Біздің веб-сайт жұмысты жақсарту және жарнамаларды көрсету үшін cookie файлдарын пайдаланады (бар болса). Біздің веб-сайтта Google AdSense, Google Analytics, Youtube сияқты үшінші тараптардың cookie файлдары болуы мүмкін. Веб-сайтты пайдалану арқылы сіз cookie файлдарын пайдалануға келісесіз. Біз Құпиялылық саясатымызды жаңарттық. Біздің Құпиялылық саясатымызды тексеру үшін түймені басыңыз.

Облыстық сайлау комиссиясының, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі мен Ақмола облыстық мәслихаты депутаттарын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссияларының құрамы туралы хабарлама

«Жетінші сайланған Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісін тарату және Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің №104, «Барлық деңгейдегі мәслихаттардың өкілеттігін мерзімінен бұрын тоқтату туралы» 2023 жылғы 19 қаңтардағы №105 жарлықтарына, «Қазақстан Республикасы мәслихаттарының кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2023 жылғы 20 қаңтардағы №18/669, «2023 жылғы 19 наурыздағы тағайындалған Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауын әзірлеу мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарын бекуіту туралы», 2023 жылғы 20 қаңтардағы №18/670 қаулыларына, «2023 жылғы 19 наурызға тағайындалған Ақмола облыстық мәслихаты депутаттарының кезектен тыс сайлауын дайындау және өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарын бекіту туралы» Ақмола облыстық сайлау комиссиясының 2023 жылғы 20 қаңтардағы №4/284 қаулысына сәйкес, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісініңжәне Ақмола облыстық мәслихатының депутаттарын сайлау жөніндегі облыстық сайлау комиссиясының, округтік сайлау комиссияларының құрамдарын хабарлаймыз.

 Ақмола облыстық сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Көкшетау қ., Абай көшесі,83, 108,201-кабинеттер, тел.8 (7162)25-36-33,8(7162) 25-16-49

Комиссия төрағасы– Сәдуов Манарбек Айдарбекұлы;төрағаның орынбасары – Политкин Николай Афанасьевич;хатшысы – Күштаева Әсия Жасқайратқызы; комиссия мүшелері: Бекентаева Алма Болатқызы, Мамилин Қадырғазы Жұмағазыұлы, Немешев Игорь Сергеевич, Омарова Шынар Қарағожақызы.

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлау жөніндегі № 9 округтік сайлау комиссиясы

(округтік сайлау комиссиясының құзыретінАқмола облыстық сайлау комиссиясы жүзеге асырады)

Ақмола облыстық мәслихатының депутаттарын сайлау жөніндегі аудандық сайлау комиссиялары

№1 округ

Орналасқан жері:Көкшетау қаласы, Ақансері көшесі, 90А,  «Көкшетау» МС ғимараты, тел. 8 (7162) 51-40-88

Комиссия төрағасы – Мәкіш Серікжан Мейрамұлы;
төрағаның орынбасары – Укеев Жасұлан  Каримұлы
хатшы – Иманбаева Меруерт Нұрбайқызы;
комиссия мүшелері: Жүнісова Жібек Рүстемқызы,
Төлеген Айдана Амангелдіқызы.

 №2 округ

Орналасқан жері:Көкшетау қаласы,М.Әуезов көшесі,216,Шахмет Құсайынов атындағы Ақмола облыстық қазақ музыкалық-драма театрының ғимараты, тел.8 (7162) 51-40-90

Комиссия төрайымы – Бектагулова Жанат Кайратовна; төрайымның орынбасары –  Есмурзина Гулдан Алмухановна; хатшысы – Метаева Жазира Сансызбаевна;
комиссия мүшелері: Абуталипова Шынар Чапаевна, Есенжолова Алтынжан Ергалиевна.

 №3 округ

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, Абай көшесі,160, Ақмола облыстық филармониясының ғимараты, тел. 8 (7162) 33-00-01

Комиссия төрағасы – Байтлеуов Арсен Канатович;
төрағаның орынбасары –  Серикпаев Ерболат Кайруллаевич; хатшысы – Касеинов Аманжол  Конысбекович;
комиссия мүшелері: Темірбекова Гүлнар Тыныбекқызы,
Ходаковская  Наталья Васильевна.

