтік  сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тоқанова Мағрупа Қабдрашитқызы; төрайымының орынбасары – Карпушина Галина Анатольевна; хатшысы – Тертова Татьяна Анатольевна; комиссия мүшелері – Нұрғалиева Жанар Айыпқызы, Еркебаева Жеңіскүл Тыныштыққызы, Бугреева Наталья Федоровна, Габченко Ольга Никитична.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 36, АМҮ,  тел: 8 (71646) 2-21-38.
Шекаралары: Макинск қаласы, Некрасов  көшесі — 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49,51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; Некрасов көшесінің 1 — бұрылысы — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12,  15, 17,  19; Некрасов көшесінің 2 — бұрылысы — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; Кенесары көшесі — 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Кенесары  көшесінің 1- бұрылысы — 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Яглинский көшесі — 1А/1, 1А/2,8, 10, 11, 17, 19, 23А, 26/2, 26/1, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16,  28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; С. Сейфуллин көшесі — 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 56, 58,  60, 62, 64, 68, 76, 78; Фрунзе көшесі — 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39;   Интернациональная көшесі — 54, 56,  58, 60, 61, 63, 67, 70, 71,72, 73,74, 76, 79, 82, 89; Станционный көшесінің 1- бұрылысы — 7, 16, 20; Школьная көшесі — 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 34; Пристанционная көшесі — 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; Свердлов көшесі — 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; Герцен көшесі — 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; Кооперативная көшесі — 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,  45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55В, 55, 56, 57, 59А, 60, 61, 62; Скуридин көшесі — 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47,55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 93; Скуридин көшесінің 1- бұрылысы — 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11;   Дос-тоевский көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; Е.Мейтина көшесі — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; Н. Сергиенко көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; Куйбышев көшесі — 3, 4,  9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43,  46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Киров көшесі — 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29,  36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; Лермонтов көшесі — 1, 2, 3, 4, 3А, 5, 6, 6А, 7, 9, 8, 10, 11, 13,  15, 16, 17, 18,  20, 21, 22, 23, 26, 27,28,29, 30, 31; Калинин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44; Маяковский көшесі — 1А, 2/1, 2/2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72;   Ломоносов көшесі — 1, 1А, 1/1, 1/2, 1В/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 28; Гагарин көшесі — 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; Горький көшесі — 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Гоголь көшесі — 15, 16, 18, 20, 22.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Исмағамбетова Кенжебике Неғметжанқызы; төрайымының орынбасары – Шведова Инна Николаевна; хатшысы – Мирзоева Юлия Рустемовна; комиссия мүшелері – Досымова Дина Есетқызы, Гридасова Марина Николаевна, Есжанова Наталья Викторовна, Жаров Айдар Серікұлы.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Никольское селосы, «Никольское» ЖШС кеңсесі,   тел: 8 (71646) 33-6-69.
Шекаралары: Боярка селосы, Алакөл ауылы,  Елтай ауылы,  Никольское селосы, Ленин көшесі — 2, 5, 7, 8, 10, 11, 15, 15А, 17, 18, 20, 22, 23, 27, 29, 30, 32, 34, 37, 36, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 52; Степная  көшесі — 2, 4, 6, 15, 16, 20, 26, 30, 34, 38, 40; Мир көшесі — 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 22, 23, 24А, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 73, 77, 83, 85, 87; Озерная көшесі — 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 48; Береговая көшесі; Школьная көшесі — 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/10, 1/12, 1/13, 1/14, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18, 4/19, 4/20, 4/21, 4/22, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14в, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 14/15, 13/16, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15А, 15/16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 5А, 6, 7, 9, 10А, 11/12; Молодежная көшесі — 5, 5/1, 5/3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/6, 6/5, 6/7, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/12, 11/1, 11/2, 13/2, 8Б; Зеленая көшесі — 1, 2, 3, 4, 7, 10, 10А, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20А, 21А, 22А; Пионерская көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Павленко көшесі — 1, 1А, 1/2, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2; Советская  көшесі — 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/3, 4б, 4/2, 4/4, 4А/1, 4А/3, 4А/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8А, 9/2, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23, 25, 34, 34; Целинная көшесі — 1, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41; Чапаев көшесі — 1/1, 1/2, 1,2, 2А/1, 2А/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23; Горький көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 16, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 26, 28, 32, 33, 36, 38, 48; Пролетарская көшесі — 1, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 19, 22, 21, 24; Островский көшесі — 1, 3, 8, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 46, 50, 55; Мичурин көшесі — 2, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61; Комсомольская көшесі — 2, 6, 7, 8, 9, 10; Привокзальная  көшесі — 1, 2, 4, 5, 8, 8А, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24/1, 24/3, 24/5, 24/6, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Железнодорожная көшесі — 1, 1А, 2, 3, 4, 6; Ұлтуған ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бекей Хатшыбай; төрағасының орынбасары – Молдан Өмірбек; хатшысы – Лесовая Надежда Владимировна; комиссия мүшелері – Жахмаш Өнер, Журавлев Юрий Владимирович, Магзаева Марина Юрьевна, Рагулина Татьяна Николаевна.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Капитоновка селосы, Капитоновка селолық мәдениет үйі,   тел: 8 (71646) 32 – 2 — 41.
Шекаралары: Алтынды ауылы, Тастыөзек ауылы, Капитоновка селосы, Балуан Шолақ ауылы.
Округтік  сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Голубева Ирина Владимировна; төрайымының орынбасары – Калиновский Владимир Владимирович; хатшысы – Комар Светлана Антоновна;  комиссия мүшелері – Геращенко Наталья Антоновна, Кочкина Наталья Михайловна, Портянко Владимир Александрович, Левин Анна Михайловна.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Журавлевка селосы, Журавлевка орта мектебі,   тел: 8 (71646) 37-3-15
Шекаралары: Журавлевка селосы, Воробьевка селосы, Ярославка селосы, Новодонецк селосы, Пушкино селосы, Иванковка селосы, Острогорка селосы.
Округтік  сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Нагайко Ольга Владимировна; төрайымының орынбасары – Агародников Василий Адамович; хатшысы – Шишковский Иван Иванович;  комиссия мүшелері – Миляева Людмила Александровна, Мартыненко Виталий Александрович, Петри Елена Петровна, Цапко Галина Альбертовна.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Новобратское селосы, «Новобратское» ЖШС кеңсесі,   тел: 8 (71646) 36-7-21.
Шекаралары: Партизанка селосы, Ортақшыл селосы, Айнакөл ауылы, Новобратское селосы, Буденовка селосы, Красносельское селосы, Добровольное селосы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Данильченко Николай Васильевич; төрағасының орынбасары – Маслак Василий Иванович; хатшысы – Жамантаева Үміт; комиссия мүшелері –Бондаренко Светлана Григорьевна, Спирина Нина Васильевна, Чепель Николай Владимирович, Амелина Елена Сергеевна.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Вознесенка селосы, Вознесенка орта мектебі,   тел: 8 (71646) 36-1-31.
Шекаралары: Макинск қаласы, Мәметова  көшесі — 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А,  42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94,95, 96, 98; Шевченко көшесі — 3, 4,10, 11, 18, 22, 26,27,28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55,56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74,75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; Шевченко көшесінің 1- бұрылысы — 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Шевченко көшесінің 2 — бұрылысы — 6, 10;   Матросов көшесі — 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70,71, 73, 75, 77, 79; Московская  көшесі — 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; Орджоникидзе көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; Интернациональная көшесі — 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; Сейфуллин көшесі — 108, 109, 110,112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148,149, 152, 168; Парковая көшесі — 1Б, 2А, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11,12/1,12/2, 13, 15; Вознесенка селосы, Ломоносов көшесі — 2, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 37, 40, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 61, 63, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 81; Ленин көшесі — 1, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 23А/1, 23А/2, 24, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36, 37, 38/1,  38/2, 40, 44, 48, 49, 50, 52, 55, 57, 59, 60, 61, 65, 67, 71, 73, 83,  86, 80, 72, 68, 96; Огородная көшесі — 1, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18; Степная көшесі — 1, 3, 7, 9; Советская көшесі — 3, 4, 7, 13, 16, 18, 30, 34, 35, 36, 39, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 52, 57, 61, 67, 68, 69, 70, 76, 79, 80, 81, 85, 90, 95, 101, 102, 105; Киров көшесі — 1, 3, 4, 6, 7, 7/1А, 7/2А, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 20, 23, 25, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 43, 46, 48, 50, 52, 53; Купчановка селосы, Жаңаталап селосы.
Округтік  сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Каримов Саян Қабешұлы; төрағасының орынбасары – Ахметов Берік Тұрсынбекұлы; хатшысы – Михайлева Татьяна Николаевна; комиссия мүшелері – Сычева Любовь Ильинична, Кострова Лариса Леонтьевна, Рудиш Галина Николаевна, Шульга Раиса Александровна.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Шұбарағаш ауылы, Шұбарағаш орта мектебі,   тел: 8 (71646) 35-6-83.
Шекаралары: Вознесенка селосы, Целинная көшесі — 4/3, 4/2, 5, 7, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 23, 25, 27; Лесная  көшесі — 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23,  24/1, 24/2,  27,  29, 30/1, 31, 32/1, 32/2, 33;  Мир көшесі — 1, 2, 3/1, 3/3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46;   Пионерская көшесі — 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2; Комсомольская көшесі — 2, 3, 4/1, 4/3, 4/4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/5, 20/6, 20/7, 21, 24, 25; Тимирязев көшесі — 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 17/1,17/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 43/2;  Интернациональная көшесі — 1, 2, 4, 3, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11/2, 12, 13/2, 14, 14/2, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34,  36, 38; Студенческая көшесі — 5/1, 5/2, 6/1,6/2, 7/1, 7/2, 10, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2; Новокиевка селосы, Гордеевка селосы, Шұбарағаш ауылы, Мат ауылы, Суворовка селосы, Отрадное селосы.
Округтік  сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Скрягин Олег Анатольевич; төрағасының орынбасары – Бекебаева Гүлзада Мұратқызы; хатшысы – Бекхожина Ғалия Қайыркешқызы; комиссия мүшелері – Мусевич Ольга Борисовна, Есмағұлова Ғалия Тұрсынқызы, Балғожина  Жібек Өмірзаққызы, Дүйсекова Шолпан Қойшанқызы.

№ 13 сайлау округі

Орналасқан жері: Тоқтамыс ауылы, Тоқтамыс орта мектебі,   тел: 8 (71646) 32-6-96.
Шекаралары: Макинск қаласы, Карьерная көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Каменная  көшесі — 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Гранитная көшесі — 1, 2, 2А, 3, 4, 5; Новостройка көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; Проектная көшесі — 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; Достық көшесі — 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 21; Б. Момышұлы көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,  14, 16, 17, 18, 19; Полевая  көшесі — 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 37; Байсуат ауылы, Еруслановка селосы, Аққайың ауылы, Тоқтамыс ауылы.
Округтік  сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Садықов Евгений Ғалиханұлы; төрағасының орынбасары – Әбдірахманов  Сергей Қазбекұлы; хатшысы – Морозова Ирина Алексеевна;  комиссия мүшелері – Лазарева Любовь Викторовна, Логунова Людмила Александровна, Матеров Владимир Николаевич, Матерова Людмила Петровна.

Бурабай ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Қызылағаш ауылы, Абылай хан атындағы орта мектеп, тел.: 8(71636) 9-51-30
Шекаралары: Наурызбай Батыр ауылы, Қызылағаш ауылы, Кенесары ауылы, Ақылбай ауылы, Жаңа Қарабаур ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Исенов Серикбай Жақыпбекұлы; төрағасының орынбасары – Қаскешева Анар Сапаровна; хатшысы – Әбенова Баян Тұяққызы; комиссия мүшелері — Төлегенов Жамбыл Шаймұратұлы, Алдабегенова Марал Жүнісқызы, Малаева Бопан Сайранқызы, Мамбеталин Болат Серікбайұлы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Веденовка ауылы, Орта мектеп, тел: 8(71636) 9-74-24
Шекаралары: Кіндікқарағай ауылы, Ынталы ауылы, Веденовка ауылы, Жаңатұған ауылы, Брусиловка ауылы, Федосеев-ка ауылы, Николаевка ауылы, Райгородок ауылы, Қарабұлақ ауылы, Савинка ауылы, Первомайское ауылы, Түлкілі ауылы, Новоандреевка ауылы, Лесной хутор ауылы, Көрнекті ауылы, Озерное ауылы, Дмитриевка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кулявец Алла Владимировна; төрайымының орынбасары – Ысқақов Дулат Қожахметұлы; хатшысы – Крупица Надежда Михайловна; комиссия мүшелері – Дзейтова Нина Николаевна, Силова Надежда Николаевна, Кокурова Динара Ерменовна, Стрюкова Татьяна Александровна.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Зеленый Бор ауылы, Зеленобор орта мектеп-гимназиясы, тел: 8(71630) 74-2-71
Шекаралары: Мәдениет ауылы, Жаңаталап ауылы, Қымызынай ауылы, Молбаза ауылы, Зеленый Бор ауылы, 1-ықшам ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18,19,20, 21, 22, 25; 2-ықшам ауданы – 14, 15, 16, 17; Оқжетпес ауылы, Достық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17; коттедждер — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бейсембаева Кенжетай Арқанұлы; төрайымының орынбасары – Зареева Наталья Ивановна; хатшысы – Әлібаева Гүлнәр Аманжолқызы; комиссия мүшелері – Ким Наталья Васильевна, Логинов Дмитрий Александрович, Өтебаева Нағима Манатқызы, Хасенова Аягөз Белгібайқызы.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Златополье ауылы, Орта мектеп,  тел: 8(71636) 9-45-36
Шекарасы: Баянбай ауылы, Златополье ауылы, Сотниковка ауылы, Щучинск қаласы, Гагарин көшесі — 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 30; Локомотивная көшесі — 1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62, 64; Ахмадеев көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 4, 6, 8, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Паровозная көшесі — 1, 3, 5, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 83, 91, 91а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 72, 72а, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Вагонная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 85, 85а, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 70а, 72, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 110а, 112, 114, 116; Железнодорожная көшесі — 1, 3, 5, 9, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 103, 103а, 103б, 105, 107, 109, 111, 113, 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; Сибирская көшесі — 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 53, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 89а, 91, 93, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 64, 64а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94; Целиноградская көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59б, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 85, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54б, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 80, 82, 84, 84а, 86; Чкалов көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 2, 6, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Казахстанская көшесі — 3, 5а, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 19а, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 58б, 60, 60а, 60б, 62, 64, 66, 68, 70, 70а, 72, 72а, 74, 76; Абай көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 2, 4, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34; Южная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52а, 54.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Юрьева Ирина Иосифовна; төрайымының орынбасары – Колесников Александр Владимирович; хатшысы – Өміртасова Раушан Халелқызы; комиссия мүшелері – Попова Татьяна Федоровна, Судчак Наталья Владимировна, Новокшонова Светлана Алексеевна, Майер Елена  Владимировна.

5 сайлау округі

Орналасқан жері: Қатаркөл ауылы, Досов атындағы орта мектеп, тел: 8(71636) 9-11-81
Шекаралары: «Щучье» шипажайы Зеленая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Приозерная көшесі — 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10; Подгорная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5; Ақылбай кордоны; «Зеленый Бор» шипажай-профилакториясы, «Алмаз» отелі, «Бура» демалыс базасы, пансионаттар: «Ақжелкен», «Ақжайык», «Жұмбақтас», «Ботагөз» демалыс үйі, «Арқа» шипажай-профилакториясы, «Сұлтан» отелі, «Самал» отелі, «Сұңқар» демалыс үйі; «Светлый» пансионаты — 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Экология және орман шаруашылығының колледжі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; колледждің оқу шаруашылығы, экология және орман шаруашылығы колледжінің № 1 жатақханасы; Сәкен Сейфуллин атындағы шипажай-профилакториі, «Самал» сауықтыру орталығы; «Энерго-информ «КИГОК» акционерлік қоғамы филиалының оқу орталығы, «Жезказганец» балалар-сауықтыру шипажайы, «Приозерный» шипажай-профилакториі; Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі — 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 39; Озерная көшесі — 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Гоголя көшесі — 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 66, 68, 70, 72, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Абай көшесі — 40, 42, 44, 48, 54, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 97; Горький көшесі — 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Пушкин көшесі — 30а, 34, 36, 42, 46, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101; Ленин көшесі — 48, 50, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Карл Маркс көшесі — 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65; Досова көшесі — 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Чайковский көшесі — 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 56а, 58, 60, 64, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 43, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67; Киров көшесі — 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 47, 47а, 49, 61, 63, 65, 67; Калинин көшесі — 20, 22, 24, 26, 28, 32, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 57, 63; Куйбышев көшесі — 20, 22, 24, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 17, 21, 25, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53а, 55, 57; Подлесная көшесі — 14, 32, 42, 46, 50, 13, 15, 17, 21, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 45; Приозерное орманшылығы — 1, 2, 3, 4, 5; Демалыс базалары: «Спутник», «Чайка»; Набережная көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 19; Озерная көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а; Гоголь көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 29; Абай көшесі — 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Горький көшесі — 2, 4, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Пушкин көшесі — 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39; Ленин көшесі — 2, 4, 8, 10, 14, 18, 20, 24, 30, 1, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Карл Маркс көшесі — 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 1, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19; Досов көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23; Чайковский көшесі — 2, 4, 8, 16, 18, 20, 1, 3, 5, 13, 15, 17, 19; Киров көшесі — 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 17; Калинин көшесі — 4, 6, 14, 16, 18, 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Куйбышев көшесі — 6, 8, 10, 12, 14, 16, 1, 7, 9, 11, 13; Подлесная көшесі — 2, 2а, 4, 6, 8, 12, 1, 3, 5, 9, 11; Студенческий переулок — 1 ,2, 3, 4, 5; «Юность» жатақханасы, Балалар сауықтыру орталықтары: «Континент», «Звёздный», «Лесная сказка»; Вишневое ауылы, Ключевое
ауылы, Сосновка ауылы, Шиелі ауылы, Жасыл ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Махметов Қабдрашит Өтелбайұлы; төрағасының орынбасары – Степанова Елена Васильевна; хатшысы – Ташикова Қымбат Наскеновна; комиссия мүшелері – Омаров Марат Сайранұлы, Бекова Ләтипа Мүшелбайқызы, Репнева Екатерина Николаевна, Красикова Евгения Васильевна.

