XXIII Қысқы Олимпиада ойындары басталды

Кеше Пхенчхандағы (Оңтүстік Корея) қысқы Олимпиада ойындары басталды. Осы қысқы Олимпиада ойындарына 57 жолдама жеңіп алған 46 қазақстандық спортшы қатысуда. Олар спорттың тоғыз түрінен сынға түспекші.
Қазақстандық олимпиадашылар қатарында Ақмола облысынан Тимур Хамитгатин, Роман Еремин, Валерия Тюленева, Алина Райкова, Денис Волотка, Евгений Величко сынды алты спортшы бар.

9-25 ақпан аралығында өтетін қысқы
Олимпиада ойындарының кестесі

9 ақпан
7:00, 8:45 Фристайл-могул, біліктілік (Юлия Галышева, Аяулым Әміренова, Дмитрий Рейхерд, Павел Колмаков).
17:00 Олимпиаданың ашылу салтанаты.
10 ақпан
13:15 Шаңғы жарысы, дуатлон, әйелдер (Анна Шевченко, Елена Коломина, Валерия Тюленева).
16:00 Шорт-трек 1500 метр, ерлер (Нұрберген Жұмағазиев, Абзал Әжіғалиев, Денис Никиша, Еркебұлан Шамұханов, Мерсаид Жақсыбаев).
16:10 Шаңғы спорты, ерлер (Никита Копыренко).
17:15 Биатлон, спринт, әйелдер (Галина Вишневская, Дарья Климина, Ольга Полторанина, Елизавета Бельченко, Алина Райкова).
18:35 Трамплиннен секіру, ерлер (Cергей Ткаченко).
11 ақпан
08:00 Тау шаңғы спорты, даунхилл, ерлер (Игорь Закурдаев).
12:15 Шаңғы жарысы, дуатлон, ерлер (Алексей Полторанин, Евгений Величко, Денис Волотка, Виталий Пухкало).
15:50 Шаңғы спорты, жекелей финал, ерлер.
16:30, 18:00 Фристайл-могул, финал, әйелдер.
17:15 Биатлон, спринт, ерлер (Василий Подкорытов, Максим Браун, Тимур Хамитгатин, Роман Еремин, Владислав Витенко).
12 ақпан
7:15, 10:45 Тау шаңғы спорты, алып слалом, әйелдер (Мария Григорова).
16:10 Биатлон, әйелдер.
16:30, 18:00 Фристайл-могул, финал, ерлер.
18:30 Конькимен жүгіру, 1500 метр, әйелдер (Екатерина Айдова).
13 ақпан
08:30, 12:00 Тау шаңғы спорты, суперкомбинация, ерлер.
14:30,17:00 Шаңғы жарысы, спринт, классикалық стиль, ерлер және әйелдер.
16:00 Шорт-трек, 500 метр, әйелдер (Анастасия Крестова, Ким Йонг А).
17:00 Конькимен жүгіру спорты, 1500 метр, ерлер (Роман Креч, Денис Кузин, Федор Мезенцев, Артем Крикунов, Станислав Палкин).
14 ақпан
07:15, 10:45 тау шаңғы спорты, слалом, әйелдер.
16:00 Конькимен жүгіру спорты, 1000 метр, әйелдер.
17:00 Биатлон, 15 шақырым. Жекелей сайыс, әйелдер.
15 ақпан
08:00 Тау шаңғы спорты, аса алып, ерлер.
12:30 Шаңғы жарысы, 10 шақырым, еркін стиль, әйелдер.
17:00 Биатлон, 20 шақырым жекелей сайыс, ерлер.
17:00 Фристайл-акробатика, біліктілік, әйелдер (Жанбота Алдабергенова, Ақмаржан Қалмұрзаева, Маржан Ақжігіт, Аян Жолдас).
16 ақпан
7:00-11:30 Мәнерлеп сырғанау, ерлер, қысқа бағдарлама (Денис Тен).
12:00 Шаңғы жарысы, 15 шақырым, еркін стильде, ерлер.
17:00 Фристайл-акробатика, финал, әйелдер.
18:30 Шаңғымен трамплиннен секіру, біліктілік, ерлер.
17 ақпан
7:00-11:25 Мәнерлер сырғанау, ерлер.
08:00 Тау шаңғы спорты, аса алып, әйелдер.
15:30 Шаңғы жарысы, эстафета, әйелдер.
16:00 Шорт-трек, 1000 метр, ерлер, 1500 метр, әйелдер.
17:00 Фристайл-акробатика, біліктілік, ерлер (Ильдар Бадрутдинов).
18:30 Шаңғымен трамплиннен секіру, финал, ерлер.
18 ақпан
07:15, 10:45 Тау шаңғы спорты, алып слалом, ерлер.
12:15 Шаңғы жарысы, эстафета, ерлер.
17:00 Конькимен жүгіру спорты, 500 метр, әйелдер.
17:00 Фристайл-акробатика, финал, ерлер.
17:15 Биатлон, 15 км, масс-старт, ерлер.
19 ақпан
17:00 Конькимен жүгіру спорты, 500 метр, ерлер.
20 ақпан
16:00 Шорт-трек, біліктілік, 500 метр, ерлер, 1000 метр, әйелдер.
17:15 Биатлон.
21 ақпан
7:00-11:30 Мәнерлеп сырғанау, қысқа бағдарлама, әйелдер (Элизабет Тұрсынбаева, Айза Мамбекова).
08:00 Тау шаңғы спорты, даунхил, әйелдер.
14:00, 16:00 Шаңғы жарысы, командалық спринт еркін стильде, ерлер және әйелдер.
22 ақпан
07:15, 10:45 Тау шаңғы спорты, слалом, ерлер.
16:00 Шорт-трек, финал, 500 м, ерлер, 1000 метр, әйелдер.
17:15 Биатлон, эстафета, әйелдер.
23 ақпан
7:00-11:15 Мәнерлеп сырғанау, әйелдер.
08:00, 11:30 Тау шаңғы спорты, суперкомбинация, әйелдер.
16:00 Конькимен жүгіру спорты, 1000 м, әйелдер.
17:15 Биатлон, эстафета, ерлер.
24 ақпан
11:00 Шаңғы сайысы, 50 шақырым, классикалық стиль, ерлер.
17:00 Конькимен жүгіру спорты, масс-старт, ерлер мен әйелдер.
25 ақпан
6:30 Мәнерлеп сырғанау.
12:15 Шаңғы жарысы, 30 шақырым, классикалық стиль, әйелдер.
17:00 Олимпиаданың жабылу салтанаты.

Пікір қалдыру

Міндетті өрістер таңбаланған Обязательные поля помечены *