 №4 округ

Орналасқан жері: Көкшетау қаласы, «Көктем» шағынауданы, 9А/1,«Bolashag saraiy» ғимараты, тел. 8 (7162) 51-42-97

Комиссия төрағасы – Ғазизов  Қуаныш Серікұлы;
төрағаның орынбасары –  Жетпісбаева Арман Тасболатқызы; хатшы – Шәймерденова  Бақыт Жанайдаровна,
комиссия мүшелері:
Артеменко Александр Александрович,
Рахимова Гүлден Бейсенбайқызы.

№5 округ

(Округтік сайлау комиссиясының өкілеттігін Степногорск қалалық аумақтық сайлау комиссиясы жүзеге асырады)

Орналасқан жері: Степногорск қ.,  4 шағынаудан,  1 ғимарат, 1103 каб., қала әкімінің ғимараты, тел. 8(71645) 5-65-40

Комиссия төрайымы – Семенюк Татьяна Викторовна;
төрайымның орынбасары – Белгібаева  Нұргүл Берікқызы;
хатшы – Баязитова Айжан Қажымұратқызы;
комиссия мүшелері: Сейітмағанов Ербол Ердаулетұлы, Мұхамәдиева Роза Қойкенқызы, Оспанов Дархан Қайырбайұлы, Мұқужанов Ғалиақпар Болатұлы.

№ 6 округ

(округтік сайлау комиссиясының өкілеттігін Қосшы қалалық аумақтық сайлау комиссиясы жүзеге асырады)

Орналасқан жері: Қосшы қаласы, Республика көшесі, 46, 2 қабат, «CARSERVISE» ЖШС ғимараты, тел. 8 (7172) 60-78-07

Комиссия төрағасы  – Түлкібаев Рақым Жақияұлы;
төрағаның орынбасары – Әлібекова Миркен Төреғалиқызы;
хатшы – Нұржан Диана Бауыржанқызы;
комиссия мүшелері: Әлішева Жұмагүл Нахтайқызы, Бекбенбетова Ұлжан Балтабайқызы, Сұлтанова Әсел Кенжебекқызы, Сүлейменов Нұрбек Мұратұлы.

№ 7 округ

Орналасқан жері: Бурабай ауданы, Щучинск қ., Әуезов к., 34, Бурабай ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің ғимараты,
тел. 8 (71636) 7-70-60

Комиссия төрағасы – Накенов Ернар Батырбекұлы;
төрағаның орынбасары  –  Шахметов Әнуар Ержанұлы;
хатшы – Сейтқазы  Райымбек Тұрлыбекұлы,
комиссия мүшелері:
Ақылбаев Сайран Арманұлы,
Қаратаев Рустем Мейрамұлы.

№ 8 округ

Орналасқан жері: Бурабай ауданы, Щучинск қ., Әуезов к., 34,
Бурабай ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің ғимараты,
тел. 8 (71636) 7-70-66

Комиссия төрағасы – Отарбаев  Дәулет Амангелдіұлы;
төрағаның орынбасары  –  Боранбаева Диана Қорғанбекқызы;
хатшы – Базылжанов Нұрлан Темірболатұлы,
комиссия мүшелері:
Атавина Вера Сергеевна,
Макеева Шолпан Тілектесқызы.

№9 округ

Орналасқан жері: Бұланды ауданы, Макинск қ., Некрасов көшесі, 19, аудандық әкімдігінің ғимараты тел.: 8 (71646) 5-00-50

Комиссия төрағасы – Камелинов Амангелді Байкенұлы;

төрағаның орынбасары –  Гейнц Лариса Эриховна;
хатшы – Тулебаева Роза Алтайқызы;
комиссия мүшелері: Артемьева Светлана Александровна, Жақыпбеков Абылай Өмірбайұлы.