№ 6 сайлау округі
Орналасқан жері: Успеноюрьевка ауылы, Орта мектеп, тел.: 8(71636) 9-21-99
Шекаралары: Атамекен ауылы, Қаражар ауылы, Жаңажол ауылы, Жарқайың ауылы, Қарашілік ауылы, Красный кордон ауылы, Успеноюрьевка ауылы, Клинцы ауылы, Қарағай ауылы, Үлгіалған, Ұрымқай ауылы, Кульстан ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Демченко Сергей Иванович; төрағасының орынбасары – Мұқанов Мейрам Орманұлы; хатшысы – Ерошенко Елена Сергеевна; комиссия мүшелері – Токарь Татьяна Александровна, Бекішев Қалиасқар Нұрмашұлы, Хамзина Татьяна Сериковна, Тезекбаева Анара Токтамысовна.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Бурабай кенті, Кенесары кенті, 47, «Бурабай» МҰТП,  тел.: 8(71630) 7-16-55
Шекаралары: Бурабай кенті, Щорс көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 17, 19; Кенесары көшесі — 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 40, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 98; Садовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 40; Озерная көшесі — 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5-1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Лесная көшесі — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Аэродромная көшесі — 1, 1а, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51а, 53, 66, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Біржан сал көшесі — 6, 13, 14, 15, 22; Бөгембай батыр көшесі — 3, 5, 5а, 6, 7, 11; Аңдықожа батыр көшесі — 9, 10; Үкілі Ыбрай көшесі — 1; Обозная көшесі — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 12а, 12б, 16; Юбилейная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22; «Шаңырақ» ықшам ауданы — 10, 17, 26; Кордондар: «Сабатас» — 1, 2; «Мирная долина» — 1, 2; «Веселый» — 1, 2, 3; «Аққайың» — 1, 2; «Отрадный» — 1; «Золотой Бор» — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; «Красный яр» — 1; Көркем ықшам ауданы, Ақжайық көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; мейманхана кешендері: «Береке», «Нұрсат», «Әлем», «Әлем+», «Айнакөл», «Астана», «Жұмбақтас», «Жансая», «Шаңырақ», «Нұрлытау», «Азия», «Ақмолатурист»; «Евразия», «Продкорпарация», «Глория», «Рахат»; Сарыбұлақ ауылы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; «Оқжетпес» шипажайы, «Абылайхан» отелі, «Голубой залив» кордоны — 1, 2; «Оқжетпес» пансионаты — 1, 2; Бурабай көшесі, Набережная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 76б, 77, 78, 79; Жамбыл көшесі — 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; Казахстанская көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; Парк дачи – 4, 5; мейманхана кешендері: «Евразия Делюкс», «Ақ-Бұлақ»; Кенесары көшесі — 3, 9, 15; 17, 21, 23, 10, 22, 24, 28, 30, 32а, 34, 36; Школьная көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 22, 22а, 25, 27, 29, 37а, 43; Советская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 21, 22, 24, 26, 27, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; 2-ші Советская көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 6а, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Комсомольская көшесі — 1, 2, 4, 6, 8, 16, 20, 22, 24, 26, 30; «Прогресс» пансионаты, «Смак», «Айдана» мейманханалары, «Алматы», «Архидом», «Евразия», «Эдем», «Каста», «Марсель», «Көкшебел», «Евразия», «Эдем», «Каста», «Марсель» мейманхана кешендері; ҚР ДСӘДМ «Бурабай» республикалық оңалту орталығы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Канцев Владимир Павлович, төрағасының орынбасары – Ижик Надежда Николаевна, хатшысы – Әбдірахманова Қарлығаш Мұратқызы, комиссия мүшелері – Низаева Гүлнәр Тахирқызы, Адамбаев Серік Қанафеұлы, Дәуітпаев Алтайбек Дәулетұлы, Қалғанбаев Серік Бөпиұлы.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Щучинск қаласы, Школьная көшесі. 15,
№ 6 орта мектеп, тел: 8(71636) 4-15-81
Шекаралары: Щучинск қаласы, «Бурабай орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; Киров көшесі — 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 62, 64, 66, 70, 72; Цветная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23; Садовая көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Механизаторская көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Северная көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8в, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 20; Тимирязев көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Ботаническая көшесі — 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 14, 16, 18а, 20; Сеченов көшесі — 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11; Гоголя көшесі — 10, 10-1, 10-2, 30, 40; Пушкин көшесі — 1, 2, 3, 4, 6; 7, 8, 9, 10, 11; Чехов көшесі — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; 2-я Северная көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Товарищеская көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Верхняя көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10; Жаңа ЩИПТ ықшам ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Киров көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 30; Школьная көшесі — 1, 2, 3, 9, 13, 17, 21; Шашкин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Цветная көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 16, 18, 20, 22; Бармашинская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Молодежная көшесі — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Геологическая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Центральная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Профессиональная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Магнитная көшесі — 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19; ЩИПТ ықшам ауданы, Индустриальная көшесі, Кадет корпусы, Московская экспедиция ықшам ауданы, Қарттарға арналған үй-интернат; Заводская көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71,73, 75, 77; Тельман көшесі — 1, 1а, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Шоссейная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60,61, 62, 63, 64, 65, 66, 67а, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 73а, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 79, 81, 81а, 81б, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 157а, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 197а, 197б, 199, 201, 203, 205, 207, 207а, 207в, 207г, 209, 209а, 211, 211а, 213; Озерная көшесі — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, б/н, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 51; Бұрынғы «Көкшетау» демалыс үйінің аумағы, «Алтын орман» турбазасы; «Балдәурен» республикалық балалар сауықтару орталығы; «Көкшетау» парк-отелі; «Арай» отелі; «Красивый» кордоны; Школьная орман шаруашылығы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Алдабергенова Анар Молдахметқызы; төрайымының орынбасары – Синотова Анжелика Анатольевна; хатшысы – Жақыпова Гүлзат Бауыржанқызы; комиссия мүшелері – Райкова Людмила Александровна, Кокорева Ирина Альфонсовна, Смык Оксана Владимировна, Бекова  Нәзира Нұрышқызы.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Щучинск қаласы, Энергетиков көшесі 22, «Көкшетау Энерго Центр» «Восток Энерго» ЖШС филиалы, тел.: 8(71636) 4-75-72
Шекаралары: Щучинск қаласы, Щебзаводская көшесі — 20, 20а, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23б, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 29, 29а, 30, 31; Строительная көш. — 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 21а, 22, 23, 24, 24а, 24б, 2, 4б, 26, 26а, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 44а, 46, 48а, 64; 2-я Строительная көшесі – 8а, 12а, 18а, 21а, 23а, 31а, 33а; Ключевая 1, 1а, 3, 5, 9, 2, 4, 6, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Амангелді көшесі — 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 39а, 41, 41а, 43, 47, 49, 49а, 49б, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 69б, 71,73, 75, 75а, 77, 77а, 79, 81, 48, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Пригорная көшесі — 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77а, 79, 79а, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 70а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; Моховая көшесі – 39а, 41, 41а, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 85, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 84а, 86, 88, 98; РСП-41 көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 44, 45, 50; ДЭУ-53 — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8; Нагорная көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, , 8, 8а, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а; Щебзаводская көшесі — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19а, 19б, 19в; Амангелді көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 2а, 2б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46; Пригорная көшесі — 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а; Моховая көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 25б, 25в, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Целинная көшесі — 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 44, 44а, 46; Майская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 18д, 19, 19б, 19в, 20, 20а, 21, 21а, 22а, 23а, 24; Солнечная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 1а, 2а, 2б, 2в, 3а, 4а, 4б, 4в, 4г, 5а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17а, 18а, 18б, 19а, 20а, 21а, 22а, 23а, 24а, 25б, 26а; Кокчетавская көшесі — 1, 1а, 1б, 1/1, 2, 2а, 2б, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6а, 6б, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 17а, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; 2-Кокчетавская — 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2; Осенняя көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11,12, 12а, 12/1; Родниковая көшесі — 1, 2, 3; Ақылбай орман шаруашылығы — 1; Сосновая көшесі — 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23; Энергетиков көшесі — 1, 1а, 1б, 1г, 1д, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 26, 28, 29; Трудовая көшесі — 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25а, 25б, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Гранитная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Березовая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Фабричная көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 4а, 5, 6, 7; Швейная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Мебельная көшесі — 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11; «Горный» ықшам ауданы — 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 26, 27, Достық көшесі -1.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әлімжанов Бауыржан Қойшыбайұлы; төрағасының орынбасары – Әміржанова Қарлығаш Есенкелдіқызы; хатшысы – Лебедько Екатерина Саввична; комиссия мүшелері — Жетпісов Самат Төлегенұлы, Хабаху Светлана Леонидовна, Малышева Марина Ромиковна, Абыраев Әжібек Қоныспайұлы.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Щучинск қаласы, Елемесов көшесі 50, «Арман» МТОТЖО, тел: 8(71636) 4-32-49
Шекаралары: Щучинск қаласы, Елемесов көшесі — 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Октябрьский көшесі — 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 2, 2б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Пролетарская  көшесі — 1, 1а, 1б, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58; Пугачев көшесі — 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Толкунов көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43,45, 47, 49, 51, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 58, 60, 70; Степная көшесі — 1, 3, 3а, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45,  47, 49, 2, 2а, 2б, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 42а, 44, 46, 46а, 48; Горная көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1 е,1 ж, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2 ж, 2 и, 4, 6, 8, 10,  12, 14, 14а, 16, 18, 20, 24, 26, 28; Лесная көшесі — 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20,  22, 24, 26; Светлая көшесі — 1, 1а,1 ж, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Синегорская көшесі — 1/1, 1/2, 1а, 1б, 2, 4, 9, 10, 10а, 12, 11, 13а, 17; Степан Разин көшесі — 48, 50, 52, 54; 8-Март көшесі — 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 78, 80, 84, 47, 49, 51, 53, 57, 59,  61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Қонаев көшесі — 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Тургайская көшесі — 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 75а, 77, 79, 85, 87,  89, 89а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66,70, 72, 74, 74а, 76, 78, 80,82, 84; Красноармейская көшесі — 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81,83, 85, 87, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90а, 92, 94, 96,100; Парковая көшесі — 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 63, 65, 67, 69, 75,28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,88; Мир көшесі — 35, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,  Коммунистическая көшесі — 36,42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86а, 88, 90, 92; Көкше көшесі – 11; Набережная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36; Боровская көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Мұхтар Әуезов көшесі — 1, 1а, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 21,23, 25, 27, 29, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24; Абылайхан көшесі — 1,1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23,  2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,18; Интернациональная көшесі — 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 4, 6, 6а, 10, 12, 14, 16, 18, 20,  22, 24, 26, 28; Луначарский көшесі — 5, 7, 11,13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 2а, 6, 8, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Елемесов көшесі — 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Октябрьский көшесі — 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15; Высокая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Степан Разин көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46; 8-Март көшесі — 3, 5, 7, 11, 13, 15,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Қонаев көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Мичурин көшесі — 1, 1а, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; 1 дендропарк аумағы; Пугачев көшесі — 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Толкунов көшесі — 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136; Горная көшесі — 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Лесная көшесі — 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 49а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Светлая көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Снежная көшесі — 1, 1а, 3, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а,17б, 19, 21, 23, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 4а, 6а; Коммунистическая көшесі — 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Едомский көшесі — 57, 59, 61, 63, 72, 74, 76, 78; Меньшиков көшесі — 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; Ломоносов көшесі — 75, 77, 79, 81, 83, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 72, 74, 76, 78, 80, 2, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Уәлиханов көш. — 75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 101, 101а, 103, 107, 109, 111, 113, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 120б, 122, 122а; Сәкен Сейфуллин көшесі — 50,74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Луговая көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а , 16, 18, 20; Тихий көшесі — 15, 17, 23, 25; Степная көшесі — 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 99, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Махметова Жанна Өмірзаққызы; төрайымының орынбасары – Агеев Андрей Михайлович; хатшысы – Сәрсенбаева Динара Жанатқызы; комиссия мүшелері – Шүлембаева Самал Рәшитқызы, Туғабекова Ақыл Елемесқызы, Чмиленко Ксения Валерьевна, Черникова Екатерина Алексеевна.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Щучинск қаласы,  Абылай хан көшесі, 78, № 3 орта мектеп, тел.: 8(71636) 4-44-37
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережный көшесі — 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 84, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144; Боровская көшесі. — 109, 111, 137, 141, 143, 145,  147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146; Мұхтар Әуезов көшесі — 83, 97, 99, 103, 105, 109, 113, 117, 119, 121, 125, 127, 131, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 98, 108, 108а, 108б, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Абылайхан көшесі — 69, 73а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Интернациональная көшесі — 77, 77а, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; Луначарский көшесі — 101, 103, 105, 105а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137,  139, 141, 143, 145, 147, 151, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160/1, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 183, 184; Елемесов көшесі — 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156; Октябрьский көшесі — 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154; Пролетарская көшесі — 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176; Пугачев көшесі — 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159а,159б,161, 163; Сәкен Сейфуллин көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57,  59, 61, 63, 65, 67, 4, 6, 10, 12, 14; Школьная көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Лермонтов көшесі — 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 59, 61, 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38,40, 42, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 70, 72; Калинин көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,  32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Севастопольская көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Уәлиханов көшесі — 1, 5, 7, 13, 15, 17,  2, 16, 20; Ломоносов көшесі – 1; Пугачев көшесі — 130, 132, 134, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234; Толқынов көшесі — 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233,239, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254; Степная көшесі — 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203а, 205, 209, 211, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; Горная көшесі — 127, 129, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144,152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170; Лесная көшесі — 119, 123, 125, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 120, 122, 124, 126; 130,136, 142. Луговая көшесі — 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196; Каменно-Карьерская көшесі — 65, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 107б, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, , 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116а, 118, 118а, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Зеленая көшесі — 35, 37, 39, 41, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Элеваторная көшесі — 27, 27а, 24б, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 37б, 39, 39а, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Дорожная көшесі — 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а; Западная көш. — 41, 43, 45, 47; Одесская көшесі — 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111, 117, 121, 123, 125, 129, 133, 135, 139, 141, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 150а; Сенобаза көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6; ПТУ-7 ықшам ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Рабочая көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10; Щучинская көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 4, 6, 8, 12; Морозов көшесі — 1, 3, 5, 7, 9; Московская көшесі — 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 179а, 181, 183, 185, 187,193; Комсомольская көшесі — 1, 5, 9, 13, 15, 19, 21, 27, 29, 31, 2, 8, 10, 12.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Войцехович Татьяна Михайловна; төрайымының орынбасары – Ворона Александра Анатольевна; хатшысы – Ахметова Гүлнәр Еслямбекқызы; комиссия мүшелері –  Сахнова Олеся Владимировна, Ковалева Галина Яковлевна, Рахметова Гүлнәр Сағатбекқызы, Кенжеғали Есенғали Нұрғалиұлы.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 38, «Аудандық мәдениет үйі» МҚКК, тел.: 8(71636) 4-33-14
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі — 41, 45, 45а, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 38, 40, 42, 44, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64а, 68, 70, 72, 74, 76; Боровская көшесі — 31, 49, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 28, 30, 36, 44; Мұхтар Әуезов көшесі — 31, 39, 45, 55, 57, 59, 34, 44; Абылайхан көшесі — 25,  33, 34, 44; Интернациональная көшесі — 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 45а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 58; Луначарский көшесі — 35, 37, 39, 41, 43, 45,47, 49, 51, 53, 53а, 57, 59, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58, 74; Елемесов көшесі — 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61; Қонаев көшесі — 1, 3, 9, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Торғай көшесі — 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 6, 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Красноармейская көшесі — 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 6, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Парковая көшесі — 1, 9, 19, 21, 23, 2, 6, 14, 22; Мир көшесі — 1, 3, 5, 15, 17, 21, 23, 31, 6, 20, 22, 24, 28; Коммунистическая көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 30, 32; «Заречный» мөлтек ауданы — 1 қатар, 2 қатар, 3 қатар, 4 қатар, 5 қатар; Набережный көшесі — 79, 81, 105, 107, 109, 111, 113, 115; 80, 82; Боровская көшесі — 85, 99, 101, 103, 105, 66, 76, 78, 80, 82, 84; Мұхтар Әуезов көшесі — 63, 65, 73, 75,  84; Коммунистическая көшесі — 1, 3, 11; Едомский көшесі – 1а, 1, 3, 5, 2, 4, 6, 8; Меньшиков көшесі — 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 18; Ломоносов көшесі — 2, 2а, 4, 6, 14, 16.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жүсіпов Боранбай Зияұлы; төрағасының орынбасары – Мешелова Ләйлә Жолдыбекқызы; хатшысы – Глазебная Нина Григорьевна; комиссия мүшелері – Шоқаева Айымгүл Мұсылманбекқызы, Сақыпова Анар Ергебекқызы, Малғаздарова Жанар Байқұлақызы, Әбілқасым Бақтияр Нарботаұлы.

№ 13 сайлау округі

Орналасқан жері: Щучинск қаласы, Степная көшесі, 106,  
№ 2 орта мектеп, тел.: 8(71636) 5-65-58
Шекаралары: Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі — 46, 54, 56, 58, 60, 49, 51, 61; Интернациональная көшесі — 47, 49, 53, 59, 69, 71, 73, 62, 70, 74, 80, 82, 86, 88, 90; Луначарский көшесі – 63а, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 88, 96, 98, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 130, 132, 136; Елемесов көшесі — 75,81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Октябрьский көшесі — 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75,77, 79, 83, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Пролетарская көшесі — 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 114а, 116, 118, 120, 122; Пугачев көшесі — 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Коммунистическая көшесі — 17, 23, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Едомский көшесі — 43, 47, 49, 51, 53, 30, 34, 36, 36а, 58, 62, 64, 66, 68, 70; Меньшиков көшесі — 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Ломоносов көшесі — 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41,43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 22, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 70; Уәлиханов көшесі — 21, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45,  47, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 22, 28, 30, 32, 34,  36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Сәкен Сейфуллин көшесі — 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68,70; Пугачев көшесі 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; Толқынов көшесі — 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183,152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200; Степная көшесі — 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145а, 151, 153,155, 108, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 132, 136, 140, 142, 144, 148, 150; Горная көшесі — 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 116, 118; Лесная көшесі — 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 115, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 112а, 114, 118; Луговая көшесі — 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,, 74, 76, 78, 80, 82, 84,  86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; Овражная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 2, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Камено-Карьерская көшесі – 1а, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 2, 4, 6, 8, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70; Зеленая көшесі — 1, 1а,3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б,11, 13, 13а, 15, 15а, 17а,19, 19а, 23, 27, 29, 29а, 31, 2, 2а, 2б, 4, 6, 8, 10, 12, 14,14а, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, ,30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Элеваторная көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 11в, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 36, 38, 42, 44; Дорожная көшесі — 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; 1- я Западная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; 2-я Западная көшесі — 1, 2, 2а ,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 19, 21; Сәкен Сейфуллин көшесі — 69, 71, 73, 75, 64, 66, 68, 70, 110, 112; 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 122а, 124, 124а, 126, 126а, 128, 128а; Школьная көшесі — 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 60, 62, 64, 66; Лермонтов көшесі — 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 99, 103, 107, 111, 113, 115, 117, 119,  121, 121а, 123, 125, 80, 82, 84, 86, 86а, 88; Калинин көшесі — 83, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146; Севастопольская көшесі — 91, 95, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 157а, 159, 161, 163, 165, 167, 90, 94, 96, 98, 104, 112,114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158; Московская көшесі — 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 160, 162, 164, 166, 170, 174, 176, Снежная көшесі — 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Уәлиханов көшесі — 115, 117, 119.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбідрахман Абай Түлкібайұлы, төрағасының орынбасары – Мажкеев Жасұлан Сүлейменұлы, хатшысы – Айтекенова Рау-
шан Тоқайқызы, комиссия мүшелері – Данчева Вера Александровна, Пола Валентина Анатольевна, Городинец Елена Владимировна, Шостова Галина Ивановна.

