Көкшетауда «Театрдың ғажайып әлемі» атты облыстық театр өнері байқауының жүлдегерлері анықталды

Байқау Ақмола облысы білім басқармасының «Ақмола дарыны» дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау жөніндегі орталығының ұйымдастыруымен өткізілді.
Іс-шараның мақсаты балалар мен жастардың шығармашылығын әлемді эстетикалық және бейнелі танудың, жас ұрпақты рухани-адамгершілік, эстетикалық тәрбиелеудің факторы ретінде қолдау болып табылады.

Байқауға 9 ауданынан және Нұр-Сұлтан, Көкшетау қалаларынан 13 театр ұжымы, оның ішінде 8-17 жас аралығындағы 94 оқушы қатысты.
Байқау келесі номинациялар бойынша өткізілді: «Драмалық спектакль», «Әдеби-музыкалық композиция», «Қуыршақ театры».
Қатысушы ұжымдар режиссерлік ой, актерлік ойын, музыкалық шешімі, әсем бейнесі, көркемдік безендірілуі критерийлері бойынша бағаланды.

Қазылар алқасының шешімімен байқаудың қорытындысы төмендегі ретпен орналасты:

Гран при
«Шабыт» театр ұжымы – Аршалы ауданы, Қостомар негізгі мектебі.

1 орын
«Драмалық спектакль» номинациясында – «Жұмат Шанин атындағы театры», Нұр-сұлтан қаласы, №2 ДБАОММЛИ;

«Қуыршақ театры» номинациясында – «Смешарики» театр ұжымы, Есіл ауданы, Есіл қаласының БЖШО;

2 орын

«Драмалық спектакль» номинациясында – «Фантазёры» театр ұжымы, Бұланды ауданы, Макинка қаласының БЖШО;

«Драмалық спектакль» номинациясында – «Дарын» театр ұжымы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылының БЖШО;

«Қуыршақ театры» номинациясында – Шортанды ауданы, Научный ауылының БЖШО «Зеленая лампа» театр ұжымы.

3 орын
«Драмалық спектакль» номинациясында – «Таңшолпан» театр ұжымы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылының Оқушылар үйі;

«Музыкалық спектакль» номинациясында – «Атамекен» театр ұжымы, Целиноград ауданы, «Жас Шабыт» БЖШО;

«Әдеби-музыкалық композиция» номинациясында – «Юные театралы» театр ұжымы, Сандықтау ауданы, Максимовка ауылының ЖББМ;

«Қуыршақ театры» номинациясында – «Сказка» театр ұжымы, Жақсы ауданы, Киевское ауылының ЖББМ.

«Үздік әйел рөлі» номинациясында – Файзолла Дарина, Жақсы ауданы, Жақсы ауылының Оқушылар үйі;

«Образды үздік актерлік бейнелеу» номинациясында – Садауова Томирис, «Дарын» театр ұжымы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылының БЖШО;

«Үздік ер адам рөлі» номинациясында – Амантай Төренияз, «Жұмат Шанин атындағы театры», Нұр-сұлтан қаласы, №2 ДБАОММЛИ;

«Көркем сөз» номинациясында – «Наследие» театр ұжымы, Көкшетау қаласы, №6 мектеп-лицейі;

«Сахналық костюм» номинациясында – «Тарих тарландары» театр ұжымы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылының №2 ЖББМ;

«Үздік сахналық безендіру» номинациясында – Бурабай ауданы, Бурабай ауылының С.Сейфуллин атындағы ЖББМ, «Достар» театр ұжымы;

Жеңімпаздар дипломдармен және сыйлықтармен, ал жеңімпаздардың жетекшілері алғыс хаттармен марапатталды. Барлық қатысушыларға байқауға қатысқаны туралы сертификаттар берілді.

 152 Total Views,  2 Views Today

By admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Өзге де жаңалықтар