№ 10 округ

Орналасқан жері: Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы,                                                    С.Нұрмағамбетов көшесі, 102, аудандық мәслихат ғимараты, тел.8(71638) 2-03-33

Комиссия төрағасы – Махметов  Ерлан Балуанұлы;
төраға орынбасары – Кендыбаева Айнұр Қаббидоллақызы;
хатшы  – Жүсіпова  Қымбат Аронқызы;
комиссия мүшелері: Қанапинова Жанна Сәтбекқызы,
Омашбаева Мөлдір Қамелиденқызы.

№11 округ

Орналасқан жері: Аршалы ауданы, Аршалы к., Тәшенев к., 47,  Жастар орталығының ғимараты, тел. 8(71644) 2-21-14

Комиссия төрағасы – Дүйсекин Алмат Төлемісұлы;
төрағаның орынбасары – Пасечник Татьяна Анатольевна;
хатшы – Федотова Инна Викторовна;
комиссия мүшелері: Арықпаева Айнұр Омарқызы,
Накохова Милена Зукеровна.

№12 округ

Орналасқан жері: Зеренді ауданы, Зеренді ауылы,
Тәуелсіздік көшесі, 40, аудандық мәдениет үйінің ғимараты,
тел. 8 (71632) 5-21-22

Комиссия төрағасы – Тубетов Қадырғали Оспанұлы;
төрағаның орынбасары – Кокушев Биболат Ермұқанұлы;
хатшы – Бақанов Нариман Есімсейітұлы;
комиссия мүшелері: Сариева Айсұлу Сағатқызы, Самойленко. Василий Николаевич.

№13округ

 (аудандық сайлау комиссиясының өкілеттігін
Атбасар аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
жүзеге асырады)

Орналасқан жері: Атбасар ауданы, Атбасар қ,
Лука Белаш көшесі,109В, 1 қабат  каб.№1, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламар бөлімі ғимараты  тел: 8 (71643) 25508

Комиссия төрағасы – Боранбаев Төлентай Рақымжанұлы;
төрағаның орынбасары – Қожеғұлов Қайрат Сқақұлы
хатшы – Шәріпова Салтанат Жеңісқызы;
комиссия мүшелері – Әлібеков Бауыржан Қожақұлы,
Бывшев Николай Владимирович, Кизкенова Ғазиза Әнуарбекқызы, Панченко Ольга Егоровна.

№14 округ

Орналасқан жері: Есіл ауданы, Есіл қ., Гагарин к., 1, Есіл аудандық мәдениет үйінің ғимараты, тел.8(71647) 5-07-63

Комиссия төрағасы – Аманжолов Жангелді Аманжолұлы;
төрағаның орынбасары – Конева Анастасия Вячеславна;
хатшы  –  Хангишиева Джамиля Гаджиевна;
комиссия мүшелері: Байтеміров Марат Жансейітұлы,
Доспаева Сая Жаңбырбайқызы.

№15 округ

Орналасқан  жері: Астрахан ауданы, Астрахан а., Әл-Фараби көш., 48, аудандық  Мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8(71641) 2-24-32.

Комиссия  төрайымы – Амантаева Тоты Қабденқызы; төрайымның орынбасары – Турковец Виктория Владимировна; хатшы  – Садвакасова Қарлығаш Маратқызы;  комиссия мүшелері – Джазин Жеңіс Сағындықұлы,
Хасенаева Қарлығаш Қаражанқызы.

№16округ

(Округтік сайлау комиссиясының өкілеттіктерін
Целиноград аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
жүзеге асырады) 

Мекенжайы: Целиноград ауданы, Ақмол ауылы,
Наурыз көшесі, 34, 1 қабат, каб. 101, аудан әкімшілігінің ғимараты.
тел нөмірі: 8 (71651) 3-00-06

Комиссия төрайымы – Аманжолова Жайнагүл Сергейқызы, төрайымның орынбасары– Тасбулатов Асылбек Сайранұлы,
хатшы – Хусаинова Гульзана Орынбайқызы,
комиссия мүшелері: Айткужина Асел Алпамысқызы,
Алимбаев Кайрат Адилханұлы, Рақымбек Аятолла Жұмақанұлы, Шамренов Айбек Канатұлы.

Ақмола облыстық сайлау комиссиясы.

Loading

By Арқа ажары

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Өзге де жаңалықтар