№ 14 сайлау округі

Орналасқан жері: Щучинск қаласы, Вокзальная көшесі, 21, Жалпы типтегі мектеп-интернат, тел.: 8(71636) 2-21-36
Шекаралары: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі — 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 199, 226; Интернациональная көшесі — 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 186; Абылайхан көшесі — 113, 115, 121, 123, 125, 127, 135, 139,143, 145, 155, 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 132, 136; Мұхтар Әуезов көшесі — 155, 157, 159, 161,165, 167, 169, 173, 175, 177, 185, 189, 191, 193, 195, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 162, 168; Боровская көшесі — 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201,205, 207, 209, 211, 215, 217, 219, 148, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168,170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188; Набережная көшесі — 151, 153, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171,173, 175, 177, 146, 148, 150, 152, 160, 162, 168, 170; Севастопольская көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 47; Московская көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 45, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 48, 50, 56, 58; Одесская көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15а, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26, 28, 30, 32; Рабочая көшесі — 73, 75, 77, 79, 81, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 54, 60, 62, 72, 74, 76, 78, 80; Морозов көшесі — 53, 55, 85, 89, 52, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Циалковский көшесі — 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30; Шевченко көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Пионерская көшесі — 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29; Восточная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Фрунзе көшесі — 1,2, 3а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Чапаев көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; Войков көшесі — 78, 82; Новая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Горького көшесі -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Маяковский көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78; Котовский көшесі — 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 51, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 147, 2, 4, 6, 8, 10, 12а, 14, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 140, 142, 144, 146; Заречная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61а, 63, 63а, 65, 67, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 79, 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Свердлов көшесі — 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 28, 28а, 30, 36; Сергея Лазо көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80; Полевая көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17а, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32; Береговая көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мельничная көшесі — 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; 1- Мельничная көшесі — 2, 4, 6, 8, 10; 2- Мельничная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12; 3- Мельничная көшесі — 9, 11, 15, 17, 20, 32а, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Спортивная көшесі — 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а; 2- Спортивная көшесі — 8, 10, 11, 13, 19, 23, 25, 26, 28, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43; 1- Звездная көшесі — 8, 12, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34; 2-я Звездная көшесі — 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33; 3- Звездная көшесі — 8, 9; Дальняя көшесі — 8, 10, 12, 18, 20, 24, 26, 28, 30,15, 19, 23, 25, 27, 29, Ұрымкай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Вьюжная көшесі — 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Минская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19б, 20, 20а, 21; Пармельница — 1, 2, 3, 5, 6; Кірпіш зауыты ықшам ауданы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қойшин Қанат Ағыбайұлы; төрағасының орынбасары – Жангарина Нұрлыгүл Зейнолғабиденқызы; хатшысы – Жолтеева Гүлнәр Хакимқызы; комиссия мүшелері — Кукеева Марина Викторовна, Махметова Гүлстан Төлегенқызы, Бостанбаев Әскербек Кәрімұлы, Қасымова Саягүл Ысқаққызы.

№ 15 сайлау округі

Орналасқан жері: Щучинск қаласы, Октябрьская көшесі, 232,  № 8 мектеп-гимназия, тел.: 8(71636) 3-24-32
Шекаралары: Щучинск қаласы, Морозов көшесі — 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 2, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; Войков көшесі — 2, 4, 6, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 78; Луначарский көшесі — 228, 228а; Пролетарская көшесі — 221, 252, 254, 256; Циалковский көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16; Вокзальная көшесі — 12, 17; Пугачев көшесі — 243, 245, 254; Толкунов көшесі — 249, 251, 272, 274; Степная көшесі — 225, 229, 231, 233; Луначарский көшесі — 186, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 220, 222, 224; Елемесов көшесі — 177, 181, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200; Октябрьская көшесі — 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202а, 204, 206, 208, 210, 212, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 250; Пролетарская көшесі — 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 169, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 215, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250; Пугачев көшесі — 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193а, 195, 197, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 221б, 223, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 236, 238, 242, 246, 248, 254; Комсомольская көшесі — 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64а; Рабочая көшесі — 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 67, 69, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Щучинская көшесі — 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37, 41, 45, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42; Войков көшесі — 5, 7,9, 13, 15, 17,19, 23, 27, 29, 31, 31а, 43; Толқынов көшесі — 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 205, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247; Степная көшесі — 213, 215, 225, 231, 233; Севастопольская көшесі — 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87; Московская көшесі — 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 97, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 112; Одесская көшесі — 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Весенняя көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Транспортная көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67б, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; Путейская көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 2, 2б, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Куйбышев көшесі — 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87а, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 56, 58, 58а, 58б, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; 40 лет Казахстана көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; Юбилейная көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 22,13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35; ПЧ-3 ықшам ауданы — 6; Казарма 259 км; 1, 2, 3, 4; 264 км; 1, 2; Ветлаборатория 1.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Уайысова Нұргүл Жақсылыққызы; төрайымының орынбасары – Қасымов Қайрат Көкішұлы; хатшысы – Хамзина Дана Балтабайқызы; комиссия мүшелері – Пильщикова Гальфира Гильмулловна, Молдаханова Айгүл Төлегенқызы, Жетпісбаева Бахытжан Қаратайқызы, Крекешев Қалиолла Доғалақұлы.

Егіндікөл ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Абай ауылы, Дружба көшесі 4, Абай ауылы әкімінің аппараты, тел. 8 (716 49) 3-30-10
Шекаралары: Абай ауылы, Буревестник ауылы, Жұлдыз
ауылы, Қоңыртүбек ауылы, Егіндікөл ауылы, Пролетарская көшесі — 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13;  Дорожная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Нефтебазовская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әубәкірова Гүлнәр; төрайымының орынбасары – Рахимова Ғалия Ғазизқызы; хатшысы – Шөкеева Ләззат Қабылхамитқызы; комиссия мүшелері – Шаимов Аманкелді Әбілхамитұлы, Қарбекова Майгүл Ерденқызы, Жүсіпова Айжан Борхайқызы, Қалибекова Дариға Ермекқызы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Полтавское ауылы, Центральная көшесі. 16, орта мектеп, тел. 8 (716 42) 2-33-05
Шекаралары: Полтавское ауылы, Көркем ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбілахимов Айтпай Биболатұлы; төрағасының орынбасары – Смағұлова Айман Кәрімжанқызы; хатшысы – Рубец Оксана Витальевна; комиссия мүшелері –  Бехлер Ольга Петровна, Әшімова Гүлжан Сайлаубайқызы, Аятхан Айболат, Советхан Серік.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Спиридоновка ауылы, Горький көшесі, 8, орта мектеп, тел. 8 (716 42) 2-71-02
Шекаралары: Спиридоновка ауылы, Егіндікөл ауылы, Степная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хаматханова Елена Валентиновна; төрайымының орынбасары – Дырова  Галина Вячеславовна; хатшысы – Ласточкина Надежда Владимировна; комиссия мүшелері –  Андрущак Сергей Иванович, Угрюмова Галина Васильевна, Байнабеков Амангелді Отыншыұлы, Құрманов Сейтқали Молдағалиұлы.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Бауманское ауылы, Бауман көшесі, 11а, Мәдениет үйі, тел. 8 (716 42) 2-43-50.
Шекаралары: Бауманское ауылы Бауман көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Животноводческая көшесі — 1; Комсомол көшесі — 2, 4, 6, 8, 9, 10; Ленин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Мир көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26; Приозерная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20; Пушкин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Степан Разин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16; Степная көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Целинная көшесі -1, 2, 3, 5; Школьная көшесі -1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 16; Юбилейная  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Винницкая Валентина Сергеевна; төрайымының орынбасары – Смык Елена Николаевна; хатшысы – Максимова Антонина Владимировна; комиссия мүшелері – Уколова Татьяна Николаевна, Галицкая Оксана Владимировна, Юрченко Надежда Валериевна, Павлухина Ирина Вячеславовна.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Жалманқұлақ ауылы, Ленин көшесі, 11, Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты, тел. 8 (716 42) 2-15-60
Шекаралары: Жалманқұлақ ауылы, Егіндікөл ауылы, Линейная көшесі — 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; Зеленая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Водопроводная  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Элеваторная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Абай көшесі — 1, 2, 3, 4, 1а; Станционная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Қазақ көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Жамбыл көшесі — 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шарменов Асығат  Сайлаубайұлы; төрағасының орынбасары – Қоңтарбаев Ерсайын Сексенбайұлы; хатшысы – Тоқмағамбетов Жұматай Шерхайұлы; комиссия мүшелері – Алтынбаева Ләззат Серікқызы, Шынтеміров Сәрсен Ақмағамбетұлы, Мұқашев Талғат Серікұлы, Шыңбаев Дархан Серікұлы.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Победа көшесі, 11, Мәдениет үйі, тел. 8 (716 42) 2-14-09
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Гагарин көшесі — 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Ленин көшесі — 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16,  18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Комсомол көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мир көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Победа көшесі -11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Октябрь көшесі -1, 3, 5, 8, 11; Спорт көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Новая көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мажкенов Дәурен Жұмажанұлы; төрағасының орынбасары – Мерғалиев Қайыерден Хамидоллаұлы; хатшысы – Байжанова Бақыт Арманқызы; комиссия мүшелері – Тасқынбаев Дәурен Дәулетбайұлы, Бекбаев Сұнғат Аманжолұлы, Әбікеев Дидар Алпысбайұлы, Қажкен Аділхан Жақыпұлы.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Мир көшесі, 16а, «Балбөбек» балалар бақшасы, тел. 8 (716 42) 2-12-60
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Береговая көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;  Приозерный көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Набережная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Молодежная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Пушкин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жүнісова Елена Юрьевна; төрайымының орынбасары – Қозыбаева Зәуреш Борашқызы; хатшысы – Онищенко Любовь Александровна; комиссия мүшелері – Қарабекова Айнұр Кұлбайқызы, Лобода Галина Михайловна, Әбішева Әсемгүл Әлиқызы, Құлбаев Аюбек Ақниетұлы.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Гагарин көшесі, 3, № 6 Агротехникалық колледжі, тел. 8 (716 42) 2-21-81
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Восточная көшесі  — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36;  Калинин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Целинная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37; Северная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Асылов Сәкен Мұратбекұлы; төрағасының орынбасары – Мәлкенова Динара Бақытқызы; хатшысы – Толпеева
Татьяна Борисовна; комиссия мүшелері –  Савина Валентина Михайловна, Серікбаева Гүлия Тұяққызы, Нарбаева Зәуреш, Тұрсынбаев Нұрсұлтан Қуатұлы.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Егіндікөл ауылы, Школьная көшесі, 6,  №1 орта мектеп, тел. 8 (716 42) 2-14-94
Шекаралары: Егіндікөл ауылы, Южная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; Киров көшесі — 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Транспортная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Джакубаев  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Стадион көшесі — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Медиктер көшесі — 1, 3, 5, 7, 9; Шағын аудан — 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жансейітов Әскербай Қабдұллаұлы; төрағасының орынбасары – Алпыспаева Әлия Қадырбекқызы; хатшысы – Шандер Анна Андреевна; комиссия мүшелері – Қусайынова Әсел Бауыржанқызы, Әлжанов Серік Елубайұлы, Кагенов Қуаныш Інгелұлы, Науджина Валентина Анатольевна.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Қоржынкөл ауылы, Школьная көшесі, 18, орта мектеп, тел. 8 (716 42) 2-61-00
Шекаралары: Қоржынкөл ауылы, Бауманское ауылы, Абай көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Тутиков көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  – Опаева Нәйлия Әшкенқызы; төрайымының орынбасары – Коровко Наталья Маратовна; хатшысы – Фомина Галина Гордеевна; комиссия мүшелері –  Мирская Раиса Гордеевна, Коваленко Наталья Викторовна, Қуанышпаева Әлия, Литвинова Юлия Викторовна.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі, 29,  орта мектеп, тел. 8 (716 42) 2-53-03
Шекаралары: Ұзынкөл ауылы, Тоғанас ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұқашев Марат Жамболатұлы; төрағасының орынбасары – Мұсабаева Жанар Төлеубайқызы; хатшысы – Сүлейменова Құралай Нұрхамитқызы; комиссия мүшелері – Жадрина Ботагөз Барлыбайқызы, Мельянова Ұмсын Есментайқызы, Фазылова Гүлнәр Заутбекқызы, Хамутовская Наталья Владимировна.

Еңбекшілдер ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Бірсуат ауылы, Сатан Нұрмағанов көшесі, 9, орта мектеп, тел. 8(71639) 2-61-14
Шекаралары: Бірсуат ауылы, Ақбұлақ ауылы, Сәуле ауылы, Пригорхоз ауылы, Степняк қаласы, Первомай, Абай, Р.Елебаев көшелері.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Төлеубеков Арман Қапизоллаұлы; төрағасының орынбасары – Жақсыбергенов Қазбек Қайратұлы; хатшысы – Әбдірахманова Алма Қайрылбайқызы; комиссия мүшелері – Әлжанова Зәуреш Сарбасқызы, Баяндин Мұрат Құдайбергенұлы, Мыңжасаров Садырбек Дүйсенбайұлы, Шайсұлтанов Мейрам Қисматұлы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Бұланды ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 28, орта  мектеп, тел. 8 (71639) 2-07-61.
Шекаралары: Жөкей ауылы, Карловка ауылы, Трамбовка ауылы, Ұйымшыл ауылы, Қызылұйым ауылы, Бұланды ауылы, Карағай ауылы, Макинка ауылы, Октябрьская, Набережная, Санаторная, Свердлова көшелері.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сарманов Ершат Есенұлы; төрағасының орынбасары – Жаров Бауыржан Тұрсынұлы; хатшысы – Әбдірахманова Жанар Қажымұратқызы; комиссия мүшелері – Ахметжанова Гүлнәр Халелқызы, Жақыпова Ботагөз Ертайқызы, Коновалов Владимир Степанович, Сәкенов Амангелді Әнуарбекұлы.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Аңдықожа батыр ауылы, Школьная көшесі,1, орта мектебі, тел.8 (71639) 2-72-74.
Шекаралары:  Аңдықожа батыр ауылы, Невское ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сәдуақасова Шолпан Қапизоллақызы; төрайымының орынбасары – Жаманқұлов Төлеухан Қайыржанұлы; хатшысы – Шәймерденова Жанат Қалкенқызы; комиссия мүшелері — Алпысова Шолпан Оразқызы, Әміржанова Айсұлу Қадырқызы, Әміржанова Күнсұлу Қадырқызы, Шабарова Валентина Георгиевна.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Еңбекшілдер ауылы , Орталық көшесі, 20, ауылдық клуб ғимараты, тел. 8 (71639) 3-12-43
Шекаралары: Еңбекшілдер ауылы, Уәлиханов ауылы, Сапақ ауылы, Ақсу ауылы, Көдебас ауылы, Алға ауылы, Ақтас ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Нұржасарова Айнагүл Мейрамбекқызы; төрайымының орынбасары – Қуандықова Жанаргүл Қайлашқызы; хатшысы – Шамшиева Айнаш Төлегенқызы; комиссия мүшелері – Байғабылова Гүлжанар Айтжанқызы, Мұсина Қарлығаш Кұрманғалиқызы, Хамитов Назымбек Зейноллаұлы, Смағұлов Қайрат Хамитұлы.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Заурал ауылы, Болашақ көшесі, 19, негізгі мектеп, тел.8 (71639) 2-63-24.
Шекаралары: Заурал ауылы, Мақпал ауылы, Шошқалы ауылы, Мамай ауылы, Қаратал ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әукеев Ермек Төлегенұлы; төрағасының орынбасары – Маркова Наталья Васильевна; хатшысы – Куприк Анна Геннадиевна; комиссия мүшелері – Горст Владимир Анатольевич, Побиянская Галина Павловна, Хамзин Қалиолла Хамитұлы, Ширяева Валентина Карловна.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Баймырза ауылы,  Уәлиханов көшесі, 22, негізгі мектеп, тел.8 (71639) 2-66-09.
Шекаралары: Қоғам ауылы, Құдықағаш ауылы, Баймырза ауылы, Яблоновка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ахметов Қайыржан Сұрашұлы; төрағасының орынбасары – Барханская Татьяна Владимировна; хатшысы – Мұхамедиянова Айнагүл Кеңесқызы; комиссия мүшелері – Бермағанбетова Гүлсім Іңкәрбекқызы, Котикова Марина Герихановна, Гильдерман Виктор Леопольдович, Тарасов Сергей Юрьевич.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Заозерное ауылы, Микрорайон көшесі, 37, негізгі мектебі, тел.8 (71639) 2-55-60.
Шекаралары: Заозерное ауылы, Краснофлотское ауылы, Анғал батыр ауылы, Жаңалық ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Табакова Татьяна Борисовна; төрайымының орынбасары – Носова Наталья Михайловна; хатшысы – Садыхова Любовь Николаевна; комиссия мүшелері – Досқаринова Раушан Төлеубайқызы, Есжанова Ирина Викторовна, Мағданова Кенжебике Тайлаққызы, Чепракова Татьяна Германовна.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Макинка ауылы, Валерий Чкалов көшесі, 65,  орта мектебі,тел. 8 (71639) 2-81-44.
Шекаралары: Макинка ауылы: Киров, Чкалов, Моисеенко, Головни, Целинная, Лесная, Тимирязева, Заречная көшелері.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбдірахманова Бибігүл Қойшенқызы; төрайымының орынбасары – Сульженко Виктор Николаевич; хатшысы – Қасымова Гүлнәр Қабытайқызы; комиссия мүшелері – Дәденова Маржангүл Ұланқызы, Тәшмағамбетова Салтанат Ұланқызы, Федоренко Светлана Викторовна, Юлих Татьяна Леонидовна.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Үлгі ауылы, Кәрібжан Кәрімов көшесі, 6, орта мектеп, тел.8 (71639) 2-52-00.
Шекаралары: Үлгі ауылы, Кеңащы ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ерхатов Марат Тасболатұлы; төрағасының орынбасары – Забикуллин Серік Әскербекұлы; хатшысы – Кәкенова Ғалия; комиссия мүшелері – Аймағанбетов Еркін Сағындықұлы, Баяубаева  Ләззат Темірханқызы, Мусин Мұрат Темірғалиұлы, Тілеубаев Амангелді Алпысұлы.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Степняк қаласы, Біржан сал көшесі, 76, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ғимараты. Тел. 8 (71639) 2-21-29
Шекаралары: Степняк қаласы, Сейфуллин, Біржан сал, Ибрагимов, Симов Гирей, Жұмабаев, Жақыпов, Исмаилов, Мұстафин көшелері.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әбуова Тоты Есләмқызы; төрайымының орынбасары – Ақышева Кенжетай Шолаққызы; хатшысы – Ысқақова Гүлайым Абжанқызы; комиссия мүшелері – Айтжанова Ғайша Алпысқызы, Жексенова Бақыт Құрманқызы, Қарағызова Толқын Қанатқызы, Носикова Ираида Викторовна.  

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Степняк қаласы,  Біржан сал көшесі, 10/1,  аудандық құрылыс бөлімінің ғимараты,тел. 8(71639) 2-10-54
Шекаралары: Степняк қаласы, Атынашев, Қосшығұлов, Некрасов, Досов, Кенесары, Антаев, Омигов, Наурызбай батыр, Буденный, Дрыгач, Моисеенко, Жангелді көшелері.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Лебедев Валерий Федорович; төрағасының орынбасары – Жанбаев Сырлан Амантайұлы; хатшысы – Ахметова Бақыт Мұқашқызы; комиссия мүшелері – Имақова Гүлнәр Асылбекқызы, Ғабдуллина Светлана Әмірқызы, Смағұлов Тастенбек Арыстанбекұлы, Қабиева Дариға Хамитоллақызы.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Степняк қаласы,  Біржан сал көшесі ,10/1, аудандық статистика бөлімінің ғимараты, тел. 8(71639) 2-12-00
Шекаралары: Степняк қаласы, Абылайхан, Рысқұлов, Чапаев, М.Ғабдуллин, С.Нұрмағанов, Амангелді, Сыздықов, Әбсәләм қажы, Уәлиханов, Көшербаев көшелері.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Бекболатов Шегендік Ұғышұлы; төрағасының орынбасары  – Аяғанова Миргүл Уахитқызы; хатшысы — Нұрмағанов Бағдат Мамытұлы; комиссия мүшелері: Ахметова Алтыншаш Төлешқызы, Байзақова Гүлсім Әбжанқызы, Гилиздинова Любовь Анатольевна, Құсайынова Әсемгүл Теміржанқызы.

Ерейментау ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 17, Ерейментау ауданы  білім бөлімінің «Ерейментау қаласының № 1 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, Тел: 8 (71633) 2-16-45.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Автомобилистер көшесі – 2 , 3, 4, 6, 12, 12а, 14,16; Желтоқсан көшесі — № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Жантай батыр көшесі — № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Бөгенбай  көшесі – 1  2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8,  9, 10, 11, 12, 14,  15, 16,  17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Абай Құнанбаев  көшесі – 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8,  9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,  17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,  52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86; Абылайхан көшесі – 2 , 3, 4, 5, 6, 7,  8, 9,  10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Кенесары Қасымов көшесі – 1 , 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Школьный переулок көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13; Зеленый хутор көшесі – 1 , 2, 2б, 3,  4, 5, 6,  7, 8, 8а, 9,  10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б,  57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64,  65, 67, 69, 70,  71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 123, 125, 127, 129,131,133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 149а,  151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193 , 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Заречный көшесі  — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56,  57,  63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 107,  111; Приречный көшесі —  1, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26; Степной көшесі —  1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Болат Бектеміров көшесі – 1 , 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Валерий Чкалов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29; Саққұлақ-би көшесі – 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қосшығұлов Саят Өсербайұлы, төрағасының орынбасары – Қалқаманова Қарашаш Елубайқызы, хатшысы – Мұқатова Айгүл Тоқашқызы, комиссия мүшелері – Астапова Татьяна Николаевна; Әшімов Нұрмұхан Қарайұлы; Қабдыкешова Алма Қыздарбекқызы;  Сапарғалиева Мәрия Жұмабайқызы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Ерейментау қаласы, Мұхтар Әуезов  көшесі, 8, Ерейментау ауданы  білім бөлімінің «Бөгенбай батыр атындағы қазақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел: 8 (71633) 2-17-91.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Автомобилистер көшесі – 23, 47, 87; Желтоқсан көшесі  — 19, 21, 23, 25, 27, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Жантай батыр көшесі — 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Шоқан Уәлиханов  көшесі — 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 41а, 42, 43, 43б, 43в, 44, 46, 50, 50а, 52, 52а, 54; Бөгенбай көшесі  – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91; Абай Құнанбаев көшесі  – 77 , 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 109, 109а, 109б, 111, 117, 120, 122, 124, 130; Абылайхан көшесі– 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93,  98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105,106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118; Кенесары Қасымов көшесі  – 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 81, 83, 85, 85а, 87а, 87б, 87в,  89; Саққұлақ-би  көшесі  – 2, 4, 6, 8, 10, 12,12а,  14, 16, 18, 20, 22, 24; Аманжол Әлжанов көшесі  – 1 , 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Мұхтар Әуезов  көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 9а, 11, 12, 13, 14; Әл-Фараби  көшесі – 1 , 2, 3, 4,  5, 6, 7, 8,  9, 11, 11а, 13, 14,  15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; Үмбетей Жырау атындағы көшесі – 5, 7, 9, 11, 13.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Баймұрынов Нұрлан Мақсұтұлы, төрағасының орынбасары – Махатова Рауза Кеңесқызы, хатшысы – Жүсіпбек Азамат Амантайұлы, комиссия мүшелері – Гурай Наталья Сергеевна; Жарболов Рүстем Кыздарбекұлы; Немчинова Людмила Николаевна; Әлжанова Салтанат Зәйкенқызы.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Ерейментау қаласы, Жеңіс көшесі, 6, Ерейментау ауданы білім бөлімінің «Төлеу Шаханов атындағы № 3 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел: 8 (71633) 2-37-09.
Шекаралары: Абай Құнанбаев  көшесі  – 125 , 127, 129, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154 , 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200 , 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Абылайхан  көшесі – 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161,163, 165, 167,169 , 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 237; Талғат  Мұсабаев көшесі – 6 ,7; Атан батыр көшесі — 6, 9; Мир көшесі – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Железнодорожный көшесі  – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Свобода көшесі – 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Юрий Гагарин  көшесі  – 7 , 8, 9, 10, 11, 12,13; Әлихан Барлыбаев көшесі – 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Яков Киселев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7; Западный көшесі  — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.; Шоқан Уәлиханов көшесі — 45, 47, 49, 56, 60; Бөгенбай көшесі – 97, 99, 101.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әубәкіров Жангелді Қажебекұлы, төрағасының орынбасары – Баймағамбетова Алтыншаш Баймағамбетқызы, хатшысы – Қазыханова Гүлнәр Жәнібекқызы, комиссия мүшелері – Казадаева Ирина Николаевна; Новак Наталья Валерьевна; Жүсіпбекова Гүлнәр Нұртайқызы; Қожахметова Жанқайша Зекенқызы.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Ерейментау қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 51, Ерейментау ауданы білім бөлімінің «№ 2 орта мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел: 8 (71633) 2-29-94.
Шекаралары: Абай  Құнанбаев көшесі – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183а, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201; Бөгенбай көшесі  —  88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; Шоқан Уәлиханов  көшесі — 53, 55, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 66,  67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130,132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Жантай батыр көшесі — 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 111; Желтоқсан  көшесі — 124, 126, 142; Октябрьский переулок  көшесі  — 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Первомайский переулок көшесі  — 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Талғат Мұсабаев көшесі  — 8, 10, 13; Атан батыр  көшесі —  8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 18а, 20, 22; Мир көшесі  — 17, 17а, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 42, 44, 46; Железнодорожный көшесі  — 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Свобода көшесі  – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Юрий Гагарин көшесі  – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Әлихан Барлыбаев көшесі – 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 33; Строительный  көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Заводской көшесі – 6, 8, 10, 10а.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Снегирева Майя Николаевна, төрайымының орынбасары – Войтенко Лариса Георгиевна, хатшысы – Рақымжанов Әлішер Қайырұлы, комиссия мүшелері – Витковская Лариса Анатольевна; Әбділманов Асан Наурызбайұлы; Касьянова Татьяна Петровна; Меркульева Оксана Анатольевна.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Ерейментау қаласы, Қазақ көшесі, 8, Ерейментау ауданы білім бөлімінің «Ерейментау қаласының № 2 негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел: 8 (71633) 2-25-57.
Шекаралары: Ерейментау қаласы, Линейный  көшесі — 4, 6, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Интернациональный көшесі  —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; Жанайдар Ыбыраев көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Ғалымжан Мұқатов көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;  Қазақ  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73; Северный  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14; Жамбыл Жабаев көшесі  — 1, 2, 3, 6, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Деповский көшесі  — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Кенесары Қасымов көшесі  – 4 , 6, 8, 10, 12, 14, 16, 93, 93а, 95, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153; Абылайхан көшесі  -120, 122, 124, 126, 128, 130  ,132, 132а, 132б, 134, 134а, 134б, 136, 136а, 136б , 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154 , 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190а, 192, 194, 196, 198, 200 , 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246; Үмбетей Жырау көшесі — 2,  2-А; Жеңіс көшесі – 1, 2, 3, 4; Талғат Мұсабаев көшесі  – 1, 2, 3, 4, 5; Атан Батыр көшеі – 1, 2, 3, 5; Мир көшесі —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Железнодорожный көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8; Свобода көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Гагарин көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Күлімбаев Саят Алпысұлы, төрағасының орынбасары – Аманқұлов Ержан Сабыржанұлы, хатшысы – Ольга Трояновна Кушнир, комиссия мүшелері – Смағұлова Қайша Неғметоллақызы, Ақылбекова Мәрия Қадылбекқызы, Оразбаева Әсел Мұратқызы, Айтмолдина Диляра Қайратқызы, Омарова Гаухар Амангелдіқызы.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Күншалған ауылы, Рахман Сәдуақасов көшесі, 11, Ерейментау ауданы білім бөлімінің «Күншалған орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел: 8 (71649) 37-2-91.
Шекаралары: Күншалған ауылы, Қаратал ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сетаев Ораз Серикбайұлы, төрағасының орынбасары – Таханова Валентина Мадешовна, хатшысы – Шынуар Ақшолпан, комиссия мүшелері – Әкішев Қуат Қалдыбайұлы; Жұмабеков Талғат Санақұлы; Бейсенов Әлімжан Тыштыбайұлы; Қокымбаев Қанат Елукенұлы.

№ 7 сайлау округі
Орналасқан жері: Новомарковка ауылы, Целинный көшесі, 18, ауылдық кітапхана ғимараты, тел: 8 (71633) 33-6-72.
Шекаралары: Ақмырза ауылы, Жолбасшы ауылы, Новомарковка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қабыкеев Ардақ Түкенұлы, төрағасының орынбасары – Матусевич Валентина Николаевна, хатшысы – Айтжанова  Жайнагүл Серікқызы, комиссия мүшелері –  Әбілқайыров Мұхамедқали Хамитұлы, Нұртазина Дана Қабиденқызы, Кладова Наталья Дмитриевна; Коломиец Вера Александровна.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Еркіншілік ауылы, Целинный  көшесі, 20, Еркіншілік мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71633) 5-32-92.
Шекаралары: Владимир  Ленин көшесі – 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2,  5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,  69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; Карл-Маркс  көшесі – 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2,  48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 57/1, 57/2, 57/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60а, 60, 61/1, 61/2, 61/3, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100/1, 100/2, 101, 103, 104;  Сергей Киров көшесі — 1, 1а,  2, 3, 4,  5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67,  69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105; 107/1, 107/2, 108, 109/1, 109/2, 110, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120/, 120/2;  Набережный көшесі – 1, 1/3, 2, 2/2, 3, 3а, 3,  4а,  5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а,  11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16б,19/1, 19, 20, 20а, 20в,  21, 22, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 29а,31, 31а, 32, 34, 34а, 34/1, 34/2, 34/3, 35, 35а , 36, 37, 38/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,48а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қызыров Ғибрат Айтбайұлы, төрағасының орынбасары –  Бұсырманова Рысжан Қонақбайқызы, хатшысы – Жәкішева Зейнегүл Шайсултанқызы, комиссия мүшелері – Бектұрсынова Жанна Алқасқызы; Жалғабаева Арайлым Жанатқызы; Жәмихан Аманжол; Сарқұлақова  Зеннат Жолдыбайқызы.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Еркіншілік ауылы, Целинная көшесі, 24, Ерейментау ауданы білім бөлімінің «Еркіншілік орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел: 8 (71633) 33-2-24.
Шекаралары: Еркіншілік ауылы: 60 лет Казахстана көшесі  – 1 , 2, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,  49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;  Абай Кұнанбаев көшесі  – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1,47/2, 49, 51; Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Больничный  көшесі  – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Нефтебаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2;  Молодежный көшесі — 1, 2, 4,  6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Новый көшесі – 1, 2,  3б, 4, 5;  Риммер көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12,13, 15; Целинный көшесі — 1 , 2, 4,  6, 8, 9, 11, 11а, 12, 14, 15, 16; Мұхтар  Әуезов көшесі  – 1,2,4. Юрий  Гагарин  көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,  69, 70, 72, 73, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 83; Гагарин  көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/6, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10;  Пристанционный  көшесі –1, 2/3, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 13,13а, 14а, 15, 16/1, 17, 17а, 17 б,  18/1, 19, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 27, 28, 31/1, 33/2, 34, 35/1, 41/1, 43/2, 49/2; және Веренка ауылы, Еңбек ауылы, Ақсуат ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жаманбалин Берік Түлеубайұлы, төрағасының орынбасары – Ахмедьяров Абай Зеннатұлы, хатшысы – Добрых Яна Юрьевна, комиссия мүшелері – Батыров Бекбол Қауанұлы; Оленик Наталья Ивановна; Смағұлов Қанат Елтайұлы; Стекольщиков Виктор Алексеевич.

№10 сайлау округі

Орналасқан жері: Тайбай ауылы, Микрорайон көшесі, 52-а, ауылдық дәрігерлік  амбулатория ғимараты,тел: 8 (71633) 37-6-63.
Шекаралары: Тайбай ауылы, Гагарин көшесі -1, 2, 3, 4, 5; Западный көшесі -3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Зеленый көшесі -1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Қанапьян көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Линейный көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Микрорайон көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Едіге станциясы-1, 2, 3; Целинный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25;
Тайбай ауылдық округтің Малтабар ауылы, Елтай ауылы, Жарық ауылы; Олжабай батыр ауылдық округтің Алғабас ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Молдабаева Бақытгүл Нұрмұхамбетқызы, төрайымының орынбасары – Қанапин Қайрат Жәлелұлы, хатшысы – Сардарбекова Ғалия Ғаббасқызы, комиссия мүшелері – Құсайынова Зура Төлеубайқызы; Мамбур Наталья Викторовна; Панасюк Алла Иосифовна; Янкова Светлана Петровна.

№11 сайлау округі

Орналасқан жері: Сілеті ауылы, Абай Кұнанбаев көшесі,  24, ауылдық ауырухана ғимараты, тел: 8 (71633) 36-6-82.
Шекаралары: Сілеті ауылы;  Бестоғай ауылдық округтің  Бестоғай ауылы, Қызылту ауылы, Байсары ауылы және Ерейментау қаласы, Горнолесной көшесі – 4, 11, 14, 32, 35; Каменный карьер көшесі  – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 81;  Бекболат ақын көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ; Молдажан Жадайұлы көшесі – 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бекболат Махшар, төрағасының орынбасары – Қожатаев  Сағат  Амангелдіұлы, хатшысы – Әбуова Айманай Сағидоллақызы, комиссия мүшелері – Ихрар Аманхан; Қабыкеева Сақып Әсібайқызы; Мұқтарова Күлара Қатауқызы, Қойшыбай Гүлжан.

№12 сайлау округі

Орналасқан жері: Торғай ауылы, «Торғай  орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71633) 35-2-95.
Шекаралары: Торғай ауылдық округінің Торғай ауылы, Қарағайлы ауылы, Балықты ауылы және  Ерейментау қаласы, Сейфуллин  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а,  22, 23а, 24, 24а,  25, 26, 27, 29, 33, 40; Амангелді  көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22,  23, 23а; Қарасу көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ләтиев Сағындық Әжбиұлы, төрағасының орынбасары – Тоқсанбаев Асылбек Майлыбайұлы, хатшысы – Жүсіпова Гүлжан Жұмабекқызы, комиссия мүшелері – Смағұлова Қайша Неғметоллақызы; Дөлкей Амантай; Жүсіпов Мұрат Асылханұлы; Әміржанова Нұрғайша Қайыркешқызы; Сүлейменов Асылбек Төлеуұлы.

№13 сайлау округі

Орналасқан жері: Өлеңті ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі, 2а, «Торғай  орта мектебі» мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71633) 36-1-83.
Шекаралары: Өлеңті ауылы, «Арочная», Водокачка №1, Сарғамыз, Үштаған, Сарадыр, Самал, Ысқақ, Сайдалы, Тасбақа, Бекболат, Қоржынкөл, Арғынбай, Бөгенбай жайылым учаскелері, Өлеңті станциясы, Водокачка №2, ПДБ, Қоржынкөл станциясы, Тілембек, Қарыағаш, 109-ая база, Өлеңті селолық округінің Төлеген жайылым учаскелері, Қойтас ауылы, Қызылжар, Арочная, Сәрсен, Қарабұлақ, Ойнақ жайылым учаскелері, Ажы ауылы, Қойтас селолық округінің Орта-база жайылым учаскесі және Бозтал ауылы, Айғыржал, Қарасіңгір, Жаманқара, Тұмсық, Баянды, Қарадыр жайылым учаскелері кіреді.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Заманбек Сахаба, төрағасының орынбасары – Бәкеева Гүлбаршын Асығатқызы, хатшысы – Ахметжанова Жадыра Сайлаубекқызы, комиссия мүшелері — Жұмабеков Мұрат Сағынұлы; Қыздарбекова Айгүл Рақымжанова; Сәрсембаева Жанна Балтабайқызы; Қасенова Ләззат Имансейітқызы.

Есіл ауданы
№1 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл қаласы, Гагарин көшесі, 1, аудандық мәдениет үйі, тел. 8(716 47) 21-2-68
Шекаралары: Дистанционный көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 6, 7,8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 31, 32, 33, 34, 35, 37; Ж.Жабаев көшесі — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 24б, 25, 26, 27, 28, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 38, 39, 41, 42, 44; Қонаев көшесі- 21, 24, 26, 29; Ленинградский көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 10, 11, 12,14, 17, 18, 19, 20, 21, 23,25, 26, 27, 30, 31, 33, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 48, 51, 55; Макаренко көшесі – 3, 5, 6, 7, 8; Мир көшесі -6, 17, 19, 19б, 21, 23, 31, 32; Мичурин көшесі – 4, 5, 18, 20, 22, 23, 29, 30,30а, 31, 32, 34; Московский көшесі — 3, 6а, 7, 9, 15, 15а, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 56, 58; Мырзашев көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 40, 41/1, 42, 43/1, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66; Пролетарский көшесі – 55, 57, 59, 60, 62, 68, 69, 70, 72, 74, 74а, 75, 75а, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 90, 92а, 94, 94а, 96, 98, 99, 101, 102, 106, 109, 112, 112а, 113; Серіков көшесі — 1; Тупиковый көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы –Бибітгүл Байғалым, төрайымының орынбасары – Көпешов Адақ Әләйұлы, хатшысы – Цимбал Людмила Альбертовна, комиссия мүшелері: Фирсина Татьяна Николаевна, Вавилова Вера Васильевна, Сарыбаева Оксана Николаевна, Ахметов Ілияс Ойратұлы.

№2 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл қаласы,  Қонаев көшесі, 7 , Орталығы С.Серіков атындағы орта мектеп,   тел. 8(716 47) 21-9-47
Шекаралары: 429 километрдегі үйлер — 1, 2; «Самохвалов» ықшам ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Гагарин көшесі – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,71а; Деповский көшесі — 2б, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28; Железнодорожный көшесі – 3, 6, 8, 9, 11; Ж.Жабаев көшесі – 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87а, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 110, 114, 116; Қонаев көшесі — 8; Мостопоезд ықшам ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; ОКТУ — 6 — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Пивзавод көшесі — 1, 2, 3; Подстанция көшесі — 1, 2; Фрунзе көшесі – 2, 3, 4, 6, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Ибадулина  Ғалия Тілеуберліқызы, төрайымының орынбасары  — Көккөзова Жанат Әбітайқызы, хатшысы  — Ағыбаева Гүлмира Болатқызы, комиссия мүшелері: Ибадуллина Әсемгүл Ержанқызы, Мырзабиева Салтанат Тлеуғабылқызы, Мырзабиева Гүлнәр Фаритқызы, Примакова Наталья Николаевна.

№3 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл қаласы, Энергетиктер көшесі, 6, Орталығы «Энергетик» спорткешені, тел. 8(716 47) 21-1-76  
Шекаралары: Әбдіров көшесі – 1, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26; Ә.Молдағұлова – 1, 3, 3а, 5, 8, 9, 10, 12; Космонавтов көшесі – 1а, 2а, 3а, 5, 5/2,7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 34, 48, 50, 52, 54, 54а; Қ.Мұңайтпасов көшесі – 2, 5, 6, 7, 8, 9,10 Пушкин көшесі – 9, 9/1, 11, 11/1, 13, 13/1, 16а, 18, 20, 24, 24/1, 26; Ростовский көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 8, 9, 10; Энергетик көшесі – 1,2, 3, 4, 5, 13,15.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы —  Жұмабаева  Айнұр Қонқашқызы, төрайымының орынбасары — Левченко Нина Кимиевна, хатшысы  — Ибадулин Руслан Ержанович, комиссия мүшелері: Долженко Инна Юрьевна, Ладан Оксана Григорьевна, Ортлиб Милта Райнгольдовна, Бекжанова Лунара Қапанқызы.

№4 сайлау округі  

Орналасқан жері: Есіл қаласы, Южный көшесі, 1б, Орталығы №1 орта мектебі, тел. 8(716 47)21-5-10
Шекаралары: Алматинский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7в, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 73, 74, 74а, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 79, 79а, 80а, 81, 82, 83, 84, 84а, 86, 92; Заводской көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 30, 31; Ишимский көшесі — 1, 5, 5а, 6, 7, 9, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34; Комсомольский көшесі – 1а, 1г, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 55, 57; ҚҚП — 825 ықшам ауданы — 1, 2, 2а, 3, 4, 6; Мирный ықшам ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15а; Резервной көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6; Садовый көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 10б, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Транспортный көшесі – 4, 5, 6, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19; Трудовой көшесі – 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Убойный пункт көшесі – 1; Целинный көшесі – 1, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22, 22а, 22б, 23а, 23б, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36д, 37, 38, 40, 42, 42б, 43, 44, 44б, 45, 46, 46а, 46б, 47, 49, 50, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67а, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 81, 83, 83а, 85; Чапаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9ж, 10, 12, 14, 20, 21, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Чкалов көшесі — 1, 2, 4; Школьный көшесі – 1, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35а; Ш. Уәлиханов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 18а, 19, 20, 23, 24, 25, 25а, 25б, 26, 28, 30, 31, 32, 35а, 35б, 35в, 35г, 35г/1, 35д, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40а, 42, 42а, 42б, 42в, 42д, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 62, 64, 70, 72.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байділдинова Үміт Талқанқызы,  төрайымының орынбасары – Жүнісов Асылхан Теміртасұлы, хатшысы  — Әубәкірова Жанар Қайляшқызы, комиссия мүшелері: Еңсебаева Ләззат Қайырбекқызы, Бәшімбаева Зәуреш Уәлиханқызы, Шүменбаев Рүстем Әмірбекұлы, Төлеубаева Наталья Ивановна.

№5 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл қаласы, Киевский көшесі, 68, Балалар музыка мектеп, тел. 8(716 47) 21-1-77
Шекаралары: Абай көшесі – 4а, 12, 14, 25, 25б, 26, 26а, 27, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 39, 43, 44, 46, 46б,46б/1, 49, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 59, 61, 64, 64а, 76, 78, 79, 80, 80а, 80б, 81, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 106, 108, 121; Әуезов көшесі – 21а, 21г, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 53, 57, 58, 60, 61,62, 66, 68; Ватутин көшесі – 2, 3, 6, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 22, 22А, 23, 24,25, 26, 27, 29, 31, 33; Дружба көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 21, 23, 25, 29, 31; Киевский көшесі – 3, 5, 5а, 7, 7а, 11, 13, 17, 20, 23, 23а, 24, 25а, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 67,69, 71, 73, 75, 78, 82, 84, 86; Мырзашев көшесі – 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78а, 80; Победа көшесі – 1, 1а, 1б, 1г, 1д, 2а, 3, 4,5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 59, 61, 63, 65.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Тасмағамбетова Зәуреш Қанашқызы, төрайымының орынбасары – Омарова Алма Бәкенқызы, хатшысы  — Хавтур Светлана Николаевна, комиссия мүшелері: Ильгульдинова Айсұлу Мұқашқызы, Баксимова Ляззат Кенесарықызы, Лех Владимир Сергеевич, Кропотова Людмила Ивановна.

№6 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл қаласы, Әуезов көшесі, 24, № 3 орта мектеп, тел. 8(716 47) 50-5-00
Шекаралары:  АКК көшесі – 1, 2а, 9, 10, 14; Ветстанция көшесі – 2, 3, 4; Дорожный көшесі – 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; ЖҚУ — 446 — үйлері — 1, 2, 3, 4; ЖҚУ — 69 көшесі — 2, 5; Зеленый көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18; Кооперативный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6; Нефтебаз көшесі — 5, 6, 7, 8, 10; ОКТУ — 4 көшесі — 1, 2, 3, 4, 5; Первомайский көшесі – 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16, 17, 20, 20а, 22, 22а; Пролетарский көшесі — 1, 1а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 20, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54; Степная көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 26; Строительный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13,15; Элеваторный көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; 432 километрдегі үйлер – 1, 2, 3, 4, 5; «Северный» шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 18; Әуезов көшесі – 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15а, 16, 18, 19, 20; Пушкин көшесі – 2, 4, 5, 5а, 5/1, 6, 10, 12, 14, 16; Щорс көшесі – 1, 7, 14.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы    — Исентаева Нәйлә Балагүлқызы; төрайымының орынбасары — Фатеева Алла Орманбековна, хатшысы  — Барашкова Светлана Николаевна, комиссия мүшелері: Божко Елена Сергеевна, Киреева Регина Владимировна, Нагульная Татьяна Викторовна, Шевцова Людмила Николаевна.

№7 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл ауданы,  Двуречный ауылы,   Ауылдық мәдениет үйі, тел. 8(716 47) 27-3-47.
Шекаралары: Алма–Атинский, Двуречный, Курский, Приишимка селолары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Белогурова Валентина Николаевна, төрайымының орынбасары — Исентаева Ләйлім Хамитқызы, хатшысы  — Лим Валентина Михайловна, комиссия мүшелері: Семенник Ирина Николаевна, Удовик Ольга Николаевна, Беломытцева Елена Александровна, Полищук Ирина Александровна.

  №8 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл ауданы, Заречный ауылы,  Ауылдық мәдениет үйі,  тел. 8(716 47) 26-4-16
Шекаралары: Заречный, Знаменка, Сұрған ауылдары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Корн Юлия Николаевна, төрайымының орынбасары – Кравчук Юлия Сергеевна, хатшысы – Анненкова Людмила Алексеевна, комиссия мүшелері: Гордель Ирина Александровна, Иванова Надежда Васильевна, Қалмұхамбетова Нұрайым Дәрменқызы, Қасенова Ләззат Берлинбайқызы.

№9 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл ауданы, Интернациональный ауылы, Орта мектеп,  тел. 8(716 47) 21-1-51
Шекаралары: Біртал, Бұзылық, Ейский, Интернациональный, Речной, Юбилейный ауылдары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Угарова Евгенья Васильевна, төрайымының орынбасары — Власенко Татьяна Анатольевна, хатшысы – Угарова Флида Гатиновна, комиссия мүшелері: Билалова Наталья Васильевна, Воропаев Владимир Николаевич, Гусева Лариса Владимировна, Петухова Ирина Викторовна.

№10 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл ауданы, Красивый ауылы, Әкім аппаратының ғимараты, Трудовой көшесі 37,  тел. 8(716 47) 2-77-66
Шекаралары: Красивый, Құмай, Ленинский, Орловка ауылдары, Красивый станциясы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Геливера Владимир Григорьевич, төрағасының орынбасары — Сердюк Лариса Фридриховна, хатшы – Әбдірахманова Тоты Мұратқызы, комиссия мүшелері: Мигуля Татьяна Петровна, Байгутенова Бағила Қасымқанқызы, Жұмағұлова Анастасия Александровна, Киряк Галина Вячеславовна.

№11 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл ауданы, Калачи ауылы, Әкім аппаратының ғимараты, Школьная көшесі -25, тел. 8(716 47) 21-3-62
Шекаралары: Красногорский кенті, Игілік, Калачи, Раздольный,  Ярославка ауылдары, Есіл қаласы Южный көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26б, 26в, 26г, 26д, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Газизова Людмила Ивановна, төрайымының орынбасары    — Литвинова Наталья Сергеевна, хатшы — Михель Наталья Ивановна, комиссия мүшелері: Аршетович Зинаида Андреевна, Каракаш Любовь Михайловна, Силантьева Нина Андреевна, Торшина Елена Николаевна.

 №12 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл ауданы, Московский ауылы, «Московский» ЖШС ғимараты,  тел. 8(716 47) 28-4-02
Шекаралары: Жаныспай, Қаракөл, Ковыльный, Московский ауылдары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Холод Наталья Александровна, төрайымының орынбасары    — Сиварчук Пётр Ростиславович, хатшысы — Травкина Екатерина Владимировна, комиссия мүшелері: Арамасцева Нина Васильевна, Байназаров Мәрден Балтаұлы, Сапарова Людмила Николаевна, Халым Сайрасан.

№13 сайлау округі

Орналасқан жері: Есіл ауданы, Свободный ауылы, Орталығы ауыл клубы, тел. 8(716 47) 2-45-82
Шекаралары: Ақсай,Свободный ауылдары.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Мутафиди Галина Михайловна, төрайымының орынбасары    — Зыкова Светлана Эдуардовна, хатшысы – Дүзелбай Үміткер, комиссия мүшелері: Құдабаева Гүлбаршын Сәлімгерейқызы, Манарбек Гауһар, Меркель Галина Петровна, Федченко Николай Викторович.

Жақсы ауданы
№1 сайлау округі

Орналасқан жері: Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 35, Оқушылар үйі, тел. 8 (71635) 21198.
Шекаралары: Жақсы ауылы, Сейфуллин көшесі — 1, 2, 2а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; Карла Маркс к., — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 15 б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33;  Майкутов көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13; Горький көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 5«а», 6, 7, 7«а», 8, 9, 9«а», 11, 11«а», 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; М.Мәметова көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Октябрьская көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Целинный  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Молодежный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Жамбыл көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Степная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Транспортный көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Дорожный тұйық көшесі — 3; Мира көшесі — 77, 79, 80, 81, 82, 82«а», 84, 85, 86, 86«а», 88, 89, 89«а», 90, 90«а», 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114«а», 115, 116, 116«а», 116«б», 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167; Ленин көшесі — 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Көпеева Күләш Үкібайқызы; төрайымының орынбасары  – Ділдебаева  Жанаргүл Бәкірқызы; хатшысы – Жамкенова Айдос Есілбайқызы; комиссия мүшелері: Гафарова Магира Анваровна, Нарбутина Көкен Өтешқызы, Шалдықов Сабырбек Қайыржанұлы, Гафарова Илюсия Махмутовна.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Белағаш ауылы, Мәдениет үйі, тел.
8 (71635) 93233.
Шекаралары: Белағаш ауылы, Чапаев ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Отарбаева Айгүл Шәкенқызы; төрайымының орынбасары – Казьмина Елена Анатольевна; хатшысы – Мельничук Светлана Александровна; комиссия мүшелері: Штыль Елена Александровна, Гараева Зираш Таженовна, Войналович Светлана Михайловна, Шамкина Ольга Ивановна.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Лозовой ауылы, ауылдық клуб, тел.
8 (71635) 54435.
Шекаралары: Лозовое ауылы, Алғабас ауылы, Тайпақ ауылы, Беловод ауылы, Трудовое ауылы, Монастырка ауылы, Қазақстан ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Власенко Сергей Николаевич; төрағасының орынбасары – Поливина Светлана Борисовна; хатшысы – Шәріпова Динара Ғосманқызы; комиссия мүшелері: Джатикенов Нұрлан Төлегенұлы, Воробьева Галина Александровна, Бондарь Ольга Николаевна, Омарбекова Жанар Бигелдинқызы.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Жаңа-Қима ауылы, ауылдық Мәдениет үйі, тел. 8 (71635) 51538.
Шекаралары: Жаңа-Қима ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Банман Татьяна Васильевна; төрайымының орынбасары – Омарова Жанар Сұлтанқожақызы; хатшысы – Зейналова Марина Раиковна; комиссия мүшелері: Берлібекова Орынтай Мыңбайқызы, Мұқышева Гүлнұр Құрмансейітқызы, Гудыма Андрей Валентинович, Смағұлов Айдархан Шарапұлы.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Запорожье ауылы, ауылдық Мәдениет үйі, тел. 8 (71635) 57454.
Шекаралары: Запорожье ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Костыря Наталья Анатольевна; төрайымының орынбасары  – Әбілова Алтын Көпжасарқызы; хатшысы – Сұлтанова Гүлбахрам Базарбекқызы; комиссия мүшелері: Михайленко Ирина Сергеевна, Бурая Анаргүл Бажақсынқызы, Баймағамбетова Күнжан Наурызбайқызы, Доброгорская Татьяна Александровна.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Ешім ауылы,  «Ешім-Астық» ЖШС кеңсесі, тел. 8 (71635) 33411
Шекаралары: Ешім ауылы, Терісаққан ауылы, Көксай ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ибікенова Қаламқас Манатқызы; төрайымының орынбасары  – Тәшет Нұргүл Біржанқызы; хатшысы – Бексейітова Жұмагүл  Қайроллақызы; комиссия мүшелері: Сақтағанова Аякөз Қабиденқызы, Дүйсембекова Қарлығаш, Кеңесова Еркеназ Мұханмедярқызы, Әбілова Күлпаш Сайлауқызы.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Перекатное ауылы, орта мектеп, тел.
8 (71635) 31226.
Шекаралары: Перекатное ауылы, Қызылсай ауылы, Қайрақты ауылы, Старое Перекатное ауылы, Тарасов ауылы, Қазақ ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Денисенко Рәзия Сейітқызы; төрайымының орынбасары  – Мелетенко Татьяна Владимировна; хатшысы – Ермаков Алексей Дмитриевич; комиссия мүшелері: Валиева Жанна Владиковна, Бакимбетова Сания Зарифовна, Маковий Александра Николаевна, Бурова Вера Федоровна.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Моховое ауылы, «Тугел-Аубакир» ЖШС кеңсесі, тел. 8 (71635) 95347.
Шекаралары: Моховое ауылы, Киров ауылы, Баягиз ауылы, Калинин ауылы, Қалмақкөл ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Листовский Василий Михайлович; төрағасының орынбасары – Мұсыров Бектұрсын Қалдырханұлы; хатшысы – Ғаитова Маржан Мұратқызы; комиссия мүшелері:  Мылгашерова Төлеуғайша Тілеуқабылқызы, Златухина Татьяна Григорьевна, Қарагенеева Динара Төлепбергенқызы, Тайшықов Нұртай Төлегенұлы.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Қима ауылы, №1 орта мектеп, тел.
8 (71635) 51506.
Шекаралары: Қима ауылы, Подгорное ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Кирица Елена Викторовна; төрайымының орынбасары – Гитинов Басир Алиасхабович; хатшысы  – Коцюба Николай Николаевич; комиссия мүшелері: Жабағин Алтынбек Қалышұлы, Сухомлинов Александр Николаевич, Смағұлова Салтанат Нұрғамиденқызы, Лойко Нина Ивановна.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Жақсы ауылы, С.Жакупов көшесі, 86,  темір жол вокзалы, тел. 8 (71635) 21859.
Шекаралары:  Жақсы ауылы, Мира көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а,  29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76; С.Жакупов көшесі — 2, 4, 6, 6«а», 6«б», 10, 12, 16, 18, 18«а», 20, 22, 24, 26, 28, 30, 3, 5, 7, 7«а», 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,29, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78,79,  80, 82, 83, 84, 85,87,88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111,113, 121, 123, 125, 127;  Қ.Еспенбетұлы көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 68, 72, 73, 74, 75, 76,79, 81,82, 83, 85, 87, 88, 89; Банный көшесі — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, Советский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10«а», 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22;  Әуезов көшесі -1, 1а, 2, 3, 4, 5,6, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 24, 25; Жангелдин көшесі —  3, 4, 4а, 5, 6, 8, 10, 11, 13; Строительный  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 32, 33, Жансүгіров көшесі — 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Майлин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7«а», 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 27, 28, 30,31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43; Комсомольская көшесі  — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жекебатырова Мәрия Жүсіпқызы; төрайымының орынбасары  – Бакова Әлфия Азатқызы; хатшысы – Демьяненко Надежда Леонидовна; комиссия мүшелері: Тәженова Мадина Төлегенқызы, Демьяненко Рита Геннадьевна, Төлегенова Назгүл  Әлібекқызы, Асылбекова Назгүл Ыбырайқызы.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Жақсы ауылы, Дружба көшесі, 1, Мәдениет үйі, тел. 8 (71635) 22332.
Шекаралары: Жақсы ауылы, Элеваторный  көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; 30 лет Победы көшесі — 3а, 5, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Западный көшесі — 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5«а», 7, 7а, 9; Энергетиктер көшесі — 1, 3, 5, 7; Амангелді көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20; Т.Аубакирова көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7«а»; Ә.Молдағұлова көшесі — 1, 2, 2«а», 3, 3а, 4, 5; 6, Южная көшесі — 1, 2, 3, 4; Северная көшесі — 1, 2, 3, 4, 5; Дорожный көшесі- 1, 1«а», 2,  2«а», 3, 4; Ленин көшесі — 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2«а», 2«б», 2«в», 2«г», 2«д», 2 е, 3«а», 4, 4«а», 5, 5«а», 5«б», 6, 9, 9«а», 11, 12, 12«а», 13, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 39; Гагарин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9«а», 10, 12, 13, 14, 14«а», 15, 16, 17, 18, 18«а», 19, 20, 20«а», 20«б», 21, 22, 22«а», 22«б», 23, 24, 36; ықшам аудан — 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Дружба көшесі — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20; Пионерский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; К.Түктібаев — 1, 1«а», 2, 2«а», 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10«а»,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бочарникова Ольга Фридриховна; төрайымының орынбасары – Ақанов Дәурен Көжекұлы; хатшысы – Сидоренко Айгүл Әлібекқызы; комиссия мүшелері: Садыров Нұрлан Әбілхамитұлы, Есмағамбетов Жандосым Қапезұлы, Рябокон Иван Васильевич, Қуанышпаева Жазира Жақсылыққызы.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Новокиенка ауылы, мәдени-демалыс орталығы, тел. 8 (71635) 31461
Шекаралары: Киев ауылы, Новокиенка ауылы, Парчевка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Чурсина Ольга Васильевна; төрайымының орынбасары – Бектеміров Аманболат Айтқожаұлы; хатшысы – Круглик Надежда Васильевна; комиссия  мүшелері: Илющенко Алексей Евгеньевич, Кабенок Геннадий Петрович, Какенова Айгүл Алдабергенқызы, Шаркая Татьяна Михайловна.

Жарқайың ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Бірсуат ауылы, Поздняков көшесі, 20, Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Фурманов орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 93-5-82.
Шекаралары: Шойындыкөл ауылы, Бірсуат ауылы, Құмсуат ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Василий Васильевич Голяна, төрағасының орынбасары – Николай Алексеевич Савенко, хатшысы – Елена Егоровна Скорикова, комиссия мүшелері – Смаил Маербекович Евтеев, Светлана Жүнісбекқызы Сафронова, Асқар Уәлиұлы Қанафин, Елемес Аляхұлы Бейсенбаев.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Нахимовка селосы, Алтынсарин көшесі, 32, Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Нахимов негізгі жалпы білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел.
8 (71648) 5-11-49.
Шекаралары: Нахимов селосы, Баранкөл ауылы, Тассуат ауылы, Далабай ауылы, Московский, Гагарин, Ленин көшелері.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Майра Қайратқызы Кенжеханова, төрайымының орынбасары – Әділбек Бекенұлы Самаев, хатшысы – Орынтай Миланқызы Наурызбаева, комиссия мүшелері – Айбек Бекенұлы Оспанов, Галина Кузминична Алеева, Ася Жанәділқызы Абдығалиева, Айгүл Мұхтарқызы Мұхамедярова.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Уәлиханов селосы, Школьная көшесі 3, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Уәлиханов орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 93-8-44.
Шекаралары: Уәлихан селосы, Достық селосы, Львов ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Марина Ивановна Юрова, төрайымының орынбасары – Гүлнара Жұматайқызы Мовсисян, хатшысы – Айнагүл Тоқтарқызы Нұрова, комиссия мүшелері – Айнагүл Жұмағұлқызы Смағұлова, Баян Ерназарқызы Жүсіпова, Элшэн Шамилоглы Бахаддинов, Ақмарал Байзаққызы Бақаева.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Тасты-Талды селосы, Ленин көшесі 11, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Тасты-Талды орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 96-2-22.
Шекаралары: Тасты-Талды селосы, Жаңадала село, Зерноград село.
 Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Людмила Васильевна Жилякова, төрайымының орынбасары – Салтанат Қапарғалиқызы Қызбекина, хатшысы – Вероника Михайловна Ким, комиссия мүшелері – Алтуша Болташқызы Бейсембаева, Фаниса Мусиновна Борамбаева, Оксана Юрьевна Белобжицкая, Владимир Алексеевич Овчаров.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Пятигорское ауылы, Қасым Давлеталин көшесі 35, Жарқайың ауданының білім бөлімінің «Пятигор орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 99-4-84.
Шекаралары: Пятигорский ауылы, Ушқарасу ауылы, Донской селосы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сергей Сергеевич Бычихин, төрағасының орынбасары – Татьяна Николаевна Трынкова, хатшысы – Ольга Трояновна Кушнир, комиссия мүшелері – Вероника Александровна Колитеня, Дамира Наиловна Феллер, Энвер Меджитович Меджитов, Анастасия Александровна Смелик.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Костычево селосы, Московский көшесі , 23, Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Октябрдің 50 жылдығы атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 93-4-71.
Шекаралары: Костычев селосы, Пригородный ауылы, Державинскск қаласымен шекаралас: Облспецконтора поселкесі №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Любовь Станиславовна Савицкая, төрайымының орынбасары – Людмила Петровна Костина, хатшысы – Елена Петровна Селюк, комиссия мүшелері – Людмила Петровна Бакуменко, Ермек Айтбайұлы Бағысов, Гүлсара Кеңесқызы Сомтемірова, Алтынай Нұрханқызы Қасенова.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Отрадное селосы, Сейфуллин көшесі, 10, Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Отрадный орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 98-2-68.
Шекаралары: Отрадный селосы, Кен селосы, Тасөткел ауылы, Далабай ауылы. Абай көшесімен шекаралас
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Юрий Петрович Щерба, төрағасының орынбасары – Күлшайра Жүсіпбекқызы Әлмұханбетова, хатшысы – Назым Асығатқызы Күшкімбаева, комиссия мүшелері – Зәуре Төлегенқызы Өтегенова, Нұрлан Қонысбекұлы Ботабақов, Бибігүл Төлешқызы Жұмабекова, Күлайым Беріктасқызы Баймолдинова.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Гастелло ауылы, Юность даңғылы, 7, Жарқайың ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Гастелло мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты, тел. 8 (71648) 97-5-18.
Шекаралары: Гастелло ауылы, Степной кенті № 5,17,25; Молодежный ш/а № 1, 2, 3, 4; 6а үй коттедж, ОП — 6 шағын ауданы, тұрғын үй — 2; шағын ауданы Нефтебаза кенті — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; шағын ауданы Гормолзавод кенті 1, 2, 3.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қамит Қалижанұлы Распаев, төрағасының орынбасары – Неля Степановна Кристова, хатшысы – Айнакүл Жұмаділдәқызы Бимағамбетова, комиссия мүшелері – Анна Михайловна Свистак, Динара Тасболатқызы Мадярова, Гүлнәр Қайыркенқызы Уахитова, Рыскелді Тоқтарқызы Шегебаева.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Державинск қаласы, Школьный қиылысы 1,
Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Жанында интернаты бар Ақпан Үкібаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 9-19-41.
Шекаралары: шағын ауданы ДСУ — 71 кенті — 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 16а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29; Южный қиылысы — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 111; Школьный қиылысы — 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7а, 7б, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44; Московский көшесі — 1, 5, 22, 24, 26, 30, 33, 36, 38, 39; Юбилейный көшесі — 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 31, 58, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160; Набережная көшесі — 82, 82а, 86а, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120; Вокзальный көшесі — 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69а, 71, 72, 73, 89, 91; Станционный көшесі — 41, 43,45; Ақпан Үкібаев көшесі — 118, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 144, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 169, 171; Мир көшесі — 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 128, 129, 130, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161; Ишимский көшесі — 103, 105, 107, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153а, 154, 155, 156, 169.
 Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Наталья Ивановна Савченко, төрайымының орынбасары – Самал Өмірбекқызы Ибраева, хатшысы – Марина Куйбышевна Волынец, комиссия мүшелері – Светлана Николаевна Шишкина, Алма Әмірханқызы Қитаманова, Майраш Жағыпарқызы Бекова, Зиягүл Сабырханқызы Искакова.  

№10 сайлау округі

Орналасқан жері: Державинск қаласы, Захаров көшесі, 37, Жарқайың ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Жарқайың аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, тел. 8 (71648) 9-18-51.
Шекаралары: Майкөтов көшесі — 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63; Ниязбаев көшесі — 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 30, 32, 34, 45, 47; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 89, 91, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 115; Ленин көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 40, 42, 44, 46; Станционная көшесі — 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Ақпан Үкібаев көшесі — 82, 86, 87, 88, 89, 91, 91а, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119; Набережный көшесі — 21, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80; Мир көшесі — 82, 89, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Вокзальная көшесі — 24, 26, 30, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Захаров көшесі — 20, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  – Жанна Алтынбекқызы Тамабаева, төрайымының орынбасары – Ольга Леонидовна Кошкина,  хатшысы – Зүльфия Мұқанқызы  Қожегелдина, комиссия мүшелері — Зоя Ивановна Косцинская, Ғалима Қажыкенқызы Жалмағамбетова, Анастасия Геннадьевна Сезоненко, Галина Анатольевна Семина.

№11 сайлау округі

Орналасқан жері: Державинскск қаласы, Комсомольский көшесі, 36, Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Надежда Крупская атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 9-10-56.
Шекаралары: Комсомольский көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48; Пушкин көшесі — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Абай көшесі – 1, 13, 15, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56; Хасенов қиылысы — 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54; Мир көшесі — 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83а, 85; Ишимский көшесі — 44, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 99а, 99б, 99в, 100, 101, 102, 104, 106; Захаров көшесі — 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Мәлік Ғабдуллин көшесі — 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90; Ақпан Үкібаев көшесі — 46, 48, 50, 53, 54а, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; Вокзальный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 57; шағын ауданы ПМК — 43 кенті — 1, 2, 3, 4, 5, Погрузбюро шағын ауданы, үй 1, 4.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Светлана Николаевна Геращенко,   төрайымының орынбасары – Сәуле Құдагелдіқызы Бейсембекова,  хатшысы – Татьяна  Александровна Лутченко, комиссия мүшелері – Наталья Николаевна Дронова, Мәншүк Мақсұтқызы Жүсіпбекова, Татьяна Николаевна Пчелинцева.
№12 сайлау округі

Орналасқан жері: Державинск қаласы, Северный қиылысы, 1, Жарқайың ауданы білім бөлімінің «Николай Островский атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 8 (71648) 4-02-26.
Шекаралары: Целинный көшесі — 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 84; Ыдырыс Смағұлов көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33; шағын аудан Заводской кенті — 1, 2, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13; Заводской қиылысы — 2, 3; Северный қиылысы — 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39; шағын аудан Тігін фабрикасы кенті үй — 3, 4, 5, 6, 8; Целинный қиылысы – 1, 2, 4, 6, 8, 10; Трудовой көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Ақпан Үкібаев көшесі — 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47; Набережный көшесі — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 24, 28, 30, 34, 36; Ишимский көшесі — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Мир көшесі — 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 43а;  Мәлік Ғабдуллин көшесі — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Марина Владимировна Пецевич, төрайымының орынбасары – Тоқтар Байұзақұлы Шпанов, хатшысы – Светлана Валерьевна Субчева, комиссия мүшелері – Марина Васильевна Дуракова, Лидия Николаевна Рабец, Зәуреш Балғабекқызы Шалова, Надежда Егоровна Коковихина.

Зеренді ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақкөл ауылы, Школьный көшесі, 1, ауылдық клубы, тел: 8 (71632) 3-75-40.
Шекаралары: Ақкөл ауылы, Ивановка ауылы, Қазақстан ауылы, Молодежное ауылы, Туполевка ауылы, Ортақ ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Ысқақов Бақыт Жантасұлы; төрағасының орынбасары – Махиянов Құрманғали; хатшысы – Бектұрғанова Динара Құрманғалиқызы; комиссия мүшелері: Боранбаева Жанар Мұратқызы, Ғабдуллина Ләззат Сұнғатқызы, Арыстанова Динара Серікжанқызы, Ескендірова Дәмеш Сайфуллақызы.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Алексеевка ауылы, Школьный көшесі, 14, орта мектеп, тел: 8 (71632) 3-53-25
Шекаралары: Алексеевка ауылы, облыстық психиатриялық ауруханасы, Чаглинка стансасы, Жаманащы стансасы, Қызылтаң ауылы, Трофимовка стансасы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Қазбекова Алена Сергеевна; төрайымының орынбасары – Росляков Сергей Владимирович; хатшысы – Русакова Татьяна Ивановна; комиссия мүшелері: Острянина Вера Ивановна, Қазбекова Гүлнәр Тұмырзайқызы, Твердохлебова Татьяна Ивановна, Закирьянова Баян Дуйсековна.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Симферополь ауылы, Школьный көшесі, 6,
ауылдық клуб, тел: 8 (71632) 3-34-49
Шекаралары: Симферополь ауылы, Жолдыбай ауылы, Бұлақ ауылы, Қарағай стансасы, Жылымды ауылы, Қарлыкөл ауылы, Ақан ауылы, Уголки ауылы, Баратай ауылы, Дөңгілағаш ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ахмуров Жанкен Байкенұлы; төрағасының орынбасары – Мұстафин Бауыржан Макенұлы; хатшысы – Подвительская Наталья Викторовна; комиссия мүшелері: Валеев Мұрат Неғметжанұлы, Сәбитов Нұрымбек Қиянбекұлы, Қалиев Жетпісбай Рашітұлы, Нектарова Татьяна Николаевна.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Қонысбай ауылы, Ғабдуллин көшесі, 25, орта мектеп, тел: 8 (71632) 34-4-04
Шекаралары: Бірлестік ауылы, Қызылсая ауылы, Бұлақ ауылы, С. Сейфуллин атындағы ауыл,  Қараөзек ауылы, Қызылағаш ауылы, Биіктесін ауылы, Жаңатілек ауылы, Қонысбай ауылы,  Гранитный ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Карипполлина Бахшагүл Амангелдіқызы; төрайымының орынбасары – Мұстафина Айнаш Мәкенқызы; хатшысы – Кенжалина Бота Төлеубекқызы; комиссия мүшелері: Сағындықов Қайыркен Амангельдіұлы, Баймағамбетова Бақыт Қабдөшқызы, Салықов Өмірбек Хамитұлы, Нұркеева Сания Төлебекқызы.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Куропаткино ауылы, Школьный көшесі, 19, орта мектеп, тел: 8 (71632) 3-36-40
Шекаралары: Васильковка ауылы, Куропаткино ауылы, Азат стансасы, Раздольное ауылы, Жамбыл ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –Қабдушев Мұхамедияр Ысқақұлы; төрағасының орынбасары – Жусупова Марина Филипповна; хатшысы – Жетпісбаева Көгершін Баймұратқызы; комиссия мүшелері: Миронюк Светлана Владимировна, Жасугын Булан Бейсенұлы, Ысқақов Бағлан Орынбасарұлы, Тажіденов Айдарбек Гелемғаипұлы.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Еленовка ауылы, Абылай хан  көшеcі, 36, ауылдық клуб, тел: 8 (71632) 3-85-47
Шекаралары: Еленовка ауылы, Приречный ауылы, Садовый ауылы, Жаңаауыл ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Ақұбаев Сұлтанбек Түлебайұлы; төрағасының орынбасары – Омарова Қайша Айдосқызы; хатшысы – Кених Людмила Александровна; комиссия мүшелері: Нұрғожин Елемес Ақпайұлы, Таженов Бауыржан Аббазұлы, Ержанов Мырзағали Жамшытұлы, Даштанов Әбдіқадыр Балтабайұлы.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Викторовка ауылы, Мир көшесі, 71, Мәдениет үйі, тел: 8 (71632) 2-32-85
Шекаралары: Викторовка ауылы, Красиловка ауылы, Айдабол ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –Перешивкин Сергей Викторович; төрағасының орынбасары – Түлетаев Болысбек Неғметұлы; хатшысы – Қасенова Жамиля Жарқамбайқызы; комиссия мүшелері: Певнев Анатолий Иванович, Игілікова Бекзат Гелімжанқызы, Ақпаева Бибігүл Жатайқызы, Бирюкова Любовь Ивановна.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Зеренді ауылы, Нагорный көшесі, 1, №2 орта мектебі, тел: 8 (71632) 2-12-95
Шекаралары: Зеренді ауылы, Ключевая көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46; Нагорный көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Школьный көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Колбаскин көшесі,  1, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21; Пушкин көшесі,  2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Гагарина көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Садовый көшесі,  1, 1а, 1б, 2, 2б,  3, 3а, 3 б,  4, 4а,  5, 6, 7, 8, 9, 10, 12а; Юбилейный көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11; Калинина көшесі,  1, 2, 3, 4,5, 6,7,  8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Чкалов көшесі,  2, 3,  6, 9, 10, 12, 13, 14, 15,16,17, 18;  Верхняя көшесі,   3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Мусин көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Мира көшесі,  1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;  Куйбышев көшесі,  1; Буденный көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Микрорайон көшесі,  1, 3, 4,5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Прудхозный көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Автомобилистер көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;  Восточный көшесі,  1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 13а, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Элеваторный көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Новый көшесі,  1, 2, 3, 4,5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21; Целинный көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,  17, 18, 19, 20, 21,22, 24;  Ғабдуллин көшесі,  1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35; Зеленная көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Степной көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Победа көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Красноармейский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16;  Чапаева көшесі, 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, Қошқарбай ауылы, Айдарлы ауылы, Кеңөткел ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шалабаев Тоқтар Қартышұлы; төрағасының орынбасары – Ғабдулина Айтбала Мұқышқызы; хатшысы – Омарова Раушан Есламбекқызы; комиссия мүшелері: Омаров Рашид Есламбекұлы, Иманғалиева Ләззат Айтқожақызы, Бунин Евгений Геннадьевич, Сүлейменов Бектұрсын Бексұлтанұлы.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Зеренді ауылы, Мира көшесі, 40, аудандық Мәдениет үйі, тел: 8 (71632) 2-25-80
Шекаралары: Зеренді ауылы, Ильясов көшесі,  1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23а,  25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40, 41, 43, 46, 48, 49,  52, 54, 55, 56, 57, 57а,  59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77,77 а,  78, 79,80,  81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106; Мира көшесі,  14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38а, 41,42,  43, 45, 47, 49, 50, 51,52,  53, 54, 55,  59, 61, 62,64,  66, 68, 69, 70,  76, 78,  83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 127, 129, 131,132,  133, 137, 138, 140, 141; Әуезов көшесі,   15, 16; Ленин көшесі,  1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 35, 36,37,  38, 39, 40, 41, 45, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92; Куйбышев көшесі,  2, 3, 4, 6, 7,  9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23,  24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61,62,  63, 64, 65, 66, 67,  70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78,85,  87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103; М.Горький көшесі,  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,  10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22,23,  24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62,63,64,  66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91,  93, 94, 95, 96,97,  98, 102; Ғабдуллин көшесі,   24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Мусин көшесі,  34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 68, 70; Зона отдыха 7; Аккайн көшесі, 1; ЛОЛ 2, 5,6,7,8,9,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,22,26, Красный Кордон ауылы, Көктерек ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Ерденов Маралбай Қибратұлы; төрағасының орынбасары – Ахметбеков Нұрбек Көшкенұлы; хатшысы – Қарабаева Орынбасар Жоққызы; комиссия мүшелері: Узжина Наталья Григорьевна, Сералиева Жанар Алмажанқызы, Нұрабаева Сәуле Сабыржанқызы, Граубергер Татьяна Михайловна.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Зеренді ауылы, Чапаев көшесі, 43, №1 орта мектеп, тел: 8 (71632) 2-14-63
Шекаралары: Зеренді ауылы, Буденный көшесі, 24, 26, 27,28, 29, 30,31,  32, 33, 34, 35,36,  38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70,71,  72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110,112, 111, 114, 116; Чапаев көшесі, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,40 а,  42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 59,60, 61, 62,63,  63а, 64, 65,66, 67, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84,85, 86, 88, 90, 94, 96,98; Красноармейский көшесі, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44,45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61,62, 63,64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92,93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102,103,  104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114; Победа көшесі, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42а, 43, 44,45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62,62 а,64, 65,66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 105а, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 132, 136, 138,144; Степной көшесі, 20,21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 66,  68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92,92 а, 98, 100, 107; Зеленный көшесі, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36,  37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48,  49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64; Новый көшесі,  23, 24, 25,  27,28,  29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а,54,  55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65,66,  67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 91, 92,  94,  96,  98,  100, 102, 104,106,  108, 110; Қашаев көшесі,:  1,1а,  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24,  25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52,  54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65,69,71, 73 в; Энергетиктер көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6,  8,8 а,  9,  13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52,  52е, 52 г, 53 г, 56 в, 57 е; Луговой көшесі, 1, 1в, 2,2 г,  3, 4, 5, 6,6 а,  7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Лесной көшесі, 2, 3, 4; Степной шағын ауданы, 30, Бөгенбай би ауылы, Серафимовка ауылы, Қызылегіс ауылы,  Қарашілік ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Куликова Валентина Викторовна, төрайымының орынбасары – Юдахина Татьяна Петровна, хатшысы – Юдахина Анастасия Юрьевна, комиссия мүшелері – Нечаева Валентина Валентиновна, Сизухина Юлия Владимировна, Нарғожин Ораз Айдарбекұлы, Рахымжанов Рамазан Қайыржанұлы.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: М.Ғабдуллин ауылы, Зеленый көшесі,
16 а, ауылдық клуб, тел: 8 (71632) 5-26-57.
Шекаралары: Зеренді ауылы, Бөгенбай би ауылы, Серафимовка ауылы, Қызылегіс ауылы,  Қарашілік ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жексембаева Мина Давыдовна, төрайымының орынбасары – Алеева Найля Зарифовна, хатшысы – Абылқасова Бәлия Кұрманғожақызы, комиссия мүшелері – Максимчук Александр Александрович, Зинова Светлана Андреевна, Прядко Виктор Петрович, Царькова Лидия Сергеевна.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Троицк ауылы,  Мектеп көшесі, 2, орта мектеп, тел: 8 (71632) 2-52-47.
Шекаралары: Троицк ауылы, Қарсақ ауылы, Ермаковка ауылы, Бәйтерек, Үлгілі ауылы, Ақадыр ауылы, Ескенежал ауылы, Павловка ауылы,  Ұялы ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Мақұшева Сәния Қазбекқызы, төрайымының орынбасары – Жұмабаев Дүсен Қайрошұлы, хатшысы – Қаратаева Гүлмира Сатыбайқызы, комиссия мүшелері – Матжанов Ағыбай Іржанұлы, Трофимова Валентина Дмитриевна, Кәрімова Гүлден Байназарқызы, Құдабаев Саттыбай Қажыбайұлы.

№ 13 сайлау округі

Орналасқан жері: Шағалалы ауылы,  Школьный шағын ауданы, орта мектеп, тел: 8 (71632) 2-41-40.
Шекаралары: . Шағалалы ауылы, Заречный ауылы, Березняковка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хамай Жұвайхан, төрайымының орынбасары – Кенжалиев Қамал Жолмаханұлы, хатшысы – Омарова Салтанат Бәйтемірқызы, комиссия мүшелері – Тоқтамұрат Досан, Шапатова Сандуғаш Елубайқызы, Балтин Мұрат Айдарханұлы, Қарабаев Қайыргелді Теміржанұлы.

Қорғалжын ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Өркендеу ауылы, Абай көшесі, 19, орта мектебі, тел: 8(71637) 35-7-04.
Шекаралары: Өркендеу ауылы, Жұмай ауылы, Қорғалжын ауылы: Бірлік көшесі, Мағжан Жұмабаев көшесі — 1, 3, 5, 4, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 35;
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Рахымжанов Қазбек Есенбайұлы; төрағасының орынбасары — Әбдіқалықов Нұрлан Нұрмұханұлы; хатшысы — Темірбекова Қамар Ружовна; комиссия мүшелері — Бидалова Динара Маратқызы, Болатбеков Мұхтар Төлеубекұлы, Қожахметов Бекзат Ахмедиянұлы, Сманова Бақыт.

№ 2  сайлау округі

Орналасқан жері: Арықты ауылы, Ленин көшесі, 24, орта мектеп, тел: 8(71637) 42-6-10.
Шекаралары: Арықты ауылы, Садырбай ауылы, Құлтай ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Түсіпбеков Мұрат Дуанбайұлы; төрағасының орынбасары – Қожагұлова Әсем Жаңбыршықызы; хатшысы — Үтебекова Гүлсім Серікқызы; комиссия мүшелері — Құмаева Райхан Исайқызы, Манкеева Майра Белекқызы, Смадиарова Гүлнәр Қабешқызы, Омаров Асылхан Сатуринович.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Жантеке ауылы, Ж. Шаяхметов көшесі, 1, орта мектеп,  тел: 8(71637) 33-6-38.
Шекаралары: Жантеке ауылы: Жамбыл Жабаев көшесі, Кенжебек Күмісбеков көшесі, Қарғалы ауылы, Ұялы ауылы, Қараегін ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Күзембаев Бекболат Ағыбайұлы; төрағасының орынбасары – Смағұлова Жанат Ғаббасқызы; хатшысы — Төлеубекова Алтын Нұртайқызы; комиссия мүшелері – Мақажанова Зәуреш Мейрамқызы, Қазыкенова Бибігүл Ахметқызы, Тынысбекова Жанар Жақияқызы, Гүлнәр Шинкеева.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Кеңбидайық ауылы, Талғат Бигелдинов көшесі, 22, орта мектеп,тел: 8(71637) 43-6-49.
Шекаралары: Кеңбидайық ауылы, Екпінді ауылы, Сабынды ауылы, Қалқабек Шымырұлы шағын ауданы, Водопроводный көшесі, Алғабас  ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сыздықов Темірбек Олжабайұлы; төрағасының орынбасары — Ысқақов Ғабиден Мұстафинұлы; хатшысы – Бейілов Әсет Орынбекұлы; комиссия мүшелері — Боранбаева Оксана Петровна, Бейілова Гүлнәзия Түкенқызы, Өтеулин Жаңаберген Қабылдаұлы, Сүлейменов Нұржан Қабыкенұлы.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Шалқар ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 36, Қызылсай ауылдық округі, тел: 8(71637) 45-6-59.
Шекаралары:  Шалқар ауылы, Алмас ауылы, Үшсарт ауылы, Сулыкөл ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы –
Наурызбаева Орынжан Рақымжанқызы; төрайымының орынбасары – Шурина Зейнегуль Аймаганбетқызы; хатшысы – Серікова Айнұр Жұматайқызы; комиссия мүшелері – Ілиясова Жанат Түскенқызы, Қалижан Балнұр Төлеуқызы, Мавлетова Надежда Васильевна, Қалдыбек Жұмабаев.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Майшұқыр ауылы, Абай көшесі, 1, негізгі мектеп, тел: 8(71637) 5-14-68.
Шекаралары:  Майшұқыр ауылы, Құмкөл ауылы, Абай ауылы, Жантеке ауылы: Жәкен  Шаяхметов көшесі, Сакен Сейфуллин көшесі.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әубәкіров Өміржан Қоналыұлы; төрағасының орынбасары – Түребекова Әйгерім Маратқызы; хатшысы – Рақымжанова Гүлмира Құдайбергенқызы; комиссия мүшелері – Былқымбекова Қымбат Жанғалиқызы, Әбдікәрімова Гүлнәр Садыққызы, Гельдыева Гүлнәр Болатқызы, Серікбаев Мәмбет Жақсылықұлы.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Сабынды ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 24, орта мектеп, тел: 8(71637) 44-6-46.
Шекаралары: Сабынды ауылы: Абай Құнанбаев көшесі, Тұяқ Камелов көшесі, Төлен Жұмабайұлы көшесі, Әнуарбек Үсенұлы көшесі, Карл Маркс көшесі, Юрий Гагарин көшесі, Гоголь көшесі, Керімжан Кошмағанбет көшесі, Первомайский көшесі.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы –Түсіпова Гүлдана Төлегенқызы; төрағасының орынбасары – Әбеева Баян Қайыржанқызы; хатшысы – Сатыбаева Ләззат Ералықызы; комиссия мүшелері – Бейсенбаева Алмагүл Сыздыққызы, Сойкин Владимир Николаевич, Ибалиева Жулдыз Ержанқызы, Смағұлова Аймангүл Тоқтарқызы.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Қорғалжын ауылы, Болғанбаева көшесі, 4, мектеп- гимназиясы, тел: 8(71637) 2-16-02.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы: Сәкен Сейфуллин көшесі– 4, 4/1, 4/2; Шохмет Әубәкіров көшесі – 1,2, 3, 4, 5,6,7, 8, 9, 10, 12, 15, 16/1, 16/2, 17,19, 20, 22, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38, 40, 42/1, 42/2, 44, 46,48,50,52,54, 56, 58; Жамбыл Жабаев көшесі –2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 9, 10/2, 11, 15, 16, 19, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 29; Абай Құнанбаев көшесі – 33, 33/1,35, 35/1, 36, 38, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 46, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 56, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2,62/3, 64, 65, 66/1,67, 67/1,71,71/1, 71/2, 72, 73, 75, 75/1,77, 83, 85, 87; Хайретдин Болғанбаев көшесі –1, 8/1, 19, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1,28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 36, 36/1, 36/3, 38,39,  39/1,  40/1,  40/2,  41,  42/1,  43,  43/1, 45, 47/1, 47/2,49/1, 49/2, 50, 51/1, 51/2, 52,53/1, 53/2;Кенжебек Күмісбеков көшесі -1, 2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8,  9,10/1, 15, 19,20/1,20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 27, 35,39,40, 40/1, 43, 44/1, 46,48, 50,52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63,65, 65/1, 66, 67, 67/1, 68, 69, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 77;
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –Ақпаров  Мағауия Нөгерұлы; төрағасының орынбасары – Байқадамова Назгүл Төлеуқызы; хатшысы – Тайжанова Айнагүл Қайыркелдіқызы; комиссия мүшелері – Жүсіпова Гүлсін Рақышқызы, Үсенов Мұхамет Әубәкірұлы, Шинтин Тасболат Байдәулетұлы, Қарлығаш Имажанова.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Қорғалжын ауылы, Жангелдин  көшесі, 8,  дружба орта мектебі, тел: 8(71637) 2-13-61.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы: Гагарин көшесі — 1, 2, 4,5/1, 5/2, 10, 11,12,18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42; Талғат Бигелдинов көшесі — 1, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 27;Киров көшесі –3, 3/1, 4, 6, 7, 9, 10, 11,13, 14, 15, 17/1,19, 31, 33; Кұрылысшылар поселкесі  — 1, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 26/1, 26/2; №1 бөлімше — 1, 2, 3;Әлия Молдағұлова көшесі- 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/3, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 47/1, 47/2, 47/3, 52/1, 52/2, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 67, 69/1, 69/2, 71; Ерік Дүйсенбаев көшесі – 20/1, 22/1, 22/2, 29, 30, 33, 35, 38, 39, 40,42, 43, 47, 49, 51, 52, 55, 57; Ерік Дүйсенбаев бұрылысы – 4, 5, 7, 8, 9, 11/1.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбдікәрімов Марат Мәуленұлы; төрағасының орынбасары – Айтмағанбетова Балапан Хамитқызы; хатшысы – Иманов Мұрат Шәкейұлы; комиссия мүшелері – Түстікбаева Гүлхан Далабайқызы, Базаров Өкен Армиянұлы, Беспаев Баттал Әбілбекұлы, Исманова Гүлшара Жаманбайқызы.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Қорғалжын ауылы, Р. Мадина көшесі, 7, мемлекеттік қорық, тел: 8(71637) 2-18-02.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы: Тұрар Рысқұлов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 12, 12/1; Әлия Молдағұлова көшесі – 2,7,9,12,13,16,20; Әлия Молдағұлова бұрылысы – 3, 4, 5; Тоқтар Әубәкіров көшесі – 13, 25, 29, 33,44/1,44/2; Абай Құнанбаев көшесі – 22/1, 22/6, 24, 27,28, 29, 29/1,29/2, 35, 35/1, 36, 41/5,41/13,41/14, 41/15,41/16, 65/2; Хайретдин Болғанбаев көшесі– 2, 8/1-1, 8/1-5, 8/1-6, 8/1-8, 8/1-10, 8/1-13, 8/1-14, 8/1-15, 10/1, 10/2,10/4,12/1-5, 12/1-7,12/1-8, 12/1-13,12/5, 12/6, 12/7; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 1, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8,10; Әліби Жангелдин көшесі – 2/1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2; Ерік Дүйсенбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9/11, 18; Мадин Рахымжан көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/8, 1/10, 1/11, 1/14, 1/15, 1/16, 15, 20/1, 22/1, 23, 24, 27, 28/1, 30, 33, 34, 37, 42, 42/1, 46, 50, 54, 56, 56/1, 58, 60; Әділхан Шабатов көшесі – 1,3,4,5,7,8, 9а, 11, 12, 13, 15/1, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 22,23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27,29, 30, 31; Әділхан Шабатов бұрылысы – 9; Дәурен Рысбаев көшесі – 2,4,8,10,10/1,14,16; Сәкен Сейфуллин көшесі – 8, 11; РСУ, Біртабан ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы –Жұрқаев Жанат Ізбасарұлы; төрағасының орынбасары – Құсайынова Барқыт Хамзетқызы; хатшысы – Қожабекова Гүлмира Әлібекқызы; комиссия мүшелері – Ермағанбетова Маржан Қасымжанқызы, Талапкер Тұрсынов, Жылкыбаев Бауыржан Ерланұлы, Абдураева Диана Жанатқызы.

№ 11 сайлау округі

Орналасқан жері: Корғалжын ауылы, Р. Мадин көшесі, 3, жол торабы, тел: 8(71637) 2-14-04.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы: Мадин Рахымжан көшесі -4/1, 4/2, 5, 7, 9, 6/1, 6/2, 8/1, 10, 12, 14; Мұхтар Әуезов көшесі -1, 2, 3, 4, 4/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20; Дәурен Рысбаев көшесі– 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21a/1, 21a/2, 23/1, 23/2; Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 5, 5/1, 6, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2; Нуринский көшесі – 1, 3; Досымсеит Отарбеков көшесі – 7, 8, 9, 10, 11; Құлтума көшесі – 4, 5, 6, 6/1, 8, 10/2, 11, 12, 12/2, 14, 15, 16; Комсомольский көшесі —  5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24; Кирпичный көшесі – 3, 3/1, 3/2; Абай  Құнанбаев көшесі –1, 1/1, 1/2,3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11, 13, 17, 19, 21, 23; Максим Горький  көшесі– 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8/2, 9, 13/2, 15/1, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 20/1, 21/1, 21/2, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 30, 32/2, 36, 46, 48/2, 50, 51, 52, 53; Кенжебек Күмісбеков көшесі – 3, 6, 8/1, 10/1, 10/2, 12; Сәкен Сейфуллин көшесі– 1, 3, 4, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11б, 13, 15, 15/1, 17.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Ілиясова Әмина Қуанышқызы; төрайымының орынбасары – Қайдауылов Шойынбек Сыздықұлы; хатшысы – Мұсаева Күлзайраш Жұматайқызы; комиссия мүшелері – Кибалдин Серікбай Қуанышұлы, Тәшенова Орынбасар Айқышқызы, Базарбаев Ыдырыс Сайлаубекұлы, Адасбаева Бақыт Қадыраәліқызы.

Сандықтау ауданы
№ 1 Сайлау округі

Орналасқан жері:  Балкашин ауылы, Абылай хан көшесі. 128,  Мәдениет үйі,  тел. 8 (716-40) 9 -18 — 14
Шекаралары: Балкашин ауылы. Абай көшесі 101, Западный көшесі, үйлер: 12, 14; Целинный көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Подгорный көшесі, үйлер: 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104; Горького көшесі, үйлер: 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 86, 88, 92, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137;  Куйбышева көшесі, үйлер: 68, 70, 72, 97, 99,101,103,105,107,109,111,113,74, 76, 78, 82, 82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; Кирова көшесі, үйлер: 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 96А, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; Абылай хан көшесі, үйлер: 95, 97, 101, 103,102, 104, 105, 105А, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154;  Жамбыл көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20;Абай көшесі, үйлер: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93,95,97, 94, 96, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117,  119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143; Смирнов көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; Джабайский көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Чернова көшесі, үйлер: 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шматенко Валерий Владимирович; төрағасының орынбасары – Жувасова Ботагөз Зарлыққызы; хатшысы – Балташев Алмаз Нұрсейітұлы; комиссия мүшелері – Жұмабекова Райгүл Қайырлықызы, Тілеубаев Талғат Қапасұлы, Шушмаркина Валентина Вячеславовна, Нәукенова Сая Алтайқызы.

№ 2 Сайлау округі

Орналасқан жері:  Балкашин ауылы, Куйбышев көшесі, 48, №1 орта мектеп,  тел. 8 (716-40) 9 -28 -54
Шекаралары: Балкашино ауылы, Западный көшесі, үйлер:  1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12А, 13, 13А; Подгорный көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 41А, 42, 42А, 42Б, 42В, 42/2, 43, 44, 44А, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58; Горький көшесі, үйлер: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 68, 70, 70А,  72, 74: Куйбышев көшесі, үйлер: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71,73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Киров көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 84, 86, 88, 92, 94; Абылай хан көшесі, үйлер: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 98; Абай көшесі,  үйлер: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  – Сайфулла Тәслима Әлімқызы; төрайымының орынбасары – Попов Валерий Александрович; хатшысы – Горохова Татьяна Дмитриевна; комиссия мүшелері – Кенжебаев Ербол Ермұқанбетұлы, Хасенова Светлана Сансызбаевна, Никанкин Роман Геннадьевич, Темірқұлова Ләззат Ақылбекқызы.

№ 3 Сайлау округі

Орналасқан жері:   Балкашин ауылы,  Смирнов көшесі, 150, «Ер төстік» балабақша КМҚК, тел. 8 (716-40) 9 -20 -14
Шекаралары: Балкашин ауылы, Киров көшесі, үйлер: 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Абылай хан көшесі, үйлер: 145, 147, 149, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160,161,162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 169, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194А, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; Молодежный көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Жамбыл көшесі, үйлер: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; Абай көшесі, үйлер: 118,120,122,124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147,148, 149, 150, 151,152, 153, 154, 155, 156, 158, 157, 159, 160, 161,162, 163, 164, 164А, 165,166, 166А, 167,168,  169, 170, 171, 172,173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 213А, 214, 215, 216, 217, 219, 221, 223, 225, 227; Строительный көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Смирнов көшесі, үйлер: 71, 72, 73,74, 75,76, 77,78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 144/1, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162; Жабайский көшесі, үйлер: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Пионерская көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Заречная көшесі, үйлер: 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 4, 4/1, 4А/1, 4Б/1, 5, 6, 6/1, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11/1, 11/3, 13, 13Б, 14, 15, 16, 22, 24, 26.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Петлай Владимир Анатольевич; төрағасының орынбасары – Губарева Светлана Александровна; хатшысы – Келлер Флорентина Николаевна; комиссия мүшелері – Тамченко Елена Анатольевна, Нельднер Галина Викторовна, Әбенова Ләззат Бекқызы, Руди Анна Анатольевна.

№ 4 Сайлау округі

Орналасқан жері: Васильевка ауылы, ауылдық клуб,  тел.
8 (716-40) 9 -53 -51
Шекаралары: Васильевка, Белгородское, Преображенка, Раздольное, Улан ауылдары
Сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мершавко Татьяна Николаевна; төрағасының орынбасары – Демченко Людмила Николаевна; хатшысы – Миронова Ирина Ивановна; комиссия мүшелері – Кәрімжанова Айгүл Сапашқызы, Люкшова Татьяна Николаевна, Зорина Валентина Владимировна, Мичкарева Галина Федоровна.

№ 5 Сайлау округі

Орналасқан жері: Веселый ауылы, ауылдық клуб,  тел.
8 (716-40) 9 -43 -21
Шекаралары:  Веселый, Барақбай, Чашке, Хлебный, Жыланды, Новоселовка, Новый городок ауылдары.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы  – Телпекбаев  Марғұлан Сағындықұлы; төрағасының орынбасары – Ыдырысова Ұлтай Балтабайқызы; хатшысы – Мұхамеджанова Зульфия Оралтайқызы; комиссия мүшелері – Пугачев Виктор Сергеевич, Рычер Дмитрий Вольдемарович, Сағынбаев Әлихан Серікұлы, Әлбеков Ғалымжан Кәрімжанұлы.

№ 6 Сайлау округі

Орналасқан жері: Приозерный ауылы, ауылдық клуб,  тел.
8 (716-40) 9 — 76 -35
Шекаралары: Приозерный, Хуторок, Қызыл Қазақстан, Речное, Граниковка ауылдары
Сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Сергеева Надежда Олеговна; төрайымының орынбасары – Билевич Светлана Васильевна; хатшысы – Шәймерденова Сәуле Лұқманқызы; комиссия мүшелері – Ерғалиев Жанболат Сәрсембайұлы, Балтабекова Жәрия Арынқызы, Кравченко Людмила Викторовна, Сергеева Светлана Алексеевна.

№ 7 Сайлау округі

Орналасқан жері:  Каменка ауылы, орта мектеп, тел. 8 (716-40) 9 -62 -01
Шекаралары:  Каменка, Тучный, Богословка ауылдары.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Бесфамильная Вера Васильевна; төрайымының орынбасары – Чалык Наталья Михайловна; хатшысы – Балыкина Антонина Викторовна; комиссия мүшелері – Абрамова Галина Каспановна, Барыбина  Наталья Викторовна, Мұстафина Гүлнәр Ермешқызы, Сыздыкова Сара Николаевна.

№ 8 Сайлау округі

Орналасқан жері: Лесной ауылы, ауылдық клуб, тел. 8 (716-40) 9 -75 -58
Шекаралары:  Лесной, Богородка, Михайловка, Бастрымовка ауылдары.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  – Ерке Людмила Викторовна; төрайымының орынбасары – Редькина Валентина Григорьевна; хатшысы – Жувасова Гүлнәр Жаксыкелдіқызы; комиссия мүшелері – Бойко Иван Васильевич, Ким Сергей Вячеславович, Сухорукова Татьяна Викторовна, Архипова  Алена Александровна.

№ 9 Сайлау округі

Орналасқан жері: Максимовка ауылы, ауылдық клуб, тел.
8 (716-40) 9 -61 -10
Шекаралары:  Максимовка ауылы, Владимировка ауылы, Спасский ауылы.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы  – Агафонов Александр Валентинович; төрағасының орынбасары – Қошанова Жанар Ережепқызы; хатшысы – Шалыга Людмила Васильевна; комиссия мүшелері – Батталова Күлнарай Болатқызы, Ганзюк Вера Александровна, Рыбалко Алексей Борисович, Талдыкина Раиса Ивановна.

№ 10 Сайлау округі

Орналасқан жері: Новоникольск ауылы, ауылдық клуб, тел. 8 (716-40) 9 -55 -18
Шекаралары:  Новоникольский, Меньшиковка, Кұмдыкөл, Мысок, Смольное, Петровка ауылдары.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Лихачев Александр Николаевич; төрағасының орынбасары – Жанабергенов Дәулет Қажымұратұлы; хатшысы – Ярошенко Лариса Николаевна; комиссия мүшелері – Рогаткина Елена Александровна, Левшакова Татьяна Эдуардовна, Никитина Людмила Николаевна, Барышева Галя Тургумбаевна.

№ 11 Сайлау округі

Орналасқан жері:  Сандықтау ауылы, селолық клуб, тел.
8 (716-40) 9 -36 -94
Шекаралары:  Сандықтау, Новоромановка ауылдары.
Сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  – Райфшнайдер Ирина Петровна; төрайымының орынбасары – Барахоева Светлана Сергеевна; хатшысы – Омарова Ботакөз Болатқызы; комиссия мүшелері – Кубрина Наталья Петровна, Сатаева Макка Ширваниевна, Лебзак Татьяна Ильинична, Ткаченко Наталья Николаевна.

№ 12 Сайлау округі

Орналасқан жері:  Мәдениет ауылы, орта мектеп, тел.
8 (716-40) 9 -34 -41
Шекаралары: Дорогинка, Мәдениет, Красная Поляна, Арбузинка, Петриковка  ауылдары
Сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Қаженов Қанат Амангелдіұлы; төрағасының орынбасары – Әбілдин Тайбек Тайкенұлы; хатшысы – Топорбаева Роза Айтмановна; комиссия мүшелері – Мажидов  Хусеин Ахмедович, Жаманова Гүлжан Тұрабайқызы, Шарипова Ирина Владимировна, Мейрамова Әлия Қарсақбайқызы.

Целиноград ауданы
№1 сайлау округі

Орналасқан жері: Қосшы ауылы, Ғ.Әбсағитов көшесі, 7, №1 орта мектебі, тел. 8 (71651) 99-326.
Шекарасы: Қосшы ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Касымова Мастура Шамиловна; төрайымының орынбасары – Яковлева Галина Васильевна;  хатшысы – Нұрмағамбетова Жанна Қабенқызы; комиссия мүшелері – Нұржанова Райхан Тасжанқызы, Бекмағамбетова Ардақ Кенжеғазықызы, Аюпова Анар Мұхаметжанқызы, Тілеумұқанова Айжан Қабдуллақызы.

№2 сайлау округі

Орналасқан жері: Қабанбай батыр ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, тел. 8 (71651) 91-615.
Шекарасы: Қабанбай батыр а.  
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әубәкіров Қазкен Қордабайұлы; төрағасының орынбасары – Сағынова Жұмагүл Егінбайқызы; хатшысы – Бектұрова Зайра Исламқызы; комиссия мүшелері – Сағынаева Торғай Көпейқызы, Досмағамбетов Жұмажан Омарұлы, Абаева Самал Талғатқызы, Сваволя Елена Петровна.

№3 сайлау округі

Орналасқан жері: Рахымжан Қошқарбаев ауылы, Бейбітшілік көшесі, 53, №43 орта мектебі, тел. 8 (71651) 95-346.
Шекаралары: Рахымжан Қошқарбаев ауылы, Қызылжар ауылы, Сарыадыр ауылы, Нұра ауылы, Тайтөбе ауылы, Қызылсуат, Қосшы («Лесная поляна» ТК).
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Копельян  Сваетлана Анатольевна; төрайымының орынбасары – Жүсіпов Қуанышбек Жұмабекұлы; хатшысы  – Сәтікова Айгүл Тоқсанбайқызы; комиссия мүшелері – Әбілдинова Рабиға Шыңғысқызы, Жапабаева Ләззат Темірғалиқызы, Түйебай Гүлзат Ерғалиқызы, Шоқыбаева Әсемгүл Өмірбайқызы.

№4 сайлау округі

Орналасқан жері: Жалғызқұдық ауылы, Комсомольская көшесі, 42, №24 орта мектебі, тел. 8 (71651)  35-305.
Шекаралары: Мәншүк ауылы, Жалғызқұдық ауылы, Красноярка ауылы, Сарыкөл ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Жапабекова Гүлжан Әбілхамитқызы; төрайымының орынбасары – Іңірбаев Кеңесхан Уахитұлы; хатшысы – Арефьева Мария Ивановна; комиссия мүшелері – Симон Ирина Валентиновна, Шәкіров Алмат Балғабайұлы, Райысханов Серікқазы Нұрғалиұлы, Лобенко Галина Викторовна.

№5 сайлау округі

Орналасқан жері: Оразақ ауылы, Әубәкіров көшесі, 2,  №27 орта мектебі, тел. 8 (71651) 32-380.
Шекаралары: Бірлік ауылы, Оразақ ауылы, Шалқар ауылы, Қаратомар ауылы, Отаутүскен ауылы,  Шнет ауылы, Ағанас
ауылы, Преображенка ауылы.  
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Пасько Валерий Васильевич; төрағасының орынбасары – Рамазанов Асылбек Рамазанұлы; хатшысы – Жахин Гарифулла Сатанұлы; комиссия мүшелері – Балғын Күнтуар Есімханұлы, Нұрмағамбетова Алмагүл Омарқызы, Ысқақова Макфуза Серікқызы, Ысқақов Дархан Жанатбекұлы.

№6 сайлау округі

Орналасқан жері:  Ақмол ауылы, Гагарин көшесі,1а, №5 орта мектебі, тел. 8 (71651) 31-175.
Шекарасы: Ақмол ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Сатыбалды Қайыр Сағындықұлы; төрағасының орынбасары – Қалабаева Рая Аханқызы; хатшысы – Үсенова Рыскүл Рамазанқызы; комиссия мүшелері – Арнагүл Қалықова, Қалықова Гүлсім Балабекқызы, Айдаболова Рауза Әлімқызы, Сүлейменова Айгүл Болатқызы.

№7 сайлау округі

Орналасқан жері: Воздвиженка ауылы, Қажымұқан көшесі, 2А, мәдениет үйінің ғимараты, 8 (71651) 96-442.
Шекаралары: Төңкеріс ауылы, Жаңа Жайнақ ауылы., Раздольный ауылы, Воздвиженка ауылы, Қажымұқан ауылы, разъезд 96 стансасы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Таксимов Ермек Қабытайұлы; төрағасының орынбасары – Қалемшаров Гүлжанар; хатшысы – Күлжанова Салтанат Хамитқызы; комиссия мүшелері – Құдайбергенова Гүлім Эштимирқызы, Құсабаева Тиыштық Қадрянқызы, Хавсемет Алданыш, Шонбаева Арайлым Аманбекқызы.

№8 сайлау округі

Орналасқан жері: Новоишимка ауылы, Школьная көшесі, 8,  №32 орта мектебі, тел. 8 (71651)  34-209.
Шекаралары: Семеновка ауылы, Новоишимка ауылы, Мортық ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Әбенов Қайдар Бариұлы; төрағасының орынбасары – Дубицкая Елена Васильевна; хатшысы – Байдрахманова Төлебике Шарфеденқызы; комиссия мүшелері – Жылқыбаева Айгүл Кеңесқызы, Мурзина Марина Ивановна, Трехлебова Елена Емельяновна, Симоношвили Эка Тамазиевна.

№9 сайлау округі

Орналасқан жері: Родина ауылы, Школьный көшесі, 21, № 33 орта мектебі,  тел. 8 (71651) 37-648.
Шекаралары: Тасты ауылы, Ақмешіт ауылы, Родина ауылы, Зеленый Гай ауылы, Садовый ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Герман Антонина Анатольевна; төрайымының орынбасары – Ничепорук Екатерина Васильевна; хатшысы – Чайка Антонина Юрьевна; комиссия мүшелері – Крапотина Наталья Ивановна, Виноградская Вера Юрьевна, Паскаль Наталья Викторовна, Суворова Оксана Ивановна.

№10 сайлау округі

Орналасқан жері: Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 12, аудандық мәдениет үйі, тел. 8 (71651)  31-156.
Шекаралары: Қаражар ауылы, Жаңажол ауылы, Өтеміс ауылы, Ақмол ауылы. (Черемушки көшесі)
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы –  Жүнісова  Гүлнәр Қайырқызы; төрайымының орынбасары – Шүленбаева Гүлжан Қисайқызы; хатшысы – Тайсұғанова Айдана Жақсылыққызы; комиссия мүшелері – Тәкішева Гүлжан Ермекқызы, Дистергефт Владимир Гельмутович, Өтепов Амангелді Серікбайұлы, Ермағамбетова Маржан Серікбайқызы.

№11 сайлау округі

Орналасқан жері: Максимовка ауылы,  ВЛКСМ 50 жыл көшесі, 5Б, №9 орта мектебі, тел.8 (71651) 93-318.
Шекаралары: Максимовка ауылы, Фарфоровый ауылы, Жайнақ стансасы, Қосшоқы стансасы, Тастақ стансасы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Белоброва Татьяна Петровна; төрайымының орынбасары – Түлеубаева Үміт Қасенқызы; хатшысы – Маматова Анна Валерьевна; комиссия мүшелері – Жүрқадамов Жасұлан Балтабайұлы, Гуляренко Татьяна Анатольевна, Борисова Наталья Николаевна, Ысқақов Серік Тұрсынұлы.

№12 сайлау округі

Орналасқан жері: Софиевка ауылы, Ленин көшесі,  №21 орта мектебі, тел. 8 (71651)  36-227.
Шекаралары: Приречное ауылы, Антоновка ауылы, Софиевка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Елубаева Әлия Жақсылыққызы; төрайымының орынбасары – Турав Шарив; хатшысы – Назиева Алма Қайырбекқызы; комиссия мүшелері – Ұзақбаева Маржан Жалғасқызы, Калашникова Татьяна Николаевна, Сманцер Светлана Геннадьевна, Өміржанова Зұлқия Нұриттенқызы.

№13 сайлау округі

Орналасқан жері: Талапкер ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 23,  №3 орта мектебі, тел. 8 (71651) 24-052.
Шекаралары: Қоянды ауылы, Талапкер ауылы, Шұбар ауылы, Малотимофеевка ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Баймұханова Асылтас Шотанқызы; төрайымының орынбасары – Рахимбекова Бахыт; хатшысы – Ахтанова Раушан Төлегенқызы; комиссия мүшелері – Мұқашев Бауыржан Тұрсынбекұлы, Жантасова Махаббат Өтепбергенқызы, Қасенов Әділет Ибрагимұлы, Ибашева Гүлжан Бөріқызы.

№14 сайлау округі

Орналасқан жері: Қараөткел ауылы, Орталық көшесі,  №6 орта мектебі, тел. 8 (71651)  41-619.
Шекарасы: Қараөткел ауылы.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әлібаева Назгүл Еркінқызы; төрайымының орынбасары – Рыспаева Гүлбану Базарбекқызы; хатшысы – Мұқанова Арай Қасенқызы; комиссия мүшелері – Серғазы Алмас, Мырзабаев Дәурен Мергентайұлы, Асалбек Раушан, Атыбаева Айгүл Қалимжанқызы.

Шортанды ауданы
№ 1 сайлау округі

Орналасқан жері: Шортанды кенті, Пушкин көшесі, 20,  Мәдениет үйі, тел.: 8 (716 31) 3-51-61.
Шекаралары: Шортанды кентінің №703 сайлау учаскесінің шекарасында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Хохлова Людмила Феликсовна; төрайымының орынбасары – Гусарова Галина Петровна; хатшысы – Жылқыбаева Юлдыз Мұзаппарқызы; комиссия мүшелері – Айтқожина Нұржауған Ізмұханқызы, Гавриш Вячеслав Алексеевич, Есмағамбетова Қымбатгүл Тебіренқызы, Матвеева Валентина Сергеевна.

№ 2 сайлау округі

Орналасқан жері: Шортанды кенті, Пионерская көшесі, 4,
№ 1 орта мектебі,  тел.: 8 (716 31) 2-16-96.
Шекаралары: Шортанды кентінің №704 және №723 Төңкеріс бекетінің сайлау учаскелерінің шекараларында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Мұқашов Марат Төлегенұлы; төрағасының орынбасары – Едігенова Қарлығаш Төлеубайқызы; хатшысы – Кулекина Айнаш Шорманқызы; комиссия мүшелері: Аряева Галина Ивановна, Бейсембаева Марина Сергеевна, Брыков Николай Николаевич, Цокур Олеся Николаевна.

№ 3 сайлау округі

Орналасқан жері: Шортанды кенті, Советский көшесі, 87, «Жер-Ана» ЖШС акт залы, тел.: 8 (716 31) 2-12-32.
Шекаралары: Шортанды кентінің №705 және №706 сайлау учаскелерінің шекараларында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Дьяченко Владимир Александрович; төрағасының орынбасары – Ысқақова Роза Шаяхметқызы; хатшысы – Садковая Марина Леонидовна; комиссия мүшелері – Ахметова Гаухар Шамайқызы, Кулекин Өмір Сиязбекұлы, Лебедев Николай Михайлович, Ермек Нұрсұлтан.

№ 4 сайлау округі

Орналасқан жері: Жолымбет кенті, Әуезов көшесі, 1, № 1 орта мектебі, тел. 8 (716 31) 27-5-82.
Шекаралары: Жолымбет кентінің №707, №708, №729 Новопервомайское және № 730 Ошақ ауылдарының  сайлау учаскелерінің шекараларында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жолдығазинов Жанат Төлегенұлы; төрағасының орынбасары – Колмагорова Нелля Адольфовна; хатшысы – Ыбыраева Индира Әміржанқызы; комиссия мүшелері – Боровикова Ольга Григорьевна, Минкенов Қайрат Сайлаубайұлы, Сукачева Наталья Александровна, Тохай Берденбек.

№ 5 сайлау округі

Орналасқан жері: Жолымбет кенті, Уәлиханов көшесі, 31,
№ 2 орта мектебі, тел. 8 (716 31) 27-8-20.
Шекаралары: Жолымбет кентінің № 709, № 710 және № 728 Новоселовка ауылының сайлау учаскелерінің  шекараларында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы –
Әлімбетова Баян Қартайқызы; төрайымының орынбасары – Жүнісова Әсел Қалимжанқызы; хатшысы – Жунусова Екатерина Борисовна; комиссия мүшелері: Әлікпаева Гүлнар Төлегенқызы, Карімова Айгүл Қуанышбекқызы, Кенжебаев Төкен Қабжанұлы, Мәденова Сусара Пішенбайқызы.

№ 6 сайлау округі

Орналасқан жері: Бектау ауылы, Гагарин көшесі, 5, дәрігерлік амбулатория ғимараты, тел. 8 (716 31) 25-4-98.
Шекаралары: Бектау ауылының №724, Қаражар ауылының №725, Конкрынка ауылының №726, Мықтыкөл ауылының №727 және Ключи ауылының №722 сайлау учаскелерінің шекараларында.  
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Землянко Галина  Васильевна; төрайымының орынбасары — Бегаринов Марат Зарлықұлы; хатшысы – Залесская Анна Леонидовна; комиссия мүшелері –  Батырғалиев Қайрат Болатұлы, Корсунова Татьяна Алексеевна, Сәрсемби Ақымбай, Уатхан Майраш.

№ 7 сайлау округі

Орналасқан жері: Бозайғыр ауылы, Құнанбаев көшесі 1 «В», №5 Агротехникалық колледжі, тел. 8 (716 31) 25-1-18.
Шекарасы: Бозайғыр ауылының №721 сайлау учаскесіінің шекарасында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мұхамедиев Мұрат Заекейұлы; төрағасының орынбасары – Алпысов Қонысбай Алпысұлы; хатшысы – Ахметжанова Әлима Манарбекқызы; комиссия мүшелері – Ардагер Хайрат, Қалмұрзаев Дінмұхаммед Ниязбекұлы, Сейдахметова Мейрамгүл Жумағазиқызы, Хегай Лариса Дюк-Сон.

№ 8 сайлау округі

Орналасқан жері: Дамса ауылы, Велижанцев көшесі 25, орта мектеп, тел. 8 (716 31) 3-31-70.
Шекарасы: Дамса ауылының № 718 сайлау учаскесінің  шекарасында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Беседина Елена Анатольевна; төрайымының орынбасары – Ыдырысов Талғат Мұхиденұлы; хатшысы – Қасымова Айнагүл Жұмабекқызы; комиссия мүшелері: Ақмағамбетова Мақпал Кендебекқызы, Белошицкая Галина Ивановна, Галкина Ольга Гельмундовна, Хаткевич Лилия Анатольевна.

№ 9 сайлау округі

Орналасқан жері: Научный кенті, Юбилейный көшесі 11, орта мектебі, тел. 8 (716 31) 23-1-52.
Шекаралары: Научный кентінің №719, Степное ауылының №720 сайлау учаскелерінің шекараларында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы –Волчек Светлана Георгиевна; төрайымының орынбасары – Черный Виталий Анатольевич; хатшысы – Ақшалова Бәтен Әлімжанқызы; комиссия мүшелері: Кравчук Елена Алексеевна, Лоншакова Людмила Васильевна, Митрофанова Мария Владимировна, Разумова Надежда Константиновна.

№ 10 сайлау округі

Орналасқан жері: Андреевка ауылы, Әуезов көшесі, 37, орта мектеп, тел. 8 (716 31) 24-9-40.
Шекаралары: Андреевка ауылының №711, Октябрьское ауылының №712,  Пригородное ауылының №716 және Камышенка ауылының №717 сайлау учаскелерінің шекараларында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Кривошеина Марина Юрьевна; төрайымының орынбасары — Трепещенок Галина Иосифовна; хатшысы – Островская Валентина Федоровна; комиссия мүшелері – Гирчук Надежда Ивановна, Базыкова Надежда Валерьевна, Решетникова Наталья Вадимовна, Харабет Анна Валерьевна.

№ 11 сайлау округі
Орналасқан жері: Петровка ауылы, Құрманғазы көшесі 17 «Б»,  орта мектеп, тел. 8 (716 31) 26-4-86.
Шекаралары: Петровка ауылының №713, Белое Озеро ауылының №714, Қара-Адыр бекетінің №715, Раевка ауылының №733 сайлау учаскелерінің шекараларында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Фомина Валентина Антоновна; төрайымының орынбасары — Буслер Любовь Петровна; хатшысы – Маевская Ольга Ивановна; комиссия мүшелері – Маевский Александр Николаевич, Москаль Наталья Андреевна, Журова Татьяна Анатольевна, Шибаева Наталья Иосифовна.

№ 12 сайлау округі

Орналасқан жері: Новокубанка ауылы, Кан Де Хан көшесі 2 «А», «Новокубанское» ЖШС кеңсесі, тел. 8 (716 31) 24-7-10.
Шекаралары: Новокубанка ауылының №731, Алтайский ауылының №732, Гуляй-Поле ауылының №734, Егемен ауылының №735 және Новограф ауылының № 736  сайлау учаскелерінің шекараларында.
Округтік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Богданович Андрей Грандович; төрағасының орынбасары – Сәдуақасов Сағади Ғелманұлы; хатшысы – Погребнякова Татьяна Валентиновна; комиссия мүшелері – Әленова Гүлжан Махметқызы, Қасенова Алтынгүл Серікқызы, Кирилыч Максим Андреевич, Красникова Светлана Ильинична.
    
Ақмола облыстық сайлау комиссиясы.

Пікір қалдыру

Міндетті өрістер таңбаланған Обязательные поля помечены *